WHO w rękach Gatesa, aborterów, LGBT i Sorosa - zdjęcie
04.05.20, 10:40Gates, fot. DFID - UK Departament for International Development; Soros, fot. Niccolo Caranti; lic. CC BY-SA 2.0/3.0

WHO w rękach Gatesa, aborterów, LGBT i Sorosa

55

Światowa Organizacja Zdrowia znajduje się w rękach Fundacji Gatesów, George'a Sorosa i koncernów farmaceutycznych. W zamian za obfite finansowanie wspiera aborcję, ideologię gender, środki wczesnoporonne, szczepienia i tabletki antynikotynowe. O sprawie pisze obszernie portal Niezależna.pl.

 

"GlaxoSmithKline przekazało do budżetu Organizacji w latach 2012-2015 w sumie 24 miliony dolarów. Dodatkowo do budżetu WHO wpływały także mniejsze darowizny od spółek córek koncernu, np. od GSK Biologics" - pisze portal.

Można powiedzieć: i co z tego? A jednak! Bo choćby GlaxoSmithKline to producent środka Nicorette, "wspomagającego" rzucanie palenia - a WHO wspiera antynikotynową politykę, w tym takie właśnie środki.

"Kolejnym globalnym przedsiębiorstwem farmaceutycznym, które regularnie wspiera finansowo WHO jest Novartis AG, który słynie z produkcji plastrów antynikotynowych Habitrol. Firma w latach 2013-2014 przekazała na rzecz WHO prawie 10 milionów dolarów. Z kolei Hoffmann – La Roche w tym samym okresie wsparł tę organizację kwotą prawie 11 milionów dolarów" - pisze dalej portal.

Co ciekawe kilka miesięcy temu WHO opublikowała dokument wskazujący na rzekomą szkodliwość nowatorskich wyrobów tytoniowych, które stanowią alternatywę na rynku dla środków jak Nicorette czy plastry.

Niezależna.pl powołuje się też na "Brytyjską Gazetę Medyczną", która w 2010 roku opisała niezwykły proceder: naukowcy, którzy opracowali dla WHO zalecenia ws. pandemii grypy AH1N1... byli opłacani przez koncerny farmaceutyczne. A zalecenia, które wydała na podstawie ich prac WHO, były niezwykle dochodowe dla branży.

Kluczowym sponsorem WHO jest też Fundacja Gatesów - jej wsparcie stanowi ok 10 proc. rocznego budżetu WHO! Co więcej Fundacja Gatesów jest też udziałowcem grupy GAVI - Sojuszu na rzecz Szepionek, który to "sojusz" sowicie dotuje WHO. A to oznacza, że WHO jest finansowana przez Fundację, która bardzo aktywnie promuje zabijanie dzieci nienarodzonych, antykoncepcję, środki wczesnoporonne i inne.

Działa to też pośrednio, bo Fundacja Gatesów dotuje takie organizacje jak aborcyjny gigant Planned Parenthood, a PP z kolei... wpłaca pieniądze na WHO.

Światowej Organizacji Zdrowia płaci tez Fundacja George'a Sorosa, wspierająca wysiłki WHO na rzecz promocji ideologii gender i "równouprawnienia" (choć są to - relatywnie - nieduże kwoty, mowa "tylko" o 150 tys. dolarów w latach 2014-2019).

bsw/niezalezna.pl

Komentarze (55):

Jan Radziszewski 2020.05.13 20:34
20 czerwca 2019 r. Microsoft oficjalnie złożył wniosek patentowy na technologię, która bezpośrednio łączy ciało ludzkie z cyfrowym systemem płatności. Bardzo podejrzane jest nadanie muneru dla wniosku: patent otrzymał numer rejestracyjny 2020-0 6 0 6 0 6 . Wcześniej napisaliśmy, że multimilioner Bill Gates ogłosił podczas wywiadu 24 marca, że pandemia korony doprowadzi do wprowadzenia „świadectw szczepień” lub paszportu szczepień. Bez prawidłowych znaczków cyfrowych potwierdzających, że zostałeś zaszczepiony, zostaniesz praktycznie wykluczony ze społeczeństwa. Bill Gates zrezygnował z zarządu Microsoft, ale nadal ciężko pracuje przez swoją niesławną Fundację Billa i Melindy Gatesów w kierunku tego samego celu końcowego: obowiązkowego szczepienia całej ludzkości.Według Gatesa, szczepionka koronowa będzie gotowa w ciągu 18 miesięcy, a normalne życie nie będzie mogło wrócić, dopóki wszyscy nie zostaną zaszczepieni. Cyfrowy system płatności bezpośrednio powiązany z twoim ciałem Zaledwie 3 miesiące przed wybuchem koronawirusa w Chinach współzałożyciel firmy biometrycznej Microsoft ID2020 ogłosił nowe projekty obejmujące „wiele technologii identyfikacji biometrycznej”. Firma Gatesa Microsoft opracowała teraz system z „urządzeniem” (mikro / nanochip?), Który działa bezpośrednio z temperaturą, tętnem i falami mózgowymi ludzkiego ciała, aby móc kupować i sprzedawać monety cyfrowe, takie jak np. bitcoiny. „Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem użytkownika może zostać wykorzystana w procesie wydobywania systemu kryptowalut”, rozpoczyna podsumowanie arkusza patentowego . „Serwer może przypisać zadanie do urządzenia użytkownika połączonego komunikacyjnie z serwerem”. Czujnik połączony komunikacyjnie lub istniejący w urządzeniu użytkownika może wykrywać aktywność fizyczną użytkownika. Na podstawie postrzeganej aktywności ciała użytkownika można wygenerować dane dotyczące aktywności ciała. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane dotyczące aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty i może przypisać kryptowalutę użytkownikowi, którego aktywność ciała została zweryfikowana. ” Bez szczepień i bez chipa = nie możesz już nic kupić ani sprzedać? Jest to układ z możliwym mikroprocesorem / nanocząsteczkami, który jest bezpośrednio związany z aktywnością twojego ciała, taką jak tętno, temperatura i fale mózgowe. System ten określa na podstawie twojego ciała, czy spełniasz określone „warunki”, aby móc kupować lub sprzedawać. Nietrudno wyobrazić sobie, że w tych warunkach istnieje obowiązkowa szczepionka, która zawiera cyfrowe markery, które mogą być odczytane przez chip. Mówiąc wprost : brak szczepień i brak chipa = koniec kupowania lub sprzedawania , ponieważ wezwanie się do eliminacji gotówki, ponieważ może być „zanieczyszczona” wirusem koronowym, jest głośniejsze niż kiedykolwiek na całym świecie.
poPO=kurw... i zlodzieje=tusku2020.05.5 17:29
Tytuł dnia:Gats, LGBT,ABORTERZY, Soros i inne stare dziady w rękach diabła juz za niedługo!!!!
skarb2020.05.5 7:03
komunisci zydzi i rodzimi z miedzynarodowka ograbily narody w imie ich milosci innaczej z pieniedzy PO tylu wiekach pracy Ludzie POwinni zarabiac tyle co zarabiaja za m-c za dzien pracy przez wyzysk do szpiku kosci pracujacych w imie milosci niszcza ich zdrowie doprowadzajac przez niby nie chcace wycieki swinstw od czasu do czasu z nikomu nie POtrzebnych zaglad dla Ludzi z labolatoriow smierci przygotowanych dla zaglady ludzi w imie milosci,a durne osobniki Narodow wybieraja swoich oprawcow ktorzy w imie milosci innaczej niszcza ich na kazdym kroku POczawszy od jedzenia a DUCHA WYDARCIU i TO POPIERAJA NIBY KATOLICY KARA BEDZIE SROGA DLA BEZMYSLNYCH
pistoleto2020.05.5 5:37
katolicka kretynizacja polski,,przepoczważone pedelisko peowskiego truchła i ateista zdycha i kąsa
pistoleto2020.05.5 5:36
i wszystko jasne
T2020.05.4 15:04
Wszystko jest rękach Rotchildów - Gates i Soros to tylko robole.
krystyna2020.05.4 14:18
Ani slowa w zadnej prasie o dzisiejszej AKCJI DAROWIZN NA RZECZ SZCZEPIONKI PRZECIWKO CORONOWIRUSOWI ? Ile zadeklarowala Polska na ten cel, gdzie sprawy sa niewyjasnione, gdzie zachowanie WHO jest pod znakiem zapytania ?
krystyna2020.05.4 14:20
Nawiazuje do dzisiejszego posiedzenia w Uni w tej sprawie tj. akcji darowizn.
Lubie rzeczy2020.05.4 14:01
xDDDDDD
Lulek2020.05.4 13:33
To organizacja śmiercionośna i degeneracyjna
Alicja2020.05.4 12:47
Nie wolno nam jednego grosza dawać organizacjom, których celem jest wspieranie aborcji, depopulacji,gender, LGTBQ..., "Jeśli ktoś urąga jednej cnocie - żadnej nie posiada" - Święty Franciszek.
pat2020.05.4 12:42
No i wszystko jasne, teoria spiskowa się rypła, bo to były twarde fakty - podobnie będzie z G5. Te wszystkie Covidy, szczepionki, G5 - to elementy składowe bomby depopulacyjnej, a ich ojcami są masoni najwyższych szczebli i Illuminati, w tym Gates i Soros.
dostali kasę to muszą pederaścić ?2020.05.4 12:21
A u nas jeszcze większe kłamstwo i obluda Minister zdrowia tłumaczy nam że powinniśmy głosować !!!!! Skandal w ten sposób sie kompromituje bo jeggo sprawa to walka z koronawirusem a nie z opozycją
rajtar2020.05.4 12:21
Ze tacy bandyci, ludobojcy, tworcy nawych holokaustow chodza po ziemi i ... NIC ? Gdzie sprawiedliwosc, gdzie logica, gdzie kara dla winnych ? I durny, lewacko-masonski swiat milczy. A tu trzeba radykalnych pociagniec.
zenio2020.05.4 12:53
Pociągnij się za jaja skryty pedale.
Erectus2020.05.4 14:28
nie skryty pedale idz pociągnąć Biedroniowi
Niejestemrobotem2020.05.4 12:14
Szok, Fronda dowiedziała się, że fundacje mają sponsorów. Ogólnie to tak, firmy farmaceutyczne sponsorują WHO, ok jest to konflikt interesów, czego nie da się ukryć, ale nie oznacza to z automatu, że polityka i zalecenia WHO są niewłaściwe. Chociaż fakt, że w przypadku wspierania środków pomagających zwalczyć uzależnienie od palenia należałoby się temu przyjrzeć. Fundacja Gatesów jest tutaj sponsorem najczystszym, gdyż jej twórca zarobił majątek działając w zupełnie innej branży. Więc nie ma konfliktu interesów, niezależnie od zaleceń WHO Gates i jego biznes nic nie traci. Pragnę też przypomnieć, że Gates przekazał 0,1% całej kwoty przekazanej na cele charytatywne dla organizacji, które przeprowadzają i promują prawo do aborcji, więc ciężko powiedzieć, że jakoś bardzo aktywnie to wspiera. Jest to raczej margines jego działalności. Oczywiście, fajnie by było, jakby WHO było niezależne od sponsorów, ale wtedy musiałoby mieć większe finansowanie od rządów i to zagwarantowane, że niezależnie od wszystkiego tego finansowania nie straci.
Michał Jan2020.05.4 12:46
Niestety, to z automatu oznacza, że polityka i zalecenia WHO są niewłaściwe. Będą nie po myśli fundatorów, fundatorzy mogą się wycofać. A do regularnych wpływów już się przyzwyczajono.
Niejestemrobotem2020.05.4 13:21
Oznacza to, że istnieje potencjalny konflikt interesów. Jakiekolwiek inne stwierdzenie to nadużycie. Mało prawdopodobne, że organizacja tak ustala założenia, żeby było to najkorzystniejsze dla tych firm. Dalej dyrektorzy WHO zapewne nie są oceniani z dochodowości organizacji, więc niezależnie od funduszy dostają stałą pensję. Nie mają więc motywacji aby tym firmom ulegać. Zwłaszcza, że skoro budżet WHO stanowi 2,5 mld $ to 10 czy 11 mln od jakiejś firmy to są ułamki procenta, a domyślam się, że do artykułu wybrano te, które najwięcej wpłaciły. Więc nie opłacałoby się ryzykować i ulegać za takie grosze. Już tym bardziej za 30 000 od Sorosa. Większy wpływ może mieć nieformalny lobbing i tego typu działania, ale nie wpłaty będące pojedynczo drobnymi Oczywiście wolałbym wyższą składkę od krajów, z której nie mogłyby się łatwo wymigać, w zamian za zakaz wpływów z prywatnych firm, no ale nie zanosi się na to.
Michał Jan2020.05.4 13:45
Jeżeli to takie grosze, to po co biorą? Żeby konflikt interesów robić? Wcale nie potencjalny?
Niejestemrobotem2020.05.4 13:49
A co, mają odmówić? To wtedy ludzie mieliby pretensje, że żerują na rządach, a od firm nie chcą dobrowolnie przyjąć. Poza tym, sumarycznie może się z tego zebrać konkretna kwota,od firm, ludzi, jakichś organizacji non-profit, ale pojedyncza firma, nie daje na tyle, żeby ustalać coś korzystnie dla niej.
Michał Jan2020.05.4 17:01
Tak. Mają odmówić. Wiem po sobie, że to wcale nietrudne - "dziękujemy, nie".
matis892020.05.4 12:08
A lewacki PIS razem z PO, Wiosną powołuje się na masońskie WHO mimo że już rok temu WHO wydała pedofilskie instrukcje seksualizacji dzieci. PIS razem z PO i Wiosną po lewacku już naganiają do przyszłego globalnego trującego szczepienia. I PIS jak na najbardziej lewacką partię przystało już wspiera satanistyczny apokaliptyczny i masoński projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii chipowania. Nic nie kupisz i nie sprzedasz bez Znamienia Bestii bo będzie państwo bezgotówkowe antychrysta, wspierane przez PIS.
Loluś2020.05.4 11:59
Sku..ny spijają soki z abortowanych dzieci.
ciekawy2020.05.4 12:25
A gdzie ci się kretynie te abordowane dzieci zmieściły ? Widać k............rwizja mozg zczyściła
Erectus2020.05.4 14:24
uspokój się lewacki bękarcie ,bo chwycą cie za kudły jak zdzirę
Ramirez2020.05.4 11:59
Ciekawe kiedy (może nigdy) osoby tzw Lewaków przyjmą do wiadomości, że na świecie działa "konspiracja miliarderów i bankierów" przeciwko całej ludzkości. Dla normalnego, przytomnego i dojrzałego człowieka powinno być oczywiste, że Możni traktują normalnych ludzi jak bydło (robocze) i chcą ich wyzyskiwać, eksploatować i w razie potrzeby utylizować (czyt.: mordować). Powinno być też oczywiste, że Możni nie będą nas wyzyskiwać, eksploatować i utylizować jawnie, bo byśmy się bronili, a nawet najpotężniejszy bankier albo nazista nie powstrzyma gradu ołowianych kul lecących w jego stronę. Powinno być też oczywiste, że Możni swoje zamiary przeprowadzają skrycie i są po prostu spiskowcami. Dokładnie tak samo jak Hitler ze swoją bandą do pewnego momentu byli spiskowcami. Powinno być też oczywiste, że Możni opracują pięknie brzmiące uzasadnienia najgorszych nawet podłości i zbrodni, i zadbają o głosy popierających ich "naukowców i celebrytów" i zadbają o to, aby wyszydzać wszystkich, którzy widzą co się dzieje. Dokładnie tak samo, jak sowieci wyszydzali i prześladowali osoby ujawniające prawdę o bolszewickich zbrodniach. To są sprawy oczywiste, ale nie dla lewaków.
Włodek2020.05.4 18:26
Nic dodać, nic ująć. W skondensowany sposób obnażyłeś skrytą politykę tzw. "możnych tego świata". Chciałbym udostępnić ten artykuł wśród znajomych na fcb, z twoją przedmową, cytując Cię z twoją autoryzacją. Nie chcę się silić na opisywanie tych samych myśli, po przeczytaniu twojego wpisu. Okej ?
anonim2020.05.4 11:45
Widać, iż to jakaś agencja reklamująca swoich sponsorów, czas przestać ją finansować, bo wszystka wskazuje na to, iż niczego obiektywnego tam nie ma. Nie mówiąc już o zboczonych, szokujących programach deprawacji nieletnich!
Daria2020.05.4 11:41
Zapomneliśta o Chińczkach. Leczce się bankam na plecy.
Justyna S2020.05.4 11:21
O zgrozo! To oznacza, że fundacje nie pracują za darmo tylko są opłacane z darowizn? Skandal!
Michał Jan2020.05.4 12:43
Lepiej byś się czuła, gdybyś wiedziała, że MinZdrawa finansuje konkretny producent leków, a nie budżet?
ladychapel2020.05.4 11:12
Taaaaa..... a na Księżycu, po ciemnej jego stronie naziści mają swoją bazę
Michał Jan2020.05.4 11:10
To od nich będą te szczepionki, od których "niewyspany" zdjęcie masek uzależnia.
iza2020.05.4 11:03
To lepiej niż miałby to sponsorować kościół. Przynajmniej wiarygodni sponsorzy, zaangażowani w walkę o równość i prawa człowieka, ale bez boga.
Michał Jan2020.05.4 11:09
Bez Boga, to i nie człowieka, tylko człekokształtnego.
.2020.05.4 12:50
Cała masa ludzi żyje bez waszego boga i zapewniam cię,ze żyje się im znacznie lepiej.
Wojtek Polak2020.05.4 16:03
bez Boga żyje się lepiej-naprawdę?wy wszelkiej maści lewactwo rewolucjoniści czy bękarty marksizmu wymordowali setki milionów istnień ludzkich-bez Boga żyje się lepiej? tylko proszę nie pisz mi że katole wymordowali miliardy bo to jest lewackie kłamstwo pochodzące z bolszewicko-komuszych broszur.
Michał Jan2020.05.4 16:58
Skąd wiesz, jak żyje się z Bogiem? Po za tym, jak tak się Wam świetnie żyje, to czemu się tak miotacie? A co do człekokształtnych - zwierzęta nie mają dni świątecznych...
anonim2020.05.4 17:58
Lepiej ,a co to znaczy lepiej ?
STANISLAW2020.05.4 11:56
No oni, ateiści, według swojej ideologii uodporniania "stada" (nie ludzi!) leczą aktualnie w Anglii, Holandii Szwecji.. Zauważcie, jak skutecznie!
POplatfusy nie złamią Konstytucji2020.05.4 11:01
Polska natychmiast powinna zaprzestać płacenia składki na WHO - organizacje powiązane z Zorosem zdelegalizować, a udziały Zoroza np w GW przejąć przez Skarb Państwa
Niejestemrobotem2020.05.4 12:16
Komuna się marzy, co nie? Przymusowe upaństwawianie, cenzura niewygodnych mediów.
Ramirez2020.05.4 12:35
Komunę wprowadzają teraz "WHO i organizacje powiązane z Zorosem" Przejęcie majątku przestępców i/lub komunistycznych spiskowców i zakazywanie szczucia ludzi na siebie oraz podjudzania do wprowadzania totalitaryzmu nie są ani cenzurą, ani "upaństwowieniem".
.2020.05.4 12:49
Póki co to prym w szczuciu ludzi na siebie wiedzie PIS. Przykładem jest ten portal i strona Karnowskicj oraz Sakiewicza.
Erectus2020.05.4 14:21
łeb cię boli lewacka cioto
Piotrek2020.05.12 16:12
Twój wpis potwierdza prawdziwość podanych przykładów.
katolicka kretynizacja polski2020.05.4 10:57
Media publiczne znajdują się rękach kaczyńskiego i jego przydoopasów! W zamian za obfite finansowanie wspierają PiS oraz kampanie wyborczą dupusia!
aga2020.05.4 11:08
Dziadek był w KPP , a ty podpisujesz się "kkp"
.2020.05.4 12:46
Potrafisz pisać merytorycznie? Znasz głąbie takie trudne słowo?
Erectus2020.05.4 12:22
tak jego pejsaty dziadek był przed wojną w KPP
Tusk Vision Network2020.05.4 13:23
a co jest w twoich rękach,pewnie nic zero bo ci co nic nie mają tak piszą
Marysia2020.05.4 14:12
Super😂
pistoleto2020.05.5 5:38
katolicka kretynizacja polski,,przepoczważone pedelisko peowskiego truchła i ateista zdycha i kąsa
Czes\\2aw2020.05.5 10:23
Jedyne co potrafisz wydalić, to mądrość "katolicka kretynizacja polski"...Widać gdzie masz Polskę żałosny bezmózgowcu, pisząc nazwę mojej Ojczyzny z małego "p"...To dobrze, ze nie mówimy o tym samym kraju...