Skandal! Dyrektor biura KE w Warszawie straszy: Polska może zostać bez grosza - zdjęcie
05.11.20, 12:10Fot. via Pixabay

Skandal! Dyrektor biura KE w Warszawie straszy: Polska może zostać bez grosza

33

Komisja Europejska w dalszym ciągu ma zamiar wpływać na polski rząd w kwestii tzw. praworządności. Urzędnik KE Marek Prawda, który pełni funkcję szefa jej przedstawicielstwa w Warszawie stwierdził w rozmowie z portalem Busines Insider, że „Można stworzyć fundusz odbudowy bez Polski czy Węgier, na podstawie zwykłej umowy międzyrządowej i zrealizować ten projekt z pominięciem blokujących go państw”.

Dalej Prawda dodał:

Polska w imię walki o przeforsowanie swojego stanowiska może więc pozostać bez grosza z nowego „planu Marshalla”, a mimo to będzie związana zapisami dot. praworządności w ramach wieloletniego budżetu”.

Jednocześnie przyznał, że choć sprawa wyroku TK ma budzić zaniepokojenie Komisji, to nie ma ona nic do powiedzenia jeśli chodzi o wyroki Trybunału, także w kwestii ochrony życia. Wygląda jednak na to, że UE nie ma zamiaru odpuszczać walki ideowej z Polską.

dam/wpolityce.pl,Fronda.pl

Komentarze (33):

Jan Radziszewski2020.11.27 12:16
Artykuł z czasopisma Science po tytułem: „Pandemia i ograniczenia do 2025 roku” wyjaśnia, że szczepionka z pewnością nie przyniesie efektu w krótkim okresie. Mimo to ich zdaniem nawet jakiekolwiek zabiegi farmakologiczne nie będą wystarczające. Substancja syntetyczna PEG (glikol polietylenowy) w szczepionkach jest coraz bardziej kontrowersyjna z powodu gwałtownych reakcji układu odpornościowego. Stosowanie PEG w lekach i szczepionkach jest coraz bardziej kontrowersyjne z powodu dobrze udokumentowanych przypadków niepożądanych odpowiedzi immunologicznych związanych z PEG, w tym zagrażającej życiu. Minister Hugo de Jonge przyznał w liście do Parlamentu Europejskiego kilka dni temu, że nanocząsteczki w szczepionce Pfizer stanowią „ryzyko”, ponieważ obejmują nową technologię, która nigdy nie była stosowana w dotychczas zatwierdzonych szczepionkach. Mimo to rząd nie widzi sprzeciwu wobec prostego zezwolenia na dostarczenie tej szczepionki do UE. Amerykański dziennikarz pisze, że nanocząsteczki są „potencjalnie śmiertelne”, co można udowodnić tylko wtedy, gdy szczepionka zostanie faktycznie podana ludziom. Czy naprawdę chcą, żeby to zaszło tak daleko?’ Tutaj pod linkie ten list https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=auto&sp=nmt4&tl=pl&u=https://www.rijksoverheid.nl/documenten/kamerstukken/2020/11/16/kamerbrief-over-aankoop-covid-19-vaccins&usg=ALkJrhh7wRHqX7r7znDB3vLXonvctv4hIA „Brytyjski informator GSK: szczepionki koronowe zawierają adiuwanty, które w przeszłości sprawiły, że 97% kobiet stało się bezpłodne gdy otrzymały je w ramach badań klinicznych”’. Amerykański prezenter David Knight zacytował niedawno informatora giganta farmaceutycznego GSK , który ujawnił, że tak zwane adiuwanty „anty-HCG” (hormon) w szczepionkach koronowych powodują 97% bezpłodności . Podczas badania klinicznego szczepionki GSK 61 z 63 kobiet stałoby się bezpłodne. W wariancie opracowanym dla mężczyzn z anty-GNRH (hormonem) jądra skurczyłyby się, poziom testosteronu spadłby, a DNA w nasieniu zostałoby zniszczone, powodując bezpłodność. Mówi się, że zostało to wykryte podczas testów szczepionek na pawianach. Według brytyjskiego rzecznika Govote.org , z którego Knight pokazał klip wideo, doprowadzi to do masowej śmierci ludzi z powodu szczepionek Covid-19 w nadchodzących latach, podczas gdy praktycznie więcej dzieci się nie urodzi. „Jeśli taki jest ich zamiar, nastąpi ogromna redukcja populacji na świecie, o której Bill Gates mówi od lat”. Dlatego Govote.org chce, aby szczepionki były testowane w niezależnych laboratoriach. (Czy to może być prawdziwy powód, dla którego wywiad wojskowy Deagel przewidywał od lat, że około trzy czwarte populacji – a więc setki milionów ludzi – w USA i Europie zniknie do 2025 roku? Po raz pierwszy pisałem o tym w 2018 roku. Zobacz także link do Deagel który pokazuje jak wiele milionów ludzi zniknie właśnie za 5 lat.
ala2020.11.25 13:44
PiS wbrew pomyjom i fali hejtu to jedyna realna siła która uświadamia Polakom ze jesteśmy równie wartościowi jak inni Europejczycy, że można walczyć o swoje interesy i to nie jest powód do wstydu jak stara się to przedstawić PO. Pod rządami PiS wykuwana jest prawdziwa Polska suwerenność, odrzucane są kompleksy które na siłę stara się wpędzić PO i TVN. Ich czasy się już skończyły. Polacy poczuli smak wolności i własnej wartości. Jesteśmy bardzo wartościowym narodem z własnym państwem ulokowanym w super dogodnym komunikacyjnie miejscu Europy i zaczynamy to doceniać!
Foster2020.11.9 15:20
Profesor Marek Prawda budzi moje zaufanie. Idealny kandydat na Ministra Spraw Zagranicznych.
Konrad Józef Turzyński2020.11.6 10:39
"Videbitur, quod sine aliena pecunia firmabitur et augebitur Polonia." Tak wieszczył w XVI wieku o. Stanisław Reszka z zakonu cystersów.
prawy2020.11.5 18:57
skandalem jest zachowanie polskojęzycznych europosłow ktorzy osłabiaja swoimi dranskimi kłamstwami rozmowy UE z władzami POLSKI ,mowic to oni mogą ale gdyby mogli to od dnia kiedy Rząd sprawuje władze by zablokowali gotowkę,ale łaski nie robią nie kazdy Kraj musi być lewaki ,UNIA bez POLSKI rozsypie sie jak domek z kart!!!!!!!!!!!!DEKOMUNIZACJA NA KAZDYM POLU W POLSCE!!!!!!!!!!!!!
gumowa kaczka2020.11.5 17:59
skandal to to ,że ktos do tego doprowadził
BieS2020.11.5 16:50
Panie Prawda (nazwisko jakoś nie pasuje do osobnika), można oczywiście, można też nie opłacać tego podatku unijnego, tym bardziej, że już się nam zaczyna nie zwracać po tych wyczynach ke, można też pomyśleć o wyjściu z tego kołchozu tym bardziej, że już byliśmy w takim kołchozie komunistycznym a teraz lewackim.
Foster2020.11.5 16:41
.......a czego się PIS spodziewał ?. Jak długo można tolerować konia trojańskiego w organizacji ?
Anonim2020.11.23 2:37
Piszesz w organizacji,,,hm hm ,hm slowo organizacja to mi sie kojarzy z PZPR, LGBT a moze padalcu lepiej wyjsc z takiej organizacji , anglicy to znkomicie zrozumieli co znaczy to twje slowo,,organizaja, ktora pozniej czy predzej sie rozsypie dzieki Niemcom
linus2020.11.5 15:56
Czyli jak rozumiem Polska ma jakby nigdy nic wpłacać miliardowe składki do UE, uczestniczyć w miliardowych "pakietach ratunkowych" dla różnych Grecji, a kiedy sama na równi z innymi potrzebuje wsparcia, ma zobaczyć wielką figę. I to w imię ideologicznych łgarstw i oszczerstw brukselskiego lewactwa, nazywającego bezprawie "praworządnością". Czymże bowiem innym jak niesłychanym bezprawiem jest mordowanie nienarodzonych, mordowanie starych i chorych, deprawowanie dzieci i młodzieży i rozwalanie rodzin w imię pseudo-wolności?
Anonim2020.11.5 15:18
Po co nam Unia, ktora już drugą kadencję chce obalić nasz rząd, zatrzymać reformy, narzucić niezliczoną ilość absurdalnych przepisów, utrudniających życie i rozwój gospodarki. Próbując na siłę, narzucić obce naszej kulturze zmiany obyczajowe. PRZESTAJE SIĘ TO POLSCE OPŁACAĆ. To wychodzimy.
Joanna2020.11.5 14:06
Panie Prawda (zupełnie to nazwisko do Pana nie pasuje!), niech Pan nie straszy Polski, że może stracić fundusze unijne. Już i tak nie wygrał Pan konkursu na poniżanie Polski, bo wcześniej Niemki opatentowały pomysł na zagłodzenie Polski. Po takim komunikacie - świadczącym o Pańskiej samowoli i wybujałym zarozumialstwie - może Pan stracić intratne zatrudnienie. Niech więc Pan zawczasu szuka dla siebie miejsca w innej szerokości geograficznej, bo z takim "patriotyzmem" wobec własnej Ojczyzny zawsze Pan będzie niezadowolony z własnego losu.
rebeliant2020.11.5 13:32
ke jest od ełrów i ełrocentów
exit.2020.11.5 13:27
Niech Polska wstrzyma wpłaty do tego szmba pt. UE i olać tez KE, wyjść z tego komunistyczno-zboczonego-lewackiego dziwactwa i rozwijać się samemu po przez umowy miedzy narodowe, bilateralne, na zasadzie win-win.
Nick2020.11.5 13:43
Popieram, PolExit i do widzenia. Polska ma ponad 36 milionów obywateli i to jest potęga. Na 27 państw jesteśmy na 5 miejscu pod względem ludności w UE, więc niech to UE martwi się i zabiega żebyśmy zostali w tym szambie i chcieli nadal być rynkiem zbytu dla ich produktów. Nigel Farage dobrze powiedział, że UK nie będzie jedynym państwem, które opuści UE. UE miała być unia handlową a nie ideową - narzucającą swoje ideologie państwom członkowskim.
Polak2020.11.5 13:24
Nie straszy, tylko zwraca uwagę na konsekwencje działalności pisowskiej mafii.
slawek522020.11.25 12:20
Mam do ciebie" polaku inaczej,, pytanie byłeś już u psychiatry? jak nie byłeś to się pospiesz żeby nie było za póżno.
ala2020.11.25 13:45
Skąd w Tobie tyle jadu i nienawiści? Urodziłeś się w tym kraju, nienawidzisz Polaków, to nie pluj chociaż na ten kraj...
Taro2020.11.5 13:01
Unijni debile to powinni troche mordy powsciagnac, bo to Polska im wplaca gotowke a nie odwrotnie. Dal nam przyklad Trump,jak przedzierac traktaty,umowy i od nowa handlowac.
ka2020.11.5 13:09
A weź se tę gotówkę czubku.
do Taro2020.11.5 13:23
Polska wpłaca gotówkę? :D No to zobaczymy jak jesteśmy tacy hop do przodu jak bez tej gotówki potrafimy się obejść....
Ed2020.11.5 16:17
Synku, Polska wpłaca i na papierze to jeszcze jesteśmy na +, ale jest wiele ale. Powiedzmy, że my korzystamy nie za darmo. Taki argument, jak często słyszę ze strony totalsów, że kasę to chcemy, a słuchać komisarzy nie chcemy, to świadczy o ich totalnej głupocie.
Total Mayhem2020.11.5 12:51
Chętni do zabawy w niezłomnego i nieugiętego proszeni zatem do piaskownicy. Pozostali powinni zrozumieć, że trzeba spuścić powietrze z tej żaby, a może raczej kaczej ropuchy.
Szabes jutro!2020.11.5 13:10
Pamiętaj o koszernym szajsie.
Lulek2020.11.16 8:13
Puść sobie własnego , śmierdzącego bąka
Anonim2020.11.5 12:44
wprowadzony po raz kolejny lock down jest najbrutalniejszym łamaniem praworządności, sceny jak na filmach s-f albo w prasie o niedawnych teoriach spisku NWO
BieS2020.11.5 16:58
A co na to tzw unia, skoro w całej europie lock down i nie tylko?
Anonim2020.11.5 12:38
Skandal!!!!!! Oprócz młodych na ulicach także UE pokazuje pisowi fucka.
M.2020.11.5 12:36
To po co nam taka Unia?
waldek2020.11.5 13:13
Chcesz kasę pilnuj zasad. Kaczor wprowadził zamordyzm a Tobie ok. Bolszewik jesteś chyba.
Dam2020.11.5 12:36
1. Łam zasady obowiązujące w klubie, do którego zabiegałeś, żeby należeć. 2. Płacz, że klub chce ciebie zdyscyplinować różnymi dostępnymi do tego środkami.
Les2020.11.5 13:06
Glupis jak but z lewej nogi,umowa byla jedna, reszta to podsuwane swistki,ktore usluzni idioci z komunistyczna przeszloscia podpisywali.. Klub zalozyli chrzescijanie, a przyswoili, i przerobili po swojemu bolszewicy z zachodniej europy,ktorzy zwietrzyli ideologiczna szanse dojscia do atlantyku i do kasy,ktorej zawsze im brakowalo na rewolucje.
Dam2020.11.5 13:17
Jeżeli członkostwo w klubie ci się nie podoba, to się z niego wypisz. Jeżeli uważasz, że niektóre z zasad w nim obowiązujące są złe, to działaj w celu ich zmiany (ale zanim zaczniesz je łamać, bo będzie to wyglądać tak, jakbyś chciał być po prostu bezkarny). I najważniejsze, jeżeli uważasz się za Polaka, poświęć chwilę na poprawienie pisowni, strona sama podkreśla błędy.