02.04.19, 13:20Fot. Katy Blackwood via Wikipedia, CC BY-SA 4.0 (wykadrowane)

Sodoma i Gomora w ,,Wysokich Obcasach''!!! ,,Kobieta zaspokaja i jednego i drugiego''

Kolejna nowoczesna porada "Wysokich Obcasów". Dziwne, że feministki nie biją na alarm o przedmiotowym traktowaniu kobiet. Związki poliamoryczne, a raczej Sodoma i Gomora.

- Funkcjonują po prostu jak stare, dobre małżeństwo – nawet lekko nudne - twierdzi w wywiadzie seksuolog Michał Pozdał.

- Przyszli we trójkę. Ona najzupełniej przeciętna. Oni też niczym się niewyróżniający, panowie po czterdziestce: nie nadmiernie wyuzdani. Powiedziałbym nawet – bardziej konserwatywni niż ludzie w przeciętnych relacjach miłosnych - opowiada

– Mężczyźni są heteroseksualni – kobieta jest więc kimś w rodzaju uczuciowo-seksualnego łącznika. Cała trójka miała wcześniej epizody ze swingowaniem i otwieraniem związków. Dlatego moim zdaniem było im łatwiej wejść w taki związek niż przeciętnym monogamicznym osobom. Ich historia jest dosyć banalna: kobieta z jednym z mężczyzn przez sześć lat tworzyła parę. Na wakacyjnym wyjeździe spotkali „tego trzeciego”. Ona się w nim zakochała i opowiedziała o tym „temu pierwszemu”. Była to silna, gwałtowna miłość. Jednocześnie nie była w stanie odejść od swojego pierwszego partnera. I to ona zaproponowała trójkąt. Mężczyźni się zgodzili. Byli mocno zauroczeni tą kobietą - czytamy

Dalej jest jeszcze bardziej przerażająco. Pytany, czy śpią w jednym łóżku, mówi:

- Każde z nich śpi oddzielnie w swojej sypialni, bo tak lubią. Pierwszy raz poszli ze sobą do łóżka wszyscy troje. Jeśli uprawiają seks, to w różnych miejscach albo w dużym łóżku. Dynamika seksualności wbrew pozorom wygląda u nich zupełnie podobnie jak w zwykłych relacjach. Jest czas, kiedy nie mają ochoty albo seks jest kiepski. Albo – na odwrót – fantastyczny. Czasami jest tak, że ktoś nie ma ochoty na seks, a potem ma – i trzeba się na bieżąco dogadać. Seksualna kołomyja jak w każdym związku. - stwierdza

Widać, jak przedmiotowe podejście ma owy seksuolog i dziennikarze "Wysokich Obcasów".

- W ich sytuacji mamy do czynienia ze swoistą dystrybucją dóbr seksualnych: kobieta zaspokaja jednego i drugiego mężczyznę. - mówi seksuolog

Jak dodaje, "w związku homoseksualnym cała trójka jest ze sobą bliżej związana, bo łączy ich też seks. Geje mają więc w tej relacji mniejszy problem ze zdefiniowaniem siebie niż ci heteroseksualni. Po prostu wszyscy darzą siebie miłością."

Zastanawia tylko, dlaczego tak "szczęśliwi" ludzie w "trójkątach" muszą korzystać z pomocy terapeuty... Czyżby jednak rzeczywistość nie była tak kolorowa, jak ją maluje dodatek do "Gazety Wyborczej"?

iaz/Wysokie Obcasy

Komentarze

Monika2019.04.3 12:58
Ona liczy, że przypląta się ten trzeci - istny bizon
wiktor2019.04.3 9:34
Skoro mężczyźni mogą mieć kilka kobiet, powszechne są układy mąż, żona i kochanka męża, w islamie to nawet norma kilka żon - to dlaczego kobieta jeśli ma takie potrzeby nie może? Niech kobieta decyduje, skoro mężczyzn za takie postępowanie nie piętnujecie..
Polak Patriota2019.04.3 9:24
PEDOFILIA I MASA DEWIACJI W KOŚCIELE WAS NIE RAZI. Ale kobieta która z własnej woli nie żyje w celibacie w monogamii to dla was koniec świata. Hipokryci. A jak ksiądz molestuje więcej niż jedno dziecko to też jest tak jakby poligamia.
Dariusz Andrzej Kowarczyk2019.04.3 1:50
Kochani, to takie proste, w poliamorii kobieta oblaskawia co najmniej dwoch kochankow swoja miloscia; w poliamorii mezczyzna oblaskawia co najmniej dwie kochanki swoja miloscia. Jesli "Wysokie Obcasy" mialyby byc tak wysokimi, to musialyby przyjac wariant mojego bytowania, gdyz sypiam z facetem, kobieta, psem i suka. Nowa Kaledonia calling.
Ukasz2019.04.3 0:20
Piekło jest pojemne.
violencja2019.04.2 22:55
...przebierają się za zwierzęta...
T2019.04.2 22:15
W Imię Jezusa Chrystusa złe duchy idźcie precz od ludzi promujących gender lgbt i nie wracajcie więcej!
violencja2019.04.2 23:39
Nie tak aksamitnie ...lgbt...trzeba mówić ..geje , lesbijki , transwestycyii i biseksualiści Idżcie , nie wracajcie!Odsyłamy pod stopy Ukrzyżowanego
Grizzly2019.04.2 20:43
Tam nie tylko Sodoma i Gomora, tam wciąż żywa ich ojczyzna - Związek Radziecki i wiecznie żywy Lenin (też pedał)!
sry2019.04.3 10:42
TW Balbina vel Kalkstein (też pedał)!
Agnieszka2019.04.2 19:12
No i tak się kończy uleganie naciskowi większości w imię poprawności politycznej... Kto to na frondzie się przejął, że palenie zadrukowanych kartek jest nazistowskie i przeczytał to GW zamiast spalić jak podobno zawsze? No i jak wy to teraz "odprzeczytacie"? :)
Tomek 3.202019.04.2 18:33
Zboczona mafia spod znaku Michnika wciąż knuje. Proponuję by pan psycholog przebadał i zaopiniował wariant 7 mężczyzn i 4 kobiety. Przecież dla środowiska gówno prawdy to nic nie normalnego.
Agnieszka2019.04.2 18:30
Czytam to jak ciekawostkę. Ktoś opisuje jak wyglądają takie związki, jak podzielone są w nich role. Czy mi się to podoba? Nie, dlatego jestem kobietą jednego mężczyzny, a nasz związek opiera się na miłości, szacunku i zaufaniu. Ale dlaczego miałabym potępiać ludzi żyjących inaczej? Nie są dla mnie żadnym zagrożeniem, nie są zagrożeniem dla mojej rodziny. Żyją po swojemu. Uprawiają seks, który nie robi nikomu krzywdy. Co wam to przeszkadza?
Stop lewactwu2019.04.2 20:33
Po co promować dewiacje i brak miłości ?
Agnieszka2019.04.2 20:41
Czy wywiad z seksuologiem jest promowaniem czegokolwiek? Jak seksuolog mówi o częstych problemach w małżeństwie, to znaczy że to promuje? Często w kolorowej prasie podejmowane są tematy zdrady małżeńskiej. Myślisz, że po to żeby to reklamować? Czy Ciebie taki wywiad skłoni do zmiany swojego życia? Czemu niektórzy tak wszystko dziwnie odbierają?
Czlek co udowadniac musi ze nie jest robotem2019.05.29 12:22
Jest opisywaniem nienormalności przedstawionej jako normalność. Czy gdyby artykuł opisywał życie podstarzałych nekrofilów pracowników kostnicy dla zwierząt to też uznałaby Pani że przecież to nikomu nie zagraża? Cyt.:"Żyją po swojemu. Uprawiają seks, który nie robi nikomu krzywdy. Co wam to przeszkadza". Mnie nie skłoni to do zmiany stylu życia, ale nastolatkowi, któremu łątwiej zamącić w głowie może już zaszkodzić. Wierzącemu przeszkadza też to, że grzeszna rozwiązłość pokazywana jest jako wersja normalności, którą nie jest. Nowy Testament: "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego."
Tom Bombadil2019.04.2 18:10
Ohyda, rzygać się chce po kilku zdaniach. Dalej nie doczytałem. Zboczeńcy rozmnażają się przez rozmnażanie. Muszą mieć stale nowy "towar".
Malgozata2019.04.2 17:34
Nie smiejcie nazywac milsocia tych obrzydliwosci. !To juz nie jest mieszanie z zakochaniem,to juz poprostu nierzad
Ed 2019.04.2 17:33
okazuje się, że lgbt to tylko narzędzie, które po użyciu będzie zniszczone - wpiszcie sobie w wyszukiwarkę "Seks w służbie rewolucji"
Reytan2019.04.2 16:17
Niech zapala sie stosy. Ponosimy dzisiaj konsekwencje tego,ze naiwni i poczciwi Polacy nie dopuscili Inkwizycji do pracy na swoim terytorium. AUTO DA FE !
Ed 2019.04.2 17:37
w krajach protestanckich działała inkwizycja i wielkie oficjum, i dziś mają sodomie do kwadratu
Ole2019.04.2 16:10
Dziwie sie ze Fronda zamieszcza takie texty , jest przeciez tyle innych tematow do poruszenie a nie pisanie o dewiacjach.
anonim2019.04.2 14:45
To i tak jeszcze nic. W Warszawie latarnik latarenką będzie uczył przedszkolne dzieci masturbacji. To ma zagwarantować rozkwit pedofilii na niespotykana dotąd skalę .
anonim2019.04.2 14:47
Jak ładnie poprosisz latarnika to i ciebie nauczy masturbowania się latarenką.
Ben2019.04.2 14:39
O nie. NIE. Tylko nie to. Wszelkie LGBT jest złe, ale furzony są jeszcze gorsze. To banda degeneratów którzy są krypto-pedofilami i zoofilami gwałcącymi zwierzęta. Też nekrofilami bo są przypadki gdzie mają seks z martwymi zwierzakami. Miotacz ognia. Potrzebny miotacz ognia na tych degeneratów. Nikt ich nie lubi. NIKT. Nikt o zdrowym rozsądku nie zbliżałby się do nich bez miotacza ognia.
Stachu2019.04.2 14:53
To w końcu kto tych Żydów spalił w Jedwabnem?
Ben2019.04.2 14:57
Niemcy. A teraz idź na Barmicwę.
Stachu2019.04.2 15:18
Nie używaj określeń których znaczenia nie rozumiesz.
Ben2019.04.2 15:21
Mówi przedstawiciel gildii kupieckiej.
Reytan2019.04.2 16:13
Stachu idz sie podpal.
Willem Dafoe2019.04.2 20:59
Czym są furzony?
anonim2019.04.2 14:34
ela pawłowska dlaczego nazwałaś biskupów homoseksualistów starymi pedałami? Czy Robert Biedroń będący po czterdziestce też wedłóg ciebie jest starym pedałem? Czyżbyś była nietolerancyjną lewacką świnią?
Alicja2019.04.2 14:26
- Proszę wreszcie rozróżniać i wyraźnie oddzielać feminizm lewacki od feminizmu. Ja kobieta patrzeć nie mogę na to co te biedne zduraczone przez marksistowską ideologię kobiety wyprawiają ze sobą (zresztą na zduraczonych mężczyzn też patrzeć nie mogę) po prostu ogarnia mnie obrzydzenie. Najgorsze jest to, że lewactwo narzuca się nam w sposób chamski i nachalny na każdym kroku, a za to przyzwolenie społeczne na te wszystkie grzeszne czyny w przestrzeni publicznej finansowane bądź to z naszych podatków, bądź z lewackich central zagranicznych przyjdzie nam srogą karę ponieść.
Reytan2019.04.2 16:11
Nie ma lewicowego feminiz\mu i prawocowego. Kazdy feminizm to czesc ideologii i propagandy komunizmu,i sluzy zdobyciu wladzy przez komunistow. Prawa kobiety w Cywilizacji Lacinskiej wynikaja z Ewangelii ,a nie z feminizmu.
Alicja2019.04.2 18:11
mylisz pojęcia; Feminizm (łac. femina - kobieta) to nie prawa kobiet tylko całe spektrum ruchów kobiecych od skrajnej lewicy (one się tak zachowują jakby z piekła wyszły na przepustkę, najlepszym przykładem są feministki lewackie w Ameryce Południowej, nawiasem mówiąc one tzw. lewackich feministek z Europy w ogóle nie uznają za feministki lewackie) do prawicy. Natomiast prawdą jest, że grupa społeczna, która najbardziej zyskała w Kościele Pana Jezusa to właśnie kobiety i trzeba tutaj brać pod uwagę ówcześnie panujące stosunki społeczne. cywilizacja łacińska to szersze pojęcie 1. grecki stosunek do prawdy, 2. zasady prawa rzymskiego 3. etyka chrześcijańska, i ze stosunku ludzi do powyższych elementów wynikają prawa człowieka bez względu na płeć.
anonim2019.04.2 14:19
Tyle, że ten fizjologiczny związek, nie zasługuje chyba na miano miłości.
słowiczek poznański2019.04.2 14:19
Stachu, Źycie niewolnika, na łańcuchu uwiązanego do doopska zgreda. Co za kariera?! Doopska niemieckie, szwedzkie... Weź się za jakąś książkę matole.
Stachu2019.04.2 14:24
Od razu widać że jesteś szczeniakiem, niewykluczone że jeszcze niepełnoletnim. Gdybyś rzeczywiście był kobietą, matką i babcią nie zadawał byś tego rodzaju pytań i nie uważał dbania o higienę u niesamodzielnej osoby za czynność będącą ujmą na honorze. https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,36045,siostry-opiekujace-sie-niepelnosprawnymi-zostaly-laureatkami-waznej-nagrody.html
słowiczek poznański2019.04.2 14:46
copy&paste moron or troll both!
Stachu2019.04.2 14:49
Jeszcze gimbaza czy już ósma klasa?
słowiczek poznański2019.04.2 14:56
ass wiper - desperados
Stachu2019.04.2 15:12
Twoim "wnuczętom" nie trzeba było podcierać pupek? A wcześniej twoim dzieciom? Same się podcierały od urodzenia? A ty? Ty już na porodówce sam się podcierałeś? Twój awatar, jaki próbowałeś sobie stworzyć zupełnie nie przystaje do tego co piszesz. Z ciebie taka babcia z wnuczętami jak ze mnie królowa angielska. I wydaje ci się, że zawsze będziesz młody, niezależny i samodzielny? Aaaa... wiem, ty przecież się nigdy nie zestarzejesz, nie będziesz śmierdział, kaszlał, garbił, przewracał się, łamał sobie nóg i robił pod siebie. I zawsze gdzieś w zasięgu twojego sokolego wzroku będą te stare baby i ci starzy dziadowie, z których będziesz mógł sobie pobrechtać, niczym Biedroń z eseldowskich towarzyszy.
Piotr Nowak2019.04.2 18:33
Szmatława ruro. Sorry ale muszę się wpierrrrdolić. Zamknij ryj słowiczku. Chyba że masz ochotę się ze mną "pobawić"? Tylko że zdajesz sobie piczo sprawę z tego że ja nie będę się z tobą pieerdolił? Po prostu cie kmiocie zwyzywam. Każdy robi to co robi! Morda łajzo!
lucjanhenryk2019.04.2 14:03
"Proponuję przestać zaglądać innym ludziom do łóżek" Komu bardziej zależy na zaglądaniu do łóżek?; LGBT+PZNK. Wszak Oni ciągle oto walczą....
ela pawłowska2019.04.2 14:02
To chyba oni ją zaspokajają. Panowie po 40tce miewają problemy z hydrauliką, więc to jest uzasadnione, że pani nie poprzestaje na jednym panu. Tym bardziej, że dzieje się to za obopólną zgodą. Nie tak jak w przypadku np. zakonnic, które są wykorzystywane przez księży. Za niedługo wybuchnie kolejna afera z panami w małych czarnych.
Reytan2019.04.2 16:06
Nie wierze,ze jestes kobieta.
słowiczek poznański2019.04.2 13:58
Stachu nie filizofuj, nie patroluj po internecie, zajmij się wycieraniem doopsk za które podatnik ci płaci.
Stachu2019.04.2 14:08
Ciśnienie zmierzone, Metizol i Metocard podany, siusiu i kupka zrobione, pupka wytarta, czyste majtki założone, podkład wymieniony, jabłuszko pokrojone i zjedzone, ziółka wypite, kaszka przygotowana i zjedzona, drugie siuisiu zrobione, herbatka wypita. Teraz trwa popopłudniowa drzemka a ja mam bardzo dużo czasu na uprzykrzanie ci życia na tym forum, cebulaku.
Olej2019.04.2 13:53
Zastanawia ! Zastanawia ! Jak jest ludziom za dobrze to wariują, przewraca się we łbach. Dlatego człowiek musi czasem zajrzeć w piekło przerażenia, śmierci i strachu żeby dostrzec wspaniałość normalności i spokoju. Dlatego ludzie po wojnie byli lepsi, bardziej refleksyjni, umiejący docenić każdy dar dobra. Byli wrażliwsi na cierpienie. Obecny człowiek gnije z przesytu, z obżarstwa, z nadmiaru dóbr. Jest znudzony spokojem. Jak pytał pewien czart kuszonego nim cżłowieka kiedy wy w końcu będziecie mieli dość, kiedy się nażrecie wszystkim do syta, zatrzymacie w tym swoim obłędzie pazerności, pychy, deprawacji i nierządu ???
sct2019.04.2 13:59
Tak sobie powiem, brakuje wojny!I wszystkie perwersje się skończą!Z dnia na dzień!
anonim2019.04.2 13:51
Ale dlaczego feministki miałyby protestować? Przecież to feminzm w najczystszej postaci. Ona wiedzie prym, dołączając kolejne przyczepki.
Gość2019.04.2 13:49
Proponuję przestać zaglądać innym ludziom do łóżek. I wy będziecie spokojniejsi, i mniej takiego paszkwilu w internetach będzie :)
słowiczek poznański2019.04.2 14:00
Gościu, perwerci wynoszą swoje łóżka i zboczenia na ulice.
Reytan2019.04.2 16:04
Obecnie juz tylko zakaz prawny aktywnego homoseksualizmu moze przywrocic lad i porzadek.
Ed 2019.04.2 17:29
to przestańcie z gołymi d... wychodzić na ulice i wszem i wobec ogłaszać w którą dziurę i z kim sobie wsadzacie, a jak się wam zwróci uwage to aj waj homofobia
Nik2019.04.2 13:45
"Bardziej Konserwatywni niż inni ludzie....itd" a później mieli EPIZODY ze swingowaniem. Rzeczywiście Bardzo Konserwatywni HA HA
Stachu2019.04.2 13:28
A nie zastanawia was dlaczego religia przyciąga tylu ludzi ze skłonnościami do uzależnień, socjopatów, gwałcicieli, złodziei i morderców? https://www.fronda.pl/a/od-mordercy-do-zakonnika-nikt-nie-jest-poza-przebaczajacym-milosierdziem-boga,32232.html
astom2019.04.2 14:52
apage satanas!
Reytan2019.04.2 16:02
Skad sie biora tacy idioci ?
WKL2019.04.3 7:40
może dlatego, że chcą się tego gó... pozbyć