Przez 27 lat był gejem, aż stało się coś niesamowitego - zdjęcie
21.06.21, 13:20Fot. via Pixabay

Przez 27 lat był gejem, aż stało się coś niesamowitego

10

Ten dziś 44-letni mężczyzna wychowywał się w rodzinie chrześcijańskiej. Uczęszczał na nabożeństwa, ale nie oznaczało to dla niego walki z pokusami. Kiedy miał 16 lat po raz pierwszy przespał się z mężczyzną. Wszedł też w konflikt z rodzicami, rozpoczął samodzielne życie na które miał pieniądze po zapisaniu się do marynarki wojennej. Był coraz gorszy, ćpał, uprawiał seks. Stoczył się na dno w którym nie widział już sensu życia. Kiedy utracił wymarzoną pracę chciał nawet popełnić samobójstwo, ale wówczas pomyślał, że „w Bogu zawsze jest nadzieja”. Na szczęście cofnął się przed tym ostatecznym krokiem prowadzącym do przepaści. Szukał szczęścia raz w nielegalnej pracy, innym razem w narkotykach. Nigdy nie miał pokoju w sercu, nie akceptował siebie, niszczyła go depresja.

Jego życie zmieniło się, gdy spotkał prawdziwego chrześcijanina, który uświadomił mu, że nie można być chrześcijaninem prowadząc taki styl życia. David wówczas nie zrozumiał tego, bo diabeł zaślepiał jego oczy. Oczy otworzyła mu lektura Biblii i zaczął rozumieć że Bogu przeszkadzały jego grzechy. Lecz wkrótce tak się stało, że jego homoseksualnemu partnerowi zaczęła przeszkadzać Biblia! Jego partner poczuł się „zagrożony” i spontanicznie zaczął bluźnić. Tak Bóg pokazał prawdeę Davidowi. Rozpoczęła się prawdziwa duchowa walka. David nie był jeszcze dojrzały do zrzeknięcia się grzechu, chciał go zatrzymać dla siebie. Wiele mu jednak dała zmiana środowiska na chrześcijańskie i rozpoczęcie pokuty.

Nagrywając ten film ma nadzieję, że osoby oglądające go porzucą grzeszne życie i zwrócą się do Jezusa, który jest w stanie uwolnić z każdego grzechu.

za: chnnews.pl

Komentarze (10):

rebeliant2021.06.21 16:28
Niedługo to przez 27 lat ten artykuł będzie wciąż czymś niesamowitym.
"Trzeba anulować odpowiedzi, bo przegramy"2021.06.21 15:53
http://images3.bibsy.pl/wM2TUgtY/kochanie-nie-mozemy-juz-z-tata-patrzec-jak-sie-zadreczasz-wiec-postanowilismy-wezwac-czarodzieja-zeby-wypedzil-jezusa-z-twojego-serca.jpeg
OKO2021.06.21 15:43
Brał zioła ===
Japa2021.06.21 14:46
A ja mam PTAKA w ROBACZEK sraka i w ROBACZEK kaka . A teraz ROBACZEK wylize wlasne KAKA mego PTAKA !!! ......................... Bon appetite ROBACZEK !!!
robaczek2021.06.21 14:28
UWAGA ;] KATOLICY ODKRYWAJĄ ZE ............................................ MOZLIWA JEST ZMIANA ORIENTACJI SEKSULANEJ W TRAKCIE ZYCIA!!!!!!!!!!!!!!! ;] ................................................ uczą sie miski ;] ................ w powiatach zaczeli biologie wymagac w podstawówkach ;]
Foster2021.06.21 14:12
Kiedy miałem 18 lat otrzymałem propozycję od geja i nie skorzystałem. Nigdy więcej takich osób nie spotkałem. Czy to oznacza, że ich nie ma ?
Anonim2021.06.21 13:42
kobiety zyja dluzej od mezczyzn bo wola zyc rozwazniej a takze dluzej i mniej intensywniej. Kobieta jest glosem rozsadku a takze silnym hamulcowym dla mezczyzny co przedluza mu znaczaco zycie. Na tle kobiet skrocone zycie mezczyzny to jak 2 smierci przed czasem na covid a geja jak 10 covidow
Anonim2021.06.21 13:50
jeszcze ciekawiej prezentuja sie statystyki pedofilii kobiecej a gejowskiej. proporcje jakies 1:5000 (1:100 na tle mezczyzm przemnozyc przez 1:50 dla homo)
Darek2021.06.21 13:37
Nie depresja zniszczyła tego biednego człowieka tylko chora ideologia katolicka i wdrukowane z nią poczucie winy za to kim się jest. Z takim DNA się urodził i z takim będzie żył aż do śmierci. Oczywiście można człowiekowi wmówić że jest psem ale to nadal będzie ten sam człowiek tylko z zaburzoną samoświadomością. Jedyne wyjście dla homoseksualnych katolików to pogodzenie się ze swoją orientacją i rezygnacja z seksu. Niestety seks jest bardzo ważnym elementem ludzkiej psychiki i taki celibat najczęściej prowadzi do poważnych zaburzeń, ale lepsze to niż oszukiwanie się że jest się kimś innym.
espada2021.06.21 17:50
bZDURA. seks nie jest obowiazkiem czlowieka. Nie ma ani jednej choroby z niewspolzycia. za to cala masa chorob przenoszonych droga plciowa. Tylko seksoholicy musza uprawiac seks. JEGO miejsce jest w malzenstwie kobiety z mezczyzna. pederasci sie nie rozmnazaja. . Zycie w czystrosc jest wspaniale, wzniosle