Jakubiak: PO to partia faszystowska - zdjęcie
21.10.21, 12:25Fot. Screenshot You Tube RMF

Jakubiak: PO to partia faszystowska

205

„Możemy śmiało mówić o faszyzmie w kontekście PO” – uważa były poseł Kukiz ’15 Marek Jakubiak. I podkreśla: „Platforma Obywatelska ma wszystkie znamiona faszyzmu”.

„Faszyzm to jest ideologia, która na przykład walczy w ogóle z religią, ponieważ wierzyć należy w wodza. Sama ta wiedza o faszyzmie powinna dać do myślenia ludziom inteligentnym, że polscy patrioci krzyczą: „Bóg, Honor i Ojczyzna”, co absolutnie zaprzecza faszyzmowi. Stąd moja teza, że ci, którzy krzyczą: „łapać faszystę!”, sami są faszystami. Oni nie wierzą w Boga, niszczą kościoły, chcą opiłować katolików itd., a to jest jedna z głównych cech faszyzmu. Możemy śmiało mówić o faszyzmie w kontekście PO” – stwierdził Jakubiak w rozmowie z portalem wpolityce.pl. 

„Ależ oczywiście, Platforma Obywatelska ma wszystkie znamiona faszyzmu. Po pierwsze, walczy z Kościołem i wiara, chce poprzez sprzedanie majątku państwa polskiego w obce ręce scentralizować ten majątek w jednych rękach, najczęściej sąsiada niemieckiego. Gloryfikują też jednego wodza, którym jest Tusk. Oni się do tego nie chcą przyznać, natomiast fakty mówią same za siebie” – przekonuje Marek Jakubiak.

 

ren/wpolityce.pl

Komentarze (205):

Anonim2021.10.24 8:52
Skąd w pisie tyle debili? Niektórzy się mienią tytułami naukowymi ! Żenada !
Anonim2021.10.23 23:59
Najśmieszniejsze jest to, że na czele najbardziej homofobicznej partii w Polsce stoi pederasta.😀😀😀
BieS2021.10.24 22:52
Tusk pederastą? Tego jeszcze nie grali!
Pfft2021.10.23 20:38
Wspaniałe. Facet, który wszedł do świadomości publicznej swoimi chamskimi, homofobicznymi wypowiedziami - zarzuca PO bycie partią faszystowską. xP
Oskar2021.10.23 17:54
Nazwisko jakie pada w sprawie wspólnego agenta NRD-owskiej STASI i PRL-owskiej SB, to nazwisko premiera Donalda Tuska. Choć nikt nie jest w stanie przedstawić dowodów na piśmie, to jednak informację tę potwierdza każdy były funkcjonariusz zarówno STASI jak i SB poproszony o komentarz. Cała sprawa ma związek z ukazaniem się w Niemczech książki Ralfa Georga Reutha i Günthera Lachmanna „Pierwsze życie Angeli M.” poświęconej działalności w NRD obecnej kanclerz Angeli Merkel.Twierdzą w niej, że w 1981 była szefem wydziału agitacji i propagandy FDJ ( Wolna Młodzież Niemiecka – komunistyczna organizacja młodzieżowa Socjalistycznej Partii Jedności Niemiec w NRD ) oraz członkiem władz komisji zakładowej Akademii Nauk w NRD.Wolfgang Schnur oraz Lothar de Maizière – polityczni protektorzy młodej Angeli Merkel, pod których skrzydłami rozpoczynała polityczną karierę, okazali się agentami STASI. Obaj na terenie byłej NRD tworzyli oddziały zachodnioniemieckiej partii CDU, z której wywodzi się … Angela Merkel.Jeżeli Donald Tusk był agentem STASI i SB o pseudonimie „Oscar”, który aktywnie działał w gdańskiej „Solidarności”, to ewentualne zamierzchłe powiązania ze STASI mogą rzucać zupełnie nowe światło na wzajemnie wsparcie i zażyłe stosunki w polityce międzynarodowej Donalda Tuska i Angeli Merkel.Przede wszystkim Donald Tusk został powołany „przez Angelę Merkel”, bo chyba nikt nie ma, co do tego żadnych wątpliwości, na rzewodniczącego Rady Europejskiej i czmychnął na sowicie opłacaną synekurę do Brukseli. I smoleńskie demony zostawił w kraju. Tylko, że od tych upiorów nie da się uciec. Wystarczy przeczytać relację Małgorzaty Wassermann zapisaną w książce „Zamach na prawdę” na temat kilku spotkań i rozmów rodzin smoleńskich z Tuskiem po 10 kwietnia 2010 roku. Przed naszymi oczami roztacza się obraz stronniczości, a właściwie służalczości, wobec Rosjan i himalaje kłamstwa suflowane cały czas Polakom pod cyniczna przykrywką zwykłej ludzkiej bezradności i zagubienia, która politykowi na tym stanowisku przecież nigdy nie przystoi. Dzisiaj natomiast widać, że już 10 kwietnia 2010 roku Donald Tusk prowadził rozgrywkę o przyszłe europejskie apanaże, żeby Putin i Merkel mogli powiedzieć: “Oto nasz człowiek w Brukseli”.
Oskar2021.10.23 17:44
Dlaczego politycy Platformy są tak bardzo ulegli wobec Berlina? Decyzje o fundamentalnym dla Polski i Polaków znaczeniu w ostatnich latach bardzo często zapadały nie w Warszawie, lecz w Berlinie. To w stolicy Niemiec wytyczano kierunki polityki zagraniczną naszego kraju. To w Berlinie podejmowane były decyzje w sprawie baz NATO czy obozów dla islamskich imigrantów na terytorium Polski. Dlaczego politycy Platformy zrezygnowali z prowadzenia suwerennej polityki? Czy zrobili to za obietnice otrzymania unijnych synekur?Przykro mi o tym pisać, ale odnoszę wrażenie, że politycy rządowi z Platformy Obywatelskiej postępują tak, jakby Polska nie była własnością Polaków, których (przynajmniej w teorii) mają na arenie międzynarodowej reprezentować. Ich zachowanie może sugerować, że reprezentują interesy kogoś zupełnie innego. Kogoś, kto traktuje Polskę w kategoriach gospodarczo-politycznej kolonii, kto czerpie z naszego kraju gigantyczne zyski, drenując bezpowrotnie kapitał i sporą część owoców wzrostu gospodarczego…Niemiecka elita polityczna, w ramach dbania o interesy własnego kraju, wynajduje w krajach ościennych polityków słabszych, uległych i zakompleksionych, których może „urobić” według własnego wzorca. Tak było z Donaldem Tuskiem. Niemcy przez kilka lat hodowali go poprzez wręczane mu medale, honory, wyróżnienia i poklepywanie po plecach. Kiedy już go odpowiednio urobili (uprzednio wykorzystawszy do działań na rzecz niemieckiej racji stanu na linii bilateralnej Polska – Niemcy), to wstawili na eksponowane europejskie stanowisko, mimo braku znajomości angielskiego czy francuskiego. Ważne jednak, że znał niemiecki, dzięki czemu mógł przyjmować bezpośrednie instrukcje płynące z Berlina. Cała akcja z „europejską prezydencją” Tuska polegała na spacyfikowaniu (przejęciu w kontrolę) przez Niemcy (za pośrednictwem polityka z kraju „nowej Unii”) europejskiego stanowiska, które mogłoby coś znaczyć,gdyby piastował je przebojowy polityk o wyraźnych poglądach. W przypadku jednak obsadzenia go przez totalną miernotę, w dodatku całkowicie uległą i podporządkowaną płynącym instrukcjom, nie znaczy nic. Tylko pobieżny rzut oka na karierę polityczną Donalda Tuska każe powątpiewać w jego czyste, zgodne z polską racją stanu, intencje. Przykłady, takiego stanu rzeczy, są znane wszem i wobec: „nocna zmiana” rządu Olszewskiego, powołanie do życia Platformy Obywatelskiej, która, co dzisiaj widać jak na dłoni, z zimną krwią dokonuje demontażu Państwa Polskiego, wasalne stosunki z Angelą M. – kuriozalne ordery i europejskie apanaże, stocznie, Nord Stream, Smoleńsk i cały kontekst związany z zamachem i strach, wielki strach przed pułkownikiem Putinem.
pracownik ratusza warszawskiego2021.10.23 17:31
typowo faszystowska!
Anonim2021.10.23 17:24
Jakubiak, co ty pier...isz ! Walnij się w ten załupieżony łeb.
Filip2021.10.23 13:23
Marine Le Pen wzięła pożyczkę w rosyjskim banku w wysokości kilkunastu milionów dolarów. Następnie bank ten został zlikwidowany, żeby nie musiała zwrócić tej pożyczki. To była dotacja od Władimira Putina. Victor Orban i Matteo Salvini to są również wielbiciele Władimira Putina. Oni wszyscy są sojusznikami Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS-u realizuje strategiczne cele Władimira Putina polegające na rozbijaniu Unii Europejskiej. Potem Polska będzie zależna gospodarczo i politycznie od Rosji. Czyli nazywanie PiS-u nową "Targowicą" ma swoje logiczne uzasadnienie. Tylko ciemny lud wszystko kupi i zagłosuje na PiS!
Wanda2021.10.23 21:36
Putin to nasz czlowiek w Moskwie mawial Herr Tusk, ktory wszystkich bosow miluje nad nienormalny i brudny kraj Polske.
BieS2021.10.24 23:09
Dużo tego "ciemnego luda" ma ten PiS, Przestępcza Organizacja nie jest w stanie pokonać takich rzesz ludzi, którzy bronią Polski przed stronnikami Niemiec a w sprawie wielbicieli Putina to się zwróć do niejakiego Tuska, który uprawiał całuśne misie z "naszym człowiekiem w Moskwie" za co później odwdzięczył się Putin mianując go "naszym człowiekiem w Warszawie".
Portofino2021.10.23 11:49
Marek Sawicki z PSL jest gotów dążyć do koalicji z PiS, pod warunkiem wyrzucenia z rządu Zbigniewa Ziobro. Proszę, jak niewiele człowiekowi potrzeba by dodusić Polskę własnymi rękami.
Anonim2021.10.22 22:23
Nowy zdecydowany lider w wyścigu o tytuł PiSdzielskiego Idioty Miesiąca.😀😀😀
Anonim2021.10.22 21:43
PO to partia bezpostaciowa jak marmelada, nudna i apatyczna. Cech faszyzmu w niej nie widać, jeżeli prześledzimy historię partii faszystowskich z ich "złotego", okresu zobaczymy co innego. Nie słuchajcie przygłupich propagandystów.
Grizzly2021.10.23 9:59
... wzbudzają nienawiść do przeciwników politycznych, POsługuje się językiem POgardy, POniża przeciwników - na tym tle doszło do zabójstw politycznych - PO to partia faszystowska a jej przywódca to hitlerek z jęzorem i gestami fuhrera! POsiada wszelkie cechy faszystowskie, zdelegalizować ją zanim krew się poleje!
BieS2021.10.24 23:14
No i ten "hitlerek" ma się za Niemca a tylko stamtąd przyszli do nas faszyści, raz i wystarczy.
ryszard2021.10.22 21:40
Tak w świecie od ok. dwóch dziesięcioleci mamy do czynienia z realnym powszechnym umacnianiu kolejnej historycznej wersji faszyzmu - to Faszyzm Finansowy. Finansowy bo używa narzędzi finansowych jako środków przymusu w narzucaniu "jedynie słusznej" ideologii (vide np. UE). Wąska grupa jego przywódców, pieniądzem zdobyła unikalny przywilej zamiany pieniądza na władzę i odwrotnie (stąd dążenie do opanowanie sądów bo władza sadownicza to jedyna najskuteczniejsza część władzy). W tej grze o świat, poza wąską grupą przywódczą potrzebni są jeszcze najemnicy do trzymania bata.
Co za trep !2021.10.22 19:20
A kto finansuje faszystów z ONR i Bąkiewicza, kto zakłożył POLSKI Obóz Koncentracyjny na granicy i morduje "obcych", kto pluje na Żydów i LGBT, kto upolitycznia TK ? Tusk, czy Kaczyński ?
trep2021.10.22 20:38
Ty finasujesz bolszewiku .
Anonim2021.10.22 19:19
Samo sedno,brawo p Marku.
DONALD2021.10.22 16:03
Korona wirus, wirus korona cała PO wirusem nienawiści zarażona. Współczesna targowica.
Aleś ty Jakubiak g...2021.10.22 14:57
A kto się spotyka z Marine Le Pen, PO a może jednak PIS?
Krakus2021.10.22 15:44
Le Pen, Salvini, Orban... czyli najlepsi akolici Putina.
ojro rządzi2021.10.22 19:05
tylko akurat liczy się to kto ciągnie rurę NS2 Putinowi i z kim Tusek leci w misia.
BieS2021.10.24 23:26
Krakus nie zajmuj się tym tylko dlatego, że taki przekaz idzie z Przestępczej Organizacji, ty sam tego nie ogarniesz, ty nawet nie wiesz co dobre dla ciebie bo ci już wdrukowali w mózgownicę takie bzdety i tylko kłapiesz.
OtoOn2021.10.22 13:27
Ależ głupi ten Jakubiak (parafraza słów Obeliksa). Przecież PiS to właśnie faszyzm w czystej formie
Anonim2021.10.22 12:03
NSDA-PO z kanclerzem Tuskiem.
A PIS TO SOCJALISCI2021.10.22 9:53
i będą wisieć zamiast liści. OJCZYZNE WOLNĄ RACZ NAM ODDAĆ PANIE!! Od tych pisowskich sowietów, agnetów zagranicznych!!
a Ala ma kota2021.10.22 10:21
gdybyś wiedział że Piłsudski był socjalistą, to byś takich komplementów pisowi nie sadził
Adrian2021.10.22 13:05
Pewnie, i wszyscy patrioci byli socjalistami i komunistami jak PIS. Każdy polski bohater był socjalistą... lol co za tok myślenia. To że się za młodu nazwał sojcalistą to nie znaczy że nim był całe życie. Taka moda była w czasach jego dzieciństwa. Zwał to dziecinnym wybrykiem. Nasz rząd też jest takim dziecinnym wybrykiem
trzymaj Radka w pisie2021.10.22 19:13
wyjątkowo się zgodzę, że Sikorski to twój kolejny brykający bohater ogierze
bart2021.10.23 1:36
Przynajmniej do czterdziestego trzeciego roku życia był działaczem PPS pełniąc funkcję kierownicze. I gdzie tu jego niby "dziecinada"? Dopiero Związek Walki Czynnej był kresem jego działalności socjalistycznej.
f232021.10.22 7:42
Pan Jakubiak zdaje się być podstawionym przez...... każdy sobie dopowie, co tylko chce.
B522021.10.22 9:35
ale pytanie jest jedno czy zagłosujesz za powrotem postkomuny do koryta
harry2021.10.22 5:17
Partia Jakubiaka połączy się z formacją Republikańską Bielana"...powstanie Polska Zjednoczona Partia Republikańska...PZPR...kurna...przecież oni już rządzili..
Anonim2021.10.22 5:46
Do kanapy trzeba będzie ze 3 krzesła dostawić
B522021.10.22 9:44
to co jak rządzili to czy wypijali krew powoli jak postkomuna czy nie
PRAWDA2021.10.22 1:34
PO-Tuska sa tak samo --Jak zdrajcy Polski w 1794 roku gdzie ====Posłowie Zdrajcy podpisali Rozbiór Polski w 1794 roku pod Poznaniem
Anonim2021.10.22 7:58
Nie znasz historii to się nie wypowiadaj, w targowicy to kler zdradził Polskę.
JM2021.10.22 9:38
Kler nie kler, to nieważne anonimie. To byli zdrajcy! Podobnie jest i dzisiaj. Uszczypliwość nieudana bo nikt nie neguje tego. Zdrajców powinno się wieszać bez względu na to kim są!!! Czy anonim to rozumie!? Po co więc taka idiotyczna wypowiedź!?
BieS2021.10.24 23:32
A to miejsce jest teraz matecznikiem PO.
marszalek2021.10.22 1:06
No to idzmy dalej - co sie stalo z faszystami w Norymberdze ? Az sie prosi, aby to powtorzyc.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:21
Jskubiak to twarz porzadnego czlowieka.
Oficiall JPII pedophille Psyho Hooligans 😍2021.10.21 22:24
PO to jest partia faszystowska!!! Powtarzajcie to wszystkim! Dziadek Tusa miał powiązania z Hitlerem i Mussolinim. Niech każdy wie! Każdy proboszcz powinien to z ambony wiernym ogłosić! OGŁOSIĆ PRAWDĘ!!!
JM2021.10.22 9:40
Co czerwone łapy, może to nie prawda? Prawda w oczy kole!?
Nasi parlamentarzyści........2021.10.21 20:24
Senator : Tadeusz W. Kopeć - Unia Pracy > Unia Wolności > Platforma Obywatelska > Polska Razem > Porozumienia Jarosława Gowina > OdNowa RP > Republikanie Adama Bielana. I to nie jest jego ostatnie słowo.
Anonim2021.10.21 20:27
Jak widać po partiach, które "odwiedził" jest to człowiek mniejszą przykładający wagę do ideologii, idzie po prostu tam gdzie lepiej płacą.
jle_ffm2021.10.21 21:28
I teraz jest jasne dlaczego ten pan z wąsami ze zdjęcia tak ubliża PO? Bo spieszno mu to Bielana a tym samym i do władzy, czyli do koryta.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 23:45
PO to partia faszystowska.
Anonim2021.10.21 20:20
Jakubiak stał się wazeliniarzem nie do zniesienia !!!! WSTYD, dajcie mu jakieś koryto!!!!!
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 23:45
PO to partia faszystowska.
Piotr nie opoka2021.10.21 19:34
Jakubiak liczy jak Kukiz na łaskawe wejrzenie prezesa. Do tego jest nawet w stanie zjeść gówno spod siebie ;-)
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 23:46
PO to partia faszystowska.
Arno2021.10.22 4:13
No proszę jak się rozjazgotała V kolumna sowiecka.
kujawianka2021.10.21 19:19
TO PARTIA HITLERA! NAPADŁ NA POLSKĘ,BO TU NAJWIĘCEJ ŻYDÓW MIESZKAŁO! ALE ZABIŁ WIĘCEJ POLAKÓW,BO ICH TEŻ NIENAWIDZIŁ!
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 19:06
PO to partia faszystowska. Prosze to w kolko powtarzac. PO to partia faszystowska.
Łupież półboga z żoliborza2021.10.21 19:20
tak ,a NSDAP to chadecja
Anonim2021.10.21 23:42
Wszystko się zgadza, bo PO należy w parlamencie UE do bloku chadeckiego. cokolwiek to by dziś znaczyło.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 23:47
PO to partia faszystowska.
BieS2021.10.24 23:42
Przetłumacz to sobie bo to "S" oznacza socjalistyczna czyli też lewica jak komuniści. Nazizm niemiecki i komunizm pili z jednego źródła.
tu-du2021.10.21 18:42
Ja bym jeszcze dodał, że PO, to zgraja posłów-nierobów, darmozjadów, aferzystów, bez żadnego programu, biorąca ciężkie pieniądze, za nieustanne szkalowanie Polski w UE i na forach międzynarodowych, a także - JAKO V KOLUMNA W KRAJU I W UE ? Partia ta, dawno powinna być Z D E L E G A L I Z O W A N A !!!
gumowa kaczka2021.10.21 18:41
1.Powoływanie się na Boga świętym nie czyni ,panie hrabio co na pasach mieli wypisane FASZYSTOWSCY żołnierze niemieccy w czasie wojny ? 2.jeden wódz to raczej w PIS 3.Majątek w jednych rękach -ORLEN
Obserwator2021.10.21 19:02
A drugi wódz, parobek Merkel folksdojcz Tusku - który przyjechał wzniecić rokosz i robi spędy z wulgarnymi "Julkami" z Lempart na czele i komuchem "demokratą" Millerem, to ci się podoba - "gumowa głowo" ?!
gumowa kaczka2021.10.21 19:19
lepiej posprzątaj po spędzie intelektualistów 11.11 ,najedzie się tego z interioru i znów mieszkanie podpalą albo rozczytają Empik
Obserwator2021.10.21 20:00
Jak zwykle, piękne lewackie porównanie; intelektualistów do... wulgarnej hołoty z udziałem komucha Millera "demokraty" i przeklinającego "grzyba" Frasyniuka ! Takiej chciałbyś władzy - "gumowa głowo" ??
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 19:08
PO to partia faszystowska.
Laki2021.10.21 18:09
Jakubiak jak bolszewicki PiS upaństwowi twoje interesy to zmienisz zdanie.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 19:08
PO to partia faszystowska.
Obserwator2021.10.21 19:17
Widzę, że "szkatułka z Chińskiej Laki" ukochała aferzystów z PO i musiała "dać" swój lewacki głos ! Ha! ha! ha!
Eustachy2021.10.21 17:47
Brawo Jakubiak !
Foster2021.10.21 17:19
Bardzo się stara. Może liczy na to, że wpiszą go na listę PIS ?
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 19:09
PO to partia faszystowska.
Klapaucjusz2021.10.21 17:09
Panie Jakubiak, kotkowi w głowie się kręci od tego odwracania ogonem. I przypominam panu, że Pan Prezes lubi koty więc takie zabawy źle moga się dla pana skończyć.
Anonim2021.10.21 17:18
😁😁😁oczywiście że niema racji przecież obydwoje wiemy że to bolszewicy
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 19:10
PO to partia faszystowska.
Obserwator2021.10.21 19:38
I tu masz rację ! Bo po faszystach dążoncych ponownie do władzy, aby okradać Polskę, wszystkiego złego, MOZNA SIĘ SPODZIEWAĆ ?! Oj tak, pamiętamy Cybę ?
POLSKIE PRAWDZIWE PO nie RUSKO-NIEMIECKIE2021.10.21 17:01
"KOMUNISTYCZNO-FASZYSTOWSKA. MAM w oczach "PAKT HITLER - STALIN", zwany dla niepoznaki "PAKT RIBBENTROP - MOŁOTOW". Ale mam także przed oczyma WSPÓLNĄ DEFILADĘ ZWYCIĘZCÓW POLSKI, KOMUNISTÓW i FASZYSTÓW w Brześciu, gdzie na podium stali RAMIĘ w RAMIĘ (jak mawiała taka jedna z PO w trakcie mordu SMOLEŃSKIEGO), a wiec RAMIE w RAMIĘ KOMUNISCI i FASZYSCI HITLEROWCY a maszerowali przed nimi RAMIĘ w RAMIĘ BOLSZEWICKIE SOŁDATY, NKWD i SMIERSZ, oraz HITLEROWSKI NIEMIECKI WERMACHT, SS i GESTAPO.
Anonim2021.10.21 17:00
Stara metoda faszystów i komunistów. Przypisać wrogowi własne cechy.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 19:07
PO to partia faszystowska.
Mała162021.10.21 15:46
Bardzo dobrze mówi. Tylko trzeba to powtarzać głośno i wszędzie.
Dam2021.10.21 15:53
Nie bardzo dobrze mówi, tylko w żałosny sposób kłamie. Zarówno faszyzm włoski, jak i hiszpański bardzo dobrze dogadywały się z KK. Zgadnij, kto dał KK ziemię pod Watykan. Ale pewnie jesteś nieuk, więc nie wiesz.
Krakus2021.10.21 15:53
No nie, Mała16? Powtarzane kłamstwo, jak obrzucanie błotem, zawsze się troszke przyczepi. Tymczasem przeczytaj definicję faszyzmu (może zrozumiesz) i porównaj, do której partii najbardziej pasuje :)
Tylko Polskie Prawdziwe PO nie RUSKO-NIEMIECKIE2021.10.21 17:14
Wcześniejszy faszyzm to mały pikuś. PÓŹNIEJSZY, HITLEROWSKI FASZYZM i STALINOWSKI FASZYZM, to już inne FASZYZMY. Hitlerowski Niemiecki FASZYZM to MILIONY ludzi, w tym MALEŃKICH DZIECIACZKÓW ZAGAZOWANYCH i WYMORDOWANYCH, a STALINOWSKI BOLSZEWICKI FASZYZM to są MILIONY LUDZI ZAMORDOWANYCH GŁODEM na UKRAINIE, to MILIONY WYMORDOWANYCH NASZYCH BRACI ROSJAN na całym terytorium CCCP-u i WYMORDOWANYCH "STRZAŁEM KATYŃSKIM" jeńców wojennych, a potem po wojnie FASZYZM STALINOWSKI wymordował dziesiątki tysięcy POLSKICH PATRIOTÓW rękoma KOMUNISTYCZNYCH FASZYSTÓW zainstalowanych w Polsce, po tym jak przybyli na SOWIECKICH CZOŁGACH (TANKACH), zamieniając swoje chachłackie nazwiska na POLSKOBRZMIĄCE NAZWISKA. Po prostu sa to KOMUNISTYCZNI - FASZYŚCI, NAZISTOWSKA - BOLSZEWIA.
Tylko POPOLSKIE PRAWDZIWE, nie RUSKO-NIEMIECKIE2021.10.21 17:16
Do LEWACTWA. Przecież wiesz NA JAKIEJ LIŚCIE są KOMUCHY, BOLSZEWIA i LEWACTWO. Na liście PO. PASUJE do PO.
Dam2021.10.22 8:29
Mówisz o komuchu Piotrowiczu? Komuchu Kryże? Reżimowym dziecku Ziobro? Kaczyńskim, mówiącym, że "poprzednia próba wprowadzenia państwa dobrobytu się nie udała, ale jemu się uda" (ciekawie o jakiej to próbie mówił)? Jak to było o drzazdze i belce?
BieS2021.10.24 23:56
Ten bełkot nie uratuje Przestępczej Organizacji. To tyle w temacie!
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 19:11
PO to partia faszystowska.
Maria Błaszczyk2021.10.21 15:26
Pamiętacie jeszcz, jak milion dzielnych ludzi siedział całą zimę na Majdanie i starał się zawalczyć o praworządność, społeczną sprawiedliwość i europejską przyszłość Ukrainy? Pamiętacie, jak Kreml wtedy szykował grunt pod inwazję, opowiadając w telewizji o "faszystowskim przewrocie"? Tak przy okazji warto też przypomnieć, że wiele innych elementów też wydaje się obecnie znajomych, jak chociażby przemowa Ławrowa z 14 lutego 2014 roku, gdzie tłumaczył konieczność obrony przed europejskim hedonistycznym "odrzuceniem tradycyjnych wartości", wskazał prawdziwych agresorów: "międzynarodowych lobbystów gejowskich prowadzących żarliwą działalność misyjną" i zupełnie pomijając fakty, takie jak potworna korupcja, wszechwładza oligarchów czy wyborcze manipulacje. W każdym razie, jakby na to nie patrzeć - czystym Iljinem jechał. Kilka dni później snajperzy zaczęli zabijać.
Felek2021.10.21 16:50
To jest ta sama retoryka co u naszych wschodnich sąsiadów. PiS to mentaln y homo-soviecticus. Niestety duża część naszego społeczeństwa myśli podobnie. Dla zdrowo myślącej osoby opluwanie Uni Europejskiej- zachodniego symbolu demokracji i mówienie o nich jak o okupantach oraz kopiowniae wypowiedzi i działań Rosji jest jasnym przekazem kto ma w głowie narodowy socjalizm. Nie dla wyborców PiSu. U nich jest na odwrót wszystko. Oni żyją w innej rzeczywistości i wszytsko jest dla nich zagrożeniem, atakiem i oblężeniem, a tylko oni mają rację.
BieS2021.10.25 0:07
Felek, nie bierz się za to bo nie ogarniasz. Ja wiem że nie żartujesz bo jesteś do cna zmanipulowanym lemingiem a zapewne zbyt młodym aby zrozumieć jak toczy się ten świat. Symbole demokracji są zgoła inne niż obecna unia. To przypomina sowiecki kołchoz ale czy ty pojmujesz co to jest kołchoz?
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 19:13
PO to partia faszystowska i polskie Waffen SS,niestety !
Piotr Nowak2021.10.21 15:18
Komunizm, podobnie jak faszyzm, to systemy polityczne uznane za zbrodnicze i zakazane w świecie ! Natomiast zbrodniarze komunistyczni jeszcze żyją i walczą o dalszy ciąg komunizmu, może w nieco zmienionej nazwie, ale komunizmu ! Są to europosłowie PO i Lewicy, są to lewackie grupy totalnej opozycji w Polsce i są to lewaccy-liberałowie w Europie. Jeszcze raz: Skoro komunizm jest zbrodniczym systemem politycznym, to komuniści są zbrodniarzami !!! Kilku takich zbrodniarzy, byłych członków PZPR, mamy obecnie w europarlamencie (Miller, Cimoszewicz, Buzek, Belka, Liberadzki, Huebner), którzy gloryfikują komunizm, a kłamliwie krytykują rząd Morawieckiego !
Daj ten tekst2021.10.21 15:59
na pasek do wieczornego dziennika TVPiS.
Panie Jakubiak2021.10.21 14:46
Lecz się pan na nogi.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 19:14
PO to partia komunistyczna.
realista2021.10.21 14:40
Oczywiście, a to jest potwierdzeniem tych słów: "W 1922 stwierdził, że katolicyzm stanowi wielką potęgę duchową i moralną, zaś o Nowym Testamencie wypowiedział się: Oto najmądrzejsza książka, jaką znam. Takie postępowanie nie pozostało nie zauważone przez duchowieństwo. Kardynał Achille Ratti przyszły papież powiedział o nim, „Mussolini to wspaniały człowiek”. Po dojściu do władzy Mussolini wprowadził naukę religii do szkół, a w klasach polecił zawiesić krzyże. Nakazał zwrócić skonfiskowane dobra Kościołowi i przyczynił się do uratowania od bankructwa Banko di Roma, któremu Kuria i wielu duchownych powierzyło swoje oszczędności. "
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 19:15
PO to partia faszystowska.
Maciej Piwowar2021.10.21 14:35
CAŁKOWITA ZGODA z Panem Markiem Jakubiakiem.Faszyzm to ODMIANA Lewicowej Ideologi jak: Komunizm ,Socjalizm ,Socjaldemokracja ,Liberalizm Lewicowy.Panie Marku Jakubiak PORA by Pan utworzył Partie Narodowo--Konserwatywno-Republikańską Partie.Pora by Powstała Siła Która w Sejmie będzie Broniła Suwerena--Narodu Polskiego.
wojtyła2021.10.21 17:25
Jakubiak założył taką partię w 2018, nazywa się Federacja dla Rzeczypospolitej. I co? I nic.
Maciej Piwowar2021.10.22 11:32
@wojtyla MYLISZ się .Takowa partia zrzeka ludzi o poglądach zbliżonych do dawnego ,,PAX -Bolesława Piaseckiego".Czyli Tych Narodowców dla których KONFEDERACJA to Zbieranina KORYTA.Federacja to ALTERNATYWA dla Stronnictw,partii Stricte Narodowych,to KONSERWATYŚCI ,REPUBLIKANIE.tzw Chrześcijańsko--Narodowa Demokracja,oraz tzw liberalizm Gospodarczy.
Tłusty Łeb Kempy2021.10.21 14:32
PiS działa przeciw polskiej racji stanu, niszczy sojusze, oddaje kraj pod panowanie wielkoruskuch nacjonalistów, to jest zdrada główna.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 23:49
Po to partia faszystowska.
PRECZ Z V KOLUMNĄ2021.10.21 14:18
PO, to sprzedajne folksdojcze. Ponowne osiągnięcie władzy przez tę bandę zdrajców będzie równe z utratą wolności i tożsamości. Oficjalnie zapanuje dyktat niemiecki.
Glaudiusman2021.10.21 14:15
Oczywiście, obecnie faszyzm święci tryumf prawie wszędzie na świecie, szczególnie dotyczy to zmuszania do brania paskudnych, zanieczyszczonych i niedopracowanych szczepione. Natomiast PO to zbiór prymitywnych oszustów i kanciarzy, klakierów opłacanych przez Niemców, targowiczanie i przedawczyki. Do przegonienia z naszej ojczyzny do Reichu.
Andrzej2021.10.21 14:20
Wyrazy uznania - bardzo dobry wpis. Zwięzły i w treści zasadniczy. Gratulacje
Adeptus2021.10.21 14:25
Treść zwięzła i zasadnicza, tyle, że durna niemożebnie - jeśli chodzi o pierwsze zdanie, bo z drugim i trzecim się zgodzę. adeptusrpg.wordpress.com
Kolekcjoner ołtarzy mobilnych2021.10.21 14:08
Czarnek zapowiedział, że do polskich szkół zostanie wprowadzony nowy przedmiot - historia i teraźniejszość. Już wygumkowali Jacka Kuronia , legendę KOR-u i Solidarności. Na jego miejsce Czerniak wstawi Jarka, który najbardziej znienawidził komunę za to,że służby nie internowały go w czasie stanu wojennego. Jaro spał wtedy do południa pod pierzyną i dopiero po południu dowiedział się,co się stało.A dla komuny Jaro był małą , nic nie znaczącą pchełką...
Adeptus2021.10.21 14:26
Kuronia wygumkowali? Za moich czasów nigdy nie starczało czasu, żeby z programem nauczania historii dojść do czasów powojennych, więc ciężko powiedzieć, czy była o nim choćby wzmianka. adeptusrpg.wordpress.com
Anonim2021.10.21 23:39
A druga strona z legendy KOR wygumkowała Macierewicza, który do KOR przyjmował Michnika. Nie odwrotnie.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 23:50
PO to partia faszystowska.
丂山2021.10.21 14:05
I raz, i dwa, i trzy. Ten sam Jakubiak co świt.
Popiram prezesa, popiram bankstera2021.10.21 14:04
Partia nas wezwała na zwycięski bóóóój i ch ... nad światem tra, la, la...
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 23:52
PO to partia faszystowska.
YORK2021.10.21 14:04
Wiecie co znaczy 𝘀𝘄𝗶𝗲𝘁𝗲 ?
Polskojęzyczni Oszuści to faszyści2021.10.21 14:04
Podobnie jak zsl, sld i inne pedo-lewactwa rodem z żydokomuny.
Kaczka basta!2021.10.21 14:01
Poza tym wszyscy zdrowi?
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 23:52
PO to partia faszystowska.
szabrownictwo 2.02021.10.21 13:55
Kneset w polin na gnojnej won za Don. https://www.youtube.com/watch?v=efmHxlU4j5k
czer.buraczana pejsata kretynizacja Polski w polin2021.10.21 13:53
Tu My ....https://www.youtube.com/watch?v=efmHxlU4j5k
Felek2021.10.21 13:52
„Faszyzm to jest ideologia, która na przykład walczy w ogóle z religią, ponieważ wierzyć należy w wodza." Z jednym się zgodzę, że wódz jest najważniejszy. Nie ma drugiej takiej partii jak PiS w której wola wodza jest ważniejsza niż wszystko. Co do Boga to się nie zgodzę bo faszyści niemieccy i włoscy uważali że Bóg jest po ich stronie i wypełniają jego wole. Tutaj znowu się kłania PiS i ich poplecznicy.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 23:53
PO to partia faszystowska.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.10.21 13:49
krwa, co za bełkot! dobrze że PiSdzielce nie gloryfikują jednego wodza! nikt tak nie rozbił kościoła jak PiS w czasie swoich rządów!
Karol2021.10.21 14:11
No tak kretynie, ty juz napewno wiesz cos na ten temat ! A przezegnac sie jeszcze umiesz, czy rodzice UBeki nie nauczyli ?!
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 23:54
PO to partia faszystowska.
YORK2021.10.21 13:33
Faszyzm to lewacka odmiana socjalizmu , swiete slowa panie Marku.
Anonim2021.10.21 13:48
W sumie to zgoda, pis to partia faszystowska.
Anonim2021.10.21 15:25
W sumie to zgoda, PO to partia faszystowsko sowiecka
Yorkshire2021.10.21 14:02
Faktycznie, PiS się kwalifikuje.
Anonim2021.10.21 15:26
Faktycznie, PO się kwalifikuje. do Faszystów
katolicka dertatyzacja Polski2021.10.21 23:54
PO to partia faszystowska.
katolik2021.10.21 13:33
mamy SSPIS SSPO SSPSL SSSLD
katolicka deratyzacja Polski.2021.10.21 23:55
PO i Konfederacja to bratnie partie faszystowskie.
kefas2021.10.21 13:29
mówisz pan o PO ?
marianl2021.10.21 13:24
Za Geobelsem powtarzają kłamstwa tak długo aż staną się prawdą!!
katolicka deratyzacja Polski2021.10.21 23:56
PO to partia faszystowska.
katolik2021.10.21 13:23
Mamy słabą odporność i nie ma siły, będziemy się zarażać koronawirusem — ostrzegł prof. Piotr Kuna z Polskiego Towarzystwa Chorób Cywilizacyjnych. Zdaniem lekarza jest to spowodowane silnym wśród społeczeństwa lękiem, na który wpływ mają coraz bardziej pesymistyczne prognozy odnośnie rozwoju pandemii. DLACZEGO ten czlowiek sie ośmiesza, ile nazisci SSPOIS musieli mu zapłacic, zeby mówić takie bzury TO WY MORDERCY dokonaliście osłabienia odpornosci ludzi-- 1) to naziści zamknęli ludzi jak bydło, nie dopuszczajac do doktora celowo, za co juz jest Trybunał!!! 2) wyszczepieni mają słaba odporność, bo ich organizm ulega samoistnemu wyniszczeniou i będa chorować 3) oprócz wyszczepionych chemią genetyczną ludzie z wyjatkiem osób chorych na coś, nie mają masowo osłabionej odpornosci4) normalnym są przeziębienia ~!!! Mordercy ile jeszcze chcecie ludziom wciskać kłamstw i mordować !! Chciecie dokonać przymusu wyszczepienia,ludzie wyjda na ulice i te całe serie chemii podadzą wam nazisci ! na odporność do śmierci !
Adeptus2021.10.21 13:44
Szczepienia osłabiające odporność, słowa "chemia" i "genetyczny" używane jak wyzwiska... Jak tak Ci nie pasuje rozwój nauki i medycyny, to wyjazd do Afryki, tam się będziesz mógł leczyć wywarem z węża i modłami czarownika (również katolickiego, jeśli Ci zależy). adeptusrpg.wordpress.com
katolik2021.10.21 14:24
ZADANIEM i CELEM CHEMII GENETYCZNEJ jest WYWOŁYWANIE CHORÓ I DEPOPULACJA !!!!!
Adeptus2021.10.21 14:28
Głupota będzie głupotą niezależnie od tego, jak mocno ją wywrzeszczysz. adeptusrpg.wordpress.com
katolik2021.10.21 14:34
Zgadza się, jest tak jak mówisz, stosowanie chemii genetycznej to głupota !
Adeptus2021.10.21 16:30
A elektryczność fizyczna Ci nie przeszkadza? I skąd to święcące pudełko tyle wie? I Jeszcze jakaś komunikacja od odległość, toż to czysty okultyzm i diabeł. Odstaw leki, odstaw komputer, odstaw Internet, Afryka i życie z zgodzie z Bozią i naturą czeka. adeptusrpg.wordpress.com
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:03
PO i Konfederacja to bratnie partie faszystowskie.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:05
PO i Konfederacja to bratnie partie faszystowskie.
­2021.10.21 13:18
Wybacz, że nago śpię.
Anonim2021.10.21 13:12
Hasło patriotów to Honor i Ojczyzna, boga dodali tego hasła polscy nacjonaliści, tacy jak morderca Bury. https://a.allegroimg.com/s1024/0c7e25/0a0c24524e38af9ce25403674314
Anonim2021.10.21 15:27
tacy jak morderca Bierut
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:04
PO to partia faszystowska.
Marek2021.10.21 13:11
Kto to wytrzasnął takiego głupka? Chyba Kukiz 0,0%
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:06
PO to partia faszystowska.
Іванов2021.10.21 13:09
Czy fronda to portal populistyczny?
Anonim2021.10.21 13:14
Co by o frondzie nie mówić złego to przynajmniej panuje tu wolność słowa. Za połowe tego co tu napisałem zarówno tuskowcy jak i kaczorowcy by mnie wsadzili na dożywocie :D
Wojtek Polak2021.10.21 13:19
Wolność chamstwa i bluzgów też.
Anonim2021.10.21 13:46
Tak właśnie wygląda wolność słowa, nawet cham i prostak może powiedzieć co myśli.
Ѡ2021.10.21 13:08
Słaby aktorek z tego Jakubiaka.
katolicka detatyzacja Polski2021.10.22 0:06
PO to partia faszystowska.
Wanda2021.10.21 13:07
To partia mafijna, o faszystowskim uzaleznieniu, bolszewickiego ziarna z totalitarnym-brukselskim konceptem opartym na wladzy bamkstersko-korporacyjnej masonerii.
Anonim2021.10.21 13:07
a jej zwolennicy w rodzaju AAAtomka to faszyści
AAAtomek2021.10.21 20:35
Jesteś głupi. Ale to mnie nie dziwi. Jesteś prawakiem i zwolennikiem PiS.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:07
PO to partia faszystowska.
Pet2021.10.21 13:05
Jakubiak, twoja definicja faszyzmu idealnie pasuje do pisiorów. Większej gloryfikacji wodza nie ma w żadnej partii, tylko w PIS.
K.K.2021.10.21 13:08
Gloryfikacja wodza ma najmniej wspólnego z faszyzmem. W już starożytnych cywilizacjach królowie byli jednocześnie wodzami.
K.K.2021.10.21 13:38
"Chrystus Wodzem, Chrystus Królem, Chrystus, Chrystus Władcą nam" jak brzmią słowa jednej z pieśni.
Krakus2021.10.21 13:38
K.K., to przeczytaj sobie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Faszyzm
K.K.2021.10.21 14:19
Rozumując w ten sposób, to każda organizacja z silnym przywództwem była by z definicji faszystowska. Nawet rodzina z silną pozycją ojca lub matki miała by charakter faszystowski.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:08
PO to partia faszystowska.
XYZ2021.10.21 13:04
Ten Jakubiak nie wie,lub nie chce wiedzieć że faszyści 1939 szli pod hasłem,, Bóg z nami"....Zapewne ,, Bóg Honor Ojczyzna" nie jest hasłem przewodnim PO,a raczej Równość, Wolność, Braterstwo,ale do faszyzmu który wywyższa tylko swoich to im bardzo daleko.
Adeptus2021.10.21 13:13
Równość i Braterstwo, ale my pisiory to dla Was podludzie, którym najchętniej odebralibyście prawa obywatelskie ;) adeptusrpg.wordpress.com
K.K.2021.10.21 13:14
W 1939 roku z hasłem "Bóg z nami" szli naziści niepoprawnie nazwani faszystami przez Stalina, który nazywał tak wszystkich, którzy się z nim nie zgadzali.
Portofino2021.10.21 13:24
Ci od Stalina szli pod hasłem"Job Twoju Mać".
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:09
PO to partia faszystowska.
S2021.10.21 13:03
Faktycznie Jakubiak ma dużo racji. Na ten moment chciałbym się jednak dowiedzieć jakie działania podejmuje i jakie ma propozycje Zjednoczona Prawica oraz/lub opozycja abyśmy przestali ekonomicznie być państwem peryferyjnym. Jasne, że ta peryferyjność chroni nas w przypadku kryzysów, ale czas jednak zaproponować wyraźne zmiany modernizacyjne....
Rozszyfruję skrót PiS2021.10.21 13:03
Przeproście i Sріerdalajcie
Rozszyfruję skrót PO2021.10.21 13:08
Poliżcie Odbyt
Krakus2021.10.21 16:58
Pieszczoch z Ciebie :P
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:10
PO to partia faszystowska.
Adeptus2021.10.21 13:02
Nie, żebym bronił PO, ale Pan Jakubiak chrzani, jak potłuczony. Walka z religią główną cechą faszyzmu? Mussolini, twórca faszyzmu nie walczył z religią, wręcz przeciwnie, to on unormował stosunki dyplomatyczne między Włochami, a Watykanem. Hitlerowcy mieli do chrześcijaństwa stosunek dwuznaczny - byli wśród nich zagorzali chrześcijanie czy nawet księża, byli tacy, którym się marzyła w przyszłości likwidacja tej, jakby nie patrzeć, semickiego pochodzenia religii - generalnie hitleryzm miał do Kościoła stosunek pragmatyczny, współpracował tam, gdzie dawało to korzyści, zwalczał tam, gdzie widział w nim przeszkodę. No i Jakubiakowa logika prowadziłaby do uznania za faszyzm komunizmu - w którym przecież ateizm faktycznie odgrywał kluczową rolę - a przecież komunizm i faszyzm, choć obydwa totalitaryzmy, to jednak różne. Wyprzedawanie narodowego majątku w obce ręce - no to przecież dokładne zaprzeczenie faszyzmu... Gloryfikowanie wodza to cecha wszystkich systemów autorytarnych, niekoniecznie totalitarnych, a także chociażby monarchii (takiej prawdziwej) - dla Pana Jakubiaka to wszystko faszyzm? Oczywiście, PO to partia szkodliwa dla Polski, ale nijak faszystowska. Od lat lewacy bezmyślnie nazywają wszystko, co im się nie podoba "faszyzmem" - nie idźmy w ich ślady. adeptusrpg.wordpress.com
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:11
PO to partia faszystowska.
janton2021.10.21 13:01
kolejny tuz intelektu
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:12
PO to partia faszystowska
fdf2021.10.21 12:54
Pis to partia mafijna.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:13
PO to partia faszystowska.
dociekliwy2021.10.21 12:52
To jak to z tymi browarami było .Czy aby Pan Jakubiak na początku swojej kariery biznesowej i politycznej coś liberałom nie zawdzięcza .Pytam bo dociekliwy jestem ?
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:14
PO to partia faszystowska.
Portofino2021.10.21 12:43
Pewnie, że tak. Oni już od dawna pozdrawiają się Heil Donald!
Krakus2021.10.21 12:40
Jakubiak za dużo swoich produktów wypił i bredzi. Oto podstawowe cechy faszyzmu 1. Autokratyzm w stylu wodzowskim, 2. Militaryzm, 3. Walka z odmiennymi ideologiami (np. demokracją, LGBT), 3. Pełna kontrola partii rządzącej nad dużą częścią aspektów życia społecznego i gospodarczego, 4. Gospodarczy etatyzm oraz korporacjonizm, 5. Nacjonalizm, w skrajnych przypadkach szowinizm bądź rasizm. 6. Konserwatyzm, lęk przed nowoczesnością i liberalizacją zycia. DO JAKIEJ PARTII TO PASUJE? :D :D :D
AAAtomek2021.10.21 12:41
Tylko do PiS.
jurek2021.10.21 12:58
wykapana platforma
Krakus2021.10.21 13:02
Podaj przykłady, jurek :D :D :D
Anonim2021.10.21 12:59
A dla FOLKSDOJCZÓW z PO KO to same ,, Anioły " z V Kolumny Niemieckiej !!!!!
Adeptus2021.10.21 13:10
1. Autokratyzm - no nie, do autokratyzmu potrzeba wybitnej jednostki, a takowych PO w swoich szeregach nie posiada. 2. Militaryzm - zdecydowanie nie, PO jako zbrojni obrońcy Polski? Śmiech na sali. 3. Walka z odmiennymi ideologiami - no tu akurat pasuje... bo pasuje do praktycznie każdej partii politycznej. 3. (po raz drugi) Kontrola partii - no nie, pełna kontrola przez UE i inne zagraniczne grupy interesu, partia "rządzącą" tylko jako ich posługacze. 4. Gospodarczy etatyzm - zależy. Z jednej strony wyprzedaż majątku narodowego, czyli nie, z drugiej kolesiostwo, czyli tak. Poza tym korporacjonizm w formie wspierania niezależności kasty sędziowskiej. Powiedzmy, że połówka. 5. Nacjonalizm - no nie, PO jak może działa przeciwko patriotyzmowi i interesowi narodowemu. 6. Konserwatyzm - no zdecydowanie pasuje, wszak to PO chce zatrzymać dobrą zmianę, sprawić, żeby "było, jak było" i uważa, że reformowanie systemu sądownictwa jest be, bo system jest święty i nienaruszalny. W sumie - 2,5 punktu na 7, czyli jednak nie faszyści. adeptusrpg.wordpress.com
hatolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:15
PO to partia faszystowska.
Anonim2021.10.21 12:39
tusk i platforma to czerwoni faszyści na służbie niemców i lewaków z UE
Krakus2021.10.21 12:57
Podaj definicję "czerwonego faszyzmu". Ja powyżej podałem najważniejsze punkty faszyzmu jako doktryny politycznej.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:16
PO to partia faszystowska.
Kolejny homo sovieticus z wąsamy2021.10.21 12:38
używający określeń, których znaczenia nie rozumie.
Dam2021.10.21 12:38
"Faszyzm to jest ideologia, która na przykład walczy w ogóle z religią, ponieważ wierzyć należy w wodza." - i dlatego zarówno Włoski jak i Hiszpański faszyzm bardzo dobrze się dogadywał z KK. Ale "ciemny lud to kupi". Jakubiak w projekcji stara się przebić Kaczyńskiego, zarzucającego Tuskowi że ten boi się debaty.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:16
PO to partia faszystowska.
pejsaty adolf z wonsikiem2021.10.21 12:37
... prekursorem i "srebrnikowym" komunizmu lenina i faszyzmu adolfa byl ... sw. PEJS obecnego kibucu EjU ... rothschild company ..... szalom jaro
Jenny2021.10.21 12:32
Jakubiak spójrz na reżim Kaczora
Anonim2021.10.21 15:28
Jenny spójrz na reżim Niemiecki
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:17
PO to partia faszystowska.
AAAtomek2021.10.21 12:31
:D :D :D Dzban miesiąca października jest już wybrany. Ten na zdjęciu powyżej.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.22 0:18
PO to partia faszystowska.
mamy czwartek2021.10.21 12:27
Mamy frondę. Mamy LOL-kontent :-DDD
o ...2021.10.21 13:12
... nie pasi? ... to spadaj ... LOL thebilu ...