Uwaga! Akcja obywatelska. Piszemy list do Szwedów ws. Stefana Michnika - zdjęcie
09.03.19, 16:07

Uwaga! Akcja obywatelska. Piszemy list do Szwedów ws. Stefana Michnika

17

Szanowni Państwo, bierzemy sprawy w swoje ręce - piszemy do Szwedów ws. ekstradycji Stefana Michnika, za którym Polska wydała Europejski Nakaz Aresztowania, oskarżonego o ponad 30 zbrodni wyczerpujących znamiona zbrodni przeciwko ludzkości. Michnik osobiście wydawał wyroki śmierci na polskich bohaterów a następnie osobiście uczestniczył w ich egzekucjach.

To treść listu, który należy wysłać do szwedzkich parlamentarzystów oraz mediów. Zachęcamy również do dołączania zdjęć pomordowanych wyklętych.

Pełna treść listu:

Podczas II wojny światowej zginęło ponad 75 milionów ludzi, w tym ponad 6 milionów moich rodaków – Polaków, moja Ojczyzna została zaatakowała przez dwóch najeźdźców, najpierw niemieckich nazistów a następnie komunistów z ZSRR. Pomimo faktu, że Polacy przez całą wojnę przelewali krew walcząc u boki aliantów na wszystkich frontach wojny, wraz z innymi państwami Europy Wschodniej zostaliśmy zdradzeni i oddani pod sowiecką strefę wpływów, dla Polaków wojna nie skończyła się w 1945 roku, tysiące bohaterskich żołnierzy dalej walczyło o niepodległość, zostali nazwali „żołnierzami wyklętymi”.

Sowieckie władze po 1945 roku zainstalowały w Polsce podległą im organizację państwową, niemieckie obozy koncentracyjne wypełniały się żołnierzami Armii Krajowej, którzy przez całą wojnę, działając w polskich państwie podziemnym bohatersko stawiali czoła nazistowskiej dyktaturze. Komuniści w bestialski sposób wymordowali wówczas tysiące osób, które nie godziły się na życie w okupowanej Polsce. Komuniści dopuszczali się najokrutniejszych tortur, gwałtów, mordów – ciał wielu zabitych do dziś nieodnaleziono, spoczywają w bezimiennych grobach. Te czyny stanowią zbrodnie przeciwko ludzkości.

Zarówno Polskę jak i Szwecję obowiązują normy prawa międzynarodowego, które stanowią, że zbrodnie przeciwko ludzkości się nie przedawniają a zaliczają się do nich między innymi zabójstwa; eksterminacje; uwięzienia lub inne dotkliwe pozbawienia wolności fizycznej z naruszeniem podstawowych reguł prawa międzynarodowego.
O te okrutne zbrodnie podejrzany jest Stefan Michnik, który od wielu lat przebywa na terenie Szwecji. Zarzuca mu się popełnienie w 1952 i 1953 roku w Warszawie trzydziestu przestępstw stanowiących zbrodnie komunistyczne, wyczerpujące znamiona zbrodni przeciwko ludzkości, w tym wydawanie bezprawnych wyroków śmierci wobec żołnierzy polskiego podziemia.
Stefan Michnik był sędzią między innymi w procesach:
• mjra Zefiryna Machalli, na którego wydano wyrok śmierci, nie dopuszczono obrońcy do procesu, o wykonaniu wyroku nie poinformowano rodziny. Miejsce pochówku jest nieznane.
• mjra Andrzeja Czaykowskiego, dowódcy baony w powstaniu warszawskim, w egzekucji uczestniczył członek składu sędziowskiego por. Stefan Michnik osobiście. Miejsce pochówku jest nieznane.
• mjra Karola Sęka, po brutalnym śledztwie w więzieniu został skazany na śmierć przez sędziego Stefana Michnika.

26 października 2018 roku Wojskowy Sąd Okręgowy w Warszawie wydał za Stefanem Michnikiem Europejski Nakaz Aresztowania, który w Szwecji obowiązuje od 2004 roku. Niestety Sąd Rejonowy w Göteborgu nie wyraził zgody na wydanie go polskim władzom a szwedzka prokuratura nie przeprowadziła żadnych czynności m.in. dlatego, że jej zdaniem czyny uległy przedawnieniu…

Proszę Cię, abyś nagłośnił tę sprawę w Szwecji, Polska z pełnym poszanowaniem prawa międzynarodowego chce rozliczyć komunistycznych zbrodniarzy, do dziś żyją dziesiątki tysięcy osób, którym komuniści zamordowali dziadków, babcie, ojców, matki…
Zachęcam Cię również do obejrzenia filmu, który młody Polak skierował do Szwedów: https://www.youtube.com/watch?v=1p9KxU1YFl8

 

Komentarze (17):

Pozorowane działania pod publikę2019.03.10 6:25
już nie przykryją uległości wobec żydowskiej mniejszości, którą okazują "polskie" władze od początku istnienia III RP...Dzieje się tak bo to Żydzi dogadali się z bezpieczniakami "w Magdalence" co do gwarancji bezkarności i podziału władzy przyszłej Polski. Normalni Polacy z Solidarności nie mieli przecież NIC do zaproponowania czerwonej władzy - Żydzi tak, bo byli "przedstawicielami" międzynarodowego żydostwa rządzącego USA,londyńskim City i Wielkim Wschodem Francji. Dziś, mam nadzieję, prawie każdy to dostrzeże.
astom2019.03.10 0:58
Jedno pytanko: a w jaki sposób Żydzi zapewnili sobie możliwość osądzenia Eichmanna? No więc na co czekamy? Do roboty!
pitbull-652019.03.11 4:43
Ano, dokładnie tak - do roboty!!! Metody i środki trzeba wykorzystywać w odpowiedni sposób, w odpowiednim czasie i miejscu - byle były skuteczne! Polecam zatem w tym zakresie strategie stosowane przez Izrael, USA, Rosję czy ostatnio Turcję. Jeśli więc ktoś nas oszukuje, ignoruje słuszne żądania, to trzeba działać tak, aby pozytywne skutki były widoczne, zaś ewentualne negatywne wręcz wyeliminowane. Do ideału trzeba dążyć i stale się wszystkiego uczyć - w przeciwnym wypadku zawsze wypłakuje się w kącie po otrzymaniu kolejnego kopa w...
Dariusz Andrzej Kowarczyk2019.03.9 22:08
Szwecja nie respektuje ENA. Nalezy rozwazyc mozliwosc usuniecia radcy prawnego w mysl zasady: "Czy w Szwecji można biwakować, zbierać jagody i grzyby? - Tak,"
Jodek2019.03.9 20:26
Ciekawe zjawisko : mordercę wielu niewinnych ofiar broni lewactwo i pomioty UBeków .
Grześ2019.03.9 18:27
Kochani, prosimy o wskazanie adresów e-mail oraz o dostarczenie wersji w języku szwedzkim / angielskim. Inaczej cały tentekst jest bezużyteczny.
Lech Keller-Krawczyk2019.03.9 17:27
@Gromyko - To nie jest moja żona... Jaki będzie twój następny "nick"? Leonid? A może powrócisz do Dumnego Geja Ateisty? Miło mi, ale muszę cię rozczarować albo oczarować, nazywam się Lech Keller-Krawczyk jestem gejem i Żydem.
Stachu2019.03.9 17:52
https://imgur.com/xsudTJx No chyba, że ci płacą to wtedy ok.
Lech Keller-Krawczyk2019.03.9 18:00
No też Stachu, jak już coś chcesz bym zobaczył to zrób to porządnie, tj. zdejm pieluchę. Może to ta szyneczka i wódeczka, antysyjonisto.
Stachu2019.03.9 18:06
https://imgur.com/a/4JR3mul
Lech Keller-Krawczyk gej i Żyd2019.03.9 18:10
Pielucha, pielucha... Nuda.
Stachu2019.03.9 18:19
A teraz sobie wyobraź, że tą zmieniającą ci pieluchy&podkłady chłonne będzie ukraińska patriotka, niezwykle oddana ukraińskiej sprawie.
Stachu2019.03.9 18:34
https://www.youtube.com/watch?v=4wvpdBnfiZo Szafa! Szafa!
Lech Keller-Krawczyk2019.03.9 16:55
Stach Bardzo to ładnie Stasiu ująłeś, bez sensu ale ładnie. Może za wcześnie sięgnąłeś po szyneczkę i wódeczkę. Sam w domciu jesteś? Ja też. Już mnie poznałeś, ale przypomnę, nazywam się Lech Keller-Krawczyk jestem gejem i Żydem.
Gromyko2019.03.9 16:59
Ze mnie taki Staś jak z ciebie gej i żyd he he he
astom2019.03.10 0:28
Tak strasznie ci zależy żeby cały świat wiedział że zamiast ty to ciebie?
Stachu2019.03.9 16:14
W demokracji każdy ma jeden głos. Więc nie "piszemy" a autor pisze. Poza tym takie "pisanie listów" o z góry ustalonej treści to nie pisanie listów a spamowanie na zasadzie kopiuj-wklej i atak DDOS. To ostatnie jest już przestępstwem. Kodeks Karny: Art. 268. § 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 dotyczy zapisu na informatycznym nośniku danych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 3. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1 lub 2, wyrządza znaczną szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.