Lewica wojuje z krzyżem w Sejmie. Skandaliczne słowa Senyszyn - zdjęcie
11.12.19, 21:00Zdj. screen Youtube/Telewizja Republika

Lewica wojuje z krzyżem w Sejmie. Skandaliczne słowa Senyszyn

122

Zdaniem posłanki Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Joanny Senyszyn, w polskim Sejmie nie powinien wisieć krzyż. Jak widać, lewica nie ma najwyraźniej nic do zaoferowania Polakom, dlatego wszczyna awantury, raz walcząc o feminatywy, raz fundując nam kolejną odsłonę "serialu" o krzyżu w Sejmie. 

"W krzyżu chodzi o poświęcenie dla ludzkości. Sprowadzanie tego do oznaczania swojego terenu, jak to robią katolicy za pomocą zbitych desek, to bardzo duże uproszczenie"-stwierdziła Senyszyn w rozmowie z Polsat News. 

Posłanka, która wielokrotnie atakowała Kościół i Katolików, posunęła się nawet do tego, żeby prześmiewczo stwierdzić, że... posła, który zawiesił krzyż na sali plenarnej "ręka Boska ukarała". Mowa o Tomaszu Wójciku z AWS, który podczas zawieszania krzyża po skończonych obradach spadł z fotela marszałkowskiego i złamał rękę.

"Później już nigdy nie wszedł do Sejmu, ani żadnej rady wojewódzkiej, ani żadnej innej. Jeśli wierzycie w Opatrzność, to trzeba powiedzieć, że to "ręka boska" go ukarała"-przekonywała rozmówczyni Polsat News. 

Wcześniej na temat krzyża w Sejmie wypowiedziała się inna lewicowa posłanka, Magdalena Biejat z Razem 

W wywiadzie dla portalu Gazeta.pl przewodnicząca sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny stwierdziła:

"W Sejmie mamy osoby różnych wyznań, osoby niewierzące. Sejm jest przestrzenią publiczną, jest od stanowienia prawa dla wszystkich obywateli". Jak dodała Biejat, Lewica jak na razie nie przygotowała żadnego projektu w tej sprawie. Z kolei Senyszyn zapowiada interwencję u marszałek Sejmu. Jak zapewniła posłanka Lewicy, "nikt nie będzie krzyża zdejmował, bo to nie należy do zadań posłów". 

Łaskawcy! Cóż, kiedy poprzednim razem z krzyżem w Sejmie wojował Ruch Palikota, Polacy pokazali partii czerwoną kartkę. Widać, trzeba mieć do zaoferowania coś więcej niż karykaturalny antyklerykalizm.

yenn/Polsat News, Fronda.pl

Komentarze (122):

Jan Radziszewski2019.12.13 2:51
alberciku i tobie podobni. niedługo będziesz się bujał zboku bo Ukraińcy mord szykują Pan : Jeśli chodzi o Warszawę to jak wiemy jest tam już bardzo wielu muzułmanów ( przeważanie chyba spoza sowietów) i także wielu ukraińców. Pamiętajmy, że Sodoma nim spłonęła była plądrowana. Dlatego los Warszawy musi być taki, że ucierpi nim spotka ją los Sodomy. Jeden z księży, zbierał wizje i podzielił się za mną taką ( Nie wiem czy to publikował. Była to wizja jakiejś nieznanej osoby). Muzułmanie z dużymi nożami kuchennymi ( pamiętamy, że oni nimi dobrze władają bo zajmują się kuchnią, kebaby, itd. mięsem) na mieście szlachtowali nożami młode kobiety, tak żeby one się wykrwawiały. Mężczyźni (Polacy) biegali ale nic nie mogli zrobić. Rozumiem, że nie mogli im się przeciwstawić bo nawet tych noży nie mieli. Wizja może się sprawdzić, nie musi, ale jest bardzo prawdopodobna. A ukraińcy? W Warszawie pewnie będą współpracować z muzułmanami. Współpracować, potem może na siebie warczeć, może nawet okresowo się rzucą sobie do gardeł, jednak zawsze przeciw Polakom. - Niektórzy nie ucierpią. Ci co byli na Wolnej Elekcji nie ucierpią. Nie ucierpią Ci co są hojni dla tych Orędzi wedle swoich możliwości, a gdy ponad nie, zwłaszcza mają Łaskę. Ci co wypełniają Moje Słowo, moje bieżące słowo i kochają je są szczególnie chronieni. Wszyscy czytelnicy nie mogą być jednak całkowicie ochronieni. To zależy od serca, od ich serca jakie jest.
Antek z Czerniakowa2019.12.12 14:32
Ta stara wrona zgłupiała do reszty, a może komuś przeszkadza ona - stara ikona upadłego komunizmu.
Beno2019.12.12 12:23
Lewica nie ma pomysłu na dobre programy dla Polski, to trzeba temat zastępczy i to teraz przed świętami - krzyże. Co za przygłupy oddały głosy na ten wredny skrzeczący babsztyl?!
Albert2019.12.12 11:10
W takim razie pora powiesić obok krzyża swastykę.
Japa2019.12.12 13:44
A uzasadnił byś Pan , panie ,,Alberciku " ( a może Adolfiku) swoja propozycję ? Bo podejrzewam ,że Czarzasty z JKM zaproponują powieszenie sierpa i młota. a poseł Myrcha domagał się będzie dopuszczenie do odśpiewania ,,Sziroka strana maja radnaja .." . Solo . bez kartki .
Albert2019.12.12 14:15
Swastyka jest symbolem popularnym w wielu religiach i o wiele tysięcy lat starszym od chrześcijańskiego krzyża. Wzmianka o sierpie i młocie jest skrajnym debilizmem - sierp i młot nie jest symbolem religijnym. Oczywiście jako typowy katoprawak nie masz o tym pojęcia, bo i skąd?
Japa2019.12.12 16:55
Oj nie mam , nie mam , drogi ,,Alberciku " Tylko coś mi się widzi ,że Hitler też nie miał pojęcia co sobie ,po małym zmodyfikowaniu bierze za znak swojej polityki Gdyby jednak iść śladem Pana rozumowania , to Hitler powinien zostać co najmniej świętym Dzięki jego ,,polityce " pod znakiem swastyki , miliony ludzi dostało się do nieba .a ziemię usłano krzyżami Podobnie z sierpem i młotem . To był znak ,,religii " Lenina i Stalina I ta ,, czerwona wiara " z pod znaku sierpa i młota posłała do Raju lub nieba więcej ludzi niz Hitler .Oczywiście , typowy katoprawak może o tym nie wiedzieć , ale wy ,, nie kato " tylko ,,lewole powinni , Chyba ,że Wam wstyd . Eeee Nie . Wy się niczego nie wstydzicie. .
Albert.2019.12.12 17:43
"Dzięki jego ,,polityce " pod znakiem swastyki , miliony ludzi dostało się do nieba" Ci spod znaku krzyża mają na koncie wielokrotnie większą liczbę ofiar. Porównanie więc jak to zwykle u katolstwa bywa, wyrwane z ͏d͏u͏p͏y. Przykro mi. Tak się składa, że swastyka przez wiele tysiącleci była symbolem szczęścia i dobrobytu. Krzyż wręcz przeciwnie.
KRYSTYN2019.12.12 19:33
Albert, a ty gdzie byłeś chowany? U ruskich,czy hitlerowców, bo przesiąkłeś stalinizmem i komuną ! Zal ciebie! Doucz się dlaczego tak bardzo czcimy Krzyż! Ja nie muszę sięgać daleko w tysiąclecia! Swastyka, to II Wojna i obozy zagłady, to dziesiątki milionów osób zabitych na wojnie i w obozach ! Rozumiesz?? To ma być u ciebie szczęście i dobrobyt???? Obudź się ! Ręce opadają!
Japa2019.12.12 19:43
Podpisuję się pod Twoim wpisem .,,Krystynie . Dla .,,Alberta " szkoda czasu. Niech sobie sam przezywa dalej chwile szczęścia pod znakiem swastyki . śpiewając na przemian ,,hajli hajlu " potem ,,sziroka strana maja radnaja ...."
Palindrom2019.12.12 10:44
Krzyżem w Sejmie się zajmują a tu taka okazja by pokazać, jak wielkim dobrodziejstwem dla Lisa byłaby eutanazja.
Miotła2019.12.12 9:48
Pani Joanno, czas pomyśleć, co będzie potem. Tak Panią tylko zakopią... i nic...? A może chce Pani rozdawać w piekle autografy, tak jak niejaka Wisława...
Azazel2019.12.12 9:55
Miotła w piekle była i widziała? To teraz czas na wizytę u psychiatry.
Japa2019.12.12 13:35
To też wstępna diagnoza dla ,,Miotły" . A ,,Azaradel " to jakie ma kwalifikacje .? Po leczeniu , czy przed w Tworkach. ? Nooo ... Chyba ,że należy do ,.,PO " Aaaaa , to przeprasza . A może do ,,Wiosny"?
PAULINA2019.12.12 17:06
Japa! Przecież to nick tego niedumnego geja! andrzejahahn..........itp ! Zapomnałeś? Azaradel, to inaczej " upadły anioł" ! Nie mógł się lepiej nazwać!
Miotła2019.12.12 13:36
Nie widziała, ale słyszała jak pani Wisława mówiła o swoim końcu. w TV.
wyprowadzka2019.12.12 9:40
Czy posłanka tego chce czy nie, wyrośliśmy z kultury chrześcijańskiej i takie są nasze symbole. Jeśli coś się nie podoba, można wyemigrować do Izraela czy krajów muzułmańskich.
Azazel2019.12.12 9:54
Rzeczywiście, wyrośliśmy z kultury chrześcijańskiej. Podobnie jak się wyrasta z pieluch, zabawy lalkami i innych atrybutów wczesnego dzieciństwa. Ale tego, że czas dorosnąć, większość frondowych komentatorów nie zauważyła i dalej wierzy w bajeczki sprzed tysięcy lat.
zatroskany2019.12.12 15:55
A ty w co wierzysz ?. W bajeczki Lenina, Marksa, czy gazety wybiórczej
PAULINA2019.12.12 16:52
L.Keller, andrzejuhahn.....!/ to twój stary nick/.......... Azaradelu! czyli inaczej" upadły aniele - diable itp." Nazwałeś się właściwie do swoich niecnych czynów? NIC DODAĆ, NIC UJĄC" Czy tak!? Jeżeli udajesz, że nie rozumiesz wpisu, to ci tłumaczę! Rżniesz głupa, tak? Można np. wyrosnąć z butów, czy z ubrania..itp. ! A w naszej kulturze chrześcijańskiej wzrastało wiele Polaków, przez tyle setki lat! Dla was wygodnie byłoby, gdybyśmy nie wierzyli w KK! Wpisz to sobie między bajki, nic z tego ! W jednym masz rację: to dla ciebie najwyższy czas dorosnąć ! NIE WIERZYSZ W BOGA? TO DLACZEGO Z NIM WALCZYSZ? NIE WALCZY SIE Z KIMŚ, KOGO NIE MA! A ty jesteś jakby diabeł wcielony! Skąd się wziąłeś? Przecież Azaradel /diabeł/ został strącony, jak lucyfer za nieposłuszeństwo do piekła! TO JAK TO Z TOBA? W PIEKŁO WIERZYSZ, A W NIEBO I BOGA - NIE??
Ewa2019.12.12 9:34
Oj ciężko będzie miała ta poslanka po śmierci. Może się trochę zdziwić, a czasu zostało niewiele na nawrócenie....
skuter2019.12.12 8:19
Pan Jezus przebywał w miejscach publicznych Gromadził wielkie tłumy Więc krzyż też ma prawo być widzialny w przestrzeni publicznej I nawet jak pani Senyszyn do kościoła nie chodzi Ale obchodzi Św Bożego Narodzenia A nie jakieś zimowe Czyli jakoś z tą religią się utożsamia Więc powiem wprost kto urodził się w tym pięknym kraju a pluje na kościół na tradycje Jest zwykłym łobuzem Wstyd i hańba
Jan Radziszewski2019.12.12 3:05
MIŁOśNICY Antychrysta - co bidoczki czerwonego Smoka z Moskwy /Ap 12,3 nn) z wami Będzie jak stary tj. Lucyfer do krocza się waszego - dobierze .ha ha ha :) gdzie ? w Piekle
lucjanhenryk2019.12.12 2:27
"posła, który zawiesił krzyż na sali plenarnej "ręka Boska ukarała"" POdobnie jak p. Oleksego, pana Jaruzelskiego ...... PO śmierci ta "ręka Boska" ciągnęła ich do raju?....
PAULINA2019.12.12 15:48
lucjan......... Mylisz się ! Nie " ręka Boska" ? To ten czarny diablisko z ogonem, nie mógł wytrzymać widoku i się zemścił!!! Paniał?
Jan I2019.12.12 1:36
Przykro mi, ale obserwując niektóre wpisy na portalu, to nie potrafię niektórym współczuć.
Seth2019.12.12 0:24
https://www.facebook.com/patriocimlodzi/videos/836830763318327/
Seth2019.12.12 0:13
Przecież nikt tych ateistycznych debili nie zaprasza do modlitwy, nikt im nie każe chodzić do kościoła, nikt im nie każe chrzcić ich lewackich dzieci, nikt im nie każe brać ślubu w kościele, mogą sobie robić co chcą, mogą sobie spacerować po ulicach z cipkami i penisami na patykach, mają nieograniczoną wolność ................... no to czego się przypie-rdalają do nas wierzących ?! Czy jak ja się modlę to ich to boli ?! WON od mojej religii, a najlepiej to WON za Don lewaccy debile !!!
Japa2019.12.12 13:26
Marzycielu , marzycielu . Ich tylko strach przywołać może do rozsądku Tylko strach .. Na nas katolikach psy wieszają . Z prostej przyczyny ..NIC IM NIE GROZI Ale gdybyś im zaproponował jakąś krytykę . Islamu . to nim byś skończył proponować , u nich było by pełno w gaciach. . A u nas ? Nie tylko zgrywają bohaterów . Jeszcze im Farma płaci. . Nas katolików mogą uratować tylko metody Erdogana . Niestety . Musiał by opanować i Brukselę ..
Elektor2019.12.12 0:02
Członkowie i zwolennicy POKO, Zlewu i PSL-u, udostępnimy wam aborcję na życzenie ! Chodzi o to aby wasze kobiety rodziły jak najmnie dzieci, a jeśli zajdą w ciążę to żeby wasze dzieci usuwały, albo ładniej mówiąc, aborcjowały.
Elektor2019.12.12 0:01
Nie oszukujmy się, bo cała opozycja w Polsce i ich zwolennicy to zbiór najgorszych patologii, które szkodzą państwu i narodowi !!! To coś, co się jeszcze pałęta w społecznym obiegu, a nazwało się totalną opozycją, to nie są Polacy – to gangsterzy ! Oni gardzą Polakami ! To grupa komunistów przysłanych nam na siłę przez Moskwę, a także żydowsko- niemieccy przybysze. Ich potomkowie to komunistyczny kożuch podłych i obrzydliwych dzieci resortowych, bełtu, mętów i pasożytów wszelkiej maści i rodzaju. Dla nich Polskość to nienormalność ! To wrogowie Polski, którzy posiadają jedynie polskie obywatelstwo. Jeśli nie oni lecz Polacy są przy władzy w Państwie, to czują się jakby ktoś na nich srał ! Są niewirygodni, niekompetentni i nienawistni, to kłamcy i oszuści, a złodziejstwo w czasach ich rządów przekraczało wszelkie granice. To zdrajcy narodu polskiego ! Oni bojkotują nawet największe święta narodowe, szczują na Polskę w UE i stosują wojnę hybrydową prowadzącą do zamachu Stanu żądając likwidacji urzędów wojewodów i utworzenia regionów federacyjnych. To nie jest żaden obóz polityczny opozycji, a pozaprawne zjawisko, które wymaga eliminacji z wpływu na politykę i państwo ! Kaczyński mówi prawdę – trzeba wymienić lewackie pseudo-elity ! Prawdziwa scena polityki powinna dopiero powstać na gruncie reformy prawa, w tym prawa konstytucyjnego, reformy państwa i urzędów państwowych. Również poprzez stworzenie wymagalności wobec aspirujących do polityki, wymagalności prawnej, określającej ściśle kto może być urzędnikiem państwowym, prawnikiem i politykiem.
Piotr Nowak2019.12.12 0:00
Witam komentujących przygłupów z antyPISowskiego psychiatryka ! Zerkam od czasu do czasu na różne portale internetowe i wszędzie spotykam grupkę komentujących lewackich przygłupów z totalnie zdeformowanymi mózgami. I na prawie wszystkich portalach zagnieździli się jak tasiemce uzbrojone. Myślę sobie, po co oni to robią ? Jaką z tego mają korzyść ? Czyżby PO im płaciło ? Nie wierzę ! Przecież PO z Tczewa nagrywa PO z Warszawy, jedni gryzą się z drugimi, no to i tak pozagryzają się nawzajem i wylądują na śmietniku historii. Te Lewackie szczochy i frustraci gardzący Polakami nie czują tego, że są Polsce niepotrzebni niechciani, i że dla tego balastu nie ma miejsca w naszej Ojczyźnie, szczególnie dla tych, dla których Polskość to nienormalność. Oni są przeciwko wszystkiemu co jest dobrem, wszystkiemu co robi polski rząd i prezydent , a ich nienawiść , podłość i obrzydliwość udziela się nawet do kota Kaczyćskiego.
Stalker2019.12.11 23:58
Witam wszystkich PO-je-bów ! Co ? Znowu się wam PIS nie podobie ?! My PIS-owcy nie będziemy was lewackich szczochów, złodziei i zdrajców wieszać, ale będziemy was kastrować ! Polska nie potrzebuje waszego nasienia !
robaczek2019.12.11 23:57
Tak, utworzyłem strefę wolną od LGBT w Polsce !!! Tą strefą – jest mój dom wraz z jego obejściem i ogrodem !!! Tu wszelkiego typu zboczeńcy mają ścisły i bezterminowy zakaz wstępu !!! Bo – nie życzę sobie w moim domu smrodu ze stolców i wegin, bo nie życzę sobie w moim domu tych, którzy profanują moje symbole religijne, tych przebranych za idiotów, tych zacietrzewionych , nienawistnych i podłych, tych homoterrorystów, tych, którzy pod pozorem tolerancji są skrajnie nietolerancyji wobec innych ludzi i tych, którzy są pedofilami i zoofilami ! No access – never !!!
PAULINA2019.12.12 0:32
robaczku? Lechu? To ty to napisałeś? Nicku nie zmieniłeś! Błąd!
Janek2019.12.11 23:54
Odrzucenie krzyża, to odrzucenie wartości cywilizacji łacińskiej, zatem pnia kulturowego z którego wyrósł polski Naród, i zdołał odzyskać niepodległość. Nawet jeśli ktoś jest niewierzący, to po pierwsze, nikt go nie zmusza, a po drugie, to powinien uszanować pień kulturowy z którego się wywodzi polski Naród. No chyba, że to nie jest jego Naród, i jego cywilizacja. Po co się szarpać z polskim Narodem, skoro zawsze można zmienić miejsce zamieszkania, kraj pobytu, jeśli ktoś źle znosi krzyż na ścianie.
Darek2019.12.12 5:33
Zaraz, a czy przypadkiem to nie dzięki instytucji która ten krzyż ma w logo Polska tę niepodległość na 123 lata utraciła? Chyba coś się Jankowi do reszty pomieszało? Nie pij tego borygo wiecej!
ja2019.12.12 8:56
Ignorancja nasza (ludzka) jest oceanem ogólnoświatowym, zaś wiedza pewna – pojedynczymi wysepkami na tym oceanie -Lem. Ciekawe, czy "szanowny pan" Darek słyszał o biskupie Kajetanie Sołtyku na przykład...
Darek2019.12.12 15:39
Kajetan Sołtyk, świetny przykład przytoczyłeś - biskup, którego Kościół uznał za obłąkanego i pozbawił funkcji, bo ten nie popierał rozbiorów naszej Ojczyzny - dziękuję za trafne przytoczenie dobrego przykładu na to, jak bardzo ta organizacja jest i była antypolska.
JONASIK2019.12.11 23:43
Myślę, że są 2 możliwości. W świeckim państwie, w świeckim Sejmie nie ma żadnych symboli religijnych, albo wszystkie. Religii i symboli religijnych są tysiące, więc na sejmowej ścianie pewnie przypadnie po kilka cm2 na jeden. Nic się nie będzie wyróżniać i wk. innowierców.
kgb2019.12.12 9:22
nie myśl, będzie to dla ciebie lepsze rozwiązanie
Janek2019.12.11 23:34
Takich nam posłów wylansowała w kampanii wyborczej TVPiS, i ich gorliwi wyznawcy w TVP Info, tak z politycznego wyrafinowania, aby zamilczeć Konfederację. I oto mamy strategiczny sukces PiS.Teraz nie ma co się obrażać na lewicę, na poseł Joannę Senyszyn, jak to mówią, jaki jest koń to każdy widział.
oficer LWP2019.12.12 9:19
przecież PIS, PO, SLD, PSL, Razem, Wiosna, N and Company to samo żydostwo urządzające spektakl polityczny dla głupiego polskiego goja, stara żydowska zasada dziel, rządź i skłóca, okłamuj goja, osłab jego czujność poprzez 500+, bez względu kto wyga to w ostateczności wygramy my żydzi
Zawisza2019.12.11 23:19
Miecz jest lepszy od krzyża. Na krzyżu się umiera, a mieczem się nap.erdala.
KRYSTYN2019.12.11 23:29
Masz malutki rozumek ! A kto powiesił Pana Jezus na Krzyżu, jak nie Żydzi ???? A teraz najgłośniej krzyczą! Bo chcą prawdę zakrzyczeć ! Niestety nie uda to się im !
Darek2019.12.12 5:34
Zdradzę Ci tajemnicę - ten Jezus to też Żyd! hehe :)
ja2019.12.12 8:24
W zasadzie Jezus to antyżyd.
leszczyna2019.12.12 11:31
Co nie zmienia faktu, że jego śmierci domagali się inni Żydzi, wówczas wysoko postawieni.
KRYSTYN2019.12.12 19:27
Darek ! I co nowego wymyśliłeś? hahaha!? Dla nas nie jest ważne pochodzenie, tylko sobą dana osoba reprezentuje ! Kumasz już ? NIE WAŻNE, ŻE BYŁ ZYDEM,POTEM ZOSTAŁ OCHRZCZONY ! MY W KK WSZYSCY KOCHAMY BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO, WRAZ Z MARYJĄ i św.JÓZEFEM ! Smiałeś się ze swojej głupoty! Aż tak nic nie rozumiesz ??
Jan I2019.12.12 1:12
we własnym mniemaniu, to stajesz się niewidzialny
anonim2019.12.11 23:16
PRZECZ Z TYM GÓWNIANYM KRZYŻEM WYNOCHA Z SEJMU DO KOŚCIOŁA
KRYSTYN2019.12.11 23:24
TCHÓRZLIWY ANONIMIE ! OBOJĘTNIE KIM JESTEŚ TCHÓRZU , JA MOGĘ SIĘ DOMYŚLAĆ , ALE BÓG TO WIE ! OPAMIĘTAJ SIĘ! BOGA NIE OSZUKASZ! Z BOGIEM NIKT NIGDY NIE WYGRAŁ! NA DARMO BLUŹNISZ! nIE NAM , ALE SOBIE SZKODZISZ! Czyżbyś o tym nie wiedział? Pan Jezus powiedział :"... ktokolwiek zaprze się mnie przed ludżmi, tego ja zaprę się przed moim Ojcem, który jest w Niebie ..."!
Jan I2019.12.12 1:11
Po prostu Ci się lżej żyje z bardzo dobrym mniemaniem o sobie!
zmijowe plemie2019.12.12 6:04
icek wynocha do izraela
Jan Radziszewski2019.12.12 23:14
co żydzie Będzie z tobą gdy Adonai Jezus Chrystus powie ci tak jak pewnej Katarzynie szkalującej Kościół i X tegoż "Katarzyno NIEBO nie dla ciebie " tak się boisz że nawet nie podpisałeś się, ale to nie ma znaczenia Bóg i Diabeł który cię skusił - wie kim jesteś idioto. + Pana jest ziemia i wszystko co ją napełnia.!
bebiko2019.12.11 23:09
A żebyś się zes....ała na śpiąco ty prymitywna babo.
andrzejhahn32019.12.11 22:33
co w tym jest skandalicznego..............skandaliczne jest to jak katole sa ciemni i zacofani
Jarząbek2019.12.11 22:42
No dobrze, obraziłaś słownie nas katolików tak jak chciałeś, i co dalej? Czy masz może jeszcze coś konkretnego do powiedzenia i napisania?
Henryk2019.12.11 22:54
Tępym zacofańcem to ty jesteś, wiesz o tym ?? Mi jak sie nie podobają geje i ich portale, to tam nie wchodzę ! A ciebie kto tu przywiązał, zwiędły dziadku?? Nikt cię tam już nie chce i tu się nam narzucasz? hahaha! " Nie te lata, nie te oczy" ! Pomarzyć dobra rzecz, co??
Jan I2019.12.12 1:09
andrzejhahn3 u Ciebie ego to tak jak wysoka wieża z kart.
Jan Radziszewski2019.12.12 3:00
co bidoczku z tobą Będzie jak stary tj. Lucyfer do krocza się twojego dobierze .ha ha ha :)
B522019.12.11 22:28
manifest komunistyczny strona 1 według Marksa i Engelsa  Po pierwsze: komunizm uznany zostaje jako siła przez wszystkie prawie potęgi Europy.  Po drugie: czas już wielki komunistom zasady swoje, dążenia i cele światu całemu ogłosić; czas już wielki przeciw bajkom o widmie komunizmu z Manifestem samej partyi wystąpić.  W tym właśnie celu komuniści rozmaitych narodowości, zjechawszy się w Londynie, ułożyli następujący Manifest dla ogłoszenia go po angielsku, francuzku, niemiecku, włosku, flamandzku i duńsku. powtórka z rozrywki z wyjątkiem Londynu teraz Bruksela
Grzegorz2019.12.11 22:28
NIEDUMNY GEJU! PISZESZ TU O "OBSRYWANIU" ! PRZECIEŻ NIKT BARDZIEJ OD CIEBIE TU WE WPISACH NIE OBSRYWA BOGA, KRZYŻA KOŚCIOŁA, KATOLIKÓW ! Więc o czym ty piszesz? Sójrz na siebie ! Najwyższy czas !
@1922019.12.11 22:16
Komu nie podoba się krzyż w sejmie to nie musi wchodzić do sejmu.
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.11 22:18
Powieśmy tęczę obok tego paskudztwa. Jak się komuś nie spodoba to niech nie wchodzi do Sejmu.
???2019.12.11 22:47
GŁUPI niedumny pedale ! ZNÓW BLUŹNISZ ! To właśnie ty jesteś największym pakskudztwem jakie ziemia nosi! To widać, słychać i czuć! BARDZO WAS BOLI ŚWIĘTY KRZYŻ !!!! TAK, BO TO JEST WASZ WYRZUT SUMIENIA! NIE BYŁOBY KRZYŻA, GDYBYŚCIE JEZUSA NA NIM NIE UKRZYŻOWALI ZABILIŚCIE MESJASZA ! UCIEKACIE OD TEJ MYŚLI ! TO NIC NIE DA! A poza tym ponawiamy pytania! TCHÓRZU, TYLE OSÓB CIĘ PYTA JAK TO BYŁO Z DZIEĆMI SIOSTRY? ZA CO CIĘ WYGONIŁA Z DOMU? ZA CO SIEDZIAŁEŚ W WIĘZIENIU KILKA RAZY? WSTYDZISZ SIĘ TCHÓRZU ? PEDAŁOWAĆ SIĘ NIE WSTYDZIŁES? nO, JAK TO BYŁÓ!?
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.11 23:04
Słowiczek, to że raz dostałoś dziś ode mnie łaskawie odpowiedź to nie znaczy, że to będzie norma. To byl wyjątek, potraktuj to jak dzień dziecka, czy też w twoim przypadku zdychającego starca w pampersach.
Paweł2019.12.11 23:38
Dumny geju...! Faktycznie, ja tez poprzednio o tym czytałem, już nie raz ! Czy tak trudno ci nam odpowiedzieć ? Nie odpisałes powyżej na żadne pytanie! Bądź w końcu chłopem i nam napisz! Tak sie wywijasz.! Czyżby to była prawda? Ciekawi mnie. W czym rzecz? Ps. O jakim słowiczku piszesz, nie słyszałem ?
Japa2019.12.12 7:38
A pisałem ,ze to chore to ,,rowerstwo",. Krzyż wisi . każdy może wejść Ale jak tęcza ,to tylko ci co im się tęcza podoba . Jednak wierzą w to swoje ,,Wiosenne " zwycięstwo. Podobno utworzyli już swój Rząd Cieni . Prezydent pan Biedroń . Premier pan Rabiej ( albo odwrotnie) Ministrowie , pani Grodzka , pan Śmieszek . Dla równowagi w ramach tolerancji . Minister Sprawiedliwości - mecenas Koń.
taro2019.12.12 14:00
taak, teczowy, ale sznurek na szubienicy.
Darek2019.12.11 22:21
To powieśmy w jego miejsce swastyki i użyjmy twojej argumentacji.
Michał Jan2019.12.11 22:31
Ani tęcza, ani swastyka nie są elementami polskiej tożsamości, którą Sejm powinien uwzględniać. Krzyż jest. W odróżnieniu od masońskich gwiazdek w godle, które w milczeniu znoszę.
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.11 23:07
LGBT istnieli na długo zanim sekta z watykanu postanowiła najechać Polskę rozsiewając czarną zarazę.
PAULINA2019.12.12 0:22
Geju??? Wcześniejszą Sodomą i Gomorą nie masz się co chwalić! Jak skończyła? Bóg ukarał, którego zwalczasz za wszelkie zboczenia, czyli za grzechy sodomie! Ta twoja sekta LGBTowska, to nic dobrego! Jak tam, dużo wam gejom narodziło się dzieci? Macie jakiś przyrost naturalny? Który z was był w ciąży? Nie umiecie tego?? No to , smuteczek!? JESTEŚ SAM W ŻYCIU, "JAK KOŁEK W PŁOCIE". TO PRZYKRE, TWÓJ WYBÓR ! A MY W SWOIM KOŚCIELE KATOLICKIM, WSPANIALE SIĘ CZUJEMY I!! CIESZYMY SIĘ ŻE GO MAMY ! TOBIE SZKODA CO, NIE? ZAZDROŚCISZ NAM, CHOCIAŻ TEGO NIE POWIESZ! WIEM.
taro2019.12.12 14:02
lgbt zostalo w sodomie spopielone i gomorze.
Jaroslaw2019.12.12 12:00
Krzyż jest w Polsce raczej symbolem zdrady. Krzyżacy, Targowica, zabory, naziści...
ALF2019.12.11 22:37
Przecież wiesz Darku co symbolizuje i z czym jest jednoznacznie kojarzona sfastyka, i dlaczego. Po co więc w ogóle takie [durne] "argumenty" wyciągasz?
Darek2019.12.12 5:40
Swastyka prawie połowie ludzkości kojarzy się ze szczęściem i powodzeniem, w Polsce tez coraz więcej hindusów mieszka i pracuje to czemu nie. Krzyż to narzędzie kaźni i symbol podbicia naszego narodu i odarcia nas z naszej tradycji i tożsamości, to także logo Kościoła Katolickiego - organizacji która wymordowała jednak więcej ludzi niż NSDAP i spowodowała utratę przez Polskę niepodległości. Skoro krzyż może wisieć w polskim sejmie to swastyka tym bardziej.
leszczyna2019.12.12 11:29
Nasza tożsamość i tradycja.... Bardziej od krzyża podoba Ci się palenie wdów?
D.Z.2019.12.11 22:12
Pani Joanno [zupełnie to imię jakoś nie pasuje], cała sprawa ma się tak: W krzyżu cierpienie, w krzyżu zbawienie. W krzyżu miłości nauka.
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.11 22:17
Ja mam ten wasz cały krzyż w doopie, lecz z uwagi na podteksty nie rozgłaszam tego wkoło, co byście nie pomyśleli, że kocham waszą ideologię :D
D.Z.2019.12.11 22:23
Oj, nie tacy chojracy już z Bogiem wojowali. Niektórzy nawet Jego gorliwymi i miłującymi [bez podtekstów] sługami zostawali. Inni kończyli marnie i w niesławie.
D.Z.2019.12.11 22:26
Ty jednak w Niego wierzysz. Nie walczylbyś z nim tak zawzięcie, gdybyś naprawdę uważał, że On nie istnieje.
Pawe\\305\\2022019.12.11 23:53
Dumny ?? g....! Kłamiesz, niestety! Nie masz w d ........! Gdyby cię Krzyż nie obchodził, to nic nie pisałbyś, ani dobrze, ani źle! A ty ciągle blużnisz na KK !
klaudyna2019.12.12 14:38
Polak Ateista Dumny Gej pisze, bo ma radochę z waszych zaciekłych komentarzy. Ja właśnie też czytam te komentarze chociaż w du...e mam krzyż i brednie katolików od dawna.
PAULINA2019.12.12 14:56
KLAUDYNA gdybyś była katoliczką, to wiedziałabyś, że tu nie chodzio nas, tylko o tych , których się bardzo kocha ! GDYBY NA TWOJĄ MATKE I OJCA, KTÓRYCH KOCHASZ, CIĄGLE PLULI , JAK REAGOWAŁABYŚ NA TO ? CZY MIAŁABYŚ Z TEGO RADOCHĘ??? POMYŚL !
dziwne2019.12.11 22:31
Dlaczego "gej ateista" odpowiada na słowa wyraźnie kierowane do Pani Seneszyn? Poczuł/-a się wyzwany/-a do odpowiedzi ???
zmijowe plemie2019.12.12 6:03
zyd zyda wspiera w niszczeniu wiary w polsce
diana2019.12.11 22:11
właściwie nie wiem o co to halo-----u nas w domu krzyż wisi na równi z maskami buddy,azteckimi bogami,majańskimi symbolami,pachamamą rodem z boliwii,maskami z bali,z kuby z afryki!!!!!!!!!!--------grunt to różnorodnośc!!!!!!!
reza2019.12.12 9:13
a obok zdjęcia rodziny cymbałów
taro2019.12.12 13:59
wibrator jeszcze na tej scianie powiescie,taki kolorowy aby bylo jeszcze roznorodniej i deske z klopa.
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.11 22:08
...a to paskudztwo będzie zdjęte prędzej czy później, to pewne jak w szwajcarskim banku
wstydź się2019.12.11 22:14
Jak Ty możesz tak o pannie Joannie napisać?!
Alojzy Cedzidło2019.12.11 23:02
Do ,,wstydz się " .A do ktorego to ,,Dumnego ' piszesz ?. Bo coś mi się widzi ,że to sa bracia , lub bliżnaki . jak u Kurskich Jeden do PiSu drugi ..? no wlaśnie gdzie ? Dom PO , do Izraela , Schetyny , Tuska ..... ?No i ta ,,panna Joanna " Skąd to przekonanie o dziewictwie panny Joanny Ma ciekawy głos . To może ten Dumny od Michnika coś wie a nie pisze.
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.11 23:11
Krzyż dla nas znaczy tyle co dla was tęcza. Fifty fifty, oko za oko, ząb za ząb.
Pawe\305\2022019.12.11 23:47
Ależ ty głupi???? Na tęczy my nikogo nie wieszaliśmy ! a na Krzyżu wy powiesiliście Pana Jezusa! Różnica zasadnicza! Boli to was, chociaż nie przyznajecie się! Na koniec Żydzi nawrócą się, czytałem !
Japa2019.12.12 7:16
Nawróceni przyjdą pod krzyż czy pod tęczę . ? Jak pod tęczę to będą gonady . Oni maja większe od nas wymagania . Do ,,pieszczot " bez obrzezania nie dopuszczą .
Jan I2019.12.12 1:03
Co ty wiesz o swoim dziadku?
zmijowe plemie2019.12.12 5:59
ty icek taki polak jak ja zydek
skuter2019.12.12 8:24
Po takiej bluźnierczej wypowiedzi nie masz prawa używać w swoim nicku słowa Polak Polski cokolwiek z tym słowem jest związane Natomiast możesz używać sowiecka swołocz, śmierdzące sowieckie onuce ,sowiecki troll,sowiecki kacap itp itd
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.11 22:04
To oczywiste, że Sejm nie jest miejscem na propagandę religijną. To podważa powagę tego miejsca. Nie jest to kwestia lewicowa, nieobłąkana prawica też rozumie, gdzie jest miejsce symboli i kultu religijnego. W Sejmie krzyż pełni rolę pieska, który obsikał teren, żeby go zaznaczyć. Jest to więc ośmieszanie katlicyzmu, obłąkane prawactwo powinno być zatem wdzięczne lewicy za próby doprowadzenia do normalności.
Michał Jan2019.12.11 22:10
W preambule konstytucji jest zwrot do wierzących w Boga i do tych w niego niewierzących. I to obrazuje ściana sejmowa: Krzyż i pustka.
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.11 22:15
Konstytucja nie nałożyła możliwości do obsrywania urzędów publicznych krucyfiksami.
Michał Jan2019.12.11 22:27
I też nikt tego nie robi. Co do obsrywania, to na razie widzę swój ekran tak właśnie zanieczyszczony twoimi (nie Twoimi!) wpisami.
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.11 22:55
Gdyby było jak piszesz paskudztwo nigdy nie zawisłoby w Sejmie. Zaś to w jakich okolicznościach się to stało jest dokładnym zaprzeczeniem twoich fantazji nt. Konstytucji.
KRYSTYN2019.12.11 23:17
Geju ! Bredzisz! Naćpałeś się? ! To paskudztwo, to ty jesteś!! BLUŹNISZ ! NA KRZYŻU UKRZYŻOWALIŚCIE MESJASZA, PANA JEZUSA ! TRUDNO WAM PATRZEĆ NA KRZYŻ, BO MIMO WSZYSTKO MACIE WYRZUTY SUMIENIA, TAKA JEST PRAWDA ! NIE CHCESZ MYŚLEĆ O TYM, ALE TO NIC NIE ZMIENI ! TAK JEST !
B522019.12.11 22:38
 manifest komunistyczny strona 1 Po pierwsze: komunizm uznany zostaje jako siła przez wszystkie prawie potęgi Europy.  Po drugie: czas już wielki komunistom zasady swoje, dążenia i cele światu całemu ogłosić
Alojzy Cedzidło2019.12.11 22:47
Hmmm .. ,,obłąkane prostactwo " .. No i proszę pojawiła się nowa ,,kasta nadzwyczajna " . Lewacka .. A my prostacy Polacy katolicy , powinniśmy im wiernie i pokornie służyć . Włos mi się jeży , co to będzie , kiedy te dwie kasty dojdą do władzy . Pod każdym więzieniem ,, Łączka "
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.11 23:01
Obawiam się, że z uwagi na zaawansowany wiek Cedzidło tych pięknych czasów nie doczeka :)
Alojzy Cedzid2019.12.12 7:01
Jednak miałem rację z tymi nowymi ŁĄCZKAMI .Sprawdził Pan wszystko , panie Dumny .To tez duzo mówi . Nie wierzycie sami w dojście do władzy . A o moim wieku . Ma pan rację ,mogę nie doczekać . Ale moje dzieci , wnuki , mogą . Ale strach pomyśleć .To będzie początek wymierania ludzkości. Z Waszej spermy w kiszkach stolcowych przecież nic nie wyrośnie.
Jan I2019.12.12 1:02
"Polak Ateista Dumny Gej" jeśli głupota miałaby skrzydła, to byś latał! niewykluczone że tak jest!
Alojzy Cedzid2019.12.12 7:08
Nie sądzę . To ,,ptak nielot' Oni tylko w marzeniach ( chorych) fruwają wysoko . Nawet za wysoko .
kgb2019.12.12 9:09
prezentujesz typowy żydowski gnój co jest cechą tych których Stalin przywiózł tu w 1945 roku na czołgach a żaden z tych żydów nie potrafił dobrze mówić po polsku, wszak to żyd pałą zaganiał do bydlęcych wagonów swoje dzieci i rodziców, żyd sprzeda żyda, najwięcej procentowo dewiantów jest wśród żydostwa, oni się z tym afiszują tak jak nędzny żydowski prowokatorze
katolik2019.12.12 16:31
...Propagandą religijną, puknij się w łeb, bredzisz, skowyczysz, obrażasz katolików i popełniasz świętokradztwo, tj. b.ciężki grzech, bluzgając jęzorem, błagaj Pana Boga by się nad tobą zlitował, bo rozum już dawno straciłeś.
GIZD2019.12.11 22:03
CIEBIE POKARAŁ DIABEŁ TYM SKRZECZĄCYM GŁOSEM.
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.11 22:05
natomiast ciebie krótkim wackiem i trocinami w mózgu
Michał Jan2019.12.11 22:33
Uważaj! Prosisz się o sugestię czym ciebie w czym.
Alojzy Cedzidło2019.12.11 22:36
Czy Pan , panie Dumny jest w stanie' odpedalić "swoje myśli ,.a. zwrócić uwagę na temat dyskusji ..Wiem,że ta seksowna staruszka , wypuszczona dzięki wam z niebytu. nie powinna Pana , ze względu na płeć interesować Tylko dlaczego te Pana intymne przecież sprawy tak Pan upublicznia . Chociaż gdyby pomyśleć , to i Wy wyszliście z ukrycia z podobnym do tow . apetytem na władzę. I tez se myślę gdybyście ta wladzę zdobyli . to na ścianach co by wisiało ? Penisy , męskie siedzenia /
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.11 22:59
Moje sprawy intymne upublicznia (a raczej o nich fantazjuje) świrnięty Cedzidło. A następnie próbuje wciskać, że się wszystkiego ode mnie dowiedział. Książkowy wręcz przykład homofoba obwiniającego innych o swoje urojenia. Homofob wystarczy, że zobaczy parkę gejów na ulicy, normalnie się zachowującą, ubraną - i już widzi seks między nimi i już oskraża, że to oni przed jego oczy wyszli na ulice z łóżkiem opowiadać mu o technikach seksualnych.
Hary2019.12.11 23:06
Spadaj, dziadu ze swoimi głupimy wizjami ! Spójrz na siebie w lustrze!
Alojzy Cedzid2019.12.12 6:49
Uprzejmie dziękuję za tak szczególne potraktowanie mojego wpisu .Wnerwił się Pan co nieco , panie ,,Dumny " Oj wnerwił . Ale takie ,,wnerwienie " jest tu konieczne . Wychodzi wówczas prawdziwy charakter ,,wnerwionego '" A z Panem nie wyszło nic dobrego Typowy gej . ,że nie powiem część roweru ,Nie da sobie wspomnieć ,o prawach natury i swoim w tej branży ,,inactwie" .A na domiar złego , te wypaczone wymagania szacunku , przekazuje w sposób daleki od kultury Pokazali to w swoich ,,manifach " I to by było na tyle . I tak na koniec pytanie . ]Dlaczego swoją , dumność " pokazujecie w internecie ? I to jeszcze na. Frondzie , podobno katolickiej ..
tomasz2019.12.12 8:52
Gizd nie martw się tą diablicą. Niedługo spotka się w piekle z kolegą Belzebubem. Wtedy przestanie pluć na Boga ale będzie za późno. Mam nadzieję że popierasz mój pogląd ja popieram twój nawet wzmacniam swoim komentarzem.