Oni widzieli piekło - zdjęcie
10.08.20, 13:00

Oni widzieli piekło

17

Komentarze (17):

Jan Piekielny2020.08.14 10:24
A różowe słoniki też widzieli? Krasnoludki? Jednorożce? Zgromadzenie czarownic na Łysej Górze? Jak łatwo zrobić idiotom idiotów - wszystko w tej samej debilnej wierze zostaje.
pipi2020.08.11 19:57
Bóg wg Biblii wydaje się być przyjacielem szatana...zakłada się z nim o duszę i życie rodziny Hioba....Bóg liczy się ze swoim przyjacielem, zawsze dotrzymuje mu obietnicy...a piekło? to stworzył Bóg tak jak stworzył i szatana...a fakt, że szatan był doskonały i stał się zły daje do myślenia, że Bóg też może stać się zły...szkoda fatygi na rozmyślania nt zmyślonej postaci....owszem, są przypadki śmierci klinicznej ale to mózg sam się oskarża gdy człowiek całe życie czuje się jak śmieć
JPIII2020.08.11 5:18
Do mzkedzior. Mnie się nic nie po....rdoliło. To do was katotalobów nie dociera prawda, że wasze bożyszcze zw. bogiem to stary pedophil, który gwałcił 14-letnie dziecko zwane Maryną. To wszędzie widać na katolskich obrazach, że wasze bożyszcze to stary dziad i w dodatku pedophil. Bo czymże jest jak stary dziad gwałci dziecko. To wstyd i ja bym się nigdy nie przyznał, że odprawiam modły do pedophila.
trzaska2020.08.11 8:47
Jesteś idiotą jakich trudno spotkać wśród tych których nosiła i nosi matka ziemia.
Jagoda2020.08.11 0:39
Odsłuchałam całość, to tylko 19 minut! ...POLECAM! ...Bardzo ciekawe...! Myslałam, że to świadectwa polskich osób? Nie! To mówią mówią różne amerykańskie osoby, po angielsku. Jest tłumaczenie! ....Opisują swoje przeżycia, jak zostali na moment do piekła strąceni...Doświadczyli tych strasznych mąk! To byli różni ludzie, o różnych zawodach..... Mówią, jak wołali tam Jezusa, żałowali swoich postępków, dowiedzieli się, że przecież Jezus każdego kocha, nawet najgorszego grzesznika chce uratować. ! Tylko on musi poprosić o to i serdecznie żałować! Wrócili do życia, zmienili się! BZDURY TU NIEKTÓRZY PISZĄ! ....OBEJRZYJCIE CHOCIAŻ KILKA MINUT!
Polka2020.08.10 23:34
Pomimo różnych nicków, Lech Keller bardzo tu blużni na Boga, Maryję i naszą Wiarę! Nie zniżam się do jego sposobu obelg! .... Dlatego też pomódlmy się, aby więcej nie obrażał i się nawrócił! ......Widać po jego wpisach,..... że jest bardzo opętany!...... TA MODLITWA WIĘCEJ POMOŻE NIŻ NASZE WPISY! ....PRZED NIĄ UCIEKAJĄ NAWET DEMONY!.............TO JEST EGZORCYZM ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA!...................... ŚWIĘTY MICHALE ...ARCHANIELE, ....WSPOMAGAJ NAS W WALCE, .....A PRZECIW NIEGODZIWOŚCIOM I ZASADZKOM ZŁEGO DUCHA,...... BĄDŹ NASZĄ OBRONĄ......! OBY GO BÓG POGROMIĆ RACZYŁ! .......POKORNIE O TO PROSIMY......! A TY WODZU ... NIEBIESKICH ZASTEPÓW........SZATANA I INNE DUCHY ZŁE....KTÓRE NA ZGUBĘ DUSZ LUDZKICH PO TYM ŚWIECIE KRĄŻĄ........ MOCĄ BOŻĄ....STRĄĆ DO PIEKŁA.....AMEN!
Aleksander Ch,2020.08.10 23:00
nie dajcie się zastraszyć ,manipulować, programować. to jest totalna bzdura . Kłamstwo !
mzkedzior2020.08.10 21:12
do jpIII staraj się ! za friko do piekła się nie dostaniesz. no i czytaj, coś ci się z ta maryską po...liło.
JPIII2020.08.10 18:10
Ja też byłem w piekle i mnie się bardzo podobało. Dla grzeszników było pełno kobiet do sexu. Poza tym kawior i i Advocat. To było znacznie ciekawsze i przyjemniejsze. To nie paplanie modłów do boga pedophila co gwałcił 14-letnie dziecko zwane maryśką.
stan2020.08.10 21:17
Nie raczyłeś odsłuchać nagrania, ani nie czytałeś Pisma Świętego, biedny nieszczęśliwy człowieku. Nawet nie chcesz wiedzieć, co Cię czeka, jeśli się nie nawrócisz?. Żyjesz własnymi wyobrażeniami. Myślisz, że diabeł i po śmierci będzie Ci łaskaw? Spełnisz jego rozkazy tu, na ziemi, ale po śmierci będziesz dla niego nieużyteczny, więc wydany zostaniesz na jego nienawiść, zemstę upokorzenie, niewyobrażalne dręczenie i mękę. Taka jest natura złego. Jego główna cecha, to nienawiść. Poraża mnie Twa lekkomyślność, bo i z tego wpisu zdasz sprawę, gdy staniesz przed Bogiem. Przynajmniej posłuchaj, co maja do powiedzenia podobni do Ciebie, którzy pewnie myśleli tak jak TY.
Piekło najlepiej wizualizuje się w piątek2020.08.10 18:00
j.w.
Artur2020.08.10 16:05
Piekło istnieje to jest pewne. Siostra św. Faustyna widziała piekło. Matka Boska pokazała wizję piekła dzieciom pastuszkom w Fatimie. Widzieć wiedzieć jak jest w piekle to jest przerażające bez wsparcia łaski Bożej nasze serce by nie wytrzymało takiej wizji.
ladychapel2020.08.10 16:00
Metowcy wdychali za ostatnim blokiem Roxy - i widzieli takie male potworki skaczace po rurach
Po 11...2020.08.10 14:15
Doznania te określa się jako doświadczenia okołośmiertne (NDE – ang. near death experience). Miałem okazję je przeżyć. Pewnie można mieć bad trip, ale moje wizje były bardzo pozytywne. Polecam.
Jan Radziszewski2020.08.10 15:44
bidoczku "Po " biedny będziesz jak ujrzysz siebie w płomieniach ognia Piekielnego Bo Sąd Boży Bardzo blisko +++ powtarzam ci ponownie, że od tego Wielkiego Piątku 2011 r. rozpoczęło się odliczanie, do pierwszego z wielkich zapowiadanych wydarzeń, Małego Sądu Ducha Świętego, którego doświadczy każda dusza każdy żyjący człowiek na ziemi. W tym czasie gdy on się zacznie, zatrzymam czas, a Aniołowie Stróżowie, na wyraźny Boży rozkaz, dokonają zawieszenia wszelkich waszych funkcji życiowych. Na tę chwile zatrzyma się całe stworzenie materialne. Na Mój wyraźny rozkaz, dusza każdej żyjącej na ziemi osoby, zostanie wyjęta na krótka chwile z ciała. Aniołowie Stróżowie przyprowadzą te wszystkie dusze w jednym momencie przed Tron Bożego Sędziego, Mojego Umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa. Odbędzie się sąd każdej duszy, sąd zewszechmiar sprawiedliwy. Każde z was ujrzy przekrój całego swojego życia, całe swoje złe postępowanie, złe czyny w świetle. Najdoskonalszej, bo Bożej Sprawiedliwości. Poznacie werdykt, podsumowanie waszych wszystkich dokonań. Pozwolę, aby wasi Aniołowie Stróżowie odprowadzili was na miejsce waszego przeznaczenia. Na te obecna chwilę, brud ludzkich serc, jest tak wielki i odrażający w swojej ohydzie, że 80% ludzkości, jako swoje miejsce przeznaczenia, ujrzy piekło, jezioro ognia i siarki. Jedynie 0,12% z ludzi osadzonych, ujrzy rzeczywistość Nieba. Ci będą przeszczęśliwi widząc Bożą nagrodę za swoje cnotliwe życie. Pozostali usłyszą jako werdykt — czyściec (19,88%). Wielu z tych co ujrzy smutną i przerażającą dla siebie rzeczywistość piekła, nie wytrzymaj ą tego widoku i tuż po powrocie ich duszy do ciała, skonają z przerażenia. Dusza ich powróci w miejsce, które przed chwilą oglądali. Dokonali oni wyboru za swojego życia, oddając swoje dusze demonom, popełniając najcięższy z możliwych grzechów, grzech przeciw Duchowi Świętemu. Wielu z tych, co ujrzało piekło, jako miejsce swojego przeznaczenia, zmieni swoje postępowanie nawracając się, lecz większa część z nich uczyni to ze strachu. Demon zobaczy, że gdy nie będzie działał, utraci wszystkie te dusze, a wielką część z nich, ponownie zwiedzie w krótkim czasie. Większość ludzkości nawróci się, lecz źli powrócą na drogę potępienia z pełną świadomością swojego wyboru jakiego dokonali. Oni zapomną szybko co widzieli, ponownie oszukani przez tego komu służyli. W międzyczasie, demony sprawią, że jego ludzie wywoływać będą międzynarodowe konflikty, na skalę globalną. Po Małym Sądzie pozwolę ludzkości dokonać wyboru, by żyła do kilku miesięcy tylko po to, aby ponownie mogła dokonać swojego wolnego wyboru. Dopiero po tym czasie zezwolę demonom na krótkie, ale pełne ich działanie, na użycie pełnej ich destrukcyjnej mocy. Niszczyć będą oni ziemię i ludzi, lecz jedynie tych, którzy nie mają znamienia Bożego na swych czołach.
Drugi Bóg2020.08.10 18:28
Jasiu, ty to jesteś jednak nieźle pi...olnięty!
Paulina2020.08.10 23:57
Janie R..... Przeczytałam cały twój wpis! To jest przykre, smutne , co napisałeś! Ale to jest prawdziwe! Tak właśnie ma wyglądać Mały Sąd i Prześwietlenie naszych sumień! ...Wiem, że to nie jest żaden twój wymysł! To... jest ...prawda!.... Tak będzie....Dlatego już dziś musimy starać się, aby nie być w piekle...PIEKŁO ISTNIEJE! Nie łudźmy się, każdy sobie sam zapracował swoimi uczynkami dobrymi i złymi! To logiczne, że za złe uczynki się karze, nawet na tym, naszym świecie, za przestępstwa i nie pochwalą,.... idzie się do więzienia .....! Tym bardziej sprawiedliwie jest u Boga! ....Biblia przecież pisze o piekle:"... tam będzie płacz i zgrzytanie zębów..." ! BIBLIA O NIEBIE PISZE:..." Ani oko nie widziało,.... ani ucho nie słyszało,.... ani serce człowieka nie zdołało pojąć,....... jak wielkie rzeczy przygotował Bóg, ......którzy Go miłują...."! ......Ci co w to nie wierzą tylko sobie robią tym krzywdę!...