W Internecie gorąco po informacji o zatrzymaniu przez CBA byłego polityka PO Sławomira N., któremu prokuratura chce postawić zarzuty związane z korupcją. Zatrzymany jeszcze pod koniec czerwca pytał na Twitterze, dlaczego obecna władza nie zamyka złodziei.

W ramach śledztwa prowadzonego przez zespół prokuratorów z Polski i Ukrainy CBA zatrzymało dziś byłego posła PO, ministra transportu w rządzie Donalda Tuska, Sławomira N. Byłemu politykowi warszawska prokuratura ma jeszcze dziś popołudniu postawić sześć zarzutów związanych z korupcją.

Tymczasem na Twitterze zrobiło się gorącą w związku z osobą byłego polityka PO. Internauci przypominają jego ostatnie wpisy, w których m.in. pytał pod koniec ub. miesiąca dlaczego PiS nie zamyka w więzieniach złodziei. „Dziś ten tweet jest bezcenny” – komentuje jeden z internautów.

Polityk zamieszczał też agresywne wypowiedzi na temat wyborów prezydenckich, dołączył do owianej złą sławą „grupy ośmiu gwiazdek” oraz oskarżał Andrzeja Dudę o fałszerstwa w wyborach. Teraz znany z drogich zegarków i fałszerstw w oświadczeniach majątkowych były polityk może mieć poważne problemy.

- „Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka” – komentuje inny użytkownik Twittera.

kak/Twitter, wPolityce.pl, fronda.pl