Modlitwa o nawrócenie pogan i bezbożników - zdjęcie
10.05.21, 14:38fot. pixabay.com

Modlitwa o nawrócenie pogan i bezbożników

10

PSALM 67

Niech Bóg okaże nam łaskę i niech nam błogosławi,
niech zwróci ku nam jasność swego oblicza, 
aby poznano na ziemi drogę Twoją,
a wśród wszystkich narodów Twoje wybawienie.
Niechaj Cię sławią narody, o Boże,
niechaj cię sławią wszystkie narody!
Niech się ludy radują i weselą,
bo Ty sprawiedliwie osądzasz narody
i kierujesz losami ludów na ziemi.
Niechaj Cię sławią narody, o Boże,
niechaj Cię sławią wszystkie narody!
Ziemia wydała swe plony;
niech Jahwe, Bóg nasz, darzy nas błogosławieństwem,
niech nam Bóg błogosławi
i niech Go czczą w bojaźni wszystkie krańce ziemi.

MODLITWA ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO SJ

Boże Przedwieczny, Stwórco wszechrzeczy, pomnij, że dusze niewiernych są dziełem rąk Twoich, uczynione na obraz i podobieństwo Twoje. Oto, Panie! ku zelżywości Twojej piekło się tymi duszami napełnia. Pomnij, że Syn Twój Jezus Chrystus dla ich zbawienia poniósł najokrutniejszą śmierć. Nie dopuszczaj, błagam Cię, aby Syn Twój u tych niewiernych miał być dłużej przedmiotem wzgardy. Daj się ubłagać modlitwami dusz świętych i wołaniem Kościoła, najświętszej Oblubienicy najświętszego Syna Twego, pomnij na miłosierdzie Twoje, a zapomniawszy na ich bałwochwalstwo i niewierność spraw, by i oni przyszli do uznania Tego, którego posłałeś, Pana Jezusa Chrystusa, który jest Zbawicielem, Życiem i Zmartwychwstaniem naszym, przez któregośmy wybawieni i uwolnieni zostali, któremu niechaj będzie chwała na wieki wieków. Amen.

Komentarze (10):

XD2021.05.14 7:51
Kiedy wy się zaczniecie modlić za tych którzy potrzebują? Np za dzieci które wasz Bóg codziennie zaraża malarią albo maltretowane i gwałcone w katolickich rodzinach kobiety? Odczepcie się wreszcie od ludzi, którzy nie chcą mieć z wami nic do czynienia.
Monika2021.05.11 9:27
Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika
Tylko Bóg jest bezbożnikiem2021.05.11 8:45
Wszyscy mieszkańcy nieba piekła nieba i ziemi -wszystkie stworzone istoty i sam szatan Jezu syn boży są pobożne. Tylko pierwszy autor życia jest bezbożnikiem. jak się uważacie za bezbożnych lub kogoś za takich to się mylicie.
Dam2021.05.11 6:21
Wytłumaczy mi ktoś, w jaki sposób ta modlitwa miałaby cokolwiek zdziałać? Czy ma skłonić Boga, aby ten odebrał "niewiernym" wolną wolę i sprawił aby uwierzyli? Czy po prostu modlący ma poczuć, że zrobił coś, mimo że to nic nie daje? Jak lewak pijący kawę w Starbucksie, z której 1% ceny idzie na ekologię?
Grizzly2021.05.11 6:14
a nie da się załatwić tego jakimś prostym cudem ?
Polak2021.05.11 4:44
I jak ten okultystyczny wierszyk miałby przekonać ludzi myślących?
Jest Fronda? Jest LOLcontent!2021.05.10 22:03
j.w.
Anonim2021.05.10 15:13
Mnie zawsze łechce koło jajek, jak teściowa modli się o moje nawrócenie.
Żałosny człowieczku?2021.05.10 23:40
"anonimku"!....O jakiej ty piszesz teściowej?.. Chłopie, przecież ty byłeś i jesteś samotny, "jak kołek w płocie" ... Staruszku, masz ponad 70 lat! Nigdy nie miałeś ani żony, ani dzieci! ..Wolałeś cudze dzieci skrzywdzić! ..... Czy to prawda, że siostra cię wygoniła z domu, za złą "zabawę" z jej dziećmi? Czy to prawda, co piszą, że kilka razy siedziałeś za tego typu "zabawy" w kiciu? Jak widzisz, w twoim nicku nie ma twojego imienia, /L..K.../, ale każdy wie o kogo chodzi...! I ty wiesz, prawda? Tylko ty jesteś tu jedynym bluźniercą w wielu nickach! Tylko ty piszesz, że nienawidzisz "polaczków" i KK! ... Mam więcej pisać o tobie?
Żałosny Grzegorzu T.2021.05.11 8:56
Nie masz żony ani dzieci - do fotek dzieci się onanizujesz. Połowy nicków na frondzie już zapomniałeś, bo pamięć masz dziurawą od wódy. Siostra cię z domu wyganiała za onanizm, ale przed zarzutem o pedofilie cię wybroniła dzięki swojej kochance, szefowej PiS w W. Latek masz 40, w życiu nie przepracowałeś uczciwie ani godziny, żyjesz na koszt matki, kradnąc jej na dodatek pieniądze z portfela. Napisz coś więcej o sobie, nie zwalaj wszystkiego na swojego wymyślonego wroga Lecha Kellera.