Króla Lisa krytykują na jego własnym dworze! - zdjęcie
15.03.16, 16:45

Króla Lisa krytykują na jego własnym dworze!

5

Miało być miło i sympatycznie, ale o dziwo w ostatnim odcinku swojego najnowszego programu publicystycznego Tomasz Lis natknął się na krytykę swojej osoby i to z dość niespodziewanej strony.

Gościem Lisa w programie o jakże znamiennym tytule "Tomasz Lis" emitowanym w internecie była dziennikarka Dorota Wellman. Wydawać by się mogło, że rozmowa tych państwa może mieć tylko i wyłącznie znamiona wzajemnego spijania sobie z dziubków i przebijania kukły Jarosława Kaczyńskiego szpilkami na wizji, jednak Wellman nieoczekiwanie skrytykowała redaktora Lisa.

Rzeczywiście do pewnego momentu Wellman mówiła to, czego Lis oczekiwał, krytykując PiS za działania sprawie Trybunału Konstytucyjnego i inne dokonania partii rządzącej. Jednak w pewnym momencie niespodziewanie skomentowała twitterowi wpis Tomasza Lisa, który ten opublikował po wypadku samochodowym prezydenta Dudy.

Przypomnijmy, Lis napisał wtedy: „BTW, dzięki Bogu nic się nie stało. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby samochód uderzył w brzozę”. Wellman stwierdziła, że nie podobały jej się te słowa, a ta nieoczekiwana krytyka odebrała mowę Lisowi. Chwilę potem próbował tłumaczyć się z wpisu, argumentując, że naprawdę chciał wtedy... wyrazić troskę.

Źle się dzieje w państwie lisim. Nie dość, że najnowszy program niegdysiejszej gwiazdy TVP jest krytykowany przez ludzi z branży wytykających mu marne wykonanie, a w kwestii ilości wyświetleń Lisowi daleko choćby do youtube'owych blogerów, to jeszcze goście rzucają mu takie kłody pod nogi.

ds/onet.pl

Komentarze (5):

anonim2016.03.15 18:09
To nie żadna straszna krytyka. Kruk krukowi oka nie wykole. Ta Wellman po prostu go delikatnie zmoderowała, żeby nie przeginał pały i sączył jad dyskretniej.
anonim2016.03.15 18:58
bo to nieludzie, to wilki !
anonim2016.03.15 20:22
Tak sie dzieje wewnatrz band niegodziwcow. Najpierw atakuja na zewnatrz, ale poniewaz niegodzictwo maja we krwi-to zaczynaja ten jad na siebie nawzajem spluwac. Usiadzmy wygodnie w fotelach, I obserwujmy-bo nie dlugo beda lepsze harce z ich udzialem.
anonim2016.03.15 20:29
Jest juz taka dziwna zaleznosc, ze psy sie zagryzaja jak sie ich za duzo zbierze w jednym miejscu-tu dziala ten sam schemat
anonim2016.03.15 22:02
Wellman - czyli wyjątkowo niezdrowo wyglądająca osoba reklamująca zdrową dietę. Chodzące dietetyczne kuriozum.