Na Białorusi coraz niespokojniej. Czy Łukaszenka użyje wojska? - zdjęcie
25.07.20, 09:18fot. president.gov.by

Na Białorusi coraz niespokojniej. Czy Łukaszenka użyje wojska?

5

Sytuacja na Białorusi przed kolejnymi wyborami prezydenckimi – jak podają różne źródła – jest coraz bardziej napięta. Wybory u naszego wschodniego sąsiada odbędą się już 9 sierpnia 2020. Czy do ich przeprowadzenie obecny prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka użyje wojska?

Sam prezydent Białorusi mówi o tym, że wojsko może być w niedługmi czasie zaangażowane do tłumienia demonstracji. Jak oceniają niektórzy Łukaszenka próbuje tym sposobem wystraszyć opozycję przez nadchodzącymi wyborami.

Podczas wizytowania oddziału białoruskiego specnazu w Marinej Horce Łukaszenka powiedział:

- Zrozumiałem, że trzeba mieć w rezerwie przygotowanych bojowników, jednostki w Siłach Zbrojnych. Na wszelki wypadek. Lepiej oczywiście, żebyśmy nie musieli wykorzystywać Sił Zbrojnych. Ale wszystko się może zdarzyć

 

mp/president.gov.by

Komentarze (5):

olo2020.07.26 8:29
jak to nie? mamy doskonałe stosunki z SAN ESCOBAR
Szybka Randka2020.07.25 19:31
Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ? Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden! www.lexlale.com.pl
katolicka deratyzacja Polski2020.07.25 13:28
Rosja podburza opozycje,a Polska nie prowadzi polityki zogranicznej.
Polexit2020.07.25 11:29
Dla tych, co nie znają Białorusi: tamtejsza opozycja jest jeszcze gorsza niż w Polsce. Robactwo należy niszczyć wszelkimi sposobami. Od wielu lat nie będę wyjątkowo w tym roku na Białorusi. To piękny i bardzo bezpieczny kraj, niezwykle życzliwy dla Polski. Nawiązując do 9 sierpnia: jestem spokojny o wybór Aleksandra Łukaszenki na prezydenta. Tam też można coś znaleźć, ale pokażcie mi kraj na globie, w którym nie ma jakiejś zadry.
Szybka Randka2020.07.25 10:00
Szukam miłego i kulturalnego faceta Homo na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 45lat. Mam na imię Adam lat 27, Zainteresowany? wiecej o mnie znajdziesz tutaj www.lexlale.com.pl Wyszukaj mnie po niku: Adams napisz do mnie i spotkajmy sie!