Jan Bodakowski: Według chińskiej opozycji w USA ma miejsce komunistyczna rewolucja - zdjęcie
06.06.20, 21:13Fot. screenschot: Youtube - Gazeta.pl

Jan Bodakowski: Według chińskiej opozycji w USA ma miejsce komunistyczna rewolucja

33

Jedną z najbardziej zwalczanych form opozycji wobec komunistycznej dyktatury w Chinach jest ruch religii Falun Gong. W Chinach działacze tego ruchu są brutalnie likwidowani przez komunistyczne władze, co ruch nagłaśnia na całym świecie. W 35 krajach na świecie Falun Gong swoje działania medialne realizuje pod marką „The Epoch Times”. W niemieckim wydaniu tego portalu ukazał się artykuł „Miasta płoną, ale nikt nie odważy się nazwać tego powstaniem komunistycznym” autorstwa Trevora Loudona.

Według portalu chińskiej opozycji „jesteśmy świadkami ogólnokrajowego powstania, które jest owocem dziesięcioleci prac skrajnej lewicy w USA. W ciągu kilku godzin bojowe komórki Antify zmobilizowały się w całym kraju, aby pomóc uczestnikom zamieszek z Black Lives Matter”. W ramach komunistycznej rewolucji terroryści spod znaku Antify kierujący kolorowymi kryminalistami podpalali samochodu i domy, okradali sklepy.

Z artykułu na portalu chińskiej opozycji można się dowiedzieć, że w rejonie Minneapolis liczącym ponad 3,5 milionów mieszkańców „600-osobowa grupa największej marksistowskiej organizacji w Stanach Zjednoczonych, Democratic Socialists of America (DSA) »aktywnie wspierali wichrzycieli i uczestniczyli w protestach«".

Marksistowska DSA i inne lewicowe organizacje stworzyły koalicje, która działa na forum politycznym i w bezpośredniej walce pod szyldem ''antyfaszyzmu''.

27 maja komórka DSA z rejonu Minneapolis-Saint Paul (obszaru metropolitalnego zwanego Twin Cities) „wezwała towarzyszy w mediach społecznościowych do pojawienia się na tym samym skrzyżowaniu, na którym później wieczorem spłonął salon samochodowy”. DSA w zaproszeniu na rozruchy uzupełniła „listą materiałów pomocniczych”. „Załączona lista zawierała artykuły medyczne wraz z »sklejką na tarcze ochronne«, »wszystko inne przydatne do ochrony przed funkcjonariuszami policji«, »rakiety tenisowe« i »kije hokejowe«. Poproszono także o prywatne samochody” by można było czerwonych bojówkarzy ewakuować z rejonu walk.

DSA zaapelowała też o wpłaty „na Fundusz Solidarności Twin City DSA, ponieważ towarzysze będą potrzebować pomocy w nadchodzących dniach i tygodniach! Oznacza to kaucję i opłaty adwokackie”. Dla DSA obecne zamieszki to „masowe powstanie klasy robotniczej”.

28 maja Narodowy Komitet Polityczny DSA wydał oświadczenie z poparciem dla kryminalistów biorących udział w zamieszkach. Marksiści z USA stwierdzili w nim, że „rasistowska przemoc policyjna nie jest produktem ubocznym systemu kapitalistycznego, ale elementem niezbędnym do utrzymania kapitalizmu”.

W zamieszki zaangażowane jest DSA również w Seattle. „Biura DSA w Memphis i Los Angeles były gospodarzem wydarzeń i zebrały fundusze na ''George Floyd Uprisings Nationwide''”.

Jak informuje portal chińskiej opozycji, w obecną komunistyczną rewolucję w USA zaangażowana jest też stalinowsko-trockistowska Workers World Party (WWP), „która wspiera Koreę Północną, Rosję, Chiny, Kubę i Iran i jest reprezentowana w około 15 miastach w całej Ameryce”. W swoich odezwach WWP gloryfikuje przemoc i terror.

Obecną rewolucję komunistyczną w USA wspiera też Revolutionary Communist Party, która wzywa, by celem rewolucji było ustanowienie Nowej Republiki Socjalistycznej w Ameryce Północnej”. Organizacja ta to marksistowsko-leninowska pro chińska, pro irańska, pro północnokoreańska, pro kubańska, pro wenezuelska i pro rosyjska partia, króra „ma sekcje w około 30 stanach”. Jej zdaniem „policja zawsze będzie odgrywać rolę szturmowca białej supremacji i kapitalizmu”.

Niestety światowe i amerykańskie media ukrywają zaangażowanie komunistów w obecną rewolucję. „DSA ma obecnie 66 000 członków w prawie wszystkich stanach. Inne grupy komunistyczne, takie jak Partia Komunistyczna USA, Droga Wyzwolenia, Alternatywa Socjalistyczna, Światowa Partia Robotnicza, Partia Socjalizmu i Wyzwolenia, Partia Jedności Socjalistycznej i Rewolucyjna Partia Komunistyczna oraz ich sojusznicy w Black Lives Matter i Antifie mogą zmobilizować dziesiątki tysięcy bojowników w krótkim czasie. Podczas zamieszek w Ferguson w 2014 roku” lewica przywiozła „prawie 10 000 aktywistów”.

Warto pamiętać, że „wszystkie główne miejskie niepokoje rasowe w latach sześćdziesiątych (Newark, Detroit, Chicago, Watts i wiele innych) i każde kolejne zostały rozniecone przez siły komunistyczne. Amerykańska lewica ma teraz moc wywoływania niepokojów rasowych w prawie każdym większym mieście w USA”.

Do artykułu redakcja portalu chińskiej opozycji dodała informacje, że aktywiście wielu grup ukrywających się pod logiem antyfaszyzmu, feminizmu, ruchu czarnych, połączeni są wyznawaniem komunistycznych idei. Zdaniem chińskiej opozycji „Antifa” „składa się z ludzi z różnych środowisk komunistycznych, takich jak anarchiści, socjaliści, liberałowie, socjaldemokraci i tym podobne”. Grupa „Opór wobec faszyzmu” „jest w rzeczywistości radykalną lewicową grupą założoną przez Prezydenta Rewolucyjnej Partii Komunistycznej Stanów Zjednoczonych. Stał za wieloma głównymi protestami mającymi na celu obalenie wyniku wyborów prezydenckich w 2016 r. Pod pozorem wolności słowa grupy te niestrudzenie pracują, aby wywołać wszelkiego rodzaju konflikty w społeczeństwie zachodnim”.

Jak przypomina chińska opozycja „aby zrozumieć prawdziwy cel amerykańskich komunistów, wystarczy spojrzeć na politykę Partii Komunistycznej USA wobec jej członków, sformułowaną w raporcie kongresowym z 1956 r, który głosi, że ''członkowie i organizacje frontowe muszą stale zawstydzać, dyskredytować i pomniejszać naszych krytyków [...] Jeśli przeciwnicy naszej sprawy staną się zbyt irytujący, zostaną uznani za faszystów, nazistów lub antysemitów. [...] Ciągle kojarzyć tych, którzy sprzeciwiają się nam, z nazwiskami, które już mają złą reputację. Po wystarczającym powtórzeniu w miejscach publicznych połączenie to stanie się „faktem””.

Jan Bodakowski

Komentarze (33):

Glaudiusman2020.06.8 0:08
To jest rewolucja nie tyle komunistyczna, choć w pewnym sensie też. Ale to jest przede wszystkim rewolta sterowana i opłacana przez miliarderów - masonów, którym śni się w chorych głowach, że są półbogami i mogą realizować swój obłąkańczy program depopulacji ludności i niszczenia cywilizacji europejskiej - chrześcijańskiej. Oni chcą zniszczyć cały porządek światowy poprzez plugawe rewolty, pandemie i szczepienia, wspomagane przez technologię zniewolenia 5G i czipowanie wystraszonej pandemią ludności.
fizdaj tadeusz2020.06.7 16:26
czy cos panstwu mowi nazwa stolec.jakies skojarzenia? prowadze badania slowoznawcze dziekuje za kazda wypowiedz
Mirek2020.06.7 11:14
Tam gdzie rządzi lewactwo , komuna , pedały, zboczeńcy i totalna opozycja tam jest brud , smród i nędza . Tak było przez 7 lat rządów niemieckiego knechta Ryżego i tak będzie w Ameryce gdy tylko czerwoni dojdą do głosu . Dlatego uważam że nie będzie porządku dopóki się z czerwoną zarazą nie skończy .
edi2020.06.7 11:09
TO BOLSZEWIA MY ICH ZNAMY WREDNYCH KOMUNISTÓW, ZNIEWALALI POLSKĘ PRZEZ 60 LAT !! - BOŻE CHROŃ AMERYKĘ !! NIGDY WIĘCEJ ROSYJSKIEJ STREFY WPŁYWU W POLSCE I NA ŚWIECIE !!! - Porównanie USA do Rosji - jest z gruntu fałszywe - USA od początku swego istnienia jest krajem demokratycznym gdzie człowiek jest podmiotem - co widać na poziomie życia przeciętnego Amerykanina USA nigdy nie dopuściły się LUDOBÓJSTWA I NIE OKUPOWAŁY INNE PAŃSTWA W TAKI SPOSÓB JAK ROSJA - ROSJA - TO MENTALNOŚĆ NAJEŹDŹCY GRABIEŻCY, ZNIEWALANIE i MORDOWANIE to dla nich NORMA ( 6 mln. ludzi zagłodzonych na śmierć, LUDOBÓJSTWO W KATYNIU, MORDY I GWAŁTY W REWOLUCJI BOLSZEWICKIEJ,i II WŚ. Co do własnych obywateli - przecież mają POTĘŻNY KRAJ A ŻYWNOŚĆ IMPORTUJĄ PATAFIANY NIE POTRAFIĄ ZAPEWNIĆ NORMALNOŚCI W SWOIM KRAJU A ZAWSZE WPIER...JĄ SIĘ DO SĄSIADÓW BYLE KRAŚĆ !! - to szatańska mentalność !!
Arturo2020.06.7 10:42
a kto to był Obama, Clinton itd demokraci z żydostwem sterują całą rozróba
Grizzly2020.06.7 10:18
Komuniści są bezpieczni ... tylko martwi!
klara2020.06.7 10:36
martwy pislamista to dobry pislamista!
Reytan2020.06.7 20:14
Klara to prowok z Mossadu.
Styki2020.06.7 9:55
Pamietajcie! F A T I M A! Rosja rozszerzy swoje bledne nauki po calym swiecie.
ceramik2020.06.7 9:25
Czyli Stany zaatakowane od środka. Tak, jak Polska, pod kierownictwem niemieckim. Rozprawiać się błyskawicznie i bez litości, bo oni jej nie mają dla ludzi.
Reytan2020.06.7 20:15
Dlaczego niemieckim,ty prowoku ?
Baruch Roman2020.06.7 1:51
Kiedy lewak bawi się zapałkami, może się sam podpalić https://www.infowars.com/watch-blm-rioter-sets-himself-on-fire-while-trying-to-light-historic-building-ablaze/ a jeśli bierze się za ciężarówki, może zostać powłóczony https://breakthematrix.com/protestor-caught-under-18-wheeler-and-dragged-away-under-wheel-as-truck-escapes-crowd-at-high-speed/
John2020.06.7 1:36
USA jest rozpracowywana, albo przez Niemcy albo Rosję, celem obalenia Trumpa i wprowadzeniu władzy przychylnej niemiecko-rosyjskim skorumpowanym lewakom.. https://www.youtube.com/watch?v=lWIpFvGrNak
Reytan2020.06.7 20:17
Czy ty jestes glupi. Mowa jest przeciez wyraznie o Chinach I Rosji.
John2020.06.8 1:01
Włącz myślenie.
Klapaucjusz2020.06.7 0:26
Od kiedy chińska opozycja jest dobrym źródłem wiedzy o świecie?
Reytan2020.06.7 20:18
Ty swinio czerwona,udowodnila to swoja krwia meczenska.
Tom.2020.06.7 0:11
Trzeba nie mieć serca by za młodu nie być socjalistą, trzeba nie mieć rozumu żeby na starość nim pozostać. (Podobno Winston Churchil).
Hanna2020.06.6 23:07
Ciekawe, że często lewicująca młodzież jest z bogatych rodzin, z których kasy korzysta na co dzień. Ciekawe, że kiedy dorosną zaczynają się bogacić i zapominają o biednych.
Znajdz laske juz dzis2020.06.6 22:53
|Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.paniedzis.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Olej2020.06.6 22:23
Wolność demokracji obywatelskiej nie powinna dotyczyć zbrodniczych idei i ideologii niebezpiecznych dla społeczeństw obywatelskich i krajów gdzie demokracja ma swoją tradycję istnienia. Jest sprawą naglącą delegalizacja takich ideologii i organizacji, które są nastawione wrogo do panującego ustroju, mają programy destrukcji i walki, są organizacjami przestępczymi działającymi pod przeróżnymi parawanami, których nazwa nie ma nic wspólnego z istotą tych ugrupowań. Świat musi zadać sobie pytanie czy pozwolić komunistom działać i szkodzić wolności ludzkiej czy też pójść na kompromis ze złem i zapłacić taką cenę jaką świat już zapłacił w czasie II Wojny Światowej.
Olej2020.06.6 22:14
Ma miejsce i jest dokładnie instruowana i intensyfikowana z centrali. Według techniki określonej przez Biuro Polityczne KC RKP(b) iż wszystko co staje na drodze komunistom ma określenie faszyzmu. Tak było przed dojściem Hitlera do władzy i w odniesieniu do ,,jaśniepańskiej, faszystowskiej Polski'' Piłsudskiego. Propaganda na tyle skuteczna, że angielscy dokerzy odmawiali załadunku statków z pomocą dla Polski w 1920 r. Podobnie było w portach niemieckich i francuskich. Amerykę i świat toczy rak komunizmu, podsycany agenturalnie przez centrale komunistyczne krajów, w których ta ideologia miała i ma miejsce. Ponadto w krajach europejskich, na uniwersytetach ten syndrom lewicowy kwitnie i sę pleni w najrozmaitszych odmianach. Ameryka została tym porażona w ośrodkach akademickich, w demokracji i wolności obywatelskiej komuniści czuja się jak ryba w wodzie, są niczym nie skrępowani. I jeżeli siły polityczne USA się nie zreflektują i nie zaczną uświadamiać społeczeństwa czym jest i czym był komunizm, Ameryka pogrąży się w chaosie a za tym nastąpi reakcja na świecie, który runie. Panie prezydencie Trump macie w swoim kraju śmiertelne zagrożeni, które musicie wytępić żelazem i ogniem, póki jeszcze czas. Rzecz dotyczy również Polski, i uświadomienia społeczeństwa przed jakim zagrożenie nasz kraj stoi lub się znajdzie gdy władzę przejmą neokomuniści sprzężeni z sowietkomuną - nomenklaturową. Myśmy tę sowiecką lekcję przeszli i potrzeba utrzymać świadomość i pamięć społeczną tamtych czasów żeby nie trafić ponownie pod sowiecką kuratelę i ustrój komunistyczny w jego jakiejś sowieckiej odmianie ,,wolności'' Środowiska Polonii Amerykańskiej powinny być w tym względzie aktywne i przestrzegać amerykańskie społeczeństwo przed komunizmem i totalitaryzmem jaki ze sobą niesie idea marksistowska.
sct2020.06.6 23:31
Sama prawda!
Rafau Fekalista2020.06.6 21:32
J A -Rafau Fekalista primo voto Trzaskoski- wyjaśnię to Wam jak na spowiedzi w Zakopanem pod Krzyżem na Giewoncie!.. JA...Fekalista von Krakau
abw2020.06.7 16:16
panskie wypowiedzi spotkaly sie z naszym zainteresowaniem
Sylvio2020.06.7 20:45
JA, ja Herr Rafau!..
MT(*)2020.06.6 21:29
Instrukcja komunistycznych rewolucji z licznymi elementami propagandy hitlerowskiej. Typowe dla hord lewacko-tęczowego totalitaryzmu współczesnego. I znowu wolni ludzie wolnego świata będą musieli stoczyć z nimi zapewne krwawą walkę. O ile cywilizowany świat ma się oprzeć nawale kolejnego totalitaryzmu neo-bolszewickiego. Wierzę, że trzeba to zrobić w porę i że USA to uczynią. Wtedy gdzie indziej pójdzie łatwiej.
Reytan2020.06.7 20:12
Jestes idiota konfederackiom,czyli prowokiem,bo faszysci sa prawicowi,ty ruski zboku.
fdf2020.06.6 21:24
U nas może być to samo po ogłoszeniu raportu szaleńca smoleńskiego, jak sam trąbi już po wynalezieniu szczepionki na koronawirusa prawdę ujawni.
anonim2020.06.6 21:39
zażyj se bilobila, debilu
kalikst2020.06.6 22:29
Szaleńcami są marksiści i9 im podobni dewianci. Przed nimi społeczeństwa muszą obronić swoją wolność.
bbb2020.06.7 9:20
Czubie "fdf" -sam jesteś szaleńcem ze zrytym beretem.
Reytan2020.06.7 20:11
Podlosc,zbrodnia I komunizm to sa synonimy.