Ks. Henryk Zieliński: Mamy do czynienia z wprowadzaniem lewicowej dyktatury - zdjęcie
29.06.19, 13:10screenshot TVP Info

Ks. Henryk Zieliński: Mamy do czynienia z wprowadzaniem lewicowej dyktatury

21

Kiedy papież Benedykt XVI mówił o dyktaturze relatywizmu, podniosły się głosy, że to jakiś oksymoron. My doświadczamy tego. Chodzi o lewicową dyktaturę wprowadzoną za pomocą precedensów prawnych” - mówił ks. Henryk Zieliński odnosząc się między innymi do sprawy wyrzucenia przez sklep IKEA pracownika w związku z zacytowaniem przez niego Pisma Świętego w ramach protestu przeciw narzucaniu homoideologii.

Na antenie TVP Info w programie „Salon Dziennikarski” duchowny podkreślił, że sytuacja drukarza, który odmawiał wydrukowania plakatów dla organizacji wspierającej LGBT jest analogiczna do tej, z którą mamy do czynienia w przypadku pracownika IKEI:

Ci ludzie nie wyrażali niechęci do ludzi o odmiennej orientacji seksualnej. Oni odmówili świadczenia konkretnych usług promocyjnych na rzecz środowiska, z poglądami którego się nie zgadzają. Treści nie zgadzały się z ich sumieniem”.

 dam/TVP Info,Fronda.pl

Komentarze (21):

andrzejhahn32019.06.29 19:47
jesli chodzi o ciebie zielinski to mamy do czynienia z nierobem i spolecznym pasozytem
Ryszard Olejniczak2019.06.29 19:40
Od kiedy to dyktatura światowej finansjery jest lewicowa. Zacznijmy sprawy nazywać po imieniu, im marzą się rządy zniewolonym światem. To klasyczna odmiana faszyzmu, tym razem faszyzmu finansjery, niestety również z rasistowskim tłem.
edi2019.06.29 18:22
"Od 15 lat staram się bronić Polskę i Kościół przed inwazją ideologii gender , neobolszewizmu, homoideologii, która jest sercem genderyzmu. W związku z tym grożono mi wszystkim możliwym, także zabójstwem – to robią geje. "- mówi ks. Oko CZY TO NIE JEST TERRORYZM ???????????????
Jam jest Albert i jestem młotecki i intelektualny2019.06.29 16:48
Jestem Albert i jestem idiotą. Jestem Nowak i jestem idiotą. Jestem Stachu i jestem idiotą. Jestem Konfederata i obciągam laskę putinowi. Jestem Albert, etc. i jestem oszczany. Jestem lesiu keller-krawczyk i jestem pedofilem. Pisze długie "nicki" bo jestem idiotą. Jam jest Albert, etc. jestem idiotą oszczanym, jam jest młotecki i intelektualny.
MiliardyZBudżetuOsładzająKlerowiPrześladowania2019.06.29 16:42
Czekam z utęsknieniem, że w akcie głębokiego protestu przeciw straszliwemu prześladowaniu katolików w Polsce jakiś biskup dokona wreszcie samospalenia. Medialnie najkorzystniej byłoby, gdyby samospalił się przed pałacem, na dachu wywoskowanej limuzyny, ustawionej centralnie na rozległym dziedzińcu wyłożonym ekskluzywnym brukiem, dając płomieniom za tło wypielęgnowaną przez rój ogrodników zieleń. Przeciętny biskup jest nieumiarkowanym obżartuchem i opojem, co zamienia go w chodzącą górą tłuszczu. Dlatego jego samospalenie wypadnie okazale i potrwa dużo dłużej, niż wszczęte przez jakiegoś zabiedzonego desperata czy wariata trawionego chorymi myślami. Niech, zrywający się zawsze w takich przypadkach, niespodziewanie silny wiatr efektownie rozwiewa dymiące złote szaty, niech wydymają się fałdy powłóczystych materii, koronki zamieniają się w snopy iskier, narzuty i etole skwiercząco płoną. Za takie widowisko chętnie położę na tacę.
edi2019.06.29 16:04
KOMUNIZM - W POLSCE JEST NIELEGALNY, NAZIZM W POLSCE JEST NIELEGALNY DLACZEGO LGBT (GENDER) - JAKO IDEOLOGIA NEOMARKSISTOWSKA - JEST LEGALNA ?????????????? powinna być ZWALCZANA Z URZĘDU TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
ebi2019.06.29 16:58
KOMUNIZM - W POLSCE JEST NIELEGALNY, NAZIZM W POLSCE JEST NIELEGALNY DLACZEGO KOŚCIÓŁ KATOLICKI - I JEGO IDEOLOGIA WROGA CZŁOWIEKOWI - JEST LEGALNA ?????????????? powinna być ZWALCZANA Z URZĘDU TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
edi2019.06.29 18:20
Dlatego że Kościół Katolicki TO OSTOJA WOLNOŚCI, PRAWDY i MIŁOŚCI !!!!!!!!!!!! i KK walczył ZAWSZE Z KOMUNIZMEM i NAZIZMEM ponosząc ogromne CIERPIENIA - wystarczy znajomość HISTORII !!! PROSTE !!
Hi, hi ...nic zabawnego2019.06.29 15:34
Skoro IKEA zrobila to temu facetowi zrobili to innym. Nalezy zajrzec im w "papiery", czy nie ma tam intymidacji w pracy, czy nie praktykuja tzw. reverse discrimination, jak traktuja pracownikow, zajrzec do pracowniczego regulaminu, czy jest zgodny z, w tym przypadku, prawem polskim. A teraz kim sa ci blogowi oburzeni? Dziatwa porodzona w PRL-u, zyjaca z jalmuznej katofaszystow, moherow i prawakow, dziatwa jeszcze nie tak dawno byla aktywna w czerwonych pionierach, TPPR-ach, PZPR-ch... Tak, tak bylo was miliony!
szcze na PiS i rydzyka2019.06.29 13:27
Oczywiście jak pracownik drukarni odmówił wykonania druku plakatów fundacji LGBT uzasadniając to swoimi przekonaniami to było OK dla katolów! ale gdy właściciele IKEA nie życzą sobie w swojej firmie prezentowania przekonań religijnych to wtedy dla katolów to już jest BE! Katole to obłudne i zacofane sku*wysyny!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.29 13:36
w punkt, nie ma większych zakłamańców od katoli
Pokręć2019.06.29 14:29
A nie można tak, po prostu, nie zajmować się kwestiami religijnego czy elgiebetowego życia swoich pracowników? Dopóki to nie rzutuje na pracę i stosunki koleżeńskie w firmie - niech sobie robią co chcą. Zmuszanie kogoś do promowania i akceptowania (choćby formalnego, przez kliknięcie w systemie) jakiegokolwiek światopoglądu, jeśli nie ma to związku z pracą to jest jawna dyskryminacja. A co byłoby, gdyby pracodawca żądał od pracowników co miesiąc kartki od księdza poświadczającej odbycie spowiedzi? A był taki przypadek w XIX w. w Warszawie, gdzie, bodaj Fraget, właściciel manufaktury cygar tak pilnował moralności swoich pracowników... Są przypadki, kiedy ktoś pracuje jako np. nauczyciel w szkole katolickiej i jest jawnym, aktywnym gejem, to oczywiście musi skutkować zwolnieniem. Podobnie, jak nikt nie będzie w organizacji pozarządowej promującej LGBT trzymał jawnego i zadeklarowanego homofoba.
Cogito ergo sum2019.06.29 13:26
KATOLE, GOŚĆ NAPISAŁ NA FORUM FIRMY, ŻE HOMOSEKSUALISTOM TRZEBA WIESZAĆ KAMIEŃ U SZYI I ICH TOPIĆ. PISAŁ ŻE TRZEBA ICH ZABIJAĆ I PRZEŚLADOWAĆ. Czy zgadzacie się z tym? To won z Polski, to nie kraj talibański, skoro wam Polska tak przeszkadza to jedźcie do krajów arabskich, tam tak robią.
anonim2019.06.29 14:06
Czyli poza tym że jest zyebany, to do tego jest kompletnym idiotą. :) Całe szczęście że go wywalili. Takie ameby umysłowe bywają niebezpieczne.
Reytan2019.06.29 14:57
Pierwszy raz przeczytalem,ze katolicy maja sie wynosic z KATOLICKIEJ Polski. Trzeba bedzie jednak siegac po cepy i przegonic chucpowatych komuchow.
andrzejhahn32019.06.29 19:49
ale jak pisalem wczesniej katole maja rozumowy problem i proste rozumowanie jest dla nich bardzo trudne
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.29 13:25
Sprawa skandaliczna w obu przypadkach, gdzie drukarz bezczelnie odmówił wykonania legalnej usługi ze względu na poglądy, a więc nie wykonał pracy, za którą mu płacą. Z kolei pracownik IKEA postanowił cytować obelżywe poniżające fragmenty tzw. "pisma świętego" przeciwko swoim homonormatywnym kolegom z pracy. Natomiast sytuacje te są zupełnie nieanalogiczne. Nie ma informacji jakoby drukarz obraził usługobiorców, a w sprawie IKEA mamy do czynienia z publiczną napaścią obraźliwym słowotokiem. Wobec tego słusznie zwolniony były pracownik sklepu meblowego zasłużył na o wiele większą karę. Mam nadzieję, że z pomocą prawników IKEA poszkodowana społeczność pracowników LGBT złoży wspólny pozew zbiorowy z tytułu naruszenia dóbr osobistych przeciwko zwyrodniałemu homofobowi.
Pokręć2019.06.29 14:38
To nie tak - ów drukarz odmówił wykonania pracy I PRZYJĘCIA zapłaty. Czy Ty będąc aktywistą gejowskim i np. aktorem do wynajęcia, wziąłbyś udział w przedstawieniu chwalącym ortodoksyjny katolicyzm a opluwającym światopogląd LGBT? W ogóle to co to za pomysł, że każdy świadczący usługi ma obowiązek wykonać usługę dla każdego, kto jest gotów mu zapłacić żądaną kwotę? Idąc tym tokiem myślenia, to prostytutka pracująca "na swoim" nie ma prawa odmówić klientowi, który ją odpycha fizycznie i budzi w niej obrzydzenie. Jest też inna metoda ominięcia całego tego dziadostwa: krzyknąć taką cenę za usługę, żeby elgiebety poszły szukać kogoś, kto im wydrukuje taniej. Usługi nie odmówił, po prostu zażądał niekonkurencyjnej ceny. Wiele razy tak miałem, np. jak usłyszałem od fachowca, ile chce np. za położenie deski tarasowej na schodach, to zrobiłem tę pracę sam. Bo moja dniówka jest tańsza od tego, co chciał fachowiec.
sthdfth2019.06.29 13:17
proste i jasne, ale nie dla lewacko-zboczeniowych siepaczy, zaraz sie zacznie zlot w komentarzach tych przyglupow
infor2019.06.29 14:45
Masz 100% racji ale te głupawe lewackie śmiecie tego nie łapią
ebe ebe2019.06.30 11:22
Chyba nie do końca zrozumiałeś wypowiedź Zielińskiego. Sytuacja jest analogiczna - TK orzekł, że kara za odmowę zawarcia umowy jest niekonstytucyjna - to pogwałcenie wolności właściciela firmy. A tu właściciel firmy rozwiązał umowę - bo też się nie zgadał z poglądami pracownika. Wolność zawierania umów jest jednoznaczna z wolnością rozwiązywania. Nie zrozumiałeś - bo Zieliński też nie rozumiał co mówi.