Ks. prof. Kobyliński: nie ma szansy na oczyszczenie Kościoła - zdjęcie
19.07.21, 11:54

Ks. prof. Kobyliński: nie ma szansy na oczyszczenie Kościoła

235

- Nie ma szansy na oczyszczenie Kościoła. Kryzys będzie się pogłębiał. Jeszcze bardziej opustoszeją seminaria duchowne i klasztory. Będzie u nas Irlandia, ale nie od razu. Stopniowo, powoli - stwierdził ks. prof. Andrzej Kobyliński w rozmowie z serwisem interia.pl.

Taka diagnoza została dokonana przez ks. Kobylińskiego po tym, jak władze kościelne rozwiązały sprawę arcybiskupa Wiktora Skworca, oskarżonego o zaniedbania w walce z pedofilią w Kościele.

Abp Wiktor Skworc złożył rezygnację z członkostwa w Radzie Stałej Konferencji Episkopatu Polski; złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego Komisji ds. Duszpasterstwa Konferencji Episkopatu Polski; zobowiązał się wesprzeć finansowo – z prywatnych środków – wydatki diecezji tarnowskiej związane ze sprawami wykorzystania seksualnego oraz poprosił o wyznaczenie Arcybiskupa Koadiutora.

Ks. Kobyliński stwierdził jednak, że osłabianie pozycji Kościoła katolickiego będzie trwać w Polsce dłużej niż na Zachodzie, ponieważ zdecydowana większość Polaków to obrzędowi katolicy. Radykalnie laickie środowiska stanowią zaś skrajną mniejszość.

- W Polsce nawet jeśli ktoś źle życzy Kościołowi, pluje na niego i nie zostawia suchej nitki na biskupach, to najczęściej wciąż pozostaje obrzędowym katolikiem – pójdzie ze święconką w Wielką Sobotę, ochrzci dziecko w kościele i chce mieć pogrzeb katolicki. Dlatego wielu Polaków nie widzi dziś Polski całkowicie bez Kościoła i religii. Kaczyński, Michnik i Tusk dobrze odczytali aktualny stan świadomości naszego społeczeństwa. Dziś w Polsce nie ma zgody większości mieszkańców na szybką i radykalną laicyzację całego kraju - mówił.

Ks. Kobyliński odniósł się także do sprawy wrocławskiego dominikanina Pawła M., oskarżonego o molestowanie seksualne, wielokrotne zgwałcenia oraz molestowanie psychiczne.

- Myślę, że tak brutalnych przykładów w Polsce będzie stosunkowo niewiele. Niestety, o działaniu tego dominikanina już w latach 90. było powszechnie wiadomo w kręgach kościelnych. Pies z kulawą nogą nie chciał się tym zainteresować. Nie reagowały władze kościelne w Poznaniu czy we Wrocławiu - stwierdził ks. Kobyliński.

- Z moich wiarygodnych informacji wynika, że osoby pokrzywdzone były potraktowane z niezwykłą brutalnością przez ówczesnego prowincjała o. Macieja Ziębę. Sposób, w jaki wyrażał się on o zgwałconych kobietach, jest absolutnie przerażający. W tej sprawie przez ponad 20 lat mieliśmy zmowę milczenia na najwyższych poziomach władzy w zakonie dominikanów oraz w archidiecezji wrocławskiej. Takich makabrycznych sytuacji w skali kraju będzie niewiele, ale znajdziemy bardzo dużo łagodniejszych form manipulacji religijnej, także groźnych - kontynuował ks. Kobyliński.

W ocenie ks. Kobylińskiego pandemia koronawirusa wywołała zmiany religijne w Polsce.

- Od marca 2020 r. obserwujemy wysyp postaw zupełne irracjonalnych, niezgodnych z obecnym stanem wiedzy naukowej. W pewnym sensie te wszystkie trupy, które w szafach naszego Kościoła gdzieś były poukrywane, nagle wypadły i można przywołać setki wypowiedzi z ostatnich miesięcy teologów, księży, zakonników, biskupów czy arcybiskupów, które są kompletnie zdumiewające, szkodliwe i ośmieszające religię - ocenił.

Zdaniem ks. Kobylińskiego niechęć do szczepień to rezultat "bardzo niskiego stanu intelektualnego naszej polskiej religijności".

- Im więcej zabobonu i magii, tym mniej zdrowego rozsądku w obliczu pandemii. Obecna niechęć do szczepień przeciw COVID-19 jest w dużym stopniu owocem bardzo niskiego stanu intelektualnego naszej polskiej religijności. A mapa szczepień jest odwrotnie proporcjonalna do mapy religijności, tzn. im bardziej religijne regiony w naszym kraju, jak Podhale, Podkarpacie i Podlasie, tym niższy poziom osób zaszczepionych albo tych, które chcą się zaszczepić - stwierdził.

Ostatnio abp Gądecki zaapelował o szczepienie się. Zdaniem ks. Kobylińskiego apel ten nic jednak nie zmieni.

- Mamy 16 miesięcy od wybuchu pandemii – gdzie wszyscy byli przez ten czas? - pytał duchowny.

jkg/interia

Komentarze (235):

Z Podkarpacia (w sprawie tzw. "szczepionek")2021.07.20 11:43
Zawsze istniało takie pojęcie "mądrość ludowa", której niestety nie ma ani Episkopat Polski ani ks. Kobyliński, a stopień profesora też mu jej nie dał.
Czytelniczka2021.07.20 11:36
Nie wiem, czy to brak zdrowego rozsądku, czy też jego nadmiar. I to tak w sprawie szczepień - ciągle nie zakończono prób klinicznych. W przeszłośći wycofywano szczepionki które się nie sprawdziły (np. przeciw boreliozie - ta nie zabezpieczała tylko powodowała zakażenia). Pedofilię w kościele należy zwalczać poprzez kontrolę i uświadamianie (ewentualnych poszkodowanych)
442021.07.20 11:35
Czy ks. Kobyliński jest masonem??? Bo widać u niego małą wiarę w Boga a zamiast niej wiarę w Pfizera, Johnsona, Astrę Z. i Modernę. Wszystko widzi w czarnych kolorach, a chrześcijanin nie powinien taki być. Obrażać ludzi z Podkarpacia, Podhala i Podlasia bo nie chcą się szczepić czymś co było testowane dwa miesiące? I kto tu ma niski poziom intelektualny??? Tzn. że religijni ludzie wiedzą i podejrzewają, że z tymi szczepionkami jest coś nie tak i nie dają się nabrać globalistom - masonom.
Ludzie nie oczyszczą Kościoła to będzie Kara Boża2021.07.20 11:16
Co to znaczy - nie ma szansy na oczyszczenie Kościoła? Ks. Kobyliński powinien mieć więcej wiary w Boga, a mniej pesymizmu. Myśli jak ateista. Jeżeli ludzie sami nie oczyszczą Kościoła to zrobi to Pan Bóg, ale jak On go oczyści to z Watykanu nie zostanie kamień na kamieniu!!! Kłania się Trzecia Tajemnica Fatimska - widok Rzymu na wpół zniszczonego i śmierci papieża. To wszystko układa się w logiczny ciąg. Pan Bóg zresetuje swój Kościół.
thebodzio2021.07.20 11:02
„Obecna niechęć do szczepień przeciw COVID-19 jest w dużym stopniu owocem bardzo niskiego stanu intelektualnego naszej polskiej religijności”. Mój poziom intelektualny jest przyzwoity, choć zawsze mógłby być lepszy, dziękuję. A jak u księdza? Bo jeśli przynajmniej tak jak u mnie to wiedziałby ksiądz, że z obecnie dopuszczonymi do stosowania preparatami są poważne problemy tak naukowe, jak i, a może: przede wszystkim, etyczne. Co do tych pierwszych można się bez problemu doedukować czytając wyniki badań publikowane w journalach medycznych. Polecam! Fascynująca lektura, która pokazuje, że „szczepionki” i ich działanie to nie tylko „pluszaki, słodycze, odporność na Cov-2, «miłość stadna», etc.”. Co do tych etycznych, to nie jest tajemnicą, że każdy z producentów tych „zbawiennych” środków przy ich wytwarzaniu maczał i macza wszystkie swoje tłuste paluszki w procederze mordowania dzieci. I co z tego, że „można przyjąć szczepionkę i nie współpracować formalnie ze złem”, skoro współpraca materialna dalej ma miejsce? „Katolik, który uzna, że jego sytuacja tego wymaga, może się zaszczepić, uprzednio protestując przeciwko bestialskim praktykom przemysłu medycznego”. No i co? Protestuje ktoś? A ksiądz protestował? Z takim zapałem mówi ksiądz o „bezczynności” Kościoła w sprawie „skandali seksualnych”, a nie krzyczy w imieniu dzieci, które traktowane są tylko jako źródło tkanek? Gdzie ten „intelekt religijny”? Ha? No gdzie? A nawet gdyby zaprotestować, to kto się tym przejmie? Ta pani, która zastrzyk robi? Komu przekaże to „zażalenie”? Ona ma jeszcze dziesiątki takich umówionych za chwilę, a potem obiad do ugotowania. Nie ma problemu, bo to tylko „współpraca materialna”! W takim razie nie powinno być problemu z „mydłem obozowym”, bo to też tylko „współpraca materialna”. Tymczasem, ze złem nie powinno się współpracować w ogóle. Dlatego, pomimo pewnej zgodności, postanowiłem zaocznie ks. Kobylińskiego opieprzyć! Proszę księdza! Proszę wziąć brewiarz i palnąć się nim porządnie w głowę! Jest szansa, że dzięki temu coś się w niej przewietrzy i poustawia jak należy, bo, jak to mawiał Chesterton: problem z ludźmi oświeconymi polega na tym, że w ich mniemaniu nie potrzebują już dalszego oświecenia.
duplikat2021.07.20 10:52
Nie ma jak "wkurzony" na wiernych i "kolegów" z zawodu ksiądz/prezbiter/teolog/filozof/socjolog i to jeszcze profesor. Jako wykształcony wali "prosto w łeb" prostaków. Nie dlatego, że dopiero PRZEJRZAŁ i się PRZESTRASZYŁ bo DOSKONALE WIEDZIAŁ a nawet sam uczestniczył w tym PRZEDSTAWIENIU czyli totalnej MANIPULACJI i budowaniu ATRAPY "jakiegoś" religijnego TWORU na gruzach niszczonego Kościoła Rzymsko -Katolickiego. Ta ATRAPA się rozsypuje a wierni widząc ZNAKI APOSTAZJI , FAŁSZU i KŁAMSTW odszukują wśród zgliszczy prawdziwy Kościół Katolicki i Katolickich Kapłanów po "zapachu" kadzideł oddających CHWAŁĘ JEDYNEMU Bogu w Trójcy Przenajświętszej , po zapachu ŚWIĘTOŚCI , ODWIECZNEJ Liturgii Mszy św. w rycie Trydenckim sprawowanej jako OFIARA Pana Jezusa Chrystusa. Prof.x. Kobyliński jako wykształcony EKSPERT kościelny oczywiście WIE najlepiej kim są obrzędowi "katolicy" i jak można nimi manipulować UROZMAICAJĄC SPOTKANIA EUCHARYSTYCZNE. A jak wie to DLACZEGO udaje zdziwienie i robi zarzut z tak prostackiej "obrzędowości" dopasowanej do POTRZEB ludzi stworzonej przez II Sobór Wat. właśnie w tym CELU. Czyżby reformatorzy POSTĘPU i desakralizacji obrzędów , dopasowania do potrzeb prostego ludu zapomnieli , że są AUTORAMI tego SZATAŃSKIEGO projektu. Należy domniemywać , że Prof.x. Kobyliński obieżyświat został zaszczepiony skoro objawił tak duży poziom agresji i BEZCZELNOŚCI i z religijności czyli ROZTROPNOŚCI wiernych czyni ZARZUT.> "..im bardziej religijne regiony w naszym kraju, jak Podhale, Podkarpacie i Podlasie, tym niższy poziom osób zaszczepionych." "Im więcej zabobonu i magii, tym mniej zdrowego rozsądku w obliczu pandemii." W jednym należy przyznać rację Oświeconemu MODERNIZMEM Profesorowi po uściśleniu słowa kościół. Jak wiadomo x. Kobyliński publicznie oświadczył , że NIE MA JUŻ KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO a jak nie ma to kościół o którym mówi w zdaniu : "Nie ma szansy na oczyszczenie Kościoła. Kryzys będzie się pogłębiał." jest "JAKIMŚ" NEO-KOŚCIOŁEM - EWOLUUJĄCĄ w "jakimś" kierunku nie wiadomo jeszcze jakim- radosną wspólnotą ekumeniczną. Zatem Katolicy nie są zainteresowani w oczyszczaniu ATRAPY. Takich fałszywych, partykularnych "kościołów" było i jest wiele. A Kościół Katolicki jest JEDEN tam GDZIE JEST PRAWDZIWA WIARA zachowana w ciągłości nauczania Pasterzy z POPRZEDNIKAMI, GDZIE JEST SPRAWOWANA święta Liturgia Mszy św. w rycie trydenckim / Papieża Piusa V/. A każdy kto by nauczał inaczej , nawet Anioł z nieba będzie wyklęty.
zaciekawiony co za zbdury opowiadasz2021.07.20 10:30
mamy TW w KK ale to nie był Abp. Wielgus. Przeczytaj książkę "zamach na Arcybiskupa". Nie pasował do tej masońskiej kliki ala/ okrągły stół.
Anonim2021.07.20 10:29
Sekta PiSdzielsko-toruńska, przez nieporozumienie zwana kościołem, nie ma powodu, żeby się oczyszczać, ponieważ zakłamanie, pedofilia, pazerność i żądza władzy jest jej fundamentem i czynnikiem spajającym. Bez tego nie istnieją.🤢🤢🤮🤮🤮
Nic nowego2021.07.20 9:57
każdy myślący człowiek zdaje sobie z tego sprawę.
Rekin2021.07.20 8:54
Oczyśćm Kościół zacznając od Koblińskiego, Zaleskiego i Terlikowskiego oraz Hołowni. Odetnijmy się od ubeckich pomiotów z WIĘZi. I już bedzie lepiej
Bożena2021.07.20 9:05
Rekinie, kościół to też Ty jeśli faktycznie zależy Ci na jego oczyszczeniu. Zacznijmy oczyszczać kościół od własnych ułomności i z miejsca zobaczymy pozytywny efekt;-)
marianna2021.07.20 9:39
To Noskowski i Terlikowski mają za uszami oskarżaniapod adresem arcybiskupa Wielgusa. Gorsi jak stalinowscy prokuratorzy. Ego rozdmuchane.
zaciekawiony2021.07.20 10:02
Czyli winni są Ci, którzy ujawnili prawdę o współpracy Wielgusa z SB anie współpracujący z bezpieką hierarcha?
alko2021.07.20 7:30
Dobra, dobra "szczepionkowy" socjopato. Ten wasz Bergoglio zaaprobował formalną sodomię to ta wasza bergogliańska wydmuszka już nikogo nie pociąga bo jaką duchowość mogą mieć sodomici? Taką samą jak kolektory Trzaskowskiego.
zaciekawiony2021.07.20 7:53
Skoro nie masz nic wspólnego z katolicyzmem to po co wchodzisz na (przynajmniej teoretycznie) katolicki portal?
Bożena2021.07.20 9:03
Alko i jemu podobni przychodzą tylko po to, by z ukrycia atakować i wylewać swoją wewnętrzną zgniliznę. To tak jak człowiek, mający problemy z żołądkiem musi zwymiotować, gdyż źle się czuje, jednak nie potrzebuje do tego widowni. Ale jak widać, niektórzy potrzebują asysty widzów;-) Co do alko - on po wyrzuceniu z siebie trucizny, będzie ją dalej produkował i wydalał - podtruwał siebie i innych, bo nie wie, że tylko wstrzymanie się od produkowania jadu dałoby mu ukojenie;-)
alko2021.07.20 12:30
Co matoły (teraz macie powód do wybrzydzania) napisałem nieprawdziwego? Bo sodomia, odkąd oficjalnie to ogłosili i zrobili duchowni niemieccy (błogosławienie par homoseksualnych) w bergogliańskim "kościele" to fakt. Papieżem jest Benedykt XVI a nie t masońska podróba Bergoglio. Ale skoro uważacie, że bycie sodomitą to jest miłe Bogu to ja nie mam uwag. W każdym razie taki "katolicyzm" to nic wspólnego z tym co w Biblii i w tym co przez 2000 lat nauczał Kościół Katolicki, nie ma. Aaa... no i się "szczepcie" oszołomy do woli. Moimi dawkami także.
Karol2021.07.20 9:03
To nie jest katolicki portal. To portal nienawiści.
zaciekawiony2021.07.20 10:04
Ja się z tą oceną zgadzam, ale nawet mając kiepskie zdanie o bliźnich potrafię być zaskoczony falą bezinteresownej nienawiści i głupoty w postach niektórych.
Ojciec Barabara2021.07.20 6:42
Dopóki będą owce i barany do dojenia i strzyżenia, dopóty będą pasterze.
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.20 3:29
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.20 3:29
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
cd2021.07.20 6:33
Zima była tak ciężka i długa, że miłościwy Błystek, król Krasnoludków, przymarzł do swojego tronu. Siwa jego głowa uczyniła się srebrną od szronu, u brody wisiały lodowe sople, brwi najeżone okiścią stały się groźne i srogie; w koronie, zamiast pereł, iskrzyły krople zamarzniętej rosy, a para oddechu osiadała śniegiem na kryształowych ścianach jego skalnej groty. Wierni poddani króla, żwawe krasnoludki, otulali się jak mogli w swoje czerwone opończe i w wielkie kaptury. Wielu z nich sporządziło sobie szuby i spencery z mchów brunatnych i zielonych, uzbieranych w boru jeszcze na jesieni, z szyszek, z huby drzewnej, z wiewiórczych puchów, a nawet z piórek, które pogubiły ptaszki, lecące za morze." (1896)
Anonim2021.07.20 7:40
właśnie się pojawiłeś wyprodukowany masowo
Urszula2021.07.20 1:33
Powiązanie niechęci do szczepień z niskim poziomem intelektui kompromituje ks. Kobylińskiego. Jego wypowiedź to bezwstydna ekshibicja KONFORMIZMU!!!
Obo2021.07.20 7:21
A z czym innym niby można powiązać niechęć do szczepień niż z elementarną głupotą?
trzaska2021.07.20 8:29
Czas wszystko pokarze kto jest głupcem, zaszczepiony nie wiadomo czym, czy nie zaszczepiony niczym.Więc siedź na tyłku i czekaj a nie osadzaj pochopnie bo może okazać się że się mylisz.
złośliwy2021.07.20 10:07
A mógł powiązać mapę szczepień z mapą alkoholizmu czy przemocy domowej. Są zaskakująco zbieżne.
sól2021.07.20 0:35
Nie ma jak "wkurzony" na wiernych i "kolegów" z zawodu ksiądz/prezbiter/teolog/filozof/socjolog i to jeszcze profesor. Jako wykształcony wali "prosto w łeb" prostaków. Nie dlatego, że dopiero PRZEJRZAŁ i się PRZESTRASZYŁ bo DOSKONALE WIEDZIAŁ a nawet sam uczestniczył w tym PRZEDSTAWIENIU czyli totalnej MANIPULACJI i budowaniu ATRAPY "jakiegoś" religijnego TWORU na gruzach niszczonego Kościoła Rzymsko -Katolickiego. Ta ATRAPA się rozsypuje a wierni widząc ZNAKI APOSTAZJI , FAŁSZU i KŁAMSTW odszukują wśród zgliszczy prawdziwy Kościół Katolicki i Katolickich Kapłanów po "zapachu" kadzideł oddających CHWAŁĘ JEDYNEMU Bogu w Trójcy Przenajświętszej , po zapachu ŚWIĘTOŚCI , ODWIECZNEJ Liturgii Mszy św. w rycie Trydenckim sprawowanej jako OFIARA Pana Jezusa Chrystusa. Prof.x. Kobyliński jako wykształcony EKSPERT kościelny oczywiście WIE najlepiej kim są obrzędowi "katolicy" i jak można nimi manipulować UROZMAICAJĄC SPOTKANIA EUCHARYSTYCZNE. A jak wie to DLACZEGO udaje zdziwienie i robi zarzut z tak prostackiej "obrzędowości" dopasowanej do POTRZEB ludzi stworzonej przez II Sobór Wat. właśnie w tym CELU. Czyżby reformatorzy POSTĘPU i desakralizacji obrzędów , dopasowania do potrzeb prostego ludu zapomnieli , że są AUTORAMI tego SZATAŃSKIEGO projektu. Należy domniemywać , że Prof.x. Kobyliński obieżyświat został zaszczepiony skoro objawił tak duży poziom agresji i BEZCZELNOŚCI i z religijności czyli ROZTROPNOŚCI wiernych czyni ZARZUT.> "..im bardziej religijne regiony w naszym kraju, jak Podhale, Podkarpacie i Podlasie, tym niższy poziom osób zaszczepionych." "Im więcej zabobonu i magii, tym mniej zdrowego rozsądku w obliczu pandemii." W jednym należy przyznać rację Oświeconemu MODERNIZMEM Profesorowi po uściśleniu słowa kościół. Jak wiadomo x. Kobyliński publicznie oświadczył , że NIE MA JUŻ KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO a jak nie ma to kościół o którym mówi w zdaniu : "Nie ma szansy na oczyszczenie Kościoła. Kryzys będzie się pogłębiał." jest "JAKIMŚ" NEO-KOŚCIOŁEM - EWOLUUJĄCĄ w "jakimś" kierunku nie wiadomo jeszcze jakim- radosną wspólnotą ekumeniczną. Zatem Katolicy nie są zainteresowani w oczyszczaniu ATRAPY. Takich fałszywych, partykularnych "kościołów" było i jest wiele. A Kościół Katolicki jest JEDEN tam GDZIE JEST PRAWDZIWA WIARA zachowana w ciągłości nauczania Pasterzy z POPRZEDNIKAMI, GDZIE JEST SPRAWOWANA święta Liturgia Mszy św. w rycie trydenckim / Papieża Piusa V/. A każdy kto by nauczał inaczej , nawet Anioł z nieba będzie wyklęty.
matis892021.07.20 0:26
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Jim2021.07.20 0:18
Ks Blachnicki mawiał "nie mów o tym co możesz pokazać". Ks. Kobyliński udaje eksperta, a jest zwykłym maruderem. Pokaż Księże Kobyliński owoce swojej posługi, bo narzekać potrafią praktycznie wszyscy
Aleksander2021.07.19 23:21
przykład kapłana , który nie doświadczył mocy sakramentów kościoła, spowiedź, eucharystia, darów Ducha Świętego. Taki urzędnik kościelny z tytułem prof., który przeciętny polak, by zdobył na takiej uczelni. Oderwany od ludzi wiary, których uważa za głupków. ciekawe czy w piątek pości o wodzie i chlebie.
Zakonczenie2021.07.19 22:20
Ten ksiadz kala wlasne gniazdo.
Ewa2021.07.19 21:41
oto przykład pychy i przekonania o własnej wyższości-rzeczywiście z takimi naprawiaczami kościoła nie będzie nam łatwo...
Adam2021.07.19 22:02
Mówienie prawdy i rzeczy w sumie oczywistych jest pokazywaniem własnej wyższości? Faktycznie z takim jak Wy naprawienie Kościoła będzie trudne.
Nie bądzmy naiwni jako katolicy2021.07.20 0:15
Chodzi o to ,że ten ksiadz wcale nie chce naprawiac Kosciola, on sie cieszy i wręcz WIE, że Kosciola nie da sie oczyścić . Cały Koscioł to dla niego bagno. Skoro tak - to tym bagnem jest tez sam ks. Kobyliński - bo od dłuzszego czasu przeciez do niego należy i jest jego rzecznikiem. Pytanie - czy on nie widzial problemów Koscioła 8- 10 lat temu? Na pewno widzial. Dlaczego wtedy nic o nich nie mówił? Bo kazano mu nic nie mówic (mafie lawendowe, agenci komunistyczni i ich następcy ktorzy weszli do Koscioła aby go niszczyc) albo sam reprezentuje tych agentow czy mafie.
Adam2021.07.20 6:13
Piszesz o swoich obsesjach a nie o poglądach tego księdza.
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 21:28
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.19 21:29
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
cd2021.07.20 6:36
Zima była tak ciężka i długa, że miłościwy Błystek, król Krasnoludków, przymarzł do swojego tronu. Siwa jego głowa uczyniła się srebrną od szronu, u brody wisiały lodowe sople, brwi najeżone okiścią stały się groźne i srogie; w koronie, zamiast pereł, iskrzyły krople zamarzniętej rosy, a para oddechu osiadała śniegiem na kryształowych ścianach jego skalnej groty. Wierni poddani króla, żwawe krasnoludki, otulali się jak mogli w swoje czerwone opończe i w wielkie kaptury. Wielu z nich sporządziło sobie szuby i spencery z mchów brunatnych i zielonych, uzbieranych w boru jeszcze na jesieni, z szyszek, z huby drzewnej, z wiewiórczych puchów, a nawet z piórek, które pogubiły ptaszki, lecące za morze." (1896)
AAAtomek2021.07.19 21:20
Dobry wieczór prawaki. Kolejny dzień kroczącej laicyzacji Polski jest miodem na me serce. 💁
Ap2021.07.20 0:06
7 A gdy dopełnią swojego świadectwa, Bestia5, która wychodzi z Czeluści, wyda im wojnę, zwycięży ich i zabije. 8 A zwłoki ich [leżeć] będą na placu wielkiego miasta, które duchowo zwie się: Sodoma i Egipt, gdzie także ukrzyżowano ich Pana6. 9 I [wielu] spośród ludów, szczepów, języków i narodów przez trzy i pół dnia7 ogląda ich zwłoki; a zwłok ich nie zezwalają złożyć do grobu. 10 Wobec nich mieszkańcy ziemi cieszą się i radują; i dary sobie nawzajem będą przesyłali, bo ci dwaj prorocy mieszkańcom ziemi8 zadali katuszy. 11 A po trzech i pół dniach duch życia z Boga w nich wstąpił i stanęli na nogi9. A wielki strach padł na tych, co ich oglądali. 12 Posłyszeli oni donośny głos z nieba do nich mówiący: «Wstąpcie tutaj!» I w obłoku wstąpili do nieba, a ich wrogowie ich zobaczyli10. 13 W owej godzinie nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi i runęła dziesiąta część miasta, i skutkiem trzęsienia ziemi zginęło siedem tysięcy osób. A pozostali ulegli przerażeniu i oddali chwałę Bogu nieba.
AAAtomek2021.07.20 8:48
To z bajek Andersena czy braci Grimm?
cd2021.07.20 6:36
Zima była tak ciężka i długa, że miłościwy Błystek, król Krasnoludków, przymarzł do swojego tronu. Siwa jego głowa uczyniła się srebrną od szronu, u brody wisiały lodowe sople, brwi najeżone okiścią stały się groźne i srogie; w koronie, zamiast pereł, iskrzyły krople zamarzniętej rosy, a para oddechu osiadała śniegiem na kryształowych ścianach jego skalnej groty. Wierni poddani króla, żwawe krasnoludki, otulali się jak mogli w swoje czerwone opończe i w wielkie kaptury. Wielu z nich sporządziło sobie szuby i spencery z mchów brunatnych i zielonych, uzbieranych w boru jeszcze na jesieni, z szyszek, z huby drzewnej, z wiewiórczych puchów, a nawet z piórek, które pogubiły ptaszki, lecące za morze." (1896)
Glaudiusman2021.07.19 21:13
Tych wszystkich lewaków atakujących Kościół należy wyrzucić na zbity i wygonić do Reichu sprzątać ulice za 2 Euro na godzinę.
poznanianka2021.07.19 21:08
[Zdaniem ks. Kobylińskiego niechęć do szczepień to rezultat "bardzo niskiego stanu intelektualnego naszej polskiej religijności".] Księże Andrzeju i ks. też zajął się agitacją szczepień? Dopiero co uczynił to ks. arcybiskup Gądecki! Nie pamięta ks. jak kończy się "sojusz ołtarza z tronem"? Zawsze TAK SAMO! Wielką PRZEGRANĄ kościoła! I znów po raz kolejny kościół hierarchiczny uległ namowom władzy świeckiej! PS. Księże Andrzeju, proszę nie obrażać wiernych oddanych kościołowi!
sct2021.07.19 21:01
Proszę Kiędza, kiedy Pan podpisał cyrograf?A z tymi szczepionkami to raczej na niekożyść Pana.Nikt normalny nie chce jakiegoś nietestowanego(normalka 8-10 lat) szajsu w swoim organiźmie
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 20:51
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.20 6:37
Zima była tak ciężka i długa, że miłościwy Błystek, król Krasnoludków, przymarzł do swojego tronu. Siwa jego głowa uczyniła się srebrną od szronu, u brody wisiały lodowe sople, brwi najeżone okiścią stały się groźne i srogie; w koronie, zamiast pereł, iskrzyły krople zamarzniętej rosy, a para oddechu osiadała śniegiem na kryształowych ścianach jego skalnej groty. Wierni poddani króla, żwawe krasnoludki, otulali się jak mogli w swoje czerwone opończe i w wielkie kaptury. Wielu z nich sporządziło sobie szuby i spencery z mchów brunatnych i zielonych, uzbieranych w boru jeszcze na jesieni, z szyszek, z huby drzewnej, z wiewiórczych puchów, a nawet z piórek, które pogubiły ptaszki, lecące za morze." (1896)
kara2021.07.19 20:47
Oj Kobyliński, Kobyliński. Pycha zawsze kroczy porzed upadkiem. Twoja próżność i buta też wróży rychły twój upadek.
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 20:43
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.19 20:44
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
cd2021.07.20 6:37
Zima była tak ciężka i długa, że miłościwy Błystek, król Krasnoludków, przymarzł do swojego tronu. Siwa jego głowa uczyniła się srebrną od szronu, u brody wisiały lodowe sople, brwi najeżone okiścią stały się groźne i srogie; w koronie, zamiast pereł, iskrzyły krople zamarzniętej rosy, a para oddechu osiadała śniegiem na kryształowych ścianach jego skalnej groty. Wierni poddani króla, żwawe krasnoludki, otulali się jak mogli w swoje czerwone opończe i w wielkie kaptury. Wielu z nich sporządziło sobie szuby i spencery z mchów brunatnych i zielonych, uzbieranych w boru jeszcze na jesieni, z szyszek, z huby drzewnej, z wiewiórczych puchów, a nawet z piórek, które pogubiły ptaszki, lecące za morze." (1896)
menfis2021.07.19 20:22
A PRZECIEŻ KAŻDY POWINIEN ZACZYNAć OD SIEBIE, księżulek o tym nie wie ? Księżulku daj pierwszy przykład .......
henry2021.07.19 20:20
ludzie manekiny po śmiercionkach to ci którzy zostaną, i będą tak jak obecne piloty np od telewizora manipulowane przez m.in. 5 G
xxxx2021.07.19 20:17
EJ TY KSIEŻE ------ NAWRÓĆ SIĘ DO PANA, bo już wkrótce poznasz i ty swoją grzeszność
matis892021.07.19 20:06
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 20:04
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.20 6:38
Zima była tak ciężka i długa, że miłościwy Błystek, król Krasnoludków, przymarzł do swojego tronu. Siwa jego głowa uczyniła się srebrną od szronu, u brody wisiały lodowe sople, brwi najeżone okiścią stały się groźne i srogie; w koronie, zamiast pereł, iskrzyły krople zamarzniętej rosy, a para oddechu osiadała śniegiem na kryształowych ścianach jego skalnej groty. Wierni poddani króla, żwawe krasnoludki, otulali się jak mogli w swoje czerwone opończe i w wielkie kaptury. Wielu z nich sporządziło sobie szuby i spencery z mchów brunatnych i zielonych, uzbieranych w boru jeszcze na jesieni, z szyszek, z huby drzewnej, z wiewiórczych puchów, a nawet z piórek, które pogubiły ptaszki, lecące za morze." (1896)
....2021.07.19 20:04
...a pan profesor to kiedy wiarę stracił...
Dariusz2021.07.19 19:59
Profesor... żenada, wstydu oszczęć!
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 19:57
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.19 19:58
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
cd2021.07.20 6:38
Zima była tak ciężka i długa, że miłościwy Błystek, król Krasnoludków, przymarzł do swojego tronu. Siwa jego głowa uczyniła się srebrną od szronu, u brody wisiały lodowe sople, brwi najeżone okiścią stały się groźne i srogie; w koronie, zamiast pereł, iskrzyły krople zamarzniętej rosy, a para oddechu osiadała śniegiem na kryształowych ścianach jego skalnej groty. Wierni poddani króla, żwawe krasnoludki, otulali się jak mogli w swoje czerwone opończe i w wielkie kaptury. Wielu z nich sporządziło sobie szuby i spencery z mchów brunatnych i zielonych, uzbieranych w boru jeszcze na jesieni, z szyszek, z huby drzewnej, z wiewiórczych puchów, a nawet z piórek, które pogubiły ptaszki, lecące za morze." (1896)
EJ TY KSIĘŻE2021.07.19 19:53
PAN JEZUS SAM ZAŁOŻYŁ I SAM DOKONA OCZYSZCZENIA SWOJEGO ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA
Anonim2021.07.19 19:48
/stp/ Ludziska, nie znęcajcie się nad Bogiem, zasypując go fałszywymi objawionkami!
matis892021.07.19 20:05
Lewaku, powiedz co cytowane jest fałszywe wobec Jezusa, a nie lewuski sami wklejacie fałszywe objawienia w których sami będziecie osądzać swojego pana Antychrysta od Znamienia Bestii.
zaciekawiony2021.07.19 20:34
Lewaku powiedz, czy KK oficjalnie uznał te objawienia, które cytujesz? Czy w ogóle wie o ich istnieniu, czy to tylko czyjeś prywatne odloty?
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 19:38
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.19 19:38
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
cd2021.07.20 6:39
Zima była tak ciężka i długa, że miłościwy Błystek, król Krasnoludków, przymarzł do swojego tronu. Siwa jego głowa uczyniła się srebrną od szronu, u brody wisiały lodowe sople, brwi najeżone okiścią stały się groźne i srogie; w koronie, zamiast pereł, iskrzyły krople zamarzniętej rosy, a para oddechu osiadała śniegiem na kryształowych ścianach jego skalnej groty. Wierni poddani króla, żwawe krasnoludki, otulali się jak mogli w swoje czerwone opończe i w wielkie kaptury. Wielu z nich sporządziło sobie szuby i spencery z mchów brunatnych i zielonych, uzbieranych w boru jeszcze na jesieni, z szyszek, z huby drzewnej, z wiewiórczych puchów, a nawet z piórek, które pogubiły ptaszki, lecące za morze." (1896)
kaka2021.07.19 19:35
ksiezulku jak jeszcze raz wspomnisz o dobru poszczepiennym-to cie tak kopne wnabial ze dostaniesz wstrzasu.TO WLASNIE KSIEZA BYDLAKI PROWADZA NAS NA ZATRACENIE ROWNIEZ PRZEZ SZCZEPIENIA --A JAK W KONCU JUZ WSZYSSCY BEDA WIEDZIEC ZE SZCZEPIONKI TO KATASTROFALNE ZLO --WTEDY KSIEZA BYDLAKI JEDEN PODRUGIM BEDZIE SIE ZARZEKAL ZE TO ONI NIE MOWILI--------TAK JAK DZISIAJ NIKT SIE NIE PRZYZNA ZE LIZAL D.......STALINOWI--DZISIAJ NIK NIE BYL KOMUNISTA-TO JEST TRAGEDJA.
Coco2021.07.19 19:23
Księże może by tak więcej czasu na modlitwie niż w mediach?
Anonim2021.07.19 19:05
/stp/prof. Kobyliński jest jak kacerz-purysta. Posiada koncepcję Kościoła ustanowionego raz na zawsze dwa tysiące lat temu, bez umierania dawnych i nieustannego dopływu nowych ludzi ze świata i pozostających w świecie. Ten Kościół musi mieć ludzi grzesznych i dla ich zbawienia w nim Chrystus działa, choć niekiedy się mu opierają. Jezus mówił o Bożej roli z pszenicą i chwastem, które razem muszą róść aż do żniw. A ks. Kobyliński by to podpalił!
zdzisław, wracaj na podhale i nie wyłaź z nory2021.07.19 19:03
PSA
zdzislaw2021.07.19 21:40
https://www.youtube.com/watch?v=yChhM054nnw&ab_channel=SPInkafilmstudio
zdzislaw2021.07.19 18:17
Skromność to jedna z cnót której ks. Kobyliński za wiele nie posiada... Bóg obdarował człowieka wieloma darami w tym darem wrodzonej genetycznie inteligencji którą rozumiem ks, Kobylinski z dumą się szczyci nazywając antyszczepionkowców osobami o niskim poziomie intelektualnym ... Rozumiem że te teorie poparte są wieloletnimi badaniami naukowymi... Ciekawym jednak jest fakt że inteligencja nie chodzi w parze z mądrością (ukłon w stronę ks. Kobylińskiego)... Mądrość jest darem nadprzyrodzonym którym Bóg obdarza serca pokorne słuchające Jego głosu... Nie należy się dziwić że ludzie prawdziwie głębokiej wiary posiadają większy dar rozeznania dobra i zła gdyż w żeczy samej to nie one same w sobie dokonują tego rozeznania ale Duch Boży - Duch mądrości który w nich zamieszkuje... Podhale to rejon dość głębkiej wiary w Bożą opatrzność, nie bez powodu święty Jan Paweł 2 zwracając się do górali użył słów " ....na was zawsze można liczyć..." A że mądrość nie chodzi w parze z inteligencją niech będzie taki skromny przykład bogatej intelektualnie wykształconej społeczności Warszawy czy Krakowa gdzie jakiekolwiek wybory do parlamentu czy miejskie wygrywają środowiska o niezwykle niskim poziomie mądrości ale z w miarę wysokim poziomem inteligencji .. Mądrości szanowny księże Kobyliński na uniwersytetach się nie zdobywa... Pozdrawiam - prosty i nie wykształcony góral z podhala ..
Moly2021.07.19 18:10
Swieza wypowiedz. Bo nie -przeliczonych wypowiedzialch jak to jest czyjas inna wina: wrecz szokujaca w swojej uczciwosci. . Natomiast zdanie: mysle ze u nas jest niewiele skrajnych przypadkow? Mysle? Poczekamy zobaczymy; tu myslenie nic nie pomoze. Co wyplynie na wierzch to wyplynie na wierzch. A juz sie tego nie da wepchnac z powrotem. Ponadto : jak mierzyc krzywde zbrodni seksualnych? Gwalt jest okropny a dotykanie mniej okropne? To tak nie pracuje.
matis892021.07.19 17:59
Patrzcie jak lewactwo usilnie broni Bergoglio, Kobylińskiego itp.. przed katolikami. Wklejają w jednym artykule wielokrotnie te same bardzo długie teksty, aby na stronie katolików robić śmietnik i zagłuszać wypowiedzi katolików na katolickiej stronie. Lewakoateiści wklejają nawet swoje objawienia w których to oni, ludzie idący za Antychrystem, którzy przyjęli Znamię Bestii będą osądzać swojego Antychrysta. :)))))))))))))))))))
Jo2021.07.19 19:04
Od kiedy taki faszysta jak ty jest katolikiem?????
Polak2021.07.19 17:58
Dlatego kościół katolicki musi przestać istnieć.
Anonim2021.07.19 17:53
Chore.
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 17:41
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.19 17:42
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
cd2021.07.20 6:39
Zima była tak ciężka i długa, że miłościwy Błystek, król Krasnoludków, przymarzł do swojego tronu. Siwa jego głowa uczyniła się srebrną od szronu, u brody wisiały lodowe sople, brwi najeżone okiścią stały się groźne i srogie; w koronie, zamiast pereł, iskrzyły krople zamarzniętej rosy, a para oddechu osiadała śniegiem na kryształowych ścianach jego skalnej groty. Wierni poddani króla, żwawe krasnoludki, otulali się jak mogli w swoje czerwone opończe i w wielkie kaptury. Wielu z nich sporządziło sobie szuby i spencery z mchów brunatnych i zielonych, uzbieranych w boru jeszcze na jesieni, z szyszek, z huby drzewnej, z wiewiórczych puchów, a nawet z piórek, które pogubiły ptaszki, lecące za morze." (1896)
matis892021.07.19 17:36
Kobyliśnki Judaszu przyjąłeś już w swoje ciało aborcyjną, demoniczną szczepionkę Antychrysta przeciwko Chrystusowi ???
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 17:20
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.19 17:21
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
matis892021.07.19 17:13
Czas katolikom w Polsce zrozumieć, że mamy wielu kapłanów lewaków, heretyków, Judaszy co udają katolików, a celowo działają na szkodę jak wilki w owczej skórze. To czas Antychrysta i oni wybrali służbę dla Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Będą dalej zwodzić wiernych, podkopywać prawdę, Ewangelię, wprowadzać herezje, prześladować katolików i wydawać ich Antychrystowi....... Na szczęście siła wiernych w KK jest wielka, skoro zdradzili i są wrogami katolicyzmu to czas ich wywalić na bruk, aby nie zwodzili dalej ludzi. Nie są z katolicyzmu, więc niech odejdą.
ehhh....2021.07.19 17:27
Specjalnego pojęcia o chrześcijaństwie to ty najwyraźniej nie masz...
matis892021.07.19 17:38
Jezus Chrystus jest przeciwko obecnym aborcyjnym, demonicznym szczepionkom Antychrysta, masonerii, lewactwa, szatanistów, NWO.
ehhh...2021.07.19 17:44
W takim razie zazdroszczę Ci, że masz "z górą" bezpośrednie połączenie i "góra" Ci to bezpośrednio mówi panie proroku. Zgłosiłeś się już z tymi proroctwami do Watykanu i następcy św Piotra?
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 17:06
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.19 17:06
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
matis892021.07.19 16:59
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
neron2021.07.19 16:58
Ten gościu to niech się do normalnej roboty weźmie a nie świruje. O szczepieniach niech się wypowiadają lekarze a nie czarni. Lekarz samochodu nie naprawi tak samo jak murarz człowieka nie uleczy
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 16:48
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.19 16:49
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
Brochwicz2021.07.19 16:48
Ksiądz głosi,że bramy piekielne przemogły. To na pewno jest ewangeliczne?
ehhmmm....2021.07.19 16:57
W sensie rzeczywistość kościoła we Francji lub Irlandii jest nieewangeliczna, czy problem tylko w tym że Ty nie bardzo rozumiesz o co w Ewangelii chodzi?
Brochwicz2021.07.19 17:35
Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Nie rozumiem co niespodobało się Tobie w mojej wypowiedzi
ehhmmmm...2021.07.19 17:42
Bramy nie przemogą Kościoła, co nie wyklucza tego, że instytucje kościelne zbudowane przez człowieka upadną pod bagażem pychy i swoich grzechów jak we Francji czy Irlandii.
katolik2021.07.19 16:47
Ks Kobylinski twój stan umysłowy co do wypowiadania się i wiedzy o chemii genetycznej niestety jest odbiciem woli i mowy szatana !!!
logik2021.07.19 17:53
"stan umysłowy co do wypowiadania się i wiedzy o chemii genetycznej" – te brednie to Ty napisałeś, czy Twój stan umysłowy sprawił, że ni w ząb nie rozumiesz nieskomplikowanych podszeptów Szatana?
katolik2021.07.20 11:50
zrozumiałe, ze szatana piszesz duzą literą
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.19 16:42
21-wszy dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Archidiecezji Poznańskiej z udziałem wiernych. Cała Polska w łączności z biskupami, a zwłaszcza z Episkopatem na czele z jego przewodniczącym Abp Gądeckim odmawia Nowennę Pompejańską w intencji: Aby przez nawrócenie ludzi, upały masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Nawrócenie na drodze sakramentu pokuty. Zalejmy Kościoły naszym nawróceniem, a stanie się cud przemiany zła w dobro i upadnie szatański plan depopulacji i zniewolenia ludzkości!! Nawrócenie, masowe przystępowanie do spowiedzi niech będzie zadośćuczynieniem za zdradę Episkopatu, Abp Gądeckiego.
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.19 16:43
22- dzień
man.of.Stagira2021.07.19 16:37
JAKI związek dostrzegają Terlikowscy i Kobylińscy tego świata między CZYSZCZENIEM a wierzeniem? // Pytam. Co ma chemia do wiatraka? OCIEMNIALI 'kulturalno-oświatowi' Jawni Współpracownicy ...
Po 11 ...2021.07.19 16:28
Mam gorący apel do ks. prof. Kobylińskiego. Proszę zaprzestać takich szkodliwych wypowiedzi. One bardzo mi szkodzą. Zabierają mi pracę na fronda.pl...
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 16:22
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.19 16:23
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
mateuszjegliński2021.07.19 16:12
nie będę się silił na komentarz. Zwyczajnie matis89 ma absolutną rację.
nie sil się2021.07.19 16:14
Sam siebie popierasz pod innymi nickami?
mateuszjegliński2021.07.19 18:27
nie sil się, jest takie powiedzenie: każdy sam sądzi po sobie.
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 16:10
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.19 16:11
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
matis892021.07.19 16:03
A może to katolicy w Polsce powinni oczyścić Kościół z takich Judaszy Kobylyńskich, Szustaków, Lemańskich, Hołowni, Terlikowskich...... co służą masonerii, lewactwu, Antychrystowi, NWO. Zorganizować się, zebrać się i wywalić tych jawnych Judaszy.
złośliwy2021.07.19 16:11
Tylko, że to co wtedy zostanie nie będzie miało z Kościołem Katolickim nic wspólnego.
Św. Doroteusz z Gazy:2021.07.19 16:11
Nie ma nic gorszego, jak osądzać bliźniego i gardzić nim!
ect2021.07.19 16:30
matis89 z Twoją szkołą powinieneś wiedzieć, że słudzy pewnego gospodarza też chcieli oczyścić pszenice z kąkolu. Pamiętasz, co im Pan odpowiedział?
matis892021.07.19 16:47
To naturalna reakcja obronna. Dochodzi do tego że katolicy są prześladowani przez masońskich oszustów udających kapłanów. Coraz jawniej głoszą herezje, są wrogami katolicyzmu, służą Antychrystowi......ale w Polsce siła wiernych jest wielka i mogą się przeliczyć i zostać wywalonymi na bruk.
ect2021.07.19 17:31
Co masz na myśli pisząc o sile wiernych, o wyrzuceniu na bruk? Myślę, że Służąc Antychrystowi od Antychrysta otrzymają zapłatę.
Anonim2021.07.19 15:58
Może by ks. profesor wcześnie zobaczył jaki jest poziom zachorowalności na terenach gdzie jest mała liczba szczepionej ludności i porównał z terenami gdzie jest ich dużo i dopiero namawiał do EKSPERYMENTOWANIA NA SOBIE PREPARATAMI, O KTÓRYCH PRODUCENCI SAMI PISZĄ ŻE TRWAJĄ ICH BADANIA I ZA NIC NIE ODPOWIADAJĄ. Takie postępowanie podchodzi pod przykazanie NIE ZABIJAJ
Anonim2021.07.19 15:55
/stp/ Najpierw, ks. Profesorze, trzeba mieć przed oczyma wizję, czym jest Kościół. Nie da się nigdy Kościoła jako całości do końca oczyścić, bo Kościół to po prostu ludzie! Jak płynąca nieustannie rzeka - jeden rocznik już wymiera, z równocześnie nowy rocznik się rodzi. Rzeki nie oczyścisz, bo jej źródła czy źródełka wypływają z zanieczyszczonych środowisk; nawet deszczówka ma w sobie całą masę zanieczyszczeń powietrza. Nikomu dotąd nie udało się oczyścić Wisły ani Renu. I nikt nawet nie próbował. Możemy się tylko przyczynić do czystości rzeki, gdy nie mącimy jej wód, nie zabrudzamy dopływów i nie wpuszczamy szamba. Kościół to ludzka rzeka. Taki jest, jak ludzie w społeczeństwie. Ale dbać o te rzekę trzeba, bo choć nieczysta, dąży do morza wieczności i po drodze daje życie przyrodzie i miastom, zasilając ich wodociągi! Nie plujmy na ani do tej rzeki!
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 15:50
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.19 15:51
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
katolicka deratyzacja Polski2021.07.19 15:47
Tylko mason,gnostyk i satanista nie liczy sie z grzeszna natura ludzka,i chce oczyscic bez reszty ludzkosc,dokladnie tak samo jak Sowieci i Trzecia Rzesza,no i protestantyzm. !!!
katolicka deratyzacja Polski2021.07.19 15:54
Przyznaje sie , ze jestem osoba o niskiej inteligencji , chora psychicznie , ze sklonnosciami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjecie dziecka sasiadki) , bez podstawowej wiedzy o swiecie , jestem skrajnie oglupiona nienawiscia , zwykla kürwa , prostaczka , prymitywną zydowa .
ect2021.07.19 15:46
Skoro poczynania dominikanina Pawła M. znane były w latach 90 i nikt nic w tej sprawie nie zrobił, to, co wobec tego zrobił tak łatwo oceniający ks. prof. Kobyliński, który teraz się wymądrza? A zaszczepił się się już inteligentny i szacowny ks. profesor? Jeśli tak, to niech czuje się ksiądz ustawiony politycznie i zabezpieczony zdrowotnie a prostaków niech zostawi w spokoju, bo tajemnice Królestwa Bożego sam Bóg objawia prostaczkom.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.19 15:43
Kobylinski to jeden z wybitnych prowokatrow i agentow masonakich w polskim Kosciele. Obecnie razem z Michnikiem zbieraja sie juz do zadania coup de grace,czyli ostatniego smiertelnego ciosu w samo serce Kosciola Katolickiego w Polsce i Jego wplywow spolecznych i politycznych.. Jest to bardzo wazne,bo zabicie Kosciola jest warunkiem sine qua non zabicia samej Polski,panstwa oraz kultury.
cynik2021.07.19 15:48
Kiedyś równie bezmyślnie atakowano proroków ostrzegających przed upadkiem. Jak ktoś myli głos, który ostrzega widząc zło, które się dzieje z atakami to bym się zastanowił czy sam nie kroczy w ciemności?
ect2021.07.19 16:21
A dlaczego ten profesor prorok odnosi słowa krytyki tylko do innych? Przecież on też mógł reagować na dziejące się zło, bo jest w tym samym Kościele.
cynik2021.07.19 16:34
Znasz na tyle jego życie, żeby stwierdzić, że wiedział ale nie zareagował? Czy tylko próbujesz rozwodnić winę rzeczywistych odpowiedzialnych za kryzys, którzy nie reagowali na skargi ofiar i kryli sprawców?
ect2021.07.19 15:50
Daremny trud i żmudna robota, choć zapewne wierzą uczeni typu tego księdza w swoje perfidne zwycięstwo.
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 15:20
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.19 15:21
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
ect2021.07.19 16:27
Te objawienia nie są we wszystkim zgodne z nauczaniem Kościoła, ale określenie "ludzie manekiny" pasuje jak najbardziej do treści tego artykułu.
Anonim2021.07.19 15:17
/stp/ księże Profesorze, nie da się nigdy Kościoła jako całości oczyścić. Bo Kościół to po prostu ludzie! Jak płynąca nieustannie rzeka - jeden rocznik już wymiera, z równocześnie nowy rocznik się rodzi. Rzeki nie oczyścisz, bo jej źródła czy źródełka wypływają z zanieczyszczonych środowisk; nawet deszczówka ma w sobie całą masę zanieczyszczeń powietrza. Nikomu dotąd nie udało się oczyścić Wisły ani Renu. I nikt nawet nie próbował. Możemy się tylko przyczynić do czystości rzeki, gdy nie mącimy jej wód, nie zabrudzamy dopływów i nie wpuszczamy szamba. Kościół to ludzka rzeka. Taki jest, jak ludzie w społeczeństwie. Ale dbać o te rzekę trzeba, bo choć nieczysta, dąży do morza wieczności i po drodze daje życie przyrodzie i miastom, zasilając ich wodociągi! Nie plujmy na ani do tej rzeki!
Co zawiera szczepionka Vaxzevria2021.07.19 15:14
Jedna dawka (0,5 ml) zawiera: Adenowirus szympansi z sekwencją kodującą glikoproteinę S (ang. Spike) wirusa SAR - CoV - 2  ChAdOx1 - S *, nie mniej niż 2, 5 x 10 8 jednostek zakaźnych* Wytworzony w genetycznie zmodyfikowanych, ludzkich embrionalnych komórkach nerki (HEK) 293, z wykorzystaniem technologii rekombinacji DNA. Ten lek zawiera organizmy modyfikowane genetycznie (GMO) źródło: https://pacjent.gov.pl/sites/default/files/2021-04/2021-04-12_Vaxzevria_PIL_0.pdf
hahahaha2021.07.19 17:04
Skąd was biorą ? Gdzie to wyczytałeś ? w kacaapskim Sputniku ?, no ale idąc tym stylem to jednak ziemia jest płaska na podobieństwo twojego mózgu, a samoloty rozsiewają środki za zatruwanie żywności. Fale radiomagnetyczne, promieniowanie 5 G i wpływ księżyca na rozrodczość pozostawię abyś tym wyłożył w czym propblem. A teraz szybko do psychiatry szoruj ....
Zgniły, polski kler!2021.07.19 15:13
15 milionów arcybiskupa Sławoja Leszka Głodzia!!! Policzyliśmy majątek, który zgromadził Sławoj Leszek Głódź. Emerytowany arcybiskup i były metropolita gdański ma nieruchomości warte około 15 milionów złotych. Posiadłości duchownego sąsiadują lub łączą się z działkami członków jego rodziny. Głódź został ostatnio wybrany sołtysem swojej wsi. Jeżeli to nieprawda - podajcie dziennikarzy do sądu! https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-15-milionow-arcybiskupa-slawoja-leszka-glodzia-6662486858193664a
katolicka deratyzacja Polski2021.07.19 14:58
Kobylinski to farbowany lis,i znany mason najwyzszego stopnia wtajemniczenia,czyli satanista i wrog Kosciola i Boga.
Anonim2021.07.19 15:00
//stp/ Po co się odzywasz, gdy nie masz nic, prócz przezwisk, do napisania? Nie zaśmiecaj forum!
katolicka deratyzacja Polski2021.07.19 15:03
Do mnie dzieci wdowy,to haslo masonow,kiedy wzywaja wzajemnej[pomocy,uslyszales haslo,ty draniu i heretycki wrogu Kosciola Swietego,ty synu Szatana i hydry ?
katolicka deratyzacja Polski2021.07.19 15:23
Przyznaje sie , ze jestem osoba o niskiej inteligencji , chora psychicznie , ze sklonnosciami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjecie dziecka sasiadki) , bez podstawowej wiedzy o swiecie , jestem skrajnie oglupiona nienawiscia , zwykla kürwa , prostaczka , prymitywną zydowa .
katolicka deratyzacja Polski2021.07.19 15:35
Konfederacja to nie tylko rosyjscy falszerze,klamcy ,i antypolscy agenci,to takze ,jak widac,ludzie podli ,i zaklamani bez reszty,zeby tylko dogodzic za ruble swej ukochanej lesbijce Putinowi.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.19 15:39
Jak widacz tej powyzszej falszywki Rosjan z Konfederacji,nie sa oni w stanie wychodzic poza typowa skatologia rosyjsko-mongolska zza Buga,i wtm sensie sa niegrozni,bo KAZDY Polak potrafi ich odroznic i zidentyfikowac,tk bardzo odstaja oni od wszystkiego co polskie..
katolicka deratyzacja Polski2021.07.19 15:53
Przyznaje sie , ze jestem osoba o niskiej inteligencji , chora psychicznie , ze sklonnosciami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjecie dziecka sasiadki) , bez podstawowej wiedzy o swiecie , jestem skrajnie oglupiona nienawiscia , zwykla kürwa , prostaczka , prymitywną zydowa .
anonim2021.07.19 15:11
nie dość ze tępak to i na dodatek prostak...ale czego się po ateistach spodziewać....
taka uwaga2021.07.19 14:56
Ks (?) Kobylinski myśli, że wie wiecej niż sam Bóg, że w Polsce bedzie jeszcze gorzej niz na Zachodzie i że nie ma szansy na oczyszczenie w Kosciele.. Jak widac "dobrze"życzy temu Kosciołowi ten, który ma reprezentować tenże Koscioł .. Gdzie byl ten niby duchowny (?)np. osiem, siedem lat temu kiedy prości ludzie widzieli, ze Koscioł potrzebuje oczyszczenia. Cóz, udzielał sie w wielu mediach tak jak o. Szustak, Hołownia i udawał ,że nic złego sie nie dzieje (choc Kosciol jak wiadomo był infiltrowany, własnie... dlaczego nigdy ks, Kobylinski nie mówi o infiltracji neomarksistowskiej w Kosciele? Temat tabu?)... Ci ksieża natomiast, ktorzy od dawna mowia, że Koscioł trzeba oczyscic są uciszani, krytykowani- np o. Pelanowski, ks. Glas. Księża, ktorzy mają parcie na szkło jak ks Kobyliński jak widac wręcz cieszą się z tego, że nasza wiara katolicka, nasz Koscioł upada.
cynik2021.07.19 15:01
Pomylenie z poplątaniem + syndrom oblężonej twierdzy. Czytając takie wpisy jak Twój trudno się dziwić upadkowi KK w Polsce. Tak na marginesie - słuchałem .Pelanowskiego przez wiele lat, ale w ostatnim czasie zanim porzucił zakon już było słychać, że on ma jakieś problemy ze sobą. Więc to ryzykowny przykład.
obserwator2021.07.19 15:20
Cynik zwykle nie wierzy w nic - nawet w logikę i rzeczowe przedstawienie sprawy. Dlatego nie dziwią infantylne i obrażliwe wpisy o innych ( jakoby inni mieli ''problemy z sobą" z 'psychiką etc.) ... A tak na marginesie, bardzo polecam znakomite książki ojca Pelanowskiego - dorobek naukowy ojca jest o wiele bardziej bogaty niż wszechobecnego w mediach ksiedza Kobylińskiego.
cynik2021.07.19 15:35
Komentowanie cudzego nicku to jeden z niższych kręgów intelektualnego upadku w internecie - to tak a propos imputowania mi infantylnych i obraźliwych wpisów. o.Pelanowski został wydalony z zakonu za błędy doktrynalne w nauce i łamanie ślubów zakonnych w tym opuszczenie zgromadzenia. Tyle faktów. Z tego co wiem to wyczerpuje to z nawiązką definicję schizmy. Dlatego pisałem, że byłbym ostrożny z powoływaniem się na niego - zwłaszcza jak się nie jest teologiem [nie jestem] bo wtedy może być trudne do rozeznania kiedy ktoś taki, kiedyś wspaniały zaczął błądzić. No chyba, że ktoś ocenia nauczanie pod kątem zgodności ze swoimi przekonaniami czy wizją rzeczywistości - a wtedy to już niewiele ma wspólnego z chrześcijaństwem.
Pojawią się ludzie – manekiny2021.07.19 14:41
„Pisz uważnie: W całej Europie nastąpi wrzenie, inne części ziemi walczyły już od lat. To są i będą początki zuchwałości złego ducha. Świat będzie nadal pogrążał się w ciemności, wiara święta, religia wszędzie są lekceważone, ignorowane. To jawne działanie szatana. Liczne narody poddadzą się złej, szatańskiej propagandzie. Będzie to jak uderzenie młota. W tym czasie dwóch mężów stanu zejdzie z tego świata i stanie przed sądem. Ludźmi na ziemi rządzić będą bestie, a nie mężowie szlachetni i poważni. Chciwość wyrastać będzie okrutnie w każdym sercu. Przed czasem grozy pojawią się ludzie-manekiny, bezwolne i bezduszne, którzy będą służyli złemu duchowi i będą spełniali jego rozkazy. Okrucieństwo i niewola obejmie cały świat. W dniu, w którym jedna z głów ukoronowanych odejdzie w zaświaty, zapłonie ogień na południowej części północy. Liczne narody i ludy przemieszają się, w dniu tym też upadnie na wieki wieków idea i godło szatana. Ulicami wielkiego miasta, gdzie szerzony był ateizm, przejdą sztandary z wizerunkiem Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, z Krzyżem zwycięskim. Godło trzech dużych państw upadnie, zdeptane przez Anioła sprawiedliwości. W krainie zaś ludnej, wielkiej, w te dni tylko puszczyk śpiewać będzie nad mogiłami i zwłokami ciał. Ogień powoli pożerać je będzie. Serce Europy zakwitnie, stanie się wolne, zahuczą wolne sztandary, nigdy już nikt nie będzie ciemiężył więcej tego narodu. Do Polan przypłyną i przybiegną wszyscy. Dzieci moje. śpiewajcie: Hosanna, Alleluja, Chwała Bogu,Władcy Wszechmocnemu, Jemu cześć i chwała przez wszystkie wieki wieków. Zaprawdę wypełnią się te czasy. Amen.” (18 XlI 1984 r.).
cd2021.07.19 14:41
Wilczy bilet szatana „Wszystkie dzieci ziemi, które zły duch trzymał na łańcuchu kłamstwa, zła, obłudy, rzucą mu w jego fałszywą twarz swoje bilety przynależności do niego i właśnie te dzieci najzagorzalej będą go tępić i niszczyć w dniu oskarżenia, mówiąc: Karmiłeś nas kłamstwami, niewolą ducha, szydziłeś z prawdy, fałszowałeś wszystko – oto teraz zgiń na wieki! Będą się przyglądały ze zdziwieniem inne dzieci, które nigdy nie były w jego szeregach. Będą patrzały na bezmiar zapalczywości tych dzieci które były mu posłuszne, a które wołać będą: Oddaliśmy tobie twój wilczy bilet, by móc cię niszczyć i ćwiartować do końca za twój fałsz, obłudę, kłamstwo, którymi nakarmiłeś nas. Nie mamy dla ciebie litości, kłamco, oszczerco, wężu starodawny, szatanie-diable. Swoje chorągwie zbrukane krwią bratnią będą drzeć i deptać, i zwrócą wszyscy swoje twarze ku Bogu, i wykrzykną wszyscy oszukani przez złego ducha: Jedynie tylko Bóg Najświętszy w Trójcy Jedyny jest godzien wszelkiej chwały i służenia Mu! Amen.” (20 l 1982 r.). Trąbi Anioł Siódmy „ Ach. jak cały świat obraża Trójcę Przenajświętszą! Ja. Matka wasza, Niepokalane Poczęcie. Maryja, tyle razy prosiłam, upominałam, tłumaczyłam, płakałam nad wami wszystkimi, lecz wy nie chcieliście Mnie słuchać i nie chcecie. To, co powiedziałam i mówię moim dzieciom, lekceważyliście, lekceważycie, wyśmiewacie się i nie przyjmujecie ostrzeżeń i upo­mnień. Zapamiętajcie sobie, że te dni są dniami, kiedy trąbi Anioł Siódmy, to jest trąba Bożego rozrachunku z wami. Waga-Sąd będzie bardzo sprawiedliwa i dokładna. Dzieci moje, czy nigdy nie czytaliście i nie słyszeliście o potopie? Pochłonął on całą ludzkość, a przecież potop, który ma was nawiedzić, to potop ognisty. O, dzieci moje, jest to potop sto razy straszniejszy od potopu fal wody. Za grzechy wasze czeka was potop ognisty! Nie pojmujecie tego, że wszystko w jednej chwili stanie w morzu ognia? I niebiosa zapłoną, i ziemia zapłonie, o, nic nie może się ostać w te dni! Ciała wasze będą jak zwalone stosy gnoju, zwęglone, cuchnące, będą leżały na ulicach. Nie będzie tego, kto by opłakiwał te ciała, bo nawet gdy zostanie kto­kolwiek, to odejdzie mu wszelki rozum, stanie się podobny do nierozsądnego ptaka, deptać będzie ciało swych dzieci i rozdzierać własne.” (12 V 1982 r.)
cd2021.07.20 6:41
Zima była tak ciężka i długa, że miłościwy Błystek, król Krasnoludków, przymarzł do swojego tronu. Siwa jego głowa uczyniła się srebrną od szronu, u brody wisiały lodowe sople, brwi najeżone okiścią stały się groźne i srogie; w koronie, zamiast pereł, iskrzyły krople zamarzniętej rosy, a para oddechu osiadała śniegiem na kryształowych ścianach jego skalnej groty. Wierni poddani króla, żwawe krasnoludki, otulali się jak mogli w swoje czerwone opończe i w wielkie kaptury. Wielu z nich sporządziło sobie szuby i spencery z mchów brunatnych i zielonych, uzbieranych w boru jeszcze na jesieni, z szyszek, z huby drzewnej, z wiewiórczych puchów, a nawet z piórek, które pogubiły ptaszki, lecące za morze." (1896)
katolik2021.07.19 14:35
Ks Kobylinski nawet nie wiesz, jak bardzo przez ciebie przemawia szatan
uważają się za katolika2021.07.19 14:43
Akurat on przytoczył fakty - łatwe do odnalezienia i weryfikacji. Wnioski też nie są niczym nowym, co by się nie przewijało w katolickich mediach. Więc może się zastanów kto przez kogo przemawia?
katolik2021.07.19 15:23
niestety słowa o laicyzacji, jakby tego chciał,, przytaczając SS kaczynskiego , Tuska i o pseudoszczepionkach TO mowa szatana
uważają się za...2021.07.19 15:37
Widzę, że "zastanowienie się" nad sobą, ciebie przerosło.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.19 15:05
Kobylinski szezzy panike i podwaza sile Kosciola,zeby z nas zrobic Irlandie,ta kanalia masonska ,i farbowany lis.
katolik2021.07.19 16:17
Ks Kobylinski rzuca hasła, jakby chcial dobrze, ale zalezy mu na czymś odwrotnym
pionier2021.07.19 17:58
Musisz mieć, katolik, "dobre kontakty" z Szatanem, skoro wiesz takie rzeczy. Potwierdza to Twoje ciągłe bredzenie bez sensu, składu i ładu oraz kompletnie nie na temat.
ryszard2021.07.19 14:27
Całe stulecia wciskano katolikom w Polsce i nie tylko, regułę a w zasadzie mechanizm naprawiania grzechów. To był i jest więcej niż absurd to idiotyzm hierarchii z ciemnogrodu. To było i jest przedłużanie zdegenerowanej filozofii sanhedrynu, którą przyszedł naprawiać Jezus Chrystus. To wtedy obowiązywała zasada: jeśli niewiele zawiniłeś złóż na krwawą ofiarę gołąbka i będzie ci darowane, bardzo zgrzeszyłeś to złóż wołu i też będzie ci darowane. Chrystus nauczał, (choćby przypowieść o ziarnku gorczycy) mamy do czynienia z procesem, w którym to co minęło nie może być zatarte, może jednak być zrównoważone dobrem następnych zachowań i towarzyszącemu im Miłosierdziu Bożemu. W przypadkach samoodczłowieczenia (praktykowanie zła dla samego zła) przestają obowiązywać zasady przymierza, które odnosi się tylko do ludzi. Ci którzy z człowieczeństwa świadomie rezygnują to już tylko wieprze jak ich określił Jezus Chrystus. Tak i w tym przypadku. Wieprze jakby przestały istnieć (nie ważne, tylko "wierni", "kardynałowie", "biskupi" czy prości "księża"). Ci co pozostali muszą iść dalej czyniąc dobro.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.19 15:07
Protestanci tacy jak ty zamordowali od XVI wieku miliony Polakow,i ZAWSZE zdradzali Polske ,przy okazji KAZDEJ wojny,inwazji i okupacji, Jestes WROGIEM Boga,czlowieka i Polski !
ryszard2021.07.19 16:11
jak rozumu nie staje, pozostają inwektywy. Swoim wpisem poparłeś to co napisałem.
tymczasem poza waszą bańką2021.07.19 14:26
We Włoszczowie odprawiono mszę świętą w intencji księdza Kamila N., który jest podejrzewany w sprawie molestowania 12-letniej dziewczynki. Po uroczystości jeden z wiernych udał się na parafię i zapytał, dlaczego na mszy modlono się za duchownego, na którym ciążą takie oskarżenia. - Miał imieniny i dlatego ktoś zamówił za niego mszę - twierdzi kuria.
wacek2021.07.19 14:17
Kobyliński to kolejny propagator szczepień i zwolennik twardej laicyzacji Polski. Teraz już nie ukrywa swojej niechęci do katolicyzmu. Nie chodzi mu o na[rawę Kościoła, lecz o jego pogrążenie. On już pracuje w innych szeregach i kogo innego. Postmodernistyczny "filozof".
cynik2021.07.19 14:58
Akurat szczepienia to kwestia czysto naukowa i on jest zgodny z oficjalnym stanowisku KK. Co do zarzutów o bycie zwolennikiem laicyzacji to czysty absurd - on opisuje zjawisko i ostrzega przed tym co czeka KK w Polsce. To raczej głos zatroskany - głos kogoś kto z bezsilnością patrzy na upadek czegoś co się kocha. Upadek, który następuje dzięki tym rzeszom, które uważają, że wszystko jest świetnie a każde wezwanie do pracy nad problemami traktują jako atak.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.19 15:01
Komunista cynik broni i popiera masona Kobylinskiego,i no i nie dziwota. To przeciez sa Dzieci Szatana,a kobyla ma maly bok.
cynik2021.07.19 15:02
Po chrześcijańsku wybaczam ci głupoty jakie o mnie wypisujesz. I bardzo Ci współczuję.
miko2021.07.19 14:07
Ludzie się nie szczepią w tych regionach bo pozostał im zdrowy rozsądek ... asertywność wobec nachalnej propagandy i eksperymentalnych szczepionek to ostoja normalnośći .
zaciekawiony2021.07.19 15:09
To powiedz jeszcze czemu ta mapa "zdrowego rozsądku" pokrywa się mapą alkoholizmu i przemocy domowej w Polsce?
Cytuję2021.07.19 14:02
Ks. Kobyliński stwierdził jednak, że osłabianie pozycji Kościoła katolickiego będzie trwać w Polsce dłużej niż na Zachodzie, ponieważ zdecydowana większość Polaków to obrzędowi katolicy. Radykalnie laickie środowiska stanowią zaś skrajną mniejszość." W Irlandii też tak mówili. Jesteście oderwani od rzeczywistości.
Anonim2021.07.19 13:48
/stp/ Mówi prawdę, choć nie wie, kim/czym jest Kościół. W każdym razie co roku jedno pokolenie ludzi, niby już uświęconych lub niedość, odchodzi, a drugie pokolenie, oczywiście grzeszników, już się rodzi i nawarstwia na tamto wcześniejsze. Więc czego oczekują od Kościoła czcigodne profesory? Kościół jak woda w rzece, płynąca rzeka ludzka. Na jakim etapie spodziewa się jej całkowitej świętości?
Grizzly2021.07.19 13:47
To co katole a jednak można mordować dzieci do produkcji szczepionek?
Anonim2021.07.19 13:50
/stp/ podziwiam Twoja przeogromną nie-wiedzę! (niepotrzebne skreślić!)
nie ślepy2021.07.19 13:41
Polecam temu baranowi, aby wrócił do czytania Pisma Świętego! A pisze tam "ducha nie gaście, wszystko rozważajcie'...! Ale temu capowi się wydaje, że zaufanie Panu Bogu(religijność) to ciemnota? Wszystko rozważamy i jesteśmy dalecy, żeby ufać takim "pasterzom", naganiaczom do szczepień! Pierwsi pozamykali kościoły, bo się bali od swoich "owieczek" zarazić! Teraz chcą być bezpieczni, więc żeby się "barany" zaszczepiły i wróciły do nich z kasą! ...se ne wrati...
Ela2021.07.19 13:49
Twoja wypowiedź rozpala nadzieję na to, że prognoza profesora wypełni się szybciej niż on sam to przewiduje. Serce rośnie, duch się raduje gdy się czyta wypowiedzi takie jak Twoja. I ta bezrefleksyjność, super, to czysta gwarancja, że nie nastąpi opamiętanie i że tendencja do sekularyzacji będzie się pogłębiać a cały proces przyspieszać. A teraz łapki w dół drodzy katolicy, pokażcie jak zgodnie i szybko odchodzicie do historii i jak nic już nie powstrzyma tego procesu. :)
KleruchówWygnaćMajątkiOdebraćKościołySprzedać2021.07.19 13:38
Wiadomo, że horda episkopalnych klero-staruchów w Polsce od paru lat łapczywie gromadzi prywatę, obraca naprędce latyfundiami i wyszarpują państwowe miliony od reżimu PiSocjalistów katolickich pod najbardziej nawet bezczelnym czy absurdalnym pretekstem. Ochlaj Głódź robił to od dawna, ale wielu arcy-starców wolało trawić czas na obmacywaniu kleryków i pomiataniu służebnic zakonnych. Jeszcze się oszukiwali, że tu Irlandia nie dotrze, że wiecznie będą trzymać w Polsce ciemnotę katolicką za twarz na klęczkach.
I słowo od mojego sponsora:2021.07.19 13:58
Spółka Państwowa GM oferuje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Maciej Piwowar2021.07.19 13:36
Dopóki w WATYKANIE BISKUPEM BĘDZIE FRANCISZEK( zdradza MSZE ŁACIŃSKA ,I TRADYCJE k.k.),DOPÓKI BĘDZIE CELIBAT .TO K.K.. BĘDZIE PRZYTULISKIEM DLA ZBOCZKÓW.
Ela2021.07.19 13:51
Ale celibat jak najbardziej jest zgodny z tradycją, został wprowadzony bardzo dawno temu, a nie na SV II.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.07.19 13:34
dopóki będą żyły takie klesze parchy jak rydzyk, jędraszewski itp. gwno chore z nienawiści i pazerne na kasę i przywileje, kościół nigdy się nie oczyści!
zydowska kretynizacja polski2021.07.19 13:39
Ten niby ksiadz to oczywiscie ma koszerne korzenie i przez pomylke znalazl sie w polskim kosciele tj typowy rozwalacz od srodka.
Czy ..2021.07.19 13:34
rolą księdza, nawet tak zacnego i na wyżynach intelektu .. jest obrażanie wiernych? Nie sądźcie, byście nie byli sądzeni.
Była pracownica2021.07.19 13:17
Do zarzutów pod kierunkiem osoby księdza arcybiskupa Skworca chciałam jeszcze tylko dodać, że nie przyjechał na moje posłanie do pracy w Kościele poza granicami kraju. Z wyrazami szacunku
A miał taki obowiązek, czy to tylko zwyczaj?2021.07.19 13:30
Oby praca za granicą była bardzo owocna. Pozdrawiam.
antoni.s2021.07.19 13:12
Dlatego czarni skupują tfu!!, wyłudzają ziemię, budują apartamentowce, biurowce[ nycz tower] i przepoczwarzają się w deweloperów, z pomocą boską tfu!!, pisowską nie zginą.
Detonator2021.07.19 13:12
Szczepionki nie powstałyby gdyby nie mordercze eksperymenty na embrionach. O tym można nawet z ulotki firm farmaceutycznych się dowiedzieć - na stronie rządowej. Ale ksiądz Kobyliński najwyraźniej jest za In-Vitro i Aborcją.
Dex2021.07.19 13:18
Większości leków i kosmetyków by dziś nie było gdyby nie okrutne eksperymenty na ludziach w trakcie i po obu wojnach światowych. Zgodnie z twoją logiką powinniśmy chyba używać tylko mydła i ziół.
Detonator2021.07.19 15:12
Zauważ, że większość tych leków jedno ci naprawi na chwilę a inne ci zniszczy. Zioła przynajmniej nie mają skutków ubocznych. Zresztą jest wielki powrót właśnie do natury i odwrót do chemii. Nie zauważyłeś? No szkoda.
matis892021.07.19 13:08
Przypominam, Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik sługa Antychrysta 7.10.2019 wprowadził do KK demona Pachamame, biblijną Ohydę Spustoszenia. Od tego czasu trwa czas Antychrysta. Jak mówi ks. Daniela od Ohydy Spustoszenia 1290 dni. 7.10.2019 + 1290 = 18.04.2023r.. Jest to wtorek po Niedzieli Miłosierdzia Bożego.
Maria2021.07.19 13:20
Franciszek jest raczej pierwszym od 17 stuleci papieżem chrześcijańskim.
matis892021.07.19 13:45
Wówczas wy lewactwo byście go nie czcili najbardziej ze wszystkich religii. Lewakoatiści masowo go wielbią bo nie jest katolikiem, co udowodnił wiele razy.
smutne2021.07.19 14:05
Nie wiem co za obsesje tobą targają ale raczej to ty masz problemy z byciem katolikiem a nie papież.
Anonim2021.07.19 13:07
"- Im więcej zabobonu i magii, tym mniej zdrowego rozsądku w obliczu pandemii. Obecna niechęć do szczepień przeciw COVID-19 jest w dużym stopniu owocem bardzo niskiego stanu intelektualnego naszej polskiej religijności. A mapa szczepień jest odwrotnie proporcjonalna do mapy religijności, tzn. im bardziej religijne regiony w naszym kraju, jak Podhale, Podkarpacie i Podlasie, tym niższy poziom osób zaszczepionych albo tych, które chcą się zaszczepić - stwierdził." A może inaczej ? Jeśli ktoś ma widoki tylko na życie doczesne, to będzie go bronił za WSZELKĄ cenę. Nawet cenę życia i zdrowia innych. I będzię uważał, że ma w imię tego przymuszać innych, do tego, co w jego opinii słuszne.
antoni.s2021.07.19 13:06
Tylu konsekrowanych profesorów krasnoludkologii się tu wymądrza, a żaden nie wytłumaczy dzieciom bożym, nam, polakom! co też takiego chce powiedzieć nam maryja poprzez te wszystkie powodzie i tornada, wiedzą, ale dla siebie?
Sołtys, biskup, alkoholik, złodziej2021.07.19 13:06
15 milionów arcybiskupa Sławoja Leszka Głodzia!!! Policzyliśmy majątek, który zgromadził Sławoj Leszek Głódź. Emerytowany arcybiskup i były metropolita gdański ma nieruchomości warte około 15 milionów złotych. Posiadłości duchownego sąsiadują lub łączą się z działkami członków jego rodziny. Głódź został ostatnio wybrany sołtysem swojej wsi. Jeżeli to nieprawda - podajcie dziennikarzy do sądu! https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-15-milionow-arcybiskupa-slawoja-leszka-glodzia-6662486858193664a
Anonim2021.07.19 13:04
/stp/ Pewien dowcipniś definiował Kościół, że jest to po prostu banda, ale to jedyna banda na świecie, która na prawdę chce się zbawić. http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/images/diabel4.jpg
jula2021.07.19 13:03
Mocne zarzuty wobec Zięby, powiedziane wprost, nie wiedziałam o jego pogardzie dla ofiar ale widziałam jego pijaństwo, cały się unurzał. Pycha jego już z nim na Sądzie Boskim.
Anonim2021.07.19 13:01
Kobyliński , zaszczepiony intelektualisto czy wiesz ,że nie ma wzorca DNA wirusa który wywołuje COVID 19 bo nikt do tej pory nie wyodrębnił czystego wirusa a ty łykasz bliżej nieokreślone RNA i magicznie wierzysz żeś bezpieczny.
Anonim2021.07.19 13:09
Zabobon kwitnie ?
alicja2021.07.19 13:00
Biskup jak każdy człowiek ma prawo do posiadania.
JAN2021.07.19 13:00
TEN KSIĄDZ ZOSTANIE SWIĘTYM JAK BONIECKI TERLECKI ISAKIEWICZ GÓRECKI SAMI SWIĘCI ZASTĘPUJĄ BOGA NA ZIEMI PANOWIE TROCHĘ POKORY..................
Anonim2021.07.19 13:00
/stp/ Ależ ten profesor nie wie, czym jest Kościół i dla kogo ustanowiony. Ja przynajmniej wiem, że dla w pełni świętych jest tylko niebo. A w Kościele niektórzy bywają święci. Ustanowiony jest dla zwyczajnych, jak ja i on. I wiemy, dlaczego jesteśmy w Kościele czyli Kościołem
Oto zgniłu, polski kler:2021.07.19 12:56
Pani Maria Jaszczyk od wielu lat organizuje we wsi Nowiny koło Złotowa imprezę w plenerze, podczas której promowana jest idea oddawania krwi, szpiku i narządów. Od 5 lat event rozpoczyna msza św. w intencji powrotu do zdrowia osób potrzebujących przeszczepu oraz spokoju dusz tych, którym nie udało się wygrać z chorobą. W tym roku proboszcz parafii pw. św. Piotra i Pawła w Złotowie, ks. Arkadiusz Kalinowski odmówił mieszance podzłotowskich Nowin odprawienia mszyw. w intencji powrotu do zdrowia osób potrzebujących przeszczepu. Powód był zaskakujący. Zdaniem księdza pani Maria za bardzo "epatuje tęczą".
Anonim2021.07.19 13:11
"epatuje tęczą" ? Czyli co ? Robi "sprzedaż wiązaną", jak Owsiak ?
Agnieszka2021.07.19 12:54
No nie ma szansy jak taki Kobyliński będzie czyścić, co nie ma żadnego rozeznania i "dziecko wylewa z kąpielą", bo nie odróżnia niebezpiecznych od pozytywnych zjawisk w Kościele, miesza praktyki okultystyczne, magiczne, zabobonne z faktycznym działaniem Ducha Świętego
Anonim2021.07.19 12:53
/stp/ To profesor teologii nie wie, że Kościół jest dla zwyczajnych ludzi, czyli dla grzeszników?
Grizzly2021.07.19 12:46
Księża na księżyc
pytajnik2021.07.19 12:41
A czy Ksiądz Profesor zadbał o realizację nauczania: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Czy bez tego może być mowa o oczyszczeniu?
Frec2021.07.19 12:36
"niechęć do szczepień to rezultat "bardzo niskiego stanu intelektualnego naszej polskiej religijności" - tak wygląda brednia.
Frec2021.07.19 13:10
A co wam klikaczom sie nie podoba? Religia nie zajmuje się medycyną. To tylko według posoborowego ks. Kobylińskiego wpływa to co nie wpływa.
EJ KSIĘŻĘ2021.07.19 12:29
- A GDZIE TWOJA SUTANNA, jesteś wyznawcą Chrystusa, a robisz co chcesz......, my Polski lud katolicki wiemy o co w tym wszystkim chodzi, ----- nie ma zgody na preparaty (szatańskie) przypominające szcepionkę ..........
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.07.19 12:27
kościół jest jak gwno które nawet w złotym papierku zawsze smierdzi!
anonim2021.07.19 12:32
tęczowe to dopiero gówno.....
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.07.19 12:38
masz rację , tęczowych koloratkowych zboków pełno w tym szambiarskim kościele! a jak się k u r w y bronią i kryją wzajemnie!
anonim2021.07.19 15:05
czyli przyznajesz mi racje że tęczowi to zboczeńcy....
Jawny2021.07.19 16:51
Dobre, inteligentnie zapędziłeś Anonima w kozi róg i wygadał się! Tak, tęczowi to odrażający zboczeńcy.
Anonim2021.07.19 12:55
/stp/ Dowiedz się najpierw, dla kogo Pan Jezus ustanowił Kościół! Dla samych świętych jest niebo!
anonim2021.07.19 12:23
ten gość jest strasznie sfrustrowany.... ma ciepłą posadkę na uniwerku i się mądrzy....
PILNE! SZOK!!!2021.07.19 12:20
2 000 lat temu reformacja nie oczyscila kosciola , to i dzis nic i nikt go nie oczysci. Luter nie chcial rozlamu a reform - KK nie chcial rezygnowac z wladzy i pieniedzy - nastapil rozmal a KK jak gnil tak gnije i choruje nadal
nieco ubawiony2021.07.19 14:10
Mówisz, że reformacja była 2000tys lat temu? Różne wtedy były sekty, ale Luter to raczej nie to millenium. Nie chcę się wypowiadać co chciał Luter, poza tym że nie chciał rozmawiać o swoich tezach - przyjmował je równie dogmatycznie co papiestwo, przeciwko któremu wystąpił. Jeżeli sądzić po owocach to jednak przyniósł rozłam i wojny domowe, które spustoszyły Europę, zwłaszcza późniejsza - 30letnia, która kompletnie wyludniła Niemcy. A Luter w tym czasie sobie siedział bezpiecznie w zamku i wzywał do rozprawienia się z wrogami - z tego co pamiętam.
Hmmm hmmm hmmmm2021.07.19 12:17
Sformułowanie dość niefortunne, jak na ks. profesora. Bo skoro ksiądz profesor nie wierzy w Kosciół to co w nim robi?
witia2021.07.19 12:17
Dzisiaj brak jest w polskim kościele mądrych i odważnych księży na wysokim szczeblu, w episkopacie. Nawet prymas niby coś mówi to nie tak doniośle. Kościół się zwija. Wielka szkoda bo dla wielu jest potrzebny a wręcz niezbędny. Zbyt mało wiary wszędzie.
Anonim2021.07.19 12:18
Tym madrym i rozsadnym zamyka sie usta (ks. Boniecki)
anonim2021.07.19 12:25
akurat przykład pana bonieckiego jest nie trafiony.... tan pan to przykład pseudo - kościoła nie mającego nic wspólnego z ewangelią....
Hrabia2021.07.19 12:58
Kto rekomendował ks. A. Bonieckiego na honorowego członka PAU w Krakowie na ostatnim Walnym Zebraniu? Pamiętasz?
Hrabia2021.07.19 16:49
Odpowiedz, kto rekomendował Bonieckiego na honorowego członka PAU? Nie chowaj głowy w piasek, wiem, kim jesteś.
fdf2021.07.19 12:16
Oczyścić a z czego, tam wszystko święte nawet rozwód po 20- stu latach małżeństwa.
­2021.07.19 12:12
- Im więcej zabobonu i magii, tym mniej zdrowego rozsądku w obliczu pandemii. Obecna niechęć do szczepień przeciw COVID-19 jest w dużym stopniu owocem bardzo niskiego stanu intelektualnego naszej polskiej religijności. A mapa szczepień jest odwrotnie proporcjonalna do mapy religijności, tzn. im bardziej religijne regiony w naszym kraju, jak Podhale, Podkarpacie i Podlasie, tym niższy poziom osób zaszczepionych albo tych, które chcą się zaszczepić - stwierdził.
w samo sedno - BRAWO!2021.07.19 12:10
- Im więcej zabobonu i magii, tym mniej zdrowego rozsądku w obliczu pandemii. Obecna niechęć do szczepień przeciw COVID-19 jest w dużym stopniu owocem bardzo niskiego stanu intelektualnego naszej polskiej religijności. A mapa szczepień jest odwrotnie proporcjonalna do mapy religijności, tzn. im bardziej religijne regiony w naszym kraju, jak Podhale, Podkarpacie i Podlasie, tym niższy poziom osób zaszczepionych albo tych, które chcą się zaszczepić
SZOK! PILNE!! TYLKO U NAS!!!! ZAORANIE!!!!!2021.07.19 12:09
Abp Głódź i jego majątek. WP wyceniła nieruchomości duchownego na 15 milionów!!!! Skąd u niego taki majątek? Łączny dochód hierarchy dziennikarze oszacowali na nawet 20 tys. zł miesięcznie. "Emerytowany arcybiskup jest właścicielem dokładnie 154 887 metrów kwadratowych nieruchomości (ponad 15 hektarów), na które składają się grunty orne, lasy, stawy oraz budynki" - czytamy na portalu. Perłą w koronie majątku hierarchy jest "pałac", który był wcześniej szkołą, a potem stał nieużywany. Głódź kupił go od gminy w 2006 r. za 60 tys. zł., dziś ma być warty między 6 a 8 mln zł. "Po drugiej stronie ulicy, sto metrów od pałacu, znajduje się gospodarstwo rolne o powierzchni 3800 m2 (...) Ta nieruchomość tworzy całość z lasem znajdującym się zaraz za wsią". Eksperci wycenili ją na 1,4-1,8 mln zł. Te i pozostałe nieruchomości specjaliści wycenili na 12,2-15,1 mln zł. Skąd taki majątek u duchownego? "Wiadomo, że jest majętnym człowiekiem, choćby z uwagi na pobierane uposażenia generalskie i kościelne. Przeciętna emerytura generalska na koniec 2020 r. wynosiła 12637 zł brutto (...) Arcybiskupowi - zgodnie z regulacjami kościelnymi - przysługuje już także emerytura biskupia, jako że ukończył 75 lat. Jej dokładna wysokość nie jest znana, ale szacuje się, że to ok. 5 tys. zł miesięcznie" - czytamy w Wirtualnej Polsce.
Bystry.2021.07.19 14:56
Wirtualna Polska i prwawda????????????