Jak chronić rodzinę przed atakami złego ducha? Ks. Sławomir Kostrzewa - zdjęcie
04.10.21, 09:15Screenshot Youtube

Jak chronić rodzinę przed atakami złego ducha? Ks. Sławomir Kostrzewa

8

Dlaczego, gdy ktoś zaczyna duchową walkę za bliskich, niemal natychmiast może doświadczyć ataków złego ducha? Jak się przed tym bronić? - radzi ks. Sławomir Kostrzewa w pierwszej części konferencji wygłoszonej w parafii pw. św. Wojciecha w Rzeszowie – Trzebownisku 14 września 2021 r.

Youtube - RCTV

Komentarze (8):

biblijny2021.10.5 23:23
najwięcej diabła jet na plebaniach i pałacach biskupich, egzorcysty tam potrzeba
Polak2021.10.4 14:29
Banalnie proste, wystarczy nie babrać się w okultystycznych zabobonach i zmyślone istoty nie będą mogły rodzinie zagrozić.
sfgh2021.10.4 14:15
to proste, omijać kościoły i klechów szerokim łukiem
Albert2021.10.4 11:14
"Jak chronić rodzinę przed atakami złego ducha?" - jak to jak? Zatrudnić klerucha, który przyjdzie, pomamrocze pod nosem jakieś brednie, pomacha plastikowym trupkiem na plastikowym krzyżyku, coś tam postęka o jakichś starożytnych baśniach, a potem przytuli grubą kopertę i pójdzie zadowolony na kur... na dzieci.
pytajnik2021.10.4 11:01
A cóż to za dziwne pytanie Ksiądz zadaje? Czy najlepszą obroną przed atakami złego nie jest jak najpełniejsza realizacja nauczania biskupów: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ ) ?
UWAGA! PILNE!!!2021.10.4 9:40
Wobec licznych pytań i wątpliwości wyjaśniam, że jeśli nie chcesz, aby twoje dziecko podlegało indoktrynacji katolickiej w szkole, nie musisz go znikąd "wypisywać". Wystarczy, że go NIE ZAPISZESZ! Religia to NIEOBOWIĄZKOWE zajęcia dodatkowe. Szkoła ma obowiązek zapewnić dziecku w tym czasie opiekę. Dziękuję, danke, thank You, amen i pazdrawlaju!
ZłyDuchKleruchCzyhaKogoByOkraśćIZgwałcić2021.10.4 9:39
Kleruch to najgorszy zły duch, którego może spotkać człowiek. Zły Duch Kleruch jest podstępny, cyniczny, bezwzględny, natarczywy, mściwy i chciwy. Prześladuje, kradnie, oszukuje, gwałci. Głównie dzieci, upośledzonych i niepełnosprawnych. Na czynienie ogromu zła ma mnóstwo czasu, bo jest pasożytem bez produktywnego zajęcia na własne utrzymanie oraz nie ma własnej rodziny, której musiałby poświęcać czas. Zło czyni długotrwale, bo jest bezkarny, chroniony, niewidzialny dla organów państwa i ukrywany w czeluściach systemu stworzonego przez watykańskiego okupanta.
SZOK!!! PILNE!!! TYLKO U NAS!!!!2021.10.4 9:26
Miliony z Funduszu Sprawiedliwości miały być przeznaczone m.in. na przeciwdziałanie przestępstwom i pomoc ofiarom przemocy. Jak ustaliła Najwyższa Izba Kontroli, w rzeczywistości pieniądze te trafiły m.in. do fundacji Lux Veritas ojca Tadeusza Rydzyka na... "przeciwdziałanie prześladowaniom chrześcijan".