,,Katolik'' Hołownia atakuje Prezydenta, Watykan, Kościół i wiernych - zdjęcie
15.09.20, 17:38fot. yt/onet news

,,Katolik'' Hołownia atakuje Prezydenta, Watykan, Kościół i wiernych

93

Prezydent Andrzej Duda jako pierwszy zagraniczny cel swojej wizyty w nowej kadencji wybrał Watykan. Ta decyzja prezydenta w sposób skandaliczny została skomentowana przez byłego konkurenta Andrzeja Dudy w niedawnych wyborach Szymona Hołownię.

Kandydat, który prezentował się jako osoba wierząca i mówiąca o Bogu nagle – jak się okazuje – zaczyna mieć kłopot z klękaniem do modlitwy i przed Bogiem.

W trakcie swojej wizyty w Rzymie prezydent Duda spotka się też z czołowymi włoskimi politykami, ale przede wszystkim zostanie przyjęty na audiencji u papieża Franciszka w Watykanie, gdzie w związku z setną rocznicą urodzin papieża Polaka Jana Pawła II będzie się modlił i złoży kwiaty na jego grobie.

Jak się okazuje taka decyzja prezydenta Dudy nie spodobała się albo matuzalemowym doradcom z III RP albo sam Hołownia chciał przed nimi zabłysnąć. Może też być tak, że któryś z jego odziedziczonych po Donaldzie Tusku doradców zaczął mu pisać nowe scenariusze.

Na Twitterze bowiem Hołownia napisał:

- Mamy prezydenta, który, jak się dowiaduję, w przyszłym tygodniu będzie uskuteczniał turystykę religijną za nasze pieniądze, bo znowu pojedzie do Watykanu

Dodał też:

- To  jest rzecz, która nie chce mi się zmieścić w głowie

Cóż ... Matuzalemy III RP nie pomogą w powiększaniu pojemności głowy, tudzież rozwoju nowych połączeń neuronalnych w mózgu. Ale Szymek Hołownia może jeszcze o tym nie wiedzieć. Czy modlitwa o jego nawrócenie coś pomoże?

 

mp/twitter/fronda.plKomentarze (93):

gdy placze2020.10.6 19:07
jest "boski"
Bystry.2020.09.16 17:11
Antypolski tvn wystawił marionetkę niby "katolika", liczyli Żydzi że Polacy łykną Hołownie,niedoczekanie wasze...
Antoni2020.09.16 16:24
Prawda boli popaprańców z PZPR bo nie do Moskwy?
franek2020.09.16 12:36
Jaki On Katolik. Bp Dajczak i Bp Zadarko uznali Go za Takiego i głosił nauki w Katedrze w Koszalinie. Bardzo katolickie?!
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2020.09.16 12:06
po co pisac o tej PRZEGRANEJ MIERNOCIE zebraku , eunuchu....on na to czeka jak pies na kość
Andy Semicki Rabin2020.09.16 10:34
Nie róbcie reklamy temu kabareciarzowi. Koleś ma zryty beret i powinien się poddać leczeniu psychiatrycznemu!
M2020.09.16 10:08
Ma rację. I gdzie tu atak?
coty2020.09.16 9:06
laleczka czaki w akcji każdy wie , że to opłacony masonek so rosowski
uwazajmy na wilkow w owczych skorach2020.09.16 8:34
Holownia, Lemanski, ks. K. Sowa, o. Kramer, o Szustak - to przyklady postkomunistow, ktorzy zinfiltrowali nasz Kosciol. Jezeli ktos uwazal kiedys Holownie za katolika - a teraz widzi kim jest naprawde, powinien otworzyc oczy wczesniej na wielu innych udawaczy w Kosciele - ktorzy wciaz obludnie udaja katolikow, zwodza i indoktrynuja na lewo wiernych nawet przez cale dziesieciolecia.
pol2020.09.16 7:51
Ten pan już miał swoje 5 minut i tego czasu nie wykorzystał z góry dziękujemy i żegnamy bezpowrotnie
Prawda.2020.09.16 7:40
Tylko PO jest faszystowskie ,oraz ulegle E.U. jako , ze oni zawsze byli ulegli i nigdy za Polske sie nie stawili.OT tacy zwykli lizusy,jak TUSK ,co zostal mianowany kelnerem i sluga niemieckim, do czego juz dawno byl przystosowany.
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2020.09.16 7:38
niech atakuje RYJEC coraz bardziej pederscie wykrzywia, jak taka miernota mogła pracowac w mediach usta w trabke układa ....to z przyzwyczajenia pedalskiego czy co?
Prawda.2020.09.16 7:32
Holownia w koncu nie wytrzymal i powiedzial z czego jest ulepiony. Zwyczajny lewak, ktory pietnuje co Prezydent robi. Za moje za nasze pieniadze wykrzykuje.Durniu lewacki, jakie to twoje pieniadze, jeszcze nic dobrego dla kraju nie zrobiles ale pretensje masz niebotyczne. Poszedl won lajdaku, zostaw Prezydenta w spokoju.Pouczanie to nie dla ciebie durny baranie.
rrace2020.09.16 7:25
Zapłakany syn TVN
Włodek2020.09.16 7:25
Czołowy "katolik" który nie może sobie darować gdy spóźni się 10 minut na mszę.
Wojtek Polak2020.09.16 7:08
bo Symek Hołownia to taki "katolik" z nowej synagogi reformowanej z siedzibą na wiertniczei i czerskiej. Symuś taj jak Zdradek Sikorski klęknoł by przed Merkel i prosił o objęcie władzą całą Europe. teraz Symuś będzie grał pierwsze skrzypce w obozie zdrady i zaprzaństwa. nie na darmo wiertnicza z czerską wystrugały go z banana a że Hołownia to idiota wiadomo od dawna po pewnej rozmowie w tv religia z W.Cejrowskim. nawet tacy wytrawni oficerowie jak na czerskiej czy wiertniczej mogą nie dać sobie z Symusiem rady bo to kaleka intelektualna.
ata2020.09.16 7:03
Kotłownia buduje szalupę ratunkową dla PO, a włściwie , to co po niej zostanie. Myślą, że Polacy to głupki i tego nie zauważą.
Urszula2020.09.16 7:08
Popieram Hołownię i będę na niego głosować. To opluwanie Hołowni przez zwolenników PiS świadczy wymownie o tym, że trzeba go zniszczyć bo jest groźny. No skoro jest groźny to go należy poprzeć. I rzesza jego zwolenników będzie rosła bo gostek mówi mądrze, nie kłamie tak jak Morawiecki, nie opluwa przeciwnika tak jak Kaczyński i wielu innych PiSowców.
mrs mrs2020.09.16 7:41
Ależ proszę głosowac. Jaki Pan Hołownia jest każdy widzi i nie w przekazie Pani zdaniem przetworzonym przez PIS, tylko tak "na surowo".
Urszula2020.09.16 8:57
Dziękuję za pozwolenie. Każdy widzi, że Hołownia jest mądrzejszy od wszystkich pisiorów razem wziętych. Nie kłamie, nie bluźni, nie oczernia. No i taki Suski mógłby mu buty czyścić, a zamiast tego jest we władzy. Chyba nie powiesz pan, że Suski to tytan intelektu. Sklepowe mają więcej rozumu.
Urszula2020.09.16 8:58
Sorki - *Pan
Jim2020.09.16 8:35
"No skoro jest groźny to go należy poprzeć" No, aż trudno mi skomentować taki sposób rozumowania, a raczej gadania, ponieważ myśli tutaj nie dostrzegam. Więc jedyna wartość Hołowni polega na tym, że chce zaszkodzić PIS-owi. Jego obecna postawa, to zabawa w pudelka, który próbuje ujadać i wciąż spogląda na swego pana czekając na pochwały i potwierdzenie, że robi to dobrze.
Elektor2020.09.16 6:36
Pana Dudę widziałbym jako Prymasa Polski! Na Prezydenta on się nie nadaje w ogóle. To gorliwy pomocnik PiS w okradaniu i gnębieniu Polaków. Wyjątkowy szkodnik! Ale na Prymasa się nadaje, niech się dużo modli, tacy ludzie też są potrzebni krajowi! Ale od polityki dwa ch.. w bok! Wyjątkowy bandyta! Kryje wszystkie przekręty Kaczyńskich, Szydłów, Szumowskich, Sasinów i reszty tych mafiozów.
Tylko PO prawdziwe POLSKIE2020.09.16 7:17
Przypomnę RUSKOWI, który podpisał się jako "ИЗБИРАТЕЛЬ" ("ELEKTOR") kim jest Premier Kaczyński. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK"-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA", "BARTEK", "ŻELAZNY","RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
JM2020.09.16 6:05
Tak się zastaniawiam czy Hołownia jest w ogóle poczytalny? Zmienia poglądy jak rękawiczki. On sam chyba nie wie co chce! Musi się nieco douczyć. I pomyśleć, że tacy ludzie pchają się do polityki! Dziwi mnie jednak też to, że te różene bajki opowaiadane przez niego znajdują odbiorców!
Anonim2020.09.16 5:52
Mówi , że"w głowie mu się nie mieści" , czy to oznacza , że przyznaje się publicznie , że ma małą głowę, aby to pojąć ???
Tylko PO prawdziwe Polskie2020.09.16 4:47
Wrogom Polski i Polaków przypomnę kim jest Premier Jarosław Kaczyński. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK"-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA, "BARTEK", "ŻELAZNY","RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Hanys GórnoŚląski2020.09.16 4:38
A temu już się tak morda od tych kłamstw wykrzywia, że niedługo nie będzie mógł mówić. Klasyczna kanalia made by tvn.
Jerzy2020.09.16 2:53
no tak, holownia jak samo nazwisko wskazuje, pierwszą podróż odbył by, jak to sam określa - do jego ekscelencji putina... ten zapijaczony analfabeta, tępy kałmuk i mordercato dla holowni odpowiedni partner na pierwszą wizytę
Marco Breslaviano2020.09.16 1:08
"Katolik" Kaczyński twierdzi, że "PiS jest partią centrową i w związku z tym zakazu aborcji nie będzie" a obecnie promuje ustawę o ochronie życia poczętego zwierzątek. "Katolik" Kaczyński w 2010 r. twierdził, że krzyż na Krakowskim Przedmieściu powinien zostać, bo był "substytutem pomnika". To skandaliczne określenie i zupełnie przedmiotowe traktowanie najważniejszego dla każdego katolika symbolu wypomniał mu wówczas red. Lisicki. Ktoś pamięta jeszcze te wymianę uprzejmości między panami?
R2020.09.16 1:01
gdyby prezd. Duda chciał naśladować Jezusa to nie musi się spotykać z Bergolio w Watykanie, ale religie są właśnie po to aby rządzący wspierali na nich swoje urzędy, i po to też rządzący chcą aby religie były pod warunkiem że ich wspierają; po tym więc poznajemy fałszywe religie że one służą rządzącym i są uznane powszechnie - odwrotnie niż było z Jezusem
aktorzyna2020.09.16 0:28
gdzie u niego inteligencja PRZYGLUP i nic wiecej wydaje sie jemu ze jest czyms a raczej kims a to tylko DNO pelne mulu ..............
Krzysztof2020.09.15 23:05
Kompletny bałwan z tego Hołuja niby inteligentny a myślenie sowieckie
Krwawa Mańka2020.09.15 22:16
Halownia,,, ty idź popłacz trochę!
Grizzly2020.09.15 21:55
Ta krzywa morda zaczyna już mnie wk..., może w drugą stronę ci ja wywinąć?
Anonim2020.09.15 23:25
TYLKO Z BUTA RYJA MU WYPROSTUJESZ...
Andy2020.09.15 21:20
Po co te wygibasy: "Katolik" hołownia? Nie prościej napisać Fiut hołownia ...?
Beno2020.09.15 21:17
W takim razie katolicy już mu dziękują. A inna sprawa, po co ciągle tutaj piszecie o tym śmieciu? Co on takiego zrobił, żeby ciągle się nim zajmować?
aK2020.09.15 21:15
Właśnie żyjemy w czasach, gdzie należy być czujnym i umieć odróżnić katolika od "katolika". Niestety, Szymon Hołownia nie ma nic wspólnego z katolikiem, ale takich lewaków, jak on upstrzonych w katolickie piórka jest więcej. Trzeba uważać.
hartmantocvel2020.09.15 21:02
Szimek to taki niedoyebany Palikot. Ale Palikot miał łeb do interesów, a Szimek to taka słodkopierdząca głupia ciota, żebrząca o kasę.
Jerzy2020.09.16 6:45
Pan Szimek powinien ujawnic dzialalnosc perfidnej mafii pedofilskiej katolskich biskupow i chronionej przez nich pedofilskiej armii ksiezy. Te kur.wy w mitrach zamiast przykladnie karac to, nasladujac swego idola JP2, awansowaly zbrodniarzy, ktorzy byli nawet zdolni 500 razy zgwalcic bezbronnego nieletniego. Czy to nie bydlo? Ofierze tych moralnych szmat jedynie wspolczuje.
jerzyb2020.09.15 20:49
Hołownia jawi mi się jako fałszywy prorok.
Hanna2020.09.15 20:40
Niech on się lepiej nie nawraca. Niech idzie na zatracenie. Kościół bez niego będzie bardziej Chrystusowy.
Glaudiusman2020.09.15 20:32
Niezwykle skandaliczna wypowiedź, i to rzekomego podobno katolika.Po prostu ręce opadają, jak można zaprzedać się wrogiej masońskiej ideologii.
rzeczetrzódka2020.09.15 20:22
laleczka czaki w akcji każdy wie , że to opłacony masonek so rosowski
Anonim2020.09.15 20:22
Żałosna marionetka, jak petru, palikot i inni, której zadaniem jest przyciągnąć i oszukać wyborców. Poglądy będzie miał takie, jakie się będą opłacały w danym momencie, z glównym zadaniem dzielenia i skłócania Polaków A jeśli chodzi o wiarę i religię to wyjątkowo ohydny manipulator
Coco2020.09.15 20:07
La testa stretta o polsku znaczy ciasny łeb!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.15 19:53
Jestem chory na patologiczną nienawiść do Boga, Kościoła i Polski. Piszę to, co mi dyktuje najbardziej nieszczęsna istota - szatan, któremu ja oddałem swą duszę. Sam szatan nigdy nie odważy się bluźnić przeciw Bogu i Jego Matce. I dlatego wykorzystuje mnie. Nie czytajcie moich wypocin. Zresztą wiem, że nikogo nie przekonam, nawet nie wkurzę. Po prostu jestem nudny jak koszerne flaki z olejem.
Anonim2020.09.15 19:46
Co ten TVN - Kotłownia wygaduje
jen2020.09.15 19:54
Kotlownia, dobre :)))))
Antek z Czerniakowa2020.09.15 19:38
Ten Hołownia to taki drugi Rysiek Petru, duży infantylny i zarozumiały chłoptyś ....
Antek - ja też Antek prawdziwy -- szacunek Tobie2020.09.15 19:44
Hałownia to wiemy o co chodzi --- ruska inicjatywa
LULEK2020.09.15 19:36
Nie zdziwię się jeśli okaże się, że Hołota to agent obcego wywiadu
Nie HOŁOTA2020.09.15 19:40
Tylko HAŁOWNIA --- TOŻ WIADOMO Przyjedz do Hajnówki na tereny cimaszuka , do Białowieży
...2020.09.15 19:35
To nie żaden katolik to kłamca - Szymon I Krzywousty.
Golfstrom2020.09.15 19:34
Katolik Hołownia, patriotka Thun, inteligentka Spurek, ksiądz Boniecki, dojrzały Szutowicz, demokrata Putin, fakty TVN…
Zenek2020.09.15 19:38
DO TEGO TUSKOWY NOWAK - PSEUDONIM --- DAWAJ CZASY Ale zobaczcie zegarków ni znalezli a były Podobno było dużo cennych ZEGARKÓW Pani Szefie CBA --- GDZIE CZASY , GDZIE CZASY BYŁY TAM TAK MÓWIĄ W PO- MROCZNEJ
MORO2020.09.15 19:48
Czy znalezione zostały zegarki - był musiały i były Nie zgadzam się na milczenie o zegarkach Kto jest odważny i zapyta szefa CBA Musiały być CZASY Jego pierwsze słowa na starcie to było --- PO RUSKU DAWAJ CZASY NIE BYŁÓ ZMIŁUJ
Monika2020.09.15 19:50
Jak były cenne zegarki --- to musi to być udokumentowane--- nie można tak - po leninowsku - zabrać ZŁODZIEJOWI
Stop tęczowej zarazie !2020.09.15 19:28
Z niego taki katolik jak ze mnie muzułmanin .
Pfft2020.09.15 19:26
Pani Patynowska, jeśli krytykowanie Watykanu dyskwalifikuje kogoś z bycia katolikiem - to mam dla pani oraz współpracowników bardzo złe informacje...
lolo2020.09.15 19:18
Gdyby Hołownia został prezydentem pojechałby do Korei Pn. Dogadałby się z tamtejszym przywódcą. Ma taka samą sieczkę w głowie. Bez ładu i składu.
Stefan2020.09.15 19:33
MASKWA - HAŁOWNIA TAM MUSIAŁBY JECHAĆ --- CHYBA ŻE ROZKAZ/ PRIKAZ / BYŁBY INNY
Ewa2020.09.15 19:14
Hołownia od dawna nie jest katolikiem. Ten pan sam nie wie, gdzie przynależy. Pogubił się totalnie.
ON2020.09.15 19:34
ON DOSKONALE WIE TO KACAPSKA INICJATYWA W POLSCE
DARIUSZ2020.09.15 19:05
Raczej prawosławny, to przecież ruski- Wyznaczony do pełnienia roli Katolika
HAŁOWNIA2020.09.15 19:06
HAŁOWNI MARZY SIĘ MOKWA , ALE O TYM NIE POWIE
Zenek2020.09.15 19:07
Gościu --- raczej MOSKWA
ZENEK2020.09.15 19:52
ZENEK ZENEK NIE LUBISZ TY HAŁOWNI
Anonim2020.09.15 19:04
katole są ulepieni z kupska
Holecka ze skóry wychodzi2020.09.15 19:03
aby bronić lewaka udającego prawicę; nawet ze sw. Franciszka zrobiła lewaka za śmierdzące pieniadze od bigamisty i zdziwaczałego singla. Obydwaj J.K... https://vod.tvp.pl/video/minela-dwudziesta,15092020,49567533
matis892020.09.15 18:58
Przecież Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik jest lewakiem i masonem. Hołownia, Biedroń, Czarzasty, Tusk to takie same lewackoateistyczne właziłtyłki Bergoglio jak cały lewacki PIS z futrem kota Kaczyńskiego ważniejszego od mordowanych dzieci w aborcji. To tylko rywalizacja u lewactwa kto pierwszy padnie na kolana przed Bergoglio masonem i lewakiem. No i nie zapominajmy że Hołownia głosząc swój lewakoateizm i herezje wprost powołuje się na Bergoglio i jego nauki.
Suweren2020.09.15 19:02
Pierwszy więc panie Duda :)
Olej2020.09.15 18:57
I następny banan z niepełnym akademickim, i niepełny w półkulach i zwojach. Cyrograf ? A proszę bardzo, kto płaci dostaje. No i dostał banan zadanie do realizacji, mącić, mącić i jeszcze raz mącić. Fasowany katolyk. Jak fasowany, a no tak jak go sformatowali jakiś czas temu. Będziesz chłopcze u nas za prymusa robiła, my cię wyświęcimy jak trzeba. I wyświęcili. Spęczniał na pysku, obrósł w podgardle i nabrał tępego ryja na fizis. Ot i w sam raz pod elektorat równy jemu i w zapotrzebowaniu na takich jak on. Ma swoje 5 minut na nabicie kabzy ile się da i nabija kabzę i durniów - ile wlezie !
sok z banana2020.09.15 18:57
a czego można się spodziewać po jakieś hu.owni
patriota2020.09.15 18:53
Słuszną linię ma nasza Partia i nie może być żadnych odstępstw w wykonaniu sprzedawczyków i innych wrogów ludu, narodu i Partii!
Foster2020.09.15 18:45
Kto nie z nami - ten jest naszym śmiertelnym wrogiem. Oj PiS - iory, dokąd zmierzacie, to już było ?
nbc2020.09.15 18:40
Jakieś zaskoczenie , kto z kim przystaje , taki sam się staje .Wiele lat pracy w tvn wydało swoje owoce .
Ja Hertrich-Woleński2020.09.15 18:37
jestem dumny z mojej parchatej rodziny, że mnie na skürwysyna wychowali, moją siostre na kürwe. Niestety moja kürwa żydowsko-UB-cka matka i żyd-skürwysyn NKWD-wiec ojciec pozdychali. Teraz moja kolej. Zapraszam więc do siebie, tylko harcerzyków, do wspólnej zabawy w lekarza-proktologa. Bez maseczek oczywiście.
ada2020.09.15 18:34
Hołownia, wyprasuj sobie tę skrzywioną japę.
Józef2020.09.15 18:34
Przecież powiedział prawdę, Duda jedzie do Watykanu na wycieczkę religijną, no chyba że wypowie konkordat.
Po 11 ...2020.09.15 18:33
Frędzel to ma schizę. Przecież Franciszek to antychryst, uzurpator, fałszywy papież. A ty Duda ma do niego jechać. Powinny być protesty, szturmy modlitewne ... a tu nic. Franciszek znowu jest ok. Schiza na maxa :)
Prof. doktor Jan Hertrich-Woleński2020.09.15 18:31
Jestem starym hooyem żydowskim, należę do B'nai B'rith - Loża Izrael i nienawidzę polaczków-katoli. Jak każdy szanujacy się gudłaj uratowany przez katoli.
anonim2020.09.15 18:22
krzywy ryjek pozdrow dominikanow-nawet tam dostal kopa w lewatywe
Jarek2020.09.15 18:20
A "katolicka" fronda ciągle szczuje, a w niedzielę "autor" do kościółka i wyciągnie plugawy jęzor, lub ufajdane ręce po Hostię. Brawo!
Po 11 ...2020.09.15 18:17
Tak nisko upadliście? To już nawet Hołownia, świętoszkowaty katolik jest waszym wrogiem? Poczekamy, a Terlikowski (kiedyś redaktor naczelny portalu fronda.pl) też zostanie wrogiem.... frondy.pl :)
orgii2020.09.15 18:13
hoł...ota to taki organizm który wchłania , wydala , być może prokreuje ........ i służy ścierwu bolszewickiemu ......
kibic2020.09.15 18:12
Krzywy ryjek znów w akcji, mocodawcy naciskają !!!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.15 17:57
PADofil jako lennik watykanu jedzie cmoknąć w pazerne łapsko swojego pana...
Alicja2020.09.15 17:54
Pomijając mniej lub bardziej szczerą modlitwę i taką czy inną wiarę to chyba państwa prowadzą politykę dyplomatyczną także z Watykanem oraz z urzędującym na Stolicy Piotrowej Papieżem. To powinno być oczywiste. Turystyka religijna Prezydenta RP do Watykanu? Jak w ogóle można się tak publicznie wypowiadać?
Darek2020.09.15 18:53
Możesz wskazać jakikolwiek cel dyplomatyczny takiej wizyty? Jaką umowę handlową czy wojskową z Watykanem negocjujemy niby?
dr2020.09.15 17:54
czego wymagać od lewicowca ? a czego wymagać od jego wyborców ? a czego po Milerze z SLD co uwalił stocznie Szczecin i w nagrodę jest posłem w UE wypromowanym (popartym) prze PO - wyborców ? a czego się spodziewać po "Ruzi" "Suporek" kto ich wybrał ..? a co o Jachirze co nikt jej z PO nie wywalił ... co ci wyborcy PO maja w głowie ? kto zgadnie ?
Torchwood2020.09.15 17:53
Hołownia ma rację. Po co Duda jedzie do Watykanu? Jakie interesy dla Polski może załatwić kolejne spotkaniem z Papieżem? Duda za publiczne pieniądze urządza sobie wycieczkę religijną.