Szef MSZ: Biden dogaduje się z Merkel i Putinem nad naszymi głowami  - zdjęcie
10.06.21, 20:01Fot. screenshot - YouTube (Polskie Radio)

Szef MSZ: Biden dogaduje się z Merkel i Putinem nad naszymi głowami

88

Minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau komentował w rozmowie z „Rzeczpospolitą” odstąpienie Stanów Zjednoczonych od sankcji wobec Nord Stream 2. Szef polskiej dyplomacji przyznał, że Amerykanie nie konsultowali wcześniej sprawy z Polską, a sam o odstąpieniu od sankcji dowiedział się z mediów.

- „Sojusznicy amerykańscy nie znaleźli czasu na konsultacje z najbardziej narażonym na skutki tej decyzji regionem świata”

- podkreślił prof. Zbigniew Rau.

Jeszcze w styczniu, jak przypomniał, sekretarz stanu Antony Blinken zapewniał go, że Stany Zjednoczone nie podejmą żadnej decyzji dot. Polski bez wcześniejszych konsultacji. Tak się jednak nie stało.

- „Tymczasem, teraz czytam doniesienia agencyjne, że w tym tygodniu odbywają się w Waszyngtonie rozmowy między bliskimi współpracownikami kanclerz Merkel i doradcami prezydent Bidena o dokończeniu Nord Stream 2. Taka formuła amerykańsko-rosyjsko-niemieckiego dialogu nie może zastąpić rozmów między Ameryką a sojusznikami ze wschodniej flanki NATO, którzy odczują skutki tych decyzji w sposób szczególny”

- podkreślił minister.

Wskazuje, że gazociąg wzmocni niemiecko-rosyjskie interesy i stanowi poważne zagrożenie dla pokoju w Europie.

- „Zwiększy się zagrożenie militarne Ukrainy, a także Polski i innych krajów NATO z Europy Środkowej”

- alarmuje.

Jak zaznacza, kwestie te zostaną poruszone w czasie najbliższego szczytu NATO i spotkania Biden-UE.

Niestety, ja zauważa prof. Rau, planując wizytę w Europie prezydent Joe Biden nie zdecydował się spotkać z sojusznikami ze wschodniej flanki.

- „Powiem jednak więcej! Jako gospodarz szczytu NATO w Warszawie w 2016 roku zabiegaliśmy, aby Ukraina – przypominam ofiara rosyjskiej agresji – była gościem specjalnym szczytu. Tym razem prezydent Ukrainy nie otrzymał zaproszenia. Przed kilkoma dniami, próbując ratować sytuację, Prezydent Biden zaprosił prezydenta Zełenskiego do Waszyngtonu. Jednak będzie to miało miejsce po spotkaniu z Putinem. Tymczasem ta kolejność powinna być odwrotna i powinna być elementem przemyślanej polityki, a nie face saving operation. Tak więc to jest kolejny błąd. Mamy więc do czynienia z całą ich kaskadą. A wszystkich można było uniknąć, gdyby traktowało się konsultacje z sojusznikami poważnie”

- stwierdził rozmówca „Rzeczpospolitej”.

 

kak/rp.pl, DoRzeczy.pl

Komentarze (88):

Fumfel2021.06.12 2:10
Zameldujcie o tym do do kaloryfera bo nikt normalny z wami już nie rozmawia.
Dam2021.06.11 15:06
Po raz kolejny okazuje się, że Sikorski był wieszczem..
Ela2021.06.11 14:50
Srau ?
robaczek2021.06.11 12:01
JAK TAM NASZA POTEZNA DYPLOMACJA BUDOWANA PRZEZ OSTATNIE 6 LAT????? ................................ czy opanowalismyu juz swiat??? .........becio, królowo jewropy,...... poprosimy raport ;]
Darek2021.06.11 9:50
Zdziwieni? Dzięki pisowi nikt zdrowy psychicznie już się z Polską nie liczy.
Stany za Bideta awansowały. Historyczne wydarzenia2021.06.11 9:49
Kiedyś Stalin z Hitlerem decydowali o kształcie Europy. Teraz dołączyły USA...
oficer LWP2021.06.11 8:44
a tak się PIS starał, tak ujadał i szczekał, robił za przysłowiowego KUNDLA i został PIS potraktowany jako kundel, te pisowskie cymbały niczego się nie uczą, typowe San Escobar
kefas2021.06.11 8:29
nawet Bałtyk nas olewa pisowieckie dyplomatołki
Portofino2021.06.11 8:22
Ten osioł mści się za Trumpa na narodzie przyjaznym Ameryce a wdaje się komitywę z wrogami swego kraju. Niemcy są jednym z najbardziej antyamerykańskich narodów. Raz jeszcze, to nie prezydent to osioł.
bękart wojny2021.06.11 8:05
pisowskie zero jest zdziwione, że jest zerem
ryszard2021.06.11 7:36
Nie da się nawet w niewielkim zakresie jakakolwiek obrona, jeśli sytuacja nie zostanie nazwana zgodnie z jej stanem faktycznym. Pan Biden nie jest rzeczywistym decydentem, jest marionetką w pełnej dyspozycji mocodawców. Pierwotna próba podtrzymania sankcji dla Nord Stream 2, była tylko jego sprawdzeniem ile mu będzie wolno. Okazało się, że mniej niż nic (teraz jeździ po świecie żeby wszystko poodszczekiwać i okazać pokorę wycałowywując dupę Putina). To nie byłoby jeszcze najgorsze. gdyby polecenia które pokornie wykonuje nie pochodziły z jednego najbardziej ortodoksyjnych centrów światowego faszyzmu finansowego.Więc nie udawajmy naiwniaków, bo to nie tylko bardzo groźne dla Polski, ale i skrajnie paskudne.
Anonim2021.06.11 6:47
Niemcy zaś twierdzą, że walczyli przeciw tej samej zarazie.
Anonim2021.06.11 6:46
Rosjanie twierdzą, że zamordowanie Cara i jego rodziny, najbogatszego człowieka ówczesnej Europy, było mordem rytualnym, zemstą pewnej rodziny. Jak niby to porozumienie miałoby wyglądać?!
Anonim2021.06.11 6:39
Zarówno Rosja jak i Niemcy nienawidzą Ameryki, resentyment za doznane upokorzenia, o jakim dogadywaniu się mówimy, kto kogo i kiedy?
Message from the desk of Pres. Biden!2021.06.11 5:43
In the USA we welcome all wetbacks even from Argentina in our great country! - -- - - - - We welcome chinks, sand niggers and gooks to the USA! - -- - --- We welcome Sicilian thugs and French chefs and German thieves! - - - -- - Furthermore, we welcome Polacks to bring their great, famous ingenuity to our great country! - -- - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - But we NEVER - EVER allow FILTHY, SMELLY MOTHERFUCKING-COMMIE JEWS !
MT(*)2021.06.11 5:37
To całe szczęście, że Biden nie wybiera się do Polski, bo oczywiście poprosiłby wtedy o spotkanie ze swoim starym znajomym Lechem Wałęsą i wicemarszałek Terlecki znów musiałby zabrać głos na Twitterze Nie mówiąc o otwartym liście do prezydenta Stanów Zjednoczonych, w którym wytknąłby mu niewiedzę na temat niecnych czynów polskiej totalnej i antydemokratycznej opozycji.Biden więc nie przyjedzie, i pani sędzia Pawłowicz nie będzie mogła go spytać, czy w ogóle wie, gdzie leży Polska.
Wilcze stado .2021.06.11 4:24
usa to kupa zadłużonego gówna zobaczcie jakie oni maja długi na świecie wiec to normalne ze będą teraz Niemcom lizać rowa i tak już lizą bo sie ich boją 2 razy musieli walczyć z nimi w 2 wielkich wojnach wiedzą znaczą Niemcy ! a polaczki w przeciwieństwie nic nie znaczą nie znaczyły i nie będą znaczyć , najlepiej to jak by Niemiecko - Ukraińska granica przebiegała po środku tego kraiku .
Może i ponad naszymi głowami,2021.06.11 3:02
ale ... Czy tylko naszymi? Na NSII traci głównie, finansowo USA i to dwojako. Będzie zmniejszony eksport LNG do Europy Zach. oraz USA będzie ZMUSZONE do większych wydatków militarnych. A Polska? Dbać należy, aby jak najszybciej się uniezależnić energetycznie od Kremla. Możemy zakupić w USA i Emiratach tyle LNG, żeby nie tylko zaspokoić własne potrzeby, ale i sprzedać go sąsiadom.
Biden jebie swoich jeszcze gorzej!2021.06.11 3:07
Ten sam Biden wstrzymał w USA budowę Keystone Pipeline ropociagu od Kanady po Gulf of Mexico tym samym tysiące wysokopłatnych stanowisk zostało utraconych. TAK, Biden potrafi być CH UJEM ! Pewnie dlatego, że jest starym CH UJEM - - - -
Miernoty i naiwniacy2021.06.11 0:50
"Amerykanie nie konsultowali wcześniej sprawy z Polską, a sam o odstąpieniu od sankcji dowiedział się z mediów" A kim jest niby polska żeby USA miały cokolwiek z nią uzgadniać ? To jest śmieszny kraj bez własnego zdania, kundel szczekający na zawołanie i robiący co mu każą. Przypominam tajne więzienia CIA, ten zdegenerowany kraj potrafi łamać własne i międzynarodowe prawo bo tak zadecydował ambasador zza wielkiej wody. Polska to bantustan, zwasalizowany podmiot, nikt z takim się nie liczy. Wbijcie sobie do głów wy tępe polskie miernoty, że leżenie rozkraczonym i z wypiętą d... to nie droga do budowania szacunku.
Po 11 ...2021.06.10 23:41
"Szef MSZ: Biden dogaduje się z Merkel i Putinem nad naszymi głowami" --- padłem :). Po takiej wypowiedzi Szef MSZ powinien popełnić rytualne hara-kiry. Państwo PiS to jednak jest Bareja ...
Olej2021.06.10 22:29
Pytanie i apel do administratora portalu Fronda. Czy zarządzający portalem nie widzi i nie czyta tego co jest jakoby komentarzami pełnymi rynsztokowego języka, czy nie jesteście w stanie blokować skutecznie tego plugastwa, które degraduje portal ??? To jest skandaliczne, że dopuszczane są tego typu komentarze. Najprawdopodobniej skuteczność sowieckich hakerów jest większa niż system zabezpieczający portal przed obelżywym zalewem rynsztoka. Postarajcie się szanowni państwo redaktorzy coś z tym problemem robić. Uniemożliwiając ten ciągły potok potworności !!!!!!!!!
Po 11 ....2021.06.11 0:24
Popieram ten apel. Ale mam wrażenie, ze po wykasowaniu wulgarnych komentatorów, znacząco ubędzie katolików na forum ...
Przedsiębiorca2021.06.10 21:55
Minister Spraw Zagr, który przyznaje się do tego, że partnerzy polityczni z nim nie rozmawiają powinien zaraz po zakończeniu wywiadu podać się do dymisji. A zaraz po nim -cały rząd, który doprowadził do tego stanu naszą dyplomację. Ot i tyle. Nawet, gdyby była to prawda, to nie wolno o tym paplać w gazetach!!! Jakie działania ma zamiar podjąć rząd, aby zmienić tę sytuację. Turcja i Izrael potrafią mieć silną armię i strategiczną politykę a Polska o podobnym potencjale ekonomicznym -nie? No naprawdę? Stać Polakó chyba na więcej? jak mawiał mądry: "umiesz liczyć -licz na siebie"
AAAtomek2021.06.10 22:02
Turcy i Izrael nie mają katolików...
Carl Friedrich Freiherr von Münchhausen2021.06.10 22:06
jaki potencjał ekonomiczny masz na myśli? w jakiej dziedzinie/technologii Polska ma poszukiwane na rynkach światowych produkty? Przykład: Nawet tak biedny kraj jak Kuba, potrafi rozwinąć własną szczepionkę na covid19 - Polska potrafi zadeklarować, że nie chce od szczepionki od AstraZeneca, Chińczyków i Ruskich.
Olej2021.06.10 22:18
Bzdura !!!! Czy za kadencji Trumpa, gdy dyplomacja amerykańska z prezydentem omijała Berlin i szefa dyplomacji Niemiec to również powinien był podać się do dymisji ???? Jedyne co powinien był zrobić polski rząd mający informacje o zwrocie amerykańskiej polityki to ubiec tę sytuację zmiana polskiej polityki, na tyle skutecznie aby po pierwsze dokonać sprawdzenia amerykańskiej wiarygodności, po drugie wejść w inny układ po ujawnieniu mistyfikacji, uzasadniając to właśnie tą mistyfikacją.
Nie czekaj na szabes, możesz mnie jebać teraz2021.06.10 21:54
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Monika2021.06.10 21:52
Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika
Olej2021.06.10 21:43
I jeszcze jedno ! Gdy pomyślę o tych wszystkich durniach u władzy, którzy przez 20 lat likwidowali koszary, wyprzedawali sprzęt wojskowy i pi.........i o bezpiecznej Europie z tą całą małpiarnią, która za brukselski jurgielt sprzedaje wciąż Polskę, doprowadziła do 10 kwietnia 2010 r.. Mam na myśli jedno - pluton egzekucyjny !!!! Trudno zachować spokój gdy się przeczuwa katastrofę.
Jeszcze jedno...Olej przestań pierdolić!2021.06.10 21:48
Daj sobie żydku raz na zawsze spokój z tym "trybem przypuszczającym". Jesteś k urwą prokremlowską, przez nich wychowany i namaszczony. I te twoje kretyńskie "niech zrobią to czy tamto"... Niech ci salowa zmieni basen, bo cuchniesz!
Ant2021.06.10 21:39
Gołodupki hop do kupki
Olej2021.06.10 21:37
.......„Sojusznicy amerykańscy nie znaleźli czasu na konsultacje z najbardziej narażonym na skutki tej decyzji regionem świata”......Panie ministrze inicjatywa należy teraz do Polski. Proszę uruchomić działanie na rzecz zwołania szczytu państw; Ukraina, Polska, Rumunia, Turcja, o ile będą zainteresowane Węgry. Postarać się o zaproszenie poważnego przedstawicielstwa Chin z ofertą otwarcia gospodarczego i politycznego połowy kontynentu na współpracę, również militarną. Z propozycją utworzenia chińskich baz wojskowych na terenie Europy Środkowej. Z propozycją ścisłego sojuszu wojskowego włącznie. Jak pan Biden chce szachów, powinien je otrzymać. A nas gdy chcą ćwiartować, muszą uzyskać pewność, że tym razem im to na sucho nie ujdzie jak w 1945 r. Polska powinna zaproponować USA i krajom skandynawskim obronę krajów bałtyckich z ich główna rolą w teatrze wojny. Nie naszą a ich. Niechaj dyplomacja amerykańska, szwedzka lub fińska zacznie myśleć o skutkach zajęcia państw bałtyckich dla siebie. Nie dajmy się wtrącić w Jałtę nr II !!!!!!!!
Olej jak zwykle pierdoli ...2021.06.10 21:46
Daj sobie żydku raz na zawsze spokój z tym "trybem przypuszczającym". Jesteś k urwą prokremlowską, przez nich wychowany i namaszczony. I te twoje kretyńskie "niech zrobią to czy tamto"... Niech ci salowa zmieni basen, bo cuchniesz!
Żyd matis jebie w dupe Skrzypka na dachu synagogi2021.06.10 21:35
Rabinowi Hertrich-Woleńskiemu lecą dachówki na myckę.
Hakatumba2021.06.10 21:33
Dziwne, przeciez po zwyciestwie Bidena tlumaczyliscie patrioci, ze to USA potrzebuje nas bardziej i nie zaryzykuje konfliktu z Wielkim Trojmorzem.
Spierdalaj pizdo Łukaszenki!2021.06.10 21:37
Ani Polska, ani USA to NIE jest twój kraj brudasie!
Skrzypek na dachu2021.06.10 21:32
Pan Prezydent Donald J Trump wygral wybory w 2016 i 2020 . Wygra tez w 2024 .
anna2021.06.10 21:35
w usa sa tylko 2 kadencje
Twój pan święty Israel .2021.06.10 21:21
polaczki i tak nie mają nic do gadania jak ukraina słowacja czechy bialorus litwa łotwa estonia wy macie tylko spłacić dług wobec narodu żydowskiego to wasz obowiązek !
Dani92021.06.10 21:36
Nie zapraszać szmaciarzy do Polski
Karma wraca.2021.06.10 21:52
Odezwała sie locha parchata , ps. nawet śmieci nauczyły sie obsługi klawiatury brawo.
Szczerbiec2021.06.11 4:21
mydło czy gaz wybierasz ?
Skrzypek na dachu2021.06.10 21:20
Falszywy uzurpator Joe pedzio Biden to hologram , przegral wybory w 2020 , otrzymal mniej niz 60mln glosow a Pan Prezydent Donald J Trump wygral bo dostal ponad 100mln , dlatego demonkraci oszukali wyniki glosowania , niszczac zasady demokracji w USA . Ponowne liczenie trwa i powoli prawda wychodzi na jaw i zadne klamstwa ze menszczyzner w sukience to baba juz skrajnym postempowym lewicowcom nie pomoze bo pojda na dlugie lata do wiezienia .
Skrzypek na dachu2021.06.10 21:25
Brawo , bardzo dobry komentarz .
PATO - HEJTERZY, PATO - GUDŁ AJE!2021.06.10 21:17
Jest żydek "Skrzypek" i jest "żydek Gówno z Nilu"... Mały zasuszony żydek Lesio Keller-Krawczyk, zakompleksiony staruch co chciał być "Niemcem", ale Niemcy wyśmiali i wypierrdolili. Chciał być w Hamaryce, ale mu powiedziano, że Hameryka ma już dość żydowskich ubeków i esbeków. Podobnie zrobiła Kanada. Zostały mu media. Nie tylko jemu jednemu. Ma tu ziomala Po 11... AAAgówno z Nilu, Max i c höj wie jeszcze jakie "niki" mają te PATO-TROLLE, PATO-ATEIŚCI
Carl Friedrich Freiherr von Münchhausen2021.06.10 21:17
polityka realna: trzeba mieć coś więcej do zaoferowania niż tanią siłę roboczą, by być partnerem do rozmowy w tym klubie.
Skrzypek na dachu2021.06.10 21:29
Dlaczego PiS niszczy gospodarke i przesladuje przedsiebiorcow i biznesmanow .
Anonim2021.06.10 21:16
Zenujace, PIS chwali sie ze nie ma zadnego wplywu na najblizszych sasiadow i sojusznikow. Niedlugo powiedza co? Ze Orban dogadal sie z premierem Czech za ich glowami?
Dani 92021.06.10 21:42
Zrywaj się gangreno czerwona na syberie
do PIS2021.06.10 21:16
pokazują wam tępe pisowce, że w polityce światowej jesteś zwykłymi zerami, tylko do ujadania i szczekania się nadajecie i to akurat robicie dobrze,
Danio 92021.06.10 21:39
Spadaj komuchu na drzewo banny prostować, jest gorzej niż 0
do PIS2021.06.10 23:21
pisowskie zero już na posterunku
AAAtomek2021.06.10 21:15
Z kim jutro Polska pod rządami reżimu+ wejdzie w konflikt? Madagaskar, Tanzania, Ekwador czy inne mocarstwo?
Darek2021.06.10 21:26
Może z Australią... a nie, czekaj... Australia też już nasz pozwała na miliardy. Na tej planecie zaraz braknie krajów z którymi PiS nas jeszcze nie skonfliktował - trzeba będzie szukać w kosmosie. Ostatnio Obama coś gadał o UFO, całkiem więc możliwe że pierwsze spotkanie z obcą cywilizacją to będzie konflikt wolskich PiSolamistów z kosmicznymi ufoludami.
AAAtomek2021.06.10 21:47
UFOki wystąpią z roszczeniami wobec państwa polskiego :D
Azotox2021.06.10 21:13
A z kim się dogaduje towarzysz ambasador Krajewski w Moskwie?
moryc2021.06.11 8:50
może z tymi samymi, którym służy pisowski ambasador w Berlinie tajny współpracownik SB TW Wolfgang
Skrzypek na dachu2021.06.10 21:11
To wyglada jak przyzwolenie USA na nowy Traktat Ribbentrop - Molotow .
AAAtomek2021.06.10 21:09
Reżim postawił wszystkie karty i pieniądze na Trumpa, a teraz dziwią się.... 😂😂😂😂😂 😂😂😂 :Paradne!
AAAtomek2021.06.10 21:46
Nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie Tusk i zrobi porządek. Wreszcie będzie jak w Niemczech.
AAAtomek2021.06.10 21:48
Masz rację prawiczku-katoliczku, fajnie gdyby Polacy żyli na poziomie Niemców... I Tusk jest do tego niepotrzebny, wystarczy inteligentna władza, a nie obecna reżimowa+
Skrzypek na dachu2021.06.10 21:09
Prezydent Donald Trump wygral wybory w 2016 i 2020 ale demonkraci oszukali przy liczeniu glosow .
Mikołaj Kenski2021.06.10 21:08
Nadchodzi Euro- Birkenau
Skrzypek na dachu2021.06.10 21:07
Ludzie nie dajcie sie nabrac bo Joe zombi Biden to hologram na uslugach bezboznych globalistow .
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.06.10 21:07
buhaha... a kim wy k u r w a jesteście żeby z wami się dogadywać!? zresztą już to widzę jak żoliborski naszczalnik rozmawia z putinem i coś załatwia! każdy wie że PiSdzielce to nieudaczniki i kłamcy któży w świecie się nie liczą!
Kruk2021.06.10 21:22
milcz pedofili żydowski , kozojebca niewolnik parchaty
Wawiak2021.06.10 21:06
Takie pytanko do jego komuszej debilencji pana ministranta spraw zagrakomicznych - co konkretnie MZS zrobiło w sprawie relacji z USA i naszymi sąsiadami? Jak przebiegały rozmowy dotyczące wizyty prezydenta USA w Europie, że zdecydował się pominąć Polskę i wykreślić Warszawę z planu podróży?
A na to Keller-Krawczyk? JA CHCE ! JA CHCE !2021.06.10 21:05
"Japonia mówi kategoryczne „NIE” chińskim testom analnym na Covid-19"
Darek2021.06.10 21:03
Dyplomatoły wstały z kolan i jebły na pusty łeb, to kto miałby z nimi gadać i o czym? Na mapie Europy nie ma już Polski bo ją żydzi z PiS / PZPR wymazali już, to i Biden wyprawę do Europy odbywa z pominięciem Warszawy - po co miałby zwiedzać żydowską prowincję i gadać z Kaczyńskim jak gada regularnie z jego mocodawcami w Jerozolimie.
Może i ponad naszymi głowami,2021.06.10 20:55
ale ... Czy tylko naszymi? Na NSII traci głównie, finansowo USA i to dwojako. Będzie zmniejszony eksport LNG do Europy Zach. oraz USA będzie ZMUSZONE do większych wydatków militarnych. A Polska? Dbać należy, aby jak najszybciej się uniezależnić energetycznie od Kremla. Możemy zakupić w USA i Emiratach tyle LNG, żeby nie tylko zaspokoić własne potrzeby, ale i sprzedać go sąsiadom.
oto cały PIS2021.06.10 21:19
okazuje się, że w USA sami głupcy a jedyni "mądrzy" to pisowcy
Gówno o tym wiesz!2021.06.10 21:42
Ten sam Biden wstrzymał budowę Keystone Pipeline prowadzącej od Kanady do Gulf of Mexico tym samym tysiące wysokopłatnych stanowisk zostało utraconych. TAK, Biden potrafi być CH UJEM, ale co ty o tym wiesz żydku?!
oto cały PIS2021.06.11 8:05
psychiatrzy przyjmują bez skierowania od lekarza rodzinnego, zapewniają pełną anonimowość, skorzystaj z ich usług cymbale
Jazzz2021.06.10 20:42
W pierwszym odruchu, wydaje się że to już tradycja - zdrada sojusznika. Ale jak się przypatrzyć działaniom Bidena od początku kadencji, to nasuwa się podejrzenie że coś z tym człowiekiem jest nie tak. Wszystko robi kontrowersyjne a co najmniej dziwnie. Czy jest szalony ?
Lech2021.06.10 20:33
Czy wy w ministerstwie nie czytacie książek. Amerykanie dbają o swoje interesy. A MSZ najbardziej przejmuje się interesami żydowskimi. I zaskoczenie...
Józef2021.06.10 20:33
A o czym ma z wami rozmawiać i z kim. Jesteście nieudacznikami dlatego wiadomości będziecie czerpać z mediów.
A to Putin,2021.06.10 20:33
on już idzie po Kaczora: https://www.youtube.com/watch?v=Wl959QnD3lM
JPIII2021.06.10 20:32
Oczywiście, że się dogadują, bo przecież nikt nie będzie się pytał katopedophilnych pis-dzielców.
Mikołaj Kenski2021.06.10 20:28
To nietety nie są błędy Bidena Merkel i Puina; to niestety będzie Now Polski Ład w Euro- Birkenau
Adam2021.06.10 20:23
Zawsze tak było, wystarczy zerknąć do podręcznika historii
matis892021.06.10 20:21
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
Anonim2021.06.10 20:16
Nasza wstanięta z kolan dyplomatołecja odnosi same sukcesy! 😀😀😀
Jan2021.06.10 20:16
Fatalnie! Został nam Putin i Łukaszenko. Wszyscy od wspaniałej Polski PIS się odwrócili
edi2021.06.10 20:11
gdzie jest ten spod budki z piwem, co do putina odsyla?? Niech napisze merkel i bajdenowi swoje chamskie wywody o putinie....
reflux2021.06.10 21:01
Już pampersa zmoczyłeś? Szybki jesteś.
man.of.Stagira2021.06.10 20:10
Czego oczekiwać od katolika z różańcem o skłonnościach pedofilnych? // Flagi LGBTQ+ na każdym kiblu na którym usiądzie. // Ot, co...RIGGED Election!
Dydek2021.06.10 21:47
Przyjdz ścierwo so mnie a ie pokaze co potrafię, czekam na Ciebie