Rosyjska propaganda przeciw wypowiedzeniu przez Polskę konwencji stambulskiej - zdjęcie
25.07.20, 12:52Fot. screenshot - YouTube

Rosyjska propaganda przeciw wypowiedzeniu przez Polskę konwencji stambulskiej

24

Rosja kolejny raz udowadnia swoją wrogą postawę wobec Polski i Polaków. Kiedy Moskwa sama nie ratyfikowała Konwencji Stambulskiej (chroniąc rosyjskie rodziny przed zgnilizną z zachodu), to rosyjskie media dla Polaków domagają się tego, by PiS nie wypowiadał Konwencji Stambulskiej. Rosji zależy na tym, by zniszczyć tradycyjne instytucje życia społecznego w naszym kraju, zdemoralizować Polaków, byśmy stali się zbiorowością słabych jednostek.

Od 2015 roku w Polsce obowiązuje szkodliwa dla Polski i Polaków Konwencja Stambulska czyniąca z zabobonów gender fundament przepisów. Prawem stały się bzdurne założenia o: odwiecznym konflikcie kobiet i mężczyzn, rodzinie jako źródle przemocy wobec kobiet. Szkodliwy dokument międzynarodowy, jakim jest Konwencja Stambulska (stanowiący część polskiego systemu prawnego), postuluje by w imię wyeliminowania przemocy wobec kobiet, zniszczono tradycyjne role społeczne, zlikwidowano niezależność rodziny wobec państwa, wykorzystano edukacje do likwidacji tradycyjnych ról społecznych. Skutkiem realizacji takich toksycznych zapisów byłoby zniszczenie naturalnych instytucji życia społecznego w naszym kraju a przez to uczynienie z Polaków zbiorowości słabych jednostek niewspółpracujących ze sobą – a na tym Rosjanom zależy.

Na rosyjskim portalu dla Polaków ''Sputnik'' ukazał się artykuł „Polki wyszły na ulice: »Nie dla legalizacji przemocy domowej«, »Przestańcie nas wku***ć«, z którego można się dowiedzieć, że »Polki znowu protestują« — »kolejny wyszły na ulice w walce o swoje prawa«.

Rosyjska propaganda insynuuje, że lewicowe aktywistki reprezentują wszystkie Polki, i, że domaganie się realizacji lewicowych zabobonów to walka o prawa kobiet.

Czytelnicy rosyjskiej propagandy dla Polaków z artykułu poznają fałszywe poglądy uczestników protestów, że „rezygnacja z konwencji rozwiąże ręce oprawcom, a ofiary przemocy zostaną same ze sobą, ponieważ ochrona takich osób w Polsce jest na minimalnym poziomie”.

Choć rosyjski portal dla Polaków zacytował argumenty przeciwników Konwencji Stambulskiej, to szokujące jest to, że rosyjska propaganda, kiedy Rosja sama nie przyjęła Konwencji Stambulskiej, ten szkodliwy dokument propaguje w Polsce. Jest to dowód na to, że Rosja nie jest krajem chrześcijańskim, w którym obowiązuje etyka uniwersalna (te same normy moralne stosująca do swoich i obcych) tylko krajem wyznającym etykę etniczną jak w cywilizacji żydowskiej, która zakłada stosowanie innej etyki do swoich (czyli chronienie Rosjan przed demoralizacją) a inną etykę do obcych (czyli propagowanie demoralizacji wśród Polaków).

Według rosyjskiego portalu dla Polaków „z założenia dokument stanowi ochronę kobiet przed wszelkimi formami przemocy i dyskryminacji”.

Jan Bodakowski

Komentarze (24):

Dam2020.07.26 7:48
Czyli fronda uważa, że powinniśmy być jak Rosja i nie mieć konwencji stambulskiej? Nie pierwszy raz kiedy to podziwiacie wujka Putina, w końcu przeciwstawia się "zgniłemu zachodowi" (a wiecie że to komunistyczne hasło? Oczywiście, że wiecie. W komunie przeszkadza wam to, że nie rządzą wasi)
Jerzy2020.07.26 2:44
skoro kacap putin łeb z kremlowskiego szamba wynurzył i konwencji broni, to tylko nam ją wypowiedzieć trzeba, choćby po to aby jego kałmucki ryj bardziej niż zwykle pokręcony zobaczyć...
kgb2020.07.30 16:37
może pisowski cymbale napiszesz co o konwencji stambulskiej opowiadali kacyki partyjne pis i jak przekonywali jaka ona jest zgodna z polskim prawem i nie trzeba jej wypowiadać, jak na tradycyjnego pisowca przystało mówimy wybiórcza i tylko to co nam w danej chwili do tez obłąkańców smoleńskich pasuje udając, że niczego innego nie było
Shrek2020.07.26 1:44
Znowu ta sowiecka małpa bełkocze.
Piotr Nowak 🖐🏻2020.07.25 19:17
Pierrrdollenie farmazonów pod podjarkę debili. Każdy pajac chce z czegoś "wychodzić" - Kaczyński z konwencji stambulskiej. Trump z WHO. Jak zobaczę, to uwierzę. 😅
butin blac sobacza2020.07.25 18:04
je bac putina
Szybka Randka2020.07.25 17:01
Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ? Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden! www.lexlale.com.pl
Helga von Dittersdorf2020.07.25 19:51
A będzie Władimir Władimirowicz ?
Pokręć2020.07.25 15:27
Kobieta na piedestał, kobieta przodem w drzwiach i pierwsza w szalupie ratunkowej, kobietę trzeba chronić, bronić, utrzymywać, nieba jej przychylać, od ust sobie odejmować, żeby kobietę nakarmić - tylko za to, że jest kobietą. Nie musi nic, wszystko się jej należy. Mężczyzna ma to wszystko robić + wypruwać z siebie żyły, chronić, bronić, wylewać hektolitry potu w pracy, przelewać krew a nawet umierać w obronie kobiet i dzieci a i tak usłyszy, że jest dupkiem, do niczego a nawet będzie traktowany jako potencjalny damski bokser, gwałciciel i morderca. Mężczyzna wszystko musi a nic mu się nie należy. Nie dziwi, że mamy upadające rodziny i etos społeczny. Który normalny mężczyzna wytrzyma z feministką? On do niej z kwiatami i uśmiechem a ona mu: "męska, szowinistyczna świnia". On sobie żyły wypruwa, stara się i zamiast usłyszeć "jesteś prawdziwym mężczyzną, kochanie" - usłyszy, że jest dupkiem i nic nie jest wart, bo wszyscy mężczyźni to świnie i pasożyty a poza tym za mało zarabia. Chłop potrzebuje prostych rzeczy w zamian za swoje poświęcenie: pełny żołądek, puste jaja i porządek na kwadracie + dobre słowo i (wzajemną) wierność. No, przecież faceta może szlag trafić. Jakie jest wyjście z takiej sytuacji dla mężczyzny? Być sobie samemu sterem, żeglarzem i okrętem. Wymiksować się z teorii ewolucji, nie zakładać rodziny i patrzyć tylko z politowaniem na te wszystkie feministki, lesbijki i debilki, przeważnie tak pełne (słusznych) kompleksów na punkcie swojej urody, że aż się im ulewa. Choć powinny mieć kompleksy na punkcie swojej inteligencji i mądrości, ale tu akurat jeszcze się taki nie urodził, żeby narzekał na własny brak inteligencji czy własną głupotę. Przynajmniej - przed szkodą.
Urszula2020.07.25 16:44
Musi, jakaś cię skrzywdziła i dlatego tak piszesz. Prawda jest inna. Kobiety ciężko pracują, sporo z nich samotnie wychowuje dzieci bo mąż poszedł w siną dal. Może zdarzają się jakieś jednostki, które są jak mimozy albo rozkapryszone pięknisie, ale większość kobiet to prawdziwe matki - Polki.
Mąż w siną dal2020.07.25 19:53
poszedł bo jakaś zdzira czyli podobno kobieta lubi uwodzić .
Ojej !2020.07.27 10:38
Szanowna Urszulo . Tak - tak. Nie Wszyscy sou jednacy . Widzialem idealne Malzenstwa. Niestety - u mnie bylo Inaczej. Prawie zawsze byli Goscie u nas gdy wracalem z Pracy Zarobkowej. Zwykle - tylko jacys Meuzczyzni - obcy mi . Powszechnie mowiono, ze bylismy idealnou Rodzinou, bo i Dzieci grzeczne byly. Owa - juz - Eks zona porywala mnie na Zabawy z tymi Goscmi, wiele razy. Wlasnie po tej Pracy mojej - gdy moglem tylko spac, by na jutro znowu isc do Pracy - czeusto i w dnie swiouteczne, by zarobic wieucej. Dlatego, ze zawsze znikaly nam gdzies Zarobki (tylko) moje . Bywal - i - alkochol, i sute goszczenia Rodziny Zony, i Gosci Jej . Dzieci przybywalo nam - i - Gosci tez, ale owe pienioudze byly tylko z mojej Pracy. Az - i - zaczoulem Czuc sieu w stanie wzrastajoucej niecheuci do Zycia. Tak to zaczoulem i szukac innej Mozliwosci Bycia z Rodzinou mojou gdzies w innych rejonach - juz i w Austrii, bo z Polski udalo mi sieu uciec i uobecnic tu reszte Nas tez. Ale - niestety - choc i w Austrii bylismy - poczoutkowo - jako Wzorowa Rodzina. To i wnet Zona dala mi Rozwod z nieznanej mi przyczyny do dzis . W Austrii bylo nam znacznie wieucej Gosci anizeli w Polsce. Tez i Rodzina Zony bywala u nas prawie nieustannie. Wnet - Zona poslubila innego, ale zostala juz Wdowou. Nie wszystko tu chceu lub moge opisac, bo i po co... Nadmienieu tu, ze jednak Kobiecie trudno jest dogodzic w tym wszystkim co chce Ona miec od Jej Meuza . Do Roku (2019) mialem (21) propozycji mauzenskich. Po tym Rozwodzie. Od Roku (1988); Mauzenstwo nasze trwalo tylko (17)storoczny czas. Ostatnia z Amatorek Mauzenstwa ze mnou, ma teraz (43)ci Rok - gdy ja, ukonczylem akurat (80)siouty Rok - jeszcze, Zycia mojego . Tyle jeszcze wiem, ze Kobiecie nie warto ufac - obojetne tu, kim Ona jest i czym oferuje sieu Komus.
Lll2020.07.25 15:26
Sabaki kremlowskie szczekają , karawana jedzie dalej !
kacapy za Ural !2020.07.25 15:23
Jaki kacap jest to akurat Polacy wiedzą od stuleci .
A w pośredniaku byłeś?2020.07.25 15:07
Na razie nie ma decyzji rządu co do wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej - zapewnia rzecznik rządu Piotr Müller. Skąd więc zapowiedź Zbigniewa Ziobry, że przygotowano już wniosek w tej sprawie? Według RMF FM Ziobro wykorzystał sytuację po tym, jak minister Marlena Maląg... przez pomyłkę zasugerowała, że rząd jest w tej sprawie zgodny.
AAAtomek2020.07.25 14:49
Zbiorowość słabych jednostek najwięcej znajdziemy w PiS. Ta partia przyciąga patologię? I tu Moskwa ma rację.
sowiecko pomatolskie onuce ...2020.07.25 18:08
Zbiorowość antypolskich kurevv najwięcej znajdziemy wPOKO...AAAsromek pierwsza kurvva !!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.25 13:20
Wstyd mi za moją rodzinę, że mnie na skürwysyna wychowali, moją siostre na kürwe. Na szczęście moja kürwa żydowsko-UB-cka matka i żyd-skürwysyn NKWD-wiec ojciec pozdychali. Kolej na mnie.
AAAtomek2020.07.25 14:51
Dziadku, jutro niedziela. Zróbcie rachunek sumienia przed jutrzejsza spowiedzią i mszą św. p.s. Tatusia wytypowaliście już?
AAAsromek...2020.07.25 18:21
PiSda twojej matki nadaje sie tylko na spluwaczke !!!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.25 13:07
macie za swoje PiSie kürewki! będziecie łazić z PiSdami pod oczami i nikt wam nie pomoże!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.25 13:21
To ja parch Kellerstein-Krawczyk polecam moje usługi: obciągam i połykam! A towarzyszom radzieckim nie tylko obciągam ale i lecę kakałko
pomatolski kretynie2020.07.25 18:22
PiSda twojej matki nadaje sie tylko na spluwaczke !!!
Jarosław Karłowaty2020.07.30 16:39
to po żydowsku czy pisowsku