Wiceprezydent USA Mike Pence apeluje: Módlcie się więcej! - zdjęcie
31.08.19, 09:05fot. Gage Skidmore, lic. CC BY-SA 2.0 via Flickr, zdj. edyt.

Wiceprezydent USA Mike Pence apeluje: Módlcie się więcej!

7

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence wezwał amerykańskich prawników do modlitwy. "Spędzajcie więcej czasu na modlitwie niż w internecie" - apelował do chrześcijańskich prawników z Alliance Defending Freedom. Biały Dom opublikował zapis rozmowy Mike Pence'a z Mikem Farrisem, szefem tej organizacji.

Farris pytał Penca o radę jak odpierać ataki przeciwników politycznych oraz wrogich oponentów w sali sądowej. Pence wskazał na Pana Boga.

"Po pierwsze, spędzajcie więcej czasu na modlitwie niż przed internetem" - powiedział. Przypomniał, że wszyscy uczniowie Jezusa Chrystusa muszą modlić się zarówno za swoich przyjaciół, jak i za wrogów.

"Przebaczenie jest wspaniałym darem. Razem z żoną próbujemy działać dosłownie, przebaczając tym, którzy mogą świadomie występować przeciwko nam, przedstawiając nieprawdziwe fakty o nas i naszej rodzinie" - powiedział Pence.

Polityk podkreślił, że w swojej działalności trzeba skupić się na czymś o wiele ważniejszy, niż my sami - ważniejszym, niż jakakolwiek kontrowersja, którą działania mogą wywołać. Pence podkreślił, że bardzo cieszy się z powodu piastowania urzędu wiceprezydenta USA, bo może dzięki temu walczyć o wolność wyznania i prawo do życia dzieci nienarodzonych. Polityk przypomniał, że wiele działań administracji Trumpa polega na umacnianiu ochrony dzieci, na przykład poprzez ograniczanie finansowania aborcji przez rząd. "Uważam, że społeczeństwo powinno się oceniać po tym, jak traktuje tych najsłabszych: starszych, niedołężnych, niepełnosprawnych i nienarodzonych" - wskazał.

Pence wskazał też, że rząd amerykański działa na rzecz ochrony wolności religii, na przykład wzmacniając ochronę praw sumienia lekarzy i pielęgniarek. "Promowanie wolności religijnej jest priorytetem polityki zagranicznej tej administracji" - powiedział.

bsw/pch24.pl

Komentarze (7):

anonim2019.09.1 15:50
Grozi nam światopoglądowy totalitaryzm? Ideologiczna ofensywa środowisk LGBT+ W Polsce – tak jak i w innych krajach Europy środkowo-wschodniej - mamy do czynienia z szeroko zakrojoną kampanią środowisk LGBT+, której celem są daleko idące zmiany prawa. Mają one doprowadzić do legalizacji „małżeństw homoseksualnych”, wprowadzenia do systemu edukacji programów promujących postawy homoseksualne oraz ścigania z urzędu wszelkich aktów tzw. homofobii. Ten szeroko zakrojony program rewolucji społeczno-kulturowej nosi znamiona znanych z historii, klasycznych ideologii.
Agnieszka2019.08.31 13:31
No to zobaczymy ile się modli pan Pence po tym czy skarze Polskę na zagładę poprzez naciski na nas byśmy poddali się bezpodstawnej grabieży, na którą się łasi żydowska gangsterka w związku z poparciem dla 447 przełożonego pana Penca. Jak czynów trzeba to darujcie sobie to ocieplanie wizerunku przedstawiciela USA cytowaniem jego pięknych słówek, bo mna to to nas już załgany PiS uodpornił. A z czynów przedstawicieli USA to my mamy 447 podpisane przez Trampa, haniebne słowa Pompeo robiącego naciski na nas w tej sprawie i za wzór dający nam żydowskich zbrodniarzy wojennych, haniebny list senatorów j.w., szarogęszącą się Mosbacher co lezie na paradę w NASZYM a NIE jej kraju, by nam narzucać propagandę LGBT i haniebnie nam narzuconą haniebną konferencję anty-irańską, która znów ma nas wciągnąć w krwawe zbrodnicze działania wojenne po stronie największego zbrodniarza i tyrana na Bliskim Wschodzie czyli Izraela przeciw jednemu z ostatnich państw usiłujących tam zachować niepodległość. To co panie Peance? Jesteś pan żydofilskim nazistą, który swoich dzieci będzie bronić, ale irańskie każe nam zabijać dla interesów twoich Żydów?
anonim2019.08.31 12:34
Więcej się módlcie, ale o najważniejszym zapomniał - na tacę więcej rzucać, to jest istotne.
katolik2019.08.31 10:07
LGBT ,PO PSL SLD WIOSNA NOWOCZESNA I POKUTUJĄCE HASŁO OWSIAKA RÓBTA CO CHCETA NIOSĄ ŚMIERĆ DUCHOWĄ I SĄ ZAGROŻENIEM DLA PORZĄDKU I DOBRA SPOŁECZNEGO POLAKÓW.DLATEGO EPISKOPAT I RZĄD POWINNI DOKONAĆ INTRONIZACJI,ODDAĆ POLSKĘ JEZUSOWI CHRYSTUSOWI.EPISKOPAT W OBLICZU NADZWYCZAJNEGO ZAGROŻENIA LGBT POWINIEN BARDZO STANOWCZO WEZWAĆ DO POWSZECHNEGO RÓŻAŃCA.PROFANACJE BYŁE I TE KTÓRE NASTĄPIĄ SĄ JUŻ WYSTARCZAJĄCĄ PODSTAWĄ,ABY STANĄĆ W OBRONIE CZŁOWIEKA,KTÓRYM JEST MATKA BOŻA I BOGA CZŁOWIEKA JEZUSA CHRYSTUSA.NATOMIAST MOWIENIE O OBRAZIE UCZUĆ RELIGIJNYCH KATOLIKÓW W TYM PRZYPADKU JEST .BEZPRZEDMIOTOWE W ARTYKULE ,W KTÓRYM JEST WEZWANIE PANI PROFESOR PAWŁOWICZ DO GŁOSOWANIA W WYBORACH , ZASUGEROWAŁEM,ŻE POWINNA DĄŻYĆ DO TEGO,ABY W HASŁACH WYBORCZYCH PIS ZNALAZŁO SIĘ TO, ZAKAZUJĄCE ABORCJI,KTÓRA JEST ŁAMANIEM PRAWA CZŁOWIEKA.JEŻELI NA ŚWIECIE PODKREŚLA SIĘ KWESTIE ŁAMANIA PRAW CZŁOWIEKA,TO TO JEST JEDNO Z NICH.JEST ONO MAŁO ZNACZACE,BO TEN CZLOWIEK NIE MA PRAWA GŁOSU-NIE MÓWI,NIE CHODZI,NIE KRZYCZY,JEST NIEJAKO NIEWIDOCZNY NA ŻYWO DLA CZŁOWIEKA DOROSŁEGO,DLA SPOŁECZEŃSTWA,KTÓRE POPRZEZ SWOJĄ WŁADZĘ DECYDUJE O INNYM CZŁOWIEKU,O JEGO ŚMIERCI,A W RZECZYWISTOŚCI TO SPOŁECZEŃSTWO JEST MNIEJSZYM NIŻ MU SIĘ WYDAJE,BO ZNIEWOLONYM PRZEZ SZATANA.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.31 9:18
Módlmy się o wizę?
Maciek Arczyński2019.08.31 9:28
Szambo nadal wybija? Twoje IQ oceniam na szambomuł. Zastanawiałem się czy nie "pełne szambo", ale to za wysokie dla Ciebie. A o "3/4 szamba" to nawet nie ma co myśleć
Jana2019.08.31 9:31
Po co Ci ta viza?Zresztą b.łatwo dostać wizę,chyba że masz na myśli bilet w 1-ną stronę.