22.11.19, 17:33zdj. screen Facebook

Warszawiaku! Spójrz, ile obietnic zdążył już złamać Trzaskowski! Miażdżąca ocena Jakiego

"Nie było w Polsce jeszcze polityka, który zrobił sobie taką kpinę z własnego programu. Na 59 obietnic, które da się zweryfikować - złamał 55"-w taki sposób europoseł PiS, były wiceminister sprawiedliwości, Patryk Jaki podsumował rządy prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. 

Dziś mija dokładnie rok od zaprzysiężenia włodarza stolicy. Z tej okazji Patryk Jaki zorganizował konferencję prasową, na której poddał Trzaskowskiego miażdżącej ocenie. Zdaniem europosła PiS, w stolicy „jakość rządzenia spadła w stosunku do Hanny Gronkiewicz-Waltz”. W konferencji prasowej udział wzięli również Sebastian Kaleta, wiceminister sprawiedliwości oraz Jacek Ozdoba, poseł PiS.

"Dokładnie rok temu został zaprzysiężony R.Trzaskowski. Nie było w Polsce jeszcze polityka, który zrobił sobie taką kpinę z własnego programu. Na 59 obietnic, które da się zweryfikować - złamał 55. Obiecałem, że nie odpuszczę. Tu szerokie podsumowanie"-napisał na Twitterze polityk, odsyłając do szczegółowych informacji zamieszczonych na Facebooku. Jaki zarzucił Trzaskowskiemu brak wizji rozwoju Warszawy oraz marnotrawstwo pieniędzy. 

"Dalej nie ma wizji rozwoju Warszawy. Jest marnotrawienie pieniędzy na strefę palet, tramwaje różnorodności, zobowiązania z LGBT +. Miasto zżera korupcja i kolejne kryzysy wynikające z niekompetencji jak #Czajka"-wyliczał europoseł. 

"Jakość rządzenia spadła w stosunku do HGW czego symbolem stały się problem z Kozami. Warszawa PO była jednym miastem w Polsce, które miało problem z wypłatą 500 Plus. RT zamiast zająć się przyziemnymi sprawami miasta rozpętał wojnę ideologiczna a sam bawi się podróżami po świecie"-ocenił były sekretarz stanu w resorcie sprawiedliwości.

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

TB58a2019.11.23 22:32
Mieliśmy już Kaczyńskiego w Urzędzie Miasta, tak skutecznie zwracał kamienice, że nowi właściciela w końcu zamordowali, broniącą swych praw lokatorkę. Pan Jaki niech się zajmie lepiej hejterami z Ministerstwa Sprawiedliwości z którymi przez kilka lat tak dobrze się mu współpracowało.
Nina2019.11.23 13:38
Warszawiaki to nie te dawne cwaniaki to głupole co wybierają nieudacznika by ich rypał i dobrze im tak jak nie potrafią mysleć, niech bulą.
JD"A2019.11.23 19:22
Niestety powstanie warszawskie zrobiło swoje wymordowali bohaterów i ich rodziny , po wojnie komuna dokończyła dzieła i sprowadziła do stolicy swoich ,miernoty z ambicjami ale z układami z czerwoną zarazą .Od polityka sędziego milicjanta do aktora to posady POkoleniowe i piramida gotowa . Caryca Katarzyna choć się puszczała na lewo i prawo to wiedziała jak podporządkować sobie polaków ( nie wszystkich ) i wiedział że bez wiary katolickiej i rodziny Polska zniknie .Rozkład moralny, ataki na kościół i rodziny plan działa ale nie do końca i nie daj Bóg by ten plan do końca został zrealizowany
JD"A2019.11.23 11:39
Warszawiacy wybraliście oszusta który obiecał wam gruszki na wierzbie nie pierwszy raz zresztą , macie się za elitę wykształconą a kolejny raz z was głupków zrobiono :)) Należycie do Polaków co PO szkodzie dalej głupi , mądry to choć się zreflektuje i do błędu przyzna u was to niemożliwe , pewnie Bóg ześle jakąś plagę za wasze występki ,obojętność na krzywdę i samouwielbienie
Albert2019.11.23 11:29
Pisdzielcy atakują Trzaskowskiego... dobry żarty. To może w ramach rewanżu - ktoś potrafi wymienić wszystkie inwestycje rozpoczęte i zrealizowane przez rząd PIS?
Urszula2019.11.23 12:30
Zaraz, niech policzę........ eeee, nooooo, chyba.... Nie ma.
Sprytny ninja2019.11.22 21:20
Lemingi tak nie myślą p. Jaki. One mają wpojone że są już Ynteligentami, czytają Gazetę, oglądają TVN i nawet jak jajka im ogolą na łyso, to będą piszczeć, że tak pieknie wygolonych to jeszcze nie mieli; Gazeta potwierdzi to i powie że taka to była konieczność, a PIS JEST ZŁY, bo... coś tam . Tak wygląda tresura ludzi z małych miasteczek aspirujących do miana warszawiaka. Jestem z W-wy i tak ogłupionych ludzi jak tutaj nigdzie nie widziałem. Min. kultury, sportu, czy czegokolwiek innego - pamiętajcie, że gdziekolwiek tu sypniecie groszem, wezmą i oplują co będzie i tak lepsze niż sranie, o którym mówiła Janda: ja się czuję jakby ktoś na mnie srał (a dotacje otrzymała).
Sprytny ninja2019.11.22 21:27
Sprostowanie: oczywiście dotacje otrzymała Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury ---- sprawdź tutaj: http://fundacjakj.pl/pl/content/pl/o-fundacji/dotacje-na-rzecz-fundacjitu , a nie sama Janda.
MirekT2019.11.22 19:38
Jaki, przegrałeś w pierwszej turze to teraz ujadasz jak wiejski Azor !!!
Marek2019.11.23 13:19
A ty co podoba ci sie jak twoje miasto idzie na dno?????jeśli tak to jestes pala...t..
JD"A2019.11.23 15:37
P.Jaki obnażył tylko głupotę warszawiaków co zamiast mózgu mają papkę polsatowską w głowie i nie widzą wad swego idola geja co bił swoją matkę i zapomniał o swoich obietnicach zaraz PO wyborach ( nie on pierwszy zresztą) . Gej wychowujący wasze dzieci hm i dający pieniądze z kasy miasta na burdele gejowskie , czy zależy wam tylko na upartym darzeniu do zniszczenia własnego potomstwa niż przyznać się do błędu i działać
T.2019.11.22 19:16
Gejszawa to stan umysłu.