Jan Kanthak: Trzaskowski będzie się mijał z prawdą, będzie kombinował  - zdjęcie
15.05.20, 18:48Jan Kanthak, poseł PiS/YT/Telewizja Republika

Jan Kanthak: Trzaskowski będzie się mijał z prawdą, będzie kombinował

51

Odnosząc się do wyboru Rafała Trzaskowskiego jako nowego kandydata PO w wyborach prezydenckich poseł PiS Jan Kanthak na antenie TVN24 powiedział:

- Cała dyskusja na temat bezpieczeństwa przeprowadzenia wyborów, zdrowia i życia Polaków była jedną wielką hucpą wywoływaną przez polityków opozycji i Platformy Obywatelskiej

W jego ocenie Trzaskowski będzie walczył "przede wszystkim bój z Szymonem Hołownią, Robertem Biedroniem i Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem".

Dodał też na temat obstrukcji opozycji, która uniemożliwiła wybory prezydenckie w terminie konstytucyjnym:

- Na pewno odbyłyby się wybory w terminie konstytucyjnym, gdyby nie obstrukcja senacka. To naprawdę niebywała historia, że pierwszy raz w demokratycznej Polsce nie odbywają się wybory ze względu na to, że opozycja wystawiła zbyt słabego kandydata i nie ma szansy, żeby on wszedł do drugiej tury. To się zapisze w historii

Odnosząc się do słów Izabeli Leszczyny z PO, że polska polityka nie jest gotowa na polityka zupełnie uczciwego, jakim w jej ocenie jest Małgorzata Kidawa-Błońska, poseł PiS stwierdził:

- Widać oceniano, że Rafał Trzaskowski będzie się mijał z prawdą, będzie kombinował no i nie będzie zupełnie uczciwy. Tak rozumiem słowa Izabeli Leszczyny

 

mp/tvn24

Komentarze (51):

Jan Radziszewski 2020.05.17 16:02
Dnia 15 maja 2020 14:50 Katarzyna napisał(a): Droga Doroto, przekazuję Ci to co wkrótce będzie. Otóż Rząd Polski upadnie. Oddzielą sie od siebie przywódcy, oskarzając się nawzajem. Dojdzie do recesji Rządu. Tą sytuację będą chciały wykorzystać obce narodowi jednostki elitarne, które pod pozorem równowagi i spokoju będą chciały wprowadzić stan gotowości bojowej. Zaś ich majątki zostaną skonfiskowane przez tajny oddział. Oni w popłochu będą uciekać używając nieprawdziwych nazwisk. Lecz nadaremno to wszystko będzie. Bo nic im się nie uda. A Polska zostanie wstrząśnięta i w pokorze serca zawoła do Boga Żywego, a ON ją wysłucha i ją podniesie i wzmocni i napełni ją nowymi siłami. Boże Błogosławieństwo dla Ciebie i Twoich bliskich. Katarzyna
Jan Radziszewski 2020.05.17 8:27
orędzia 10.05.2020r. Godzina 16:49 Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziś czasy ostatnie i wiedzcie, że dzień Mego ponownego przyjścia zbliża się a sąd Mój odbędzie się nad każdą duszą. Wiele jest dróg co prowadzi do Boga i każda dusza ma swoją drogę. Lecz na te czasy Bóg dał wam drogę przez Maryję i przez Maryję najpewniej dojdziecie przez Jej wstawiennictwo i dzięki Jej opiece. Dziś wiele dusz utraciło wiarę i na sobie się opiera, dlatego teraz wielu straciło sens życia bo życie ich opierało się na posiadaniu. To, że wybory prezydenckie zostały przesunięte jest zasługą wielu modlitw. Lecz wiedzcie, że w swoim czasie wszystko się wypełni a wynik wyborów jest przesądzony. Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone. Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. Czyż ta modlitwa nie zwycięży każde zło? Czas już ostatni i na ten czas dałem wam Różaniec, dałem wam Maryję, dałem wam Jej płaszcz. Każdy mężczyzna powinien wiedzieć jak ma bronić swoją rodzinę i jest to czas dla odważnych mężów co obronią swą rodzinę. Nikt kto ma rozum wroga nie wpuszcza do swego domu, pierwej sam zginie.
BiegunkaProrocza2020.05.17 1:27
Kantak ma ładnego ptaka i wrażliwe suty, ale na tym zalety się kończą.
bobik2020.05.16 23:20
Za ten balagan z wyborami odpowiedzialne jest ... PIS. Tak, bo zamiast rzadzic jak tego chce i chcial suweren, czyli narod, pertraktuja, ulagaja, sluchaja KO i reszty opozycji zamiast robic to co chce narod. Nigdzie na swiecie tak nie ma, zeby to opozycja pratycznie rzadzila. To kompletny absurd. Do tego Polska jest chyba jedynym krajem w uni liczacym sie z opiniami tejze uni. Jak widac, inni to maja gdzies.
Walter2020.05.16 11:07
Andrzej Duda wielokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał mówiąc: "tak mi dopomóż Bóg", co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące artykuły ustawy zasadniczej: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Jest "quasi-prezydentem" posłusznie wykonującym polecenia Jarosława Kaczyńskiego. Wspólnym kandydatem opozycji powinien być Władysław Kosiniak-Kamysz. Donald Tusk publicznie powiedział, że jest to jedyny kandydat opozycji, który jest w stanie przejąć część elektoratu Andrzeja Dudy. Jeśli wybory prezydenckie wygrałby Rafał Trzaskowski, to Warszawa dostałaby komisarycznego Patryka Jakiego, albo Jacka Sasina. Posłowie z PiS-u zmieniliby ustawę i wybory na prezydenta stolicy nie musiałyby odbyć się w ciągu 90 dni, a więc Warszawa byłaby ich. Jeśliby w drugiej turze doszłoby do pojedynku Andrzej Duda i Władysław Kosiniak-Kamysz, to cała opozycja powinna zagłosować na tego drugiego. Mam nadzieję, że zarówno elektorat lewicowy, jak i popierający Konfederację. Należy pozbawić Jarosława Kaczyńskiego władzy absolutnej, a o podziałach ideologicznych powinno się zapomnieć, w imię dobra dla naszego kraju.
jula2020.05.16 10:09
Będzie ubaw, tylko szkoda,że na tak poważnym poziomie jak wybory prezydenckie w Polsce. Marzyłaby mi się taka merytoryczna debata na programy gospodarcze, społeczne,polityki zagranicznej.Wypowiedzenie pełnymi zdaniami systemu wartości. A tymczasem będzie ubaw.
MementoMori2020.05.16 2:42
Ten film powinien oglądnąć każdy Polak "Luter i rewolucja protestancka" https://gloria.tv/post/6vonZhCJuweD4F2ns47EuynBJ
Glaudiusman2020.05.15 22:17
Wiadomo kim jest ten pierdziel Trzask. Pokrętas i przekrętas, specjalista od śmierdzących cieczy i popuszczanych gazów, oraz pełnych gaci.
ceramik2020.05.15 21:54
będzie się ''mijał z prawdą'', czy po polsku ''kłamał''? Po co używać taki dziwnych sformułowań?
Maria Blaszczyk2020.05.16 2:47
Z tego powodu, że jesteśmy cywilizowanymi ludźmi i używamy kulturalnych sformułowań? W niektórych sytuacjach dobre maniery wymagają użycia eufemizmu. Nic nikomu nie ubędzie, jak będziemy się zachowywać w sposób kulturalny.
Maria Blaszczyk2020.05.15 20:59
Pan Trzaskowski będzie kłamał? Być może, osobiście nie znam przyszłości. Ale... Pan prezydent Duda, 5 marca: "Jest faktem, że kwota wolna od podatku wzrasta i wzrosła znacząco od czasu, od kiedy ja zostałem prezydentem. Dla osób najmniej zarabiających ona osiągnęła to, co ja wtedy obiecywałem"... Śmieszne, co? https://twitter.com/RadioMaryja/status/1235685618266537989
kkp_ma_sraczke2020.05.15 20:59
Do osoby: katolicka kretynizacja polski::: Czy wiesz jaki jest numer pogotowia, aby cie zawiezli do szpitala psychiatrycznego? Moze ci go podac, bo potrzebujesz go bezwarunkowo i natychmiast. Smrod idzie z twojego tylka! Wytrzyj sobie dupsko od twojego smierdzacego i wychodzacego gowna, bo smrod zionie na cala planete i to nie jest zgodne z nauczaniem grety thunberg!!! Moze nie umiesz uzywac papieru toaletowego? A czy wiesz co to jest mydlo? A moze masz syfy na calym ciele?
stan2020.05.15 20:42
Czyżby w PO rozłam - kobiety murem za Kidawą? Kidawa to "perła", a Trzaskowski "wieprz" czy wyborcy PO to "wieprze" - jak rozumieć wypowiedź leszczyny? W każdym razie taka wypowiedź, to istna samokrytyka części PO?
Zygmunt III2020.05.15 20:19
Dlaczego Trzaskowski ? Przecież w PO są lepsi kandydaci ze wspaniałymi życiorysami: 1. B.Komorowski. https://eprudnik.pl/bronislaw-komorowski/ 2. D Tusk. http://3obieg.pl/prawdziwy-zyciorys-donalda-tuska-i-nie-tylko
anonim2020.05.15 20:15
Wściekłe folksdojczki, manipulantki Hanna Gronkiewicz-Waltz, Michalik myślą że Polacy są ta głupi i zamienią WOLNĄ, SUWERENNĄ POLSKĘ na rzecz zgniłej,skorumpowanej Warszawki skażonej LBTG w urzędach ( Nie zamieni stryjek siekierki na kijek ).Jak to powiedział Jan Pietrzak. Totalna Opozycja to zgniłe ugrupowania. Andrzej Rzepliński to nieokrzesany cham a pewnie i folksdojcz za angażowanie się w sprawy polityczne Polski i działający obstrukcyjnie na jej szkodę powinno mu się obniżyć emeryturę do śreniej krajowej.
Maria Blaszczyk2020.05.16 2:49
No cóż, drogi Anonimie, rzeczywiście wydaje mi się, że o "nieokrzesanym chamstwie" udało Ci się zdobyć ogromną, podbudowaną praktyką, wiedzę.
Zygmunt III2020.05.15 20:11
To normalne u każdego POpaprańca: kłamać, oszukiwać, nic nie robić, ale dużą kasę zgarniać, donosić, sprzedawać, chronić innych popaprańców (nawet winnych ciężkich przestępstw) jak niepodległości.
anonim2020.05.15 19:56
Kidawa-Błońska ustępuje, Trzaskowski wyskakuje jak z rękawa. Najwyższą notę wyda miernota miernocie za miernotę.
nowaczek-robaczek wierny czytelnik Frondy!2020.05.15 19:45
Pierwszy "film" już po 15 minutach stał się ziewaniem. Tłusty Siekielski to NIE Michael Moore - za głupi. Drugi "film" już teraz został zyebany przez krytyków jak bura suka. Weź Viagrę nowaczek-robaczek i się poonanizuj. Przynajmniej będziesz miał 15 sekund "przyjemności".
Klx2020.05.15 19:46
Klx
katolicka kretynizacja polski2020.05.15 19:41
zdycha i gnije peowskie ścierwo
Klx2020.05.15 19:46
POPŁACZ SOBIE, POLEJ SZAMBA! TYLE TWEGO! A IM NIC NIE ZROBISZ! POWŚCIEKAJ SIĘ, UGRYŹ SIĘ PRZY OKAZJI W D...... ! hahaha!
Foster2020.05.15 19:36
Opinia tego młodego karierowicza mnie nie interesuje. Nie macie kogoś bardziej samodzielnego ?
być jak Terlikowski2020.05.15 19:30
Tomasz Terlikowski — polski katolik, były naczelny fronda.pl — poleca: Jutro premiera filmu „Zabawa w chowanego”. Drugiej części dokumentu o pedofilii w polskim Kościele katolickim.
FAKE NEWS ... !!!!2020.05.15 19:29
Ale to nie wszystko, są również FAKE BELIEVE VIDEOS! Robione na zamówienie Kremla. Zanim otworzysz VIDEO pomyśl, czy nie ma w nich MALWARE - VIRUSÓW! A już z pewnością to jest BULLSHIT VIDEO - BULLSHIT NEWS! "GATESA" masońko-żydowskie SZCZEPIONKI ZABIJAJĄ a jehowych "czipują"!
Kubus Puchatek2020.05.15 19:28
"Trzaskowski będzie się mijał z prawdą, będzie kombinował" - Czy na pewno aż tak dobrze jak robi to PIS?
JS2020.05.15 19:26
Trzaskowski idzie na spalenie. Zanim pójdzie na dno będzie się ostro rzucał i obrzucał błotem, szczególnie jednego wybranego kandydata. Pokaże twarz inteligencji, która chce znowu rządzić w kraju a właściwie uniemożliwić rządzenie. Żeby jeszcze miał na prawdę dobro Polski na sercu ale on nie chce istnienia Polski. Pozdrawiam
PiS to katolewica i masoneria jak PO2020.05.15 19:21
A co robi PiS? https://www.youtube.com/watch?v=H_0q3wIWg4M
katolicka kretynizacja polski 2020.05.15 19:17
Dlaczego nie lubię "PISdzielców"? Bo nie lubię pisdy, pisd generalnie. A co lubię? Jak zgadniesz dam ci numer mojego telefonu.
anonim2020.05.15 19:58
Współczujemy ci, z powodu twojej kretynizacji.
ZYDOWSKA KRETYNIZACJA POLSKI2020.05.15 21:09
ty zydku spadaj do kibucu bucu
Senior 2020.05.15 19:16
Kiedy Sekielski zajmie się problemem pedofili w swoim srodowisku, wśród swoich najbliżych, pracodawców, nauczycieli, dziennikarzy, aktorow, celebrytów? Czy problem ten dotyczy tylko kaplanów?
Maria Blaszczyk2020.05.15 20:39
Problem ukrywania pedofilii przez biskupów - raczej tylko kapłanów. A o tym jest ten film.
stan2020.05.15 21:10
Czy to znaczy, że Sekielski rozciąga parasol ochronny nad większością pedofili?
Maria Blaszczyk2020.05.15 21:25
W jakim sensie? Czy Ty sądzisz, że pan Sekielski ma jakichś kumpli, co mogą na jego prośbę kogoś schować, jak ludzie zaczną gadać, że ładuje paluchy dzieciom do majtek? Czy że ma wpływy u prokuratorów i może ukręcić takiej sprawie łeb? To może Ty zrób film o tym. Bo wiesz, pan Sekielski robi film, rozmawia w nim z ludźmi, którzy byli ofiarami, nagrywa sprawców przyznających się do winy, pokazuje dowody. A Ty tylko insynuujesz. To brzydko.
stan2020.05.15 21:58
Nie insynuuję, tylko swoje zdanie opieram na wynikach bada naukowych. Stwierdzono, że pedofilia wśród księży, to zaledwie niecały promil pedofilów (na 1000 pedofilów1 ksiądz), czyli, skoro Sekielski nie zajmuje się 999 pedofilami, to znaczy, że nie dostrzega problemu.
MOCny2020.05.15 19:15
Panie Janie Kanthak, a pana nazwisko to mi brzmi tak jakoś po Banderowsku – czy to coś znaczy?
fdf2020.05.15 19:13
Trzaskowski ma już 88% parcia i rośnie.
Zygmunt III2020.05.15 20:13
W więzieniach i aresztach śledczych. To prawda. :)
stan2020.05.15 21:08
Dopiero ogłosili, a już nawet zmierzyli poparcie? Nawet w tak głupiej, prozaicznej sprawie trzeba kłamać? Może tu chodzi o poparcie dla Trzaskowskiego w zarządzie PO, a tylko 12% było na Sikorskiego. W tym przypadku, również PO wsypało się na kłamstwie, bo Budka powiedział o jednomyślnym wyborze Trzaskowskiego. Kłamcy, szubrawcy, szachraje - jak zawsze PO.
ZYDOWSKA KRETYNIZACJA POLSKI2020.05.15 21:08
To tyle zbokow na niego glosuje
anonim2020.05.16 18:25
Chyba w wychodku ?
katolicka kretynizacja polski2020.05.15 19:08
ale popłoch w szeregach PiSdzielców! w ciągu paru godzin wypowiedziała się prawie cała wierchuszka kaczego szamba.
ZYDOWSKA KRETYNIZACJA POLSKI2020.05.15 21:07
SZAMBO ZYDZIE TO ZROBIL CZASKOWSKI Z WARSZAWY.
nowaczek-robaczek wierny czytelnik Frondy!2020.05.15 19:07
Pierwszy "film" już po 15 minutach stał się ziewaniem. Tłusty Siekielski to Michael Moore - za głupi. Drugi "film" już teraz został zyebany przez krytyków jak bura suka. Weź Viagrę nowaczek-robaczek i się poonanizuj. Przynajmniej będziesz miał 15 sekund "przyjemności".
Piotr Nowak2020.05.15 20:59
Czyli podoba ci się że księża ruchają male dzieci? Widziałem że jesteś przyglupem, ale że aż tak zrytym to nie wiedziałem. I co mają krytycy do filmu dokumentalnego? Takie rzeczy to tylko twój chory umysł ogarnia. Idź lepiej coś powklejać pod cudzymi nickami. To ci wychodzi najlepiej. :)
Piotr Nowak2020.05.15 18:52
A jutro premiera filmu "Zabawa w chowanego" drugiej części dokumentu o pedofilii w polskim kościele.
ZERRO2020.05.15 19:37
Ten film to prowokacja Bolszewików.
anonim2020.05.15 19:52
Nowak masoni zorganizują ci lepszy świat... jeszcze zapłaczesz.
Zygmunt III2020.05.15 20:12
Nie odwołuj się do jego rozumu. To lewacki kretyn.
KOZA RABIEGO2020.05.15 21:05
ZYDZIE SKUP SIE NA PROBLEMACH SYNAGOGI.