Owsiak: "wk***ia mnie, kiedy ktoś uzurpuje sobie prawo do narzucania nam, komu mamy taki hołd składać" - zdjęcie
02.08.15, 15:57

Owsiak: "wk***ia mnie, kiedy ktoś uzurpuje sobie prawo do narzucania nam, komu mamy taki hołd składać"

9

Jerzy Owsiak jak zawsze podczas Przystanku Woodstock nie tylko traci głos od wrzasku, ale i traci rozum od przegrzania. Tym razem 1 sierpnia w 3 dniu festiwalu błota i rocka, Jerzy Owsiak tak powiedział o uczczeniu pamięci tych, co oddali życie w Powstaniu Warszawskim: "Składamy tu hołd tym wszystkim, którzy walczyli na barykadach, ale tak naprawdę byli w waszym wieku, tacy sami jak wy. Gdyby wtedy była muzyka reggae, gdyby wtedy był heavy metal, na pewno byłby na tych barykadach grany. Dlatego tak bardzo wk***ia mnie, kiedy ktoś uzurpuje sobie prawo do narzucania nam, komu mamy taki hołd składać – mówił Jurek Owsiak.

No cóż, cieszy fakt że oddano hołd poległym powstańcom jak i mieszkańcom Warszawy, którzy zginęli w czasie powstania. Ale Owsiak powinien wiedzieć, że słuchają go młodzi ludzie, którzy słysząc w jaki sposób wypowiada się o tym wydarzeniu, powienien chociaż nie epatować przekleństwem. 

philo

Komentarze (9):

anonim2015.08.2 16:16
"powienien chociaż nie epatować przekleństwem. " Bo nikt tam oczywiście nie zna słów mocniejszych niż "motyla noga". https://www.youtube.com/watch?v=ausxl7vERmc&feature=youtu.be&t=1m5s
anonim2015.08.2 16:22
Jedno pytanie. Nam - czyli komu? Agenturze polskojęzycznej przeszkolonej w Kujbyszewie przez NKWD i przysłanej do Polski, żeby walczyć z całym Narodem? Wyselekcjonowanym przez H.Wolińską oprawcom Narodu, nazwanym dla zmylenia przeciwnika Milicją Obywatelską? Jurek! Bluzg mi nie przeszkadza - brak precyzji - tak.
anonim2015.08.2 16:39
miszczu , co Ty nie powiesz.. Dorośli są po to, aby dawać przykład kultury młodszym, a nie odrwotnie. Jeszcze tego, aby starzy zniżali sie do prymitywnego zachowania młodych. Ci niektórzy młodzi tak sie właśnie zachowują, bo ktoś dał im taki przykład. I nie wyrokuj, Z młodzieżą mam do czynienia od 18 lat . NIe wszyscy sie tak zachowują, tylko ta część z patologią w rodzinie. Wartości się wynosi z domu o zdrowym kręgosłupie moralnym, antywartości z ulicy i domu bez kregosłupa moralnego. .
anonim2015.08.2 17:02
oj tam, oj tam. Przecież Ojciec Narodu, Jutrzenka Wolności i Wizjoner Wielkiej Polski Lech Kaczyński użył w pewnej sytuacji słów :"spieprzaj dziadu!"...
anonim2015.08.2 17:45
No cóż. Prostaka zawsze poznać po mowie.
anonim2015.08.2 20:01
@sloik, jeśli Kali ukraść krowę to jest dobry uczynek
anonim2015.08.2 22:14
Jak to powiedziała "klasyka" - sorry, taki mamy klimat
anonim2015.08.2 22:17
U Owsika już od jakiegoś czasu widać objawy degrengolady wieku starczego. Nasiliło się to to po tym, jak wytoczył proces Matce Kurce i nie mógł gościa npocząć w sądzie
anonim2015.08.3 9:21
Woodstock to nie tylko seks i dragi, ale także miejsce z wyjątkową atmosferą - tam nikt nikomu nie narzuca co ma robić (jeśli ktoś nie chce ćpać, to nie ćpa, jeśli nie chce pić, nie pije). A że wszystkie furtki są tam otwarte, to prawda. Jest totalna samowolka. Myślę jednak, że problem, który dostrzegają Frondowicze (Woodstock- siedlisko zła i szatana) jest po części słuszny, bo szatan ma tam ogromne pole do popisu, nie zapominajmy jednak, że Bóg dał nam wolną wolę. PS. Byłem tam jako uczestnik Przystanku Jezus i to co widziałem na Woodstocku to zupełnie inny świat, niż ten, który przedstawiają media. Można tam spotkać wielu ludzi poszukujących wartości. A że trochę się czasami gubią - ludzka rzecz. Myślę, że nasz Bóg kocha ich przez to jeszcze bardziej.