W punkt! Bielan podsumował Koalicję Europejską. ,,To jest komedia'' - zdjęcie
04.03.19, 09:15screenshot Youtube

W punkt! Bielan podsumował Koalicję Europejską. ,,To jest komedia''

2

W sobotę rano byłem w programie Polskiego Radia i pan poseł Adam Szłapka był przeciw "nowej piątce", a wczoraj pan Mieszkowski w telewizji był gotów żeby poprzeć. Jak oni się będą dogadywać?” - mówił dziś wicemarszałek Senatu Adam Bielan.

Polityk nie zostawił suchej nitki na Koalicji Europejskiej. Podkreślił w rozmowie na antenie Radia ZET:

Taki rząd, jeżeli po kilku miesiącach straci "paliwo do anty-PiSu" to zacznie się kłócić w każdej sprawie. Oni mówią wprost: powstaliśmy, żeby odsunąć PiS do władzy. Oni nawet do Parlamentu Europejskiego nie potrafią się zgodzić, w jakich będą frakcjach. To jest komedia”.

Bielan przypomina, że w KE znalazło się miejsce nawet dla Włodzimierza Cimoszewicza. Dodaje:

Cimoszewicz to symboliczna postać dla obozu postkomunistycznego. Dla wielu wyborców PO głosowanie na polityka postkomunistycznego będzie bardzo trudne, tym bardziej, jeżeli będą mieli do wyboru Jacka Saryusza-Wolskiego”.

 dam/radio ZET,Fronda.pl

Komentarze (2):

Stachu2019.03.4 11:14
- Musiałem pilnie spotkać się z wojewodą - powiedział Michał Dworczyk w TVN24, tłumacząc dlaczego leciał rządowym samolotem do Wrocławia. Samotny lot polityka PiS kosztował 33 tysiące złotych.
Jaromir2019.03.4 10:28
W łepetynce Bielanach nie mieści się, że ludzie należący do jednej koalicji mogą mieć swoje zdanie na różne tematy. Przecież w Zjednoczonej Prawicy, wszyscy, jak cyborgi, mają wgrany jedyny słuszny program partii, przekazany im z KC PiSu, objawiony przez Najwyższego (hahaha) Prezesa!