Szojgu straszy: Rosja odpowie na działania NATO - zdjęcie
24.04.19, 10:55Fot. Kremlin.ru, CC BY 4.0

Szojgu straszy: Rosja odpowie na działania NATO

6

Rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu zapowiedział reakcję Rosji na działania NATO. Szef rosyjskiego MON stwierdził, że „działania NATO, w tym rozwój infrastruktury wojskowej w pobliżu granic Rosji i nasilenie aktywności na Morzu Czarnym i na Bałtyku, prowadzą do wzrostu napięć”.

Zapowiedzi Siergieja Szojgu mogą wzbudzać niepokój – stwierdził bowiem, że owa „adekwatna odpowiedź” Rosji na pewno się pojawi, a co więcej – zastrzegł, że niekoniecznie w sposób symetryczny do działań NATO.

Według rosyjskiego ministra obrony rozmieszczanie globalnego systemu obrony przeciwrakietowej USA ma charakter „destabilizujący”. Stwierdził:

W dokumentach konceptualnych Stanów Zjednoczonych oficjalnie utrwalono antyrosyjskie nastawienie prac w sferze obrony przeciwrakietowej”.

Szojgu twierdzi, że sojusznicy USA stają się „zakładnikami awanturniczych decyzji Waszyngtonu w sferze bezpieczeństwa”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (6):

Polak Ateista Dumny Gej2019.04.24 12:00
Zwryrodniały 👿katolicki👿 ksiądz-bydlak zaatakował geja w kościele, zdarzenie zostało nagrane https://www.facebook.com/watch/?v=421697275308089 https://www.tvn24.pl/plock-kontrowersyjny-grob-panski-interweniowala-policja,929944,s.html Ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie. Na miejscu Mateusza zdzielibym tego psychola po mordzie. Katole z propagandą nienawiści nie mogą się powstrzymać nawet w święta....
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.24 12:00
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już ❤️10960zł!❤️ - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować." 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
J-232019.04.24 11:28
zwykła ruska swołocz
alcapone2019.04.24 12:50
Może i swołocz, kwestia gustu. Przesyłają klarowny komunikat, są na tyle silni że mogą. Wyjaśniają że lepiej ich nie kopać po kostkach i wyżej, bo mogą dać na odlew. Jeżeli jesteś taki odważny, to na co czekasz? Donbas czeka na takich jak ty. Tylko ty jesteś małym śmierdzącym tchórzem, taka prawda. Nawet JEDEN z tysięcy internetowych krzykaczy z pod hasła "bić rusa" nie pojechał walczyć w Donbasie. Bo wy jesteście wynajętymi internetowymi trollami, sprzedajecie Polskę za pieniądze.
Thun2019.04.24 13:05
nadal ciągniesz kolegom?
alcapone2019.04.24 13:18
Kiedyś was osądzimy surowo za zdradę, pracę na rzecz obcych mocarstw. Litości nie będzie, wasze odrąbane łby potoczą się ulicami polskich miast. Jesteście szmaty sprzedajne, a to jest surowo karane.