Jerzy Bukowski: Wyborcza tragifarsa Kidawy-Błońskiej. Czegoś takiego jeszcze nie było - zdjęcie
30.04.20, 09:15Fot. Platforma Obywatelska via Flickr, CC 0

Jerzy Bukowski: Wyborcza tragifarsa Kidawy-Błońskiej. Czegoś takiego jeszcze nie było

15

Wyborcza tragifarsa Kidawy-Błońskiej

Czegoś takiego jeszcze nie było. Oto wyłoniona z wielką pompą przez Koalicję Obywatelską kandydatka na urząd Prezydenta RP Małgorzata Kidawa-Błońska rezygnuje z udziału w wyborach, ale jednocześnie zamierza w nich uczestniczyć pozostawiając swoje nazwisko na liście. W dodatku namawia swoich zwolenników, żeby zbojkotowali głosowanie korespondencyjne, czyli nie poparli jej.

Do tego, że Kidawa-Błońska błaźni się i kompromituje w każdym swoim wystąpieniu publicznym i że nie ma zdania w żadnej sprawie przywykliśmy już w ostatnich kilku tygodniach.

Mistrzyni gaf i urodzony antytalent w kontaktach z mediach jest pośmiewiskiem całej Polski, nie wyłączając sporej części członków Platformy Obywatelskiej, która posłała ją w bój o najwyższy urząd w państwie. Dla kompletnie zagubionej w wielkiej polityce niewiastę jedynym ratunkiem podczas wystąpień publicznych pozostaje prompter lub Borys Budka w roli suflera.

Czy można się dziwić, że w tej sytuacji nikt z czołówki PO nie chce się przyznać, że to właśnie on wymyślił niewydarzoną kandydatkę, która nie tylko sam idzie na dno, ale może pociągnąć za sobą całą partię?

Jerzy Bukowski

 

Komentarze (15):

Czes\\\2aw2020.05.19 18:05
Tworki alarm!. Wasz zbiegły zakompleksiony pacjent "katolicka kretynizacja polski" nadal wydala....
romak2020.05.7 16:43
Polska Grupa Zbrojnieniowa. Ta pani nawet nie umie się poprawić jak popełni jakąś gafę.
Kudyba2020.05.3 10:39
Upośledzona Gośka daje czadu!!!!
jaka2020.04.30 16:58
Za mało testów, nie robi się testów, nie ma maseczek, za mało maseczek, nie ma środków dezynfekujących, za mało środków dezynfekujących, mało wody spada z nieba, wogóle nie spada woda z nieba, przez działania PiS w sprawie regulacji rzek teraz wody nie zatrzymują się tam gdzie powinny tylko płyną do rzeki Bałtyk, nie dla wyborów 10 maja, nie będę starować w wyborach 10 maja, nie pójdę na wybory, zawieszam kampanię, odwieszam kampanię, spotykam się jako poseł w wyborcami, nie mam możliwości spotykania się z wyborcami, będę startować w wyborach ale nie tych, nie będę startować w tych. nie pomaga się przedsiębiorcom, za mało pomaga się przedsiębiorcom, nie zamykajmy lasów i fabryk, nie otwierajcie żłobków i przedszkoli, trzeba odmrażać gospodarkę, ludzie chcą pracować, trzeba dać im szansę, dać wszystkim co stracili pracę pensję,bo podobno państwo stać na to, odebrać 500+ bo państwa na to nie stać. I tak codziennie beblanie pogania beblanie KANDYDATKI NA NAJWYŻSZY URZĄD 38 MLN PAŃSTWA!!! Boże pomóż!
jle_ffm2020.04.30 9:49
Zamiast znowu bezmyślnie atakować opozycje, to lepiej przyjrzyjcie się temu co robią wasi pupile z PiS. A np. tak temat (o którym oczywiście nie napiszecie),że maseczki sporowadzone z takim przytupem z Chin (gdzie uroczyście witał je premier z wice) nie mają certyfikatu bezpieczeństwa CE, więc są nieprzydatne dla służby zdrowia bo przed niczym nie chronią . Mało tego, prezes KGHM który zarzekał się że wszytko jest OK i że ma certyfikat, jednak ponoć mijał się z prawdą.
\305\201ukasz2020.05.12 8:54
Gdzie byłeś jak działała mafia VAT . Ty szubrawcu i złodzieju
anonim2020.04.30 9:32
A te życzenia śmierci ze strony opozycji, świadczą o tym że mamy do czynienia z ludźmi na bardzo niskim poziomie rozwoju, apeluję do wszystkich myślących Polaków, nie narażajcie nas na to, aby żyjące swymi impulsami, bezrefleksyjne istoty, kiedykolwiek miały decydować o naszym być, albo nie być!
anonim2020.04.30 9:28
Z tego co wiem w partii Tuska się nie dyskutuje i nie odmawia, konsekwencje są straszne, wypada więc taj pani współczuć, że padło na nią.
PO - polityczny, cuchnący trup w stanie rozkładu!!2020.04.30 9:27
Tej pani pozostaje już tylko jedno: zniknąć z polityki na zawsze. Każdy inny jej ruch tylko pogarsza, i tak już złą sytuację.
Gupi KO-wiec2020.04.30 9:37
Każdy jej ruch POLEPSZA sytuację. Im mniej PeŁo, tym lepiej dla Polski. ;)
katolicka kretynizacja polski 2020.04.30 9:25
Chyba jeszcze nigdy normalna część kraju ,a nie prymitywna PiSia hołota, nie oczekiwała zejścia pojedynczej osoby tak bardzo jak żoliborskiego Kin Dzon Una!
Lepszy goj niż gej!2020.04.30 9:31
W tej wypowiedzi "Skretyniałego Antypolskiego Kretyna" , po raz kolejny już, mamy typowy ekstrakt ironii i nienawiści jako prymitywny substytut dla faktów i logiki. Znana od lat żydowska metoda. Jak nie ma argumentów, to wulgarnie wyśmiać. Talmud się kłania.
PeŁo sie POgieŁo2020.04.30 9:43
Kin? Dzon? Una? Do szkoły pod górkę chyba miałeś. Widzę jakie masz POglądy.. nic nie musisz wyjaśniać, tylko mi powiedz szczerze.. POlityka na bok.. NA PRAWDĘ widzisz Kitrawę-Balońską jako PREZYDENTA POLSKI??? Masz szanse powiedzieć coś rozsądnego. Dawaj!
pistoleto2020.05.3 8:41
gnije cuchnący trup katolicka kretynizacja polski gnijesz jak truchło poko
Łukasz2020.05.12 8:52
Ty chamie jesteś takim samym idiota jak twoja Kichawa . Widac jakie dno reprezentujesz - pseudointeligencie - hahahaha