Krzysztof Brejza: Działania CBA w Inowrocławiu to próba przykrycia afery Piebiaka - zdjęcie
21.08.19, 14:20Fot. Adrian Grycuk via Wikipedia, CC BY-SA 3.0

Krzysztof Brejza: Działania CBA w Inowrocławiu to próba przykrycia afery Piebiaka

18

Jak już dziś informowaliśmy – CBA prowadzi przeszukania, między innymi w Urzędzie Miasta Inowrocławia ws. afery fakturowej, gdzie urzęduje Ryszard Brejza. Kuriozalne wyjaśnienie przedstawił jego syn, poseł PO Krzysztof Brejza.

Czynności prowadzone są w blisko 30 lokalizacjach, między innymi w Urzędzie Miasta Inowrocławia, instytucjach i w miejscach zamieszkania osób prywatnych”

- informuje dziś CBA w swoim komunikacie.

Dalej czytamy:

Przeszukania realizowane są w oparciu o postanowienia wydane przez Prokuraturę Okręgową w Gdańsku. Agenci zabezpieczają między innymi dokumentację i sprzęt elektroniczny w związku z prowadzonym śledztwem w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych – pracowników Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Inowrocławia”.

Tymczasem zdaniem posła PO – celem jest… przykrycie sprawy Piebiaka. Na zwołanej przez siebie konferencji prasowej powiedział między innymi:

Wszyscy wiemy w czym rzecz, aferę Piebiaka trzeba przykryć czymś na Brejzę”.

Dodał:

Oczywiście niczego nie ma na Brejzę, to robi cię pokazówkę, uruchamia się szczucia, nienawiści, hejtu dla odwrócenia uwagi od wielkiej afery rządu PiS, Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry”.

dam/niezalezna.pl,Fronda.pl

Komentarze (18):

edi2019.08.26 22:19
NADCHODZI KLĘSKA TOTALNYCH - NAWRACAJCIE SIĘ - FATIMA - CUD SŁOŃCA - NIE CHCIAŁBYM BYĆ W SKÓRZE TOTALNEJ oPOzycji 13 października 2019 r. W MIESIĄCU MARYJNYM będzie ich POtężny POgrom - 13 października 1917 roku w Fatimie Matka Boża po raz szósty ukazała się trojgu portugalskim pastuszkom. Dzieciom towarzyszył ogromny tłum. Ludzie pobożni przyszli z nakazu sumienia, inni ze zwykłej ciekawości. Niektórzy znaleźli się tam z obowiązku służbowego. Trzy miesiące wcześniej Maryja zapowiedziała: W październiku powiem wam, kim jestem i czego chcę oraz dokonam cudu, który wszyscy zobaczą, aby uwierzyli. Wezwania Matki Bożej skierowane do ludzi oraz tajemnice, które otrzymały dzieci miały uzyskać potwierdzenie, które powinno przekonać każdego co do prawdziwości objawień. SURSUM CORDA - POLACY ZA RÓŻANIEC i DO URN, POGONIĆ TĘCZOWĄ ZARAZĘ - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI !!!
!2019.08.26 17:24
Brejza ma możliwość pójść do sądu i sprawa zostanie rozpatrzona i wyjaśniona w trybie wyborczym. Pójdzie? Nie, tylko będzie straszył że pójdzie, gdyż wie, że nawet "sędzia" Tuleja z tego gowna go nie wyciągnie. To nie pijany nasztub/durczak, nie będą grzebać się w błocie, bo się bardziej pogrąża niż mieli w zamyśle "ujawniając" hiper-turbo-giga aferę PiS-Piebiak, po której świat juz nigdy nie będzie taki sam, a Emilia dostanie pokojową nagrode Nobla i darmowy karnet w tańcu z gwiazdami TVN-u
mundurowy2019.08.23 11:59
dlaczego wy żydzi macie takie długie nosy.Ja podejrzewam ,że dlatego bo powietrze jest za darmo.
brunon2019.08.22 20:49
jestescie zlodziejami ty i twoj tatulko
Suweren2019.08.22 7:52
A tym czasem ujawniane są kolejne macki PiSowskiej ośmiornicy. Ziobro do dymisji i pod sąd!
Zygfryd2019.08.22 7:22
Sprawa nadużyc w ratuszu inowrocławia i samego Brejzy trwa juz od dwóch co najmniej lat natomiast niby afera Piebiaka to zupełnie nowa rzecz , jakaż durna ta PO i głupia a Brejza to juz wogóle kłapie jezorem ,moze go w koncu zamkną za złodziejstwa.
Thomas2019.08.22 1:08
A to czerwone cepy złodziejskie !
anonim2019.08.21 18:00
Musimy pozbyc sie zydostwa takich jak brejza i tym podobnych
emeryt2019.08.21 17:41
Urszula - Agnieszka Dz. - JPIII - dzielnicowy - kalinka .. Ciężko pracujący imbecyl kremlowski. To taki "Pstrowski" blogowy. Chciałby być "polaczkiem" a tylko jest starym kacapkiem-jewrejkiem
Urszula2019.08.21 17:12
Robicie wszystko aby odwrócić uwagę od rządowej mafii. Nic z tego. Możecie sobie pisać co chcecie. PiS to mafia, grupa gangsterów.
Palindrom2019.08.21 19:29
Masz może, Emilia, coś nowego na sędziów? Dawaj, nie krępuj się.
NICK2019.08.21 16:41
Czy Inowrocław to firma Brejzów.
NICK2019.08.21 16:39
POKO to chyba jak mafia TATO i SYN w działaniu
MJ2019.08.21 15:25
Lewaki, co to za afera? Problem jest w tym, czy to co rzekomo miała głosić ta chora kobieta, to prawda. Bo jak prawda, to afera justitii a nie pis. Reakcja germańskich pachołków z łonetu pokazuje, że ta reakcja to obrona niezwykle szkodliwej organizacji sędziowskiej dla Polski tylko przed czym. Czego się justitia dopuściła pewnie dowiemy się niebawem.
Koń by się uśmiał2019.08.21 15:06
Ale towarzyszu Brejza, jaki wy macie program dla Polski?
Zephyr2019.08.21 15:04
Zawsze jak coś jest przeciw PO albo ich przekrętom, to tylko PO to,aby przykryć afery PIS? Co wy żuczki myślicie, że ludzie są aż tak głupi? Niewinny Brejza, niewinny Neumann, niewinny Gawłowski, Łączewski. Tylko PIS winny. Dobrze, że w październiku będzie już PO tych malutkich ludzikach, którzy nie potrafią zrobić nic konstruktywnego dla naszego kraju. PO co nam taka opozycja? PO nic.
Konfederata2019.08.21 14:49
Afera przykrywa aferę. Standard Platformy, standard PiSu, standard wszystkich układających się stron Okrągłego Stołu. Zauważcie jak z kopyta ruszyły aferki po aferze w burdelu na Podkarpaciu. Grubsza sprawa, szlajanie się za kasę podatnika, szemrane interesy, obywatelstwo dla podejrzanych typków itd i nagle.... loty samolotem hehehe...wysyp sensacji! Dodatkowo kluczowy świadek który wiele wiedział ot wziął przykrył się kocem, bo uznał że już mu się znudziło życie i się powiesił. Już nikt nie drąży tamtej potężnego kalibru sprawy. Zajmują się gdzie kto latał i kiedy, a na końcu morał, że Platfusy też latały. I wysyp kolejnych afer, farma pisowskich trolli w ministerstwie hehehe. Wszędzie ruskie trolle niby a tu pod latarnią najgęściej od nich. I znowuż wszyscy się zajmują panią Emilką i troszczą o jej zdrowie psychiczne. Kwestia burdelu na Podkarpaciu już hen heeeeen daleko gdzieś, już nieważna. A jej wyjasnienie wielu by otwarło oczy. I kilku zapewne zamknęło.
!2019.08.26 17:17
Masz jakieś dowody? wiesz że takie oskarżenia to groźby karalne? idź z tym do prokuratury, a jak nie to ciebie też pozwiemy, bo ukrywanie przestępstwa, to tez przestępstwo. Afera podkarpacka, to afera PSL, a nie PiS, Bury, Karapyta, byli szefowie policji i CBA nie byli z PiS a wręcz przeciwnie. A pieprzenie o jakiś taśmach, które zostały zniszczone, to sobie możesz kolesiom na grillu opowiadać. Ja też mogę powiedzieć, że widziałem na taśmie, jak bierzesz do gęby a potem w kakao i odwrotnie, ale taśm nie pokaże bo mi zginęły