MSWiA dementuje: Nie będzie żadnego podatku dla bezdzietnych! - zdjęcie
12.07.19, 12:17

MSWiA dementuje: Nie będzie żadnego podatku dla bezdzietnych!

6

Komunikat Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na temat doniesień o wprowadzeniu podatku dla osób bezdzietnych tzw. "bykowego":

Jak już informowaliśmy, blisko trzy tygodnie temu, minister Elżbieta Witek podjęła decyzję, że nie są i nie będą prowadzone żadne prace nad opodatkowaniem osób bezdzietnych.

Pan Redaktor Leszek Kostrzewski przygotowując artykuł do dzisiejszego (12.07.2019) wydania "Gazety Wyborczej" nie zwrócił się do MSWiA z żadnymi pytaniami. Projekt dokumentu, na który powołuje się Pan Redaktor, został przygotowany przez wewnętrzny zespół roboczy. Nie uzyskał on jednak akceptacji kierownictwa resortu. Kwestia opodatkowania osób bezdzietnych nie znajduje się też w programie Prawa i Sprawiedliwości.

Jeszcze raz podkreślamy, że nie są i nie będą prowadzone żadne prace nad opodatkowaniem osób bezdzietnych.

mor/MSWiA/Fronda.pl

Komentarze (6):

cyborg o2019.07.12 18:53
klamie, tylko serum prawdy musiala by powiedziec prawde , bajki opowiadaj wolakom i przyglupom frondki
Konfederata2019.07.12 14:46
Przecież on już jest. Na dzieci płacą bezdzietni i ci którzy swoje już wychowali i się nie 500+. Co więcej płacą go również beneficjenci tej łapówki, bo to przecież też z ich podatków idzie, tyle że im część zwracają w takiej formie. Witkowa jak zwykle łże jak bura suka.
Gościu2019.07.12 13:26
No nie będzie bo i Naczelnik by zapłacił.
Szymon2019.07.12 12:41
Jakoś jej nie wierzę. A wiecie dlaczego? Znacie przypowieść o żabie i skorpionie? Pewnego razu nad brzegiem rzeki spotkała się żaba i skorpion. Oboje chcieli przedostać się na drugą stronę. Dla żaby, która była świetną pływaczką przeprawa nie była niczym nadzwyczajnym. Skorpion jednak nie był stworzeniem wodnym postanowił więc przekonać żabę, aby mu pomogła. Długo ją namawiał jednak żaba twierdziła, że nie może mu pomóc, gdyż zna sztuczki skorpiona i obawia się, że ten ją ukąsi swoim śmiercionośnym żądłem w trakcie przeprawy. W końcu skorpion powiedział, że ukąszenie żaby kiedy płynęliby przez głęboką rzekę byłoby z jego strony bardzo głupim zachowaniem. Przecież wtedy on sam zginąłby w rwącym nurcie. Ten argument przekonał żabę. Pozwoliła skorpionowi wejść na swój grzbiet i wskoczyła do wody. Gdy byli na środku rzeki skorpion wykonał gwałtowny ruch odwłokiem i śmiertelnie ukąsił żabę. Gdy oboje zaczęli tonąć żaba z wyrzutem zapytała dlaczego skorpion to zrobił. Przecież przez to oboje zginą. Skorpion odrzekł krótko, że nic nie mógł na to poradzić taka już jest jego natura i musiał to zrobić. PiS to właśnie taki fałszywy skorpion.
aspiring educationalist2019.07.12 12:20
Był telefon z ambasady? http://www.fronda.pl/a/bykowe-powinno-wrocic-ciekawa-wypowiedz-polityka-pis,113669.html
Pan dobra rada2019.07.12 12:20
ePISkopat im zabronił, bo trzeba by było wszystkich księży opodatkować a wróć nie wszystkich ...