Tak Rafał Trzaskowski nielegalnie zbiera podpisy - zdjęcie
27.05.20, 17:59Fot. screenschot: Youtube - Polskie Radio

Tak Rafał Trzaskowski nielegalnie zbiera podpisy

55

Reporterzy TVP Info dotarli w Warszawie do biura rachunkowego prowadzonego przez radną KO Bożenę Manarczyk, w którym nielegalnie zbiera się podpisy poparcia dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich.

W związku ze zmianą kandydata Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich, nowy kandydat Rafał Trzaskowski musi zebrać 100 tys. podpisów poparcia. Zgodnie z przepisami ich zbiórkę będzie mógł rozpocząć po zarządzeniu wyborów. Wbrew temu jednak politycy KO już zaczęli zbiórkę podpisów.

Portal TVP Info otrzymał od czytelnika informacje o dwóch biurach rachunkowych w Warszawie, gdzie wyłożone są listy. Dziennikarze sprawdzili jedno z tych miejsc, na Pradze-Południe. W biurze, do którego dotarli, zastali wyłożone listy poparcia, a jego pracownik poinstruował ich, jak wypełnić listę. TVP Info opublikowało nagranie.

kak/TVP Info

Komentarze (55):

Foster2020.05.28 11:52
No przecież Duda już w lutym zbierał.
Pat2020.05.28 9:55
Jeśli Niemcy nie protestują to znaczy że legalnie
ceramik2020.05.28 9:15
I wszystko legalnie, bo on z PO. To kolejny koszmar. Sejm ma uchwalić nowe wybory, nowe kart podpisów i termin zbierania 2 tygodnie. I PO zamiatane.
katolicka kretynizacja polski 2020.05.28 6:43
zdelegalizować PO.....
ceramik2020.05.27 22:40
Należy przegłosować ustawę z nowymi kartami do podpisów i już. PO zamiatane.
Jan Radziszewski 2020.05.27 21:04
co może te zapowiedzi nie dotyczą nowego kandydata PO Trzaskowskiego jeżeli PIS jest pod przekleństwem z powodu Lekceważenia Pana i Boga Jezusa Króla Polski to tym bardziej żydzi i masoni w/z PO i KO 10.05.2020r. Godzina 16:49 + Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziś czasy ostatnie i wiedzcie, że dzień Mego ponownego przyjścia zbliża się a sąd Mój odbędzie się nad każdą duszą. Wiele jest dróg co prowadzi do Boga i każda dusza ma swoją drogę. Lecz na te czasy Bóg dał wam drogę przez Maryję i przez Maryję najpewniej dojdziecie przez Jej wstawiennictwo i dzięki Jej opiece. Dziś wiele dusz utraciło wiarę i na sobie się opiera, dlatego teraz wielu straciło sens życia bo życie ich opierało się na posiadaniu. To, że wybory prezydenckie zostały przesunięte jest zasługą wielu modlitw. Lecz wiedzcie, że w swoim czasie wszystko się wypełni a wynik wyborów jest przesądzony. ++ Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone. ++ Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. + Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. +++ A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. / a więc marny los czeka znanych żydów i aktywistów Masonerii) Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. Czyż ta modlitwa nie zwycięży każde zło?
Jan Radziszewski 2020.05.27 20:57
żydzi masoni i zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na bezbożnego Raabe Sekielskiego wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Z proletariackim pozdrowieniem tow. Trzaskowski2020.05.27 20:14
W pierwszym z pięciu Trzaskowskiego języku - codziennym, w domu. Интернационалом Вставай, проклятьем заклеймённый, Весь мир голодных и рабов! Кипит наш разум возмущённый И в смертный бой вести готов. Весь мир насилья мы разрушим До основанья, а затем Мы наш, мы новый мир построим, – Кто был ничем, тот станет всем. Припев: Это есть наш последний И решительный бой; С Интернационалом Воспрянет род людской! Никто не даст нам избавленья: Ни бог, ни царь и не герой! Добьёмся мы освобожденья Своею собственной рукой. Чтоб свергнуть гнёт рукой умелой, Отвоевать своё добро, – Вздувайте горн и куйте смело, Пока железо горячо! Припев Довольно кровь сосать, вампиры, Тюрьмой, налогом, нищетой! У вас – вся власть, все блага мира, А наше право – звук пустой ! Мы жизнь построим по-иному – И вот наш лозунг боевой: Вся власть народу трудовому! А дармоедов всех долой! Припев Презренны вы в своём богатстве, Угля и стали короли! Вы ваши троны, тунеядцы, На наших спинах возвели. Заводы, фабрики, палаты – Всё нашим создано трудом. Пора! Мы требуем возврата Того, что взято грабежом. Припев Довольно королям в угоду Дурманить нас в чаду войны! Война тиранам! Мир Народу! Бастуйте, армии сыны! Когда ж тираны нас заставят В бою геройски пасть за них – Убийцы, в вас тогда направим Мы жерла пушек боевых! Припев Лишь мы, работники всемирной Великой армии труда, Владеть землёй имеем право, Но паразиты – никогда! И если гром великий грянет Над сворой псов и палачей, – Для нас всё так же солнце станет Сиять огнём своих лучей. Припев
nie berliński mur2020.05.27 20:08
On natchniony i młody był, ich nie policzyłby nikt. On im dodawał pieśnią sił, śpiewał, że blisko już świt. Świec tysiące palili mu, znad głów podnosił się dym. Śpiewał, że czas by runął mur... Oni śpiewali wraz z nim: Wyrwij murom zęby krat! Zerwij kajdany, połam bat! A mury runą, runą, runą I pogrzebią stary świat! Wyrwij murom zęby krat! Zerwij kajdany, połam bat! A mury runą, runą, runą I pogrzebią stary świat! Wkrótce na pamięć znali pieśń i sama melodia bez słów. Niosła ze sobą starą treść, dreszcze na wskroś serc i dusz. Śpiewali więc, klaskali w rytm, jak wystrzał poklask ich brzmiał. I ciążył łańcuch, zwlekał świt... On wciąż śpiewał i grał: Wyrwij murom zęby krat! Zerwij kajdany, połam bat! A mury runą, runą, runą I pogrzebią stary świat! Wyrwij murom zęby krat! Zerwij kajdany, połam bat! A mury runą, runą, runą I pogrzebią stary świat Aż zobaczyli ilu ich, poczuli siłę i czas. I z pieśnią, że już blisko świt, szli ulicami miast; Zwalali pomniki i rwali bruk - "Ten z nami! Ten przeciw nam! Kto sam ten nasz najgorszy wróg!" A śpiewak także był sam. Patrzył na równy tłumów marsz, Milczał wsłuchany w kroków huk, A mury rosły, rosły, rosły; Łańcuch kołysał się u nóg... Patrzy na równy tłumów marsz, Milczy wsłuchany w kroków huk, A mury rosną, rosną, rosną; Łańcuch kołysze się u nóg...
i pomyślał zanim zagłosował słuchając pieśni…2020.05.27 19:57
Co to będzie, kiedy zgaśnie nasze Słońce? Przecież świeci nam przykładnie tyle lat. Jak my wtedy powiążemy koniec z końcem, co się stanie? - To pytanie dręczy nas. Tyle lat już patrzy przecież na nas z góry, żyć nam daje, bo je stać na taki gest. Nic nie zmienią wiatrem gnane ciemne chmury, bo po burzy w myśl przysłowia zawsze jest. Co to będzie, gdy słoneczko zajdzie za daleko? Wiernych sobie pozasmuca, radość sprawi kretom. Co to będzie, kiedy zgaśnie, gdy rano nie wstanie? Albo będzie koniec świata, al-bo...? Ech, słoneczko, nie zdobyte przez nikogo, ileż razy nas robiło w ciemny brąz. Stoisz w miejscu, a tą Ziemią, tą niebogą kręcisz sobie, jakbyś było bonzą bonz. Co to będzie, gdy słoneczko nasze zgaśnie? Zaburzenia ma i plamy przez ten trud. Kto to wie, a może będzie wtedy jaśniej? Przeżyliśmy już niejeden taki cud. Co to będzie, gdy słoneczko zajdzie za daleko? Wiernych sobie pozasmuca, radość sprawi kretom. Co to będzie, kiedy zgaśnie, gdy rano nie wstanie? Albo będzie koniec świata, albo zmartwychwstanie. Albo będzie koniec świata, al-bo...?
pomyśl zanim zagłosujesz2020.05.27 19:39
Co będzie jak Trzaskowski wygra? Kompletny paraliż rządu! "Czajka" Trzaskowski nic nie podpisze, bo nic do niego nie dotrze, senacki Doktór Koperta ma chroniczne zatwardzenie. Łatwe do przewidzenia są wcześniejsze wybory parlamentarne, ale tylko wtedy jak "Czajka" Trzaskowski i Doktór Koperta się zgodzą.
i pomyślał zanim zagłosował2020.05.27 19:55
Co to będzie, kiedy zgaśnie nasze Słońce? Przecież świeci nam przykładnie tyle lat. Jak my wtedy powiążemy koniec z końcem, co się stanie? - To pytanie dręczy nas. Tyle lat już patrzy przecież na nas z góry, żyć nam daje, bo je stać na taki gest. Nic nie zmienią wiatrem gnane ciemne chmury, bo po burzy w myśl przysłowia zawsze jest. Co to będzie, gdy słoneczko zajdzie za daleko? Wiernych sobie pozasmuca, radość sprawi kretom. Co to będzie, kiedy zgaśnie, gdy rano nie wstanie? Albo będzie koniec świata, al-bo...? Ech, słoneczko, nie zdobyte przez nikogo, ileż razy nas robiło w ciemny brąz. Stoisz w miejscu, a tą Ziemią, tą niebogą kręcisz sobie, jakbyś było bonzą bonz. Co to będzie, gdy słoneczko nasze zgaśnie? Zaburzenia ma i plamy przez ten trud. Kto to wie, a może będzie wtedy jaśniej? Przeżyliśmy już niejeden taki cud. Co to będzie, gdy słoneczko zajdzie za daleko? Wiernych sobie pozasmuca, radość sprawi kretom. Co to będzie, kiedy zgaśnie, gdy rano nie wstanie? Albo będzie koniec świata, albo zmartwychwstanie. Albo będzie koniec świata, al-bo...?
JoJo2020.05.27 19:56
A ty pomyśl zanim coś bezmyślnie przepiszesz.
To prawda, co napisał @Naczelny2020.05.27 19:26
Portal "katolicki": — artykułow o religii i wierze 0.5% — włazenie w dupe Jarkowi i PiSowi 99.5%
Hipokryzja frondy2020.05.27 19:15
Proszę zwróćcie uwage na komentarze ! Czyżby ludzie otworzyli oczy ? Coś pięknego, same opisujące prawdę- czyli arogancję Pis.
Foster2020.05.27 19:08
Czy są jakieś przepisy, które zabraniają zbierania podpisów przed dniem ogloszenia wyborów ?. Jeżeli są to proszę wskazać te przepisy. Dzisiaj jest sytuacja nienormalna (epidemia wirusa, granie przez PIS publikacją ogloszenia PKW, nawet brakuje ustawy o przeprowadzeniu wyborów). Po drugie co się martwicie - jak Duda przegra wybory to będziecie mogli się na to powołać przy zaskarżeniu zwycięstwa innego kandydata.
leszczyna2020.05.28 0:08
Kodeks wyborczy: Art. 98. Uprawnienie do wykonywania przez komitet wyborczy czynności wyborczych. Komitet wyborczy może wykonywać czynności wyborcze po wydaniu przez właściwy organ wyborczy postanowienia o przyjęciu zawiadomienia, o którym mowa w art. 97 tryb postępowania w sprawie zawiadomienia o utworzeniu komitetu lub koalicji wyborczej. Art. 303. Zgłoszenie kandydata na Prezydenta RP . (…) 3) wykaz obywateli popierających zgłoszenie, zawierający czytelne wskazanie imienia (imion) i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru ewidencyjnego PESEL obywatela, który udziela poparcia, składając na wykazie własnoręczny podpis; każda strona wykazu musi zawierać nazwę komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata oraz adnotację: "Udzielam poparcia kandydatowi na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej .............. [imię (imiona) i nazwisko kandydata] w wyborach zarządzonych na ......... (dzień, miesiąc, rok).". Art. 106. Zasady prowadzenia agitacji wyborczej § 1. Agitację wyborczą może prowadzić każdy komitet wyborczy i każdy wyborca, w tym zbierać podpisy popierające zgłoszenia kandydatów po uzyskaniu pisemnej zgody pełnomocnika wyborczego. Z powyższego wynika, że zbieranie podpisów przed rejestracją komitetu wyborczego jest nielegalne, a brak daty na karcie poparcia czyni ją nieważną. Nie można sobie ręcznie wpisywać daty, bo wzór napisu na karcie określa uprawniony organ..
Patriota2020.05.27 19:07
Nielegalny to jest ten frondoburdel.
Koczkodan2020.05.27 18:50
W takim razie inni kandydaci, a tym PAD, również powinni zacząć zbierać podpisy dopiero po zarządzeniu wyborów. Bo jeśli wcześniej zebrane podpisy zachowują swoją ważność, to znaczy, że tamto wcześniejsze zarządzenie wyborów wciąż jest ważne, a jedynie termin wyborów jest nieznany.
MaxFiend2020.05.27 18:50
Co w tym dziwnego skoro PiS nielegalnie zmienił ordynację wyborczą? :-D
n2020.05.27 19:25
Ja się ciągle zastanawiam dlaczego jeszcze nie zaczęliście głosić, że w już w 2015 r. i Duda i PiS zostali wybrani nielegalnie? W końcu kto jak kto tylko sam marszałkissimus ogłosił z tryumfem, że "demokracja zwyciężyła" jak z niego zrobili czecią osobę. W związku z tym zastanawiam się w jaki sposób dostał się do Senatu? Nielegalnie?
leszczyna2020.05.27 23:33
Nie musisz się zastanawiać, bo PiS i Duda zostali wybrani legalnie. Tylko po legalnym wyborze zaczęli działać nielegalnie, Szydło nie opublikowała orzeczenia TK, a Duda go nie wykonał. Zupełnie jak teraz Morawiecki nie publikuje uchwały PKW, a Witek nie ogłasza terminu wyborów. Proste.
tylko pytam2020.05.27 18:39
Szukanie haków do 13 pokolenia się nie udało to z innej strony. Słabo z wami. a poza tym co to 100 tys ? Jakubiak zebrał z pomoca PIS w 2 dni w czasie kwarantanny narodowej...
n2020.05.27 19:21
PSL powiedziało, że Trzaskowskiemu pomoże. Ciekawe jakie będą wyniki? Mogli nawet zrobić, że wszyscy kandydaci ponownie zbierają podpisy. Duda ma w ciągu paru godzin te 100 tys. W końcu dostarczył 2 mln a i gdyby dłużej trwało zbieranie podpisów to było by o wiele więcej.
Hipokryzja frondy2020.05.27 18:36
Dvpa prowadził kampanię w czasie wyborów, Kaczyński robił zgromadzenia pod pomnikiem w momencie zakazu zgromadzeń bez maek ochronnych i bezpiecznej odległości, Kaczyński odwiedzał zamknięty dla Polaków cmentarz, Dvpa i Morawiecki biegali po mieście bez maseczek i zachowania odpowiednie odległości, Nasze dane osobowe zostały przekazane poczcie polskiej bez zachowania podstaw bezpieczeństwa, karty do głosowania walały się po ulicach polskich miast, Jesteście smieszni, że umieszczacie taki wpis. Jesteście hipokrytami. Ludzie myślcie samodzielnie
JoJo2020.05.27 18:37
Kampanię w czasie pandemii ;)
Hipokryzja frondy2020.05.27 18:39
Dokładnie JoJo, dokładnie
Marcel2020.05.27 18:42
Jeszcze cenzura w radio
Hipokryzja frondy2020.05.27 18:30
Dvppa robił kampanie w czasie pandemii więc skąd jakiekolwiek oburzenie bando hipokrytów ?
D.D...2020.05.27 18:21
"Naczelny"....? /.... czego naczelny...?/ Twój wpis jest denny, tak żenujący, że nie będę się zniżać do twojego braku poziomu moralnego! Jesteś chłopie pusty, jak beton! Jesteś Dnem- Dna!
Piotrek2020.05.27 18:47
Może pomylił ci się beton z balonem? A Dno to jakiś pseudokatolicki klub?
D.D....2020.05.27 18:56
Piotr! Mi się nic nie myli! Jest zasadnicza różnica! Macie beton zamiast mózgu, w dodatku tak twardy beton, że nic nie przyjmuje! Naprawdę, to samo dno!
Piotrek2020.05.27 19:01
Hmm mam beton, bo... czekaj, nie podzielam twoich poglądów? Mam beton zamiast mózgu - naprawdę w to wierzysz - czy zwyczajnie chciałeś mi ubliżyć? Reprezentujesz poziom moralny - to uczciwie odpowiedz.
Suweren2020.05.27 18:48
"nie będę się zniżać do twojego braku poziomu moralnego!" Mój wpis jest lepszy od twojego!
Piotrek2020.05.27 18:55
Twój wpis jest lepszy niż mój ;-)
katolicka kretynizacja polski2020.05.27 18:20
Strach PiSdzielcy obleciał! Dlatego ich tuba propagandowa będzie wylewać hektolitry pomyj na Trzaskowskiego! Pan Rafał ma jednak wprawę, bo zmasowany hejt rządowy odrobił gdy pokonał niJakiego!
Suweren2020.05.27 18:22
Pokonał.... ROZGROMIŁ.
Pe Ka2020.05.27 18:50
Kellerku! "kretynizacjo..."...itd. Kim jesteś pedofilu, co dobrego sobą reprezentujesz? Nic! Wyzywasz Polaków ! Nie masz prawa! Nie jesteś Polakiem, tylko Żydem, na naszym polskim wikcie! Jesteś ponadto starym Sb-kiem, ateistą, pedałującym dzieci! A Czaskowski to na słowo "Pan" , najpierw powinien sobie zasłużyć swoim dobrym postępowaniem! Póki co tego nie widać! To ciebie strach obleciał, boisz się, bo będzie już po was! ZAPAMIĘTAJ! KELLERZE, JESTEŚ ZA MAŁY, ABY UDAŁO CI SIĘ NAS OBRAZIĆ! NIKOGO Z NAS NIE SPROWADZISZ DO SWOJEGO SZAMBA ZŁA I NIENAWIŚCI! NIE INTERESUJESZ NAS! TWOJE WPISY NAM LATAJĄ... "GDZIEŚ TAM..."! MY MAMY SWOJE RODZINY, W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE! Ty wybrałeś pedalstwo zamiast rodziny, nas do siebie nie mieszaj, jedzie na odległość! Poszoł na swoje portale!
Hipokryzja frondy2020.05.27 19:31
W twojej odpowiedzi na komentarz piszesz, że komentujący nie wciągnie ,,was'' do swojego szamba zła i nienawiści. Chciałbym tylko tak zwyczajnie zaznaczyc, że w komentarzu do którego się odnosisz nie ma żadnego wulgarnego, złego, nawołującego do nienawiści słowa- w przeciwieństwie do twoejgo wpisu w którym obrażasz i jestes wulgarny. zatem o co chodzi Pe Ka ? Już wiem, PRAWADA W OCZY KOLE ?
Suweren2020.05.27 19:32
Nie to, żebym przepadał za inwektywami, ale jakich Polaków? Mnie nie obraża. A to, że wy uzurpujecie sobie prawo do bycia Polakami i odmawiacie go innym tylko dlatego, że mają odmienne od was poglądy, to nawet w komentarzach wychodzi. Marzy się podział na panów i untermasch-y, lepszy sorciku?
ELZBIETA2020.05.28 1:24
" kretynizacjo...." Czytam twój poprzedni wpis. Piszesz że nie ma wulgarnego słowa? A co znaczy słowo"pisdzielcy"? Przecież to jest obrażliwa nazwa! Nazywasz tak, nas w większości Polaków! Ja sobie też nie życzę takiej nazwy! Mam swoje imię i nazwisko oraz narodowość!
Hipokryzja frondy2020.05.27 19:25
Zmiażdżył :)
Hipokryzja frondy2020.05.27 19:58
Katolicka Krettynizacja polski w punkt. Bardzo celny komentzarz,
Grizzly2020.05.27 18:19
Niszczyć mu te listy w dowolny sposób, są nielegalne!
Suweren2020.05.27 18:21
Ta... to akurat potraficie najlepiej, niszczyć.
n2020.05.27 18:55
A niech zbiera... Będziemy się denerwować z byle czego? Chociaż to jest interesujące w takim razie jak ci "obrońcy praworządności" się wytłumaczą z tego... No bo w zasadzie z punktu widzenia formalnego - przecież to totalniactwo to formaliści i jak rzekła była była kandydacica (lewaczki zadowolone?) na Urząd Prezydenta, "Konstytucja jest ważniejsza od życia ludzkiego"... no cóś w tym rodzaju - to zachodzi pytanie czy tak zbierane nielegalnie podpisy są ważne? He, he, he...
Piotrek2020.05.27 18:17
Gdy Sasin drukował nielegalnie karty do głosowania, to było w porządku. A teraz wielkie oburzenie na frondzie. Jesteście bandą hipokrytów.
D.D...2020.05.27 18:25
Piotrek, Dlaczego nie zaskarżyłeś jak wiedziałes o tym? No, dlaczego? Zawiadomiłeś o tym ....kogoś...? Nie .... tylko jad lejesz! Więc zamknij jadaczkę, bo kłamiesz! Udowodnij mu i oskarż! Albo się zamknij! Pianę tylko bijesz!
Piotrek2020.05.27 18:31
Uważasz, że nie mam prawa do wypowiedzi? W którym miejscu skłamałem? Na jakiej podstawie zostały wydrukowane te karty? Stosując twoją własną logikę - możesz wytoczyć mi sprawę w sądzie, skoro kłamię - a jeśli nie to cytując ciebie: "zamknij jadaczkę" i nie bij piany. Nie ma się o co wściekać - hipokryzja na tym portalu jest powszechna.
AAAtomek2020.05.27 19:05
To nie hipokryci, to katolicy.
Naczelny2020.05.27 18:11
hahahha ale macie stracha. Portal "katolicki": - artykułów o religji i wierze 0.5% - włażenie w dupę Jarkowi i PiSowi 99.5% żenada
Naczelny2020.05.27 18:12
Religii oczywiście, głupi błąd ;]
nie dziwi nic...2020.05.27 19:52
GŁUPIEGO autora głupi błąd.
Patriota2020.05.27 19:08
Kryptopedzie to są, możliwe też, że pedofile, tacy się tak maskują.
asd2020.05.27 19:55
Widać że nie znasz ludzi religijnych. Twierdzenie że są bezrefleksyjni jest wyssane z palca. Jestem pewny że swoją opinie bazujesz na opinii innych, uprzedzeniu, w najlepszym przypadku złym przykładzie kilku osób. To że mają inne poglądy niż ty nie znaczy że automatycznie są gorsi albo bezgranicznie wierzą Jarkowi. To są takie socjotechniki które istnieją w naszym kraju niemające nic wspólnego z rzeczywistością.