LGBT i demoralizacja. Rosyjska wojna hybrydowa przeciw Zachodowi - zdjęcie
18.09.19, 13:30(fot. flickr/Cezary Zarębski/Dublin LGBTQ Pride Festival 2012)

LGBT i demoralizacja. Rosyjska wojna hybrydowa przeciw Zachodowi

23

- Cywilizacja zachodnia – Europa i Stany Zjednoczone Ameryki – jest obiektem totalnej wojny ideologicznej, informacyjnej i psychologicznej, to znaczy obiektem wojny, która nie weszła jeszcze w gorącą fazę. Na razie to wojna o dusze, wojna o umysły i świadomość przedstawiceli cywilizacji zachodniej. Wojna o demoralizację i destabilizację Zachodu. Ta wojna rozpoczęła się dawno temu i nie zatrzymała się nawet w najtrudniejszych czasach dla Moskwy - czytamy na portalu jagiellonia.org

Jest to zaprojektowana na dziesięciolecia i szeroko zakrojona strategia różnego rodzaju dywersji ideologicznej i działalności wywrotowej. W latach 60. sowiecka Moskwa wykorzystała napięcie społeczne w celu demoralizacji i destabilizacji Zachodu poprzez popularyzację lewackiej idei totalnej wolności, w tym ruchu LGBT, co w 1968 r. doprowadziło do zamieszek w trakcie tzw. „Rewolucji totalnej wolności” na Zachodzie. Dziś Kreml zmienił pozycję o 180 stopni i stara się pozycjonować siebie jako głównego obrońcę tradycyjnych wartości. Ale w rzeczywistości dla elit Rosji nie ma znaczenia, jakie wartości popularyzować, ponieważ jego głównym celem jest podział i destabilizacja Zachodu. Dlatego macki Kremla można znaleźć zarówno w lewicowych jak i prawicowych ruchach państw Europy i Stanów Zjednoczonych.

Jeszcze w 1985 roku Jurij Bezmienow, rosyjski spec od propagandy i dezinformacji, jeden z najbardziej znanych sowieckich dezerterów, który zbiegł w 1970 r. z Indii (gdzie pracował jako oficer prasowy radzieckiej ambasady) do Kanady i przyjął nazwisko Tomas Schuman udzielił wywiadu telewizji amerykańskiej, w którym przedstawił istote rosyjskiej wywrotowej działalności w krajach na całym świecie, w tym państwach Zachodu.

Gorąco polecamy naszym Czytelnikom fragment wywiadu rosyjskiego uciekiniera, który demaskuje istotę rosyjskiej wojny informacyjno-psychologicznej.

„Ideologiczna działalność wywrotowa to proces, który jest legalny, jawny i otwarty; możesz to zobaczyć na własne oczy. Wszystko, co musisz zrobić, wszystkie amerykańskie media muszą zrobić, to wyciągnąć zatyczki z uszów, otworzyć swoje oczy i zobaczyć to.
To nie tajemnica. Nie ma nic wspólnego ze szpiegostwem. Wiem, że zbieranie informacji wywiadowczo-szpiegowskich wygląda bardziej romantycznie. Sprzedaje się więcej dezodorantów dzięki reklamie, prawdopodobnie. Dlatego wasi producenci Hollywood mają takiego bzika na punkcie trillerów w rodzaju Jamesa Bonda. Ale w rzeczywistości, główny nacisk KGB nie dotyczy w ogóle tej dziedziny.

Według mojej opinii i opinii wiele dezerterów mojego rodzaju, tylko około 15 proc. czasu, pieniędzy i ludskich wysiłków jest przeznaczonych na tego typu szpiegostwo. Pozostałe 85 proc. to proces, który nazywamy ideologiczną działalnością wywrotową (przewrótem ideologicznym) lub aktywnymi środkami – w języku KGB – albo wojna psychologiczna.
To co w istocie oznacza, to zmiana percepcji rzeczywistości każdego Amerykanina w takim stopniu, że pomimo dużej iłości informacji, nikt nie jest w stanie dojść do sensownych wniosków dotyczących obrony samych siebie, swych rodzin, społeczności i kraju. To jest proces wielkiego prania mózgów, który przebiega bardzo powoli i dzieli się na cztery etapy.

1. DEMORALIZACJA;

2. DESTABILIZACJA;

3. KRYZYS;

4. „NORMALIZACJA”.

Pierwszy etap to destabilizacja. Zabiera od 15 do 20 lat, aby zdemoralizować naród. Dlaczego tak wiele lat? Ponieważ jest to minimum czasu, którzy trzeba poświęcić, aby wyedukować jedno pokolenie studentów w kraju wroga, wystawić na ideologię wroga. Innymi słowy, ideologia marksizmu-leninizmu jest wpajana w umysły przynajmniej trzech generacji amerykańskich studentów, nie jest kwestionowana, ani zrównoważona przez tradycyjne amerykańskie wartości (amerykański patriotyzm).

Rezultat? Rezultat możesz zobaczyć. Większość ludzi, którzy kończyli szkołę w latach 60. (przedwcześnie lub półwykształceni inetelektualiści) zajmuje teraz pozycje władzy w rządzie, służbie cywilnej, biznesie, mediach i systemie edukacji. Spotykasz sią z nimi. Nie możesz od nich uciec. Są skażeni, są zaprogramowani, aby myśleć i reagować na pewne bodźce, według pewnego wzoru.
Nie możesz zmienić ich umysłów, nawet jeśli przedstawisz im prawdziwe informacje, nawet jeśli udowodnisz im, że białe jest białe, a czarne jest czarne, ciągle nie możesz zmienić podstaw ich percepcji i logiki zachowań. Innymi słowy, ci ludzie … proces demoralizacji jest kompletny i niedwracalny. Aby zmienić społeczeństwo takich ludzi, potrzeba kolenych 20 czy 15 lat edukacji nowego pokolenia patriotycznych i zdroworozsądkowych ludzi, którzy działaliby na rzecz i w interesie Stanów Zjednoczonych.

Dziennikarz: I jeszcze, ci ludzie, którzy zostali zaprogromowani, i jak mówisz są na miejscu i są korzystni do otwierania się na sowieckie koncepcję … to są ci sami ludzie, którzy będą przeznaczeni na zagładę w tym kraju?

Jurij Bezmienow: Większość z nich, tak. Głownie z powodu szoku psychologicznego, gdyż kiedy zobaczą w przyszłości, co piękne społeczeństwo „równości” i „sprawiedliwości społecznej” oznacza w praktyce, oczywiście podniosą bunt. Będą bardzo nieszczęśliwymi i sfrustrowanymi ludźmi i reżim marksizmu-leninizmu nie będzie tego tolerować. Oczywiście przyłączą się do ligi dysydentów. W przeciwęństwie do obecnych Stanów Zjednoczonych, nie będzie miejsca dla dysydentów w przyszłej marksistowsko-leninowskiej Ameryce. Tutaj możesz mieć osoby popularne jak Daniel Ellsberg i obrzydliwie bogaci jak Jane Fonda, będące dysydentami za to, że krytykują Pentagon. W przyszłości tacy ludzie zostaną poprostu zgniecieni jak karaluchy. Nikt nie zapłaci im niczego za ich piękne, szlachetne idee równości. Tego nie rozumieją i będzie to największym szokiem dla nich, oczywiście.

Proces demoralizacji w Stanach Zjednoczonych jest w zasadzie już zakończony. Przez ostatnie 35 lat… właściwie jest to nadmiernie spełnione, ponieważ demoralizacja osiąga takie obszary, o których wcześniej nawet towarzysz Andropow i wszyscy jego eksperci nie mogli marzyć, o tak ogromnym sukcesie. Większość została wykonana przez Amerykanów dla Amerykanów, dzięki brakowi standardów moralnych.

Jak wspomniałem wcześniej, głoszenie prawdziwych informacji nie ma już znaczenia. Osoba, która została zdemoralizowana, jest niezdolna do oceny prawdziwych informacji. Fakty nic do niej mówią. Nawet, gdybym obsypał ją informacjami, autentycznymi dowodami, dokumentami, zdjęciami; nawet gdyby siłą zaprowadził ją do Związku Radzieckiego i pokazał oboz koncentracyjny, będzie odmowiała uwierzyć dopóki nie zostanie skopana na dno. Kiedy wojskowy but połamie jej kości… wtedy zrozumie. Ale nie wcześniej. To jest tragedia sytuacji demoralizacji.

Więc w zasadzie Ameryka utknęła w demoralizacji i chyba… nawet gdybyście zaczęli teraz, tutaj, w tej chwili, rozpoczęli edukacje nowego pokolenia Amerykanów, będzie potrzeba jeszcze 15, 20 lat, aby odwrócić losy ideologicznej percepcji rzeczywistości i wrócić do normalizacji i patriotyzmu.

Następnym etapem jest destabilizacja. Jest to czas burzenia ustrouje społecznego, który nie dba o swoje idee i wzorcy konsumpcji; czy jesz fast foody i przytyjesz i zwiotczejesz, to nie ma więcej znaczenia. W tym czasie – a trwa on od 2 do 5 lat, aby zdestabilizować naród – liczą się już tylko najważniejsze rzeczy: gospodarka, stosunki zagraniczne i systemy obronne. I możesz zobaczyć całkiem jasno, że w pewnych obszarach, w takich wrażliwych obszarach jak obrona i ekonomia, wpływ idei marksizmu-leninizmu jest absolutnie fantastyczny. Nigdy nie mogłem uwierzyć, 14 lat temu, kiedy wylądowałem w tej części świata, że proces pójdzie tak szybko.

Kolejny etap to oczywiście kryzys. Może zająć tylko 6 tygodni, aby zaprowadzić kraj na skraj kryzysu. Możesz to obecnie zauważyć w Ameryce Środkowej.

A po kryzysie z gwałtownymi zmianami władzy, struktury i gospodarki, następuje tzw. okres normalizacji. To jest definitywny koniec. Normalizacja to cyniczny termin zapożyczone z sowieckiej propagandy. Kiedy sowieckie czołgi wjechały do Czechosłowacji w ’68, towarzysz Breżniew powiedział: „Teraz sytuacja w braterskiej Czechosłowacji jest znormalizowana”. (…)
Większość amerykańskich polityków, mediów i nauczycieli następnej generacji to ludzie, którzy myślą, że żyją w pokojowych czasach. Nieprawda, Stany Zjednoczone są obiektem wojny: niezadeklarowanej, totalnej wojny przeciwko podstawowym zasadom i fundamentom tego systemu”.

źródło: Jagiellonia.org

Komentarze (23):

Dziwne to2019.09.19 10:02
Was czytać to jakby Trybunę Ludu czytać.
Tom.2019.09.18 19:37
Europa Zachodnie jest już gotowa na agresję. Nie znamy tylko agresora. Rosja ? Chiny ? Obydwoje ?
chcąc pokonać wroga, musisz odczytać jego zamiary 2019.09.18 18:03
Jurij Biezmienov jest na jutube, to co mówił 30-40 lat temu, to dopiero teraz jest aktualne, to się dzieje w Polsce i na tzw. zachodzie. Nie trybia tego tylko ci zainfekowani, o których facet mówi w powyższym wywiadzie
myku2019.09.18 16:43
zwalanie lewackich zboczeń na wine ruskich to juz przegina za tym lewackim syfem stoją zydzi
.2019.09.18 17:58
a kto u ruskich tworzy dziś oligarchie i z czego ona sie wywodzi? z KGB vel FSB i GRU !
dred2019.09.18 16:27
czy ze wschodu czy z zachodu płynie szeroka struga,u korzenia zaś stoi stary Marks i oczkiem do Rotschilda mruga,nieistotne panie siostro i panie bracie co myśleć masz i jak się zachować,boś ty polak jest i zawsze duszę oddajesz bogu,nie frykasom tego świata co nicość i próżność barwami wyróżnią bo my zawsze wiernie strzeżemy naszej barwy i naszego narodu,o przedajnych powiem tak:każdy ma słabości ,niech najwyższy rozstrzygnie czy służył dobrze tym ludziom czy bogu.
Lech Keller-Krawczyk dumny gej2019.09.18 15:36
ZERRO to nie tylko blogowy pseudonim (kolejny), ale faktyczne zero: IQ. A kim jest ZERRO: 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐓𝐀 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚 ... "Kto" to może być? Jestem 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 i jestem Żydem Jestem 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 i jestem starym pedałem, oh ...
Wies2019.09.18 14:55
Polecam wszystkim pełny wykład Bezmienowa na temat niszczenia innych państw w ramach przygotowań do inwazji. Jest tego kilka godzin do odsłuchania ale wiedza jest bezcenna. Oczywiście dzisiaj pojawiły się nowe formy wojny informacyjnej ale sedno pozostało niezmienione.
kacapy za Ural2019.09.18 18:57
W internecie są dostępne filmy z wykładami Bezmienowa .
bezlitosny internauta2019.09.18 14:37
Bzdury do kwadratu. Szerzenie homosiowej ideologii w putinowskiej Rosji jest zakazane. Homosie są tam obecnie traktowani podobnie, jak świadkowie Jehowy.
ZERR02019.09.18 14:50
To co piszesz to alogiczny absurd. Jeśli ktoś rozpyla zarazki chorobotwórcze w Wroga, to dlaczego zakładasz że musowo rozpyla je tez u siebie? U siebie to on likwiduje zarazki które rozpyla u niego jego wróg.
Maria Blaszczyk2019.09.18 15:36
Stąd, kto rozpowszechnia i finansuje te "inicjatywy antygenderowe". Bez przesady, to nie jest żadna tajemnica. Dla Rosjan "zachodniość" wraz z prawami człowieka - udezrają nie tylko w LGBT zresztą, ale róznież chętnie w kobiety - to wróg. Mają wypracowane metody zwalczenia tego u siebie - i eksportują je na zewnątrz. Widać to śledząc finansowane przez Kreml portale, przepływy finansowe oraz kopie tych samych rozwiązań w kolejnych krajach. https://www.ips-journal.eu/topics/human-rights/article/show/the-globalisation-of-anti-gender-campaigns-2761/
hello old bag2019.09.18 15:51
You don't speak one fucking word of English, you old cunt! Perhaps you need help with the translation, hmm..? Ask Stachu, he knows all kinds of languages. And your "polysz" is atrocious.
Michał2019.09.18 15:11
No właśnie, Bracie. A zobacz też świetny film, co o Homosiach by powiedział Jezus. https://youtu.be/A2klTfzyf-w?t=468 Z Panem Bogiem!
Lech Keller-Krawczyk dumny gej2019.09.18 15:37
Sami twoi
anonim2019.09.18 14:34
NIGDY WIĘCEJ ROSYJSKIEJ STREFY WPŁYWU W POLSCE !! ROSJA - TO MENTALNOŚĆ NAJEŹDŹCY GRABIEŻCY, ZNIEWALANIE i MORDOWANIE to dla nich NORMA ( 6 mln. ludzi zagłodzonych na śmierć, LUDOBÓJSTWO W KATYNIU, MORDY I GWAŁTY W REWOLUCJI BOLSZEWICKIEJ,i II WŚ. Co do własnych obywateli - przecież mają POTĘŻNY KRAJ A ŻYWNOŚĆ IMPORTUJĄ PATAFIANY NIE POTRAFIĄ ZAPEWNIĆ NORMALNOŚCI W SWOIM KRAJU A ZAWSZE WPIER...JĄ SIĘ DO SĄSIADÓW BYLE KRAŚĆ !! - to szatańska mentalność !!
Olej2019.09.18 14:19
Gdzie jest Rosja ? Kto ją widział ? Jeżeli CCCP był dziełem amerykańsko-syjonistycznych bankierów to czyim dziełem jest obecna pandemiczna ekipa z Łubianki ??? Widzicie droga ludzkości brodata idea ta sama, ten sam Karol i Ilicz, wykonanie inne, doskonalsze, dostosowane do czasów. Na tym polega mistrzostwo prestidigitacji - iluzji przedstawienia w teatrze Variete. Wszyscy, z publiki oczywiście, są nadzy, wrzeszcząc ze szczęścia iż mają na sobie tualety z najdroższych domów mody. To jest sztuka by tę wiarę dać ponad dwustu milionom ludzi. A co do tego jeszcze gdyby tak ową maksymę szczęścia wmówić całemu światu. Seans trwa najsprawniejszy minister MSZ-u świata, żelazny Siergiej objeżdża świat tłumacząc niedowiarkom, że miłość kraju rad się nigdy nie kończy i końca nie ma.
ZERR02019.09.18 14:04
Wszystko sie zgadza poza jednym - to nie jest wojna Rosji przeciwko Ludzkości, tylko wojna Amerykańskiej Plutokracji przeciwko Ludzkości. CCCP był dziełem amerykańsko-syjonistycznych bankierów, więc do upadku realizował ich cele. Teraz ich cele realizują państwa UE i USA
.2019.09.18 18:14
sorry, pomyliłem adresata, czerwony kmiocie
ZERR02019.09.19 0:33
Co ci sie pomyliło, piqo? Uważaj żebyś sobie nie pomylił dżendera, jeszcze stracisz dziedzictwo.
Olej2019.09.18 13:43
Rosłe chłopy oddelegowane z centrali z nożycowym ściskiem ,,woli'', sieją w zachodnich klubach czarnych biczowników z biustonoszami na łbie, istną orgię zmysłów. Wschód staje się na powrót egzotyczny dzikością rewolucji. Tym razem ów ferment klasowy wchodzi i wychodzi w samczych relacjach rewolucjonistów i unternacjonalistów. I oni chcą świata ponad wszystko ! Świata podzielonego na dwie solidne połowy pomiędzy którymi da się zbudować niebo. Architekci tegoż nieba aż parchają, z podniecenia wywijając ogonami debatują na dachach kapiących od złota, kremlowskich wież. To te wieże od prawie 100 lat są dachem świata, skąd wychodzi planowanie szczęścia ludzkości. I ów projekt wciąż trwa !
.2019.09.18 17:57
bardzo ciekawe, to z jakiejś książki? podaj namiary
matis892019.09.18 21:08
Zgadzam się poza jednym. Ten masoński lewacki syf nie wywodzi się z kremlowskich wież choć one też to wspierają.