Rzecznik Putina oskarża Zachód i Ukrainę - zdjęcie
23.11.21, 12:50Fot. wikipedia domena publiczna

Rzecznik Putina oskarża Zachód i Ukrainę

8

Dmitrij Pieskow, będący rzecznikiem Kremla, usiłował dziś przekonywać, że Rosja nie ma żadnych planów agresji i posądzanie jej o to jest „absolutnie niesłuszne”. Oskarżył też państwa zachodnie o militarne wspieranie Ukrainy, a ją samą o rzekome przygotowywanie siłowego rozwiązania problemu separatystów z Donbasu.

Niejednokrotnie mówiliśmy już na najróżniejszych szczeblach, że Rosja nie zamierza na nikogo napadać. Rosja nie żywi żadnych agresywnych planów. Mówienie, że jest inaczej, jest całkowicie niesłuszne” - próbował tłumaczyć dziś Pieskow.

„Absolutnie niesłuszne jest kojarzenie z takimi planami jakichkolwiek ruchów sił zbrojnych Rosji na terytorium naszego kraju” - mówił wieloletni rzecznik Władimira Putina.

„Uważamy to za niezgodne z prawem i niesłuszne, szczególnie na tle wysiłków, by rozwijać przerwany wcześniej dialog” - ustosunkował się do potencjalnych amerykańskich sankcji wymierzonych w rosyjsko-niemiecki projekt Nord Stream 2 w przypadku zaatakowania przez Rosję Ukrainy, Dmitrij Pieskow.

 

ren/ PAP

Komentarze (8):

Nie zapominajmy , że :2021.11.23 15:54
Kacap kłamał , kłamie i kłamać będzie bo jest potomkiem średniowiecznych Mongołów i Waregów . Wystarczy poznać historię księstwa moskiewskiego .
Tylko zbrojenie ma sens2021.11.23 15:51
a gadki tych gangsterów z Kremla ignorować !
tak to ja, "katolik" matis89 - KELLER-KRAWCZYK2021.11.23 14:21
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina.Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłym chüjem żydowskim, kürwą, która włazi w dupsko Putinowi i nienawidzi wszystkich. Najlepiej, żeby mnie auto przejechało, bo sam widzę, jaką beznadziejną kürwą jestem, nie do życia. Kto by takiemu chüjowi jak ja rękę podał. Mam nadzieje, że mnie chüj strzeli w sam łeb wkrótce!
katolik2021.11.23 13:45
szmateuszek krzywa warga mówi, ze jego szatanskie oko przewiduje wojnę Polski z Rosją
pieskow putina dał głos2021.11.23 13:44
hau hau hau
Władza putina kończy się na Uralu2021.11.23 13:42
A i to nie wszędzie. Owszem ma bazy wojskowe na Dalekim Wschodzie i na północy, głównie do pilnowania ropy i gazu. I tyle. Część oligarchów jest mu posłuszna, a część ma go w d... bo i tak nic im nie może zrobić. Kasa już od dawna jest bankach na Zachodzie, dzieci kształcą się i mieszkają też na Zachodzie. Jak chcą to zapłacą podatki (indywidualnie negocjowane), a jak nie chcą, to nie zapłacą.
katolik2021.11.23 13:32
Zgadzam sie z Putinem. masono- nazisci mają interes w wywołaniu celowej destabilizacji, prowokacji i wojny ! Polska masońska ma interes w zadzieraniu z Rosja i białorusią, poza tym została juz przez SSPIS PO PSL SL:D sprzedana masonom i teraz zostaje tylko kwestia ukrycia sprzedaży i wyprzedaży !
Michał2021.11.23 13:18
TAK TO JEST JAK SIĘ KŁAMIE TO POTEM NIKT NIE WIERZY