KODowicze już otwarcie na pasku Kremla - zdjęcie
12.03.16, 09:26

KODowicze już otwarcie na pasku Kremla

9

Zwolennicy post-prlowskiego ancien regime grupujący się w ramach tzw. "Komitetu Obrony Demokracji" dali dowód, że chodzą na pasku Kremla. Niedawno prof. Andrzej Zybertowicz mówił, że w jego ocenie KOD jest elementem wojny hybrydowej prowadzonej przez Rosję przeciwko Polsce. Teraz to się potwierdza.

Hybryda to obcy twór w swoistym ciele. W tym wypadku - element rosyjski w ciele Polski. Czy takim elementem jest właśnie KOD? Oto wskazówka, która może pomóc odpowiedzieć na to pytanie.

W lipcu odbędzie się w Warszawie bardzo ważny szczyt NATO, który ma rozwinąć dotychczasową strategię bezpieczeństwa Sojuszu i pomóc w umocnieniu obecności NATO na wschodzie Europy. Dla Polski to ogromnie ważny szczyt wymierzony w Moskwę. Polacy chcą, by w Polsce powstały bazy NATO, które byłyby dla Rosji nie tylko widomym znakiem jedności Sojuszu, ale także rzeczywistą obroną na wypadek militarnej agresji.

Tymczasem na jednej z manifestacji Komitetu Obrony Demokracji pojawiły się banery, wzywające Stany Zjednoczone do bojkotu tego wyjątkowo ważnego dla Polski szczytu!

"Ameryko !!! Pomóż obronić demokrację w Polsce, bojkotując szczyt NATO w Warszawie. Powstrzymaj zalewające nasz kraj bezprawie. Program NSDAP lata 30 w Niemczech jako żywo programem PiSu w Polsce" - głosił kłamliwy, oszczerczy, a przede wszystkim służalczy wobec Moskwy baner.

Gdyby Amerykanie posłuchali wezwania Kodowiczów, bardzo znacząco zyskałaby na tym Rosja. To pokazuje, jak wyjątkowo szkodliwy jest ruch KOD. To po prostu V kolumna, która destabilizuje sytuację polityczną, nie cofając się nawet do apeli, które uderzają bezpośrednio w bezpieczeństwo nas wszystkich!

 

 

wbw/niezalezna.pl/kresy24.pl/Fronda.pl

Komentarze (9):

anonim2016.03.12 9:39
Komitet Obrony Donosicieli nie może być tworem patriotycznym, nie sądzę jednak żeby byli jawnymi realizatorami polityki Kremla, raczej są to jak mawiał Stalin "pożyteczni idioci".
anonim2016.03.12 9:41
Co za bzdury... KOD na pasku kremla... UE na pasku kremla... Komisja Wenecka na pasku kremla... tylko jedna kaczka skłoca naród dla dobra Polski.
anonim2016.03.12 9:53
To nie jest bojkot szczytu tylko troska o możliwość powierzenia polityczno-militarnych narzędzi w nieodpowiedzialne ręce rządu PiS. Tu akurat się zgadzam. W dodatku jeżeli rząd nie wprowadzi zaleceń Komisji Weneckiej to żaden wysoki polityk do Polski na szczyt nie przyjedzie i cała wina i tak spadnie na rząd PiS. Opozycja przecież go nie organizuje. Stąd wyłącznie PiS jest obecnie na pasku Kremla :-D
anonim2016.03.12 12:07
Wiadomo było od początku a wątku niemieckich interesów też bym nie zaniedbywała w tej diagnozie
anonim2016.03.12 12:27
Właściwie to temat KODu można zamknąć: sfrustrowani koryciarze siejący zamęt... skoda słów...
anonim2016.03.12 13:21
Czas najwyższy skończyć już z cała ta K-upą O-czywistego D-ziadostwa i zdelegalizować szKODniki!!!!!
anonim2016.03.13 0:38
frondelek i terlikowscy to katolicka zaraza na pasku kremla
anonim2016.03.19 21:35
-Krzyś,Walret,der Mar- dlaczego muszę czytać na forum tak porządnego portalu jakim jest Fronda wypowiedzi tak wrednych typów jak wy.Jak wam w Polsce ,zle to wyjazd do innego kraju-macie duzy wybór a nam bedzie lzej !!!!!
anonim2016.03.19 21:37
Badur-dlaczego jesteś taki wredny ?!