Katolicy w Polsce mają dość tęczowej propagandy i skandalicznych akcji tęczowych prowokatorów. W Nowym Tomyślu zorganizowano marsz przeciwko prześladowaniu chrześcijan i narzucaniu antychrześcijańskiej ideologii. Wszystko to związane jest z akcją LGBT i „tęczowym piknikiem”, jaki środowiska te zorganizowały przed kościołem p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Sprawa zaczęła się 18 sierpnia, kiedy to niezadowoleni z kazania ks. Tomasza Sobolewskiego przypominającego wiernym społeczną naukę Kościoła, zatknęli przed świątynią tęczowy baner. Ksiądz tymczasem potępiał między innymi chuligańskie działania aktywistów LGBT czy popieranie ich przez celebrytów, polityków i dziennikarzy.

W kazaniu mówił między innymi, że:

Dzisiaj trzeba stanąć do kolejnej wojny z neomarksizmem, >>walcem LGBT<<, liberalnymi poglądami, które chcą Boga wyrzucić z naszych serc i dusz! Chcą wprowadzić nowy porządek i ład , nie liczący się z przykazaniami Bożymi, wiarą”.

Tęczowi odpowiedzieli w jedyny znany sobie sposób – szarganiem świętości. Przed kościołem zatknęli więc swoją „flagę”. Sprawa została zgłoszona policji. Bronią się, ks. Tomasz Sobolewski w oświadczeniu podkreślał:

W kazaniu nie przyrównuję osób LGBT do bolszewików! To jest niesprawiedliwe uproszczenie, wprowadzenie w błąd ludzi, którzy nie słuchali w całości kazania”.

Dodał, że mówił o konkretnych aktach profanacji symboli religijnych czy narodowych oraz wandalizmie. Podkreślał też słusznie:

Jako kapłan mam świadomość, że to jest duchowa walka o nasze dusze, o naszą świętość i o nasze zbawienie. To, co głosi ideologia gender i LGBT nie jest zgodne z nauką chrześcijańską”.

Po tym środowiska LGBT postanowiły zorganizować wczoraj przed kościołem „tęczowy piknik”. Na to odpowiedzieli parafianie, którzy zorganizowali marsz przeciwko prześladowaniu chrześcijan i tęczowej indoktrynacji, który rozpocznie się dziś o godzinie 18:30.

dam/Facebook,wpolityce.pl