Izrael. Raj dla gejów, piekło dla rdzennych Palestyńczyków - zdjęcie
22.06.19, 12:45

Izrael. Raj dla gejów, piekło dla rdzennych Palestyńczyków

44

Historia jest nauczycielką życia. Polacy jednak często o tym zapominają. Ani nie mają wzgląd na własną historię ani na losy innych narodów. To bardzo głupia postawa. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to los np. narodu palestyńskiego może stać się udziałem Polaków.


Żyjemy w kraju, którego obywatelstwa uzyskują tysiące Żydów, ile dokładnie nie wiadomo, rządy III RP licząc wszystko, akurat tego nie liczą. Nasi nowi rodacy to często wnuki lub dzieci osób zaangażowanych w komunistyczną okupacje Polski.

Czy jest to proces bezpieczny, zwłaszcza gdy Żydzi nie mają takich trudności w uzyskiwaniu polskich obywatelstw jak nasi rodacy deportowani przez Rosjan podczas II wojny światowej lub zamieszkali od wieków na Kresach? Prawie nikt nad tym się nie zastanawia, choć pytanie, czy Polacy mogą się stać Palestyńczykami Europy Środkowej, jest zasadne.

W wydanym nakładem wydawnictwa Rebis drugim tomie wyboru publicystyki Piotra Zychowicza „Żydzi 2”, czytelnicy znajdą wiele wstrząsających informacji na temat sytuacji Palestyńczyków pod żydowską okupacją.

Jednym z rozmówców Piotra Zychowicza był izraelski historyk Ilan Pappe, autor (wydanej przez wydawnictwo Książka i Prasa) pracy „Czystki etniczne w Palestynie”. Zdaniem izraelskiego historyka kłamstwem jest izraelski mit o tym, że Palestyna była niezamieszkała i niezagospodarowana przed powstaniem państwa Izrael. W rzeczywistości w Palestynie mieszkało 500.000 Palestyńczyków w 1000 wsiach i 12 miastach.

Syjoniści pragnęli, by w państwie żydowskim mieszkali tylko Żydzi, środkiem do osiągnięcia tego celu było wypędzenie Palestyńczyków z Palestyny, odebranie ojczyzny tubylczej ludności. W czasie rządów Brytyjczyków nad Palestyną (od 1918 do 1948 roku) syjoniści domagali się od Brytyjczyków usunięcia Palestyńczyków z Palestyny, gdy Brytyjczycy tego nie zrobili, zostali przez syjonistów uznani za wrogów.

W 1948 roku, gdy Izrael ogłosił niepodległość, Palestyńczycy stanowili 2/3 mieszkańców Palestyny, Żydzi w Palestynie posiadali tylko 5,8% gruntów. Dla Palestyńczyków i reszty arabów syjonizm był ruchem kolonialnym — Żydzi tworzący Izrael nie byli tubylcami, tylko przybyszami z odległych krajów. Palestyńczycy nie godzili się na podział swojej Palestyny na część palestyńską i żydowską „bo nie widzieli żadnego powodu, by oddać połowę swej ojczyzny osadnikom z odległych krajów”.

W ramach plantu Delta, po wycofaniu się Brytyjczyków, Żydzi wyrzucili Palestyńczyków ze wszystkich miast (prócz Zachodniego Brzegu i Strefy Gazy). Żydzi zniszczyli też 500 (czyli połowę) palestyńskich wiosek. Przepędzaniu Palestyńczyków towarzyszyły grabieże i eksterminacja ludności palestyńskiej dokonywane przez Żydów.

Żydowskie akcje pacyfikacji palestyńskich osiedli przeprowadzane były według jednakowego schematu, żydowscy żołnierze otaczali palestyńskie domy, mordowali kilku młodych Palestyńczyków, wypędzali resztę mieszkańców i palili ich domy. W trakcie części pacyfikacji Żydzi mordowali też palestyńskie kobiety i dzieci.

W swoich działaniach w Hajfie Żydzi byli niezwykle sadystyczni. Wylewali ropę na ulice, strzelali do uciekających przed ogniem ludzi, ostrzeliwali domy z moździerzy. W czasie eksterminacji Palestyńczyków Żydzi zamordowali większość z 75.000 mieszkańców miasta. Masowe mordy były przeprowadzone z rozkazu dowódców.

Dziś Żydzi kłamią, że Palestyńczycy opuścili swoje domy dobrowolnie, pod wpływem apeli swoich przywódców. W rzeczywistości żadnych apeli nie było i nikt dobrowolnie domów nie opuszczał. Żydzi uzasadniają swoje zbrodnie rzekomym zagrożeniem ze strony arabskich armii, w rzeczywistości Izrael dysponował większą ilością i lepszą bronią niż wszystkie armie arabskie.

W 1948 roku Żydzi wypędzili 750.000 Palestyńczyków z 1.350.000 palestyńskich tubylców. Twórcą planu wypędzeń był ben Gurion. Palestyńczycy, którzy pomimo żydowskich prześladowań nie uciekli, znaleźli się pod żydowską okupacją wojskową.

Żydzi sprawcy zbrodni na Palestyńczykach pozostali bezkarni. Na gruzach palestyńskich osiedli Żydzi zasadzili lasy lub pozostawili osady żydowskie. W Izraelu „obowiązuje specjalne prawo, które zakazuje przedstawiania wydarzeń z 1948 roku jako katastrofy”. Zbrodnie etniczne na Palestyńczykach są kontynuowane przez Żydów od 1948 roku do dziś, od 70 lat non stop. W obozach uchodźców, do których schronili się wypędzeni przez Żydów Palestyńczycy, dziś żyje 5.000.000 wypędzonych z Palestyny, którzy mają pełne prawo powrotu na swoje ziemie rodzinne.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by los narodu Palestyńskiego stał się udziałem Polaków. Tym bardziej że dla eksterminacji i zniewolenia Palestyńczyków Żydzi nie mieli żadnego wsparcia wieloletniej kampanii propagandowej, a taka żydowska kampania na całym świecie, w tym i w USA, pod adresem Polaki i Polaków jest prowadzona od dekad.

Jan Bodakowski

***

Izraelskie piekło Palestyńczyków jest zarazem rajem dla gejów. Tak pisała o tym Donny Rosenthal w książce "Israelis. Ordinary People In An Extraordinary Land":

"Izrael stał się międzynarodowym pionierem w kwestii praw osób homoseksualnych. Jael Dajan, przewodnicząca Grupy ds. Gejów i Lesbijek w Knesecie, miała nawet tęczową flagę w swoim gabinecie, a jej goście nie zastanawiali się, jaki kraj reprezentuje. Odkąd Izraelski Sąd Najwyższy zdekryminalizował "sodomię" w 1988 roku, sędziowie zatwierdzili jeden z najbardziej postępowych na świecie aktów legislacyjnych w tej kwestii. Dyskryminacja gejów i lesbijek w miejscu pracy jest prawnie zakazana. W przeciwieństwie do innych armii (np. armii amerykańskiej z jej polityką "Don't ask, don't tell"), Izraelskie Siły Zbrojne mają tuziny wysoko postawionych oficerów-gejów. Pytanie "czy geje mogą służyć w armii?" praktycznie nigdy nie pojawiło się w Izraelu. W 1993 roku minister obrony Icchak Rabin, wydał zarządzenie, że homoseksualni żołnierze i żołnierki mają być tak samo traktowani jak heteroseksualni, zakazując jednocześnie oficerom pytania żołnierzy o ich orientację seksualną. Po śmierci pewnego pułkownika, armia przyznała jego życiowemu partnerowi rentę wdowczą. Partnerzy i partnerki gejów i lesbijek, którzy pracują w izraelskiej dyplomacji oraz pracownicy Izraelskich Linii Lotniczych El Al, otrzymują takie same świadczenia, jak małżonkowie osób heteroseksualnych. Choć w Izraelu nie ma małżeństw cywilnych nawet dla par heteroseksualnych, zarówno Sąd Najwyższy jak i wojsko uznały, że pary homoseksualne mają takie same prawa jak małżonkowie i należą im się jednakowe świadczenia. Izraelskie prawo o molestowaniu seksualnym z 1998 roku, które jest najostrzejsze na świecie, uwzględnia "orientację seksualną" jako wyraźnie chronioną kategorię" (tłum. Mike Urbaniak, fzp.net.pl)

Komentarze (44):

anonim2019.06.24 7:29
U źródeł rozpowszechniania pederastii i reszty zboczeń stoi lewactwo. Zaś u podstaw lewactwa leży komunizm. Komunizm natomiast, to wynalazek żydowski: Marks, Engels, Lenin, Trocki ...
Andrzej2019.06.23 19:53
Żydzi jako społeczeństwo od wieków chomogeniczne jest narażone na genetyczne ,,Odchylenia,, to może być coś co Żydów wykończy.
Normalny2019.06.23 19:16
Aż dziw, że autora tej profanacji flagi nie odwiedził jeszcze MOSAD.
bogdanus2019.06.23 12:34
Kto zamieszkiwał obecną Palestynę przed eksterminacją Muzułmanów na Izrael? Obecni Palestyńczycy są pochodzenia Egipskiego.
rebeliant2019.06.23 9:18
Ostatnio w TV był pokazywany urywek dotyczący pokojowej nagrody Nobla. Była tam pokazana dziewucha, która okłada żołnierza z garbatym nosem. Okrzyknięta została jako "Palestynka walcząca z dyskryminacją izraelską". W rzeczywistości jest to żydowska rura podająca się za Palestynkę. Gdyby to było na prawdę to zostałaby zastrzelona. W ten sposób Żydzi tworzą kanał dla swojego ruchu wyzwolenia Palestyny, tworzą własną marionetkę, która ma przede wszystkim światu pokazać, że to jest jedyna słuszna inicjatywa walki Palestyńczyków z dyskryminacją. No z "dyskryminacją", bo przecież nie będą mówić o eksterminacji. Teraz się z tym budzicie, a przecież od dekad nacjonaliści Narodu Polaków wam o tym mówią. To wy dalej pokazujecie, że daliście sobie narobić do głów stolcem o nazwie "antysemityzm".
Leon Napoleon2019.06.23 7:09
Ludzie! Czy wy nie możecie wyrażać swoich poglądów w sposób cywilizowany?? Niektóre komentarze są pisane językiem rynsztoku i ścieku. Pomijam fakt, że nie stanowią żadnej opinii. Jak bardzo bezwartościowe życie prowadzicie skoro nie jesteście w stanie sklecić kilku normalnych zdań???!!!
Polak2019.06.22 22:23
Zielone ludziki, tęczowe ludziki
Ja2019.06.22 21:59
Państwo Israel jest obecnie rasistowskie o ustroju faszystowskim.
AB2019.06.22 18:41
Co za głupoty publikujecie!! Nie mamy się czym przejmować tylko konfliktem izraelsko-palestyńskim? Ani izraelczycy, ani palestyńczycy czyli ani Żydzi, ani Arabowie aniołami nie są - nie nasza to sprawa, niech załatwiają to wszystko między sobą. A Żydzi muszą mieć własne państwo, bo inaczej będą mieszać w innych państwach, na przykład w Polsce. Nie rozumiem, po co Fronda pakuje palce między drzwi. Kogo tak świerzbi, żeby dołożyć Żydom?
Polak2019.06.22 15:24
Na świecie przeprowadzona zostaje depopulacja Ktoś ją ewidentnie zaplanował Zaczęli od nienarodzonych i chrześcijan. Dlaczego akurat chrześcijan, to proste bo chrześcijanie starają się bronić nienarodzonych.
Mirek2019.06.22 15:19
Będzie źle jeżeli ciągle będziemy używać ich języka. Żadne "lgbt" tylko sodomici, zboczeńcy, publiczni grzesznicy.
skopiowane z JAMA2019.06.22 14:50
@M You're nothing, just an average fat faggot, and pedophile! Your IQ is equal to the room temperature, maybe. Every fag is a pedophile!
Bartakus2019.06.22 15:00
Ulzylo?
skopiowane z JAMA2019.06.22 15:07
It did, indeed!
Pfft2019.06.22 19:25
Dorzuć jeszcze trochę tego spamu, uwielbiam patrzeć jak się autokompromitujesz...
Ryszard Olejniczak2019.06.22 14:44
"Żyjemy w kraju, którego obywatelstwa uzyskują tysiące Żydów, ile dokładnie nie wiadomo,....Prawie nikt nad tym się nie zastanawia, choć pytanie, czy Polacy mogą się stać Palestyńczykami Europy Środkowej, jest zasadne. " Głupie pytanie, to się już stało - dowodem może być chociażby ograniczenie naszym dzieciom dostępu do nauki w liceach, poprzez manipulacje podwójnym rocznikiem i bełkot o potrzebie "ubranżawiania " szkolnictwa. Inteligencja bowiem będzie, jak widzimy, importowana. Potrzeba natomiast, póki co, parobków a w perspektywie niewolników. Degradacja polskiego systemu oświaty jest konsekwentna: najpierw podstawy programowe, potem absurd powołania gimnazjów, następnie strajki egzaminacyjne, teraz, pod płaszczykiem likwidacji skutków poprzedniej reformy zablokowanie dostępu do liceów. Drugim przykładowym, strategicznym obszarem działania jest opieka medyczna, tak skutecznie manipulowana, że dziś mamy do czynienia (po raz pierwszy od dziesięcioleci) z zjawiskiem skrócenia średniej długości życia. Itd.
BB2019.06.22 14:38
Prawda taki los czeka Polskę. Czy my jesteśmy jeszcze wolnym państwem?. Kto nami rządzi od 1945r.wszyscy rządzący są ze sobą powiązani. Sędziowie ,prokuratorzy i zajmujący wysokie stanowiska to jedna i ta sama hołota mająca na siebie" haki". Sędziowie orzekający za poprzednich rządów dzisiaj zajmują wysokie stanowiska i decydują o Polakach i Polsce Nasi przywódcy są wystrugani z BANANA. W aresztach siedzą ludzie za błahe sprawy i robi się z nich aferzystów. Min. sprawiedliwości by się wstydził swojej działalności, podskakuje jak pajac i zbiera haki na pewne osoby. Wystarczy ,żeby wszyscy rządzący oraz wymiar sprawiedliwości cały poddał się lustracji i jak mówi pan Cejrowski wszyscy WON. Każda zmiana tych zarządzających od 19454r. do tej pory, będzie lepsza !
skopiowane z Frondy2019.06.22 14:26
@ M A kim ty jestes szary pedale, ze chcesz miec dostep do wielotomowej publikacji? Tam sa nazwiska ofiar, dzieci, swiadkow i ty szary pedale chcesz miec do tego dostep? Jak masz swoje konto w JAMA, jak jestes z US Justice Dept., z The American Psychiatric Association mozesz przeczytac "summary". A ty male, stary pedalisko chce miec dostep do takich materialow? Get real faggot and accept the truth: Every homo is a pedophile. Period!
M.2019.06.22 14:35
No akurat jestem kims, z kim nawet wie pewnie nie mozesz równac. Zacznijmy od tego, ze takie zera jak TY, musicie sie do mnie zwracac per "Dr M". I powtarzam, to twoje tzw. JAMA jest NICZYM, jesli nie publikuje do wiadomosci ogólnej swoich wyników. Zero wiarygodnosci. Pamietaj o lekach. See ya, pato-katolu. Over and out, bez odbioru, trepie
Leon Napoleon2019.06.23 7:11
Kimś?? Z tym rynsztokowym językiem??? Chyba pod budką z piwem.
skopiowane z Frondy2019.06.22 14:11
Two assholes: M & ciekawy JAMA - assholes! The American Psychiatric Association - assholes! US Justice Dept. - assholes! Do speak "ynglysz" faggots?
M.2019.06.22 14:14
Kazda publikacja naukowa, zeby byc uznana za takowa, musi byc opublikowana w czasopismie naukowym (peer reviewed journals - "ynglysz", kundlu). Bez oficjalnego upublikowania, jest to tylko pseudonauka lub badania podwórkowe o wplywie obierek ziamniakow na wzrost buraków, idealne dla takich kato-scierw jak ty. I Pubmed to swiatowa baza danych czasopism naukowych, tych które sie nam podobaja ... i nie. Tyle w temacie.
"słowiczek poznański" widziany na stronach Gazety2019.06.22 16:17
Tu sei parli francese?
mordechaj2019.06.22 13:49
Hmmmm....Taka kolej dziejów. Podobnie było z Polakami czy Niemcami w Europie. Polacy zamieszkiwali wschód Europy, ale zostali stamtąd wyparci przez Rosjan i Ukraińców. Również wymordowani. Podobnie Niemcy zamieszkiwali zachodnie tereny obecnej Polski, ale zostali stamtąd wysiedleni po II Wojnie Światowej w liczbie ok. 3,5 miliona. Tak jak Ukraińcy i Rosjanie zajęli domy Polaków na wschód od Bugu, tak Polacy zajęli domy poniemieckie na zachodzie i północy obecnej Polski.Taka jest historia świata. Czy jest moralna ?
Ha, ha ...2019.06.22 13:37
Arcybiskup Stanisław Gądecki nie wydał prokuraturze dokumentów w sprawie księdza pedofila. Pełnomocnik ofiary chce przeszukania w siedzibie kurii. Decyzja ma zapaść w Prokuraturze Krajowej - ustaliła "Wyborcza". Sprawa dotyczy kapłana z Chodzieży, który kilkanaście lat temu molestował jednego z ministrantów. Kościół przeprowadził własne dochodzenie i usunął sprawcę ze stanu duchownego. Śledztwo prowadzi też prokuratura, ale zarzutów dotąd nie postawiła. Prokurator Paweł Ciesielczyk chciał zapoznać się z dowodami zgromadzonymi przez poznańską kurię. Kościół jednak odmówił wydania dokumentów i na decyzję prokuratora poskarżył się do sądu.
Andrzej2019.06.23 19:55
Ksiądz pedofil czyli odłam lgbt
cottonfield2019.06.22 13:35
homoseksualizm to choroba: https://www.homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlaczego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych
szcze na PiS i rydzyka2019.06.22 13:23
Watykan- raj dla gejów i pedofilów, piekło dla dzieci!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.22 17:43
Wyjedź do Izraela i tam sikaj na Żydów zobaczymy efekty😄 Buziaczki edziolku😎
anonim2019.06.23 14:51
Szczam!
olo2019.06.23 17:43
A ja szczam na twoja mame i tate z ciepłym POsmakiem
skopiownae z Frondy2019.06.22 13:23
The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 2 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - prawie 100% pedofilia pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał najmniejszej skruchy. Inaczej mówiąc, są pozbawieni wszelkiej ludzkiej empatii wobec swych ofiar. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen. Możesz być z siebie dumny", dumny geju-pedofilu i ty "M" z Riazania. Klikaniem nie zaklikasz prawdy.
M.2019.06.22 13:35
Podasz w koñcu link lub PDF , pseudonaukowy idioto?
ciekawy2019.06.22 13:40
Z frondy kopiowane to wierutne kłamstwo
Czerwony Krzyż2019.06.22 13:09
Warto pamiętać taką nazwę Deir Yassin (Dajr Jasin), bo to symbol ludobójstwa dokonanego przez Żydów na Palestyńczykach.
stahu2019.06.22 13:49
żydzi popełnili grzech zaniechania , nie oczyścili do zera Jerozolimy !
moher2019.06.22 14:40
Skąd pomysł, że byli to „Palestyńczycy”?
Earth2019.06.22 20:15
Karma wraca .. i powróci ... nie raz juz ale setki w całej Europie i na świecie ludzie ich....przekonali się jacy są naprawdę ale teraz bedzie to ostatni raz...
olo2019.06.23 17:36
Palestyńczycy to Arabowie a Arabowie gwałcą i mordują Chrześcijan
M.2019.06.22 13:02
Scie*wa z frondowskiej redakcji - kiedy przeprosicie srodowisko LGBT+ za te wymiociny ponizej? "Oto owoce Parad Zboczeńcow: Znaleziono ciało 10-letniej dziewczynki". http://www.fronda.pl/a/oto-owoce-parad-zboczencow-znaleziono-cialo-10-letniej-dziewczynki,128466.html
STOP PEDOFILII2019.06.22 13:09
To dzięki wam, dewianci wyszli na ulice!
Grzegorz2019.06.22 13:10
Won do Izraela
Pimpirimpi2019.06.22 22:15
Czy skrót LGBT+ oznacza Lesbijki, Geje, Biseksualiści, Transseksualiści + zoofilicy, pedofile, nekrofile i fetyszyści?
kosiar2019.06.23 0:05
Pałuj się ssij lanco