W Bydgoszczy PO chce odebrać Janowi Pawłowi II honorowe obywatelstwo miasta - zdjęcie
29.05.20, 10:02Fot. via: Pixabay - joaoaugustof

W Bydgoszczy PO chce odebrać Janowi Pawłowi II honorowe obywatelstwo miasta

62

Szef klubu radnych PO w Bydgoszczy Jakub Mikołajczak chce, aby św. Janowi Pawłowi II odebrano Honorowe Obywatelstwo Miasta Bydgoszcz. Sugerując to w programie „Rozmowy Dnia” na antenie TVP3 Bydgoszcz samorządowiec odniósł się do mającego powstać trzeciego filmu braci Sekielskich.

Goszcząc na antenie TVP3 radny Jakub Mikołajczak stwierdził, że wokół polskiego papieża pojawia się „wiele kontrowersji” i nie można podchodzić „bezkrytycznie” do jego postaci:

-„Pojawia się coraz więcej informacji na temat pontyfikatu Jana Pawła II, na temat jego działań związanych m.in. z pedofilią w Kościele albo braku działań. To powoduje, że do tego nie można podejść tak bezkrytycznie, jak niektórzy by chcieli”.

W rozmowie bydgoski samorządowiec oznajmił, że po premierze nowego filmu braci Sekielskich będzie rozważane odebranie św. Janowi Pawłowi II tytułu honorowego obywatela miasta:

-„Patronów się powołuje, odwołuje. Nic nie jest wieczne, a warto rozmawiać, bo prawda nas wyzwoli” – stwierdził.

Odpowiedział mu radny PiS Szymon Róg:

-„Teraz każdą postać można obrzucać błotem na bazie jakichś bezpodstawnych oskarżeń. Nie wiem, skąd radny Mikołajczak wyciąga takie oskarżenia. Pewnie naczytał się różnych brukowców. Zalecam zmianę lektury”.

kak/tvp.info.pl

Komentarze (62):

Alicja2020.06.3 0:22
No cóż, istnieje niestety taki Zły Duch, który potrafi zaślepić ludzi do tego stopnia, żeby nie widzieli kto jest naprawdę święty. Jeśli ktoś patrzył prawdziwie, to widział, że Jan Paweł II był i jest święty. I Jemu tego dziś nikt nie odbierze. Natomiast jeśli niestety mamy takich ludzi w samorządach - niech zrobią referendum. Niech się dowiedzą co na ten temat sądzą Bydgoszczanie. Nie mam wątpliwości jaki byłby wynik. Kto wybiera tych ludzi, aby za nasze pieniądze tak psuli nam krew? A przydałoby się jeszcze referendum na temat tego co sądzą Bydgoszczanie na temat tego Jakuba Mikołajczaka.
skarb2020.05.30 8:17
niech dadza go czskoskiemu albo olowni,coz jacy wyborcy taka wladza kara bedzie i to sroga
Jan Radziszewski2020.05.30 4:14
wszystkim znane jest żydowskie pazerstwo tj zagarnianie cudzego mienia bowiem tak uczy Talmud zacyt. jeden z wielu tego typu Przykazań "wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego ! Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Prawowierny żyd nie jest zobowiązany do zachowywania zasad moralnych wobec innych narodów Może postępować wbrew moralności jeżeli jest to z korzyścią ala niego lub dla żydów w ogóle - /Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 343) Czyt. ST wiedzą że żydzi nim wyszli z Egiptu ograbili go z wszelkiego złota i innych dóbr - stąd bałwochwalczy złoty cielec pod górą Synaji /Wj 12,35-36 ; 32,1 nn) można powiedzieć że od zarania narodu żydowskiego kwitło pragnienia zabierania cudzego złota i innych dóbr które szczególnie rozpleniło się w świecie poddanym ich tzw Rewolucjom od Protestantyzmu i trwa do dnia dzisiejszego tj w świecie poddanym władzy Antychrysta. Dlatego nie należ się dziwić szczególnym zasługom na tym polu tzw Bufetowej warszawskiej tj Hannie Gronkiewicz Waltz ogólnie biorąc politykom PPR i pogrobowcom politykom PO i lewicy tzn żydom i masonom członkom tej jakoby oświeconej Partii Politycznej - udającej jak słynny Adaś Michnik z Gówna Wyborczego swą praworządność ale nawet Bp Pan nie przepuści służbie dla Diabła i dla jego mamony. Dlatego zapowiadam wam zawczasu że obejmujący władzę w czasie Apokalipsy tj od obecnego już od kwietnia jawnej władzy Antychrysta w świecie poddanym Lucyferowi /Iz 14,12-15 Sura 113,1) że zagarnie on mamonę całego świata tzn zgromadzony cały kapitał ludzki i narodów na kontach bankowych dlatego wypełnią się słowa z 12 i 13 rozdziału księgi Objawienia a którego końcem jest potępienie wieczne /Ap 14,9-11 tj jezioro ognia i siarki /Ap 20,15) dlatego tak zwalcza się wszelki Boży Kult KK i ten akt żydów tj Szefa klubu radnych PO w Bydgoszczy Jakub Mikołajczaka który potrzebuje uzasadnienia filmu Sekielskiego ale on wcześniej wpadnie do Piekła tzn zdechnie i go nie zrealizuje Pan i król Polski - wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. widzisz więc że wraz jego śmiercią tzn zdechnięciem tego żyda Chazara z stepów Ukrainy - uśmiech zniknie z polityków duraków z PO i nie tylko On ale także popierający PO X Kard Warszawski do Piekła wpadnie Niedziela -, 24 maja 2020 [ Kardynał Nycz] Jest całkowicie opanowany przez szatana. Nie ma dla niego ratunku Niedziela, 24 maj
Zygmunt III2020.05.30 2:31
Gdyby to ode mnie zależało zakazałbym Targowiczanom pobytu na terenie Polski .
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2020.05.29 19:03
I bardzo dobrze! Żadnych zaszczytów dla osobników broniących krzywdzicieli dzieci!
Jan Radziszewski2020.05.29 20:22
głupi jak żydy i masoni i tzw zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wiecie dlaczego ponieważ planował zrobić film szkalujący św Jana Pawła II - dlatego zdechnie nie jak inni żydzi za 3,5 roku - a wcześniej b o już 10.10.2020 r tzn za 5 m-cy z małym hakiem nie nacieszy się więc życiem za bardzo podobnie - jak głupi mieszkańcy Bydgoszczy głupio myślący że chwała ich z tego tyt spotka a nie hańba jak staną przed Panem Bogiem Pan - wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 obyś również ty wcześniej nie zdechł jak wściekły pies można powiedzieć tobie wprost anarchisto żydowski owszem św Jan Paweł II nie jest Autorytetem, - ale tylko dla tych duraków tj. dla żydów i tych co do PIEKŁA z Antychrystem się wybierają !!!
Jan Radziszewski2020.05.29 18:39
żydy i masoni itzw zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wiecie dlaczego ponieważ planował zrobić film szkalujący św Jana Pawła II - dlatego zdechnie jak inni żydzi za 3,5 roku a wcześniej b o już 10.10.2020 r tzn za 5 m-cy z małym hakiem nie nacieszy się życiem za bardzo podobnie jak głupi mieszkańcy Bydgoszczy głupio myślący że chwała ich z tego tyt spotka a nie hańba jak staną przed Panem Bogiem wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Darek2020.05.29 14:56
Bydgoszcz przeciwko pedofilii. Szanuję i popieram taką postawę.
Jurand2020.05.29 13:54
Pan Jakub Mikołajczyk ma absolutnie rację. Św. Jan Paweł II nie powinien mieć honorowego obywatelstwa miasta, którego obywatele, niczym nie przymuszani wybrali takiego ci*la na radnego.
Jan Radziszewski2020.05.29 20:46
jak nie mądrzy ludzie wybierają wrogów Boga to może będą w NIEBIE ? odpowiada się zawsze za swoje grzechy i dlatego radny Jakub Mikołajczak wraz swoimi z PO taki wyrok usłyszy "Jakubie Mikołajczak Niebo nie jest dla ciebie" co Jakuba Mikołajczaka może Pan Bóg za ten czyn go Pochwali? żyd Sekielski już długo nie pociągnie bo zgodnie z wyrokiem Pana i króla POLSKI zdechnie 10.10.2020 roku oby i ten zbok dołączył w tym samym dniu do Niego bo powołuje się na przyszłego potępieńca podobnego przeklętym żydom z B'inai B'rith Hitlerowi i Stalinowi
a2020.05.29 11:38
Pewnie debatowali nad tym w obs*anej latrynie, tam się czują jak w domu
ktos2020.05.29 14:04
Nie wszyscy są tak przywiązani do polskich tradycji jak ty
PiS to masoneria tak jak PO2020.05.29 11:17
oto polityka masońska PiS. Bije i gazuje przedsiebiorców protestujących z powodu niemozności pracy ale pozwala na obsceniczne i świetokradcze marsze i profanowac Matkę Boża w sposó wprost niewyobrażalny nawet za głebokiej komuny; a teraz daje przyzwolenie na dezinformację w sprawie pedofilii , która sieja srodowiska jak najbardziej pedofilię popierących - 80 % pedofilów jest homoseksualistami ! Czytajcie Sebastiana Karczewskiego !
Antymatoł2020.05.29 12:31
Przestań kłamać. Pierwszym celem masonerii jest walka z Kościołem Katolickim. PiS Kościół wspiera i dlatego nie może być z nią związany. Organizacjami masońskimi jest Bilderberg, LayonsClub no i oczywiści loże. Chyba tylko w PO są ludzie, którzy należą do Bilderberga w tym Rostowski i Trzaskowski jak sam sie przyznał do tego.
Niejestemrobotem2020.05.29 11:11
Że będzie rozważane. Czyli jeśli okaże się, że faktycznie jest powód odebrać honorowe obywatelstwo papieżowi, to to zrobią. I bardzo dobrze! Najpierw chcą poznać fakty, później zastanowią się nad decyzją. Dokładnie przeciwieństwo Frondy, która bez dowodów obrzuca błotem celebrytów, ale księży to broni nawet wbrew dowodom. Radni podejmą decyzję, jeśli uznają, że papież nie zasługuje na honorowe obywatelstwo, to je straci. Nikt nie jest nietykalny i dobrze, że pokazują, że nawet szczyt kościelnej kasty nie jest!
Jan Radziszewski2020.05.29 20:18
owszem św Jan Paweł II nie jest Autorytetem, - ale tylko dla tych duraków tj. dla żydów i tych co do PIEKŁA z Antychrystem się wybierają !!!
Niejestemrobotem2020.05.29 22:11
Typowe, nudne, przewidywalne wyzywanie tych, którzy mają inne poglądy od duraków i żydów. A co do piekła. Ono nie istnieje. Przykro mi, że zaburzyłem Twój światopogląd, ale go nie ma. Po prostu nie. A jeśli uważasz, że nie uważanie JP2 za autorytet to źle o kims świadczy, to sorry, ale też nie masz racji. Po prostu nie masz. Dobrzy ludzie też go nie mają za autorytet.
Jan Radziszewski2020.05.30 11:53
mądry inaczej robocie powiem ci wprost PIEKŁO jest - nawet sam min. Europoseł Bronisław Gieremek zobaczył na własne oczy w Sanktuarium Lucyfera pod Brukselą i swoich towarzyszy żydów wraz Magiem z ILLUMINATI spopielonych tj. małe kupeczki popiołu tj. prawdziwy los tych wybrańców cezara żydów tj. Lucyfera /J 19,15) np K Darwina K Marksa F Engelsa WŁ Lenina A. Hitlera Jude. Stalina ect Bankierów Rabee judaszowych zdrajców nawet naukowców nagrodzonych NOBLEM bo duraku konsomolcy na Półwyspie Kolskim dowiercili się don na głębokości 14,5 km temperatura 1100 stopni C a nawet Lucyfera który ukazał się im mówiąc o tych co w nim są Jam zwyciężył oczywiście potem ci naukowcy zwariowali -.i tobie pewnie również pomieszają się zmysły jak sam zobaczysz diabłów za 3,5 roku w ogniu Piekielnym gdy przyjdą po ciebie
Niejestemrobotem2020.05.30 12:55
Wymyśl coś nowego! Bo lubię fantastykę, ale nie cały czas to samo! A tego typu teksty fajnie się czyta! Są takie zabawne :D
Jan Radziszewski2020.05.30 23:04
Nie musisz czekać długo bo tylko 3,5 roku a Piekło zobaczysz na własne oczy - stary tj Lucyfer cię wprawdzie pochwali wb swojej piekielnej gwardii ale to nie znaczy że cię posadzi na złotym tronie jak myślą żydzi - bo tam złotych tronów NIET są tylko piekielne miejsca, otchłanie wiecznych tortur .
Polak2020.05.29 11:07
Ślepy na pedofilię i ślepy na krzywdę ludzi. Cóż i tak nie mamy co narzekać dla niektórych Stalin był świętym, dla innych Mao, gdzie tu JPII, a są jeszcze zasługi. Tylko każdy normalny człowiek wie, że to był wielki Polak, ale żaden kryształ, bohater ze skazą, sporą skazą.
Jan Radziszewski2020.05.29 20:31
Jak Bóg go wybrał to cóż masz do gadania czyżbyś jak każdy żyd z cezarem żydów /J 19,15) pragnął być całą wieczność tzn w PIEKLE Ap 20,15) tj. na zawsze!!
PO to samo zło !2020.05.29 11:00
PO to bolszewia .
antymarksista2020.05.29 10:49
Siewcą moralnej zgnilizny jest w obecnej rzeczywistości jest tzw. opozycja totalna (bez wyjątku, jeśli chodzi o rodzaj partii). Szczytem hipokryzji jest realizować postulaty LGBT, promować aborcję i eutanazję, a winnego wskazać w osobie Św. Jana Pawła II
taro2020.05.29 10:46
no, popatrz pan, co to chamom na stolkach do glowy przychodzi w tej bydgoszczy.
Andy2020.05.29 10:42
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ratunekdlakalinki?fbclid=IwAR3pw3gls3Iq4LaCCDrAvwwfkfNuar-3clz5gF9ZruXIRHime-3INy63ZOk
antymarksista2020.05.29 10:36
Kontrowersyjny radny z Bydgoszczy jest kolejnym dowodem na to, że strategia PO ukierunkowana jest na doprowadzenie Polski do totalnej ruiny. Eksterminacja inteligencji polskiej w czasie II Wojny Światowej polegała na fizycznym wymordowaniu mądrych i wykształconych Polaków. W równym stopniu dokonywali tego Niemcy, jak i Rosjanie. PO robi to samo bezpodstawnie mieszając z błotem najwyższe autorytety moralne. Metoda ich polega na niszczeniu polskiego ducha niepodległości i polskiej dumy narodowej. Nasuwa się więc skojarzenie, że eksterminacja trwa nadal. Dokonywana jest tylko innym sposobem i rękami polskich zdrajców.
Niejestemrobotem2020.05.29 11:13
Autorytety mają to do siebie, że się zmieniają. Pojawiają się nowe fakty, zmienia się ocena. I JP2 już dla wielu autorytetem nie jest. I to szczególnie dla inteligencji, która z zasady jest bardziej krytyczna i nie wystarczy jej: "bo to był papież Polak", żeby go wielbić.
antymarksista2020.05.29 11:18
Wpierw spróbuj zgłębić Postać Jana Pawła II, a potem zastanów się, czy masz prawo wypisywać takie bzdury. Twoje komentarze są bezwartościowe i szkodliwe.
Bumcyk2020.05.29 11:35
Nie wystarczy być antymarksistą, by być mądrym. Jeżeli facet wiedział o pedofilii w kościele, a wiedzieć musiał, nie ma co do tego cienia wątpliwości, i nic z tym nie zrobił... To jest winien cierpienia dzieci. Jak ktoś taki może być dla kogokolwiek autorytetem? No chyba, że podzielamy pogląd, że w kościele pedofilii nie ma. Wtedy gratuluję dobrego samopoczucia...
antymarksista2020.05.29 13:30
"Jeżeli facet wiedział o pedofilii w kościele, a wiedzieć musiał, nie ma co do tego cienia wątpliwości" - Proszę o dowody. Jeśli ich nie posiadasz, to dopuściłeś się pomówienia.
Bumcyk2020.05.29 22:18
Po pierwsze... Biorąc pod uwagę skale tego zjawiska w Polsce, nie ma i nie było biskupa, który w swojej diecezji nie miałby takiej wiedzy o swoich księżach.. Po drugie... Są świadectwa osób, które informowały go, gdy już był papieżem, o tym, co się działo w Zakonie Chrystusa, które informowały o Macielu i innych...
Niejestemrobotem2020.05.29 11:37
Mam prawo. Bo wbrew temu co chciałaby fronda mamy wolność wyznania i (chociaż rząd coraz bardziej próbuje to ograniczyć) słowa. Więc nie mam obowiązku wielbić JP2. I co z tego co napisałem jest bzdurą? Niby większość obrońców JP2 cokolwiek o nim wie, ponadto, że papież Polak? I ewentualnie, że latał po całym świecie i spotykał z przywódcami innych religii? A może Twoim zdaniem autorytety się nie zmieniają? Albo inteligencja nie jest krytyczną warstwą? A może wydaje Ci się, że JP2 jest dla ludzi jakimś wielkim autorytetem? Nie, nie jest. Jest coraz mniej poważany. I to wszystko to fakt.
antymarksista2020.05.29 13:35
Z jednym się z tobą zgadzam. Każdy ma prawo do wyboru swojego autorytetu. Hitler i Stalin też kiedyś nim byli.
Niejestemrobotem2020.05.29 17:01
Nie no, mimo wszystko JP2 bym ze Stalinem i Hitlerem nie porównywał. Chociaż poziom zaślepienia niektórzy mają podobny....
Jan Radziszewski2020.05.29 20:15
owszem nie jest Autorytetem, ale tylko dla tych dla tych co do PIEKŁA z Antychrystem się wybierają !!!
Niejestemrobotem2020.05.29 22:08
Ja się nigdzie nie wybieram, a dla mnie nie jest :D
Jan Radziszewski2020.05.30 12:04
nie ma znaczenia że sam do PIEKŁA się nie wybierasz i tak do PIEKŁA wpadniesz- bo Antychryst cię zniewoli i z sobą tam zabierze podobnie jak tego głupiego radnego z PO
Izydor2020.05.29 10:33
Do JP2 można podchodzić tylko bezkrytycznie.
katolicka kretynizacja polski 2020.05.29 10:30
Bardzo dobrze! dosyć narzucania przez kościół jakiś bożków którzy chronili pedofilów i gloryfikowania ich w przestrzeni publicznej!
NORMALNY2020.05.29 13:26
A ty kretynie nie POLAKU won z POLKI bo kto pluje na wiekowe tradycji narduu polskiego to nie czlowiek a pgrobowiec BRUNATNEJ i CZERWONEJ ZARAZY!!!
ktos2020.05.29 14:03
Pedofilia - wiekowa tradycja "narduu polskiego". Fajnie bronisz tej Polski.
Wojtek Polak2020.05.29 15:59
a to twierdzisz że lewactwo to pedofile? coś w tym jest bo największe afery pedofilskie to w śród lewactwa ich cwelebrytów np. belgia dania holandia niemcy anglia czy nawet an świeczniku lewactwa w usa. lewacy to prawdziwi zwyrodnialcy przyjdzie czas że zapłacą za swoje zbrodnie.
Jan Radziszewski2020.05.29 19:58
żydów nikt nie przebije ty tzw. kretynie żydowski ot zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. widzisz więc że wraz jego śmiercią tzn zdechnięciem tego żyda Chazara z stepów Ukrainy - uśmiech zniknie z zboków twoich i polityków duraków z PO
Majka2020.05.29 10:26
Niedługo nadejdzie nowy znak. Jarosław Kaczyński utraci zmysły przed pełnią księżyca. Bedzie to widać i nie będzie wątpliwości. On już nie wytrzymuje presji sytuacji (wybory, opozycja, USA też przycisną swoje kleszcze). W PiS zapanuje kompletny chaos. Nikomu nie będzie wypadało otwarcie żądać odejścia Kaczyńskiego, ale wszystkie frakcje w PiS będą się wzajemnie o to oskarżać. Oraz o rozbijanie obozu Zjednoczonej Prawicy. Sytuacje wykorzysta Marian Banaś, który przypuści atak na jedną z frakcji, tak tej która podniosła dłoń na jego krew. Ale nie tylko on. Wielu rzuci się na PiS i zaczną odnosić zwycięstwa bo obóz Zjednoczonej Prawicy utraci jedność i ideowość. W pobliżu pełni księżyca się to zacznie dziać. Najpierw powoli, ale później wszystko bardzo przyspieszy.
Zygfryd2020.05.29 10:44
A świstak siedzi i zawija te sreberka z czekolady - idz sie podlecz do lekarza albo nachlej sie wódki idiotyzmy zwykłego imbecyla.
anonim2020.05.29 10:48
Co, Jackowski przepowiedział? W końcu ceniony jest niezwykle przez kadrowych Konfy.
Sebastian2020.05.29 16:34
ty jesteś obłędnie durna babo!!!!!!! nie pluj na świętości, bo sama g...... w życiu zrobiłaś.
Majka2020.05.30 0:52
A kto tu pluje na świętości ? Nie napisałam, że mnie to cieszy. Niestety nadchodzą ciężkie czasy dla PiS i bedzie bardzo trudno. Lepiej to wiedzieć niż nie wiedzieć.
Artur2020.05.29 10:17
PO jest coraz bardziej przerażające. To partia otwarcie wojująca z Kościołem Katolickim. Tusk, Trzaskowski, Kopacz - sieją demoralizacje i zgorszenie. Pamiętajmy tę pomoc jakiej udzieliła Kopacz przy aborcji. Warszawskie parady Sodomy i Gomory pod patronatem obecnego prezydenta to też znamienna rzecz.
anonim2020.05.29 10:42
Oczywiście, przecież Trzaskowski via ratusz finansuje organizację mającą w swoim programie hasło, że "własność prywatna jest kradzieżą" oraz "akcję bezpośrednią" co się też ładnie wpisuje w działalność Action direct i Rote Armee Fraktion (RAF). PO z zapowiedzi liberalnych bardzo ładnie przepoczwarzyło się w realizację myśli tow. Lenina. Cóż się dziwić skoro są wielbicielami p. Junckera co niedawno odsłaniał w Trewirze 5 metrów i 2 tony demokracji liberalnej w postaci pomnika Karola Marksa, daru komunistów chińskich.
psycho on the hook2020.05.29 10:15
Chronił pedofili w sutannach. Wiedział o ludzkich dramatach związanych z klerykalną pedofilią, nic w tej sprawie nie robił.
Artur2020.05.29 10:19
Dlaczego oczerniasz świętego Jana Pawła II? Czy zdajesz sobie sprawę z konsekwencji? Naprawdę chcesz za to przed Panem Bogiem odpowiedzieć? Z pewnością odpowiesz, jeśli się nie nawrócisz.
EMD2020.05.29 11:10
A jak się nawróci to nieodpowie? Jakaś słaba logika.
psycho on the hook2020.05.29 11:16
> Z pewnością odpowiesz, 🖕
Druid2020.05.29 11:18
Artur a jeśli coś w tym jest to ty przed kim odpowiesz za swoją naiwność, przed tymi dziećmi w niebie?
Artur2020.05.29 13:46
Jeśli się nie nawróci to nie zostanie mu przebaczone. Jeśli się nawróci i wyrazi przed Panem Bogiem szczery żal to zostanie mu to odpuszczone. Rzeczywiście problem odpuszczenia win to nie to samo co problem odpuszczenia kar. Ale kary też mogą zostać odpuszczone. Czy słaba to logika czy nie, to zależy od tego kto ocenia. Ja nie oceniam, słucham pokornie Pana Jezusa i staram się wypełniać Jego wskazania. Nie śmiałbym oceniać mojego Pana i Króla, który prędzej czy później okazuje moc swojego ramienia, który za dobro wynagradza a za złe karze.
Dziuby2020.05.29 15:54
Podaj dowody. No dawaj...
Sebastian2020.05.29 16:35
a ty co ślicznotku? kogo bronisz? z gęby masz IQ 40
Jan Radziszewski2020.05.29 18:46
Stasieńku głupi jak żydy i masoni i tzw zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego wiecie dlaczego ponieważ planował zrobić film szkalujący św Jana Pawła II - dlatego zdechnie nie jak inni żydzi za 3,5 roku - a wcześniej b o już 10.10.2020 r tzn za 5 m-cy z małym hakiem nie nacieszy się więc życiem za bardzo podobnie - jak głupi mieszkańcy Bydgoszczy głupio myślący że chwała ich z tego tyt spotka a nie hańba jak staną przed Panem Bogiem Pan - wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 obyś również ty wcześniej nie zdechł jak wściekły pies
dz2020.05.30 8:29
Zupełnie jak ty chronisz wszystkich pozostałych, a tych jest znacznie więcej.
Jerzy2020.05.30 19:06
Stachu, najpierw sprawdź, potem pomyśl, a na końcu pisz