Modlitwa ZA EUROPĘ do świętego Benedykta z Nursji - zdjęcie
11.07.19, 09:40

Modlitwa ZA EUROPĘ do świętego Benedykta z Nursji

10

Nasz wspólny tak fizyczny jak i duchowy dom, Europa, pogrąża się w kryzysie. Kontynent słynący z walki za Chrystusa oddaje się ateizmowi, libertynizmowi i... islamizmowi, depcząc własną tradycję, swoje dokonania i duchowe dziedzictwo. Módlmy się dzisiaj do świętego Benedykta, patrona Europy, o dobrą przyszłość naszego kontynentu, o nawrócenie serc Europejczyków, przede wszystkim elit europejskich. 

Gdy nadszedł koniec dawnego porządku
I nowa ziemia rodziła się w bólu,
Stanąłeś, Ojcze, na czasów granicy,
By chronić dobro.

Posłuszny mocy Bożego wezwania
I do proroków podobny natchnieniem,
Poszedłeś drogą pokory i ładu
Pańskiego Prawa.

Dla wielu ludzi spragnionych pokoju
Przez własne życie przykładem się stałeś
Szukania Boga i Jego miłości
We wszystkich braciach.

I dzisiaj także przychodzi nieznane,
A świat jest pełen zamętu i kłamstwa;
Za twą przyczyną niech Pan nam ukaże
Właściwą ścieżkę.

Najświętszej Trójcy niech będzie podzięka
Za Benedykta i jego naukę;
Niech Europa swą jedność odnajdzie
Przez wiarę w Boga. Amen.

Módlmy się: Boże, Ty przez nauczanie świętego Benedykta zgromadziłeś w swoim Kościele wiele narodów, spraw przez jego zasługi, abyśmy z radosnym sercem biegnąc drogą Twoich przykazań, trwali w prawdziwej wierze i głębokim pokoju. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Komentarze (10):

Karolina C.2019.07.11 21:39
Proszę, nie wysilajcie się, wylewacie na darmo swoją żółć! ! Prześcigacie się tylko jeden przez drugiego w swojej nienawiści do KK! CZY ODNIEŚLIŚCIE JAKIEŚ SUKCESY Z TEGO TYTUŁU ? NIE? I NIGDY TO SIĘ WAM NIE UDA, ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE ! Św. Benedykcie, Patronie Europy! Wyproś u Boga Łaski nawrócenia Europejczyków i powrotu do korzeni prawdziwej Wiary KK, przez Chrystusa Pana Naszego. A men!
PiSowczyk2019.07.11 19:48
kościół okupuje Polskę! zastąpili ruskich... portrety bieruta czy stalina zastąpił JPII obrońca pedofilów w sutannach, ulice czy place też zmieniły nazwy na tzw. świętych i nie jeden z nich był pedofilem i oszustem! Polska została zbydlęcona przez kapłanów którym ludzie pełzając na kolanach jedzą z ręki a oni napychają kieszeni i się śmieją ludziom twarz ze swojej bezkarności!
Cool2019.07.12 13:27
Chrześcijaństwo to cywilizacja, humanizacja państwowość i rozwój społeczno -gospodarczy. A tymi idiotyzmami wspieraj towarzyszy i innych bandytów na zlocie ubeckim!
Rogalin2019.07.11 17:53
Mam pomysł. Niech katolicy modlą się do św Benedykta o to żeby kościół przestał być prześladowany. Upieczecie 2 pieczenie na jednym ogniu. Ocalicie kościół i otworzycie oczy niedowiarkom.
nikt2019.07.11 15:57
Och Europo , Europo . Słodka i piękna Europo . Tyle nabroili Twoi mieszkańcy , że muszą ponieść karę . I żadna modlitwa do Boga nie pomoże . Tym bardziej do " bałwana " czy " cielca " , czy jak to się tam fachowo nazywa .
andrzej hahn buc z kibucu2019.07.11 15:38
andrzej hahn buc z kibucu
andrzejhahn32019.07.11 15:30
katolicki idiotyzm goni idiotyzm
asia2019.07.11 20:01
A ty taki mądry co tutaj robisz jak widać nie możesz obejść się bez katolickiego idiotyzmu
książĘ z Bródna2019.07.11 14:40
Jest debil wszechobecny ze starymi nawykami: wy, wyście, wam towariszci ... A ta jego "polszczyzna"? Ortografia, gramatyka, składnia zdań ... Ale Irina, ta kołchozowa od polskowo jazyka, może być dumna ze swego Łemka-Alberta.
CwanyKleroPasożytMamiCiemnotęJednąKsiążką2019.07.11 9:58
Na zdjęciu typowi Europejczycy. Z Polski. Darmozjady przebierańce szantażujące kato-ciemnotę piekielnym przysmażeniem, jeżeli nie będą dostawać forsy. Dzisiaj co czwarty kleruchacz europejski jest z Polski. Produkujemy ich na pęczki, w specjalnych wylęgarniach, bo prałaty jak Jankowski i biskupy w gatunku Paetza potrzebują seksualnych niewolników, lokajów i posługaczy.