Modlitwa do św. Judy Tadeusza w ciężkim strapieniu - zdjęcie
15.11.20, 12:56Fot. via: Pixabay

Modlitwa do św. Judy Tadeusza w ciężkim strapieniu

5

Modlitwy do św. Judy Tadeusza

 
Modlitwa w ciężkim strapieniu
 
O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.
 
O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją. Amen.

Komentarze (5):

nie na PIŚMIE tylko na ludzkim bajaniu2020.11.16 6:04
Pan Jezus dał przykład jak mamy się modlić do Jego Ojca, a jest to modlitwa "Ojcze nasz". Jedynym pośrednikiem jest On sam, i nie można wzywać nikogo innego.
Katole to matoly2020.11.15 13:44
Haha politeizm pełna gęba. Ilu macie tych bożków zwanymi świętymi,do których się modlicie? Ktoś jest w stanie to policzyć? Hahaha wasza religia to zabobon i szamaństwo I trzeba być ekstremaknie tępym, zeby wierzyć w te baśnie o niepokalanym poczęciu i tym podobnym bzdurom!!!
Nie idzie ci, towariszcz jewrej z leningrada,2020.11.15 13:46
po polskiemu. Nie idzie. Popracuj nad polskom jazykom jeszcze towariszcz jewrej.
Randka już teraz, teraz ...2020.11.15 13:11
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.11.15 13:03
nie zawdzieczamy niczego pozytywnego kremowkowemu obroncy pedofili w sutannach. dzieki niemu, i jego wydumanej kanonizacji (oby jak ajszybciej odkreconej), pedofilska mafia ma sie jak najlepiej, a reszta kleru pasozytuje w najlepsze na narodzie.