W Zwiastowanie Pańskie zawierzmy Polskę i siebie Niepokalanemu Sercu Maryi - zdjęcie
24.03.20, 19:52Fot. via. Wikipedia

W Zwiastowanie Pańskie zawierzmy Polskę i siebie Niepokalanemu Sercu Maryi

54

25. marca, w uroczystość Zwiastowania Pańskiego w fatimskim sanktuarium tamtejszy biskup miejsca dokona aktu zawierzenia Portugalii i Hiszpanii Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki poprosił kard. Manuela José Macário do Nascimento Clemente aby do aktu włączył również Polskę.

Również my wszyscy dokonajmy jutro tego aktu w swoich sercach. Zawierzmy siebie, nasze rodziny i całą Polskę miłości Zbawiciela i matczynej opiece Najświętszej Maryi Panny. To zawierzenie jest naszą nadzieją na te trudne czasy pandemii, która płynie z przesłania objawień fatimskich. Tak jak sto lat temu, tak i dzisiaj, świat i każdy z nas potrzebuje zawierzyć się Królowej Nieba i Ziemi.

Do tego aktu w specjalnie wystosowanym apelu zachęca również Prezes Zarządu Stowarzyszenia Roty Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz:

-„W czasach zagrożeń i kryzysów najgorętsza modlitwa nie zwalania z wytrwałego i roztropnego działania, które jest oczywistym porządkiem rzeczy. Z drugiej strony zakładanie, jakoby modlitwa była niepotrzebna, jest bluźnierczym policzkiem wymierzonym Bogu. To tak, jakbyśmy Mu powiedzieli: nie jesteś nam potrzebny, damy radę bez Ciebie. Dlatego w tej nadzwyczajnej sytuacji apelujemy do wszystkich Polaków, duchowieństwa i władz Rzeczypospolitej o wspólne dokonanie aktu zawierzenia Polski i nas samych Niepokalanemu Sercu Maryi w święto Zwiastowania Pańskiego dn. 25 marca bieżącego roku” – czytamy w apelu.

 

 

A oto tekst modlitwy Aktu zawierzenia Polski i siebie Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny:

Niepokalana Dziewico Maryjo, przeczysta Matko Pana naszego i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa, wejrzyj okiem miłosierdzia swego na naród Twój polski, który zwraca się dziś do Ciebie ze wszystkich stron swej Ojczyzny i świata.

Wspomnij, Hetmanko nasza, że Ciebie onegdaj król nasz, Jan Kazimierz, po szwedzkim najeździe, na Patronkę i Królową Państwa obrał i Rzeczpospolitą Twojej szczególnej opiece i obronie powierzył (kard. August Hlond). W dobie potężnych zagrożeń i niebezpieczeństw, duchowych i doczesnych, do Twego Niepokalanego Serca uciekamy się i zawierzamy Mu, Pani i Królowo nasza, ożywieni wiarą i ufnością, albowiem nigdy nie słyszano, aby ktokolwiek, kto się pod Twoją obronę ucieka, o Twoje wstawiennictwo błaga i żebrze wspomożenia Twojego, miał być przez Ciebie opuszczony (św. Bernard z Clairvaux).

Aby nasze zawierzenie było Tobie i Panu Bogu miłe, obdarz nas, Matko łaski Bożej, sercem czystym i szczerze skruszonym za grzechy nasze i narodu naszego. Wspomożenie wiernych, udziel nam rady i siły, abyśmy wyprostowali ścieżki życia naszego, naszych rodzin i państwa, w wierności prawu Bożemu, zawartemu w Dekalogu, w posłuszeństwie nauce Ewangelii oraz prawom Kościoła ustanowionego przez Twego Syna.

Panno można, obdarz nas duchem pokory, ofiarności i przezwyciężania siebie, potrzebnym do praktykowania pokuty, do której wezwał nas uroczyście Odkupiciel, a bez której zginiemy (Łk 13, 5). Zwierciadło sprawiedliwości, nie pozwól abyśmy zobojętnieli wobec grzechów wołających o pomstę do Nieba, popełnianych zwłaszcza wobec najbardziej bezbronnych – zabijanych nienarodzonych i krzywdzonych dzieci.

Panno nieskalana, uproś całemu naszemu społeczeństwu łaskę czystości obyczajów i wstrzemięźliwości, tak aby nasza Ojczyzna była Ci rzeczywiście poddana i miła, o nasza Królowo! Matko dobrej rady, obdarz władze nasze mądrością i roztropnością, by mając na względzie jedynie autentyczne dobro wspólne i rzeczywistą sprawiedliwość, rządziły Rzecząpospolitą w prawdzie i godziwości. Królowo Apostołów, obdarz nasze duchowieństwo gorliwością o chwałę Bożą i wiarę prawą, a także żywą troską o zbawienie dusz. Królowo pokoju, udziel wszystkim narodom pokoju Bożego, który zaprowadzić może jedynie Książę trwałego pokoju – Chrystus Król (Iz 9, 5). Uzdrowienie chorych i Pocieszycielko strapionych, otocz Twą matczyną i najlitościwszą opieką wszystkich cierpiących członków naszego narodu. Ucieczko grzesznych, otwórz polskie serca dotąd zamknięte na łaskę Twego Syna i zaprowadź je do źródeł żywota wiecznego.

Matko Różańcowa, obiecałaś w Fatimie, że w obliczu współczesnych niebezpieczeństw Twoje Niepokalane Serce będzie dla nas schronieniem i pewną drogą do Boga, dlatego ufamy niewzruszenie, że Twoje miłosierne spojrzenie spocznie na naszych troskach i na naszych utrapieniach, że obejmie nasze zmagania i nasze słabości (Pius XII). Pragnąc dostąpić Twej opieki, a za Twym pośrednictwem otrzymać od Boga siłę i wytrwałość w dobrym pośród trudów, przeciwności i wszelkich niebezpieczeństw, oto dziś zawierzamy Twemu Niepokalanemu Sercu siebie, nasze rodziny oraz całą Polskę, z naszymi władzami, duchowieństwem i wszystkimi rodakami. Jesteśmy cali Twoi, dzisiaj i przez wszystkie dni naszego życia. Weź nas takimi, jakimi dzisiaj jesteśmy i uczyń, jakimi nas chcesz, ku chwale Boga, teraz i w wieczności, albowiem w Tobie jednej bez porównania bardziej uwielbiony stał się Bóg niż we wszystkich Świętych swoich (św. Maksymilian Kolbe).

Przyczyno naszej radości, uproś nam poddanie się woli Bożej w krzyżu i cierpieniu, o Królowo Nieba, która czekasz na nas w naszej niebieskiej ojczyźnie wiekuistego szczęścia.

Najświętsza Boga Rodzicielko: przyjdź Królestwo Boże przez Niepokalane Serce Twoje! Królowo Polski: módl się za nami!

 

 

kak/ niepokalanesercemaryi.pl

 

Komentarze (54):

zych.. 2020.03.25 14:00
Maryja umarła 2000 lat temu.Ona i jej serce zamieniło się w proch.Zawierzanie Polski prochom jest nie na miejscu.AMEN.
meg2020.03.25 11:24
Zawierzmy Jezusowi 'bo oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni aż do skończenia świata" , " stoję u dżwi i kołaczę ,kto głos mój usłyszy i otworzy ,wejdę i będę z nim wieczerzał ,a on ze mną " , " nie bójcie się ,bo nawet wszystkie włosy na waszej głowie są policzone ".Ludzie ,których wiara jest nawet wiele razy mniejsza jak ziarnko gorczycy ,ufają Bogu i Jego Słowu.Polacy są narodem niemal w całości katolickim ale jak to jest, niekiedy prawie połowa głosuje na lewackie partie i popiera antyboże prawa .Zawrócimy do Boga ,idzmy Jego drogami a tylko Jezus jest drogą ,prawdą i życiem ,nie rozmieniajmy tej prawdy.!!!
Randki kamerki pokazy skype!2020.03.25 10:04
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Kamka napisz do mnie i spotkajmy sie!
Jan Radziszewski2020.03.25 8:21
:+ Jawny dowód że Szatan i jego syny i córki w Polsce nie chcą tj. boją się wielbić NMP w Uroczystości św Zwiastowania Pańskiego 25 marca 2020 r bo w przeddzień tegoż tj wtorek, 24 marca 2020 perfidny atak na KK dlatego: Pan + 24 III 2020 Na to nie ma Mojej zgody, na takie ograniczenie jakie wprowadzono Wtorek, 24 marca Około 14.00 Zapisz dziecko - Na to nie ma Mojej zgody, na takie ograniczenie jakie wprowadzono, ogłoszono teraz i jakie ma obowiązywać od jutra. Ja czuwam nad Polską, ograniczenia są i tak daleko idące. Nikt nie może się tłumaczyć, że idzie do kościoła a jak z tego wynika nie może do niego iść?.. Niech to doprecyzują. Jeśli będzie zakaz udawania się do kościoła indywidualnie, nie mówiąc o mszy niedzielnej – Uderzę. Ostrzegam Cię premierze Morawiecki i inni. Poleje się krew. Amen. - Dziękuję Panie Jezu, Chryste Królu. Chwała Tobie Chryste.
Rafapon2020.03.25 1:51
Od średniowiecza oddziela nas tylko to, że mamy internet i mnóstwo innych ułatwień technicznych.
anonim2020.03.25 0:22
Maryja się obraziła, bo zrobili ją tylko królowo zamiast normalnie cysarzowo, to teraz majo
*82020.03.25 0:06
A KIEDY INTRONIZAXCJA TYLKO TO MOZE ZAKONCZYC COVID MIERNOTY FRONDOWSKIE , TERAZ WAM JEST POTRZEBNA MB
stan2020.03.24 23:51
Piękny apel, zobaczymy jak nasze władze na to odpowiedzą, to będzie probierz. Wyjdzie na jaw kto kim jest.
katolik2020.03.24 23:47
Może Ksiądz Natanek uczyni Intronizację. Nie stać na to ani prezydenta ani episkopatu, więc w czasie realnego zagrożenia ,dokonana jednak przez Księdza ,będzie miała znaczenie
Jan Radziszewski2020.03.25 8:37
X Natanek się nie popisał i nie wziął udziału w Wolnej Elekcji podobnie jak arb Jędraszewski stąd Jezus Chrystus mu zapowiedział że zostanie zamordowany podobnie Nie popisał się prezydent A. DUDA stąd Pan i Król nasz zapowiedział mu że będzie wisiał
stan2020.03.24 23:36
Codziennie odmawiajcie: Modlitwa ułożona przez Giselę W imię Ojca, i Syna i Ducha Świętego! Ojcze Dobry i Miłosierny, prosimy Cię o przebaczenie za popełnione błędy; przebaczenie za to, że oddaliliśmy się od Ciebie; przebaczenie bluźnierstw skierowanych do Ciebie; przebaczenie za złe traktowanie przyrody, którą nam pozostawiłeś, prawie jak raj. Przebacz nam nasze grzechy; przebacz tym, którzy pozwolili na zamknięcie miejsc kultu, odbierając nam możliwość otrzymania Chleba życia wiecznego. O! Ty Ojcze, który w swoim nieskończonym Miłosierdziu mimo wszystko napełniałeś nas miłością, spraw, by w tym okresie Męki Pańskiej, Duch Święty zstąpił na tę ziemię rozdartą przez zło. Pokornie prosimy Cię, abyś oświecił Papieża, aby mógł poświęcić Świat i Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi, tak jak wyraźnie Najświętsza Maryja Panna prosiła o to w Fatimie. Ojcze Mój, wylej Krew Odkupienia na tę naszą ludzkość. Matko Przenajświętsza, zwracamy się do Ciebie jako do matki nas wszystkich: chroń wszystkie swoje dzieci, przygarniając je do swojego Niepokalanego Serca, naszego jedynego bezpiecznego schronienia. Ojcze, miej Miłosierdzie dla nas i całego świata. Amen Pater, Ave, Gloria (Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…) Modlitwa w pdf: https://www.lareginadelrosario.com/2020/03/preghiera-mondiale-del-18-marzo-2020_16.html Nadejdą jeszcze inne choroby i kataklizmy, a nawet wojna. Musimy wytrwać na modlitwie, by zminimalizować skutki oczyszczenia. Konieczne nawrócenia i spowiedź. Czas nagli. Modlitwa w dodatku za Chiny i Rosję!!!!
Cud?2020.03.24 23:02
https://natemat.pl/302643,dziecko-zakazone-koronawirusem-wypadlo-z-okna-w-lodzi-nowe-informacje Najpierw był szok bo dziecko ma koronawirusa - https://www.cda.pl/video/4869569f2 Po 2 dniach okazało się, ze nie ma. Czy to cud czy modlitwy oglądających film pomogły?? https://lodz.naszemiasto.pl/dziecko-ktore-wypadlo-z-okna-nie-mialo-koronawirusa/ar/c1-7615683
artek2020.03.24 22:18
dla pewności zawierzyłbym ją jeszcze Quetzalcoatlowi, Wielkiemu Manitu i Dobremu Mzimu
TVN242020.03.24 21:52
Prezes Bąkiewicz wykona salut rzymski na cześć Niepokalanej Dziewicy?
Wojtek Polak2020.03.24 23:17
a kiedy planujecie opłacić kolejne urodziny adolfka. tylko teraz postarajcie się bo te wcześniejsze wam nie wyszły.nie zatrudniajcie już lewackich gimbusów tylko aktorów w tefałenowskim worku jest sporo anty Polskich głupków chętnie się zgodzą. oczywiście to już nie 20000tyś będzie was kosztować ale jak chodzi o opluwanie Polski i Polaków to fundusze na to na pewno się znajd w tvn-owskim rynsztoku.
Cadyk2020.03.24 21:29
ONR to antysemityzm. Bąkiewicz wywodzi się z ONR. Matka Różańcowa jest Żydówką. Nic z tego nie będzie.
Jan Radziszewski2020.03.25 8:31
cadyku leć do Izraela by budować trzecią świątynię dla new Mesjasza tj antychrysta "„Cała praca ukończona. Moshiah już tu jest"- analityczny przegląd kierowniczej siły rządu światowego - żydowskiej (satanistycznej) sekt1/ Chabad
wujek dobra rada2020.03.25 10:16
Zgol brodę kochaniutki, bo nie zdążysz jej wycierać, jeśli aż tak się zapluwasz nienawistnymi słowami. Cadycy to byli bardzo mądrzy ludzie. Nikt nie uwierzy, że z twym malutkim rozumkiem mógłbyś nim być,Ten stan daje się jednak leczyć, Uwierz. Dobry psychiatra ci pomoże. Trzymam za ciebie kciuki.
Filmy online2020.03.24 21:28
https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem . Polecam jak najbardziej!
ladychapel2020.03.24 21:08
Drugi ksiądz zakażony koronawirusem nie żyje. To proboszcz z Małopolski
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze2020.03.24 20:43
Nie znasz internetowej - NIE OTWIERAJ!!! Wiesz o tym że są FAKE NEWS ... Ale to nie wszystko, są również FAKE BELIEVE VIDEOS! Robione na zamówienie Kremla. Zanim otworzysz VIDEO pomyśl, czy nie ma w nich MALWARE - VIRUSÓW! A już z pewnością to jest BULLSHIT VIDEO - BULLSHIT NEWS!
owieczka Dolly2020.03.25 10:18
Cierpisz na echolalię. Trudne do wyleczenia, ale możliwe
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze2020.03.24 20:41
"Leszek" a teraz "anonimowy" to jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 - pedofil , wymyśla dziesiątki pseudonimów udaje antysemitę sam będąc Żydem z NKWD-wskich Żydów. Kim on już nie był, ale zawodzi go wyobraźnia. Poskakałeś Lesiu napier.... głupot na temat swego "katolicyzmu" mały, pękaty żydku... No dość tego ty debilu. I znowu zmarnowałeś dnie i noce na bullshit. Zaraz w 'odwecie" pojawi się: "oficer LWP - andrzejhahn - Urszula" może nawet sam "PolishPatriot". On tylko udowadnia, że ta domniemana inteligencja Żydów jest tym czym jest naprawde; MITEM! Nie udał się bolszewicki eksperyment aby "zrobić" z kołchoźnika "inteligenta" w Polszu.
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze2020.03.24 20:40
Tak się robi FAKE VIDEOS: https://www.youtube.com/watch?v=AmUC4m6w1wo A tak wygląda gotowy "produkt": https://www.youtube.com/watch?v=AmUC4m6w1wo Więc, następnym razem jak "znajdziesz" szkokujące video polityka zastanów się przez chwilę, czy nie jest to FAKE BELIEVE. Ale to nie wszystko, są również FAKE BELIEVE VIDEOS! Robione na zamówienie Kremla. Zanim otworzysz VIDEO pomyśl, czy nie ma w nich MALWARE - VIRUSÓW!
anonim2020.03.24 20:39
Skandal i skrajna nieodpowiedzialność ? Kilka tysięcy Ukraińców ewakuowanych przez Przemyśl. Mieszkańcy obawiają się, że obcokrajowców może być więcej „Jak długo potrwa ewakuacja Ukraińców? Przemyślanie boją się, że ewakuacja przez ich miasto może przybrać większe rozmiary. Na portalu kresy.pl specjalizującym się w informacjach z Ukrainy, podano, że spośród osób ewakuowanych z Polski, ok. 660 wysiadło we Lwowie, z czego siedem, po stwierdzeniu u nich wysokiej gorączki, skierowano na dalsze badania do szpitala zakaźnego. Portal powołał się na informacje z Lwowskiej Obwodowej Administracji Państwowej.” „- Chciałabym zaznaczyć, że wcale nie zakończył się przewóz tranzytowy, jak w mediach zasygnalizowali, lecz nadal gromadzą się na dworcu PKP obywatele Ukrainy z różnych zakątków Polski i nie tylko, bo zjeżdżają też z Niemiec i innych krajów. Ukraińcy, którzy rozchodzą się po mieście, celem zrobienia zakupów itp. stanowią realne zagrożenie dla naszej społeczności. Miało być tylko 5 pociągów przez weekend, a widać nadal to trwa. Dokąd tak będzie? Jak długo to potrwa? My jako mieszkańcy, boimy się o nas i nasze rodziny. Zróbcie coś!! Pomóżcie nam!! Przemyśl jest chyba zapomnianym miastem przez wszystkie władze — napisała do nas Czytelniczka.” „Ambasada Ukrainy ironicznie przeprosiła prezydenta Przemyśla, że o ewakuacji nie poinformowała "z miesięcznym wyprzedzeniem" oraz że Ukraińcy "zachwycają się urokiem Przemyśla, który jest cudownym miastem". Ambasada zapewniła, że Ukraińcy nie gromadzą się w grupach większych niż 50 osób.” Źródło: plus.nowiny24.pl/koronawirus-kilka-tysiecy-ukraincow-ewakuowanych-przez-przemysl-mieszkancy-obawiaja-sie-ze-obcokrajowcow-moze-byc-wiecej/ar/c1-14875187
kris2020.03.24 23:20
Ej, ty skrajna nieodpowiedzialnośc! Ależ się znalazł odpowiedzialny z ciebie! hahaha! Tchórz jesteś! Jak można ci wierzyć, skoro nawet się nie podpiszesz ? A po drugie, to już nudne! Powtarzasz to samo już kilka razy! Myślisz, że to ktoś czyta? Nie! Nudy na pudy! Tasiemce tekstu! Można przeczytać kilka wersów i dalej się nie da! Więc daruj sobie i nie podjudzaj! Paszoł!
anonim2020.03.24 20:39
Skandal i skrajna nieodpowiedzialność ? „Rozmawiałem przez telefon z premierem Polski Mateuszem Morawieckim o powrocie do domu ukraińskich obywateli. Porozumieliśmy się w sprawie utworzenia tzw. humanitarnego korytarza dla Ukraińców. Którzy będą mogli od granicy Niemiec tranzytem przez Polskę wrócić do ojczyzny” – napisał Szmyhal na swym koncie w serwisie Telegram. Wyraził również wdzięczność polskiej stronie za włączenie Ukraińców do programu „Lot do Domu”. „Dzięki niej Ukraińcy, którzy przebywają w innych krajach, będą mogli wykorzystać rejsy linii lotniczych LOT do przylotu do Polski” – dodał. Źródło: nczas.com/2020/03/21/w-polsce-powstanie-korytarz-humanitarny-dla-ukraincow-chodzi-o-koronawirusa/ youtube.com/watch?v=6hK0eOSy9r4 Skoro jest tak, jak to media podały (TVP Info), że otworzono połączenia kolejowe Przemyśl - Kijów, to jest i tak, że od dnia 19 marca br. na kolejowy dworzec w ścisłym centrum Przemyśla ściągają obywatele Ukrainy z Niemiec i innych krajów, których stan zdrowia może budzić uzasadnione wątpliwości, i którzy stanowią zagrożenie dla mieszkańców Przemyśla. Ukraińcy są wyrzucani z terenu Niemiec przez niemieckie władze. Ukraińcy nie mają badań testem na obecność koronowirusa i wpuszcza się ich do Polski i pozwala się na swobodne przemieszczanie się po terenie Polski. Ukraińcy nie są wyposażeni w środki ochronne, nie stosują się do zaleceń polskich władz! Natomiast polskich obywateli powracających do kraju obejmuje się kwarantanną (!). Ostatnio TVP Info informowało, że do Przemyśla ściągnęło 300 obywateli Ukrainy i korzystając z pociągu relacji Przemyśl-Kijów opuściło Polskę. TVP manipuluje i ukrywa prawdę przed opinią publiczną. Dlaczego TVP nie ostrzega mieszkańców Przemyśla przed bezpośrednimi kontaktami z Ukraińcami z pobytem w krajach o szalejącym wirusie i możliwym zakażeniu koronawirusem? Kto szykuje mieszkańcom Przemyśla centrum zakażeń koronowirusem? Dlaczego rząd RP naraża zdrowie Polaków? Dlaczego, gdy wszystkie państwa zamykają granice i swobodne przemieszczanie się, to Polska otwiera zachodnią granicę (południową) i otwiera połączenie kolejowe Przemyśl – Kijów? Dlaczego Ukraińców nie konwojuje się na teren Ukrainy tak, jak choćby Estończyków? Czy Ukraina nie posiada swoich autobusów i swoich linii lotniczych, aby zabezpieczyć powrót swoich obywateli? Min. Łukasz Szumowski stwierdził, że: "mamy wybór - albo zamknięcie państwa, albo setki zmarłych" Czy ten logiczny wybór, zamknięcie granicy, albo setki zmarłych, nie dotyczy Podkarpacia, nie dotyczy mieszkańców Przemyśla? Od jutra tj. 25.03. br. wchodzą nowe ograniczenia??? Jutro mają odjechać z Przemyśla dwa pociągi w kierunku Kijowa. A zatem do Przemyśla różnymi środkami komunikacji przez Polskę ściąga kilka set Ukraińców z pobytem w krajach o wysokim wskaźniku zachorowań bez badań lekarskich testem na koronowirusa. Dlaczego rząd RP naraża zdrowie Polaków?
LCF6662020.03.24 20:28
APEL DO WSZYSTKICH KATOLIKÓW GDZIE WASZA WIARA, DLACZEGO NIE GROMADZICIE SIĘ TŁUMNIE W KOŚCIOŁACH, GDZIE MĘSKI RÓŻANIEC NA ULICACH!
kris2020.03.24 23:12
Lucyferze 666! Zgiń przepadnij !
*82020.03.25 0:09
pomylilec adres to sc udaje ze jest katolickie
Albert extra VERGIN oil - do smarowania rectum. 2020.03.24 20:27
Albert z Lublina, "marynarzyk" z Jeziorka Zemborzyckiego pisze, m.in: - "Mogę też napisać do ciebie po hiszpańsku, włosku lub duńsku." - Już tracę cierpliwość. Not dead yet motherfucker?
anonim2020.03.24 20:27
Bardzo ładna modlitwa. Ksiądz Dróżdż wytłumaczył nam, że dla ludzi żyjących w czasach Chrystusa i przed nim, serce obejmowało zarówno uczucia wyższe jak i umysł oraz doświadczenia człowieka, wszelkie władze duszy.
Idź precz, szatanie!2020.03.24 20:21
Czy na tym forum nie ma normalnych ludzi? Tyle hołoty lewackiej. Bluźnierstwa, obelgi. Sfora demonów spuszczona z łańcucha! Ale to nic dziwnego, że skowyczą, gdy słyszą Imię Niepokalanej: "Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a Niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej; ono zmiażdży ci głowę, a ty zranisz je w piętę."
stan2020.03.24 23:42
Niestety także przez nich mamy to, co mamy, a będzie jeszcze gorzej wg zapowiedzi NMP. Główna broń - codzienny różaniec i zawierzenie się NSM i NSJ.
skuter2020.03.25 6:46
Nie dziw się że tyle jadu jest w wypowiedziach Bo na temat kościoła i wiary najwięcej wypowiadają się ci co nie mają z kościołem nic wspólnego A walka będzie do końca świata Ostatnie starcie Boga i szatana będzie o rodzinę Co już się dzieje na naszych oczach
Andrian na kolanach2020.03.27 23:42
Na kolana i klep pacierze, wymódl nam tarczę antykoronawirusową, niech ta niepokalana nakryje swą suknią polskę i ochroni nas przed zarazą :) Kuźwa, XXI wiek, a ciemnogród jak w średniowieczu - to kołtuńsko-kościelna polska właśnie :)
KatoPatologiaKultowejGarmażerkiPodrobowej2020.03.24 20:10
Gałąź nauk medycznych zwana epidemiologią kontra Intronizacja podrobów kato-skrzatów, czyli pambuka, bozi, jezusiny, jamiołków i JanaPapyBisa. Widać w Portugalii są jeszcze jakieś nieletnie pasterzęta, do których przemówi bozia, czyli przebrany w babskie ciuchy proboszcz. Ubaw po pachy.
stan2020.03.24 23:40
Ciebie to już chyba nikt nie wyrwie z szatańskich łap.
Jan Radziszewski2020.03.25 8:25
diabeł cię z radością w Piekle powita słowami "dobrze dla mnie pracowałeś - twoja kara nie będzie aż tak straszna ha ha ha! i zarechocze
Les\\\\305\\\\202aw2020.03.25 8:28
Biedny jest KatoPatologiaKultowej. Nie zważajmy na słowa bidnego człowieka. Jego zadaniem jest wyprowadzić z równowagi normalnych ludzi. To jest zadaniem biednego człowieczka. Lekceważmy jego poglądy
ania2020.03.25 12:00
on nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi normalnych ludzi, przecież to marne wypociny sfrustrowanego człeczka na poziomie gimbazy
ladychapel2020.03.24 20:01
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3361773083851624&set=a.448322995196662&type=3&eid=ARDYs9S-sOTjIkVoIrif_aVCzuJyQ7e-hsDz8YH7sm4JksF-dP3jBZ48LTsTpKJeW-cteL2sc_CtrTjB
graz2020.03.24 22:50
UWAGA ! TEN ZBOCZONY "LADYCHAPEL" , CZYLI "du....gej" ZNÓW PODAJE LINKI DO STRON PORNO ! JUŻ WCZEŚNIEJ TEŻ TO WSTAWIAŁ! Oj, zboczencu doigrasz się ! PRECZ SZATANIE !
Suweren2020.03.24 20:01
O, toż to sam Szanowny Pan Święty Wpierd...! Dawno nie widziałem, a powinni go codziennie ku przestrodze pokazywać.
katolik2020.03.24 20:00
Episkopat przeciwny jest zyciu Polaków !Nie chce uzyc wszelkich możliwych i jedynych srodków ,aby bronić zycie ludzi-pilnie potrzebna jest Intronizacja, bo zginiemy.
katolik2020.03.24 19:57
Unia puściła wirusa, nie Chiny, Polska musi dokonać Intronozacji Jezusa na Króla Polski i wyjść z Unii. Oni uśmiercą nas, tak jak dalej dokonują eutanazji i aborcji. Wszystko jest obliczone przez masonów. Będą udawac ,ze szukają szczepionki. masoni. Polacy opuśćmy Unię! Niech to stanie się przy urnach wyborów Prezydenckich!
Leon Napoleon2020.03.24 20:48
Uspokój się. Weź różaniec do ręki i przyłącz się do wspólnej modlitwy!
katolik2020.03.24 21:07
Mnie o Różancu nie musisz pouczać , mogłeś to powiedzieć Episkopatowi, jak zachowywal się jak tchórz, i ty pewnie tez , gdy Jezus i Maryja byli targani porzez dno popslsldwiosnanowoczesnahołow w rynsztoku ulicy. Gdzie byłeś? na Różancu?
*82020.03.25 0:18
e pis kopat prawie 60 proc to sa zmije , predzej wykoncza polakow niz przeprowadza intronizacje . wtedy by musieli uznac JEZUSA , skoro raz juz go zabili to moga teraz zrobic z polakami to samo .po za tym wprowadzaja to juz probuja niszczyc tych prawdziwych katolikow , zobacz ile tych zmij jest przeszkadza im komunia , Ale polacy ocaleja moze bedzie nas mniej , ale ci co zostana przeprowadza intronizacje z resztkami episkopatu i rzadem slowiansko/polskim
katolik2020.03.25 7:30
wiem , że masz rację, bo w obliczu tej tragedii, gdyby chcieli ,to zrobili by to. Ale niech słowa będą dla nich wyrzutem
*82020.03.25 0:11
usra kumple gnoma i zlotoustego wypuscili wirusa ,atakuje pewne grupy ludzi
jozef2020.03.25 8:33
Ale ty masz zryty beret.
legrandbleu2020.03.25 9:22
Formalnie to mamy demokrację parlamentarną - taki typ ustroju. Jak zmienimy ustrój na monarchię, to zaczniemy sobie wybierać króla...ale zapewne będzie to ktoś żywy, a nie zmarły (i to hipotetyczny). Mniej czarów, więcej rozumu - polecam.
qwerty2020.03.25 11:09
U katolików korona wirus atakuje nie płuca a muzgi