29.11.19, 08:05Fot. pxhere, CC 0

Niebywały skandal! Pracownik uczelni wyrzucony za wykład pt. ,,Homoseksualizm a zdrowie''

Szokujące informacje na temat Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jeden z pracowników uczelni został zwolniony przez rektora po tym, jak środowiska LGBT złożyły na niego donos. Wszystko dlatego, że pracownik wygłosił wykład pt. „Homoseksualizm a zdrowie”.

W trakcie wspomnianego wykładu słuchacze usłyszeli między innymi, że życie przekazywać może tylko związek mężczyzny i kobiety i tylko on może przedłużyć trwanie rodzaju ludzkiego. Na jednym ze slajdów można było przeczytać:

Tak było, jest i będzie i nikt tego faktu nie zmieni, że fizycznie jak również psychicznie pasują do siebie tylko kobieta i mężczyzna - o tym mówi biologia i nauka. Tylko taki związek potrafi przekazywać życie, które przedłuży istnienie rodzaju ludzkiego i jak pokazuje wiele badań, najkorzystniejsze jest dla dziecka gdy wychowują je biologiczni rodzice”.

Autor powoływał się również na badania berlińskiego Instytutu im. R. Kocha, wedle których wśród osób chorych na AIDS w Niemczech geje stanowią 60 proc., w Kanadzie z kolei 80 proc. Na slajdzie pojawiła się też informacja o czterokrotnie częstszym zapadaniu gejów na depresję, czy też sześciokrotnie częstszym próbom samobójczym.

Żyją przeciętnie, zależnie od form i intensywności swojej aktywności, o 8-20 lat krócej niż pozostali mężczyźni”

- pisano na slajdzie.

Skutkiem wykładu było złożenie donosu do rektora uczelni, o czym poinformował serwis queer.pl. Dziekan Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu uznał, że wykład był homofobiczny i rozwiązał umowę z pracownikiem, który go wygłosił.

dam/TVP.Info,queer.pl

Komentarze

Ewa B.2019.12.10 8:56
Biedni ludzie! Co wam się porobiło? Tak wygląda jakość życia z zafajdanymi okularami... A może byście zaczęli częściej używać głowy niż tych dolnych partii.... Naprawdę warto. Można ucztować w pałacu lub w chlewie. Mamy wybór. Jeszcze mamy...
Polak Ateista Dumny Gej2019.11.29 22:08
Uniwersytety medyczne to nie miejsce na propagandę ideologii, a wyłącznie twardych faktów naukowych.
leszczyna2019.11.29 23:39
Twardy fakt naukowy to taki, że dwaj mężczyźni i dwie kobiety dzieci mieć nie będą, dokładnie tak, jak powiedział ten wyrzucony wykładowca: "Tak było, jest i będzie i nikt tego faktu nie zmieni, że fizycznie jak również psychicznie pasują do siebie tylko kobieta i mężczyzna - o tym mówi biologia i nauka. Tylko taki związek potrafi przekazywać życie, które przedłuży istnienie rodzaju ludzkiego (…)."
Polak Ateista Dumny Gej2019.11.29 23:41
Ani jedno stwierdzenie w jego cytacie nie jest prawdą. To jego prywatna ideologia, na którą nie ma miejsca w medycznych uniwersytetach.
Gryfita2019.11.30 0:16
Nie ma, bo Sekta LGBT obesrała skutecznie wszystko co się dało?
uhm2019.11.30 8:14
Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej Toruniu nie "obsrała" jeszcze więc tam możesz się produkować i sprzedawać.
Jan Radziszewski2019.11.29 20:43
LBGTQ owcy wkrótce doświadczą na swojej skórze Pan N 616 „Boża Sprawiedliwość dopuści na ludzi grzeszących grzechem nieczystym, zwłaszcza w jego najgorszych odmianach, wiele nowych chorób. Śmierć i piekło zbierać będą plony u wszystkich, lubujących się w nieczystości, szczególnie tej, przeciwnej naturze. + Choroba ta, będzie dotykać wielu ludzi żyjących i praktykujących homoseksualizm obojga płci (geje i lesbijki). + Będzie to choroba śmiertelna i bardzo zaraźliwa. + Objawy tej choroby zaczynać się będą dość łagodnie, a zarazić się nią będzie można jedynie grzesząc w ten sposób. Odmiana tej choroby, ale w o wiele bardziej srogiej formie, dotykać będzie osoby praktykujące zoofilię, a zwłaszcza jej skrajne odmiany (współżycie ze zwierzętami). Biada grzeszącym taką nieczystością! Jeżeli nie nawrócicie się, jeżeli nie rozpoczniecie surowej pokuty, to czekać was będzie straszny koniec w ciężkim poziomie ognia piekielnego.
anonim2019.11.29 19:02
I bardzo dobrze, na uczelniach nie ma miejsca na światopoglądowe bzdury, nie mające żadnego pokrycia z nauką. "Na slajdzie pojawiła się też informacja o czterokrotnie częstszym zapadaniu gejów na depresję, czy też sześciokrotnie częstszym próbom samobójczym." hmmmm... ciekawe dlaczego. Napewno nie dlatego, że są stygmatyzowani.
Jan Radziszewski2019.11.29 20:46
Zatroskany sodomito marnie będzie z tobą Pan 616 „Boża Sprawiedliwość dopuści na ludzi grzeszących grzechem nieczystym, zwłaszcza w jego najgorszych odmianach, wiele nowych chorób. Śmierć i piekło zbierać będą plony u wszystkich, lubujących się w nieczystości, szczególnie tej, przeciwnej naturze. + Choroba ta, będzie dotykać wielu ludzi żyjących i praktykujących homoseksualizm obojga płci (geje i lesbijki). + Będzie to choroba śmiertelna i bardzo zaraźliwa. + Objawy tej choroby zaczynać się będą dość łagodnie, a zarazić się nią będzie można jedynie grzesząc w ten sposób. Odmiana tej choroby, ale w o wiele bardziej srogiej formie, dotykać będzie osoby praktykujące zoofilię, a zwłaszcza jej skrajne odmiany (współżycie ze zwierzętami). Biada grzeszącym taką nieczystością! Jeżeli nie nawrócicie się, jeżeli nie rozpoczniecie surowej pokuty, to czekać was będzie straszny koniec w ciężkim poziomie ognia piekielnego.
anonim2019.11.30 11:15
A weź mi nie wpychaj swojego boga do gardła.
exstudent2019.11.29 18:18
Ten dziekan to czysty faszysta, rasista, wsciekly pies. Powinien byc natychmiast usuniety z uczelni PILNIE i wyrzucony gdzies po pedal...go kraju. Zawsze mowie, ze naukowcy (z nielicznymi wyjatkami) to kasta gorsza niz sedziowie .
anonim2019.11.29 19:50
No tak, niektórych przeraża gdy ktoś wie więcej od nich.
OZ2019.11.29 17:28
Skoro Demokracja, to kolejnym wykładem powinien być wykład zwolennika lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów - a nie zwolnienie pracownika uczelni. !!!
grimm2019.11.29 17:06
Będzie taki ściek coraz częściej póki pis nie wypowie konwencji stambulskiej. I nie wymieni Gowina. Porządni ludzie będą musieli bronić się przy pomocy ordo iuris
Monika2019.11.29 16:03
O ile dobrze zrozumiałam, wykładowca miał racje.Homoseksualizm to zboczenie i choroba. Moralność-zło,Zdrowie-choroba,Mózg,nie rozróżnia co jest dobre i złe,dla mózgu człowiek może być krzesełkiem,to tylko inna droga ,inny punkt widzenia,kwestia inteligencji-oszuści też są bardzo inteligentni i co z tego.
Palpatine2019.11.29 16:14
Mała Monisia dziwi się światu OoO
anonim2019.11.29 19:52
Możesz sobie rozumieć co chcesz, ale naukowe fakty temu przeczą. A na uczelniach szczególnie medycznych uczy się aktualnej wiedzy medycznej, nie prywatnego zdania prowadzących, podpieranego kompletną ignorancją
leszczyna2019.11.29 23:33
Fakty dzielą się na naukowe i jakieś inne? Te naukowe czemu przeczą?
Niejestemrobotem2019.11.29 15:45
Nie byłem na wykładzie, więc ciężko mi się wypowiedzieć. Jeśli faktycznie zostały dobrane tendencyjne badania, wyniki były tłumaczone silnie ideologicznie i ogólny wydźwięk był sprzeczny z ogólnym stanem wiedzy, rekomendacjami WHO, był tworzony od tezę i nierzetelny od strony naukowo-faktycznej, to decyzja rektora była słuszna. Jeśli jednak wykład był merytoryczny, a jedynie kontrowersyjny to nie
anastazy2019.11.29 15:41
Zwolnic rektora , to jest zamknie ust prawdzie
Hanys672019.11.29 13:46
Zboczeńcy walczą już nie tylko z Bogiem, ale walczą z drugim człowiekiem, walczą z naturą a nawet zwalczją naukę. +++ I na każdym froncie przegrywają.
Palpatine2019.11.29 13:57
Wygrywają kotek, wygrywają ;)
rebeliant2019.11.29 12:56
lgbt to jest strategia komunistyczna, a komunizm wyrasta z bandytyzmu. Bandyta ma w swojej naturze, że jesteś mu winien bo ... bo tak. Komuchy śpiewają, że jesteśmy im winni bo lgbt - tu na prawdę nie chodzi o żadnych gejów i lesbijki. Ludzie z zaburzeniami seksualnymi są tylko muchami, które przyleciały do tego ścieku. Kiedyś robotnicy, następnie feminizm, a dziś lgbt. Bandyci są nierobami i chcą owoców waszej pracy, a sami nie biorą na siebie ciężaru pracy, dlatego zrzeszyli się pod czerwoną banderą i wymyślają preteksty pozornie uzasadniające dlaczego inni mają im płacić.
Anna2019.11.29 12:39
co to znaczy, że "formularz zawiera błędy"? czyżby ban za nieprzychylne komentarze?
leszczyna2019.11.29 16:59
Czasem automat wyrzuca taką treść. Trzeba próbować nadać post najlepiej po ponownym włączeniu Internetu albo resetując komputer. Powinno pomóc. Albo zwyczajnie poczekać do jutra, w końcu samo przechodzi :).
Palindrom2019.11.29 12:23
Łatwiej wyrzucić niż dyskutować. Ot, uniwersytet…
joanna2019.11.29 11:45
Oczywiście współczuję serdecznie Profesorowi, który stracił pracę. Mam nadzieję, że wystąpią w jego obronie minister Jarosław Gowin oraz środowisko akademickie, a sąd przywróci Profesora do pracy. Ale to wydarzenie jest kolejnym dramatycznym sygnałem świadczącym o degrengoladzie na polskich uniwersytetach, które zatrudniają tysiące tzw. pracowników naukowych. Poziom wykładów niektórych naukowców jest żenujący, reprezentuje obiegową wiedzę internetową, bez badań, bez lektury najnowszej literatury przedmiotu. "Przepuszczane" przez nich doktoraty, nie mówiąc o magisteriach czy licencjatach są niekiedy sklejkami z portali, z błędami rzeczowymi, językowymi a nawet ortograficznymi. Studiowanie, praca naukowa - jak sama nazwa wskazuje - nie może być taśmą produkcyjną, na masową skalę wypuszczającą analfabetów kompromitujących polską naukę. Z powodu braku lustracji, na uczelniach roi się od sług minionego systemu i ich protegowanych. A teraz dostali jeszcze do rąk neomarksiostowską oręż w postaci kryterium LGBT, które umożliwia im robienie czystek i wyrzucanie z uczelni ostatnich pracowników nauki, którzy jeszcze rozumieją, czym jest NAUKA i starają się ją uczciwie uprawiać. Rektor, który usunął Profesora za wykład o LGBT, powinien być nie tylko pozbawiony stanowiska rektora, ale już nigdy, na żadnej uczelni nie powinien otrzymać merytorycznego etatu, bo - jak widać - w środowisku akademickim znalazł się w najlepszym razie przez przypadek, albo za "zasługi". DOŚĆ TEGO!!!
Nina2019.11.29 11:42
Z czerwonej zarazy urodziła się tęczowa zaraza, zboczeńcy z komunistycznymi rektorami chcą się panoszyć w Polsce. Won z komunstyczną i zboczoną hołotą. Niech grzebią sobe w tyłkach we własnym domu, a nie zasmradzać Polskę.
anonim2019.11.29 11:11
Pederastia - homoseksualizm występujący u mężczyzn / stosunek płciowy per rectum/. Inwersja seksualna. Tak wygląda uniwersytet konowałów, gdzie POwiela się konowałów.
west2019.11.29 11:06
Póki co to ciszmy się jeszcze z tego, że możemy pisać na temat chorych ideologii co chcemy. Gdzie indziej taki portal byłby pozamiatany, zaś autorzy krytycznych wobec zboczeńców wypowiedzi byliby ścigani prawem. Jak to mówi pewna sentencja: zło istnieje tylko dlatego, że dobrzy ludzie na nie pozwalają. Uważam, że pozwoliliśmy już dawno na zbyt wiele. Nie wolno nam już ustąpić ani o milimetr. Na takie akcje powinno się reagować protestami z kilkuset tysiącami podpisów z żądaniem wywalenia rektora na bruk za blokowanie dyskusji akademickiej.
wkurzony info2019.11.29 10:49
Gowin - dopóki nie wyrzucisz z rektorów takich głupawych lewackich śmieci jak ten ze Śląskiego UM - dopóty w Polsce nie będzie normalnie
kt2019.11.29 10:47
Cenzura badań naukowych to jest śmierć uniwersytetu, a tego sepuku dokonał sam JM Rektor, popychadło zbokow
Polak Ateista Dumny Gej2019.11.29 22:20
Ten pan nie przedstawiał badań naukowych, tylko własne wesołe piierdololo jak np. wciskanie, że tylko w związkach m+k rodzą się dzieci, co jest oczywistą nieprawdą.
leszczyna2019.11.29 23:31
To który gej jest w ciąży: ten aktywny czy pasywny?
Gryfita2019.11.29 10:46
Sami widzicie, że propagandystów Sekty LGBT trzeba powstrzymywać, czyli karać. Inaczej prześladują normalnych ludzi. Najczęściej zastraszają pracodawców osób które ośmieliły się wypowiedzieć publicznie przeciwko zbrodniczej Sekcie LGBT. Wymyślili sobie taki sprytny, bo bezpieczny dla oszczerców, sposób niszczenia ludzi. Może w końcu czas na pociągnięcie LGBT do odpowiedzialności za mobbing, za zaszczuwanie i zastraszanie?
uhm2019.11.29 18:35
Mobbing, zaszczuwanie i zastraszanie - to abp. Głódź ciągle bezkarny, jak długo jeszcze?
Olej2019.11.29 10:19
Na zbitą mordę lub pysk !!! Wylatywali by czerwoni rektorzy, akademicy rodem z Moskwy, i cała ta szemrana ,,profesura'' z chęci szczerej. To samo z duraczowymi sądami i tałatajstwem, które sobie z państwa polskiego zrobiło kieszeń i kawał swojego księstwa z kacykami na różnych eksponowanych stołkach. Won kacapska bando !
agatgr12019.11.29 10:51
A gdzie jest "wielebnie postępowy " min. Gowin ? Czy na tej tzw. uczelni , bo po tym co zrobiła z tym pracownikiem nie zasługuje na miano uczelni ,pojawi się ze swoim "gestem Rejtana" ? Szczerze wątpię , za dużo ma strachu w gaciach przed tymi elgiebetowskimi terrorystami.
Katolik2019.11.29 10:18
gender to satanizm gender niszczy:Kościół, rodziny, dzieci, młodzież czyli całe społeczeństwo.
Tame-go2019.11.29 10:13
Potwierdza się jeszcze raz znana teza: 1)uczelnie nie przeszły lustracji 2) uczelnie to bastiony lewicy i lewactwa 3) pracownicy uczelni to tchórze 4) Uniwersytet Medyczny w Katowicach-Zabrzu to przestarzała uczelnia, która nie birze pod uwagę najnowszych badań naukowych na Zachodzie w zakresie homoseksualizmu , które są tam ukrywane i nałożono na nich cenzurę ! 5) a geje umierają i będą umierać z przyczyn podanych na wykładzie !!!!
bogdanus2019.11.29 10:13
Uczelnie synonim wolności i ścierania się poglądów społecznych, politycznych, stają się miejscem prześladowań światopoglądowych i politycznych. Nie można negatywnie wypowiadać się o innych ideach, bo jest się prześladowanym. Podobnie było za Hitlera, stworzyli nowe definicje, prawo i na ich podstawie prześladowali ludzi podobnie jak to czynią obecnie środowiska LGBT.
anonim2019.11.29 10:10
CO ZA BREDNIE IDEOLOGÓW GENDER - niech mi wykażą że mężczyzna urodził dziecko - POTEM MOGĄ GOŚCIOWI COKOLWIEK ZARZUCAĆ - Ideologia LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI
Olej2019.11.29 10:04
Efekt zainstalowania prawem urzędowym, samodzierżawia udzielnych władców w instytucjach państwowych. A gdzie prawo pracy i inspekcje pracy ? Prawami pracowniczymi podcierane są tyłki dyrektorskie, jaki prawem jako takim. A ,,mynister''' Gowin siedzi gdzie siedział i jest nie do ruszenia !!! Psu na budę z takimi reformami ! Kto kogo i gdzie reformuje widać jak na powyższym przypadku.
stm.2019.11.29 10:03
Wykładowca niech odwoła się do sądu i żąda odszkodowania lub przywrócenie do pracy. Osoby LGBT nigdy mi nie przeszkadzały, ale to co teraz wydziwiają, nie pozwolę sobie aby ta ideologia zboczeńców była reklamowana. Celowo piszę zboczeńców, gdyż badania naukowców potwierdziły,że te orientacje nie są przekazywane genetycznie lecz wykształciły się pod wpływem środowiska ,wychowania itp...
B522019.11.29 9:57
wychodzi na to że czerwona szarańcza jedynie może mieć otarcia skóry bo dzieci z tego nie będzie
Markos2019.11.29 9:51
Ludzie o zaburzonej tożsamosci płciowej maja tendencje do zamordyzmu .aJak mówiła Szlezwig Holsztajn Dość dyktatury dewiantów
Michał Pasierb 2019.11.29 9:48
,,Homoseksualizm a zdrowie''- a co bo taki zdrowy??
Okowity bych się napił2019.11.29 13:38
Widziałbych raczej wykład «Zdrowie heteroseksualnych w czasach nowej ery».
Urszula2019.11.29 9:48
" Ziobro odwołuje sędziego, który nakazał Kancelarii Sejmu ujawnienie list poparcia do KRS" Jak dojna zmiana zwalnia ludzi bo się jej nie podobają to jest ok, jeśli robi to strona przeciwna to jest to "niebywały skandal".
ad2019.11.29 9:43
czyli nie można podawać faktów ani danych ze źródeł statystycznych bo można "obrazić"...dobre , dzieciom trzeba mówić że są z kosmosu bo geje się obrażą że są dyskryminowani taka mała poprawność polityczna...to chore co się wyprawia!! w imię ideologii panoszy się kłamstwo i manipulacja
ada2019.11.29 9:43
Powinien pójść z tym do sądu.
Beno2019.11.29 15:47
Jakiego sądu? Sądy trzeba zreformować, wtedy dopiero będą orzekać sprawiedliwie.
Mario2019.11.29 9:39
Jesli wykład zawierał prawdę. Jesli sa takie badania i wnioski z nich płynace nie zostały one zmanipulowane. To nie ma podstaw do zwolnienia.
zatroskany2019.11.29 9:31
Jak się okazuje można być np."wykształconym" rektorem ale nie mieć rozumu. Zaraza tęczowa szerzy się jak rewolucja bolszewicka, a użyteczni durnie wyskakują jak grzyby po deszczu.
bogdanus2019.11.29 9:28
Za mówienie prawdy o biologii jest się zwalnianym z uczelni. Ruch LGBT jest ruchem politycznym z swoim programem i hasłami. Nie dobrze dzieje się w Polsce, gdy z powodu poglądów światopoglądowych ludzie są zwalniani z pracy. Czy to jest demokracja, nie, to jest ukryty totalitaryzm? - W prowokacji TVP Info na filmie działaczka Gender wypowiedziała się że mają dział polityczny i ona nim kieruje. Co to oznacza, że jest to dowód na to, że nie jest to ruch bezideowy, lecz Ruch polityczny prowadzony przez Gender, pod hasłem, równość dla wszystkich. Środowiska LGBT już nie mogą mówić że nie istnieje ideologia LGBT. Z każdą ideologią czy to liberalną, lewicową czy prawicową można walczyć bez walki z ludźmi. UE chce Polsce wmówić że mowa nienawiści dotyczy środowisk LGBT i że jest to dyskryminacja ludzi. Za co Polska w przyszłości będzie ścigana, na razie przygotowują się do grillowania polski. Mając dowód, bądźmy wytrwali i nie dajmy się oszukać, przedstawiajmy film.
Sebix2019.11.29 9:28
" Jeśli idea nie zgadza się prawdą to tym gorzej dla prawdy "
WITWIT2019.11.29 9:27
cenzura nic lewakom nie pomoże..ale kto pomoże zwolnionemu naukowcowi.....może czas na odwiedziny prokuratorów w tej'szkółce'
katolik2019.11.29 9:25
DO XXX -to że ,a może właśnie to ,ze ktoś chodzi do Kościóła,to znaczy że ma być ogłupiały i dać się ogłupiać ,bo powinien być milosierny dla każdej debilnej głupoty. Na tym ,to nie polega. Jest coś takiego jak prawda. i normalnośc,w wielu aspektach Widac ciebie dno popslsldwiosnanowoczesna robi w konia i myślisz ,ze to są twoje jakieś poglądy. Obudz się,już czas...
Wojtek Polak2019.11.29 9:24
''Przyjdą takie czasy, że będzie się popierać zepsucie obyczajów. Ze świętej religii uczyni się straszaka, aby obrzydzić ją wszystkim szlachetnym sercom. Podłość będzie nagradzana orderami lub zaszczytami. Lud ogłupiać będą wódką lub innymi elementami, elity szlifami i stanowiskami, a za głowę tych, co będą stawiać opór, wystawi się watahy, cenę, aby się rozprawić z nimi w stosownej chwili'' Z. Krasiński. 9 Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. 10 Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. 11 Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; 12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. 13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec. ludzie z lgbtq+ czy lewacy {cywilizacja śmierci} prawdy nigdy nie przyjmą bo prawda dla nich jest nie wygodna i nie potrzebna a wręcz obrzydza ich. oni są opętani przez cywilizację śmierci i nową religie ''ekologizm''{dehumanizacja człowieka i uczłowieczane zwierząt}.
Torchwood2019.11.29 9:23
Brawa dla dziekana!
JUDASZ ZE WZGORZ GOLAN2019.11.29 10:46
ten dziekan to oczywiscie z obozu zydokomuny
OUTA2019.11.29 9:16
to nie jest prawdą.... biedroń ze śmieszkiem rodzą dzieci jedno za drugim i to na zmianę......
Polak2019.11.29 9:07
Kłamał i przedstawiał oczywiste, niepoparte żadnymi badaniami brednie, więc wyleciał - uczelnia nie chciała mieć nic wspólnego z szarlatanem.
Michał Jan2019.11.29 9:16
Oczywiste i brednie się nawzajem wykluczają. Tylko w dialektyce marksistowskiej mogą być razem.
Polak2019.11.29 10:50
Jeśłi np., napiszesz że w spisie augustowskim wymienieni są Józef, Maryja i ich syn Jezus, to jest to oczywista bzdura - niczego takiego tam nie ma. Więc tak, to co wzmiankowany szarlatan próbował wciskać jako "tezy naukowe" to oczywiste bzdury, jakkolwiek rozumiem dlaczego przerasta cię ta prosta koncepcja.
Michał Jan2019.11.29 17:11
On mówił rzeczy oczywiste - widziałeś potomstwo nie z pary kobieta-mężczyzna? Czy ta prosta koncepcja jeszcze (z braku fachowej edukacji seksualnej - to byłby mocny argument za jej wprowadzeniem) do Ciebie (zwracając się do drugiej osoby, piszemy dużą literą) nie dotarła i wierzysz w dostawę bocianią?
Jan Radziszewski2019.11.29 9:28
durakiem byłeś i nim pozostaniesz co myślisz że LBGTQ kłamstwa są całą jedyną prawdą - i pamiętaj Bóg nie pozwoli nikomu szydzić z siebie!!! nie za długo bo za 8 lat a Będziesz piał Pieśń Obywatela Piekła bardzo radośnie i wesoło Ha ha Ha !!! będąc zanurzony w głębinach jeziora ognia i siarki /Ap 20,15) a na piekielnym portalu będziesz miał możliwość pochwalenia cezara za doświadczanie piekielnych tortur Haha!!
logika lewaka2019.11.29 11:09
w teksie: "Autor powoływał się również na badania berlińskiego Instytutu im. R. Kocha" "Polak" po przeczytaniu tekstu: "Kłamał i przedstawiał oczywiste, niepoparte żadnymi badaniami brednie"
Polak2019.11.29 13:42
Paru skompromitowanych kolesi nazywających się instytutem to nie "źródło naukowe", ale to dla ciebie za trudne do zrozumienia :)
skuter2019.11.29 9:04
No to teraz wywalić lewackiego rektora
znawca tematu2019.11.29 9:02
Prawdopodobnie nikt ze środowiska LGBT+ nie był na wykładzie.
Sebix2019.11.29 9:27
Widocznie ktoś był po podkablował.
RHQQ22019.11.29 15:16
Statystycznie to by znaczyło że na wykład przyszło jakieś 9 osób. Myślę że jednak więcej było i za pewne znaleźli się tam i LGBT, pewnie też i leworęczni, rudzi, a może nawet jakiś zielonooki się znalazł. Traf chciał że na wykładzie nie przekonywano że posiadanie zielonego koloru tęczówki predysponuje do większej zachorowalności na takie czy inne choroby czy też skutkuje skróceniem życia, to i się zielonoocy słuchacze nie oburzają, tylko ci, w których ten atak był wymierzony, a był wymierzony akurat w LGBT.
leszczyna2019.11.29 16:51
Instytut Kocha celuje w LGBT i trafia celnie czy chybia? Wystarczy już gadania o leworęcznych, rudych i jakoś-okich odnośnie homoseksualizmu, bo analogii nie ma i nie trzeba ludziom wciskać pseudonaukowego kitu.
anonim2019.11.29 19:04
Owszem są całkiem duże analogie. Z leworęcznych na siłę robili praworęcznych, uważali to za nienormalne. A teraz nikt nie upraworęcznia nikogo.
leszczyna2019.11.29 23:25
Widzisz, lewą ręką czy prawą - można pisać, kroić czy rzucać jednakowo skutecznie. Natomiast homoseksualizm nie jest prawidłowością tam, gdzie być powinien - w sferze płci służącej prokreacji. Jest zaprzeczeniem natury.
XXX2019.11.29 8:59
Jakież to miłosierdzie leje się z pysków tegoż wykładowcy i powyższych komentatorów. Już jak chcecie siać nienawiść to nazywajcie się nazistami a nie katolikami.
Jan Radziszewski2019.11.29 9:18
nie za długo bo za 8 lat a Będziesz piał Pieśń Obywatela Piekła bardzo radośnie i wesoło Ha ha Ha !!! będąc zanurzony w głębinach jeziora ognia i siarki /Ap 20,15) a na piekielnym portalu będziesz miał możliwość pochwalenia cezara za doświadczanie piekielnych tortur Haha!!
Olin2019.11.29 9:21
w którym momencie napisał nieprawdę?? Czytaj ze zrozumieniem pedrylku
Tom.2019.11.29 9:28
Zejdź z tego portalu siejący nienawiść lewacki nazisto.
AAAA2019.11.29 9:41
Miłosierdziem wobec kłamcy jest powiedzenie mu w oczy, że kłamie. To nie nienawiść szerzy ów wykładowca, lecz prawdę, a kłamstwo leje się z pysków takich jak XXX.
Jan2019.11.29 9:45
On korzystał z wolności wypowiedzi i mówił prawdę. Od kiedy to prawda jest sama w sobie nienawiścią?
boom2019.11.29 10:16
Znowu ten sam chwyt marketingowy, jak nie wiedzą co napisać, brak kontrargumentów, to jazda z mową nienawiści i tak do wyrzygu...
Plot2019.11.29 10:48
Miłosierdzie dla zboczeńców i donosicieli? Chyba kpisz
zdumiony lewacką głupotą2019.11.29 10:52
Odwal się głupawy śmieciu od katolików. Takich jak ty się olewa a nie nienawidzi. Ponadto poczytaj - co to jest miłosierdzie i kiedy istnieje
Palpatine2019.11.29 10:56
Tak, taaaak, doskonale. Niech płynie przez was nienawiść!
Druh Ryszard 2019.11.29 8:54
Pierw był profesor Nalaskowski - publiczny sprzeciw powstrzymał zapędy rektora Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ale prof. Nalaskowskiemu się "udało" tylko dlatego, że nie był anonimowym pracownikiem dydaktycznym tejże uczelni. Jest zarazem popularnym publicystą opiniotwórczego tygodnika prawicowego "Sieci" co spowodowało bardzo szeroki odzew społeczny i sprzeciw jego zawieszenia w roli wykładowcy akademickiego. Ale ten pracownik Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, jest anonimowym człowiekiem, kto się za nim wstawi ? Minister Gowin - który położy się "Rejtanem", jeśliby ktoś chciał usunąć z polskich uczelni głoszenie ideologii gender ? Niedługo na polskich uniwersytetach więcej będzie nauczania ideologicznych utopii, niźli nauki, a w ślad za tym powrót cenzury. O czym świadczy powyższy przykład. Przecież wystarczy cofnąć się o kilkanaście lat wstecz, gdy na wszystkich uczelniach wyższych, był głoszony naukowy komunizm, ekonomia polityczna marksizmu - leninizmu. Pracownik naukowy Śląskiego Uniwersytetu Naukowego za głoszenie prawdy, zostaje w majestacie prawa usunięty z uczelni wyższej w imię ochrony wariactwa tego świata. Dokąd my zmierzamy ? Do diaska, do kogo należą publiczne uczelnie wyższe w Polsce, do grupki lewaków w togach rektorskich czy do państwa polskiego i jego suwerena - Narodu ?
katolik2019.11.29 9:20
tak,to prawda
katolik2019.11.29 8:49
Sprawa dla Gowina -czy Gowin zajmie się sprawą ,czy jest za ogólnie mówiąc molestowaniem ?
katolik2019.11.29 8:40
Czy powiedział nieprawdę? Społeczeństwo mówiąc o molestowaniu ,ze ma to miejsce tylko w Kościele,musi odpowiedzieć na pytanie czym jest molestowanie przez homo (w tym ksiądz homo,może właśnie z opcji lgbt)---Molestowanie homo=(Lgbt homo + gender dziecko)=Molestowanie, Aborcja + Eutanazja=Hitler, Profanacja Jezusa i Maryji = Zniszczenie Kościóła. TO jest program dno morspoł-polit popslsldwiosnanowoczesna dla Polaków. Więc mówiąc o molestowaniu i podkreślanie ,ze ma miejsce tylko w Kościele należy zacząc od programu dna,bo to szerzenie lgbt i gender,składające się na molestowanie ,są przyczyną molestowania.Zaprzeczenie prawdzie,która powiedział wykładowca, Znaczyłoby to że rektor popiera molestowanie
JD"A2019.11.29 8:36
Rektor nie powinien już nigdy być rektorem , na jakiej podstawie go wyrzucił ? Prawdę napisał i chwała mu za to, nie będzie nikt zwodził dzieci i młodzieży propagandą LGBT ,cholera mnie bierze na taką krzywdę i niesprawiedliwość . Proszę do sądu pracy o swoje prawa się upomnieć , niech udowodnią że to kłamstwo a jak nie to dla czego starają się ukryć tak ważne fakty i okłamują dzieci i młodzież że to takie dobre i można eksperymentować na naturze ludzkiej .Rektor zachował się jak świnia i tchórz ale przykład dla młodzieży , nowy reżim chce zatryumfować nad prawdą .
EL2019.11.29 23:21
Nie mam zaufania do sądów w związku z tym, jak codziennie sąsiad sędzia gwałci prawo.
ktoś tam2019.11.29 8:34
Czyli jak za komuny. Przedtem komuniści teraz pedały (obecnie: geje, niebinarni, heteronienormatywni) terroryzują. A na tym tle świetnie wychodzi ile warte są tytuły naukowe. Kiedyś było "nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera" i "marcowi docenci". Jak widać mamy kontynuację...
K.K.2019.11.29 8:32
Niech ogłosi, że jest Żydem, albo muzułmaninem, to go przeproszą i przywrócą do pracy, a tego rektora uzna się za antysemitę lub islamofoba i wyrzuci z uczelni.
Sigdis2019.11.29 8:30
Czyli mówienie prawdy podpartej wynikami badań to homofobia? Niekompetentny rektor do wymiany, a pracownik uczelni do zatrudnienia!
N2019.11.29 9:30
„Tak było, jest i będzie i nikt tego faktu nie zmieni, że fizycznie jak również psychicznie pasują do siebie tylko kobieta i mężczyzna - o tym mówi biologia i nauka. Tylko taki związek potrafi przekazywać życie, które przedłuży istnienie rodzaju ludzkiego i jak pokazuje wiele badań, najkorzystniejsze jest dla dziecka gdy wychowują je biologiczni rodzice” Jaki to ma związek ze zdrowiem?
Ewa B.2019.11.29 10:01
Zdrowe moralnie zachowanie sprzyja zdrowiu psychicznemu i fizycznemu.
N2019.11.29 15:23
Uczą o zdrowiu moralnym na akademiach medycznych?
JD"A2019.11.29 18:04
I bardzo dobrze , człowiek zdemoralizowany nie może przynieść dobrych owoców ani innym ludziom ani ojczyźnie
leszczyna2019.11.29 10:33
Taki, że to co nieprawidłowe, nie jest też zdrowe.
Krzysz2019.11.29 11:01
Heh, ten były już wykładowca podpierał się "biologią i nauką". Decydował o tym co jest normalne w naturze. A trzeba mówić prawdę i prawda jest taka, że natura także stworzyła homoseksualizm, który ma swoje miejsce. Istnieje ponad 1500 gatunków zwierząt, które przejawiają stałe zachowania homoseksualne. A to, że geje 4krotnie częściej zapadają na depresję - w to mogę uwierzyć, szczególnie jeśli żyją w homofobicznych wspólnotach i muszą się ukrywać i tłumić swoje naturalne potrzeby. Takie podwójne życie musi wyniszczać psychicznie.
Plot2019.11.29 13:21
nie istnieją "zachowania homoseksualne" w naturze To jest po prostu kłamstwo Natura niczego nie tworzy. W naturze coś - np patologie, zwyrodnienia i choroby - występuje.
anonim2019.11.29 19:03
Doucz się. Bo żyjesz w ułudzie.
***2019.11.29 20:39
Występuje na zasadzie patologi! Ty, jak chcesz żyć jak bydlę.........to żyj. My nie musimy się z Tobą zgadzać.
leszczyna2019.11.29 13:34
"to, że geje 4krotnie częściej zapadają na depresję - w to mogę uwierzyć" - to dla Ciebie kwestia wiary? Niemożliwe! Wierzysz, że homoseksualiści rozmnażają się między sobą w świecie natury, że natura stworzyła homoseksualizm jako normę biologiczną? Jeśli tak, jesteś człowiekiem wielkiej wiary.
Niejestemrobotem2019.11.30 0:40
Tylko czy mówił prawdę? Jeśli wybierał badania pod tezę, nie prezentował innych, a do tego dorzucał komentarze ideologiczne, a nie merytoryczne, to zasłużył na karę.
Bóg Honor Ojczyzna2019.11.29 8:27
Czekam na konkrety ze strony PIS! Jeśli nic nie zrobią i nadal będą pozwalać aby ściek sodomski się panoszył, po raz drugi na nich nie zagłosuję.
katolik2019.11.29 8:42
Kaczyński powinien mieć tego świadomośc
Piotr2019.11.29 8:53
Proszę ,powiedz zatem na kogo zaglosujesz
AB2019.11.29 9:37
Gdyby był inny minister szkolnictwa wyższego, a nie gowin, który kładzie się rejtanem, jak mówił, żeby bronić LGBT, do tego by nie doszło.
Darek2019.11.29 10:50
truck zrozumiec ze uczelnie maja dużo swobody w tym zaklresie? I zanim Panstwo zareaguje troche potrwa, odcz... sie od PIS, jak jest lewacki rektor zrobi to bo wie ze za nim stoja sądy murem! trudno to zrozumiec??
grimm2019.11.29 17:04
proponuję nie głosowac też na A. Dudę a nie czekać czy po wyborach zapali świece chanukowe. To,że PIS z sodomią nic nie zrobi było wiadome przed wyborami do parlamentu. Nie ma co czekać tylko obserwować poczynania, a nie retorykę.
cvt2019.11.29 8:24
to nie rektor to zwykły tchórz
Michał Jan2019.11.29 8:22
Nadludzie zdecydowali - rektor wykonał.
Antysemita z AK2019.11.29 8:22
Cytując strony pedałków sami mimowolnie stajecie w szeregu z innym SJW.