Ks. Marek Dziewiecki: Działania ,,edukatorów'' seksualnych noszą znamiona pedofilii - zdjęcie
28.12.20, 21:46fot. pixabay.com

Ks. Marek Dziewiecki: Działania ,,edukatorów'' seksualnych noszą znamiona pedofilii

69

- Kryzys młodego pokolenia zaczyna się od kryzysu nas, dorosłych. Także w czasie obecnych demonstracji to dorośli wciągają nastolatków we własny prymitywizm, wulgarność i agresję – stwierdził w rozmowie z KAI ks. Marek Dziewiecki.

Ks. Dziewiecki jest psychologiem i autorem wielu książek o tematyce małżeństwa i rodziny. W rozmowie poruszył m.in. takie tematy jak problemy dzieci, młodzieży i dorosłych oraz jakie korzyści płyną z katolickiej wizji wolności i seksualności.

- Być wolnym to odnosić się do samego siebie z miłością. To traktować siebie jak osobę, a nie jak przypadkowy zlepek popędów i emocji, który dziwnym trafem zyskał samoświadomość i zdolność podejmowania decyzji – mówi ks. Dziewiecki.

Duchowny zwraca uwagę na to, że dekalog przypomina każdemu człowiekowi o tym, że jest on kimś podobnym do Boga, a więc – nie jest ani zwierzęciem, ani też Bogiem. Każdy człowiek powinien więc mieć świadomość, że on sam – nie popędy czy hormony – decyduje o tym, co staje się skarbem jego życia.

Dekalog pomaga zachować zdrowy ogląd i chroni człowiek przed ryzykiem utożsamiania się ze zwierzęciem lub Bogiem.

- Być wolnym to nie krzywdzić ani siebie, ani innych ludzi. Być wolnym to używać wolności wyłącznie w jednym celu: po to, by kochać i przyjmować miłość. Osiągnięcie takiej wolności jest naszym marzeniem od dzieciństwa – mówi ks. Dziewiecki.

Ponieważ człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo Boga, to katolicka wizja seksualności z tego właśnie wynika.

- W sferze ciała człowiek jest w pewnych aspektach podobny do zwierząt. Podlega naciskom popędów. U zwierząt te naciski regulowane są instynktami. Natomiast człowiek – dzięki sferze duchowej – jest zdolny do kierowania popędami w oparciu o świadomość, wolność, miłość i odpowiedzialność – zauważa kapłan.

Ksiądz opowiada też o źródłach swojej wiedzy i doświadczenia, które wynikają z tego, od czterdziestu dwóch lat jest księdzem i rozmawia z tysiącami młodzieży i dorosłych. Opowiadają oni o przyczynach swoich sukcesów ale i porażek. - Wyznają, że początkiem ich cierpień stała się nieczystość: współżycie przedmałżeńskie, zdrady małżeńskie, uwikłanie w pornografię, masturbację, erotomanię, aborcję – mówi kapłan.

- Zwolenniczki aborcji twierdzą, że nie można zmuszać kobiet do rodzenia dzieci. Nie wiedzą, że mówią dokładnie to, co Bóg! Stwórca też nie chce, żeby kobieta była zmuszana do bycia matką. Bóg pragnie, żeby kobieta wybierała sobie mężczyznę, który aż tak ją pokocha, że ona sama będzie chciała mieć z nim dzieci – mówi ks. Dziewiecki.

- Tam, gdzie nie ma pragnienia potomstwa, tam nie mamy do czynienia z małżeństwem, lecz jedynie z ukrytym egoizmem we dwoje – stwierdza.

Kryzysy ludzi młodych utożsamia i wywodzi wprost od kryzysów osób dorosłych, rodziców. Uważa, że „dzieci i młodzież mają tę samą naturę, co ich poprzednicy. Marzą o byciu szczęśliwymi. Marzą o wielkiej miłości, o poczuciu bezpieczeństwa, o trwałej radości, o szczęśliwym małżeństwie. Chcą być kochani i chcą uczyć się miłości”.

- Są jednak coraz bardziej rozczarowani nami, dorosłymi, i z naszej winy coraz bardziej wątpią w możliwość realizacji ich najpiękniejszych marzeń, ideałów czy aspiracji – dodaje.

Jako przyczyny pogarszania się sytuacji młodzieży widzi coraz bardziej brutalne demoralizowanie młodego pokolenia przez tych, którzy sami są „zdemoralizowani, skrajnie egoistyczni, wulgarni, przewrotni”.

W swojej przewrotności ci zdemoralizowani ludzie już nawet publicznie przekonują, ze „prawo powinno legalizować zabijanie niewinnych dzieci w fazie rozwoju prenatalnego”. Krytykuje rolę edukatorów seksualnych, ponieważ nosi to znamiona pedofilii pod płaszczykiem szczytnych celów i edukacji.

 

mp/misyjne.pl/kai

Komentarze (69):

którzy sami są2020.12.29 20:22
„zdemoralizowani, skrajnie egoistyczni, wulgarni, przewrotni”. Czyżby miał na myśli polski kler
antoni.s2020.12.29 10:51
To już jest absolutna bezczelność, brakuje jeszcze tylko opinii trynkiewicza.
Tymczasem w realnym świecie2020.12.29 10:29
Były ksiądz z parafii w Godowie został uznany winnym 15 zarzutów dotyczących wykorzystywania seksualnego nieletnich. Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim skazał go na 10 lat pozbawienia wolności. https://www.tuwodzislaw.pl/wiadomosci,ksiadz-z-godowa-skazany-za-wykorzystywanie-seksualne-dzieci,wia5-3266-22882.html
pedryle pedofile znają tylko jedną zasadę2020.12.29 9:00
obniżyć przez seks wiek inicjacjji seksualnej; dać narkotyki i "spedelić i zlamparcić" i do mediów
Pp2020.12.29 10:09
Twoja głupota przebija szklany sufit.
rozszyfrowuję nick2020.12.29 11:00
Pedofil pedryl
Ciekawy2020.12.29 8:41
Natomiast gwałcenie dzieci przez ksiezy oznak pedofiiilii nie ma zadnych
spójrz w lustro2020.12.29 9:12
jest smętno i ptak pedofilstwa Pederastwa lata za oknem
to Lem2020.12.29 9:16
ciekawy to nieoczytany
zalecam studia dzieł2020.12.29 11:01
profesor Płatek
opty2020.12.29 7:48
LGBT+ kazirodcy, zoofile, nekrofile wszystkich maści łączcie.....
w nas jest siła- mamy swych ludzi w mediach2020.12.29 9:02
zawsze ze stojącym w rozporku i czynna 24 h czerwona toooooooooooooopa
Anonim2020.12.29 7:42
Prawactwo jak zwykle widzi pedofilię tam, gdzie jej nie ma, za to klechów molestujących dzieci będą bronić do końca. "Co z tego, że ksiądz molestuje, zobacz ilu celebrytów/lekarzy/murarzy... etc".
Anonim2020.12.29 7:55
A ile tych małych pokus jest przyprowadzanych do kościołów. To wina rodzica, to oni kuszą księdza swoimi dziećmi!
rebeliant2020.12.29 7:58
A Jezus powiedział, aby uciąć łapę i wyłupać oko... a i tak skończyłoby się stosem dla małych kusicieli.
Wania Antonim kucaj przed Złotym Cielcem o zdrowie2020.12.29 8:52
Weinstein, Epstein, całe holywoody, enklawy około PL. Zbawiciela (zastąpił Plac Trzech Krzyży i paryski blaszak) taki Lasek Buloński; show biznes z Wyspami Sztuki; czołowe molestki i rajfurki ze świata mody; szkoły rabinackie itd
Anonim2020.12.29 7:39
O zasadach PPOŻ też nie wolno edukować bo dzieciak na 100% zostanie podpalaczem!
Wania nie znasz dnia , ni godziny2020.12.29 8:53
myj czerwoną tylnicę, bo nie wiesz kto przewietrzy
wolno edukować a tiebia Wania2020.12.29 9:14
sikawka strażacka kojarzy się chyba z twoim fajfusikiem; polanie wodą pożaru z ejakulacją zboczeńca
Laki2020.12.29 7:33
Najbardziej niebezpieczni to są ci w czarnych sukienkach!
i starsi bracia2020.12.29 8:55
w obrusach
opty2020.12.29 7:31
.....do "NASZYCH" dzieci z supermarketu....
opty2020.12.29 7:30
LGBT+ kazirodcy, zoofile, nekrofile wszystkich maści maści łączcie się!!!. Dobierają się nam do DOOPY.
Jerzy2020.12.29 7:58
Czy ten ksiadz nie mowi w imieniu koscielnej mafii pedofilskiej? Oni wszystkich oskarzaja o deprawacje i wykorzystywanie dzieci, szerza klamstwa, oczerniaja i dyskredytuja, by tylko ukryc swoje wlasne perwersyjne popedy. Najbardziej wsciekli sa na ludzi LGBT, ktorzy coraz bardziej akceptowani sa w spoleczenstwie. Pedofile nie moga liczyc teraz ani w przyszlosci na akceptacje swojej perwersji, bo to by znaczylo beztroskie oddanie dzieci na pastwe seksualnych zachcianek koscielnych i swieckich zboczencow, ktorzy czasem nawet moga dopuszczac sie morderstw, jak w znanym przypadku dziewczynki, ktorej ojciec pracowal w Watykanie. Co ciekawe, koscielni pedofile niemal bez wyjatku przyklejaja sie do konserwatywnych katolikow liczac, ze ci stana w razie ewentualnej wpadki w ich skutecznej obronie. I sie nie myla. Dla fanatykow wazniejsze sa rzekomo konserwatywne poglady religijne perwersyjnego ksiedza cy biskupa niz krzywda dzieci.
Klecha widzi wokół siebie pedofili?2020.12.29 6:52
Niech pokaże co trzyma na swoich pendrajwach!
ręce precz od naszych dzieci2020.12.29 6:37
lewackofaszystowskie pedofilsko-pedrylskie nasienie
Kto cię upoważnił od rozporządzania2020.12.29 6:53
cudzymi dziećmi, stary zboczeńcu?
o ...2020.12.29 8:05
... co, oficer prowadzący nie nauczył czytać ze zrozumieniem ... ops .. on sam nie umie ... no to wyjaśniam ... poprzedni wpis delikatnie sugeruje, abyście właśnie od ... lili się od nieswoich dzieci, a twój komentarz przypadkiem ciebie samego lewaku dotyczy ... bo kto cię upoważnił do rozporządzania cudzymi dziećmi , zboczeńcu ... dodam lewacki zboczeńcu ... no kto ...
stary pedrylu2020.12.29 9:10
a kto cię upoważnił do gwałcenia naszych dzieci
rebeliant2020.12.29 6:32
Ale mam też inną szokującą świątobliwe czerepy wieść, a pochodzi ona z moich dzisiejszych objawień. Otóż Jezus, a także ojczowie kościoła (np. niejaki pan Pelanowski) sami przyznali Szatanowi rację tzn. w pewnej sprawie Szatan zadał Bogu Jahwe szach mat. O co chodzi ? A o to, że po śmierci ma nie być żony i męża, a zamiast tego ludzie mają być serafinami. A to oznacza, że Bóg wycofuje się z istnienia człowieka. Ave Satan ! Ave Satan ! Ave Satan ! Ewka zerwała tę niedozwoloną figę, ale dzięki temu prawda wyszła na jaw. Ale spójrzmy na Boga Jahwe... ileż on musiał się nakombinować - i to przed ułomnym człowiekiem - aby ukryć ten fakt - fakt rezygnacji z człowieka !!! Ave Satan ! Ave Satan ! Ave Satan !
rebeliant2020.12.29 6:23
" własny prymitywizm, wulgarność i agresję" - no wreszcie coś tam świtać zaczyna do tych uświęconych, ale i tych nieuświęconych rozumków. Otóż to, że najwięcej winna jest tutaj agresja i to ona, która się wplątuje w świat seksu u ludzi. To agresja jest siłą napędową wypaczenia świata seksu oraz niezdrowych pragnień. Z drugiej strony to co świątobliwi usiłują nazwać erotomanią jest znowu zakłamaniem tego, że młoda para ma ten czas na seks spędzać należycie i intensywnie, a nie na odp...ol co nie bardzo wiem dlaczego jest utożsamiane z seksem po boszemu. Na dobrą sprawę do takiego porządnego seksu to się trzeba solidnie przygotować tzn. zgromadzić w sobie dużą ilość energii - do tego służy właśnie sport dający gibkość i siłę np. Kalaripayattu, pływanie oraz solidna i bogata dieta. W przeddzień działań seksualnych należy się przegłodzić (sucharek i woda wystarczą) i trochę wypościć, aby pojawiło się takie ssanie oraz lekkie zmęczenie fizyczne. Chodzi tu o to, aby w ten dzień wolny człowiek pełen energii pomimo głodu przystąpił do działań noo właśnie erotycznych, ale nie przez 5 minut (jak to się świątobliwym wydaje) bo najpierw trzeba się wspólnie rozgrzać w tańcu podczas, którego ubranka znikają, otrzymując efekt jak po solidnej rozgrzewce należy przejść do wzajemnego masażu całego ciała i z tego masażu przechodzić powoli do spotkania się ze sobą narządów płciowych. Od niskich częstotliwości po częstotliwości wyższe celem jest intensywny orgazm u kobiety oraz u mężczyzny. Po co ta cała zabawa ? A no nie tylko po to, aby dwoje ludzi miało z tego opluwaną satysfakcję, ale po to, aby zwiększyć prawdopodobieństwo spłodzenia zdrowego i silnego dziecka. Po to są te orgazmy i upust wcześniej zgromadzonej energii. Co innego, gdy człowiek ma wypaczoną seksualność no właśnie np. tą agresją - to jest zupełnie inna sprawa, bo tam pokaleczony człowiek ma coś takiego co można by opisać "chęć dania komuś w mordę zastępuję używką seksualną". No i jak to teraz ująć księże proboszczu, że seks ma być bogaty ?
Art2020.12.29 2:17
Koleś ma niezły tupet. Szukanie dziury w całym tylko po to, by nie mówić o pedofilii w Kościele. Obrzydliwy typek.
edek2020.12.29 6:08
zacznij myśleć, pantofelku.
o ...2020.12.29 8:07
... pantofelek nie myśli ... nie miej złudzeń ...
Gowno i LGBT2020.12.29 1:02
Chcemy uczyć dzieci LGBT aby były zboczone.
Grizzly2020.12.29 0:53
Jestem katolickim mordercą i pedofilem!!!!
Przestałeś już głodzić wilczura psycholu?2020.12.29 6:55
j.w.
o ...2020.12.29 8:09
... nie kłam, jeśli rzeczywiście jesteś - jak sam powiadamiasz - mordercą i pedofilem, to na pewno nie katolickim ... raczej ... na pewno ... lewackim ...
Grizzly2020.12.29 9:58
Won bydle od mojego nicka! Złodziejska menda prusko - ruska!
Po 11...2020.12.29 0:34
"Dekalog pomaga zachować zdrowy ogląd i chroni człowiek przed ryzykiem utożsamiania się ze zwierzęciem lub Bogiem." .... Wasz upadek moralny jest niepojęty. To się w pale nie mieści.
o...2020.12.29 8:12
... w twojej "pale" rzeczywiście nic się nie mieści ... no może poza goownem ...
Po 11 ...2020.12.29 0:32
Edukacja, wiedza to zawsze dobro. "Znamiona pedofilii"???? Wasza katopedofilska pycha to prosta droga do piekła. Jesteście pomiotem szatańskiej szmaty. Żal i żenada.
M.2020.12.29 0:30
Mowa o katechetach? Cos w tym jest... Z bogiem, szczurki
Po 11 ...2020.12.29 0:29
A działania kościelnych pedofilów noszą znamiona ewangelizacji przez przytulanie. Chałwa Chamu!
dilajla2020.12.28 23:16
żałosne wywody dziewieckiego ,dostrzega znamiona pedofilii w edukacji seksualnej,a o pedofilii kleru nawet się nie zająknie,wodolejstwo,tego duchownego dotyczy tylko wiernych owieczek,kler wedle tego pana może sobie robić co chce,,,,,,,,i spoko panie dziewiecki kościelne małżeństwo to tylko rytuał,tradycja,oprawa i wesele huczne
Anonim2020.12.28 23:45
to raczej wedle ciebie a nie wedle tego pana, poczytaj kilka razy to może uda ci się chociaż po części zrozumieć o czym on mówi i czegoś się nauczysz, warto, bo to jest naprawdę mądry inteligentny człowiek
dilajla2020.12.29 0:19
przeczytałam sporo jego wywodów--jest inteligentny po katolicku-----a to nie moja bajka,mnie jako młodej kobiecie nie ma nic do zaproponowania
Prawda w oczy2020.12.28 23:00
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" - pedofilia, zoofilia, koprofilia
mp2020.12.28 22:35
Katecheci gwałcą dzieci!
Miglans2020.12.28 22:54
Jeszcze jeden pejsaty janusz "owsiak", herbu czerwony burak !!!!!
comic2020.12.28 23:17
ty też !
o ...2020.12.29 8:16
... dodajmy: lewaccy katecheci ... czyli tzw seksedukatorzy ...
x2020.12.28 22:35
Niektórzy księża chcą za wszelką cenę zniszczyć Kościół katolicki w Polsce. Gwałcenie dzieci i ukrywanie pedofili to pokusa, mówienie im, że mogą odmówić seksu księdzu to według niego jest złe?
NEOS com pl2020.12.28 23:05
..... ci przebierancy z SB w KK piecza dwie pieczenie na jednym ogniu ... a wszystko na koszt katolikow ... ale idzie nowe ... buractwo czerwone z kibucu ... bedzie wykopane ...https://www.youtube.com/watch?v=ISpWn9aQa14&t=32s
Anonim2020.12.28 22:29
kler tylko o pedofilii, nieroby smierdzące !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Beno2020.12.28 22:33
Czytaj ze zrozumieniem, to nie będziesz pisał głupot.
sramNAszczepionkę2020.12.28 22:27
Zboków nie dopuścimy do dzieci i już...
fiku_miku2020.12.28 22:21
Zlitujcie się to jest ks. "Dziewiecki"
Grizzly2020.12.28 22:21
won bydlęta won bydlęta won bydlęta won bydlęta won bydlęta won bydlęta won bydlęta won bydlęta won bydlęta won bydlęta Pisowskie i lewackie z tego portalu bo zaraz PIER...DOLCA DOSTANĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o ...2020.12.29 8:17
... już dostałeś ...
Grizzly2020.12.29 9:58
Won bydle od mojego nicka! Złodziejska menda prusko - ruska!
Edukacja w konfesjonale2020.12.28 22:10
"Bawisz się pisiulką?"
Oko2020.12.28 22:08
Na którym roku w seminariach klerycy nabywają zdolności do pedofilii ?
kuśka księdza proboszcza2020.12.28 22:07
a spowiedź i wypytywanie dzieci przez księży jak się onanizują i czy mają zarośnięte narządy płciowe to nie pedofilia werbalna?
JPIII2020.12.28 22:01
To przecież wiadomo, kto uczy religii w szkołach i przemyca wiadome tylko klechom sposoby omotania dzieci.
Pedofile z LGBT2020.12.28 23:07
edukatorzy seksualnych to zwykli pedofilie, a zapomniałem napisać ci edukatorzy to są sekty LGBT+pedo, a tam anni jednego księdzą tylko gej lesby i inne sexdziwkoludy, które się interesują gwałceniem dzieci, U nich gwałt to dobrodziejstwo na dzieciach ,są oni jak zwierzęta tylko jedno w głowie kopulacja i gwałt.
czekista2020.12.28 21:55
Wcale nie zdziwie sie, kiedy wyjdzie na jaw, ze ci " edukatorzy ", to rejestrowani pedofile.
XYZ2020.12.28 21:49
No jak ksiądz się na ten temat wypowiedział,to wie co mówi.
Anonim2020.12.29 7:32
Wie z autopsji.