Katolicki dziennikarz: Są znaki, że przepowiedziana w Fatimie kara się zaczęła - zdjęcie
27.05.20, 20:05

Katolicki dziennikarz: Są znaki, że przepowiedziana w Fatimie kara się zaczęła

74

John-Henry Westen, redaktor naczelny portalu „Life Site News” w swoim najnowszym programie z cyklu publikowanego na kanale YouTube, zastanawia się nad tym, czy przypadkiem ostatnie wydarzenia nie są oznaką, iż zaczął się okres kary zapowiedzianej przez Matkę Bożą w Fatimie. Zdaniem autora zarówno m.in. epidemia kornawirusa, jak i fakt, że wierni zostali odcięci od możliwości uczestnictwa w sakramentach, zdają się na to wskazywać.

Westen przypomina, że Najświętsza Panna zapowiedziała ponad 103 lata temu, że jeśli świat się nie nawróci do Chrystusa, spotka go kara. Matka Boża „szczególnie ostrzegała o poważnych wykroczeniach pod względem nieczystości [seksualnej], które prowadzą więcej ludzi do piekła niż każdy inny grzech. Prosiła o modlitwę na różańcu i poświęcenie Jej Niepokalanemu Sercu jako lekarstwa na zniewagi wyrządzone Najświętszemu Sercu Jezusa i Maryi. Powiedziała także, że powróci z powrotem, by prosić o konsekrację Rosji przez papieża i wszystkich biskupów świata”.

Dziennikarz przypomniał zapowiedzi cierpienia ojca świętego i unicestwienia różnych narodów. Zwrócił też uwagę na przepowiedziane przez Matkę Bożą „mody, które będą bardzo obrażać Pana Boga”. Zaznaczył równocześnie, że Najświętsza Panna wspomniała o ostatecznym triumfie Jej Niepokalanego Serca oraz okresie pokoju, jaki nastąpi po poświęceniu Jej Rosji przez papieża, o co poprosiła w objawieniu, jakie siostra Łucja miała 13 czerwca 1929 r.

Analizując objawienie w Fatimie, podkreślając wypełnienie się dotychczas zapowiedzi Matki Bożej, Westen zastanawia się przez analogię do objawienia, jakie otrzymała św. Małgorzata Maria Alacoque, czy przypadkiem nie weszliśmy w okres zapowiedzianej przez Matkę Bożą kary, tym bardziej, że Rosja w dalszym ciągu nie została poświęcona Niepokalanemu Sercu Maryi przez papieża.

Św. Małgorzata Maria Alacoque miała 17 czerwca 1689 r. wizję, w której Chrystus prosił o to, by król poświęcił Francję Jego Najświętszemu Sercu. Przez 100 lat królowie nie dokonali konsekracji. Dokładnie 17 czerwca 1789 r. król Francji został pozbawiony władzy legislacyjnej, a cztery lata później został stracony. Westen przypomina, że sam Chrystus objawił się w 1931 r. też siostrze Łucji, która była świadkiem objawień w Fatimie, i wyraził zaniepokojenie z powodu braku poświęcenia Rosji oraz przestrzegł, że sytuacja jest podobna, jak w przypadku królów Francji.

Za dziewięć lat upłynie dokładnie 100 lat od objawienia, które miała siostra Łucja. Westen wskazuje przy tym na takie znaki, jak pozbawienie wiernych Mszy św. oraz przypomina słowa Chrystusa z Ewangelii św. Mateusza: „Gdy więc ujrzycie ohydę spustoszenia, o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte – kto czyta niech rozumie – wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry”. Westen wskazuje, że w Księdze Daniela jest mowa o tym, że „zostanie zniesiona codzienna ofiara i zapanuje ohyda ziejąca pustką” (Dn 12,11), co niepokojąco przypomina obecną sytuację pozbawienia wiernych Eucharystii.

Czy zatem najnowsze wydarzenia są początkiem kar, które mają nastąpić? Najbliższe lata pokażą. Sprawę poświęcenia Rosji jako pilną podniósł ostatnio kard. Raymond Burke. Oczywiście nie należy wpadać w rozpacz, ale nawracać się i pamiętać, że Matka Boża zapowiedziała ostateczny triumf swego Niepokalanego Serca.

 

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze (74):

Polkatoka2020.06.2 21:06
Modlcie się lewaki, źydy i masony, sąd nad wami strszny bedzie.
Mydło2020.06.2 15:54
@ meg napisał(a) 1.6.20 :bo tylko Bog może przeniknąć " serce i nerki człowieka. Dzięki za oświatę, ale mam pytanie. Czy Bóg przenika mózg człowieka ? Proszę o odpowiedź bez wulgaryzmów i błędów ortograficznych oraz nazywania mnie lewakiem.
meg2020.06.1 10:21
We Francji nie oddano świata sercu Jezusa , teraz sercu Maryi ,to chyba pewna różnica., bo tylko "Bogu swojemu cześć oddawał będziesz i tylko Jemu służyć będziesz".Należy wrócić do prawdy Bożego Słowa i w nim szukać mądrości.W naszym kraju to trudne ,bo nawet ludzie prawi ,wierzący w Boga i zdawało by się mądrzy , w obecnej trudnej sytuacji kościoła zalecają ' studiowanie żywotów świętych i dogmatów kościoła" ani słowa o zwrócenie się do prawdy Ewangelii Jezusa Chrystusa ,bo przecież tylko w niej jest prawda i życie .Święci swą świętość zawdzięczają ludziom i często po latach i wiekach nawet ta świętość jest obnażana ,bo tylko Bog może przeniknąć " serce i nerki człowieka '.Dogmaty natomiast to również ludzka interpretacja i ludzkie prawa.Jezus dziękował Ojcu że " zakrył te rzeczy przed mądrymi i uczonymi a objawił je maluczkim".Koronawirus /niby pomór/ obnażył w hierarchach ale i w wielu wiernych autentyczność ich wiary.Kto przypominał wiernym słowa Jezusa "kto chce zachować swe życie ,straci je , kto straci je dla mnie ,żyć bedzie "?.
Urszula2020.05.31 11:59
Na grypę hiszpankę zmarło 50 mln osób. To wtedy nie była jeszcze ta kara?
Majka2020.05.29 1:40
Nastąpi jeszcze jeden znak. Jarosław zwariuje przed pełnią księżyca. Bedzie to widać i nie będzie wątpliwości. W PiS zapanuje kompletny chaos. Nikomu nie będzie wypadało otwarcie żądać odejścia Kaczyńskiego, ale wszystkie frakcje w PiS będą się wzajemnie o to oskarżać. Oraz o rozbijanie obozu Zjednoczonej Prawicy. Sytuacje wykorzysta Marian Banaś, który przypuści atak na jedną z frakcji, tak tej która podniosła dłoń na jego krew. W pobliżu pełni księżyca się to zacznie dziać. Najpierw powoli, ale później wsztystko bardzo przyspieszy.
violencja2020.05.28 22:48
Przebijając się przez te pomyje , które z innych ściekają na Nasz Święty Kościół , napiszę coś. Najpierw przeczytajcie tutaj DOKŁADNIE I ZE ZROZUMIENIEM https://www.pch24.pl/tego-nie-przeczytasz-nigdzie-indziej--wstrzasajaca-prawda-o-fatimie,60183,i.html Kara już była , druga wojna , ten koszmar i chyba jeszcze trwa , aborcje , pedały , in vitro ,adopcja dzieci przez homoseksualistów i lesbijki , do kościoła nie można chodzić, nie mówi się już konkubent -lecz partner , nie mówi się małżeństwo -lecz związek , nie mówi się bękart , ale nieślubne dziecko
BiegunkaProrocza2020.05.29 1:20
Ale wypierdzina poszła z tyłka pani Valencji. Fuj, ale zacap. Baśnie i legendy, psychoza maniakalno urojeniowa oraz ignorancja połączona z moralnością wiejskiej tłuszczy.
Katolik2020.05.29 8:49
PCH24 to są krety Katolicyzmu. Niby tradycjonaliści, a pod skorupą ciągle mąci im szatan. Pomódlmy sięzanich
ja22020.05.28 21:13
Jeszcze jeden znak - gdy prezydentem RP zostanie Trzaskowski rozpocznie się w Polsce diaboliczna pełna demoralizacja obejmująca nawet małe dzieci.
Majka2020.05.29 1:33
Nastąpi jeszcze jeden znak. Jarosław zwariuje przed pełnią księżyca. Bedzie to widać i nie będzie wątpliwości. W PiS zapanuje kompletny chaos. Nikomu nie będzie wypadało otwarcie żądać odejścia Kaczyńskiego, ale wszystkie frakcje w PiS będą się wzajemnie o to oskarżać. Oraz o rozbijanie obozu Zjednoczonej Prawicy. Sytuacje wykorzysta Marian Banaś, który przypuści atak na jedną z frakcji, tak tej która podniosła dłoń na jego krew. W pobliżu pełni księżyca się to zacznie dziać. Najpierw powoli, ale później wsztystko bardzo przyspieszy.
Grandpa\\054 the medication isn't working.2020.05.28 20:55
> co niepokojąco przypomina obecną sytuację pozbawienia wiernych Eucharystii. Można pod to podciągnąć dowolne wydarzenie. Na przykład świadkowie Jehowy wierzą (a przynajmniej kiedyś wierzyli, nie wiem jak teraz) że "ohyda ziejąca pustką" z tego wersu to ... Liga Narodów, powołana do istnienia w roku 1920. Co ciekawe, interpretacje tego fragmentu zawsze powstają retrospektywnie. Bajki dla grzecznych dzieci, jednym słowem. Ewentualnie - dla naiwnych ciemniaków.
Patriota2020.05.28 15:55
Chorych umysłowo należy zamykać w odizolowanych zakładach!
Albert2020.05.28 18:47
Ciebie? TAK! "Patriota" o kur.a!Zdrajca!
John2020.05.28 21:46
I odcinać dostęp do internetu.
Siwy Waldi2020.05.28 15:07
Czy to już piątek, piąteczek, piątunio?
.2020.05.28 18:46
Kiedyś Cię dorwiemy!
Grandpa\054 the medication isn't working.2020.05.28 20:40
Tylko "pamiętajcie" o oddaniu "nam" nie tylko sukni ale i płaszcza.
Bianka2020.05.28 14:29
Pan Bóg nie musi nam zsyłać kary, wystarczy, że odejmie od nas Swą Miłosierną Dłoń, a wszyscy się pozabijamy...a te znaki, które dziś widzimy, to z pewnością wskazówki, że Bóg jest traktowany jak rzecz, a nie jak Osoba, Jego Nauka dla wielu nic nie znaczy...zastanawiam się bardziej nad sobą, niż nad innymi...śmierć może przyjść nagle, do każdego z nas, czy zdążymy powiedzieć Bogu "tak"...?
Giordano B.2020.05.28 9:57
Dlaczego Maryja zawsze ukazuje się jakimś niepiśmiennym pastuszkom, a nie np profesorom uniwersytetu ?
.2020.05.28 18:45
A ja myślę że inkwizycja dobrze postępiła i usmarzyła Ciebie na stosie xD Demonie!
Giordano B.2020.05.31 9:52
Nie odpowiedziałeś na pytanie, biedny upośledzony świrku. Widocznie twoje jednocyfrowe IQ nie wystarcza aby na nie odpowiedzieć. PS Przez takich psychopatów jak ty na stosach spłonęły tysiące niewinnych ludzi, na szczęście czasy się zmieniły i już nie możecie palić ludzi na stosach, choć bardzo byście tego chcieli...
Helmut2020.05.29 8:58
Bo ciemny lud to kupi.
John2020.05.28 0:51
Refleksje na czas pandemii. https://www.youtube.com/watch?v=CXa8FqCxDq8
jokR2020.05.28 0:34
Co za bzdury. Prze te 100 lat mieliśmy prawdziwe zarazy, które dziesiątkowały populację, 2 wojny, głody, łagry, komunę, która zamykała kościoły i mordowała duchownych... a p autor trafił na COVID19, który nie wpłynął nawet liczebność w żadnym kraju, ale jakiemuś promilowi staruszków nie pozwolił dożyć 90-tki. Popadały biznesy, które chyba jednak zbytnio niezbędne nie były a złotówka osłabła względem dolara. Jak nic koniec świata.
gość2020.05.27 23:41
kościół będzie pozbawiony pieniędzy bo gotówka zniknie a antychryst każe zaczipować wszystkich. tak kościół upadnie. nie wiem czemu wielcy biskupi i inni nie ostrzegają o tym że likwidacja gotówki to zło i zniewolenie największe od początków czasów. każdy wasz krok będzie śledzony przez władze podległe szatanowi. nasz rząd też już się sprzedał dla kasy
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.27 23:59
Likwidacja gotówki to atak na: - handlarzy narkotykami - handlarzy bronią - łapowników - skorumpowanych urzędników - kościół katolicki Czekam na uzasadnienie, dlaczego gotówka jest nam potrzebna???
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.28 0:00
No i jeszcze pracownice seksualne. One też lubią gotówkę. O to chodzi z KK?
ja2020.05.28 6:41
Bo nie bede mógł kupić od rolnika zdrowej żywnosci.
ja2020.05.28 6:42
Łapownicy doskonale sobie radzą bez gotówki.
Brutus2020.05.27 23:20
ta przepowiednia może być fejk njusem i co wtedy?
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.27 22:26
Kara się zaczyna? Zaczęła się od maseczek. Ale prawdziwa dopiero nadchodzi. Pewien instruktor narciarski zamówił już 30 mln par butów narciarskich. Będzie obowiązek noszenia takich latem ...
uuu2020.05.29 9:27
......to będziesz nosił.
katolik2020.05.27 21:32
Ależ, Kosciół w Polsce nie dopuszcza myśli i słowa kara za grzechy,nawet jak panuje taka zaraza jak koronawirus. Czy w ogóle jest jakaś mowa o nawróceniu ludzi, nie. Za chwilę znów Kosciół nie pisnie ,jak ponownie w rynsztoku polskich ulic będzie dno popslsldwiosnanowoczesna targac Matkę Bożą i Jezusa.Liczy się poprawność polityczna, a raczej poprawność holocuiarska wobec dna popslsldwiosnannowoczesna , a nie Bóg. Poddamy się szczepieniom , zaczipują nas masoni i powiemy ,ze tak ma być, nie będziemy prosić Boga, bo kary nie ma...Nawrócenie niepotrzebne, pokuta narodowa, na kolanach niepotrzebna...To wszystko dzieje się tak po porostu, taki kaprys natury...
Krzysztof 2020.05.27 21:10
I dlatego ukarała ministra Wosia koronawirusem?
lenn2020.05.27 21:10
uważam inaczej...odkąd ludzkość zaczęła odmawiać różaniec to coraz gorsze wojny i zarazy nadeszły...wniosek? może on pochodzić od diabła
logan2020.05.28 9:32
Bardziej by pasowalo lenin,do niego ci blizej lenn
PiS to masoneria tak jak PO2020.05.28 9:46
Albo Luter to on zniszczył Różaniec św. i cześć dla Matki Bożej...Opętany przez demony jak Mahomet.
sdsdsdsdsd2020.05.29 10:24
W Polsce charakterystyczny jest ten rodzaj modlitwy, jak również dopasowany do niego kult. Odkąd te praktyki są w Polsce, ten kraj popadł w ruinę. Rozbiory, dwie wojny, stalinizm, komunizm, emigracja, dewastacja polskiego przemysłu i handlu, grabież majątku narodowego itd. Wzajemna nienawiść i wrogość, podejrzliwość, dystans, żeby nie napisać zwyczajnego chamstwa w brud. Więc nasuwa się pytanie - co jest nie tak? Nie tak jest to, że zamiast trzymać się Prostych Prawd Bożego Słowa i Ewangelii Życia, odeszliśmy, jako Naród, od tej prostoty. Ale też - niestety - przez całe pokolenia nas tej prostoty Ewangelii nie nauczono, po prostu. Głoszono nam inną ewangelię, nie tą, którą głosili Apostołowie. Sprzedano nam podróbkę. W związku z tym duchowy i faktyczny rezultat jest taki, jaki jest. Ale do Polski idzie przebudzenie. Tego już nikt nie zatrzyma. Na Twoją Chwałę, Jezu Chryste Zmartwychwstały. Niech tak się stanie jak najszybciej!
ala wilk2020.05.30 21:44
Ale za to odkąd zaczęto odmawiać różaniec to na świecie pojawiły się szczepionki i liczba ludności zaczęła rosnąć aż do 7 mld.
?2020.05.27 21:05
Ktoś pyta dlaczego tu jest tyle wulgaryzmów? Odpowiadam jak ktoś, nie ma nic mądrego do powiedzenia, to się posługuje wulgaryzmami sądząc, ze dodaje sobie mądrości.
Gedeon2020.05.27 20:49
Dlaczego jest tu najwięcej wulgaryzmów ze wszystkich portali, czy ktoś tu moderuje ?
n2020.05.27 21:03
Lewactwo jak zwykle wylewa swoje szambo i twierdzi, że dokonało bohaterskiego zajęcia.
Michal2020.05.27 23:58
Dlatego, że te bzdury przyciagają, darmowy kabaret. Te wszystkie oburzenia, te ekspiacje, no bajka. Bo najśmieszniejsze jest to, że ktoś to traktuje poważnie. No i temperatura dyskusji rośnie.
nico2020.05.28 10:03
Nie tu jest spokojnie. Najwięcej jest na portalu w Polityce.
anonim2020.05.27 20:44
Wszystko na to wskazuje, nie wiemy jednak w jakim stopniu ofiara Jana Pawła II ograniczy jej zasięg, co Bóg Papieżowi obiecał.
n2020.05.27 20:43
Kiedyś w Sodomie i Gomorze też rechotano jak dzisiaj lewactwo rechocze. Też próbowano zlinczować tych co z ówczesnym lewactwem nie chcieli iść w jednym szeregu. Rechot trwał krótko.
anonim2020.05.28 20:47
czy wszyscy katolicy maja tak nasrane we łbach?
what goes around comes around2020.05.27 20:40
Spuchnięty żydek "Leszek" Keller-Krawczyk wychodzi wręcz z tej swojej pożółklej skóry aby "zaistnieć". Smutny koniec starucha, na garnuszku państwa, przytwiedzony do krzesła w norze z której wyjść nie może. Męczy go insomnia, desperacja-depresja, może to tragiczny brak skutecznych lekarstw. Niech "żywot" tego zdesperowanego spuchniętego żydka będzie ostrzeżeniem dla tych kilku z was jeszcze jakoś funkcjonujących. Byłeś/ łaś skoorvysynem/ koorvą całe swoje podłe życie - masz podłą końcówkę. Przyznaje, że prawdziwym sadyzmem przyglądam się różnym obojętnym, stachom, izydorom-albertom, maryskom, agnieszkom, itp., jak się bezsilnie miotają - i nic nie mogą zrobić. NIC!
Krystyna P.2020.05.29 0:57
No widzisz Lechu Keller ! Zaczynałeś życie dobrze ci było! A jak skończysz? Czas pomysleć! Na problemy ze snem /insomnia/ są skuteczne tabl. '"melatonina" ! Bez problemu w aptekach! Mi pomaga.
psycho on the hook2020.05.29 9:17
Dziadzi medykamenty nie pomogły. Dodanie kolejnego chyba już nic nie zmieni.
katolicka kretynizacja polski2020.05.27 20:29
pierw niech kościół ujawni całą tą tzw 3 tajemnice to wtedy będzie wiadomo jak interpretować omamy jakie miały dzieciaki w Fatimie! najśmieszniejsze jest to że "Najświętsza Panna" kazała ujawnić treść przepowiedni a kościół jak zwykle miał to w doopie i zablokował to co miało być przekazana światu... klechy mądrzejsze od boga i jego matki!
n2020.05.27 20:40
No jak lewactwo zaczyna się troszczyć o Kościół to mnie od razu przypomina się "troska" Judasza o ubogich.
katolicka kretynizacja polski2020.05.27 21:06
ICEK CZY RABI JEST ZADOWOLONY Z TWOJEGO WARCHOLSTWA A MOZE ZACZNIJ KRYTYKOWAC WASZA SYNAGOGE
B. Be.2020.05.28 0:53
Nie ma takiego słowa "pierw"
Hanys2020.05.28 16:12
Czy ty się napatrzyłeś na zdjęcie Breżniewa POdpisującego legitymację nr 1członka KPZR nioejakiego Lenina.Nie jest tożaden kawał bo to zdjęcie sam widziałem.Ty widaćjesteś na POziomie właśnie takiej lewackiej kretynizacji.
AS2020.05.29 6:56
Aleś ty głupi, wieśniaku. Za pieniądze można cię pokazywać: chcesz widzieć durnia? Daj dychę i patrz na niego.
Lucuś2020.06.3 16:12
Ty w pierwszej kolejności jesteś do demonicznego odstrzału
Leszek2020.05.27 20:28
Gołym okiem widać. W Watykanim siedzi uzurpator pastor Bergolio. Episkopat jak szczury pochwał się w swoich norach. Koronaświrus pokazał całkowity zanik wiary w śród Episkopatu. Rządy Narodowe pod władzą masoneri. Próba przejęcia kontroli poprzez szczepienia, chipy i technologię 5G. I wiele innych znaków. Te znaki widzą tyko ci co cenią sobie prawdę. Dla reszty nie będą widzialne aż do końca. Nadejdzie on szybciej niż myślicie. Jak lawina.
o.2020.05.27 21:07
To, ze nie ma wiernych nieoznacza, iz Eucharystia nie jest sprawowana.
Leszek2020.05.27 23:15
Wiem , lecz to już jest gotowe. Lecz czy my też jesteśmy gotowi na ofiarę.
ja2020.05.28 6:39
Msza bez wiernych jest nieważna.
lol2020.05.28 3:45
komuś 5G zlasowało mózg, czyli to prawda...
Leszek2020.05.28 6:52
Gelzog: 5G dla mieszkańców wielkich miast może się okazać zabójcza. Sieć nie była  https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=X24Q6tTwG1M https://www.krakow.pl/start/218954,artykul,rakotworcze_dzialanie_stacji_bazowych_telefonii_komorkowej_.html
f232020.05.29 8:47
Czekamy na przyjście Antychrysta. Z niecierpliwością, chlebem i solą.
uuu2020.05.29 9:23
Już można uczestniczyć we mszy św.Zakaz został zniesiony,ludzie odetchnęli.
Saki Faki2020.05.27 20:18
Faktycznie, Sasin kwarantanna.
ff2020.05.27 21:14
o nowa kacapska kreaturka ...
Michal2020.05.27 23:53
Podobno ma świńską grypę.
logan2020.05.28 9:27
Piekne i prawdziwe slowa
.2020.05.28 18:42
Kiedyś cię dorwiemy...
Saki Faki2020.05.28 18:57
Wprost nie mogę się doczekać XD
Agnieszka Dz. 2020.05.28 21:07
Ale masz fajnie, dorwie Cię jakiś chłoptaś, co nawet nie umie się podpisać. Boisz się?
Saki Faki2020.05.29 9:15
Czuję narastające podniecenie 😉
tomasz2020.05.29 11:06
Ciebie już szatan opętał skoro piszesz takie bzdury. Co ma do tego Sasin. Wpadłeś ty i twoi kompani z PO w paranoję na punkcie PIS . Bo chcecie okradać państwo polskie i nie możecie. Stąd wasz obłęd na punkcie jednego posła. Potem nastąpią kolejne coraz mocniejsze aż nastąpi apogeum i będzie szukali pomocy u innego państwa(Rosji) żeby odzyskać władzę. Dlatego przestańcie jątrzyć i zacznijcie myśleć . Ale to ostatnie u was dawno już się skończyło pozostało tylko jątrzenie które jest aktem rozpaczy. Mam nadzieję że przeczytacie tą krótką diagnozę.