Katolików odmawiających różaniec OMZRiK porównał do nazistów i faszystów - zdjęcie
13.08.20, 15:15fot. facebook/żołnierze chrystusa

Katolików odmawiających różaniec OMZRiK porównał do nazistów i faszystów

145

Środowisko katolików ''Żołnierze Chrystusa'', by nie dopuścić do kolejnego sprofanowania figury Jezusa stojącej przed kościołem Świętego Krzyża, otoczyło figurę modląc się na różańcach. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych modlących się katolików przyrównał do nazistów i faszystów. Świadczy to dobitnie, że wbrew nazwie, ośrodek nie ma nic wspólnego z walką z rasizmem i ksenofobią, walczy natomiast z wolnością wyznania, katolikami oraz takimi fundamentami demokracji jak swoboda kultu religijnego, wolność słowa i zgromadzeń.

Na swoim profilu facebookowym Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zamieścił wpis, w którym stwierdził:

BANDY AGRESYWNYCH EKSTREMISTÓW RELIGIJNYCH TWORZĄ BLOKADY MIEJSC PUBLICZNYCH — POLICJA NIE REAGUJE

W Warszawie pojawiły się bojówki fundamentalistycznej i faszyzującej organizacji określającej się jako "Żołnierze Chrystusa". Podobnie jak neonaziści ci fanatycy również publicznie deklarują nienawiść do osób homoseksualnych.

Agresywni mężczyźni przemieszczający się wraz z kapłanami kościoła rzymsko-katolickiego zaczepiają i znieważają przechodniów, których identyfikują jako osoby homoseksualne. Blokują chodniki, miejsca użyteczności publicznej, wejścia do zabytkowych obiektów sakralnych.

Policja nie reaguje na ich działania. Nie legitymuje sprawców, nie zatrzymuje ich, nie przewozi na komisariaty - mimo że fundamentaliści gromadzą się bez zezwolenia i naruszają prawo swoim zachowaniem.

Nasza organizacja podejmie odpowiednie działania prawne w sprawie tych ekscesów. Złożymy zawiadomienia o popełnieniu wykroczeń i przestępstw wraz z wnioskiem o zatrzymanie i ukaranie sprawców”.

Jak można przeczytać na stronie TVP Info „Rafał Gaweł, założyciel ośrodka, został skazany za oszustwa na szkodę banku, przedsiębiorców i fundacji oraz próbę udaremnienia egzekucji wierzytelności. Najpierw sąd wymierzył mu cztery lata więzienia, jednak sąd apelacyjny obniżył karę do dwóch lat. […] Gaweł, po tym, jak został skazany, uciekł do Norwegii, gdzie wystąpił o azyl polityczny. Założyciel OMZR skarżył się m.in. na to, że jest prześladowany przez polskie władze ze względu na swoją orientację seksualną i przynależność do społeczności LGBT+. Co ciekawe, uciekł on do Norwegii wraz z żoną i córką”.

Komentując brednie głoszone przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, należy przypomnieć, że ''Żołnierze Chrystusa” nie są faszyzującą organizacją. Celem faszyzmu jest podporządkowanie wszystkich dziedzin życia biurokracji państwowej (tak jak to robi Unii Europejska). ''Żołnierze Chrystusa” takich celów nie mają, zakorzenieni są w nauczaniu Kościoła katolickiego, które faszyzm potępiło encyklikami i innymi oficjalnymi dokumentami. Katolicyzm uważa, że biurokracja nie ma prawa odbierać praw i wolności rodzinom i jednostkom.

Odrażające jest przyrównywanie przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych osób modlących się na różańcu do nazistów. Po pierwsze dlatego, że naziści eksterminowali katolików i prześladowali Kościół katolicki – polscy księża katoliccy byli jedną z grup zawodowych, która w największym stopniu została wymordowana w nazistowskich obozach koncentracyjnych.

Po drugie przyrównywanie osób modlących się na różańcu do nazistów jest realnie pronazistowskim bagatelizowaniem zbrodni nazistów (ludobójstwa w obozach koncentracyjnych). Po trzecie takie porównania są mową nienawiści i mają na celu wzbudzanie negatywnych emocji wobec katolików, emocji, które kończą się agresją fizyczną wobec katolików i paleniem kościołów.

Przejawem niedopuszczalnej mowy nienawiści, niedorzecznej i absolutnie kłamliwej, są stwierdzenia Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych o „bandach agresywnych ekstremistów religijnych”, „agresywnych mężczyznach”, którzy „zaczepiali i znieważali przechodniów”, „bukujących chodniki, miejsca użyteczności publicznej, wejścia do zabytkowych obiektów sakralnych”, którzy dodatkowo mieli być wspierani przez policjantów (Ośrodek pomawia więc nie tylko katolików, ale i Policjantów).

Przejawem chorej awersji Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych są jego ubolewania o braku represji policyjnych wobec modlących się osób. Ośrodek stwierdza, że policja „nie legitymuje sprawców, nie zatrzymuje ich, nie przewozi na komisariaty — mimo że fundamentaliści gromadzą się bez zezwolenia i naruszają prawo swoim zachowaniem”. Ciekawe czy ośrodek domagałby się represji wobec Żydów, którzy zebrali się bez zezwolenia na modlitwę. Nie wspominając już o takiej kwestii, że wbrew sugestiom Ośrodka nikomu w Polsce nie potrzeba żadnych zezwoleń na gromadzenie się w celu modlitwy.

 

Jan Bodakowski

Komentarze (145):

O jej2020.09.6 21:06
Tak na czarno ubrani, bardzo nieprzyjemnie. Chcą kogoś straszyć a tu się modlą jakoś to się nie trzyma kupy. No nie wiem czy Bogu to się podoba chyba nie o to mu chodzi i pewnie bronił by raczej ludzi a nie martwe pomniki.
Obcinacz baranich łbów2020.09.12 14:41
Księża chodzą na czarno wiec to akurat dobry kolor. Jeśliby o pomnik tylko chodziło to wystarczyłaby jedna klamka wiec nie staliby z różańcami.
Alicja2020.09.3 22:42
To są prawdziwi mężczyźni. Gratuluję odwagi i męskości panowie.
Po 11 ...2020.08.14 14:02
Ale oni wyglądają na nazistów i faszystów. Czarne koszulki i małe penisy. To zawsze idzie razem, małe fiutki i agresywne czarne koszule.
Ali-baba2020.09.2 11:50
Od razu widać, że masz tylko "11" klepek w głowie ? Podczas gdy normalny człowiek, ma o 1 więcej i dlatego lepiej poukładane w głowie. Dlatego zamiast maszerować z tęczową szmatą, modląc się (także i za was - zbłąkane owieczki?), oddają cześć Najwyższemu, bo tak nakazuje rytuał katolicki, a których wy używając ( wymyślonej przez was samych) "mowy nienawiści", nazywacie nazistami, faszystami i takimi tam jeszcze? Opamiętajcie się wreszcie !!! W ten sposób (bez Boga), lepszej - POLSKI NIGDY NIE ZBUDUJECIE !!!
Jan2020.08.14 12:55
Dlaczego nikt nie powołał Ośrodka Monitorowania Zachowań Demoralizujących, Ateizujących i Komunizujących????????????? Albo Ośrodka Badań nad Obrażaniem Katolików lub dyskryminacją katolików lub zachowaniami antykatolickimi ????????????
jajo2020.08.14 12:32
różaniec jest cykliczny jak męki piekielne, które zaczynają się i kończą i tak bez końca.....i na pewno pochodzi z Piekła
jajo2020.08.14 12:56
czy raczej dewiant ?
Ali-baba2020.09.2 11:57
Jak widać z tego wpisu, to i "jajo", ma coś wspólnego ...z piekłem ?
Greg2020.08.14 7:49
Jaki jest sens pisać o lewackim Ośrodku Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych w świetle wyroku w sprawie Gawła?
opty2020.08.14 7:22
Wolne związki pederastów klepią odbyty innych pederastów i to jest wolność i swoboda?
Polak2020.08.14 6:58
Straszne, nazwano neofaszystów po imieniu. Ale dla sekty katolickiej nie ma znaczenia że naziol, ważne że klepie okultystyczne formułki i płaci.
Eustachy2020.08.14 8:59
Znowu w nicku pomyliłeś P z W.
Ali-baba2020.09.2 12:09
A ty "Polak- naziol," kogo klepiesz i ile płacisz ?
Moly2020.08.14 4:14
Stac to kazdy moze. Placcie za te figury sami wiec. Skoro sa Wasze i wylacznie Wasze! Ale oczywiscie jedna rzecz sie lansowac a inna rzecz placic za swoje !!! Stanie z tymi rozancami nic nie kosztuje! Taniocha!
Darek2020.08.14 3:19
To są dewianci, a nie katolicy. Normalny katolik siedzi w domowym zaciszu albo w kościele i się nie obnosi ze swoją perwersją katolicką po ulicach. Odrażajacy dewianci nic więcej. i jeszcze dzieci ich mogą zobaczyć, co za wstyd. Gdzie byłą policja ja się pytam? Czemu ich nie zamknęli? Takie hucpy plugawe w przestrzeni publicznej podlegają chyba pod jakieś paragrafy o porządku publicznym.
***2020.08.14 13:39
Odwal się nieuku.
Ali-baba2020.09.2 12:31
Proponuję abyś także napisał o półnagich podmalowanych "odrażających dewiantach," maszerujących z tęczową szmatą, których widzą ich własne dzieci, a także młodzież i dzieci przechodzących przechodniów ? "Takie hucpy w przestrzeni publicznej podlegają chyba pod jakieś paragrafy o porządku publicznym"- a nie ochronie policyjnej ??
!!!2020.08.14 2:29
Ten Gaweł to tępe bydlę i drobny oszuścik.
Ryszard2020.08.14 2:12
Po co im to tłumaczycie? To kwik drącej worki trzody. Bolschevyki po ataku hitlera na stalina wszystkich swoich przeciwników nazwali i nazywają faszystami. Soso dżugaszwili tak skazał i tak trwa do tęczowego dzisiaj. dżugaszwili, kiedy poślubił hitlera, wylansował tezę o socjalfaszyźmie... o małżeństwie kamunizma i faszyzma. Potem sprawa się „rypła” i zostali gady faszyści. Wszystko to razem jest chorobą umysłową z piekła rodem.
gość2020.08.14 1:06
Najwyższy czas pozywać za obrazę wyznania religijnego i obrazę praktyk religijnych. Jacyś faszyści liberalnej demokracji nie będą nam meblować praktykowania wiary.
Darek2020.08.14 3:21
Jako satanista w pełni popieram, za katoilickie procesje powinno być przynajmniej kilka lat odsiadki dla organizatora i uczestnikó∑ tych plugawych bezeceństw obrażających naszego Pana Lucyfera.
ktoś2020.08.14 8:30
Oj będziesz jęczał jak twój lucyferek odpłaci ci wiecznymi katuszami w ogniu piekielnym.Puki żyjesz szukaj zbawienia w kościele katolickim bo tam są wszystkie możliwości do osiągnięcia nieba i życia w szczęściu z Jedynym i Prawdziwym Bogiem Jezusem Chrystusem który wykupił cię z piekła męką na krzyżu i który wciąż czeka na ciebie i szuka cię jak zaginionej owcy.
BiegunkaProrocza2020.08.14 0:38
Modlą się o dostęp do klozetu... i o papier toaletowy.... Jakie to piękne. Wzruszyłam się.
wela2020.08.14 1:03
Biegunko! Ten klozet widać, że tobie potrzebny...! Nie im ! Więc biegnij, bo masz pełne gacie...! Ale nick...! Na odległość jedziesz ! jak się tak można nazwać...???
nn2020.08.14 12:12
widać biegunko, że z czajki uciekłaś i smród się za tobą ciągnie.
Prorok2020.08.14 0:35
A święty czajnik lata w ogół słońca i widzi i spali ogniem wszystkich niewierzących w niego oraz świętą tęczę.
Michał2020.08.14 0:31
Stado debili. Taka katolska Parada, Tylko w odóżnieniu od Parady Równości, smętna, szara, pełna frustracji i dumy z ignorancji. BLEE
Bóg2020.08.13 23:02
Żołnierze! Spocznij i odmaszerować do domu, bo przynosicie mi wstyd! PS. Nie mam nic wspólnego z kościołem katolickim! PS2. Przestańcie ciagle mowić co mnie obraza i co myśle bo tak naprawdę gowno wiecie. PS3. Nie mieszajcie mnie do polityki. PS4. LGBT to tez ludzie. Pozdro z nieba. Większość was trafi do piekła.
Xyz2020.08.14 2:11
Tak cię piecze ta modlitwa?
trzaska2020.08.14 8:34
swąd piekielny nie znosi różańca
doradca2020.08.14 8:43
zajmij się czymś innym lewacki debilu, albo wchodź na lewackie fora dla intelektualnych debili twojego pokroju - tam zaistniejesz - a tu zawsze będziesz tylko prymitywnym gów.em
ak2020.08.13 22:54
Nie przekonuje mnie ta modlitwa. Bardziej inscenizacja i działanie w czyimś interesie. No ale może się mylę.
trzaska2020.08.14 8:36
No,ale w czyim niby interesie, jak co to tylko nieba.
Anonim2020.08.13 22:32
Wielu nazistów odmawiało różaniec, ponieważ było katolikami, mogli również wstępować do NSDAP. Jedno nie wykluczało drugiego. Nie wiem jakie poglądy mają ci obecnie się modlący, ale takie połączenie: modlący się katolik i zarazem nazista historia zna i to nie wcale na zasadzie wyjątku było takich miliony. W Wermachcie modlący się katolicy i zarazem naziści mieli również do pomocy swoich kapelanów wojskowych, jak najbardziej katolickich księży.
Frondowy psycholog2020.08.13 22:12
Fronda to największy portal dotyczący sexu analnego w Polsce.
teczowa zaraza to AIDS ...HIV ...2020.08.13 22:42
tylko teczowe pomatoly w odbyt daja ...
Niestety...2020.08.14 0:36
Muszę Cię zmartwić. W tej chwili więcej heteryków uprawia seks analny z kobietami, niż gejów.
Walka2020.08.13 22:07
Polska Walcząca z faszyzmem LGBT+
Prawy2020.08.14 0:41
Tak tak patolu. W 1939 Niemcy mówili, że walczą z Polskim faszyzmem. Teraz historia się powtarza. Faszyzm religijny walczy z ludźmi.
Mariusz2020.08.13 21:16
Mężczyznom walczącym modlitwą - szacunek! Żałuję, że mnie tam nie było... Jeżeli chodzi o mnie (a podobnie myśli wielu moich przyjaciół) nie czuję żadnej nienawiści do homoseksualistów (dwa domy ode mnie mieszka takich dwóch, mówimy sobie dzień dobry, w razie potrzeby pomogę lub przyjmę ich sąsiedzką pomoc). Ale aktywistów LGBTXXX, często płatnych, zawsze nieuczciwych manipulujących ludźmi - nie toleruję i lepiej dla nich, żeby żaden z nich nie stanął mi na drodze. Mój dom i moje otoczenie to strefa wolna od bolszewików LGBTXXX !
Golfstrom2020.08.13 21:03
Wąż nadepnięty na ogon miota się i syczy. Aktywiści LGBTXXX słusznie widzą w modlitwie wielkie zagrożenie dla siebie.
MONIKA Z MAZOWSZA2020.08.13 20:59
Jak to dobrze, że się budzimy! JUŻ NIE TYLKO W KRAKOWIE, ALE I W WARSZAWIE PANOWIE MÓWIĄ RÓŻANIEC! ... NIKT NIE BĘDZIE "PLUŁ NAM W TWARZ"...!
prosty2020.08.13 20:48
Szybki research z internetu: 1) Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych - fundacja, fundatorem jest Rafał Piotr Gaweł. Na stronie https://omzrik.pl/ statut, m. in walka z prześladowaniem z różnych powodów, dziwnym trafem o dyskryminacji religijnej ani słowa, 2) na stronie sprawozdania za 2017 (krótka informacja o przychodach, kosztach i sumie bilansowej) i 2018 (dziwnym trafem sam bilans, bez rachunku wyników). Brak informacji o darczyńcach, 3) pierwsza z brzegu informacja o fundztorze: https://ddb24.pl/artykul/rafal-gawel-spedzi/568610 Cytat z wypowiedzi sędziego: "Opinie wszystkich biegłych były zgodne. W odniesieniu do Rafała Piotra Gawła jest to osobowość narcystyczna, manipulująca otoczeniem, która potrafi kreować siebie na ofiarę – uzasadniała orzeczenie sędzia Alina Kamińska." Ośrodek to żaden autorytet, szkoda marnować czas i powtarzać opinie tam powstające.
celebryta2020.08.13 20:27
jacy durnie musza byc w tym osrodku kto tam wogole sie udziela?? szambo nic wiecej
Leon Napoleon2020.08.13 20:21
Ten cały upośledzony Ośrodek Monitorowania własnych kompleksów powinien dostrzec jak bardzo dyskryminowani są policjanci w Polsce. Jak rozwrzeszczane, dzikie bandy człekokształtne traktują mienie publiczne (radiowozy). Nie powinno być naszej zgody na taką agresję. W obliczu prawa wszyscy są równi. Bez względu na orientację. Stop głupotom.
Taka prawda2020.08.13 20:16
Jakoś te organizacje sie żydów i izraela nie czepiają za rasizm apartheid nietolerancje zbrodnie neo faszyzm w wersji semickiej itd
Nie czepiają się ich, tylko nas? ...2020.08.13 21:17
"Taka prawda" ! ...A wiesz dlaczego te organizacje nie atakują innych, jak piszesz? Ja myślę, że przecież sami na siebie nie będą "pluć"! ...Wszyscy wiemy skąd pochodzą na to pieniążki..! ...Czy to nie jest kasa sorosowa i z podobnych masońskich organizacji??? Więc jak mogą na siebie krzyczeć!?...
Leon Napoleon2020.08.13 20:15
Panowie stoją. Modlą się. Nikogo nie wyzywają. Dają przykład do naśladowania. Wyglądają na poważnych ludzi. Goście są super! A lewacki motłoch niech się boi. Nawet ta rozwrzeszczana, bezideowa banda nie zdaje sobie sprawy jak bardzo szkodzi tym wyuzdanym zachowaniem homoseksualistom.
leon2020.08.13 20:08
Faszystowska organizacja Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych robi swoje, czyli knuje, obraża i dzieli.
T.2020.08.13 19:58
Takich głupot nawet nie ma co komentować...
Zibi2020.08.13 19:57
To pokazuje, że ten cały Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych to zbiór głupawych lewackich śmieci i tak trzeba traktować.
***2020.08.13 19:54
Brawo WY!!!....Brawo.
Łagodny2020.08.13 19:46
O nagle cykor ogarnął Lewackie bydło ,i zwolenników LGBT.To nie wymoczki ,chudziny ,których można pogonić .To tatusiowie wypasieni ,i jak taki przypier-- to zaboli.
Karolina POlska2020.08.13 19:17
Ja córka więźniarki NIEMIECKIEGO OBOZU KONCENTRACYJNEGO jestem porównana do katów mojej śp.Matki tylko dlatego ,że moja rodzina jest katolicka i wychowano mnie w duchu katolickim i dlatego ,że odmawiam różaniec i noszę go co dzień przy sobie gdziekolwiek idę lub jadę.Zaznaczam ,że nigdy nie było takiego kraju jak jakaś ,,nazistia''.Były Niemcy.
Leon Napoleon2020.08.13 20:10
Szanowna Pani Karolino, nie możemy się poddawać. Musi Pani przyznać, że panowie z różańcami wyglądają wyjątkowo poważnie i imponująco. Panów pozdrawiam bardzo serdecznie. A Pani chodzi o Naziland! Niemcy, normalni Niemcy doskonale wiedzą, kto zaczął II wojnę światową. Z niepokojem obserwują sytuację w Polsce. Trzymają kciuki za ostatni bastion normalności katolickiej w europie. Wiem, bo znam takich.
zadovvolony2020.08.13 19:01
Ale fajnie, ze KATOLE sie potrafią bronic przed pseudo-tęczowym odmóżdżaniem... BRAWO!!!
ada2020.08.13 18:48
A sprawdzić ten niby ośrodek - przystań nierobów i oszustów.
Ośrodek Debilowania Zachowań2020.08.13 18:44
Ten cały Ośrodek to banda zboków rodem z LGBPKP ...
antoni.s2020.08.13 18:03
Czy ta ta sama organizacja co legiony chrystusa, założona przez znanego w pewnych kręgach marciala maciela delgado,czy to tylko zbieżność nazw?.
Do antonio2020.08.13 18:25
Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów z PO i opozycji.🤣🤣🤣🤣Ja jebe! 😳😳😳😳 Ty tak lubisz Frondę ze wpadłaś w uzaleznienie a moze jesteś pozaludzka zwierzyna. BYE, PomAlter
Kamila2020.08.13 21:52
Pseudo -"antoni s"- Lechu K. !.... Nic z tego ! Pomimo zmiany nicka jesteś aż za bardzo rozpoznawalny! Doskonale wiesz po czym, pedziu...?! A czy to tylko zbieżnośc twoich nicków, że ciągle tylko masz jedno w głowie??.. "Czyżby, jak zwykle głodnemu pedziowi był zawsze tylko tzw. chleb na myśli..."?? hahaha...
antoni.s2020.08.15 11:21
Nigdy nie zmieniałem nicka.
sex kamerki2020.08.13 17:45
Ja, "Lesiu" Keller-Krawczyk mam lepszą oferte. Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna.
Szybka Randka2020.08.13 17:42
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania Mam na imię Monia 24 wiosny.... wiecej moich fotek i kontakt do mnie tu- www.lexlale.com.pl Znajdź mnie- Monikj- napisz do mnie i spotkajmy sie!
NaziBarbi2020.08.13 17:39
Prawdziwy facet powinien być więżący, spostrzegawczy i posuszny swojej kobiecie. To wystarczy.
Ortografia !2020.08.13 17:52
Ortografia polska jest zbyt trudna ??
Darek2020.08.13 18:14
wieRZący posŁuszny Na początek powinien znać swój ojczysty język i go nie kaleczyć. A wierzyć to, fajnie jakby wierzył w wiarę swoich przodków zamiast katolicką wiarę najeźdców, którzy nas wynaradawiali.
Krystian2020.08.13 21:42
Darek???? Chory jesteś!.... Widzę, że nie masz pojęcia! Przecież Wiarą naszych przodków od ponad tysięca lat jest Katolicyzm! ..... O jakiej ty piszesz katolickiej wierze najeźdźców??? To się nie trzyma logiki! Najeżdźcami nie byli katolicy!
Apateista2020.08.14 8:09
Drogi Krystianie czy ty kiedykolwiek przeczytałeś choc jedna ewangelię. Polecam szczególnie według Matusza.. Tam dowiesz się co Darek miał na myśli.
orgii2020.08.13 17:39
ta zdegenerowana , cuchnąca szarańcza w końcu się doigra .....
sex kamerki2020.08.13 17:37
Ja, "Lesiu" Keller-Krawczyk mam lepszą oferte. Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna.
Brawo !2020.08.13 17:36
Teraz w całej Polsce powinny działać takie grupy mające pieczę nad miejscami kultu i symbolami katolickimi aby degeneraci i bolszewia nie mogli tam robić swoich przedstawień !! Miejsca kultu należą do KK i wiernych a swołocz nie ma tam nic do szukania .Niech swołocz lewacka robi przedstawienia u cioci na imieninach !
abcd2020.08.13 17:32
Kompletny odlot, ale to nie jest odlot! Nie łudźcie się, że oni nie wiedzą, że UE nie wie... Oni znakomicie wiedzą, ale wkładają te maski, bo ich interes jest ważniejszy niż Polska.
Polka2020.08.13 17:24
Kochani Polacy, Katolicy! Dziękuję wam za ochronę Krzyża i Kościoła! ....Jesteśmy z was bardzo dumni!.. BÓG WAM ZAPŁAĆ...! ..KRÓLUJ NAM CHRYSTE..ZAWSZE I WSZĘDZIE...! TAK TRZYMAJMY SIĘ WSZYSCY... TWÓRZMY DYŻURY...!
Hanna2020.08.13 17:10
To są prawdziwi mężczyżni! Odważni i konkretni. Nie "jojkają" ale stają do czynu. Pozdrawiam!!!
Jan Paweł II2020.08.13 17:27
O nazistach też się tak niektórzy wypowiadali.
Co ty nie powiesz , kacapie ??2020.08.13 17:30
No, no !
ada2020.08.13 18:50
O durniach nadużywających imienia JPII nie wspomnę. Won, kanalio.
Polka...2020.08.13 21:34
Lechu K...Proszę, nie używaj nicku: "Jan Paweł II"! To nie jest twoja nazwa własna, nie twoje imię! ....Nie jesteś Papieżem, ani nawet Katolikiem! ...Wiemy przecież kim jesteś ! Nie wstydź się swojego Narodu, nazywaj się właściwie! ....Jesteś przecież Żydem i ateistą i niech tak zostanie..OK??? ...Nie ma narodowości "nazistów", jak piszesz! ... Oni też się kryją za tym słowem! TO NIKT INNY, TYLKO NIEMCY!.. To nie naziści wywołali Wojnę, tylko NIEMCY! ... To Niemcy mordowali w obozach...! Taka prawda!
Jesteśmy świadkami paranoii2020.08.13 17:05
Ludzie modlący się nazywani są faszystami a dewianci i agresywni chuligani są nazywani ofiarami . Tę opinię wygłaszają chyba jacyś kabotyni lub biorący spore pieniądze za oczywiste dla ludzi normalnych absurdy . To kolejni na usługach bolszewickich ideologów LGBT ?
taro2020.08.13 17:00
jakby odmawiali rozaniec mieli gole tylki i czapeczki w dewianckich kolorach,to banda oszolomow z omzrik by ich ubostwiala.
Jan2020.08.13 16:59
Brawo Panowie! Szczęść Boże!
Jan Radziszewski2020.08.13 16:55
ot Miłośnicy LGBT .- Piekło gore i czeka na was !! + Sąd Boży - BARDZO BLISKO +++ musisz wiedzieć - za niedługo a nawet może i w tym roku Prześwietlenie sumień tj. Sąd Ducha św. ++"Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie. - a piekło czeka i gore! + Bowiem Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu ++ stąd pytanie +++ a gdzie mogą jedynie trafić mordercy, sodomici i prześladowcy KK - tylko mogą do PIEKŁA + bowiem wieczne są tylko NIEBO i PIEKŁO (nie czyściec ) powstałe tj. stworzone dla Lucyfera i jego zwolenników diabłów w tym potępionych ludzi
Hanna2020.08.13 16:54
Po tych wszystkich prostackich demonstracjach wcale nie dziwią mnie tutejsze komentarze na katolickim portalu ale przerażają swoją agresją. Przecież w Polsce ok 90% dzieci jest ochrzczonych, a ile krzyży na cmentarzu..Jezu zmiłuj się nad nimi
anatol2020.08.13 17:16
a może i Ty potrzebujesz Bożego zmiłowania (bardziej niż oni) - pomyśl uczciwie
jou2020.08.13 16:48
a czego się spodziewacie po OMZRiK ? TO TO NA ODLEGŁOŚĆ ŚMIERDZI Sorosem, i lewacką postkomuną. Bez komentarza, naprawdę szkoda Waszych łamów na tych obszczymurków demokracji...
Wawiak2020.08.13 16:46
Normalni katolicy to siedzą w domach albo pracują, to są zwykli zboczeńcy obnoszacy sie ze swoją odmiennością, zwykli bojówkarze i prowokatorzy, policja powinna ich spałować porządnie za blokowanie przestrzeni publicznej i obrazę uczuć estetycznych i religijnych normalnych prawdziwych wierzących. Ta pokazówka to jak naplucie w twarz panu Jezusowi, który przed takimi właśnie przestrzegał i nimi gardził.
Anonim2020.08.13 20:51
Normalni ludzie nie profanują symboli religijnych .
Darek2020.08.13 16:44
porównanie idealnie trafne, wszak Hitlera wypromowali Niemiecy Chrześcijanie, ci od krzyrza ze sfastyką. A Watykan podarował Kościołowi nie kto inny jak faszysta Mussolini.
Darek2020.08.13 16:53
* krzyża
Jan Radziszewski2020.08.13 17:32
Dareczku złoty tyś bardzo głupi - bo jawne dajesz dowody w postaci nieznajomości Historii + Bo tego żyda brata masona z B'nai B'rith Adolfa Hitlera wybrali nie katolicy tylko żażydzeni Protestanci który KK nienawidzą podobnie jak żydzi z tej Przeklętej przez Pana Boga Synagogi /Ap 2,9 3,9) którzy są tzw Synami Przymierza z B'inai B'rith A wiesz ile żydów i to bogatych popierało go - przy tym dając kapitał?
Janka2020.08.13 17:57
Ależ Hitler nie należał do protestantów był katolikiem jak jego poplecznicy.
Lord of chandelier2020.08.13 18:19
Adolf Hitler:policzę się z Kościołem, aż mu oko zbieleje. W wieku 14 lat nie wierzyłem już w nic Michael Heseman,,Religia Hitlera"-nie popisuj się ignorancją.
Janka2020.08.13 20:39
Adolf Hitler: "Moje uczucia jako chrześcijanina wskazują mi mojego Pana i Zbawcę jako wojownika. Wskazują mi człowieka, który kiedyś w swej samotności, otoczony przez garstkę uczniów, rozpoznawał w Żydach, czym naprawdę są, i zebrał ludzi, by walczyć przeciwko nim, i który był największym nie jako męczennik, ale jako wojownik. W nieograniczonej miłości jako chrześcijanin i jako człowiek czytam ustępy, które mówią, jak Pan wystąpił w swej mocy i pochwycił bicz, by wypędzić ze świątyni ten ród węży i żmij. Jak wspaniała była jego walka w obronie świata przeciwko truciźnie żydowskiej. Dziś, po dwu tysiącach lat, z głębokim uczuciem rozpoznaję wyraźniej niż kiedykolwiek, że w tym właśnie celu rozlał On swoją krew na krzyżu." "W ramach naszego ruchu może zasiadać najgłębiej wierzący protestant oraz najbardziej oddany swej wierze katolik, nie wcho­dząc w najlżejszy nawet konflikt ze swymi przekonaniami religijnymi" "Pierwiastek aryjski manifestuje się wyraziście w naukach Chrystusa, w jego ofiarności, w braku egoizmu czy zachłanności lub ducha przekupstwa."
***2020.08.13 21:56
Przestań się popisywać swoim nieuctwem. Cytat ze strony opoka.org.pl fragment: "Hitler nie tylko nie wierzył w chrześcijańskiego Boga, wręcz w żadnego Boga on nie wierzył. Lech Z. Niekrasz, w swej książce poświęconej porównywaniu biografii Hitlera i Stalina pisze o tym, jaki był stosunek Hitlera do wiary w Boga: „Bóg był dla niego takim samym urojeniem, jak pojęcie dobra i zła. >>Wiarę w Boga — powtarzał — powinno się tracić tak jak pierwsze zęby<<”[2]. Nicolas v. Below, adiutant Hitlera, napisał o postawie religijnej Hitlera w swych wydanych po latach wspomnieniach wojennych: „Nigdy nie zauważyłem u niego żadnych oznak pobożności [...]”[3]. Biografowie Hitlera są na ogół zgodni co do tego, że pojawiające się w wielu przemówieniach słowo „Opatrzność” rozumiał on w znaczeniu siebie samego. Mniemał bowiem, iż jest mężem opatrznościowym, wybranym przez los dla zbawienia Niemiec. Natomiast zbiór doktryn i pojęć religijnych został przez Hitlera i jego partię NSDAP napełniony nową treścią, w której przewodnią rolę (doktryny) pełnił narodowy socjalizm, Hitler miał zaś w tym wszystkim pełnić rolę swego rodzaju obiektu kultu religijnego. Jak podaje Grunberg, NSDAP w swym nowo przyjętym wyznaniu wiary oświadczyła, że „uznajemy narodowy socjalizm za jedyną prawdziwą wiarę naszego narodu”
Anonim2020.08.13 21:22
Niedouczona jesteś kobieto .
DAREK, MYLISZ SIĘ!....2020.08.13 22:08
"Darek" ! ...Ale Niemcy, to nie Katolicy! Daruj sobie!... A zresztą ! PRZECIEŻ SAM HITLER NIE BYŁ KATOLIKIEM, TYLKO ŻYDEM! .... CZYLI WNIOSEK ...? ŻYD ....ŻYDA MORDOWAŁ W OBOZACH ZAGŁADY! TO BYŁO Z HITLERA POLECEN PRZECIEŻ...! OPRÓCZ TEGO, DUŻO Z NICH BYŁO ATEISTÓW I NAJGORSZEJ MAŚCI ZBOCZEŃCÓW, WYPUSZCZONYCH WTEDY Z WIĘZIEŃ NIEMIECKICH! ... NIE WIEDZIAŁEŚ, CZY MOŻE NIE CHCIAŁEŚ O TYM WIEDZIEĆ???
Mała162020.08.13 16:41
Sady powinny zostać zasypane pozwami za obrazę. Za wyzywanie od faszystów. Ale spróbujcie napisać na FB "homofaszyści". Szybko was wyłączą. Podwójne standardy.
Anonim2020.08.13 16:39
Katolików odmawiających różaniec OMZRiK porównał do nazistów i faszystów. Niekoniecznie za nazistów i faszystów, ale za wyjątkowych debilów bym uznał. Tylko spojrzeć na te gęby i wszystko wiadomo.
Znany "anonimku"...2020.08.13 22:20
TAK! WSZYSTKO WIADOMO! TEN WPIS NAPISAŁ NIE KTO INNY, TYLKO ŻYD, ATEISTA, DUMNY GEJ! ....CZYLI LECHO KELLER-KRAWCZYK! ... NIE MYLĘ SIĘ, PRAWDA?? ...CIEBIE RÓŻANIEC OD ZAWSZE BOLI! ...NAWET TAK SAMO PISZESZ, NA RÓŻANIEC W KRAKOWIE!..GDYBY CIĘ NIE OBCHODZIŁ, TO NAWET NIE ZWRACAŁBYŚ NA TO UWAGI!
Michal Lachim2020.08.13 16:31
I dobrze. W USA "Army of God" jest uznane za organizację terrorystyczną.
Polka2020.08.13 22:24
"Michale"... TU JEST POLSKA NIE USA! ..CO BEZMYŚLNE PORÓWNANIE! ..."Gdzie Rzym, gdzie Krym..."!????
W pośredniaku byłeś?2020.08.13 16:19
j.w.
NarodowiecNS2020.08.13 18:05
Tacy ludzie w porównaniu z tęczowymi nie są na utrzymaniu rodziców i jeżdżą własnymi motocyklami. Posiadając też samochody.
Katolik2020.08.13 16:10
Bóg jest liderem Alfa a szatan i satanistyczna tęcza jest niemoralnym bele czym. Delikatnie mówiąc.
robaczek2020.08.13 16:09
"armia boga" ................................. az poplulem ekran ;] ........................................... ty mój rycerzy chrystusa!!!!! ;] fajni są fajni ;] tacy nie za bardzo inteligentni
Darek2020.08.13 16:11
Jak sprawdziłeś? Linijką mierzyłeś na ekranie?
robaczek2020.08.13 16:38
ich inteligencje? ;] No wystarczy spojrzeć. Dorosli faceci a chyba ...... celu i zajecia w zyciu brak to se wymyslili organizacje w ktorej czuja sie mocni grupa. zjednoczeni debilna ideologia. NO TAKA PRAWDA!!! i jeszcze wisiorek przekladaja w rece wierzac ze to cos daje ;] ............................... wiecie co to jest modlitwa?......................... tzw programowanie................. poczytajcie............poszukajcie samodzielnie...................... odechce wam sie religii.................... ale wiedza to szatan!!!! prawda pato-kato? ;]
iza2020.08.13 17:19
byłeś kiedyś normalny?
Cool2020.08.13 16:37
Nie plułeś .... tylko ślina ci ciekła na ich widok, oślizły robalu.
alicja2020.08.13 17:18
z tego tekstu wynika, że inteligencja jest ci całkiem obca
Jan Radziszewski2020.08.13 17:34
ROBACZKU OBRZEZANY SIERPEM I MŁOTEM ZGNIECIONY - +++ Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco
Piotrek Ł.2020.08.13 22:30
marny "robaczku"! ... LECHU, Piszesz. że poplułeś ekran!???... CZYLI WIDAĆ, ŻE TAKICH JAK TY: "DURNYCH NIE SIEJĄ, NIE ORZĄ, TYLKO SIĘ SAMI MNOŻĄ.." ! Ps. Czyżby aż tak bardzo bolało cię nawet samo imię Jezusa Chrystusa??? Aż tak jesteś opętany???
Albert2020.08.13 16:07
"Katolików odmawiających różaniec OMZRiK porównał do nazistów i faszystów" - zrobił poważny błąd. Tu nie ma czego porównywać. To są naziści i faszyści.
katolik2020.08.13 15:53
Niech Bóg nas chroni przed takimi obrońcami Boga. Oni robią dla naszej wiary to samo co zrobił Michał Sz., czyli szkodzą.
Dariusz2020.08.13 16:05
Niezła ekwilibrystyka logiczna.
Cool2020.08.13 16:39
Gdyby chociaż logiczna była :-))
katolik2020.08.14 9:47
Michał Sz. jest kretem LGBtowskim. Swoim happeningiem bardziej im zaszkodził niż pomógł. Ci panowie realizują taką samą krecią robotę Katolikom. Poniał?
katolik2020.08.13 16:05
Mówisz tak o obrońcach Chrystusa,?po co siebie nazywasz katolikiem i sie podszywasz,przecież gadasz z poziomu prostytuującego się dna PO
Darek2020.08.13 18:17
Chrystus czyli wszechmocny Bóg sam sobie nie radzi z kimś i potrzebuje obrońców? To co to za Bóg, to PiS-da jakaś a nie Bóg.
katolik2020.08.13 19:11
Do małego człowieczka o WIELKIM rozumku Dareka przyjdzie czas,prędzej niż myślisz, że przypomnisz sobie swoje słowa, kóre teraz powiedzialeś o Bogu. Kim ty jesteś marnoto, dzisiaj zyjesz i kopiesz Boga, a.. jutro gnijesz
Anonim2020.08.13 21:18
Nie ubliżaj Bogu Darku ,Bóg sobie poradzi ,ale właśnie potrzebuje takich mężczyzn jak ci dzielni panowie ,nie dla siebie tylko dla takich ignorantów jak ty.
Jan Radziszewski2020.08.13 17:38
czy ty też jesteś sierpem obrzezany a młotem zgnieciony - żydzie z wschodu przybyły
Anonim2020.08.13 20:58
Modlitwa szkodzi ? Komu ? Chyba szatanowi tylko .Nie podszywaj się pod katolika,bo nim nie jesteś .
Wojtek Polak2020.08.13 15:43
ośrodek grzebania palcem w doopie i monitorowania jak ten sam palec ląduje w ich ustach- przypominam wam półgłówki nieroby że nazizm faszyzm komunizm a teraz i homo-terroryzm czy lgbtq+znp-izm to bękarty marksizmu. a ta nienawiść do katolików i religii chrześcijańskiej to czysty szatański bolszewizm. wy zajmijcie się monitorowaniem nienawiści i chorą agresją we własnych środowiskach. a czy już złodziej były prez. omzrik-a siedzi czy dalej udaję że jest osłem.
TwojaStara2020.08.13 15:47
A palec kleszy z dziecięcej dvpy ląduje w Twoich ustach wraz z magicznym waflem. Smacznego! czy jak wolisz: Ciało Chytrusa! :*
ZDEGUSTOWANY2020.08.13 15:54
W tej części ciała to wy macie upodobanie.
TwojaStara2020.08.13 15:34
Większość staruchy. Dzieci pójdą do szkół, zarazę rozniosą to i oni znikną...
ola2020.08.13 17:22
a może ty zdechniesz wcześniej?
Iza2020.08.13 15:34
W gruncie rzeczy to dobra wiadomość - wystarczy mieć przy sobie różańce i będzie, że zgromadzenie religijne. Pisowska policja nie podejście.
Anonim2020.08.13 21:39
A czemu ma policja podchodzić do modlących się ludzi ? Twoja nienawiść do ludzi wierzących jest chorobliwa ,to straszne jaka ty jesteś nieszczęśliwa .
JANINA2020.08.13 22:39
"Izo Keller!...Pomyłka! Nie wystarczy mieć tylko przy sobie Rążaniec! Trzeba być tam i się na nim modlić! ...I tu cię mam...! Przecież nie umiesz odmawiac Modlitwy Różańcowej, nie znasz zasad...! Prawda !
Monia2020.08.13 15:34
:-((((((((((((((9
katolik2020.08.13 15:32
Chwała Panu! Różaniec to jedyna skuteczna broń Polaków, wiemy to my i oni. Prostytuujące isę dno PO, sld,inne zlepy masonskie są zesrani,bo wiedzą, że już przegrali. Z polskimi Katolikami nie wygracie! Nigdy!
Cora2020.08.13 17:16
Jak widać po statystykach to sekta katolicka wymiera.
katolik2020.08.13 19:12
a słyszałeś moze ,,,, kiedy na ciebie kolej?
Anonim2020.08.13 21:44
Sekta katolicka nie może wymrzeć ,bo takiej nie ma ,ale wy jesteście bezdzietni i wymrzecie z pewnością zgodnie z naturą.
Iza2020.08.13 15:29
Wolność zgromadzeń - proszę Bodakowski, a gdzie wolność zgromadzeń, jak pisowska policja pacyfikowała pokojową demonstrację LGBT? Wolność zgromadzeń dotyczy tylko fundamentalistów z różańcami????
parchy "kretynizacja"2020.08.13 15:27
to jest kołchoz hejterów. Każdy hejter jest kołchoźnikiem jak ich czołowy brudny żyd Keller-Krawczyk, jego ziomal równie parchaty Jan Hertrich-Woleński, jest tam hejter Albert wtórny analfabeta i zakomplesiony Stachu, itd.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.13 15:24
Fanatycy katolscy deklarują nienawiść do wszystkiego czego nie rozumieją i co ciężko im zaakceptować, ciemnota religijna tak ma!
Memento2020.08.13 15:22
Szatan szaleje i zbierze żniwo w Polsce.
MARTA2020.08.13 22:49
Memento! Szatan szaleje! .....ALE NIGDY NIE UDA MU SIĘ NAS POKONAĆ! ..WŚCIEKA SIĘ! ALE MY MAMY NASZ RÓŻANIEC ..! .A ON BARDZO SIĘ BOI RÓŻAŃCA I MARYJI! ...... ON WIE, ŻE TO MARYJA GO ZWYCIEŻY I TO NIEDŁUGO! ... MICHAŁA ARCHANIOŁA TEŻ SIĘ BARDZO BOI! ...MY JESTEŚMY W DOBRYCH RĘKACH! ...NAM SIĘ NIC NIE MOŻE ZŁEGO STAĆ!
Anonim2020.08.13 15:20
poco cytujecie jakąś organizację założoną przez lewackiego czubka ...
Anonim2020.08.13 16:46
Chyba rzeczywiście czubek, bo żeby debilów uznać za nazistów i faszystów.... Może trochę racji czubek jednak miał, bo debilom zawsze bliżej do nazistów !!!!!!!!!