Matka Kurka: ,,Ostatnie decyzje to dzieło pisowskich idiotów od PR-u’’ - zdjęcie
19.12.20, 11:23Fot. screenshot - YouTube

Matka Kurka: ,,Ostatnie decyzje to dzieło pisowskich idiotów od PR-u’’

150

Na długo przed „pandemią” mówiło się, że PiS to jest taka partia, która potrafi z każdego zwycięstwa zrobić PR–ową porażkę. Jednych to niesamowicie drażniło inni uznawali to za wielką zaletę. Naturalnie ocena zależy od punktu widzenia, jeśli uznać, że PR to po prostu propaganda zastępująca realne działania, to z kiepskiego PR–u należy się tylko cieszyć. Gorzej, gdy działań nie ma albo są wyjątkowo głupie, a na to nakłada się jeszcze bardziej idiotyczny PR. Dokładnie tak to wygląda po wczorajszych decyzjach Niedzielskiego i Horbana ogłoszonych na wspólnej konferencji. Wiem, że to bardzo trudne, bo sam mam ochotę nie tylko krzyczeć, ale wziąć drąga i walić po tych pustych łbach, niemniej spróbujmy się wszyscy wyciszyć i przyjrzeć sprawom na chłodno.

O co w tym wszystkim chodzi? Gdy nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o szczepionkę. Polacy mają być tak zamęczeni kolejnymi absurdalnymi decyzjami i tak mieć wszystkiego dość, że będą błagać o szczepionkę, byle się to wreszcie skończyło. Uda się? W żadnym wypadku i z bardzo prostego powodu, im bardziej na chama wciska się cudowną „szczepionkę”, tym bardziej Naród czuje, że to okrutnie śmierdzi. Poza tym nie da się poważnie traktować ludzi, którzy łamią własne zasady i podejmują decyzje całkowicie sprzeczne z przedstawionym planem działań. Nie było żadnych podstaw do zaostrzenia restrykcji przeczących wcześniej przedstawionym założeniom. „Geniusze” stworzyli w Power Poincie tak zwaną „infografikę”, gdzie pokazali kiedy będą strefy zielone, czerwone i w końcu „narodowa kwarantanna”. Swoją drogą przymiotnik „narodowy” niedługo będzie dodawany na obraz i podobieństwo Wojewódzkiego, do psiej kupy, ale wróćmy do sedna. Z tej „infografiki” wyraźnie wynika, że w tej chwili nie tylko nie jesteśmy w strefie „narodowej kwarantanny”, ale brakuje zaledwie kilka punktów, aby zejść do strefy zielonej. I co się w takich warunkach dzieje?

Wychodzi Niedzielski z Horbanem i krzyczą, że jest tragicznie, dlatego musimy wprowadzić „narodową kwarantannę”. Jest to podwójnie idiotyczny komunikat społeczny, po pierwsze stworzony przez MZ termin dotyczy zupełnie innych restrykcji, jest to po prostu pełen lockdown, czyli znacznie dalej idące obostrzenie, niż te zapowiedziane. Po drugie, w ogóle trzeba było siedzieć cicho i nie wspominać o strefach, tylko wprowadzić korektę dotyczącą „wyjazdów służbowych”. Tak postąpiłby początkujący PR-owiec, ale nie „fachowcy” z PiS, którzy dziś od rana prostują kompromitującą konferencję Niedzielskiego. Idźmy dalej. Jaki był sens używania terminu „godzina policyjna”, co się w Polsce kojarzy fatalnie i jaki w ogóle był sens wprowadzania tego obostrzenia? Przypomnę, że działa zakaz zgromadzeń i organizowania imprez masowych, wystarczyło zrobić konferencję i powiedzieć, że 31 grudnia policja będzie bardzo ostro traktować łamiących zakazy i wlepiać mandaty po 1000 zł. Tym bardziej jest to proste, że przecież było wielokrotnie przerabiane, na przykład w ramach „zero tolerancji”. Zakaz wyjścia z domu dodatkowo nazwany „godziną policyjną”, to jest wybitne dzieło PR-owego kretyna i to takiego ostatniego z ostatnich.

Poza wszystkim ten zakaz w żaden sposób nie ogranicza samych imprez domowych, które mogą się normalnie odbywać, wystarczy rozpocząć przed 19.00 i skończyć po 6.00. Z kolei weryfikowanie liczby gości, to czysta fikcja, policja nie ma żadnych narzędzi, aby to weryfikować, nawet jeśli ktoś zgłosi awanturę domową, to wszyscy obecni mogą powiedzieć, że mieszkają tu od miesiąca, bo w Polsce nie ma już obowiązku meldunkowego. Najtrudniejsze do przeprowadzenia było zamknięcie stoków i hoteli, ale tutaj wystarczyło pójść w kierunku jednego terminu ferii i mówić o tym, że musimy te trzy tygodnie przecierpieć, aby rozpocząć szczepienia i wreszcie „zacząć żyć normalnie”? Co zrobili PR-owi kretyni z PiS? Rzucili się na walczących o życie hotelarzy i właścicieli stoków i jeszcze do tego dołożyli Polaków szukających normalności, by wszystkich razem nazwać cwaniakami i w domyśle mordercami.

Efekt? Miliony do czerwoności wku…rzonych Polaków, kolejna grupa zawodowa nienawidząca PiS i… więcej niż pewne liczne imprezy domowe, w znacznie większym ścisku i skali, bo ludzie, którzy odwołali imprezy w górach i innych ośrodkach, gdzieś się będą musieli podziać. Gdzie się podzieją? Być może Nowogrodzka myśli, że usiądą grzecznie przed telewizorami i będą oglądać archiwalne konferencje Niedzielskiego albo przemówienia Kaczyńskiego, ale każdy myślący człowiek wie, czym to się skończy. Pomijając cały absurd i zbrodnię „pandemiczną”, politycznych działań PiS-u i chaosu komunikacyjnego niczym innym niż głupotą i skrajną nieudolnością wytłumaczyć się nie da.

KONTROWERSJE.net

Komentarze (150):

holocaust bezobjawowy2021.02.14 4:17
W Polsce holocaust zaczął się 1 sierpnia jak na złość w rocznice powstania. A za morzem? 80 dni. Od 1 kwietnia do 20 czerwca notowano nadmierną śmiertelność w Sztokholmie. Bilans milionowego miasta to nadwyżka 915 zgonów aktualnie oscylująca wokół 850. Zakażenia i chorzy nadal są ale nadwyżek śmierci nie da się udowodnić. Sztokholm ma odporność stadną tak jak Polska głupotę stadną. Pozostałe części Szwecji z racji mniejszego zagęszczenia dopiero gonią Sztokholm ale nie przekraczają jego wskaźników jak Polska o 3 razy. .......................... obrońcy holocaustu Polaków, tacy do grobowej dechy i to własnej, usilnie bredzą że w Szwecji jest mała gęstość zaludnienia a na wiosne mówili o szwedzkim ludobójstwie. Fakty 1 - Sztokholm przeogromna gęstość, zakażony do bólu kości że nie da się więcej a od 8 miesięcy nie odnotował nadwyżek (zgonów ponad średnie wartości 0.88/1000) 2 - Bułgaria jako jedyna ma więcej śmierci nadmiarowych od Polski przy małej gęstości zaludnienia a poza Sofią nie ma ani jednego wielkiego miasta 3 - Rosja niewiele lepsza od Polski a tam gęstość najniższa w Europie 4 - Holandia nie licząc państw miast ma największą gęstość i przez długie miesiąca miała symboliczne obostrzenia koncentrujace sie na rozrywce - efekty niedużo gorsze od Szwecji. Zgonów na koniec roku ponad przewidywane/wartości maksymalne lat ubiegłych Holandia 0.84/1000, Szwecja 0.58, Polska 1.66. Cała Szwecja 5939, samo podkarpacie 4619 śmierci - holocaust bezobjawowy.............. nadmierna śmiertelność zależy przede wszystkim od nieznanej w Polsce wysokiej średniej życia i odsetka emerytów oraz tego czy nie rządzą idioci podobni do PIS co sabotażem służby zdrowia i wszelakim dokręcaniem śruby dokonują zbrodni. ............ https://www.scb.se/contentassets/edc2b33f85ad415d8e7909002253ed84/2021-02-08-preliminar_statistik_over_doda_inkl_eng.xlsx https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/zgony-wedlug-tygodni,39,2.html https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/artikel/5208763/oversterfte-2020-coronavirus-pandemie-dodental-hoger-cbs
Skrzypek na dachu2021.01.19 17:54
PiS to debile paskudne a Seorge Goros daje im rozkazy .
EWA2021.01.19 7:18
Ci rządowi nieudacznicy ślepo naśladują zachód. Zero refleksji w tych pustych łbach. Ale to się może dla nich źle skończyć, nie wystarczy trąbić, że tak bardzo dbają o stare pokolenie, na litość nikt się nie nabierze. Tylko pytanie co za pustaki się trafią, jeżeli tych się społeczeństwo wyzbędzie.
NEOS com pl2021.01.18 22:13
... juz wnet stado baranow ewentualnie lemingow ... z Eju skoczy samowolnie w przepasc ... jak bizony w ameryce ... i znowu ... ziemia obiecana ... dla pejsatych ....
Jazzz2021.01.18 18:57
NIKT NA SWIECIE NIE WIE JAK POSTĄPIĆ, może poza kilkunastoma wyjatkami. Nie tacy przywódcy potknęli się na chińskiej zarazie. Jak się patrzy na chaos w USA, lub godzine policyjną we Francji od 18 do 6, to Polska wygląda całkiem dobrze. Trochę już mnie męczą naładowane emocjami felietony o niczym. Politycy wszystkich DEMOKRATYCZNYCH państw są przerażeni, bo jak jest chaos w społeczeństwie i w gospodarce, jak masowo umieraja obywatele to bardzo łatwo mozna stracić władzę. Nie boją sie tylko władcy państw totalitarnych. Im nic nie grozi, ich nikt nie odwoła, nikt nie jest w stanie odebrac im władzy. A to że obywatele masowo umierają, nie ma najmniejszego znaczenia, najważniejsze jest zwycięstwo marksistowskiej rewolucji. Tak Chińska Republika Ludowa może pokonać USA.
trucker Texas2021.01.19 12:45
Czlowieku nie siej komuszej propagandy ,jaki chaos w USA ,chaos to masz Ty w swojej klepecie , medioto. Burdel to Wy macie w Europejsatej Krainie.
j23żyje2021.01.17 15:10
Nie wiem czy pisanie o jakimś PR ma sens. Nasi rzadzący robią dokładnie to samo co robi cała Europa, a szczególknie Niemcy. Więc przypuszczam że ida jakies dyspozycje z górry, które nijak sie maja do rozwoju epidemii u nas. We wrześniu Europa po wakacjach zmieszała uczniów chorych ze zdrowymi i natychmiast to samo zrobili nasi z wiadomym skutkiem. Teraz lockdown wydłużono do końca stycznia i to samo natychmiast zrobili nasi, mimo że nie było do tego specjalnych powodów. Lockdown wydłużono, ale za to milion dzieci , które obok służby zdrowia są głównym pasem transmisyjnym wirusa, wysłano do szkół i zmieszano. Więc radzę się w tym co robi ten rząd nie doszukiwać jakiejś logiki. No bo czy znacie kogoś kto zaraził się na stoku? Za to wielu zaraziło się od swoich pociech, które wróciły ze szkoły.
Alojzy Cedzidło2021.01.16 15:07
Dlaczego ta " Matuchna " z gonadami "Tatuchny " zionie taką nienawiścią do PiS . Pisze jak dla skończonych matołów . Bo tylko matoł widzi w PiS-e jedynego winnego tych jaj a reszta to cacy.Ale też matoł myśli . zę PiS robi wszystko elegancko . Jasne ,że nie . Ale też i matoł nie widzi ,że błędy PiS to często są wymuszone przez np. totalnych , kapujacych kazdy krok do Brukseli . Szczepionki i szczepienia . Jakoś dziwnie " Matuchna z gonadami" nie widzi ,że tą wiedzę o szczepionkach i szczepieniu czerpiemy od takich jak "Matuchna z gonadami" uczonych A ci ani rusz nie chcą uzgodnić swoich " naukowych " opinii I na koniec . Matuchno Kochana , masz duży talent do pisania , a nie piszesz ,że i tu na tym światowym nieszczęściu zwanym pandemią ktoś ma w nosie nasze zdrowie . Dla tego " ktosia " ważniejsza jest kasa .
sowa2021.01.15 23:42
To nie pan Niedzielski -mam wrazenie ze on nic nie ma do powiedzenia. Rzadzi masonsko-lewacka unia - daje kase i wymaga. A PIS nie ma wyboru (nie wspomne o PO ktore wrecz wlazilo "od tylu" unii.
katolicka deratyzacja Polski2021.01.15 14:11
Konfederacja Rosyjska dazy do eksterminacji Polakow,i do Rozbiorow. Endecki szczur antykatolicki Matka KLurwa niszczy Polske za ruble i za szekle.
JonB2021.01.17 15:56
Jestes srollem - to oczywiste.
Andej2021.01.12 12:02
Słuszne spostrzeżenia. Zwłaszcza w sytuacji, gdy o wszystkim decydują media i wzbudzane przez nie emocje. Od czasów Lenina propaganda jest najważniejszym orężem.
Olek2021.01.11 19:18
Matka Kurka,co mu skórka zeszła z ogórka,a kiedy purka powstają wiórka,
Władysław2021.01.13 13:10
Kurna Olek, czarny bolek!
Ciekawy2021.01.11 10:44
Ty, Kurka. A pojechał żeś do Włoch z wizytą tak jak żeś szumnie zapowiadał w marcu ubiegłego roku?
Natalja Siwiec2021.01.14 14:47
Kurka ma krótką pamięć i myśli, że my też.
oglądaj2021.01.9 20:44
https://www.youtube.com/watch?v=FQ3g4moQihk
ważne2021.01.9 20:43
https://www.youtube.com/watch?v=FQ3g4moQihk
franc2021.01.9 9:26
nie wierzyć pisowskim bandziorom mordercom złodziejom i oszustom mściwego obszczanego neomarksisty kaczafiego to są paroby i sługusy bestii wykonują każdy rozkaz który im wydadzą zniszczą wszystko łącznie z nami
katolicka deratyzacja Polski2021.01.15 14:12
Bolszewicy maja fantazje mordercow z Katynia.
Anonim2021.01.9 7:23
NIEDZIELSKI JAKIE JEST TWOJE PRAWDZIWE NAZWISKO TY CHAZARSKA PARSZYWA MORDO
JERZY02021.01.7 19:09
Nieładnie panie kurka uzywać takich brzydkich slów.Mnie tez wiele rzczy się nie podoba ale bez przesady. Kraje takie jak Hiszpania czy Włochy planują nawet obowiązkowe szczepienia!/. godzina Policyjna czy to komu kojarzy czy nie kojarzy obowiązuje już we Francji, w e Włoszech własnie i chyba Niemczech...o ile pamiętam. Pan Niedzielski jest rzeczywiście niezbyt trafnym czlowiekiem do komunikowania się z ludżmi. Propaganda szczepień jest zatrważająca. Rzeczywiście te młode dziennikarki,i dziennikarze pojęcia nie majcy o polskim języku. trajkocza od rana do wieczora. szczepionka nie schodzi im z ust.Brakuje mi w telewizji mniej propagandy a więcej faktów. Niech się wypowiedza lekarze którym moglibyśmy zaufać.! albo jeden jakiś [jak wszwecji] Niech powiedzą. Które szczepionki producenci nam odszyfrowali. bo podobne nie wszyscy producencji dzielą się wiadomościami . A więc czy obecnie podawany Pfizer był zrobiony z namnozenia komórek z wątroby płodów nienarodzonych? czy naprawde Kwas rybonukleinoy nie zagraz naszym genom? i czy jeśli szczepienie jest DOBROWOLNE to jakim prawem dzień w dzien właściwie straszy się tych co po prostu nie chą się zaszczepić. Jakim prawem nazywa się akt szczepienia aktem PATRIOTYCZNYM co w złym świetle postawiło tworcę TVRepublika. i ujawniło jak wielu prawicowych dziennikarzy ma gdzieś zasady,przykazania Boskie też. Ludzkośc ze swojego zdrowia zrobiła sobie BOGA i jeżeli temu Bogu coś zagraża to GOG W TRÓJCY ŚWIĘTEJ MUSI ZEJŚC NA DRUGI PLAN? Nie kochani. A pan kurek niech zejdzie nam z oczu i pisze sobie w Gazecie gównianej Michnika. zjazd do zajezdni.
Anonim2021.01.7 18:50
To niech się te mędrzec dowiaduje, jakie środki stosują inne kraje, ratując się przed kowidową eksterminacją./stp
hrabia Potocki2021.01.6 20:57
Zawsze wraz z rodzina glosowalem na PIS, bo choc nie byl perfect uwazalem ta partie za mniejsze zlo niz PO czy PSL nie mowiac o bylych komunistach, niestety swoimi bledami , glupota wrecz totalna i brakiem logiki postanowilismy ze nie bedziemy glosowac wiecej na pIS, chyba wogole nie pojde na wybory bo nie ma kogo glosowac. Kaczynski swoimi idiotycznymi pomyslami wraz z Morawieckim zniszczyl to w co wierzylismy, do tego ten minister zdrowia to tragedia. jak takiego osobnika mozna postawic na tak waznej funkcji w MZ.---czlowiek tragedia
Władysław2021.01.13 13:32
To prawda. Aż w oczy kłuje do jakiego stopnia PiS byłjest/będzie (?) partią żydowską. Rok 2020 postawił kropkę nad "i" - nie będę już głosował na żydów. Po prostu, w zgodzie ze swoim sumieniem, nie pójdę na wybory. Tchórzostwo Kaczyńskiego, uległość Morawieckiego i wręcz dyspozycyjność wobec żydów Dudy przybiera już monstrualne formy. Zastanawiam się tylko, czy oni już tak dalece oderwali się od nas, Polaków, że mają nas za idiotów? Czy myślą, że my tego nie widzimy?! Kurski sprowadził poziom TVP do poziomu TVN. Jakieś durne lub denne serialiki dla półidiotów, muzyka na poziomie Zenka i ŻADNEJ pozycji repertuarowej dla Pana Cogito... Dla Kurskiego liczy się tylko "oglądactwo". Obecne programy informacyjne to neverending shopping: szczepionki, szczepionki, szczepionki, sprzedać, sprzedać, sprzedać! Za wszelką cenę wmusić w Polaków żydowski produkt, nie wiedzieć czemu zwany szczepionką. Do wyborów parlamentarnych 3 lata. Jeśli PiS nie dokona autokatharsis - przegra. Nie ze zdrajcami z PO, KO, Lewicy et consortes. Przegra sam ze sobą, ze swoim tchórzostwem i służalczością wobec żydów i ich mediów. 5 lat minęło, a sądy i media ledwo ruszone... Szkoda. Bardzo szkoda, bo przegra Polska i Naród Polski.
LookSkyWalker2021.01.6 10:22
Jako były wyborca PIS (do 19 lipca od 2019r. - ustawa Rzymkowskiego 447) cieszę się, że Matka Kurka przejrzała na oczy i nie wierzy w PIS jak Kmicic w Radziwiłła. Ponadto PIS sam podcina sobie gałąź na której siedzi. Przykładem tzw. Piątka Kaczyńskiego - co wprost dowodzi , że Jarosław Covid-19 Kaczyński oszalał.
AlFinney2020.12.20 22:53
Jako wieloletni wyborca PiS stwerdzam, ze druga czterolatka w ich wykonaniu jest fatalna co doprowadzi do przej.... wyborow w 2023. Ja juz niestety na nich nie zaglosuje. Klamia nie gorzej niz PO.
kerr2020.12.21 5:48
Głupiś synku :(
waldek2021.01.15 12:48
Dokładnie. Kłamią 10 razy bardziej niż PO. O aferach nawet nie piszę.
UWAGA 666 w natarciu i ...2020.12.20 21:15
NIE BEDZIEMY KRÓLIKAMI DOŚWIADCZALNYMI ..........
666 w natarciu2020.12.20 21:13
Właśnie - koŁtuństwo - chce nami rządzić ........ WCISKAJĄC NAM FAŁSZYWE INFORMACJE ----------
#$#2020.12.20 21:10
Panie ekonomisto NIedzielski ----------------- DLACZEGO W POLSCE NIE LECZY SIĘ LUDZI AMANTADYNĄ - za 10 zł ....... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sanitariusz Pogotowia z WHO2020.12.21 2:12
Masz coś na syfilisa?
SLAWAN2020.12.20 20:58
MK ma 200% racji. Jestem bardzo zaniepokojony i jednocześnie zawiedziony ich decyzjami. To jest pasmo amatorszczyzny ostatnio. Wygląda tak, jakby NWO dał im propozycję nie do odrzucenia, albo prezes mocno przekroczył granicę kompetencji. Jedno i drugie jest niewybaczalne i z pewnością zaważy na wyniku przyszłych wyborów.
Noel2020.12.20 20:14
Ty też "Kurka" jesteś skończonym "idiotą", skoro w tak chamski sposób , emocjonalnie komentujesz ostatnie wydarzenia. Myślałem , ze myślisz mózgiem a nie nienawiścią, jaka wylała się z twojej jadaczki niczym z paszczy niejakiej Lemparcicy. Zmień styl i zacznij mówić normalnie. Jak kiedyś!
Anonim2020.12.21 7:44
Widocznie zidiocenie PIS osiągnęło już taki poziom, że nawet MK nie wytrzymał.
PePe2020.12.20 16:10
Aha jeszcze jedna rada. Jeśli zazwyczaj zabierasz na imprezę jedną flaszkę, tym razem weź dwie. Tę drugą dobrze schowaj. Ok 1 w nocy będziesz panem życia i śmierci.
Marian P.2020.12.20 14:48
Zacznijmy od tego że pisowscy aparatczycy już pogubili się w tych swoich kłamstwach i obłudzie nie patrząc co mówili wczoraj czy przedwczoraj, a tak po prawdzie to sobie mogą ta godzinę policyjną wsadzić w d....., nie ma żadnych podstaw prawnych na jej wprowadzenie. Oczywiście faszyści pisowscy twierdzą inaczej, ale to ich problem.
ONA2020.12.20 13:59
Ale Matka Kurka a może wodna wymyśliła idiotyzm
gumowa kaczka2020.12.20 12:00
matka kurka i idioci w tytule -brawo Fronda
Waldek2020.12.20 11:35
Więcej "Matka Kurka" na frondzie to jest głos rozsądku którego innym brakuje lub są funkcjonariuszami swoich formacji i muszą pleść bzdury
Hania2020.12.20 10:19
ostatnio ,,Matka Kurka" coraz bardzie mnie rozczarowuje. Jego teoria to taka papka słowna
PePe2020.12.20 9:52
Spójrzmy na to z pozytywnej strony. Nareszcie impreza, na którą wszyscy przyjdą punktualnie. I co najważniejsze, impreza z której nie będzie można wyjść. Drodzy panowie zapomnijcie już o brzęczących za uchem głosach wściekłych małżonek po północy: "Do domu pijaku!!!". Macie w ręku atomowy argument: "Aaale ooo sooo chodzi??? Ghhoodzina poolicyjna!"
prawy2020.12.20 9:13
a lewaccy zjednoczeni niszczyciele tylko POtrafią obrażać,kłamac,łamac prawo itd.wy byscie "dbali" o POLAKOW piękne słowka,hasełka dla zaglady ludzkosci precz z komuna!!!!!!!
Anonim2020.12.20 8:51
Ludzie włączcie myślenie? Polacy nie zachowujcie się jak Żydzi podczas niemieckiej okupacji?
Ojciec prać !2020.12.20 8:10
A może po prostu jest to metoda na kryzys , banki przejmą majatki zadłużonych przedsiębiorców , krórzy nie moga zarabiać . Powtórka z 2008 .
Anonim2020.12.20 8:50
to jest celowe działanie, kiedyś wskazywano NWO, dziś to jest "wielki reset", są w tym temacie książki, w skrócie, liwidacja gotówki, liwidacja prywatenych majątków (biznasów), gwarantowany zasiłek, depopulacja, fasadowa demokracja, ...... sprawdź w Google?
ojciec2020.12.21 2:17
prać !
antyOwsiak2020.12.20 2:30
Jak zwykle Matka Kurka chce wylatać nad poziomy. Napisz jeszcze o ufo i masonach. Na tym też da się jeszcze zarobić...
Józef2020.12.20 9:22
Akurat tutaj Kurka ma rację.
Skrzypek na dachu2020.12.20 0:55
Brawo Pan MK .
Skrzpek na dachu2020.12.19 23:38
Brawo MK . Szczepionka gorsza niz zaraza .
JANOSIK2020.12.19 23:29
Pod przykrywka covidu legalna eutanazja.Wiekszosc otumaniona,glucha i slepa ale oto im chodzilo.Pozdro
akuszer2020.12.19 22:18
Statystyki na dzisiaj pokazuja, ze aby "ocalic" jednogo zakazonego cividem poswieca sie zycie wielu innych. I to w imie ...ochrony zycia.TO JEST SKANDAL !
Anonim2020.12.20 8:16
Delikatnie mówiąc, skandalem jest to, że jest lek generyczny Amantadyna, co stawia na nogi ciężkie przypadki w dwa, trzy dni, a rząd RP, jak i Min. Zdrowia zakazuje jego stosowania, i tysiące chorych umiera w ciężkich cierpieniach? ale to nie jest cała prawda, bo VIP-y załatwiają sobie Amantadynę i po trzech dniach wychodzą ze szpitala? ........... Dr Bodnar: Gdyby mnie posłuchano, to w ciągu miesiąca pandemia zostałaby opanowana ... https://nczas.com/2020/12/19/dr-bodnar-gdyby-mnie-posluchano-to-w-ciagu-miesiaca-pandemia-zostalaby-opanowana/
Dr Wolensky2020.12.21 2:15
Ale dlaczego anonim jak takie mądre wywody? Kie licho?
ELA2021.01.11 16:20
NiedzielskI zapytany o przyczynę ogromnego wzrostu liczby osób zmarłych w Polsce w roku 2020 (o ok. 70 tys - skoro na COVID zmarło w Polsce w 2020 roku około 29 tysięcy osób, to skąd wzrost zgonów o kolejne 41 tysięcy? :.) podczas gdy w Niemczech, Austrii, czy nawet we Włoszech nie ma ogólnego wzrostu liczby zgonów odpowiedział: „Część zgonów wynikała z ograniczenia możliwości dostępu do służby zdrowia."TO ZAPYTAJMY MINISTRA NIEDZIELSKIEGO ;'K T O ograniczył możliwości dostania się do lekarza,kto wprowadził locdown do przychodni ,kto wprowadził diagnozowanie i leczenie ludzi przez telefon ??? Read more: https://www.pch24.pl/dlaczego-w-2020-roku-w-polsce-zmarlo-o-70-tys--osob-wiecej-niz-rok-wczesniej--minister-unika-precyzyjnej-odpowiedzi,81212,i.html#ixzz6jFfNoA83
Anonim2020.12.19 22:14
Czy decyzje rządu RP w których barał udział pof. SImon są niewiarygodne? Kłamliwe? >>> Prof. Simon brał pieniądze od firmy Pfizer, producenta szczepionki na Covid-19 ... https://nczas.com/2020/12/19/prof-simon-bral-pieniadze-od-firmy-pfizer-producenta-szczepionki-na-covid-19/
Anonim2020.12.19 21:58
Nie bądźmy egoistami? Przekazujmy świadectwa wyleczeń Amantadyną? Znam kilka przypadków, stanów ciężkich na Oddziałach COVID, i tak np. jeden krytyczny pod respiratorem, dwa dni leczenia Amantadyną i gość wyszedł do domu, drugi ciężki przypadek, napowietrzany telenem aby unikanąć respiratora, trzy dni leczenia Amantadyną i gość wyszedł do domu?
nawiązujac do tytułu to...2020.12.19 21:45
Wynurzenia idioty od idiotycznych artykułów, który nic nie wie...
Kiss2020.12.19 20:58
Kretyńska decyzja niczym niepoparta wymuszenie na Narodzie posłuszeństwa właścicielom koncernów farmaceutycznych. Wstyd mi za rząd który popierałam co was opętało. Będziemy pamiętać !!!
Stary2020.12.19 20:13
Nie każdy Kurek jest mądry zwłaszcza jak cieknie woda
Pozdrawiam2020.12.19 19:41
https://www.thepolishtelegraph.co.uk/wiadomosci/artykul/1289-polka-z-uk-poddala-sie-dobrowolnemu-szczepieniu-po-ktorym-doznala-paralizu
NEOS com pl2020.12.19 19:52
... no niektorzy maja lzejsze objawy ... hehe https://www.youtube.com/watch?v=GCuJm2wOCfQ
Pozdrawiam2020.12.19 19:38
Fronda znowu wpuściła na swoje łamy Matkę Kurkę! Strasznie wywrotowa robi się ostatnio ta nasza Fronda.I bardzo dobrze! Jednak pracują dla tego portalu jeszcze jacyś przytomni ludzie...
W PIS TO SAMI IDIOCI2020.12.19 19:25
NIE TYLKO W PR
man.of.Stagira2020.12.19 19:17
„Dam dobry przykład i pójdę się zaszczepić. Myślę, że ważniejszy będzie przykład niż przekonywanie. Natomiast świetnie rozumiem, że będzie grupa osób, która nie da się przekonać i jestem przeciwnikiem tego, żeby ich na siłę do tego zmuszać” – mówił ks. Isakowicz -Zaleski.
Magda Anna2020.12.20 8:41
Ksiadz isakowicz - zaleski stracił już jakis czas temu wiarygodności. Celebryta, bez sutanny. Chce tworzyc komisje d/s pedofilii- aprzepraszam jakie narzedzia ma mieć ta komisja? Dlaczego pedofilami nie powinna zajmować sie prokuratura i sady, a wcześniej policja? co ks. isakowicz ma przesłuchiwać, kogo, z jakiego nadania? na początku wydawało mi sie, że on chce dobrze, ale w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, ze tak naprawdę to on swoimi działaniami zaciemnia sprawę. Pedofile- policja- sąd- wiezienie a nie dziwne komisje. I jeszcze dużo do myślenia daje posłuchanie wywaidu z Anną Walentynowicz niedługo przed 2010 rokiem- gdzie odpowiada na pytania o ks,. Isakowicza. Ciekawe...bardzo
KATON STARSZY2020.12.19 18:47
Wstąpił do Konfederacji albo PO-st ubecji.Raczej to drugie,widać to po agresywnym stylu.Wystarczy kryzys,sytuacja podbramkowa i tzw. szlachetni,wysypują się jak rozdarty worek ziemniaków.Rząd działa w ,, stanie wyższej konieczności" i jakieś drobne błędy są nieuniknione,zwłaszcza ,że mamy jadowitą opozycję plus popier....ne wolne elektrony jak wściekła ,,kurka"Uważam że obecne restrykcje są zbyt małe,a i tak ludzie do nich się nie stosują. Przed rozbiorami mieliśmy tzw,szlachetków opłotkowych na usługach PO - magnatów ze sztandarami Liberum Weto. A zresztą zawsze ich dużo mieliśmy i mamy. W histori ludzkości bardzo często mamy sytuację w której musimy się ograniczyć od różnych fiku-miku,choćby na stoku.
Waldemar2020.12.19 20:46
Według CDC, COVID jest wirusem o 99,8% przeżywalności , podobnie jak grypa, gdzie przeżywalność wynosi 99,9%. Chociaż prawdą jest, że ciężkie przypadki COVID mogą mieć poważne następstwa, dotyczy to każdego poważnego przypadku choroby układu oddechowego, w tym grypy .
Anonim2020.12.19 21:12
różnie to eksperci oceniają, średnio mówią że covid 2 razy gorszy od grypy. To może szokować wielu ale nawet znałazłem porównanie. Oficjalnie na stronach monaru podają równie szokujące informacje że królowa narkotyków heroina uzależnia bardziej od amfetaminy tylko 2,25 raza. I w nawiasie że zdaniem niektórych naukowców do 2,4 raza. I kto w to uwierzy? Nikt poza tymi co to badają.
Anonim2020.12.19 18:40
PIS działa wg scenariusza. Tak ma być i chaos informacyjny, i kreowanie psychozy. Przymuszą do szczepionek to pewne. PIS ma w interesie zmniejszyć populację Polaków przez medyczny preparat depopulacyjny zwany szczepionką. PIS chce znacjonalizować hotele i inne przedsiębiorstwa by potem odsprzedać jako korzystną ofertę żydomasonerii. Po to są niekończące się zakazy prowadzenia działalności gospodarczej. Pracodawcami będą korporacje i rząd. Takie są zamierzenia. 2 cele: nacjonalizacja i depopulacja.
1000 %2020.12.19 18:09
Zgadzam się !!! PIS idzie na dół. Odwracają się od niego NAJTWARDSI WYBORCY!!! Chyba tego chcą? Albo celowe działanie.
Anonim2020.12.19 19:26
Cyt. "NAJTWARDSI WYBORCY" - po prostu Polacy?
Contral2020.12.19 18:02
Tym razem z Piotrem Wielguckim (Matka Kurka) się nie zgadzam. Owszem PiS robił różne błędy jednak jak ktoś obserwuje sytuację epidemiczną w Polsce to na pewno zauważył liczba infekcji wprawdzie się ustabilizowała ale za to liczba zgonów na dobę wynosi niemal pół tysiąca. Gdybyśmy mieli po około stu zgonów na dobę to pół biedy. Ale mamy pół tysiąca - a to już jest problem. Inna sprawa że nie wiadomo jak będzie w najbliższych tygodniach przebiegał rozwój epidemii. Na razie mamy stabilizację a co będzie potem nie wiadomo.
Anonim2020.12.19 19:23
Co ty człowieku pier-dzielisz? Pytanie jest o to: czy to głupota, czy celowe działanie rządu RP? ... Dr Bodnar: Gdyby mnie posłuchano, to w ciągu miesiąca pandemia zostałaby opanowana ... https://nczas.com/2020/12/19/dr-bodnar-gdyby-mnie-posluchano-to-w-ciagu-miesiaca-pandemia-zostalaby-opanowana/
Anonim2020.12.19 19:23
Prof. Simon brał pieniądze od firmy Pfizer, producenta szczepionki na Covid-19 ... https://nczas.com/2020/12/19/prof-simon-bral-pieniadze-od-firmy-pfizer-producenta-szczepionki-na-covid-19/
Anonim2020.12.19 19:30
Mam nadzieję, że działaniem agend rządowych zajmie się NIK oraz Prokurator Generalny? Sprawa dotyczy niewyjaśnionych śmierci Polaków? Smierci spowodowanych odmową leczenia lekiem generycznym jakim jest Amantadyna?
Anonim2020.12.19 19:31
Ludzie włączcie myślenie? Polacy nie zachowujcie się jak Żydzi podczas niemieckiej okupacji?
Anonim2020.12.19 19:36
Jeżeli rząd RP jest zmuszony zapłacić przemysłowi farmaceutycznemu i grandziarzom haracz za preparat do wszczepiania ludzi, to niech im rząd zapłaci. Domagamy się leku generycznego do leczenia grypy tj. Amantadyny. Skutecznego leku.
Waldemar2020.12.19 20:48
Według CDC, COVID jest wirusem o 99,8% przeżywalności , podobnie jak grypa, gdzie przeżywalność wynosi 99,9%. Chociaż prawdą jest, że ciężkie przypadki COVID mogą mieć poważne następstwa, dotyczy to każdego poważnego przypadku choroby układu oddechowego, w tym grypy .
Anonim2020.12.19 21:56
Nie bądźmy egoistami? Przekazujmy świadectwa wyleczeń Amantadyną? Znam kilka przypadków, stanów ciężkich na Oddziałach COVID, i tak np. jeden krytyczny pod respiratorem, dwa dni leczenia Amantadyną i gość wyszedł do domu, drugi ciężki przypadek, napowietrzany telenem aby unikanąć respiratora, trzy dni leczenia Amantadyną i gość wyszedł do domu?
ELZBIETA2021.01.11 16:18
NiedzielskI zapytany o przyczynę ogromnego wzrostu liczby osób zmarłych w Polsce w roku 2020 (o ok. 70 tys - skoro na COVID zmarło w Polsce w 2020 roku około 29 tysięcy osób, to skąd wzrost zgonów o kolejne 41 tysięcy? :.) podczas gdy w Niemczech, Austrii, czy nawet we Włoszech nie ma ogólnego wzrostu liczby zgonów odpowiedział: „Część zgonów wynikała z ograniczenia możliwości dostępu do służby zdrowia."TO ZAPYTAJMY MINISTRA NIEDZIELSKIEGO ;'K T O ograniczył możliwości dostania się do lekarza,kto wprowadził locdown do przychodni ,kto wprowadził diagnozowanie i leczenie ludzi przez telefon ??? Read more: https://www.pch24.pl/dlaczego-w-2020-roku-w-polsce-zmarlo-o-70-tys--osob-wiecej-niz-rok-wczesniej--minister-unika-precyzyjnej-odpowiedzi,81212,i.html#ixzz6jFfNoA83
man.of.Stagira2020.12.19 17:43
„Dam dobry przykład i pójdę się zaszczepić. Myślę, że ważniejszy będzie przykład niż przekonywanie. Natomiast świetnie rozumiem, że będzie grupa osób, która nie da się przekonać i jestem przeciwnikiem tego, żeby ich na siłę do tego zmuszać” – mówił ks. Isakowicz -Zaleski.
Cris2020.12.19 17:14
To jest coś niebywałego!!!!! Istnieje polskie lekarstwo wynalezione w Polsce bardzo tanie ( 10 zł opakowanie) AMANTADYNA i zabroniono ną leczyć. Ma 100 % skuteczności.To jest ludobójstwo Polaków. Dlaczego ci wszyscy simony, chorbany, guty,niedzielskie i inne potwory nadal nami manipulują. DLACZEGO !!!!!!!!!!!!
Anonim2020.12.19 19:45
Prof. Simon brał pieniądze od firmy Pfizer, producenta szczepionki na Covid-19 ... https://nczas.com/2020/12/19/prof-simon-bral-pieniadze-od-firmy-pfizer-producenta-szczepionki-na-covid-19/
Jakub2020.12.20 5:50
Simon wypowiedzi na PCh24PL: https://www.pch24.pl/prof--simon-wzywa-do-zamkniecia-kosciolow--mowi-o-religizmie-i-fanatyzmie-religijnym,80486,i.html
NEOS com pl2020.12.19 19:58
.... e takie tam uboczne ... objawy ... hehe ... https://www.youtube.com/watch?v=GCuJm2wOCfQ
prosty2020.12.19 16:48
Najprawdopodobniej przestraszono się liczby zgonów, kilka tygodni listopada było ponad 200% średniej. Decydowali medycy, którym się marzy sprowadzenie nowych zachorowań do zera. Sygnałem były działania sąsiadów, można tłumaczyć, że oni wprowadzili większe ograniczenia. PR-owo rzeczywiście rozegrano temat kiepsko, merytorycznie też, zamykanie hoteli i stoków narciarskich w sytuacji, gdy po mieście połowa chodzi z odkrytym nosem i nikt nie reaguje jest niezrozumiale.
Anonim2020.12.19 16:53
na moje oko - sportowcy przechorowali do listopada, lud miast i wsi do grudnia a teraz zostaly tylko domy starcow bo od poczatku tego miesiaca nie ma zgonow ukrytych, juz nie ma kto w Polsce umierac a oni walą nie kolejny tylko ten sam ciagnacy sie od dawna , jeszcze ostrzejszy lockdown
Anonim2020.12.19 16:48
Byliscie kiedyś na OIOM-ie? Bo ja byłem i widziałem to i owo. Co prawda oddział niecovidowy ale mam pojecie kto tam leży i jakie ludzie mają perspektywy. Nie kwestionując wielu indywidualnych przypadków, nierzadko zakażonych pracowników służby zdrowia, trzeba jednak powiedzieć jasno ze od wiosny rząd skupia się wskrzeszaniu trupow a nie ochronie zdrowia. W imię tych co umierają zabija się tych co mogli by pozyć. Liczby respiratorów mają się nijak do nadśmiertelności
Jazzz2020.12.19 20:19
To wielki, na skalę światową eksperyment. Nikt na świecie nie wie jak się zachowć, jak i co zrobić najlepiej. Krytykować, można wszystko, totalnie, jak opozycja. Ale nikt nie podaje lepszego, pewnego, sprawdzonego rozwiązania. WIESZ JAK ZROBIĆ LEPIEJ, POWIEDZ, MOŻE DOSTANIESZ NOBLA.
Anonim2020.12.19 20:48
Są różne mniej lub bardziej udane drogi - chińska, szwedzka, szwajcarska ale na pewno najgłupsza jest polska, charakteryzująca się największą ilością zgonów po Hiszpanii, gdzie ludzie średnio żyją 4 lata dłużej. Najlepiej trzeba było nic nie robić, tzn leczyć a nie uprawiać ideologię. Byłeś w szpitalu gdy było po 50 zakażeń dziennie? Bo ja byłem. I co widziałem? Pustki, praktycznie żywego ducha. Tak od wiosny dbano o ludzi. Zamknąć wszystkich w domu i może się uda. Jeszcze rok temu były akcje informacyjne dla seniorów jak zadbać o odporność a teraz uczono jak odporność zdewastować. Gdy Szwecja biła na wiosnę rekordy śmierci nadal zachęcano do spacerów, dlatego tam niezależnie od fikcyjnych cyfr covidowych i kompleksu na tle Norwegii i Finlandii zakończą rok z 3 razy mniejszą liczbą zgonów na mieszkańca, co dotyczy także dużych miast z wyjątkiem Sztokholmu. Smutne ze przyznajesz że to był eksperyment na żywych kiedyś ludziach.
Han2020.12.19 16:27
Czas tych debili i idiotów skonczy sie szybciej jak sie zaczął. Decyzje są niedorzeczne, idiotyczne i nie maja nic wspólnego z obecną sytuacją. To poczatek konca PiS.
Jakub2020.12.20 5:56
I co dalej drogi Han'ie? I co dalej?! I kto dalej?!
Alojzy Cedzidło2020.12.19 16:27
No proszę . Nasza Matuchna z gonadami straciła/ł cierpliwość . Pojechała /a po bandzie . Tyle tylko ,że w stylu tych bezrobotnych Strajkujących Kobiet , Nie to ,że nie ma racji , Nie wiem , siedzę w domu . Na imprezę się nie wybieram . Tak więc może ma , bo takie obostrzenia zepsują cały świąteczny " łykend". Tylko po co to zaniżenie kultury.
M.2020.12.19 17:53
MK już dawno skompromitował się i mentalnie dołączył do SK. Już go nie czytam.
Alojzy Cedzidlo2020.12.19 19:25
Mamy podobne opinie . Z małą różnicą . Ja czytam . Nie z miłości do Matkowatego. Po prostu chcę mieć własne zdanie ze żródła a nie z oczyszczalni. Chociaż prawdę pisząc to mam tez wątpliwości czy to żródło zwane Frondą jest takie czyste . Np. Wbrew Regulaminowi zbyt dużo przymykają oczka na częsty zanik kultury. A to już blisko do manipulacji faktami. . . .
Anonim2020.12.19 16:25
gdyby nie te ograniczenia to zmarło by niepotrzbnie50 tysięcy Polaków a nie 20 tysięcy i też niepotrzebnie - przedwcześnie.
Michał Jan2020.12.19 17:05
Chyba żeby posłuchało się dr. Bodnara. Ale kto by go słuchał, jak jest mus-szczepionka. A te 50 tys., to od Sajmona, Gita, czy tego siwego podżegacza rządowego?
Dodam a właściwie nadmienię2020.12.19 16:25
że pisowski nierząd może zakazać sprzedawania benzyny ropy czy gazu aby obywatele polin się nie przemieszczali, bravo Jarek, bravo nidzielski (mała literka zamysł celowy)może wtedy głupieloki zobaczą co knuje coraz bardziej znienawidzony pis, jak już mnie mohera wkurzyli tzn. jest źle!!! niech sobie niedzielski wsadzi te szczepionki w d.... będzie podobny do jeża hahahahahahaha
JN2020.12.19 16:37
Krótko i na temat: idiota do entej potęgi!!!!!
Andrzej2020.12.19 16:08
Oj, kurka wodna, zawsze taki wyważony a dzisiaj pełen złych emocji. Najpierw Matka prysznic, krótki odpoczynek w pozycji horyzontalnej i dopiero potem piszemy... A dlaczego szydzisz Kurka z przemówień Kaczyńskiego... nie wiem.
M.2020.12.19 17:56
MK już zorientował się, że na popieraniu PiS nie zarobi, więc zmienił front.
alfa2020.12.19 15:49
Do czego służą maseczki? www.youtube.com/watch?v=ivttPqPc3pI
Anonim2020.12.19 15:45
Może czas przeprosic za wszystko a nie naprawiac bledy kolejnyumi bledami. Ja przyznaje sie do popierania na wiosne zamykania szkoł (nie gospodarki) w wyniku czego nie zmarlo wowczas moze 10 tys ludzi a teraz na jesien z nawiazką wyszlo 25 tys. Tym sie roznia USA od Europy ze gdyby oni wiedzieli ze drugi samolot rozwali WTC to by go stracili wczesniej a w Polsce do konca pozwoli mu leciec i zrobic to co lockdown
A u was towariszcz z leningrada2020.12.19 16:00
to polskowo alfabieta NIET?
ala2020.12.19 15:44
Za kimś: Gdy w maju przed wyborami liczba zachorowań na covid oraz liczba ofiar śmiertelnych była niska TOtalsi i ich zwolennicy namawiali do nie pójścia na wybory, bo długopisy będą śmiercionośne, koperty śmiercionośne, posłańcy śmierci będą nam do skrzynek wkładać zarażone koperty i ludzie to łykali, bo wierzyli, że TOtalsi martwią się o życie Polek i Polaków. Krzyczeli, że Kaczyński w imię swoich chorych ambicji po trupach do celu zorganizuje wybory. Natomiast teraz jak dziennie umiera ponad 400 osób komuś najbliższych, tysiące ludzi choruje, zwolennicy opozycji krzyczą, że rząd łamie Konstytucję zakazując pójścia w jedną, jedyną, najważniejszą noc w roku by się napić i potańczyć. Bo potem już nie będzie można. Niedobrze się robi od tego zakłamania i obłudy, od tego fałszu i hipokryzji. Trzeba zawiadomić Brukselę, że rząd zabrania ludziom iść na potańcówkę, bo przecież wirus to ściema. A w maju przed wyborami było wszystko śmiercionośne!
Jazzz2020.12.19 15:34
Miliony do czerwoności wku...rzonych Polaków, kolejna grupa zawodowa nienawidząca PIS ... . Czy pan Matka trochę nie przesadził ??? Nie wiem w jakich na czerwono wkurzonych kręgach sie obraca, ale w moim otoczeniu ludzie jakoś sobie radzą, kto może pracuje normalnie, inni zdalnie, do masek się przyzwyczaili. Nikt norek nie hoduje. Trochę problemów maja jedynie rodziny wielodzietne, bo dzieciaki siedza w domu. Ale to nie jakaś kara, dopust boży. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu to była norma a mieszkanka były małe, ciasne, rodziny wielopokoleniowe i wszyscy wytrzymywali. A pisowski PR ??? Pan Matka chyba siedzi od rana do wieczora przed telewizorem to i ataku histerii dostał. Ja nie.
Jakub2020.12.20 6:05
16:34. To co, te ciasne pieerdelowskie królikarniane azbestowce nagle stały się przestronne? Co tam w głowinie siedzi? Chrabąszcz?!
witold2020.12.19 14:24
Kurka wraca tam z kad przyszedl,do antyPIS.Zalosny czowieczek.
!!!2020.12.19 14:30
SKĄD!!!!!!!!!! Piszemy i mówimy s! Nie wiem SKĄD ci się wzięło tam z???
aaron2020.12.19 15:06
Bo Witold mieszka za granica i nie ma PL czcionek na klawiaturze!
[email protected]2020.12.19 15:41
Raczej nie zna języka polskiego.
M.2020.12.19 18:01
owszem, błąd, ale myśli trzeźwo. Tak jest!
witold2020.12.19 19:42
Dziekuje.
Japa2020.12.20 12:33
Musiała ich bardzo prawda zaboleć , skoro ukrywają ,że nie zauważyli treści Twojego wpisu . A te literówki ..... Niech sprawdzają wszystkim , nie tylko niepoprawnym.
tadeusz2020.12.19 14:10
w zasadzie nic dodać nic ująć tylko ci PR-owcy to chyba z pierwszego rzędu bo w PiS zawsze najgłupsi PRowcy robią za pierwszą brygadę
Polak2020.12.19 13:46
Może już czas potrząsnąć kimś i POWIEDZIEĆ jaka jest PRAWDA. Panie Ziobro - w kraju LARUM GRAJĄ !!!
katolicka deratyzacja Polski2020.12.19 13:46
Wiadomo ,ze Matka Kurka zaczela od Komuny. I ze z tamtych czasow pochodzi jego nick,Ojcec Rydzyk-Matka Kurka. Obecnie,po przerwie,Matka Kurka WRACA do Macierzy !!!
Ratunku! Hakier znów włamał się2020.12.19 13:23
na Frondzię!
Anonim2020.12.19 13:17
Już niedługo śpiewać będą , wracaj Donald do koryta lepszy złodziej niż Kaczor bandyta.
man.of.Stagira2020.12.19 13:01
Snowflakes. Klientela Antify. To się dobrze składa bo Platforma Obywatelska właśnie do WAS skręca ...xD...oj Snowflakes, snowflakes...'Naród bohaterów'...'Wam nie trzeba Bundeswehry, Wam wystarczy....MINUS 4...cztery?'..Oj, oj, oj...
AAAtomek2020.12.19 12:49
Matka Kurka nie był w stanie wybąknąć kto jest przyczyną takiego postepowania. Odpowiadam: PiS. :D Więcej w rządzie i spółkach, mało inteligentnych prawicowych ciotek, wujków, kolegów spod bloków - miernych ale wiernych, to więcej będzie takich nielogicznych walk z wirusem, stadnin, stoczni, radio, etc
katolicka deratyzacja Polski2020.12.19 13:47
Atommek to standart komunistycznej inteligencji.
AAAtomek2020.12.19 18:52
Od faszyzujących katolickich bolszewików jak TY, wybaw nas panie!
witold2020.12.19 19:53
Katolicki bolszewik?Skad sie takie debile AAAtomki biora?
Anonim2020.12.19 12:43
Zabijanie ludzi jest krane przez prawo? tak mówi prawo karne i naturalne? Abocja be? a holokaust wirusowy jest ok?
Anonim2020.12.19 12:46
Prawo zabrania ekspertmentów medycznych, te certyfikaty i dopuszczenia szajki związanej z Big Pharmą można sobie w du-pę wsadzić? Polacy nabyli już mądrość stadną?
Anonim2020.12.19 12:50
Amantadyna - lek dopuszczony do leczenia niektórych przypadkó grypy? jest skuteczny w leczeniu wirusa? to są już tysiące świadectw w skali Kraju? Oddajcie skuteczny lek ludziom, chorym? to jest ich zdrowie? a wam "urzędnicy" wara do naszych decyzji?
Anonim2020.12.19 12:40
Skąd pochodzą są te precyzyjne plany o kolejnych falach wirusa? na które, jako społeczeństwo, musimy się przygotowywać? gdzie jest źródło tej informacji? Podrzucają nam wirusa z nieba, jak amerykanie stonkę? stąd ta precyzjność kiedy kolejna fala? i jak szkodliwy jest nowy wirus?
katolicka deratyzacja Polski2020.12.19 13:49
Konfederacja morduje Polakow na zlecenie Moskwy poprzez oglupienie.
Anonim2020.12.19 12:35
Czy Prokurator Generalny nie dopełnia swoich obowiązków służbowych? Dlaczego Prokurator Generalny Min. Ziobro nie wszczyna z urzędu postępowania w sprawie nagłego wycofania Amantadyny dopuszczonej do leczenia niektórych przypadków grypy? Podkreślam: grypy! Ludzie umierają? Prokurator posiada wiedzę w tej sprawie, choćby od ministra rządu, z mediów.
Anonim2020.12.19 12:33
VIP-y, lekarze, i ich rozdziny leczą się skutecznie Amantadyną, cirka trzy dni, także na odziałach kowidowych, a plebs umiera w ciepieniach i bólu? Gdzie jest Prokurator Generalny? Co robi Prokutor Generalny?
Anonim2020.12.19 12:34
wniosek o kontrolę NIK? ludzie umierają, a urzędnicy sztucznie blokują skuteczne leczenie Amantadyną? zbadać, czy Min. Zdrowia nie przekroczył swoich uprawnień?
Anonim2020.12.19 12:33
Pisowcy idioci ukradli chorym skuteczny lek Amantadynę? to jest holokaust? mamy prawo do leczenia się niestabdarową terapią, i za naszą zgodą, Amantadyną?
licznik hucpy niedzielskiego i szumowskiego2020.12.19 12:17
http://www.dlugpubliczny.org.pl/
zaq2020.12.19 12:12
Zszedłeś na psy, dziadu.
Anonim2020.12.19 12:00
20% amerykańskich więźniów zostało zakażone koronawirusem, wiecej niz Amerykanów na wolności, PIS wie co robi
Mała162020.12.19 11:48
Jak dożyjemy wyborów to PIS polegnie. A najlepsze w tym jest to że jakby rządziła opozycja to by było z pandemią tak samo albo raczej gorzej. Ale to już bez znaczenia :)
genus2020.12.19 12:47
PIS polegnie a kto w zamian ??? KO - Hołownia to dramat dla Polski i Polaków ,Zostało trochę zbójeckich łupów do podziału między swoich
Mała162020.12.19 14:18
Nie ma dobrych rozwiązań i wyborów. W zasadzie co 4 lata to wybieramy najmniejsze zło z koszyka coraz większych kłamców, niedorajdów, zdrajców i oszołomów. (Piszę to jako dotychczasowy wyborca PIS)
ile uratowano ludzi?2020.12.19 11:43
Zapytam nieśmiało. Wzieto ćwierć biliona pożyczek więc ile tymi lockdownami osób uratowano? Ktoś da sobie rękę uciąć że na Białorusi jest większa procentowo niż w Polsce nadwyżka zgonów? Bo to co jest w Szwecji akurat wiemy (wyjdzie im ok 6,5 tys na finiszu) ale mniejsza z nimi. Bardziej ciekawi mnie Białoruś o której nie wiemy nic. My, na koniec roku będziemy mieć ok 65 tysięcy zmarłych ponad limit.
Cierpliwy2020.12.19 12:35
"65 000 ponad limit". Jasnowidz czy co? Przejrzyj miesięczne statystyki. Przez większość roku, zgonów było mniej niż w latach ubiegłych. Po co naganiasz na szczepionki.Liczba zgonów z powodu covida-19 to 1,78% zarażonych, w stosunku do wszystkich zmarłych to 2%. Nie siej paniki. Rocznie umiera około 415 000 Polaków, w tym na covida 25 000 a na choroby układu krążenia 190 000. Tym bardziej że grypa i zapalenia płuc gdzieś się zawieruszyły w statystykach. Przecież w ubiegłym roku na grypę zachorowało 3 700 000 Polaków. A w tym? Plan pandemii wg analiz Fundacji Rockefellera przebiega prawidłowo . Potrzebny jest PR i strach i Ty go robisz.
Anonim2020.12.19 12:56
a ile ma wyjsc jak do 14.11 bylo 54 tysiące? liczone rok do roku bo wzgledem kilku lat wstecz 59 tys. dane podaje resort premiera
Anonim2020.12.19 12:57
*14.12
Helena2021.01.8 23:38
Znajdzcie w necie jak towymarła Białorus bawiła sie na Sulwestra,aż dziw skąd tyle tam ludzi,wa przecież mieli wymrzeć za rządów strasznego Lukaszenki. Czytajcie Biblie,ks.Apokalipsy to sie wam rozjaśni,bo wierzycie rządowi jak Bogu,a w szczepionki jak w niesmiertelnosc za zycia na tej ziemi. Odwróc sie od religii a nawróc do Jezusa,bo wkrótce przyjdzie. Sprawdz w Biblii,ze nie kłamie
I idiota to kołtun Niedzielski2020.12.19 11:42
https://www.youtube.com/watch?v=OLh-9TTH2dI
jle_ffm2020.12.19 11:40
I bardzo dobrze - ludzie mają być wk...ni tak aby w końcu przejrzeli na oczy i zobaczyli z kim mają do czynienia. Pycha kroczy przed upadkiem, czego życzę tej ekipie na Nowy Rok.
Na pohybel PiS2020.12.19 11:38
Trudno oczekiwać aby mało inteligentni, tępi i niedouczeni rządzący mieli mądrzejszych od nich PR-owców. Więc mamy to co mamy - głupotę i skrajną nieudolność.