Ogień z nieba - wizja końca świata. PRZECZYTAJ! - zdjęcie
08.05.19, 12:25Fot. Pxhere, CC 0

Ogień z nieba - wizja końca świata. PRZECZYTAJ!

48

OGIEŃ Z NIEBA

„Świat zasługuje na potop bardziej niż za czasów Noego” – pisała w jednym z listów Siostra Łucja, najważniejsza wizjonerka z Fatimy. Ale przecież potop nam nie grozi. Czytamy w Biblii, że Bóg uroczyście poprzysiągł na samego siebie, że drugi raz świata potopem nie ukarze.

Nie przysięgał jednak, że nie ukarze równie straszliwie, ale w inny sposób.

Jaką karę wyznaczy światu?

W Biblii, poza potopem, mamy jeszcze inny obraz kary zesłanej bezpośrednio z Nieba. Jest nim ogień. Spadł on tego samego dnia na dwa miasta tak bardzo przepełnione złem, że nie było już w nich nic, co dobre – żadnego jego ziarna, z którego mogłoby przyjść odrodzenie.

Sodoma i Gomora oraz miasta wokół nich, gdy już (…) bez umiaru pogrążyły się w rozpuście i poszły za ciałem ku pożyciu sprzecznemu z naturą, stanowią dany nam ostrzegawczy przykład.

Jud 7

I jak wcześniej Bóg kazał uciekać Noemu przed potopem i schronić się do arki, tak w ostatnim dniu Sodomy i Gomory kazał Abrahamowi i jego rodzinie uciekać z Miast Wszeteczeństwa. Gdy Noe zamknął arkę, z nieba lunęła woda. Gdy Abraham pozostawił za sobą Sodomę i Gomorę, z nieba spadł ogień. Potop wszystko zatopił, ogień wszystko spopielił.

Bóg obiecał, że czas potopu nie powróci. Nie obiecał jednak, że nie przyjdzie raz jeszcze czas ognia z nieba. Co więcej, zapowiedział go w licznych objawieniach.

W 1955 roku w ukraińskiej miejscowości Seredne Wysłanniczka z Nieba mówiła do młodej wizjonerki Anny Hanya:

Spadnie na was katastrofa jak za dni Noego. Zniszczenie przyjdzie jednak nie przez potop, ale przez ogień. Ogromny potop ognia zniszczy narody za to, że grzeszą przed obliczem Boga. Nie było od początku świata takiego upadku jak ten, który nadchodzi. To jest królestwo szatana.

To zaledwie jedno objawienie mówiące o ogniu z kilkuset wypowiedzianych przez Niebo.

Powraca ono tak często, że mamy powód do obaw.

To właśnie o nim jest mowa na początku najbardziej tajemniczego ze wszystkich niebieskich sekretów, jakie Maryja przyniosła na ziemię. Trzecia część tajemnicy fatimskiej zaczyna się właśnie od wizji współczesnej Sodomy i Gomory.

Dziś miastami zła jest już cały świat. Dziś ogień z nieba nie spadnie na dwa miasta, lecz na wszystko.

Przypomnijmy tę niezwykłą wizję. Siostra Łucja zapisała:

Zobaczyliśmy po lewej stronie naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się, wyrzucał języki ognia, które zdawało się, że podpalą świat.

Wizja rozpoczyna się od ukazania anioła, który otrzymał od Boga zadanie wymierzenia światu kary. A miała być to kara Sodomy i Gomory – kara śmierci przez ogień. I – co niepokojące – została ona wykonana! Anioł wyrzucił już z miecza języki ognia, które opadały ku ziemi, niosąc powszechną śmierć.

Kara została wykonana.

[języki ognia] gasły w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Naszej Pani w jego kierunku. Anioł, wskazując prawą ręką ziemię, powiedział mocnym głosem: „Pokuta, Pokuta, Pokuta”.

Kara ognia okazała się nieskuteczna, bliżej ziemi znajdowała się bowiem Matka Niebieska, która powstrzymała Ogień Gniewu. I choć widzimy, że Madonna gasi światłem tryskającym z Jej rąk już spadające na ziemię iskry, to jednak okazuje się za chwilę, że kara została częściowo wykonana: miasto, przez które wędruje Biskup w bieli, jest „w połowie zrujnowane”.

I zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg (…) Biskupa odzianego w biel – mieliśmy poczucie, że jest to Ojciec Święty. (…) Ojciec Święty (…) przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł, modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała spotykał na swojej drodze.

Kara została zawieszona, ale tylko warunkowo i tylko częściowo. Ludzkość otrzymała królewską łaskę darowanego życia. Karę śmierci zamieniono jej na karę pokuty. Pokuty surowej, bo anioł wypowiada słowo „pokuta” trzykrotnie.

Co się stanie, jeśli nie zaczniemy pokutować? Powróci kara śmierci.

Mamy powody, by lękać się ognia z nieba. Jest on nie tylko treścią trzeciego fatimskiego sekretu, ale i zwieńczeniem najważniejszych objawień. To o nim mówiło słońce tańczące nad Fatimą.

Tamtego dnia, 13 października 1917 roku, ognista gwiazda runęła na ziemię. Za to, że ludzie „obrażają Boga”.

Uwierzymy świadkom?

Nie jestem w stanie obecnie dokładnie opisać tego, co wtedy widziałem i czułem. Wpatrywałem się w słońce. Wydawało mi się ono bardzo blade. Zupełnie jednak nie raziło swym blaskiem. Wyglądało jak śnieżna kula obracająca się wokół własnej osi. Nagle oderwało się od nieba i zygzakami zaczęło spadać w kierunku ziemi. Pod wpływem strachu skryłem się pomiędzy ludzi. Wszyscy płakali, czekając końca świata.

Inacio Lourenco, świadek ostatniego objawienia w Fatimie

Fragment książki wydawnictwa Fronda „Nadchodzi kres. Mistyczne wizje końca świata” Wincenty Łaszewski

Komentarze (48):

Bozena2019.05.12 17:37
Pan Bóg Dał nam wszystkim wolna wolę i dekalog według którego należy żyć a więc jak sobie pościelesz tak sie wyśpisz.
Zbyszek2019.05.10 12:49
nie wiem czy napisane zostało jakieś nowe" pismo święte" ja tam kojarzę w sodomie Lota a Abraham za Sodomą się wstawiał u aniołów Bożych
andrzejhahn32019.05.9 16:11
kretynizm frondowskich dziennikarzy nie moze byc juz wiekszy
Azazel2019.05.9 11:11
Radziszewski!, Radziszewski! - skandują kibice zgromadzeni w polskim kotle piekielnym. Dzielnie sekunduje im dyżurny diabeł, uzgadniając przez najnowszy model smartfona sposób kibicowania z dyżurnym aniołkiem. Na wszystko życzliwym okiem patrzy tłum świętych, lekko zbulwersowany zakazem wykrzykiwania nazwiska ich idola, wprowadzonym przez zazdrosnego Piotra.
Jan Radziszewski2019.05.9 11:23
d-c Pieśni Obywatela Piekła Jest mi przypominane, jak BÓG w SWOIM miłosierdziu dał JAHUSZUA ha MASZIJACH, SWEGO jedynego SYNA, aby cierpiał ukrzyżowanie za moje grzechy, i ON zawisł na krzyżu - właśnie po to, abym był wolny od Piekła, i by szatan nie miał do mnie prawa. + Ale ja nie chciałem, by Krew BOŻA pokryła moje grzechy. Ja chciałem wieść życie po swojemu, a więc zaparłem się GO. Wiem, że nie mogę winić nikogo, oprócz siebie. Teraz na zawsze będę żyć na złowrogim terytorium szatana, gdzie są rozmaite tortury i wstyd, pragnąc umrzeć, lecz wiedząc, że nie ma niczego takiego jak śmierć. Myśląc, że jutro będzie lepiej, ale wiedząc, ze odszedłem na zawszeeee!!! Tak to jest być Obywatelem Piekłaaaaaa!!! Tam, gdzie horror jest tak okropny, że nie da się tego opowiedzieć. Każdy, kto tu przychodzi, będzie musiał wykopać swój własny poziom, zanim umrze - tak głęboko, jak bardzo nagromadzone są grzechy. + Ale uważajcie, największym ze wszystkich grzechów jest odrzucenie JAHUSZUA MESJASZA. Jedna tortura za drugą. To, co wydaje się dla was największym koszmarem, to tylko szatan ze swej „najlepszej” strony. On wydłubie twoje oczy i wyrwie twój język. Dla szatana to jedynie dziecinna zabawa, gdy składa was z powrotem i czyni to znów, raz za razem. Gdybym tylko mógł ostrzec moich krewnych, to powiedziałbym im: ‘Piekło nie jest warte grzechu’. Kiedy usłyszysz to wezwanie przed ołtarz, (Ap. 11:1; 16:7) upadnij na kolana i nawróć się w pokucie, bo w przeciwnym razie będziesz, podobnie jak ja, Obywatelem Piekła. Głośno zawołaj w Imieniu JAHUSZUA i proś GO, aby JEGO Krew zmyła twoje grzechy! ++ Żyj tak, by podobać się BOGU a nie człowiekowi! + Wiedz, że nie jesteś doskonały, ale staraj się jak możesz! + Koniecznie módl się codziennie, a pozostaniesz z dala od uścisku szatana w Piekle, i kiedy umrzesz, nie ujrzę tutaj twojej duszy. Znajdziesz się w pełnej miłości obecności BOGA i nie będziesz Obywatelem Piekła!!! Dla mnie na zawsze jest już za późno. Ja miałem swoją ostatnią szansę, i ją odrzuciłem. Jeśli posłuchasz słów tej pieśni, unikniesz takiego losu jak mój. + Czyń to, co słuszne, a nie to, co złe, a Piekło nie będzie miejscem, do którego trafisz. Mówię CI o tym, abyś nie skończył na wieczność jak ja - jako Obywatel Piekła!!!! +++
Azazel2019.05.9 13:44
Jasieńku, nie masz pojęcia ile radości dostarczają mi twoje wpisy. Bardzo proszę, bzdurz dalej. Mój śmiech, moje zdrowie.
Jan Radziszewski2019.05.9 10:48
19.09.1997 Spotkanie z Matką Najświętszą w kaplicy Jasnogórskiego Obrazu [rocznica Objawienia w La Salette] W czasie modlitwy za Kościół święty, ojczyznę i cały świat, zobaczyłam nagle poszczególne części globu ziemskiego, rozdzieranego błyskawicami gromów, ognia i wylewu wód. Ogień i woda szalały od południa aż po zachód (Czechy, Niemcy, Paryż..) przerażeni ludzie biegli do kościołów, które nie mogły pomieścić tłumów, Dlatego wokół murów kościoła gromadziły się rzesze ludzi, którzy w strachu wielkim zgodnie wołali do Boga o ratunek. Wielu spowiadało się na głos Bogu samemu, żebrząc o przebaczenie grzechów. Z powodu siły rozszalałych żywiołów, oślepiających błyskawic i zapadających na przemian głębokich ciemności, nie było możliwości udzielania pomocy. Ludzie ginęli w wielkiej liczbie… Jakieś koszmarne twory „ni to ludzie, ni zwierzęta) plując wciąż nienawistnie cuchnącą cieczą, uganiały się za uciekającymi przed nimi. i broniącymi się rozpaczliwie ludźmi, („niektórzy z nich byli bardzo młodzi, prawie dzieci). Te potwory porywały ich i siłą unosiły z ziemi strącając w przepaść kłębiącego się ognia. Ogarnęło minie przerażenie wielkie, bo rozpoznałam otwarte, stalowe, ciężkie i żarzące się bramy piekła (zapamiętałam je z pobytu w piekle). Wypełzały stamtąd koszmarne istoty z nienawistnym wzrokiem, rzucające się na ludzi. Zaczęłam wzywać imienia Jezus i obmywałam dusze z wielkim trudem i męką w Najświętszej Wodzie i Krwi, (ociężałość wielka mnie przenikała). Zobaczyłam wtedy nieprzeliczone rzesze Aniołów zstępujących z wysokości i wstępujących, niosących dusze ku Niebu. + Święci Królestwa udzielali różnorodnej pomocy ludziom, na których widniało znamię Krwi Zbawiciela. + Ci ludzie odzyskiwali pokój i zaczynali promieniować niezwykłym szczęściem, udzielającym się otoczeniu. Usłyszałam serdeczny głos Maryi i w tym momencie obraz oczyszczenia świata znikł. Mówi Maryja: „Córko moja, jeśli Mnie, Matki nic usłuchacie i nie nawrócicie się poprzez modlitwę serca, post i sakramenty Kościoła dotknie was bicz ognia i wody. Żywioły zbuntują się przeciwko wam, ludziom przewrotnego serca, odwracającym się od swego Boga. Jednak dla sprawiedliwych, małych moich dzieci, których budzi się coraz więcej, te dni będą skrócone biednemu światu.
adam2019.05.9 8:07
Nikt tak sugestywnie nie straszy,jak fronda i Natanek.Tyle tylko że ten drugi jest chory..!
Jan Radziszewski2019.05.9 6:51
JPIII + ot. - Poza Panem Bogiem nie ma boga i ty nie jesteś panboczek bo takich panboczków jest mnogo chodźby diabły 666 oktylionów + 25 miliardów potępieńców których podczas oczyszczenia świata z mętów aspołecznych w Potopie ognia i siarki /Łk 17,26-30) liczba wzrośnie do lub ponad tj ok 30 miliardów wśród których i ty pewnie też będziesz
gośka2019.05.8 22:39
a to się zdziwicie gdy zobaczycie, że w piekle nie ma ognia....jest panika, pęd, przeciążenie, powtarzalność, towarzystwo szatana, odtwarzanie grzechów
nauka głupcze2019.05.8 22:49
A pan/pani wie to od kogo?
Jan Radziszewski2019.05.9 4:59
A co powiesz na to - czy na Sodomę i Gomorę nie spadł deszcz ognia i siarki to dlaczego w Ewangelii i Objawieniu św Jan jest tyle miejsc które mówią o karze ognia i siarki Np /Ap 20,15, a dla tchorzów ... i wszelkiego rodzaju kłamców ... udział w jeziorze gorejącym ognia i siarki /Ap 21,8 ) To jest śmierć druga. (nie ta na ziemi)
Azazel2019.05.9 9:44
Jasiu, na Sodomę i Gomorę spadł meteoryt, a sprytni oszuści wykorzystali to do tworzenia bajeczki o złym bogu.
Azazel2019.05.10 9:41
Poza Jasiem nie ma Jasia. A Jasiu nie dość, że szaleniec, to jeszcze ciężko niedouczony bałwan uważający, że Ziemia jest w centrum - i na dodatek nie jest kulą! Trzeba sprawdzić, czy w Tworkach jest podstawówka i wysłać tam Jasia.
lolek kremowka2019.05.8 22:17
Oto susza spustoszy ten grzeszny kraj Albowiem spory toczą jak głupcy o tęczę Nie spadnie zatem ni kropla na ich ziemię I tęcza nie pojawi się nad głowami tych głupców W proch obrócą się ich plony To mówię ja wasz Pan
Azazel2019.05.8 19:14
Radziszewskiemu zbierało się, zbierało... ąż wreszcie nastąpił wytrysk. I to trzy razy. Brawo Jasiu!
Jan Radziszewski2019.05.9 7:05
opętanego przez Azazela żyda prosta droga prowadzi do piekła gdzie spotka swoich Raabe jak diabły uczą ich rozumu. Tam więc jego wybrańcze uraduje cię ciepełko i sex Sado Macho no i towarzystwo zdeprawowanych dziewczynek oraz Lidera PO Donalda Tuska z swoimi z PO
Azazel2019.05.9 9:43
Jasiu, zawiodłeś mnie. Po trzech takich wytryskach tylko dwa zdania? Czuje się obrażony i żądam porządnego, długiego piekielnego i żydowskiego wywodu z elementami opozycji i homoseksualizmu.
WincentyPierdolniętyDrzeŁachaZCiemnoty2019.05.8 14:44
Solidna porcja kato-wizyjnego pierdu. Straszenie ognistymi bredniami musi rozpalać łby dewotom, aż skwierczą im laczki i swąd idzie spod pach.
Wojtek Polak2019.05.8 16:29
wlez pod ten sam kamień z pod któregoś wylazł i nie wyłaz z pod niego nigdy więcej.
nauka głupcze2019.05.8 17:11
Ale w 1917 na Ziemię nie spadła żadna "gwiazda", ani żadne "słońce" nie tańczyło nad Ziemią. Na początek proszę sprawdzić masę Słońca i masę Ziemi. Napisać, że "Słońce tańczyło nad Ziemią" to tak jakby twierdzić, że oto mrówka na swoich barkach poniosła słonia.
Jan Radziszewski2019.05.8 21:09
za mało wiesz a się wymądrzasz - to ziemia jest w centrum a nie słońce - Np. wyobraź sobie idioto że gdyby ziemia byłaby kulą tobyś nie leciał np do Nev Yorku tale samo czasu + co powracał ! przelicz doliczając zgodnie z teorią prędkość obrotu ziemi. czyli w jednym kierunku + a w drugim -
nauka głupcze2019.05.8 22:47
Gdzie?
Jan Radziszewski2019.05.9 4:47
żydzie - opętany przez demona pustyni Azazela - iść do piekła to zwyczajna żydowska droga! a tam radochy co niemiara boi ciepełko także i dziewczynki i Donald Tusk z ferajną z PO tam będzie !!! ot. co! życzę radosnego sexu Sado_Macho w piekle tj jeziorze ognia i siarki /Ap 20,15)
Nauka głupcze2019.05.11 12:56
A co z innymi planetami, na przykład Marsem. A co z księżycami innych planet? Przecież każdy za kilkaset złotych może sobie kupić teleskop wystarczająco mocny i zobaczyć że Mars, Jowisz i Saturn nie są płaskimi plackami, tylko bryłami o kształcie zbliżonym do kulistego, z widocznymi szczegółami powierzchni/chmur które z czasem przesuwają się w polu widzenia, stanowiąc dowód na kształt tych planet.
Jan Radziszewski2019.05.8 14:41
. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą sil na wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają
Jan Radziszewski2019.05.8 14:34
Czy nie mówi Pan „O, dusze ukochane, odstąpcie od grzechu, od szatan, od złych czynów jego. Czyńcie tylko dobre uczynki, pokutujcie. + Ilu wielkich ludzi, których wam dał Bóg Ojciec, by przyszli w tym XX-tym wieku, zniszczyliście, zabiliście jako dzieci niepotrzebne? Ilu świętych, którzy by mogli uprosić dla was łaski u tronu Pańskiego w XX-wieku zamordowaliście, zabiliście. + I mówicie, że dokonaliście tego prawem - to prawda. + Prawo takie ustaliliście sami na ziemi. Prawo Boże mówi: Nie zabijaj! Wy, pod dyktando szatana to wszystko robicie, mordujecie dzieci poczęte, wśród których zabiliście wielkich geniuszów i wielkich świętych. Wyszkoliliście ludzi, którzy mają miano lekarza. Obowiązkiem lekarza jest ratować zdrowie i życie ludzkie, a wy wyszkoliliście go na wielkiego zbrodniarza, który zabija, ciągle zabija życie poczęte. To wy przyuczyliście do tej zbrodni i prawnie tę zbrodnię przyjęliście. O, dusze Moje, jak mam was poratować, gdzie i jaką wskazać wam drogę? Zastanówcie się wszyscy, wszyscy idziecie na wieczne zatracenie, w odmęt piekieł. Tam będzie płacz wielki i zgrzytanie zębów, ale już będzie za późno. Moje święte Serce boleje nad wami, nad wami wszystkimi i przez was ciągle krwawi. Płomienie Mojej świętej miłości chcą was zbawić, przygarnąć ku sobie, dać wam niebo. Zaufajcie Mi, odstąpcie od grzechu, od złego ducha, od jego czynów. Zawróćcie z drogi szerokiej, którą wam szatan wskazuje i którą was wiedzie. Każdy z was ma duszę daną przez Boga w Trójcy Jedynego, i dusza wasza będzie odpowiadała przed Sędzią sprawiedliwym, którym jestem Ja, Jezus Chrystus. Pokutujcie, módlcie się, przepraszajcie święty Majestat Boży. Amen Or Zb.- Nr 69 Proszę naiwnie nie myśleć, że kara aborterów, morderczyń własnych dzieci, ect. Ect. nie dosięgnie? III Wojna światowa w zasięgu ręki także dla Polski z powodu nie dokonania Intronizacji /bo ta planowana nie jest po myśli Pana Boga / To co zaplanowali Polscy biskupi względem Intronizacji, nie jest tym, czego Ja pragnę. + Czas ochrony Polski właśnie zakończył się, a nastał czas surowego napominania.
Jan Radziszewski2019.05.8 14:30
645 - Izrael wbił się w potężną pychę, nad którą nie umie zapanować. Jeszcze raz dam szansę temu narodowi, tak by uznał Mojego Boskiego Syna. Ci, którzy się nawrócą, będą ocaleni. + Ci, co pozostaną pyszni, krnąbrni, butni, sami wybrali swój wieczny los. Dzień Sprawiedliwego Gniewu Bożego usunie ich z powierzchni ziemi. 636 Plany tego Narodu, jak również plany czarnej bestii – Masonerii, będą unicestwione, a ci, co pójdą za ułudą demona, oddani będą w szpony tego, któremu tak wiernie służyli. 584 Przekląłem naród z którego się wywodzę. Z tej nacji uratują się jedynie ci, co uwierzą, że JA JESTEM. + Czyściec spotka jedynie garstka oszukanych i zwiedzionych, nie świadomych do końca swojego grzechu. - Ci z Mojego narodu, co nie przyjęli Mnie, jako Mesjasza, walczyli i nadal ze Mną walczą, ci sami wybrali swój los i to bezpowrotnie. 568 Zniknie wielowyznaniowość, a ludzie innej wiary staną się katolikami. Resztka Żydów, jaka - pozostanie przyjmie chrzest i staną się kościołem. 508 Masoneria znów chce wciągnąć ten świat w totalny chaos. Chcą, aby zostali „usunięci podludzie”. + Pragną, aby pozostała i delektowała się istnieniem ich elita. + Nie wiedzą, że sami na siebie wiją bat, którym będą smagani. 160 Wielkie zagrożenie dla wielu dusz będzie siał sobą Antychryst. + Bronią przeciw jego sile telepatii jest znak Krzyża Świętego, o tym nie zapominajcie, słodkie dzieci. 562 Żydowska masoneria kończy montaż światowego konfliktu. Chcą mieć pod swoją kontrolą cały świat ludzi. + Przygotowane są już specjalne chipy podskórne. Nie wolno wam ich przyjąć, ponieważ zakłócą one prace waszego umysłu, zniewalając wolę człowieka, czyniąc ją skrajnie agresywną. 579 Masoneria, a zwłaszcza iluminaci zwierają swoje szyki, aby sfinalizować plany eksterminacji ponad sześciu miliardów ludzi na całej planecie. Zlecili już realizację wszelkich technicznych szczegółów, do jak najefektywniejszej eksterminacji wielu ludzi na raz. + Ochipowanie ludzi pomoże wpłynąć na o wiele głębszą ingerencję w ludzkie umysły. Planują oni zgromadzić ludzi w miejscach dogodnego dla nich działania, aby dokonać eksterminacji przy udoskonalonej już broni „HAARP”.
Jestem w Kościele2019.05.8 14:27
Nie można dopuścić żeby zboczenie zatriumfowało bo gdy Pan Bóg ich pokarze to i na nas się to odbije.
Max Fiend2019.05.8 14:13
Trzeba się wynosić poza Ziemię. Taka karma.
Azazel2019.05.8 14:11
A podobno panbuczek ludzi kocha i bogiem wszystkich jest... A tu okazuje się zwykłą mściwą szują. Jak ci, którzy go sobie wymyślili.
Jan Radziszewski2019.05.8 21:23
Widać że nie wzniosłeś się ponad myślenie żydowskie . Co myślisz że wszyscy co zginęli w Potopie do piekła wpadli ? i tak samo Będzie w czasie oczyszczenia świata w Potopie ognia i siarki / Wielu nawróci się żałując za swe grzechy . Bo to Nie Bóg potępia czyli skazuje na piekło + Ale sam człowiek taki wybór w wolności woli wybiera Bo woli wybrać piekło niż żałując Boga - bo chce po zostać w kłamstwie swej wielkości I dlatego Raabe żydów i żydzi masoni zazwyczaj wybierają piekło
Azazel2019.05.9 9:41
Dalej Jasiu! Tylko jeden taki krótki wpis? Stać cię na więcej, a ja lubię się z twoich gniotów pośmiać.
Jan Radziszewski2019.05.9 11:13
ot będziesz piał Pieśń Obywatela Piekła !!! " +++ „Płonące robaki wpełzają, płonące robaki wypełzają, wchodzą do pępka i wychodzą z ust. Z przodu wchodzą, z tyłu wyłażą, wchodzą i wychodzą, w oczy i z uszu. Wołam o miłosierdzie, lecz nikogo to nie obchodzi, nikt tego nie słyszy. Rozpalony ból w mojej krwi, rzeki odchodów, wymiocin i krwi... to wygląda jak powódź. Płomienie są wszędzie, lecz nie rzucają światła. Wszystko, czego doświadczam, to wszelkiego rodzaju ból, terror i przerażenie, gdyż jestem Obywatelem Piekła!!! To jest pierwszy poziom Piekła. Brakuje słów do opisania kolejnych. + Piekło jest tak gorące – odparzona skóra odpada od mojego ciała. Jak mam określić mój piekielny ból? Jestem tak spragniony, a nie mam nawet łez do picia, i och, mój BOŻE, jak to Piekło śmierdzi! +Jestem Obywatelem Piekłaaaaa!!! Nie ma tu żadnej wody, nawet potu, aby ochłodzić moje czoło. Ja wiem, że nigdy nie będę uwolniony z Piekła, podczas gdy demony przeklinają mnie, szydzą i drwią ze mnie. Krzyczę do BOGA: „Proszę, pomóż mi!”, jednak ON nie słyszy. Zamiast tego głos szatana, który śmieje się i drwi: ‘Nie ma tutaj BOGA i nie ma miłosierdzia!!! Mam tortury, potępienie i wszelkiego rodzaju strach!!! Ale BOGA tutaj nie ma!!! Gdyż w końcu jesteś mój, Obywatelu Piekłaaaaaaaaaa!!! ++
Azazel2019.05.9 13:41
Super Jasiu! Serdeczne dzięki, czuję się usatysfakcjonowany. Czekam na dalsze objawienia.
Mateusz2019.05.8 14:10
''Spadnie na was katastrofa jak za dni Noego. Zniszczenie przyjdzie jednak nie przez potop, ale przez ogień. Ogromny potop ognia zniszczy narody za to, że grzeszą przed obliczem Boga. Nie było od początku świata takiego upadku jak ten, który nadchodzi. To jest królestwo szatana. '' Skoro pan bozia jest tak wszechmogący, i wszechwiedzący, to czemu do tego dopuścił?, skoro istnieje, i jest jw, to czemu temu nie zapobiegł?. Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi.
man woman albo gender2019.05.8 13:47
Przez chwilę ucieszyłem się że już mamy piątoląto.
nolens volens2019.05.8 22:48
nie wiem kim jestes ? dla mnie nikim
man woman albo gender2019.05.11 12:52
Bez spacji przed znakami przestankowymi.
21:37 xD2019.05.8 13:08
Ale bzdury.
Jan Radziszewski2019.05.8 21:48
Antychryst już działa tzn że tylko kilka lat jeszcze pożyjesz robaczku świętojański tzn wkrótce zgaśniesz!"!!
Kamil2019.05.8 22:45
Za dni Noego też mu tak mówili...
nolens volens2019.05.8 22:47
bzdurą jesteś ty .... pomiot ,który nic nie znaczy
JPIII2019.05.8 12:37
Z tymi wizjami powinna pójść do psychiatry albo pierd....olnąć się w łeb.
Jan Radziszewski2019.05.8 21:45
to ty się pierd....olnij się w łeb bo durakiem jesteś . co myślisz że Pan Bóg będzie w nieskończoność czekał z karą za współczesne grzechy ?
JPIII2019.05.9 1:06
Żadnego waszego bożyszcze nie ma. T czarni przebierańcy wmówili wam, że ktoś taki jest a wy durnie w to wierzycie.
Jan Radziszewski2019.05.9 6:48
Poza Panem Bogiem nie ma boga i ty nie jesteś panboczek bo takich panboczków jest mnogo chodźby diabły 666 oktylionów + 25 miliardów potępieńców których podczas oczyszczenia świata z mętów aspołecznych w Potopie ognia i siarki /Łk 17,26-30) wzrośnie do lub ponad tj ok 30 miliardów wśród których i ty pewnie też będziesz
nolens volens2019.05.8 22:45
zró to pierwszy