Kulisy manipulacji ,,patriotycznej'' Konfederacji. Mocne! - zdjęcie
23.05.19, 09:20

Kulisy manipulacji ,,patriotycznej'' Konfederacji. Mocne!

42

Krzysztof Bosak tańczący w TVN, "Liroy" wychwalający Palikota, Grzegorz Braun chcący instalować w Polsce fort imieniem szefa komunistycznej parti chińskiej, Janusz Korwin-Mikke wyśmiewający Marsz Niepodległości... Ot, patriotyczna Konfederacja w pigułce. To naprawdę warto obejrzeć!

 

Komentarze (42):

Zenon2019.07.7 17:38
A tak swoją drogą, to poziom dziennikarstwa prezentowany przez żydów z telewizji republika jest żenujacy.
Zenon2019.07.7 16:31
Tzw. "Konfederacja", to kolejna manifestacja "wiecznie żywej ideologii", podobnie jak Ciastek 15, partia Kurwina, PO, czy inne nowośmieszne partie. Zbliżają się wybory, więc "system" pączkuje nowe wcielenia tej samej ideii, a nuż ktoś znowu złapie się na ten stary trick.
Jac 422019.05.24 21:02
Żenująco słaby materiał , poziom TVN . Czas przestać oglądać TV Republika .
Jazzz2019.05.24 1:17
Sporo ludzi opowiada dyrdymały że PiS zdradził polskie interesy. Pytam gdzie i kiedy, nie spotkałem jeszcze nikogo kto by wytłumaczył to konkretnie. O jakie ważne interesy chodzi. Bo na mocy 447 żadnej złotówki nikt nie oddał i żadnej legendarnej, tajnej umowy nikt nie pokazał.To tak z KODomitami, dziennikarze do znudzenia pytają ludzi na marszach, przeciw czemu demonstrujecie, którą ustawę złamało PiS. Odpowiedzią zawsze jest jąkanie się albo agresja.
Karolina U.2019.05.24 1:24
Jazzz, Bo tak zawsze odpowiadają ludzie, którzy są przywiezieni autobusami na manifestację i mają za wszystko zapłacone! Wiedz o tym !
Łukasz2019.05.24 1:06
Konfederacja postuluje wzmocnienie ochrony życia poczętego - już to wystarczy by na nich zagłosować!
Jazzz2019.05.24 1:02
Jak ktoś wie że może wygrać wybory, to uważa na słowa, postępuje ostrożnie, powoli. Bo niektóre sprawy można załatwić w drugiej kadencji, a inne w trzeciej. Ten kto walczy o przekroczenie progu wyborczego, może gadać co mu ślina na język przyniesie, obiecywać co tam sobie wyduma, władzy i tak nie zdobędzie, z niczego się nie musi potem tłumaczyć. Dlaczego miałbym głosować na Korwina-Mikke, który mówi że Unię trzeba rozwalić ale siedzi w Brukseli z uporem, niczego nie robi i niczego nie rozwala. To tylko kasa misiu, kasa.
Mikołaj2019.05.23 19:47
Czytam tutaj komentarze z peanami na Konfederację i mam wrażenie , że piszą to ludzie albo zmanipulowani albo ślepi !. W PE nie potrzeba nam ekscentryków którzy wygłaszają tam burzliwe i kontrowersyjne mowy , które potrafią zrazić do Polski i do naszej racji stanu nawet umiarkowanych europosłów innych państw , tak jak pokazał to ten pan z muszką pośrodku zdjęcia .To jego wypowiedzi pokazywały wszystkie zagraniczne media , aby oŚmieszać polską wtedy opozycję za rządów PO- PSL , czyli PiS choć defacto ten pan nie ma z PiS nic wspólnego . To ten sam osobnik w gorącej wodzie kąpany swoim wystapieniem w polskim parlamencie rozpętał to co nie miało wtedy najmniejszej szansy się powieść . Było to postawienie rządu premiera Olszewskiego przed koniecznością podjęcia lustracji w szeregach posłow i parlamentarzystów z okopaną i ufortyfikowaną agenturą postkomunistyczną !. Było wiadome ,że ten rząd roztrzaska się o machinacje zagrożonych tym agentów i innych podstwionych aparatczyków postkomuny . Zmuszono premiara Olszewskiego do tego tym , aby nie został uznany za zdrajcę interesu narodu . Ale czy motywem do podłożenia ognia pod ta beczką prochu dla tego pana z muszką było oczyszczenie środowiska politycznego ?- bardzo wątpię !!! . Motywem musiało być coś innego i zapewne było - tym motywem była złodziejska reprywatyzacja która Olszewski zatrzymał , a po upadku jego rządu ruszyła z podwójną prędkością !. Jak widzicie , takim sposobem pozbyto się przeszkody w rozkradaniu majątku narodowego i jeszcze przy tym inicjatorzy obrośli w piórka patriotów !. Sam premier Olszewski tuż przed śmiercią uidzielał wywiadu i nie mógł tego rozpoznać . Powiedział tylko , że chciałby wierzyć , że ci którzy to rzopetali kierowali sie tak " egzotycznie " pojmowaną sprawiedliwością "!.
Mikołaj2019.05.23 21:39
Po czerwonych łapkach widzę ,że bardzo nie w smak przypadł ten mój komentarz ludziom , którzy daja sie uwodzić górnolotnymi hasłąmi oderwanymi od realiów politycznych i sytuacji międzynarodowej . Ja takich krzykaczy którzy za nierealne obietnice i to co ludzie chcą usłyszeć , chcą dobrać się do beczułki z miodem , ogladałem już wiele dziesiecioleci . Wszyscy mieli cechę wspólną !- najpierw nakładali sobie aż będzie się przesypywało , a to co spadnie z ich stołu niech lud pociesza ! . Póki co to na razie tylko PiS prowadzi realna i sprawiedliwą politykę oraz na ile w jego mocy opatruje rany zadane narodowi przez poprzednie ekipy !.
Zenon2019.07.7 17:02
Bardzo dobry komentarz. A co do reakcji Frondowiczów to uważam, że rozum w przyrodzie to rzecz rzadka, a jeśli się już trafi, to i posługiwać się nim trzeba się też nauczyć. Ten fakt wyjaśnia także ten owczy pęd do wszystkiego, co nazwą "prawicą". Ale ja zawsze powtarzam, że nie każdy pies co szczeka po polsku jest od razu Polakiem".
vit2019.05.23 19:04
Filmik umieszczony na YT 21 maja ma ok. 15 tys. wejść!!! Grzegorz Braun w "Mediach Narodowych" - umieszczone na YT.... 7 godzin temu - 23,5 tysiąca wejść!!! Brednio "sakiewiczowszczyzny" ludzie raczej nie kupują
mati2019.05.23 18:52
To jeszcze nic, jest taka partia co mając większość w sejmie i prezydenta odrzuciła projekt ustawy zabraniającej aborcji eugenicznej i ta partia przedstawia się jako obrończyńi Kościoła i polskości. Jakoże na jej liście w moim okręgu nie ma nikogo kto głosował przyzwoicie (jak sobie wkleicie to można sprawdzić np. tu: Jak posłowie głosowali ws. projektu „Stop aborcji”) to będę głosował na Konfederację, gdzie tacy ludzie są.
Wies2019.05.23 17:31
Konfederacja Władimir Maskirowka Marycha Pansłowianie
Mateusz2019.05.23 16:54
Czyżby Konfederacji wzrastało kosztem PIS'u, że się tak ich czepiacie?
X2019.05.23 16:19
Jeśłi jakis uparty wyborca pisu miał jeszcze złudzenia, teraz zapewne się ich pozbył. Głównym celem istnienia pisu (na tym etapie personalnie jest to Unia Wolności) jest niszczenie wszystkich partii na prawo od zgniłego centum. Dodam jeszcze ze prawda jest, że widok hord śniadolicych imigrantów JEST dowodem na przyjmowanie śniadolicych imigrantów przez pisss. Ale jak widać - pisiacka szczujnia jest na bakier z logiką.
Karolina U.2019.05.24 1:21
Zerro Kłamiesz! To wasza Targowica Konfederacka jest na bakier z logiką i z Polską! Wiedz o tym, że upartego nigdy sie nie przekona! Nas też! Ale jesteście trochę lepsi od POKE-monów!
Wojciech2019.05.23 13:40
I tak zagłosuję na Konfederacje. Konfederacja to prawdziwa prawica, a nie malowana jak PiS.
tylko konfederacja2019.05.23 13:18
red. Lisiewicz jest szantażowany???, że tak musi takie sb-eckie akcje przeprowadzać, jakie tam na niego macie haki, jest homo? czy co?, bo taką mowę ma trochę nie ten tego, a tak poza tym to brawa dla KONFEDERACJI żadnych kompromisów z SB
historia2019.05.23 13:03
strach filosemitow z PiS ogarnal strach ze wybierzemy Polakow ktorzy siec chanuka nie zapala, dni Islamu nie beda ochodzic...
anonim2019.05.23 12:40
Odpieprzcie się od Konfederacji!
Janusz2019.05.23 12:31
Nie chcę krytykować Konfederacji ale w obecnej sytuacji głosowanie na nich a nie na PiS jest wspieraniem totalnej opozycji. Konfederacja uzyska kilka procent tylko kosztem PiS i być może sama nie uzyska miejsc ale zmniejszy wyraźnie ilość miejsc zdobytych przez PiS a zwiększy ilość miejsc dla opozycji czyli KE. Chyba ludzie sympatyzujący z Konfederacją tego nie chcą.
ON2019.05.23 16:51
Nie chcę krytykować Wiosny Ale w obecnej sytuacji Głosowanie na nich a nie na PO jest Wspieraniem PIS.Wiosna uzyska kilka procent Tylko kosztem KE i byc może sama nie uzyska miejsc ale zmniejszy wyraźnie ilość miejsc zdobytych przez KO a zwiększy ilość miejsc dla PIS. Chyba ludzie symaptyzujący z KO tego nie chcą
Zenon2019.07.7 17:53
Co zrobić, kiedy wyborca już się nie łapie na wytarte mordy na ekranie? Stworzymy nowa parię! To jest dokładnie ta kalkulacja, za którą stoi to pączkowanie partii przed wyborami :) Tu parę procent urwiemy, paręnaście procent sfałszujemy w komisji wyborczej i mamy winik w kieszeni.
Bizon2019.05.23 12:05
Obrzydliwa Fronda nawet nie podpisuje swoich paszkwili z imienia i nazwiska, bo chyba byłoby wstyd autorom tych bredni podpisać pod tym propagandowymi PiS-owskimi agitkami. To bardzo charakterystyczne, że Fronda przez całą kampanię wyborczą bardziej atakowała nienawistnymi paszkwilami Konfederację, niż całe szeroko rozumiane lewactwo.
Karolina U.2019.05.24 1:31
Bizon, Sorry, a czemu ty się nie podpisujesz z imienia i nazwiska? Masz pretensje do nich, to pokaż że sam jesteś w porządku!
Bizon2019.05.24 8:57
Nie odwracaj kota ogonem. Mówimy o redakcji, która publicznie wylewa wiadra pomyj na jedną z partii politycznych.
Marek2019.05.23 11:49
Mądry PiS po szkodzie. Zapomniał, że dla Polaków honor nie jest pustym słowem i teraz próbuje nadrabiać negatywną kampanią wymierzoną w Konfederację.
ohio722019.05.23 11:27
Miało być mocne, a było słabe.
Konfederacja kontra neomarksizm2019.05.23 11:17
Ale mi autorytety. Nalana twarz Hejke Gojskiej, fuj, niech lepiej o swojej mamusi z Komsomołu opowie albo o ramansach. A pan Lisiewicz lewak o tym jak atakował Radio Maryja.https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/292560,1,hejke-katarzyna-hejke-krzysztof.read
LookSkyWalker2019.05.23 15:20
No, no bardzo ciekawe, zupełnie nieznane informacje o Pani Katarzynie Hejke, które rzucają nowe światło na Gazetę Polską - od której zawsze zaczynałem czytać wiadomości. Bardzo dziękuję za link. Pozdrawiam.
kalinka2019.05.23 11:07
nic to wam kłamcy z Partii Interesu Syjonu nie da, zauważcie, że Kaczyński , Morawiecki, Brudziński krzyczą, że nie będzie odszkodowań dla żydów ale żaden z nich nawet słowem nie zająknął się o restytucji mienia a to już w porządku prawnym jest czymś innym niż odszkodowanie, może wyznawcy PIS są tak tępi, że dla nich to jest to samo ale dla światłych ludzi to jest co innego, dalej lepicie tą ciemną pisowską masę
ON2019.05.23 19:37
Może nie znają tego słowa
alcapone2019.05.23 10:53
Dotyczyło wypowiedzi Targalskim, ale jak zrobiłem ten komentarz tekst zjechał na dół. Ale tutaj tez pasuje. Targalskiego różne przypadki. Było tak jak poniżej pod kreskami? Było podobnie. Biega do tej ambasady po instrukcje, nie biega? Czort wie. Efekt identyczny. Faktem jest że ataki na Rosję władz w Warszawie ruszyły gdy w roku 2003 w Rosji został aresztowany oligarcha żyd Chodorkowski. To była rozgrywka między dwoma gangsterami Putinem i Chodorkowskim. Wygrał Putin i od tego czasu tzw. polskie władze w Warszawie głównie zajmują się waleniem w Rosję. Co oni tego złodzieja Chodorkowskiego tak kochają? Anna Fotyga wczoraj wystąpiła w radyjko, i dumnie poinformowała że większość tych ostrych rezolucji i uchwał UE przeciw Rosji to ona osobiście pisała. Rosja to widzi, idzie na konto Polski. Ta Fotyga udająca polkę ( jakby sprawdzić jej korzonki, zalecam sprawdzić, to nie jest polka ). Bo ona jest tam szefową ważnej komisji Bezpieczeństwa i Obrony w UE. Ale bezpieczeństwem Polski się nie zajmuje, tylko zajmuje się sprowadzeniem na Polskę katastrofy. Bo Rosję trzeba zaczepiać i prowokować aż tutaj spuści atomówki i będzie po Polakach posprzątane. I Fotyga taką misję pełni. I Targalski, i wielu innych, mamy cały zestaw ohydnych zdrajców sprawy polskiej. Jakby kto się pytał. A dlaczego to Niemcy, Włosi, Czesi, Słowacy, czy tam Francuzi nie produkują seryjnie prowokacyjnych akcji przeciw Rosji? Bo oni mają swoje rządy które dbają o życie swoich obywateli. A tacy Ludzie jak Fotyga czy Targalski, i wielu innych są po prostu zadaniowani, to śmieci, to agentura. Więc poczytajcie poniżej. -------------------------------- Taki przypadek mi się przypomniał, był jakiś film o tym na you tube. Tak lat temu z 10 kilku rosyjskich reporterów ustawiło się z kamerą przy tylnym wejściu do amerykańskiej ambasady w Moskwie. Oni tam coś musieli wiedzieć co jasne, to przypadek nie był. Więc po chwili zaczynają podchodzić do tego tylnego wejścia kolejni wybitni przywódcy prawdziwie demokratycznej opozycji występującej ostro przeciw tzw. reżimowi Putina. Na widok reporterów wpadają w wyraźne zakłopotanie, nie potrafią udzielić odpowiedzi na proste pytanie - cóż ich sprowadza do tej ambasady. I wchodzą. Gdy po pewnym czasie wychodzą, okazuje się że już zostali fachowo poinstruowani, wykrzykują do kamery ostro - wy surkowska propaganda. Surkow to taki kremlowski znany fachowiec od propagandy. Bo oni zostali co jasne pouczeni, że nie należy się nigdy tłumaczyć, choćby za rękę złapali, bo najlepszą formą obrony jest atak. Zawsze atakować. I jest dobre pytanie czy aby nasi tzw. wybitni patrioci z PiS i okolice też biegają do ambasady USA po instrukcje, czy też są już tak wyszkoleni że nie potrzebują takich porad? Bo że przeszli tego typu szkolenie to doskonale widać.
Krzysztof2019.05.23 10:53
Nie mam zamiaru głosować na konfederację - żeby było jasne. Ale materiał filmowy słabo "trzyma się kupy". Nic w zasadzie konkretnego z niego nie wynika. Trudno w ogóle było dooglądać do końca. Chciałem użyć materiału do dyskusji z synem - ale się niestety nie nadaje. 0 konkretów.
michu2019.05.23 9:59
PiS już zawiódł (jako prawica), zanosi się na to że Konfederacja nie zdradzi. Co z podatkami i biurokracją (tu Korwin) ? Co z aborcją (tu Kaja Godek), co z patriotyzmem, aneksem do rozwiązanych WSI, spokojnym życiem ubeków i innych zdrajców (tu np Braun i Ruch Narodowy) , co reformą sądownictwa itp itd?
Tom2019.05.23 9:52
Glosowalem na PIS ale zdradziliscie polskie interesy i zaglosuje na Konfederacje
Arek2019.05.23 10:17
Tak, zagłosuj na agenturę moskwy,jak mozna tak nisko upaść!! Doborowe towarzystwo chiński gloryfikator komunizmu,braun,miłośnik terrorystów i zboków z LGBT baryzel,gloryfikator bandyckiej gazety ruskiej sputnik mikke jeszcze do tego towarzystwa powinniście dobrać chirurga zboczeńca i pretorianina putina i jesteście u siebie w domu czyli w postsowieckim kondominium!!!
dziki2019.05.23 10:27
Arek ale ty baran jesteś, ale to nie twoja (celowo z małej litery) wina. Nad przekazem medialnym pracują fachowcy i trzeba odrobiny intelektu żeby oddzielić informację rzetelną od propagandy. ty (celowo z małej litery) niestety tej odrobiony nie posiadasz
max2019.05.23 23:10
Toś głupku wymyślił. PiS zdradził polskie interesy! Co za cymbał! Kiedy? Miałeś 8 lat PO u władzy, gdzie szaber był taki, że aż było słychać, miliardy kradli a ty do PiS-u? Że zdradzili? Jesteś nieźle porąbany Tomie.
Karolina U.2019.05.24 1:16
PO narobiło przez 8 lat Afer i rozszabrowali gospodarkę naszą na ponad 800 mld zł. ! Czy wy tego nie wiecie, co sie za Tuska działo? Pewnie mu sie nazwiska Premierów pomyliło! Poczytajcie : "Afery PO " To się przekonacie ! I bredni nie będzie pisać !
kolo2019.05.23 9:48
Oj, boli zwolenników Partii Interesów Syjonistycznych, bardzo boli. Naród Was wypluje, szabesgoje.
joszka2019.05.23 23:07
kolo, od kiedy ty tak "w imieniu Narodu" posuwasz? Tym "syjonizmem" bardzo zawężasz temat, a my, Starozakonni, to co?