Posłowie PO nawet po pijaku służą interesom Niemieckim - zdjęcie
27.02.14, 19:55Dawid Wildstein (fot. Facebook)

Posłowie PO nawet po pijaku służą interesom Niemieckim

10

Publicyści w Politycznym Podsumowaniu Dniadyskutowali na temat zachowania europosła Jacka Protasiewicza, który, będąc pod wpływem alkoholu, obraził funkcjonariuszy niemieckiej służby celnej, rzekomo z powodu ich nieodpowiedniego zachowania.

– W polskiej polityce widziałem już takie rzeczy, że tak naprawdę nie zdziwiłoby mnie, gdyby za trzy-cztery dni zapomniano o sprawie Protasiewicza. Zależy to od mediów i od tego, czy Donald Tusk uzna, że warto poświęcić kogoś, kto jednak ma być szefem eurokampanii – powiedział Dawid Wildstein z „Gazety Polskiej”.

Paweł Lisicki z tygodnika „Do Rzeczy” zauważył, że Protasiewicz, pomimo tego, że nie miał żadnych dowodów na złe potraktowanie go przez służby celne, starał się usilnie wmówić dziennikarzom na konferencji prasowej, że na nagraniu, które zeprezentował, widać całą sytuację. W rzeczywistości wyświetlił film, z którego nic nie można było odczytać. – Trzeba przyznać, że Donald Tusk zareagował właściwie, prosząc posła, żeby ograniczył swoją działalność medialną, choć, sądząc po tej konferencji , nie do końca mu się udało – stwierdził Lisicki.

Z kolei Filip Memches z „Rzeczpospolitej apelował by nie traktować zachowania Protasiewicza i jego relacji z tych wydarzeń, jako tendencji do prześladowania przez stronę niemiecką polskich obywateli.

– Przestrzegałbym przed ogólnymi teoriami, że on wyrażał jakieś głosy Polaków źle traktowanych przez Niemców – stwierdził Filip Memches. Podobnego zdania jest Dawid Wildstein – Boję się, że Niemcy mogą to tak przedstawiać: „tacy właśnie są Polacy” i to jest kłopot – stwierdził dziennikarz „Gazety Polskiej”.

mod/Telewizja Republika

Komentarze (10):

anonim2014.02.27 20:17
Jak zwykle w PO-"Polacy nic sie nie stało"!!!
anonim2014.02.27 20:24
kurde, naprawdę nie wiem co sądzić. To byłoby zbyt oczywiste i zbyt głupie. Oczywiście PO obniżyła standardy, ale aż tak? Nie mogę uwierzyć.
anonim2014.02.27 20:37
#Hugo Hehehehehheeheee!A to niespodzianka dla ciebie.A PO taka poprawna moralnie i etycznie!!!Heheheheheheheheee!!
anonim2014.02.27 21:01
Czy już Pan dojrzał, Panie Jacku, do ujawnienia tej "Taśmy Prawdy: Przetarcie Narodowi Oczu" na Donalda Tuska? Pozwoli się Pan dalej tak bezkarnie niszczyć?
anonim2014.02.27 21:11
Poziom polityków sięga dna!!Jeden bredzi to co nie powinien drugi pije kiedy nie powinien!! Takie wieści idą w świat o nas jako narodzie.A głupie media(oczywiście nie wszystkie) tłumaczą ,nie pietnują.Myślę że oni maja tyle samo wychowania co Protasiewicz. Ale jak się zna taką sztukę to trudno o kulturę..!!!" Róbta co chceta" jest tu na miejscu. ALE BEZ NAS!!
anonim2014.02.27 22:50
głupie Polaczki wybiorą Protasiewicza
anonim2014.02.28 7:57
cała banda PO to warchoły i psychole.
anonim2014.02.28 8:49
@Hugo standardów nigdy nie było ,był dobrze skrojony kamuflaż.Przewaga wyrafinowanych facetów w garniturach , robiących swoje interesy ,trzymających fason tylko do kamer , bez idei, zdyscyplinowani dotąd na tyle ,żeby żadne wpadki nie miały miejsca. Coś się poluzowało w pacykowaniu braków i odsłania się pustka.
anonim2014.02.28 10:21
Może "być jak Janukowicz" to jednak nie jest szczyt ambicji , może sumienie drgnęło. Posiadanie wypchanego lwa i złotego sedesu czy po 5 zegarków na nadgarstkach to dla mnie bezbrzeżnie mniej niż satysfakcja ze zbudowania dobrze prosperującej firmy czy państwa. Widok grzebiących w śmietnikach ludzi bez pracy dla polityka powinien być mobilizujący i zawstydzający.
anonim2014.02.28 10:43
Panie Dawidzie śledziłam waszą bieganinę z kamerą ,po walczącym Majdanie i chylę czoła za odwagę i suche relacje na bieżąco. Uśmiałam się do łez ,na widok "klaty"pana Kraśki (na szczęście ubranej, ale w coś przypominającego mundur Afrika Korps ) dzielnie wystawionej na kule ,na pustym już Majdanie. Pozdrawiam Pana Dawida i ma Pan od jakiegoś czasu ,wierną czytelniczkę.Świetny artykuł w ostatniej Frondzie.