Terlecki po posiedzeniu prezydium rządu: Koalicja trwa - zdjęcie
22.02.21, 22:17fot. yt/onet news

Terlecki po posiedzeniu prezydium rządu: Koalicja trwa

2

W dniu dzisiejszym w KPRM doszło do spotkanie prezydium rządu z udziałem m.in. premiera i wicepremierów, ministra sprawiedliwości i szefa klubu PiS Ryszarda Terleckiego.

- Omówiliśmy stan funkcjonowania koalicji, rozmawialiśmy o Nowym Polskim Ładzie; umówiliśmy się na następne spotkanie na początku przyszłego tygodnia; koalicja trwa - powiedział w rozmowie z PAP szef klubu parlamentarnego PiS Ryszard Terlecki już po zakończeniu spotkania.

Jak z kolei przekazał PAP rzecznik rządu Piotr Mülller, tematem spotkania były też aktualne plany legislacyjne.

Terlecki zwrócił też uwagę, że rozmowy z koalicjantami będą kontynuowane i będą się koncentrowały na planach dotyczących przyszłego funkcjonowania koalicji i nowego programu gospodarczego rządu.

Następne spotkanie tego typu ma się odbyć w przyszłym tygodniu.


mp/pap/wpolityce.pl

Komentarze (2):

Henryk2021.02.24 19:11
Koalicja trwa ozwało się zombie
Monika2021.02.23 7:33
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89