UWAGA!!! Ministerstwo ostrzega: Nie wchodźcie na tę stronę.To fake news! - zdjęcie
15.03.20, 13:30Fot. via Pixabay

UWAGA!!! Ministerstwo ostrzega: Nie wchodźcie na tę stronę.To fake news!

19

Wygląda na to, że niektórzy epidemię koronawirusa usiłują wykorzystać w celu zaszkodzenia Polakom. Do niektórych docierają SMSy, których autorem miało być Ministerstwo Zdrowia. Resort jednak ostrzega: To fake news! Apeluje również, aby nie wchodzić na wspomniane strony.

„❗FAKE NEWS❗Ministerstwo Zdrowia nie rozsyła żadnych smsów dotyczących wsparcia żywieniowego w związku z epidemią #koronawirus. Prosimy nie wchodzić na podaną stronę internetową w smsie”

- czytamy we wpisie Ministerstwa Zdrowia na twitterze.

O sprawie pisze na twitterze również Polska Policja:

#FAKENEWS UWAGA❗️

Jeśli otrzymacie takiego SMSa lub e-mail z linkiem, nie otwierajcie go‼️

Adres nie należy do ministerstwa zdrowia, informacje są fałszywe i mogą doprowadzić do utraty pieniędzy. Nie dajmy się oszukać! Nie powielajmy fałszywych wiadomości!

Apelujemy o rozsądek!”

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (19):

Czesc2020.03.15 22:27
Cześć kotku, Szukasz seks przygody online? A moze w realu? Nie czekaj tylko dolącz do nas! www.xlove.com.pl -- Miliony kobiet czekają aż wreszcie ktoś napisze do nich! Pokazy online chat skype i seks tel!
możesz być normalnym!2020.03.15 19:16
SZYBKIE EFEKTYWNE I NATYCHMIASTOWE WYLECZENIE SIĘ Z PEDALSTWA! Nigdy więcej nie popatrzysz na odbytnicę z pożądaniem! Nigdy więcej nie będziesz ocierał się o chłopczykow w tlumie. Nigdy więcej nie będzisz marzył aby obciągniąć druta Putinowi. I stracisz "apetyt" na kakałko! Tu jest twój ratunek: http://homotography.blogspot.com/
Lios...2020.03.15 19:28
NIESTETY! TO NIE PISAŁ NORMALNY CZŁOWIEK, TYLKO GEJ! PODAJE TERAZ TEN SAM LINK, CO TROCHĘ WYŻEJ! Tam nie radzi wchodzić, a tu wręcz odwrotnie! Geju, /czy może już "cioto" /?? Powiedz, czy masz jeszcze jakąs część ciała zdrową! Myślę, że tylko palce do pisania!? Spadaj stąd, jedziesz waszym szambem na odległość!
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.15 19:09
A ja tylko zadzieram kiece i pier...ć si lece! Właśnie wydalam ostatnie szare komórki i przygotowuje odbytnice. ░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░ ░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░ ░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ ░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░ ░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ ░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ ░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ ░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ ░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ ░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░ ░░▐█▐▄░░░░░░░░░▐░█▄▄░░░ ░░░▀▀▄░░░░░░░░▄▐▄▄▄▀░░░ Mam HIV, koronawirus może skróci moją samotność.
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.15 17:04
http://homotography.blogspot.com/ UWAGA NIE WCHODZIĆ NA TĘ STRONĘ :P
Lios...2020.03.15 19:17
"Durny geju"! ZAMILCZ ! MY SAMI DECYDUJEMY, MAMY ROZUM, UŻYWAMY GO WŁAŚCIWIE, NIE TAK JAK TY, HOMOSIU ! SWOIM TĘ STRONĘ POLEĆ, NIE NAM ! Nam nie potrzebne są twoje opinie! Zapamiętaj! Nie jesteś dla nas żadnym autorytetem, a wręcz nikim! To i tak wielki komplement, jak dla ciebie! Jesteś przecież moralne, bezkresne dno !
Marcin.. 2020.03.15 15:10
Gdzie jest ten tchórz kulawy karzeł z Żoliborza, bożyszcze powiatowej Polski, mieszkańców wsi i małych miasteczek. Polski zacofanej, zakompleksionej, płaszczącej się przed Proboszczem i miejscowym kacykiem pis, gotowej zatłuc sztachetami wszystkich, którzy wątpią w ich nieomylność.Tylko zasiłek i 500+ to ich życie. Prezesik nie pojawia się w Sejmie, ale kasę na konto pobiera.Na Nowogrodzkiej też się nie pojawia, wali w majty ze strachu, że dołączy do brata i mamusi !! Może by wygłosił Orędzie do pisowskich obłąkańców? Nie on boi się wyjść ze swojej strzeżonej Żoliborskiej nory!!! Banda ochroniarzy za 108.000 tysięcy miesięcznie z naszych podatków, też może go poczęstować wirusem!!
gnida koszerna2020.03.15 15:15
TWOJE PODATKI ICEK SA W IZRAELU
Marcin.. 2020.03.15 16:04
Ty podatków nie płacisz bezrobotny wiejski chamie na zasiłku.
Wikt...2020.03.15 19:04
Marcin .... To żaden "Marcin', to jest ateista... d u r n y ...gej! TAK! Już dawno wiadomo, że to twój nowy nick! Głupku, rolnik nigdy nie jest bezrobotny! ZASTANÓW SIĘ! Rolnik zawsze pracuje u siebie i płaci składki w KRUS! Poniał 'gnido koszerna" !? Doucz się! KAŻDY ROLNIK GEJU, JEST 100 RAZY MĄDRZEJSZY OD CIEBIE! TY GŁOWĄ NIE MYŚLISZ, TYLKO d.........! Ja wolałbym z każdym rolnikiem zgubić milion, niż z tobą znaleźć sto milionółw! Nie znasz przepisów,w drzesz się "gnido" ! Ja mieszkam w dość dużym mieście, ale te przepisy znam, bo sa mi potrzebne w pracy! A ty wyjdź z szamba gejowskiego i poczytaj d.... geju i nie smródź nam!
Zatroskany2020.03.15 16:27
Młody wykształcony z wielkiego miasta... to widać .... i czuć.
A dlaczego nie masz dzieci?2020.03.15 13:59
Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "tak robią ludzie z jajami! " - A ty je masz, jaja? To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "ja pierdyolę" - To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze:-"Klechy nie mogą sobie oficjalnie ruchać.." A ty umiesz? To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: '...czemu katolicy są takimi głupimi c h u j a m i?' A ty go masz, ch u j a? To dlaczego nie masz dzieci? Przyznaj się "biedroński",że dostajesz erekcji tylko otwierając strony Frondy. Bo jaki inny mógłby być powód?
Objawienia Maryjne2020.03.15 13:57
Tajemnica Fatimska! mowa w niej o koronawirusie! zobacz koniecznie!!! https://www.xvideos.com/video51464151/y_a_de_la_bonne_cuve_a_jus_sur_grindr_video_integrale_sur_onlyfans.com_stephkiller
Jerzy2020.03.15 17:34
A może podajesz jakiś " fake news" ? Skąd mam wiedzieć, że to prawdziwy link??? Nic nie wynika z linku, ani słowa o Objawieniach! Jaką mam pewność, że nie nabierasz nas ??
tm2020.03.15 18:03
Kłamstwo-strona dla hodowców gołębi.
Kazek2020.03.15 18:42
"tm" ZBOCZEŃCU! d....g....ju! ŁŻESZ, JAK PIES! WIĘC DOBRZE "Jerzy" PRZYPUSZCZAŁ!? PO NASTEPNYM WPISIE WIDAĆ, ŻE JEDNAK DOBRZE SIĘ DOMYŚLAŁ! TO STRONA PEDALSKA!!!! Znalazł, się pie.....ny hodowca gołabków!! Masz ptaka? Ale pewnie takiego, jak gołabek!!!! Prawda???
BLUŹNIERCO! BEZCZELNY LUBIEŻNIKU !2020.03.15 18:13
UWAGA !!! Nie wierzcie w to, co pisze we wpisie: "Objawienia Maryjne" z 15.03.br. godz.13:57 . TO ŻADNE OBJAWIENIA! TEN PERFIDNY ....D.....GEJ...... CHCIAŁ OSZUKAĆ KATOLIKÓW I WSTAWIŁ W TYM WPISIE LINK VIDEO DO PEDZIÓW, HOMO-NIEWIADOMO ! TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA! ON NIC INNEGO NIE UMIE !
Nie znasz internetowej - NIE OTWIERAJ!!!2020.03.15 13:41
ZNISZCZĄ CI KOMPUTER !!! Nie znasz strony internetowej - NIE OTWIERAJ!!! Mendy blogowe podsyłają 𝐬𝐭𝐫𝐨𝐧𝐲 𝐩𝐨𝐫𝐧𝐨𝐠𝐫𝐚𝐟𝐢𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐳𝐚𝐢𝐧𝐟𝐞𝐤𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞 𝐰𝐢𝐫𝐮𝐬𝐚𝐦𝐢. Zniszczą ci komputer moga się dostać do twoich kont bankowych, email, itp.
Nie znasz internetowej - NIE OTWIERAJ!!!2020.03.15 13:41
Wiesz o tym że są FAKE NEWS ... Ale to nie wszystko, są również FAKE BELIEVE VIDEOS! Robione na zamówienie Kremla. Zanim otworzysz VIDEO pomyśl, czy nie ma w nich MALWARE - VIRUSÓW! A już z pewnością to jest BULLSHIT VIDEO - BULLSHIT NEWS!