USA: Rosja na jednej liście z terrorystami i Koreą Północną - zdjęcie
05.12.20, 14:45Fot. pxhere, CC 0

USA: Rosja na jednej liście z terrorystami i Koreą Północną

17

Przewodniczący Kolegium Połączonych Szefów Sztabów Sił Zbrojnych USA Mark Milley podczas wirtualnego forum obronnego postawił Rosję na równi z terrorystami, donosi agencja RIA Novosti.

Rosja, Korea Północna, Iran, terroryści – wiele się dzieje i będzie się działo”.

Mark Alexander Milley

Przewodniczący Kolegium Połączonych Szefów Sztabów Sił Zbrojnych USA

Według niego są to wyzwania, z którymi Stany Zjednoczone muszą się liczyć.

To nie pierwszy raz, kiedy Pentagon wspomina o Rosji obok terrorystów. Trzy lata temu amerykaski generał Raymond Thomas oświadczył, że zagrożenie ze strony FR pozostaje jednym z najwyższych priorytetów dla Dowództwa Operacji Specjalnych USA.

Dowództwo Operacji Specjalnych USA określa poziom zagrożenia ze strony Rosji jako jeden z najwyższych, znajdujących się na jednej liście wraz z wyzwaniami ugrupowań ekstremistycznych i terrorystycznych. O tym, na początku maja 2017 r., w czasie przesłuchań w Kongresie powiedział generał Raymond Thomas, Szef Dowództwa Operacji Specjalnych USA.

Zagrożenie ze strony wojujących organizacji ekstremistycznych pozostaje najwyższym priorytetem dla Dowództwa Operacji specjalnych USA, – powiedział amerykański generał. – Naszym drugim priorytetem z punktu widzenia narzędzi i poziomu oddziaływania jest wsparcie Dowództwa Europejskiego Stanów Zjednoczonych w przeciwdziałaniu rosyjskiej agresji w Europie”.

Jagiellonia.org

Komentarze (17):

Grizzly2020.12.6 10:26
Sowiety powstały z terroryzmu i zbrodni i cała ich historia taka jest chociaż oficjalnie głosili "walkę o pokój" i aż dziw bierze, że większość "demokracji" nabrała się na to!
spawacz słomy2020.12.6 9:29
i dlatego USA kupują w Rosji ropę i gaz, i dlatego USA kupuje w Rosji silniki rakietowe do rakiet kosmicznych? prezes może być dumny z takiego żołnierza, czego to pisowiec nie zrobi dla kultu jednostki
droma2020.12.6 8:23
rosja-kaput, imperium zla /satanizm na kremlu / jest zrodlem wszelkiego terroryzmu ,brawo usa ,ale jest tez nasza zasluga ,przebilismy sie z ta wiedza ...
Anonim2020.12.5 18:54
Może jednak nie jest to wszystko jedno kto zasiada w Białym Domu?
"prof. doktor" Realshit-Woleński twierdzi,2020.12.5 16:25
że cyt.: "Jarosław K. "Człowiek z Kartonu" - - - - "bez konta" - a "prof. doktor" Realshit-Woleński ma kąt w Loży Polin. - - - "bez praw jazdy - "prof. doktor" Realshit-Woleński TEŻ. - - - "bez żony" - "prof. doktor" Realshit-Woleński TEŻ - - - - "bez konkubiny" - "prof. doktor" Realshit-Woleński jego kąt-konto w Loży Polin jest za mały na Lempart i WIEK. - - - - "bez partnerki - "prof. doktor" Realshit-Woleński ma obsesje na punkcie Lempart-partnerki. - - - "bez rodzeństwa - " "prof. doktor" Realshit-Woleński " - jego niemal cała rodzina jest ... w mydelniczce. - - - - "bez wnuków" - "prof. doktor" Realshit-Woleński ma i to jakich UŁOMKÓW, itd.
JanP2020.12.5 16:19
No właśnie a z nami ktoś się liczy?
Topek2020.12.5 15:39
Gdyby tak Kaczynskiemui popuścić smycz i poluźnić kaganiec też chciałby być największym zagrożeniem dla unii Europejskiej, ale że jest tylko kaczką o charakterze wściekłego psa dlatego wzbudza w Europie tylko śmiech i politowanie
Zapomnialem o was! Topek Roztropek2020.12.5 17:58
Jak moglem? A wiec, żuj jaja przygłupie, 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
MT(*)2020.12.5 15:32
No proszę, i taka praworządna Merkel robi interes NORD STREAM z bandycką Rosją.
Wart Pac pałaca2020.12.5 15:54
Jak zwykle . Ribbentrop - Mołotow bis .
droma2020.12.6 8:27
wania firer angela jest ze stasi na depesze z moskwy ,ma za pomocnika ryzego szatniarza tez ze stasi -gamoniu..
Zatroskany2020.12.5 15:28
Do puki nie zakopią zwłok Lenina w ziemi dotąd nie będzie w Rosji spokoju.
Parafianin z Sitno2020.12.5 15:04
Nasz "Polski Narodowy Kościół Katolicki" połączył swoje siły z tzw. "księżmi patriotami" w jedną kretyńską sektę starych zgredów, imbecyli i popłuczyn UB. Nasz "Polski Narodowy Kościół Katolicki" to stowarzyszenie pijaków w USA w liczbie kilkudziesięciu na żołdzie Kremla podobnie jak "księża patrioci" z kościoła pod wezwaniem NKWD-UB-SB.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.12.5 15:00
PiSdowate chüje są na tej samej liście co państwa dyktatorskie które łamią praworządność!
Czesław M.2020.12.5 15:55
Tak sądzisz , kacapie ?
Do debila kretinesku2020.12.5 17:59
A wiec, żuj jaja przygłupie, 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
Anonim2020.12.5 14:51
Jeśli zastanowić się obiektywnie to największym terroryzmem jest system finansowy wytworzony przez klan Rotchildow. Ten system trzyma w niewoli wszystkie właściwie państwa na świecie, za pośrednictwem tzw. banków centralnych. Z całą pewnością siłami ludzkimi nie da się tego zmienić, bo kto emituje pieniądz ten ma też całe wojsko i policję pod swoimi rozkazami. Ale uwolnienie nas z tej niewoli nie stanowi najmniejszego problemu dla naszego Wszechmogącego Ojca w Niebie. Jednak tu na przeszkodzie stoi nasza wolna wola - Bóg nic na siłę nie robi, musimy poprosić, a żeby zostać wysłuchanymi musimy odwrócić się od diabła i zwrócić ku Miłosiernemu Bogu. Pytanie czy chcemy być wolni czy dla możliwości grzeszenia wolimy być kanarkami w szklanej klatce?