Matka Kurka: Szanowni Polacy, jeszcze usłyszycie że Kaczyński zgwałcił muzułmankę i Morawiecki ukradł samochód - zdjęcie
10.08.19, 11:00Fot. Szczebrzeszyński via Wikipedia, CC 0

Matka Kurka: Szanowni Polacy, jeszcze usłyszycie że Kaczyński zgwałcił muzułmankę i Morawiecki ukradł samochód

48

Od dziecka słyszałem taka frazę: „nie chwal się, czekaj aż cię inni pochwalą”, no i się doczekałem. Chwalą prywatnie i publicznie za „intuicję”, ale to nie jest intuicja, to jest twarda „d”. Który to już raz próbowałem prośbą, groźbą, dowcipem i powagą zaapelować o zdrowy rozsadek, o podstawowe kryteria moralne i logicznie. Nic nie pomaga, gdy trwa nagonka, zwłaszcza nagonka medialna, owczy pęd jest nie do zatrzymania. Co się dzieje zaledwie po paru dniach od „afery” Kuchcińskiego? Emocje poszły w dwóch kierunkach, w pierwszym mniejszość zaczyna rozumieć jak się dała wciągnąć w rozpisaną prymitywnym scenariuszem histerię. Drugi kierunek jest zwyczajową reakcją, „afera” przestała być seksowna, nudy i ziewanie. - pisze Matka Kurka w swoim najnowszym tekście opublikowanym na Kontrowersje.net.

Dlaczego wracam do tej sprawy? Znający życie i politykę potrafią udzielić odpowiedź o każdej porze dnia i nocy: „Bo takie akcje będą powtarzane seriami i znów publika to łyknie”. Rzuca się „bulwersujące fakty”, które są albo normalną praktyką znaną od lat albo ordynarnym kłamstwem powtarzanym przez gawiedź, bo nikt nie zadał sobie trudu, aby sprawdzić, jak było i jest naprawdę. Dziś, jak zawsze, od rana oglądam TVN24, na topie jest podróż historycznej tratwy po Wiśle, z okazji rocznicy „Unii Lubelskiej” i skok jakiegoś burmistrza do basenu w ubraniu. O „Kuchciński Travel” mówią gdzieś pomiędzy tymi i jeszcze większymi pierdołami, a przecież zaledwie trzy dni wcześniej nie było większych zbrodni politycznych i moralnych od latania samolotami „za nasze pieniądze” – czytamy dalej.

Jak podkreśla:

Kto sobie po całym tym syfie zawraca głowę i poszukuje prawdziwych informacji lub chociaż analizuje sam mechanizm propagandowy? Garstka! Co oznacza, że cała reszta znów będzie powtarzać brednie za TVN i GW, gdy dostaną nową porcję bredni. Emocje oklapły, to warto dla higieny ciała i duszy przypomnieć, co jest białe, co czarne. Przytoczę tylko cztery wątki z „afery”, które okazały się czystą blagą lub postawioną na głowie normalnością i zacznę od marszałka senatu, nie sejmu.

Autor dodaje również:

W szczytowym momencie „afery” medialne agentki towarzyskie wyciągnęły Karczewskiemu lot na Węgry z całą rodziną, żoną, dziećmi i wnukami. Bizancjum! Tymczasem Karczewski rzeczywiście poleciał z rodziną, bo takie dostał zaproszenie o szefa parlamentu Węgier Laszlo Kovera. Od Sydney po Kamczatkę NORMALNA w dyplomacji formuła, co więcej do Polski Karczewski z rodziną wrócił samolotem rejsowym, płacąc za lot. Tyle „afery”.

Krasnodębski i Karski „zabrali się na stopa”, skandal, hańba, „dojna zmiana”. Prawda? Zamówiony i planowany lot na konferencję w obie strony, w drodze powrotnej w samolocie były wolne miejsca, dysponent lotu Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza na pokład posła i deputowanego RP. W całym cywilizowanym świecie NORMA, nie tylko polityczna, ale dyplomatyczna i kulturowa.

- czytamy dalej w tekście Piotra Wielguckiego.

Dalej stwierdza on:

Piotrowicz kłamał, że żona dostała leki onkologiczne wymagające przechowywania w niskiej temperaturze? Przyznaję, nie lubię takich opowieści z rakiem w tle, bo to obok cierpienia dzieci, ulubione „argumenty” i szantaże moralne, ale… Prawda? Szmaciarska gazeta z Czerskiej znalazła równie „etycznego” lekarza, który łgał jak z nut, że takich leków instytut nie wydaje. Piotrowicz w odpowiedzi opublikował dokument, nie pozostawiający wątpliwości.

Syn Kuchcińskiego mieszkał w pokoju sejmowym Kuchcińskiego? Ten wątek „afery” rozpętał niejaki Sawicki z Kukiz ZSL, obrotowej partii, która na zatrudnianiu rodziny, szwagrów i znajomych zbudowała elektorat. Wczoraj Sawicki przepraszał za swoje kłamstwa. Jaka była prawda? Owszem syn Kuchcińskiego, uczący się w Warszawie nastolatek, mieszkał w pokoju sejmowym, ale nie sam i „na koszt podatnika”, tylko z ojcem, co dla „tęczowej zarazy” rzeczywiście jest skandalem, ale nie dla normalnego człowieka i ojca. TVN i GW zaszczuły nie tylko Kuchcińskiego, zaszczuć dały się miliony, w tym przyzwoici i inteligentni ludzie, którzy z braku czasu na weryfikację kłamstw lub w emocjonalnym uniesieniu wpadli w „moralny amok”.

Na koniec swojego tekstu stwierdza:

Zasada jest prosta, jeśli dajesz się zaszczuć, to cię będą zaszczuwać, jeśli pozwalasz aby cię szmacono, to cię zeszmacą, za nic. Mam zastrzeżenia do zachowania Kuchcińskiego, dwa podstawowe. Większość lotów była podciągana pod różna mniej lub bardziej istotne wydarzenia wokół Rzeszowa, a ich celem oczywiście była podróż do domu. Drugie to beznadziejne zachowanie Kancelarii Sejmowej, która łagodnie rzecz ujmując kombinowała, jak koń pod górę. Czym innym jest jednak proporcjonalne i rozsądne wykazanie pewnych zgrzytów, zdecydowanie mieszących się w granicach prawa i dotychczasowego zwyczaju, czym innym gnojenie człowieka i przy okazji „moralne” zaszczuwanie kłamstwami i propagandą milionów.

Następnym razem, a będzie 1000 następnych razów na najbliższym czasie, przynajmniej przez 5 minut się zastanówcie, Szanowni Polacy, zanim usłyszycie, że Kaczyński zgwałcił muzułmankę albo Morawiecki ukradł samochód, choćby te „fakty” potwierdzał imam i kierowca rajdowy. „Oni” łżą i łgać będą non stop, jeśli zdarza się im mówić prawdę, to i tak dziewicą przerabiają na dziwkę i odwrotnie.

Kontrowersje.net

Komentarze (48):

cygan2019.08.12 8:07
https://www.youtube.com/watch?v=jOZk1vPOaoM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0xnvL5w8BWCQx3HarK6PH2Efs3oRdaGFPHiloyZ-i0ce_LR2alBdOcDO8
Dariusz2019.08.11 5:25
Patologia Obywatelska jest bandą mściwych zdemoralizowanych zwyrodnialców złodziei i oszustów do władzy nie wrócą nigdy chyba że chcę wojny domowej w Polsce .Takiego pro niemieckiego ugrupowania nie było w Polsce od czasów Targowicy!!!
tadek2019.08.10 23:07
Dziekuje za pisanie prawdy, Panie Piotrze! Niech Pan zobaczy ilu antypolakow zaczelo szczekac, bo prawda boli!
kobo2019.08.11 6:02
Jaką prawdę, wszystkim wiadomo to że Jarek jest pedałem.
Adam2019.08.10 17:32
Wielgucki juz niżej chyba upaść nie można :(
JanP2019.08.10 15:24
"Kaczyński zgwałcił muzułmankę i Morawiecki ukradł samochód" Errata - Kaczyński zgwałcił muzułmanina i Morawiecki ukradł 500+.
anonim2019.08.10 15:20
Jestem wykasowany nikt . Matko Kurka .........nie twórz . To pustosłowie niczego nie zmienia . Wolno było latać Kuchcińskiemu i innym służbowymi samolotami z grupami kumpli po fachu i nie po fachu? Wolno było , bo nie łamał prawa . Według PiS oczywiście . Latał . Wolno jeździć policjantom radiowozami prywatnie osobami postronnymi , lekarzom karetkami po piwo , strażakom wozami strażackimi na zabawę w sąsiedniej wsi ? NIE WOLNO . A dlaczego im nie wolno a Kuchcińskiemu wolno ? Powinni tak robić dopóki rządzi PiS . On pozwala na takie zachowania .Dał przykład .
anonim2019.08.10 15:27
Te osoby postronne w radiowozach policjantów to mogą być np. dziewczyny , które " podrzucają " do domu po zabawie w dyskotece . W tajemnicy przed żonami oczywiście . " nikt ".
zgaga2019.08.11 11:35
Oczywiście tylko ryżemu wolno było latać i jego bandzie.
JPIII2019.08.10 15:14
To, że kartofel Kaczyński nie ma nic między nogami to wynika z 65 lat życia kartofla. Przecież on nawet nie wie do czego jest kobieta. On to nawet kota nie miał czym poszturchać.
Karlo252019.08.10 13:53
Że, Kaczyński zgwałcił muzułmankę, nie uwierzy nikt!! To przecież kobieta. Ale, że zgwałcił np. swojego kota, płci męskiej, to już inna historia....w to można uwierzyć.
JPIII2019.08.10 11:51
Kartofel Kaczyński to niewiadomo co to jest. Mały drobny i do h..ja niepodobny. Przecież on nie ma nic między nogami.
Alter ego2019.08.10 12:35
Widziałeś że nie ma nic między nogami? Jejciu, a powiedz ty jak to zrobiłeś że zdobyłem takiego niussa?
zbych2019.08.10 13:33
Jesteś pan prostak
Arczi2019.08.10 18:36
Bezkręgowca piszemy przez "ch" a nie samo "h" analfabeto
JPIII2019.08.11 0:47
Tak trzeba pisać aby frondelowa cenzura nie z...ablo...kowała, idioto.
Stan 2019.08.10 22:24
Twój IQ jest na poziomie konia... na biegunach
zgaga2019.08.11 11:30
Widocznie zaglądałeś Mu paskudo.Biedroń ma coś by cie zadowoliło?
Młot na katolicyzm2019.08.10 11:32
Nikt nie uwierzy, że Kaczyński zgwałcił muzułmankę! Przecież Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą i kobiety go nie pociągają.
jon2019.08.10 20:05
Większego młota od ciebie to już nie ma.
validol2019.08.11 6:58
Niby takie postępowe . W obronie mniejszości , za LGBT ,za marszami równości , a jak kogoś chcą zohydzić to wtedy insynuuje się , że ten ktoś jest obrzydliwym pedałem . Ciekawe !
mao2019.08.10 11:31
zawsze jest ten pierwszy raz
ewa2019.08.10 11:29
Oczywiście nikt sie pod tym paszkwilem nie podpisał bo nie chce publicznie pokazac jaka jest szmata i dup.........włazem
Hak Ci w smark2019.08.10 11:29
Lol nikt by nie uwierzył, że Kaczyński zgwałciłby kogokolwiek. Kurka to kolejny prawicowy płaczek co jak się potknie to krzyczy, że Owsiaka wina. Poblokował na Twitterze pół Polski bo się krytyki boi. O takich wiecie jak mówią kozak w necie d%$a w świecie. Was też bawi to jak teraz Piotrowicz próbuje współczucie wzbudzić. Gdybym była złośliwa zapytałabym za jakiego ustroju nauczył się tak manipulować ludźmi.
Grizzly2019.08.10 11:20
W następnej kadencji chirurgicznym cięciem należy usunąć ten wrzód z ulicy Czerskiej!
W2019.08.10 11:30
wrzód siedzi na Nowogrodzkiej
arbiter elegantiarum2019.08.10 11:18
Pamiętacie, jak szczuliście na panią Ewę Wanat czy na pana Tomasza Lisa, że "prześladują Elbanowskich i ich dzieci" ? Raport NIK z czerwca 2019 roku ujawnił nieprawidłowości w wykonaniu projektu, które Fundacja Rzecznik Praw Rodziców Karoliny i Tomasza Elbanowskich realizowała wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej. W związku z tym organizacja powinna zwrócić do resortu ponad 27 tys. złotych. Ponieważ jednak nie zrobiono tego w terminie, wszczęte zostało postępowanie administracyjne.
liczba pi2019.08.10 11:17
Matko Kurko jesteś wielki. Pisz nam sto lat i więcej.
W2019.08.10 11:29
ZZA WIEZIENNYCH KRAT ;D
schell2019.08.11 6:59
W .... jesteś poje....ny,
edi2019.08.10 11:12
"Kaczyński zgwałcił muzułmankę..." Czym zgwałcił? Przecież Kaczyński to impotent!
yt2019.08.10 11:18
dzielnicowy czy dziadziuś był w NKWD?
kalinka2019.08.10 11:48
to, że ty wtedy chciałeś a on nie to nie oznacza, że od razu impotent
hmmn2019.08.10 13:36
od lat impotent, dzielnicowy juz nie wyobraza sobie jakikolwiek kontak, wiec dla niego jest to naturalna rzeczywistosc ktora to przypisuje szanownemu panu Kaczyńskiemu, aby choc troche jego frustracji mogloby ulzyc
Irena2019.08.10 14:08
"Dzielnicowy", nie ćpaj tyle. Tobie do Kaczyńskiego, jak do... księżyca:)
agata2019.08.10 14:39
dzielnicowy nudzi ci sie juz na Tvn albo Wp ??? ale moze dobrze ze z nami jest ...troche poboznych rzeczy poczyta moze cos go ruszy pozdrawiam
jon2019.08.10 20:04
Większy impotent od Kaczyńskiego to ty.
zgaga2019.08.11 11:23
SPRAWDZAŁEŚ? AFFE!
Bobik2019.08.11 13:38
Nie każdy człowiek musi takie problemy jak ty :)
zmiecz2019.08.10 11:05
............. jestem za kotem. Co na to towarzystwo Ochrony nad zwierzetami ???
Moni2019.08.10 11:05
Normalni Polacy znakomicie orientują się kto okradł ich na ponad 300 miliardów z VAT, kto patronował gdańskiej mini-mafii Amber Gold, ciągnąc wytrwale na linie samoloty pseudo-firmy oszusta bez wykształcenia, kto zmuszał Polaków do pracy do 67-go roku życia, kto położył swoją lepką łapę na funduszach OFE, kto omawiał z mafią hazardową projekty ustaw na cmentarzach i stacjach benzynowych, kto ckliwie płakał w chwili zatrzymania przez CBA na parkowej ławce, obejmując czule reklamówki wypełnione pieniędzmi, mającymi być zapłatą za lewe prywatyzacje polskich szpitali. Przy okazji rzekomej afery samolotowej Polacy przypomnieli sobie kto przez lata fruwał na ich koszt do Sopotu, kto latał do Gdańska by wyprowadzić stęsknionego psa z parciem na pęcherz, nad kim latał rządowy samolot w czasie gdy Kopacz serwowała naiwnym jajecznicę w pociągu, kim jest niejaki Stasiu - sekretarz partii "totalnych" etc. I skoro Polacy to znakomicie pamiętają, nie wolno zapomnieć o tym skąd biorą się notowania w coraz to nowych sondażach. A przecież wspomniałam nie o wszystkim.
anonim2019.08.10 11:19
Obok "Moni" to ty chłopie nawet nie stałeś. Czas na wyjście z szafy.
Alter ego2019.08.10 12:39
Bravo!!! To zabolało wielu tu, nie chcą o tym pamiętać ale tego pod dywan nie zamiotą, bravo dobrze napisane.
xx2019.08.10 11:01
Jak już to muzułmanina
Alter ego2019.08.10 12:33
Dlaczego jesteś złośliwy? I na dodatek wchodzisz komentować na katolickie strony? Adaś dał zlecenie? Na gw nie ma tyle emocji? A no tak! Nudzimy się.
xx2019.08.10 12:38
Nie złośliwy, tylko stwierdzam oczywisty fakt. Nie wchodzę, tylko ja tu jestem zameldowany poprzez "zasiedzenie" ;) I jakie katolickie strony?! Człowieku nie widzisz że frendzel ma tyle wspólnego z "katolicyzmem" co Jarosław z seksem...
hmmn2019.08.10 13:32
pedał nowak jak zwykle pociagnal skojarzeniowka i wymsklo mu sie o muzulmaninie, bo on nie reflektuje w pci przeciwnej
zgaga2019.08.11 11:21
Lubujesz się w tym temacie, skoro tak doradzasz.Powodzenia.